25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 1425 2010. november 28. 14:59   Válasz erre: 1393
Na már 90% hogy tudok menni a HCC-hó-ra, már regisztráltam is!
Azt néztem nem kell nekem felmenni Pestre, majd reggel elrongyolok a Dabas-Sári találka helyre, az innen potom 96KM :-)
    

infantri 1424 2010. november 28. 14:44  
Mindenki lefagyott?
    

SZICSU 1423 2010. november 27. 09:45   Válasz erre: 1421
Naggggyonjó!
    

SZICSU 1422 2010. november 27. 09:45   Válasz erre: 1418
Ma dolgozzanak a szegények!
    

vaszabi 1421 2010. november 27. 08:20   Válasz erre: 1417
Én is megyek egy kicsit tesztelem a gumit a hóba!

Szicsu megtaláltad a vidit?
    

vaszabi 1420 2010. november 27. 08:18   Válasz erre: 1419
Micsoda anyós!
    

matador 1419 2010. november 27. 08:01   Válasz erre: 1415
hát akkor ÉN HÜLYE vagyok... már 03.00 tól takarítottam az udvart,havat lapátoltam.. hogy az anyósom ki tudjon állni a kocsival... igaz közben forralt bort készített nekem.
    

BonusA 1418 2010. november 27. 07:58   Válasz erre: 1417
Jobban jársz, ha melózni mégy... Nem esel pofára és még pízt is keresel.
    

SZICSU 1417 2010. november 27. 07:51  
Megyek beröffentem a Domit!
    

Macko 1416 2010. november 27. 07:47  
Na de jó, hogy tegnap karikáztam egy kellemeset!
Most felhelyezem a csepptöltõt. :-)
    

SZICSU 1415 2010. november 27. 07:45  
A Lapátolás is jól esett!Bár van egy ismerõsöm aki azt mondja,hogy:"Az a hülye ember aki a havat ellapátolja,a diót meg leveri a fáról!A hó elolvad a dió pedig úgyis lepotyog magától."
    

SZICSU 1414 2010. november 27. 07:40  
8 cm és még esik!
    

matador 1413 2010. november 27. 07:14   Válasz erre: 1411
Hát a nagyfalu igen lucskos lett reggelre, de vidéken szépen fehérlik a táj.
jó reggelt Endurosok!
    

vaszabi 1412 2010. november 27. 07:08   Válasz erre: 1411
Na ugye ,hogy ugye!
    

infantri 1411 2010. november 26. 22:33   Válasz erre: 1410
Hol?
    

vaszabi 1410 2010. november 26. 22:16  
Hahó Jön a hó!
    

tavidir 1409 2010. november 26. 21:08   Válasz erre: 1396
azóta volt még néhány Hcchó, igaz hó alig volt :))
    

infantri 1408 2010. november 26. 15:38   Válasz erre: 1406
Ne szerénykedj.
    

Macko 1406 2010. november 26. 10:38   Válasz erre: 1405
Erre azt mondhatnám: MUHAHA! :-)
    

infantri 1405 2010. november 26. 10:34   Válasz erre: 1404
A rutin az évek és a tapasztalat.
    

Macko 1404 2010. november 25. 22:40   Válasz erre: 1356
Hogy ott én hogy/miért nem estem el, azt azóta nem is értem... :-)))
    

vaszabi 1403 2010. november 25. 22:35   Válasz erre: 1402
Megyek én is reggel 4:45 Hurrá.. Lehet bemegyek géppel!
    

infantri 1402 2010. november 25. 22:33   Válasz erre: 1400
Biztos elvegyülnék.
Na megyek holnap munka.

    

vaszabi 1401 2010. november 25. 22:32   Válasz erre: 1400
Az enyém soros 1 hengeres:-)
    

vaszabi 1400 2010. november 25. 22:31   Válasz erre: 1399
Oda max téged engednek be a minimum követelmény a Vékettõ :-))
    

infantri 1399 2010. november 25. 22:30   Válasz erre: 1398
Na és?Vagy Alsóörsre készülsz?
    

vaszabi 1398 2010. november 25. 22:28   Válasz erre: 1397
Ok már minden tiszta, csak a ruhám a bukóm a motorom és a csimmám nem:-)
    

infantri 1397 2010. november 25. 22:22  
Kb dél és egy között vagyunk ladánybenén ott kaja.
Ezer huf/fõ volt eddig.Azt mindenki ahogy gondolja.Mehet haza vagy terepen vissza az indulási pontra.
    

infantri 1396 2010. november 25. 22:19  
Ez a másik link.
http://www.youtube.com/watch?v=uWsKSCp2BnM
    

vaszabi 1395 2010. november 25. 22:19   Válasz erre: 1393
Kb meddig tart aznap még haza tudnék jönni emberi idõben
    


infantri 1393 2010. november 25. 22:16   Válasz erre: 1392
Felülünk a motorra azt megyünk.
    

vaszabi 1392 2010. november 25. 22:13   Válasz erre: 1391
Ok!Te hogy szokott lenni ez a HCChó
    

infantri 1391 2010. november 25. 22:11   Válasz erre: 1390
Még kicsit vagyok.
    

vaszabi 1390 2010. november 25. 22:10  
Maradt még legény talpon a vidéken?
    

vaszabi 1389 2010. november 25. 22:09   Válasz erre: 1388
Jóccakát Edzõbá ;-)
    

kanyar 1388 2010. november 25. 22:08  
jócakát
    

kanyar 1387 2010. november 25. 22:08   Válasz erre: 1386
Á dehogy csak korán kelek!
    

vaszabi 1386 2010. november 25. 22:04   Válasz erre: 1385
Fárasztók a poénjaim mi azért akarsz alukálni :-)
    

kanyar 1385 2010. november 25. 22:03   Válasz erre: 1384
Hát azé nemszom!
    

vaszabi 1384 2010. november 25. 22:01   Válasz erre: 1380
Ja tényleg kiment a fejembõl , akkor már a csoportterápiára sem jársz :-DDDDDDDDDDdddd
    

vaszabi 1383 2010. november 25. 22:00   Válasz erre: 1381
Mibõl gondolod csak nem látszik ;-)
    

infantri 1382 2010. november 25. 21:56   Válasz erre: 1377
Sápadtra.
    

kanyar 1381 2010. november 25. 21:56   Válasz erre: 1379
Na ja te fel vagy töltve :-))
    

kanyar 1380 2010. november 25. 21:54   Válasz erre: 1377
Én soha nem iszom!
    

vaszabi 1379 2010. november 25. 21:54   Válasz erre: 1378
Hová megy kend még most kezdõdik az élet
    

kanyar 1378 2010. november 25. 21:53   Válasz erre: 1374
Nektek is!
    

vaszabi 1377 2010. november 25. 21:53   Válasz erre: 1375
Nahát Kanyar Svábra itta magát:-)

    

vaszabi 1376 2010. november 25. 21:52   Válasz erre: 1374
Én még nem alszok csak Zsolának köszöntem... nem szabadultok tõlem!!!
    

kanyar 1375 2010. november 25. 21:52   Válasz erre: 1373
já já bite bite já já
    

vaszabi 1374 2010. november 25. 21:52   Válasz erre: 1371
Jóccakát ;-)
    

infantri 1373 2010. november 25. 21:50   Válasz erre: 1370
Akkor 2 nap múlva fékezhetek.

    

infantri 1372 2010. november 25. 21:49   Válasz erre: 1368
Láttad volna mikor tavaly leesett elsõre kb 20-25 cm.
Reggel a buszmegállóba nem kaptak szikrát mikor mentem dolgozni.

    

zsola72 1371 2010. november 25. 21:48   Válasz erre: 1367
na jóccakát
    

kanyar 1370 2010. november 25. 21:47   Válasz erre: 1366
neked már megjött az új!betét ami nem szárnyas
    

infantri 1369 2010. november 25. 21:47  
Holló a kedvenc gumival.
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/egy-kis-teli-moka-50236
    

zsola72 1368 2010. november 25. 21:46   Válasz erre: 1356
ez a kép azért megnyugtat...annyit hallottam ma ,hogy nem vagyunk normálisak... vagy mégis...vagy ti se
    

vaszabi 1367 2010. november 25. 21:45   Válasz erre: 1363
Zsola azt nem mondtad hogy mostanában motorozás helyett , ennyit bújod a PHOTO SHOP-ot ... már nagyon megy neked ez a kép csinálás ..te az a hó is olyan mint ha igazi lenne :-DDDDD
    

infantri 1366 2010. november 25. 21:45   Válasz erre: 1365
Nyereményed átveheted 12.29.-én Budapesten a bádogos utcába.
Nekem is vason van az elsõ.
    

vaszabi 1365 2010. november 25. 21:43   Válasz erre: 1359
Várjál csak azt hiszem ...nem nem az nem lehet.. talán a..nem az sem ÁÁÁÁÁÁ megvan mindegyikõnk kedvence az útól érhetetlen a fenomenális slick K60 :-)
Megnyertem? Megnyertem? Mert lassan a kopott is elkopik, az elsõ fékbetétrõl már nem is beszélve :)
    

infantri 1364 2010. november 25. 21:42   Válasz erre: 1361
Kérdezd meg az XR-t ö futár majd elmeséli.
    

zsola72 1363 2010. november 25. 21:41   Válasz erre: 1361
annyira nem szar
    

kanyar 1362 2010. november 25. 21:40   Válasz erre: 1359
Én tudom de nekem is van kopott k60-om
    

kanyar 1361 2010. november 25. 21:38  
Én nem tudom mije hóban motorozni :-(
    

zsola72 1360 2010. november 25. 21:36  
na jó ez volt az idényzáró a biharban,most jön a hazai erdõ
    

infantri 1359 2010. november 25. 21:35  
Aki tudja a választ a milyen gumi van a motoromon címû kérdésre kap egy garnitúra kopott K-60-at.
    

vaszabi 1358 2010. november 25. 21:35   Válasz erre: 1356
Én törtem :-)

http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/kering-terepszemlemotormosas--60238
    

kanyar 1357 2010. november 25. 21:33   Válasz erre: 1356
:-o
    

infantri 1356 2010. november 25. 21:32   Válasz erre: 1354
Minket nem:)
    

kanyar 1355 2010. november 25. 21:31   Válasz erre: 1354
Egy kicsit ......... na!!!!!!!!!!!
Érted?
    

zsola72 1354 2010. november 25. 21:28   Válasz erre: 1346
csak be ne fagyjon,bennünket ma megfogott a jég...
    

kanyar 1353 2010. november 25. 21:27   Válasz erre: 1348
Én is gyúrok rá!!!
    

vaszabi 1352 2010. november 25. 21:26   Válasz erre: 1350
Egyet hajtasz mint a kukorica árus Májnsz bitte májnsz bitte :-))))
    

vaszabi 1351 2010. november 25. 21:25  
Ja nem is mondtam láttátok volna azt a fényképezõ felragasztást az tuti volt mûszerész csavarhúzóval egy kis lyukon benyúlva tudtam kezelni .. lehet szabadalmaztatom :-D
    

infantri 1350 2010. november 25. 21:25   Válasz erre: 1349
Csak legyen hó!!
    

vaszabi 1349 2010. november 25. 21:23   Válasz erre: 1348
Én még gyúrok az ügyön de menni akaroookkkk
    

infantri 1348 2010. november 25. 21:20   Válasz erre: 1346
Így kell!
Nekem ok dec 30!
    

infantri 1347 2010. november 25. 21:19   Válasz erre: 1345
Az tuti!
    

vaszabi 1346 2010. november 25. 21:19   Válasz erre: 1343
Pl a dagonya3-ban 4perc 15mp körül megyek mint állat aztán látom pocsolyák héé satu hátsó semmi lassulás finom elsõ csak közeledi közeleeeeediiikkk mindegy fékek felenged gáz.... :-)
    

kanyar 1345 2010. november 25. 21:15   Válasz erre: 1341
De meg tudnánk izzasztani a palit ezen a környéken is!:-)))
    

kanyar 1344 2010. november 25. 21:13  
Jó kis utad volt!
    

vaszabi 1343 2010. november 25. 21:13   Válasz erre: 1337
Látszik hogy párszor megtréfált a kopott K60? hol elõl.. hol hátul :-)
    

vaszabi 1342 2010. november 25. 21:12   Válasz erre: 1341
:o)
    

infantri 1341 2010. november 25. 21:09   Válasz erre: 1338
Mi nem a bihar mellett lakunk:o)
    

vaszabi 1340 2010. november 25. 21:08   Válasz erre: 1338
Tudod így mosom a könyökön meg szárítom... minek az a drága mosógép!
    

vaszabi 1339 2010. november 25. 21:08   Válasz erre: 1337
Köszönöm köszönöm és köszönöm az égi áldást hogy szép kis pocsolyákat kreált nekem!!!
    

zsola72 1338 2010. november 25. 21:02  
�fasza ! oda jársz zoknit mosni?

    

infantri 1337 2010. november 25. 21:00   Válasz erre: 1336
Megnéztem jó lett!
    

vaszabi 1336 2010. november 25. 20:36  
Na uraim megszültem......

Itt elérhetõ a két videó dagonya és dagonya3
Jó szórakozást remélem élvezhetõre sikerült bár fényképezõvel készült és le is butult a feltöltéskor de ez van oszt kész :-)))

http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum
    

gcs 1335 2010. november 25. 08:57   Válasz erre: 1333
Igen, ez jó kérdés :-)
    

kanyar 1334 2010. november 25. 07:38   Válasz erre: 1328
Ez majd vén korunkban amikor az izületi fálydalmak miatt nem tudsz rendesen leülni a slozin!
    

Macko 1333 2010. november 25. 07:38   Válasz erre: 1330
Annál jobb! :-)))

Mikor kész már a motorbicikli???
    

kanyar 1332 2010. november 25. 07:36  
Mármint megtett távolság, nem sebesség!
    

kanyar 1331 2010. november 25. 07:34  
A gyári lámpa xenonal jó, de sima H4-el gyenge, ezért cseréltem le, igy legalább 200 felett is megfelelõ távolságra látok :-))))
    

kanyar 1330 2010. november 25. 07:26   Válasz erre: 1309
Biztos jól világit, de az enyémben lévõ kis lámpa is mint a sugárvetõ, viszont dimenziokkal olcsobb. mindenhova beépíthetõ, müanyag/könnyû.
    

Macko 1329 2010. november 25. 07:01   Válasz erre: 1310
Jövõkép-keresés.
Hogy a legrosszabb eset elviselhetõ legyen. :-)

Ja, meg jó a társaság! Igaz, én csak szakmailag kalózkodom. :-)
    

vaszabi 1328 2010. november 24. 21:30   Válasz erre: 1327
Ja a vége meg harangozik a golyszikkal :-D
    

dinne 1327 2010. november 24. 21:23   Válasz erre: 1325
Ja. És az eleje nehezen jön ki
    

Rudo 1326 2010. november 24. 21:23  
Ha esetleg valakit érdekel találtunk plexit barátságos áron:http://robogotuning.hu/spd/185D/GIVI_185D_Szelvedo_fust_304_cm_x_317_cm
    

vaszabi 1325 2010. november 24. 21:20   Válasz erre: 1324
Akkor ez olyan mint a szorulás :-)))
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők