25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

Macko 1528 2010. december 5. 12:09   Válasz erre: 1527
Vegyél egy tollat a szádba és azzal bökdösd a klaviatúrát.
Nekem be szokott jönni! :-)

Mondjuk cikket hosszú idõ úgy lepötyögne, de az alatt kiolvad azért az ember. ;-)
    

vaszabi 1527 2010. december 5. 11:59   Válasz erre: 1525
Na ilyen még nem volt, ma úgy ragadtam egy pocsolyába, hogy elõször is beszakadtam a jégen de nem gondoltam hogy 2-3 cm -es , és az elsõ kerekem megakasztotta úgy középtájon , kapartam egy kicsit majd rájöttem , hagyom a gépet a helyén én meg csizmával szüntetem meg az akadályt az elsõ kerék elõtt, ez be is vált..bár nem volt kellemes :-))
Hogy hány fok volt azt nem tudom de az ujjaim végét még most is alig érzem .. most is az orrommal írok :-DD
    

Macko 1526 2010. december 5. 10:24   Válasz erre: 1525
A motorodon? :-)
    

infantri 1525 2010. december 5. 09:35  
Ma reggel a soroksári úton -8 fokot mutatott a hõmérõ.
    

infantri 1524 2010. december 4. 19:50   Válasz erre: 1523
Van érzékük a motorozáshoz.
    

vaszabi 1523 2010. december 4. 19:14  
Tökös gyerekek!!!
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/red-bull-romaniacs-2009-promo-78547
    

vaszabi 1522 2010. december 3. 22:42  
Ez 800km alatt sem töri fel a s@gget :-)

http://www.youtube.com/watch?v=8O9Mssp1H1Y&feature=related
    

vaszabi 1521 2010. december 3. 22:32   Válasz erre: 1518
Igen a futárok brutálok :-)

http://www.youtube.com/watch?v=yxBgVdkxxEQ&feature=related
    

gaborgyula 1520 2010. december 3. 18:27   Válasz erre: 1462
Van honlapja is:
http://motosapiens.org/moto/?q=en/node/1

A fórumban vannak a túrái részletesen bloggolva, de volt róla cikksoroözat a Wildban is.
    

SZICSU 1519 2010. december 3. 10:08   Válasz erre: 1518
Ami a lába között van?:-)
    

kanyar 1518 2010. december 3. 08:25   Válasz erre: 1516
A Futárnak végtagja a gépsárkány!
    

kanyar 1517 2010. december 3. 08:24   Válasz erre: 1515
Mert nem a tüzet szeretitek, hanem a nehézkedési tovanyomatendenciát:-)))))
    

infantri 1516 2010. december 2. 08:09   Válasz erre: 1515
Mer jó.Futárokkal nem emberkedem.
Tavaly mentem a nagy hóba.Mondta az egyik a lámpánál ez szép.Õ nem mer az XL-el menni mer odavágja.
    

Macko 1515 2010. december 2. 07:52   Válasz erre: 1514
Látod-látod, minek vettünk kéthengerest? :-)))
    

infantri 1514 2010. december 2. 07:33   Válasz erre: 1513
Bevittem a budafokira barátnõm jöttem vissza a szerémin.Elöre gurultam a lámpáig a havon azt beáltam a sorba.Lágymányosira fel nem kockáztattam.A futár valami egyhengeressel simán csapatta a sorok között.
    

Macko 1513 2010. december 1. 21:45   Válasz erre: 1511
Ott én is mentem volna, csak nem hiszem hogy sikerült volna addig eljutnom.
Viszont láttam egy futárt egy 200-as Beverlyvel, amint a több centis fagyott hókásában olyan 70-nel tolta. Fröcskölte a cuccot rendesen...
    

Macko 1512 2010. december 1. 21:43   Válasz erre: 1509
Nem kizárt.
A nagy kérdés, hogy a Gésa helyett vagy mellé...
Ez a nem mindegy!
    

infantri 1511 2010. december 1. 20:35  
Ne motorozzatok ennyit.
Ma mentem a városba.
    


vaszabi 1509 2010. november 30. 21:55   Válasz erre: 1508
Egy megoldás van Domit kell venni ;-)
    

Macko 1508 2010. november 30. 21:47   Válasz erre: 1506
Olyan jó, hogy ti ennyiféle gumiból válogathattok. :-)

A Gésára terepezéshez nem valami széles a lehetõségek tárháza...
    

vaszabi 1507 2010. november 30. 21:12  
Japán az tuti ,de vajon milyen lehet a minta nem rossz!
    


teki70 1505 2010. november 30. 20:58   Válasz erre: 1498
MAXXIS volt nekem elõl, azzal vettem a motort.4000 alatt elkopott,olyan volt mint a radírgumi,mondjuk tapadt is rendesen!
    

vaszabi 1504 2010. november 30. 17:33  
Kaptam egy Michelin T63-as használt hátsó gumát, jónak néz ki hasonló mint az E09!Majd meglátjuk mit csinál a hóban sárban?
    

vaszabi 1503 2010. november 30. 17:31   Válasz erre: 1501
Ja ha akku évben számoljuk szorozni kell 10-el ,tehát tata volt már :-)
    

gabus 1502 2010. november 30. 17:31   Válasz erre: 1497
haver függõ a kép.
Drágák a jet-skik?
    

Macko 1501 2010. november 30. 17:19   Válasz erre: 1500
Meg az a nyóc év...
    

vaszabi 1500 2010. november 30. 17:16   Válasz erre: 1499
Akkor még nem tudtam ,hogy elragadja tõlem egy hirtelen kóboráram :-)
    

SZICSU 1499 2010. november 30. 12:43   Válasz erre: 1489
A múltkor elkiabáltad!
    

kanyar 1498 2010. november 30. 08:43   Válasz erre: 1481
Úgy tudom MAXXIS
    

Okta 1497 2010. november 30. 08:23   Válasz erre: 1491
Az SLR is tud úszni? Kérünk fényképet! ;-)

(Amúgy minden be van fagyva, kerestél valami fûtött patakot?...)
    

Okta 1496 2010. november 30. 08:21   Válasz erre: 1487
Viszont ha elkopik, még mindig jó lesz édes-savanyú mártás alapnak!
:-)
    

kanyar 1495 2010. november 30. 08:20   Válasz erre: 1493
6,5-nek kell lennie ha jók a szelephézagok!
    

vaszabi 1494 2010. november 29. 21:17   Válasz erre: 1493
Ja az más..:-O
    

gabus 1493 2010. november 29. 21:10   Válasz erre: 1492
kompreszió a kérdésem
    

vaszabi 1492 2010. november 29. 20:48   Válasz erre: 1491
Te gabus állítsd át a billentyûzeted magyarra :-)
    

gabus 1491 2010. november 29. 20:30   Válasz erre: 1490
Sziasztok én is szomorkodok hétvégén mugusztattam a motrom egy kis vizben :-(
Milyen kompotott keresek a mutaton majd ha van még 97' 47km ?
    

Macko 1490 2010. november 29. 20:18   Válasz erre: 1489
Béke matuzsálemi poraira! :-(((
    

vaszabi 1489 2010. november 29. 20:15  
Szomorú és fájdalmas hírt kell közölnöm kedves motoros társaim!:-( 8. életévében hirtelen elhunyt Yuasa Akksu, a kiérkezõ töltõ próbálta újraéleszteni de már hiába, mindenki kitartásáról ,pozitív és negatív polaritásáról ismerte nélküle most kissé nehéz az élet, gyászolja õt Domi,Önindi,Lámpi és egyéb fogyasztói.
A végsõ nyugalomba helyezés 2010.12.01-én lesz a veszélyes hulladék temetõben!
:-)))))
Válasz erre

    

SZICSU 1487 2010. november 29. 16:08  
�Szerintem villog az oldala menet közben!
    

Zsifi 1486 2010. november 29. 16:07  
Túrás músor, 19-20 óra között...
http://motoroshang.hu/mhrplayer.html
    

Macko 1485 2010. november 29. 15:41   Válasz erre: 1484
Mondjuk búg mint a rosseb... ;-)
    

vaszabi 1484 2010. november 29. 15:17   Válasz erre: 1481
Lehet hogy valami dallamot is játszik ha mész vele :-D
    

vaszabi 1483 2010. november 29. 15:16   Válasz erre: 1481
Valami kici olcó nem drága kattoezeroccáz forintos Kínai :-)
    

teki70 1481 2010. november 29. 13:52  
Ez meg milyen gumi?Még nem is hallottam róla.

http://www.kepesmotor.hu/brand-tura_sporttura/p501486
    

kanyar 1480 2010. november 29. 11:42   Válasz erre: 1478
Felhasználásra alvázvédõ (azt könnyû bejavítani)diszelegni tri kolor :-)))))))))
    

Macko 1479 2010. november 29. 08:47   Válasz erre: 1478
Honda-trikolorban még jobban mutatna! ;-)
    

SZICSU 1478 2010. november 29. 07:39   Válasz erre: 1474
Matt feketére?:-)
    

Macko 1477 2010. november 29. 07:30   Válasz erre: 1476
De legalább nem fagy!
Mert akkor lenne igazán durva...
    

SZICSU 1476 2010. november 29. 07:26  
Ismét egy szép esõs reggelre ébredtünk!
    

kanyar 1475 2010. november 28. 21:22  
Hát akkó jóéjt!
    

kanyar 1474 2010. november 28. 21:12  
Közben befestettem az Asszony haját!
    

infantri 1473 2010. november 28. 21:03   Válasz erre: 1470
Pár rumostea után kiválló kalács készülne.
    

vaszabi 1472 2010. november 28. 20:49   Válasz erre: 1471
Ne is mondd amióta az asszony meglátta azzal nyúz hogy hozzak neki ilyet!!!
    

kanyar 1471 2010. november 28. 20:48   Válasz erre: 1470
Ez kíííváló, Sziszinek nyuszifüles kucsma kell a Fogarasból!
    

vaszabi 1470 2010. november 28. 20:43   Válasz erre: 1467
Neked mást szántam: Nyitunk egy Hungary Dominator Tuning Factory-t annak leszel a vezérigazgatója és te felügyeled az új dominator fejlesztéseit!Persze a gyár székhelye Erdélyben lesz!!! Sziszinek és Mariannak már csak egy kürtöskalácsos lakókocsi jut :-DDDDD
    

infantri 1469 2010. november 28. 20:39   Válasz erre: 1466
Pest-Szeged eleje!
    

vaszabi 1468 2010. november 28. 20:39   Válasz erre: 1466
Na azért neeee , a szintkülömbségekre szükségem van!
    

kanyar 1467 2010. november 28. 20:39   Válasz erre: 1465
Azt én is vállalom! :-)))))
    

kanyar 1466 2010. november 28. 20:38   Válasz erre: 1462
Ha komoly sár kell, irány az alföld!!!!
    

vaszabi 1465 2010. november 28. 20:37   Válasz erre: 1459
Mondj 5 számot , és ha megnyerem a lottót alkalmazlak személyi testõrként!
Csak az lesz a dolgod ,hogy minden nap friss kürtöskalácsot hozz Erdélybõl :-))))...télen is:-DD
    

infantri 1464 2010. november 28. 20:35   Válasz erre: 1460
Szigorba csapatya!
    

infantri 1463 2010. november 28. 20:34   Válasz erre: 1461
Itt sóztak,de áll az úton.
    

vaszabi 1462 2010. november 28. 20:34   Válasz erre: 1460
Szerintem is ,Alabamai valami világutazó féle!
    

kanyar 1461 2010. november 28. 20:33   Válasz erre: 1459
Olvad mintha sóznák!
    

kanyar 1460 2010. november 28. 20:32   Válasz erre: 1457
Na ez a csöcsperes a kemény motoros!!!
    

infantri 1459 2010. november 28. 20:31  
Jól kész van a pali!
Bakker esik a hó én meg dolgozom:(
    

kanyar 1458 2010. november 28. 20:30  
Ha esõs idõt fogtunk volna ki erdélyi kalandozáskor mi is dagonyáztunk volna!!!!
    

vaszabi 1457 2010. november 28. 20:23   Válasz erre: 1455
Itt még egy vidi!
http://www.youtube.com/user/rtwdoug#p/u/0/x1pb8ly0uYM
Egyedi figura, az elõzõ videón lóg a szájában a cigi motorozás közben, valakitõl már láttam ilyet :-)
    

vaszabi 1456 2010. november 28. 20:19  
Ez az!
    

vaszabi 1455 2010. november 28. 20:11  
Kanyar!Infantry!Tök véletlen megtaláltam a Csopist akit Erdélyben lefotóztunk!!!!
http://www.youtube.com/user/rtwdoug#p/a/u/1/-_naeTaqH3o
Mekkora esély van erre?
    

vaszabi 1454 2010. november 28. 19:57   Válasz erre: 1453
Mint a kopasz punci ..tudod mint ha lovat etetnél!
    

SZICSU 1453 2010. november 28. 19:48   Válasz erre: 1446
Jó cuppogós!
    

vaszabi 1452 2010. november 28. 19:35   Válasz erre: 1449
Valahol erre jártak:http://maps.google.hu/maps?f=q&source=s_q&hl=hu&geocode=&q=cordillo&sll=-25.274398,133.775136&sspn=53.340459,79.013672&g=Australia&ie=UTF8&t=h&z=11
Nem sok aszfalt utat látni:-)
    

vaszabi 1450 2010. november 28. 19:30   Válasz erre: 1449
Ja :-DDDD
    

infantri 1449 2010. november 28. 19:28   Válasz erre: 1448
A szomszéd kertje...
    

vaszabi 1448 2010. november 28. 19:21   Válasz erre: 1447
Mocskos jó helyeken járnak a vidiken , Ausztrália hát igen ott lehet terepezni!
Itt a Weblapjuk:http://adventurerider.com.au/
    

infantri 1447 2010. november 28. 19:17   Válasz erre: 1446
Nem kicsi a ganyé!
    

vaszabi 1446 2010. november 28. 19:03  
Ez kemény!!

http://www.youtube.com/watch?v=sQVLbs6msSo
    

vaszabi 1445 2010. november 28. 18:00   Válasz erre: 1444
Ja és a lényeg férfitársaim, ami a videó megnézése után mindenki számára tiszta lesz: , Az asszonynak a nagyobb motort , neki a sz@rabb gumit , és a gyengébb öltözéket :-DDDDD
    

vaszabi 1444 2010. november 28. 17:52  
Ezt érdemes megnézni!!
Apa követi anyát .. anya Dominatort lovagol és ügyesen, bár 3:16-nál ,és 9:30-nál eldobja!

http://www.youtube.com/watch?v=ORAapMJhkKo
    

vaszabi 1443 2010. november 28. 16:26  
HoHoho :-)
    

vaszabi 1442 2010. november 28. 16:23  
Dec 6. megint karitatív Motoros Mikuláskodás :-)
    

infantri 1441 2010. november 28. 16:21   Válasz erre: 1440
Az elöbb esett pár szem hó.Még nincs elég hideg,hogy megmeredjon.Jövõhéten 8 fok is lesz.
    

vaszabi 1440 2010. november 28. 16:18   Válasz erre: 1439
Jó van !Ma akartam motort mosni,, lehet kiteszem az esõre:-)

    

infantri 1439 2010. november 28. 16:06   Válasz erre: 1438
Meg csak nem írtam vissza.
    

vaszabi 1438 2010. november 28. 15:43  
megkaptad az üzenetet?
    

infantri 1437 2010. november 28. 15:34   Válasz erre: 1436
A szine nem az igazi.
    

vaszabi 1436 2010. november 28. 15:29  
Na mit találtam :-O Az enyém jobban tetszik :-)

http://www.youtube.com/watch?v=9q5wQ5fvE6o&feature=related
    

infantri 1435 2010. november 28. 15:20  
Grat!
Jó videó,másodjára is feltették.
    

vaszabi 1434 2010. november 28. 15:18   Válasz erre: 1431
Itt van...

http://sportmotor.hu/motoros_videok/speed/enduro-hoban-78299
    

vaszabi 1433 2010. november 28. 15:17  
Odass mit kaptam tegnap!Én az egyedüli endúrós a szakosztályban !
    

vaszabi 1432 2010. november 28. 15:13   Válasz erre: 1431
Hát igen az úgy lenne az igazi!!
    

infantri 1431 2010. november 28. 15:12   Válasz erre: 1429
Tavaly nem mentem.Nem volt hó.
    

vaszabi 1430 2010. november 28. 15:12   Válasz erre: 1428
Az enyémbe sincs ,még meg is kellene keresnem...
    

vaszabi 1429 2010. november 28. 15:09   Válasz erre: 1427
Ja csak min 30cm-es hó esetén jössz :-)
    

infantri 1428 2010. november 28. 15:08   Válasz erre: 1426
Nekem reggel a kuton azt mondta egy figura.
Még nincs berakva a termobélés a ruhába.
    

infantri 1427 2010. november 28. 15:06   Válasz erre: 1425
Akkor ott találkozunk.
A regisztrállásal megvárom milyen lesz az idõ.
    

vaszabi 1426 2010. november 28. 15:01   Válasz erre: 1424
Miért hideg van? Szólj mert akkor meg kell néznem a fagyállót a motorban :-D
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők