25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 1629 2010. december 6. 21:27   Válasz erre: 1628
Egyrészt az pénzbe kerül, mondjuk minimum 30ezerbe ,és mégsem vihetem magammal ,hogy az aszfalt után a terepre érve kicseréljem ;-)
    

zsola72 1628 2010. december 6. 21:22   Válasz erre: 1626
Miért nem szerzel be +2 kereket ? Praktikus , 15 perc alatt cserélem a gummákat.
    

zsola72 1627 2010. december 6. 21:15   Válasz erre: 1624
Oké, értem én mire gondolsz , de egyrészt én még nem próbáltam szögest és ráadásul minden nap dolgoznom kell.Egyébkét a szûz hóban fogott is a bütykös ,csak az eltakart lyukakkal és jéggel voltak mókás pillanataim.Úgy -2 fokba elég volt a póló ,protektoring,széldzseki és így is lefõttem !
    

vaszabi 1626 2010. december 6. 21:13   Válasz erre: 1623
Az a baj hogy én sok helyre ahol terepezni szeretnék vagy fogok télen, sokat kell mennem aszfalton , oda nekem megfelel a sima bütykös terepezni meg mindegy mi van fönt ,tudod a nagy arcom miatt :-DDDD
    

vaszabi 1625 2010. december 6. 21:03   Válasz erre: 1624
Jól van de te ínyenc vagy :-DDD
    

infantri 1624 2010. december 6. 20:59   Válasz erre: 1623
Kipróbáltam tavaly egy ktm 250-est csavarozott gumival.
Pont a lényeg veszett oda.
Mintha normál körülmények között mentem volna odavaló gumival.
    

zsola72 1623 2010. december 6. 20:55  
Tavaly mentem bütykössel a hóban,hát nem az a kérdés hogy esek-e,hanem hogy mikor.Az idén szeretném egy kis csavarral megbolondítani. Valakinél tapasztalat?
    

vaszabi 1622 2010. december 6. 20:47   Válasz erre: 1620
Ja és bütykös meg vulkanizált meg motor :-DD
    

vaszabi 1621 2010. december 6. 20:46   Válasz erre: 1617
Hátsó :Michelin T-63 használt ingyé kaptam
Elsõ: Metzeler Karoo t 3 pénzért vettem
Ma teszteltem aszfalton is szuper mind kettõ, sõt vizes aszfalton is, meg felázott sáros parkokban, meredek lépcsõkön, padkákon át, vizes füvön azért ez is tréfás :-)
    

SZICSU 1620 2010. december 6. 20:43   Válasz erre: 1618
Nem sokat tévedtem!:DDD Mondjuk én erre a válaszra számítottam:FEKETE
    

vaszabi 1619 2010. december 6. 20:42   Válasz erre: 1615
Egyébként nem rossz gondolat! Szeretnék egyszer összehozni egy endúrós Mikulást ahol mi terepmotoros kollégák , sponzorokat keresnénk, vagy gyûjtenénk dolgokat, és eljuttatnánk olyan MAGYAR családokhoz falvakba, tanyákra, amelyek nehezen megközelíthetõek!
    

infantri 1618 2010. december 6. 20:42   Válasz erre: 1617
Terep;)
    

SZICSU 1617 2010. december 6. 20:40   Válasz erre: 1595
Szabi!Ezek milyen gumik?
    

vaszabi 1616 2010. december 6. 20:37   Válasz erre: 1615
Nem gond már profi vagyok a menekülésben.. a múltkor két Termetes kutya hajkurászott de nem ért utol !
    

zsola72 1615 2010. december 6. 20:22  
�Szabi , minden tiszteletem a tiéd !
Egy gondolat,azért csak nem hagy nyugodni.Mi történt volna , ha bivalypásztoroknak kellett volna szállítani a csorda közzé ...ebben a szerkóban DDD

Ja, azt a szakácsot meg átküldhetnéd hozzám is
    

vaszabi 1614 2010. december 6. 18:48  
Tök király volt meredek lépcsõsoron fel-le (persze csak mi a Janival a másik két motor került) :-DDD
Iskolaudvar kismértékû felszántása ..kõfalról leugratás..buszos megállítás...menet közben szaloncukor dobálás...Parkon átvágás :-)
Mindenki kapott cukrot: 6db Iskola, 6db Óvoda ,Tesco Pénztárosok, Tûzoltók, Mentõsök, Buszsofõrök ,Utcán nyugdíjasok..gyerekek , Orvosi rendelõkben a beteg gyerekek..stb stb...
Etap: 9:00-17:00-ig 70kg szaloncukor


Szoktatom a kicsiket az endurohoz :-)


    

vaszabi 1613 2010. december 6. 18:35  
Megjöttem gyerekek...kész vagyok nagyon jó volt ismét ,de fárasztóbb mint 200km terepezés, kinyírtak a gyerekek :-)
Lefekszem és csak kis gyerekkezeket fogok látni magam elõtt :-)
    

SZICSU 1612 2010. december 6. 12:21   Válasz erre: 1609
Gumiápolóval lekezelt gumival nincs hirtelen fékezés!:DD
    

SZICSU 1611 2010. december 6. 12:19   Válasz erre: 1610
Errõl:1587
    

Macko 1610 2010. december 6. 11:58   Válasz erre: 1609
Ez mi ez amirõl szó van?
    

infantri 1609 2010. december 6. 10:57   Válasz erre: 1608
Értem én.
Véleménybeli különbségek vannak.
Hirtelen féktáv jó duma.
Tavasszal mikor 20 fok van fél év kihagyás után rövid gatyába
nincs ilyen.
    

SZICSU 1608 2010. december 6. 08:26   Válasz erre: 1606
�Mééé nem tudod megérteni,hogy majd jól oda ütögeted magad a földhöz,és +12-ben az arcodra fagy a mosoly,aztán még a blokkod is elkopik!!!!!!
    

vaszabi 1607 2010. december 5. 22:39   Válasz erre: 1606
Jéé szuper spíler vagy :-DDDDD
    

infantri 1606 2010. december 5. 22:08   Válasz erre: 1605
1587 link
22 kérdés
24
25 válasz
    

vaszabi 1605 2010. december 5. 22:06   Válasz erre: 1604
Te kérdeztél és hol én is okos akarok lenni..
    

infantri 1604 2010. december 5. 21:59   Válasz erre: 1603
Adtak eszet mert nem vagyok okos.Mintha kicsit jobban vónék.
Kérdeztem azt válaszoltak.
    

vaszabi 1603 2010. december 5. 21:55   Válasz erre: 1602
Eszet ezt nem értem ,valaki osztotta az Ész vagy mi?!
    

infantri 1602 2010. december 5. 21:49   Válasz erre: 1601
Esett felénk egy kicsi.
De ez még csak hûhó.
Már kaptam eszet a sportmotoron.
    

vaszabi 1601 2010. december 5. 21:47   Válasz erre: 1600
Miért már azt is exportálnak :-O
    

infantri 1600 2010. december 5. 21:44   Válasz erre: 1597
Ma a tescónál havaztam.Kevés még de nézegetem az elõre jelzést.
    

vaszabi 1599 2010. december 5. 21:18   Válasz erre: 1598
Ja És nõtt az arcom :-) De lehet hogy csak mert fügét ettem.. vagy attól az orromnak meg a fülemnek kellene !? :-D
    

infantri 1598 2010. december 5. 21:16   Válasz erre: 1597
Na ugye?
    

vaszabi 1597 2010. december 5. 21:04   Válasz erre: 1596
Csúcs , kanyarba húztam hogy csússzon a segge és nem csúszott fogott mint a savasfilc :-) Tényleg más egy ilyen guma ja és a sárban sem kellett úgy finomkodni felszántottam mindent, és az elsõ is jól fog még hóban kell tesztelni ;-)
    

infantri 1596 2010. december 5. 20:57   Válasz erre: 1595
Tesztvezetés?
    

vaszabi 1595 2010. december 5. 20:50   Válasz erre: 1591
Én már felraktam a téli gumit .. az elsõt 3 pénzért vettem.
    

vaszabi 1594 2010. december 5. 20:47   Válasz erre: 1591
És celofán is kell a tanksapkára meg befõttes-gumi , ja és a benzin tetejére meg szalicilt szórni :-))))
    

SZICSU 1593 2010. december 5. 20:44   Válasz erre: 1592
Nagy igazság!
    

vaszabi 1592 2010. december 5. 20:40   Válasz erre: 1587
Az a baj mire teletankolnám hogy ne rozsdáljon a tank már üres is :-)
    

infantri 1591 2010. december 5. 20:39   Válasz erre: 1589
Dehogynem.Megmondták tedd el télire.
Mi ez befõtt?
Nincs is garázsom.
A BKV meg rohadjon meg!
    

vaszabi 1590 2010. december 5. 20:38   Válasz erre: 1586
Én meg gyalogsági ásóra ,van itt a két tömb között egy nagy füves placc itt majd elférnek
    

SZICSU 1589 2010. december 5. 20:36  
ööööö Szerintem ez nem ránk vonatkozik!
    

vaszabi 1588 2010. december 5. 20:36   Válasz erre: 1587
Nem tudom nekem a weblapfordító azt írta ki hogy ismeretlen nyelv, lépjen kapcsolatba rendszergazdájával vagy egy speed motorossal
    

infantri 1587 2010. december 5. 20:33  
Hihetetlen jó cikk.
Mondjátok már el mirõl szól.
http://sportmotor.hu/motoros_hirek/motor/teli-tarolas.html
    

SZICSU 1586 2010. december 5. 20:17   Válasz erre: 1583
Sörétesre gyûjtök....Még van pár évem!
    

infantri 1585 2010. december 5. 20:14   Válasz erre: 1578
Gyanús vagy!
Tényleg 2 utcára van a gyûjtõ.

    

vaszabi 1584 2010. december 5. 20:12   Válasz erre: 1581
Nálad a fürdõben is van gép és nem mosó..
    

vaszabi 1583 2010. december 5. 20:11   Válasz erre: 1581
nekem csak egy baseball ütõt kell vennem ..neked kettõt:-)
    

vaszabi 1582 2010. december 5. 20:09   Válasz erre: 1580
Ja a Dagadtoszkár 2
    

SZICSU 1581 2010. december 5. 20:09  
Fürdetek 2 csajt!
    

SZICSU 1580 2010. december 5. 20:09   Válasz erre: 1579
Már megy?
    

vaszabi 1579 2010. december 5. 20:08  
Na mi van nézitek a mesét a tv2-n
    

vaszabi 1578 2010. december 5. 20:04   Válasz erre: 1560
Azért volt rajta csizma mert levitte a szemetet.. nem látjátok a képen ?
Persze 2 utcával arrébb a szelektívbe az Africával
    

vaszabi 1577 2010. december 5. 20:01   Válasz erre: 1574
én is az voltam azért csavartam a gázt mint a vizes ruhát
    

vaszabi 1576 2010. december 5. 20:00   Válasz erre: 1574
Na azért ;-)
    

vaszabi 1575 2010. december 5. 20:00   Válasz erre: 1571
Nem ezt az elõzõ képhez akartam írni a 1559-hez :-DDDD
    

infantri 1574 2010. december 5. 19:59   Válasz erre: 1572
Nagyon bánatosak voltunk.
Ezért ettünk,ittunk.
    

vaszabi 1572 2010. december 5. 19:56   Válasz erre: 1568
Ja az volt az Öröm-buli (mint az Ace Ventura2 -ben a kolostorban) hogy végre megszabadultatok tõlünk:-)
    

SZICSU 1571 2010. december 5. 19:55   Válasz erre: 1570
Ezt a képrõl megállapítottad?:-))))
    

vaszabi 1570 2010. december 5. 19:54  
Marhalábszár+Köröm .... Na ez az étvágygerjesztõ ,a kedvenc kajám nyam nyam
    

SZICSU 1569 2010. december 5. 19:53   Válasz erre: 1567
Erre azért én is alkalmas vagyok Szabi!Amúgy meg fel se tûnt,hogy fõz valamit,csak miután megnéztem mégegyszer a képet!
    

infantri 1568 2010. december 5. 19:51   Válasz erre: 1567
A békásba sütöttünk Kanyarral tárcsába sörrel megbolondítva.
    

vaszabi 1567 2010. december 5. 19:48  
Na azért én is szoktam sütni fõzni.
    

Macko 1566 2010. december 5. 19:46   Válasz erre: 1564
Akkor pont nem az...
    

vaszabi 1565 2010. december 5. 19:45   Válasz erre: 1564
Nem a feleségem csak a Szicsut próbáltam mederbe terelni :-)
    

infantri 1564 2010. december 5. 19:33   Válasz erre: 1563
Akkor mégis az arca nõ:)
    

Macko 1563 2010. december 5. 19:30   Válasz erre: 1562
Ha egyedül van otthon, akkor is lehet hogy õ a felesége. Csak akkor monitorról... :-)
    

infantri 1562 2010. december 5. 19:29   Válasz erre: 1561
Ott a pont.

Szabi Õ a feleséged?

Vagy egyedül vagy otthon?Mert akkor megint nõ az arcod:)
    

Macko 1561 2010. december 5. 19:25   Válasz erre: 1559
Azért ha sokat kufircolsz vele, elõbb-utóbb éhes leszel, és akkor nem mindegy! :-)
    

Macko 1560 2010. december 5. 19:24   Válasz erre: 1557
Így legalább nem mondhatják, hogy papucs vagy... :-)
    

vaszabi 1559 2010. december 5. 19:24   Válasz erre: 1551
szicsu csak a miheztartás végett!

Ez az étvágygerjesztõ látvány.. és kit érdekel mit fõz :-)
    

Macko 1558 2010. december 5. 19:24   Válasz erre: 1556
Ja! :-)
    

infantri 1557 2010. december 5. 19:23   Válasz erre: 1555
Csak erre futotta.
    

infantri 1556 2010. december 5. 19:23   Válasz erre: 1554
Az oda-vissza út.
    

Macko 1555 2010. december 5. 19:21   Válasz erre: 1547
Peti, neked ez a lábbeli a szobapapucs is? :-)
    

Macko 1554 2010. december 5. 19:21   Válasz erre: 1537
Vezetéstechnikai tréning a Lurdyban???

Milyen?
    

vaszabi 1553 2010. december 5. 19:20   Válasz erre: 1552
Ja akkor azért olyan kisírt a szemed, én meg azt hittem azért mert csak virgácsot kaptál.
    

infantri 1552 2010. december 5. 19:15   Válasz erre: 1550
Szerintem csak a hagyma pirul.

    

SZICSU 1551 2010. december 5. 19:13   Válasz erre: 1547
Étvágygerjesztõ látvány!
    

vaszabi 1550 2010. december 5. 19:11   Válasz erre: 1547
Te az az edény vagy tök üres.. vagy Erdély óta sokat csökkent az étvágyad :-D
    

vaszabi 1549 2010. december 5. 19:10   Válasz erre: 1547
Mint Joda :-)))
Otthon is Csizmába vagy ...mint a Mitulásbáti
    

vaszabi 1548 2010. december 5. 19:08   Válasz erre: 1546
Fogyasztani szoktunk belõle ,csak azért hogy le meózzuk ;-)
    

infantri 1547 2010. december 5. 19:08   Válasz erre: 1545
Na ja
    

SZICSU 1546 2010. december 5. 19:04   Válasz erre: 1540
�Csak ne útközben!Jusson a gyerekeknek is!:-)
    

vaszabi 1545 2010. december 5. 18:54   Válasz erre: 1543
Hogy te milyen házias vagy!!!
    

infantri 1544 2010. december 5. 18:39   Válasz erre: 1542
Majd mindjárt jön a nyúúszííí azt megmondja mi van!
    

infantri 1543 2010. december 5. 18:38   Válasz erre: 1542
Fõzök.
    

vaszabi 1542 2010. december 5. 18:30   Válasz erre: 1541
Egerészel átmentél macskába .. a másik egérrel is foglalkozz ami a géphez van kötve:-)
    

infantri 1541 2010. december 5. 18:24   Válasz erre: 1538
Egy 54-es csak rámegy.
A konyhába egerészem kicsit lassan reagálok.
    

vaszabi 1540 2010. december 5. 18:11  
Na megmutatom hogy fest 120 csomag szaloncukor ami 48kg!!
És még van plusz 40 csomag dobozokban!
Ezt holnap mind elszórjuk..HO..HO..HO
    

vaszabi 1539 2010. december 5. 18:00   Válasz erre: 1537
Már tervbe van a szabitech Muff :-)
    

vaszabi 1538 2010. december 5. 17:59   Válasz erre: 1536
Igen ,ezt már én is néztem, de nálam nem kivitelezhetõ a kézvédõk miatt ;-)
    

infantri 1537 2010. december 5. 17:23   Válasz erre: 1536
Már néztem.Tényleg ötletes.
Én az rmc-be vettem.
De Szabi szeret bütykölni.
Ma mentem a lurdyba oda-vissza vezetés technikai tréning volt.
Legalább nem kopott a bütykös gumi:)
    

Macko 1536 2010. december 5. 17:05   Válasz erre: 1535
Példul:

http://www.onroad.hu/hir/kezvedo-telire-hazilag.html

Olcsó, házilagos megoldás. :-)
    

infantri 1535 2010. december 5. 17:04   Válasz erre: 1533
Téli kesztyût szokás télen mínusz fokba felvenni.
Sokan kormányzsákot(muffot) is használnak.
    

vaszabi 1534 2010. december 5. 15:31  
Holnap jõn a Mitulátbáti! Jók voltatok gyerekek .. ha igen kaptok havat dec.30-ra :-))))
    

vaszabi 1533 2010. december 5. 15:29   Válasz erre: 1528
Bár, lehet hogy kellene már valami sí kesztyût néznem a nyári cross helyett :-)
    

vaszabi 1532 2010. december 5. 15:26   Válasz erre: 1531
Neeem csak 15-20 km-re!
    

infantri 1531 2010. december 5. 14:40   Válasz erre: 1527
Messze voltál a garázstól?
    

infantri 1530 2010. december 5. 14:39   Válasz erre: 1526
Az úton.
    

SZICSU 1529 2010. december 5. 13:36   Válasz erre: 1527
Elég macerás letakarítani a tofut a billentyûzetrõl!Tapasztalat!Bár nekem tüsszentéssel került rá!!!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők