| vaszabi | 1425 | 2010. november 28. 14:59 | Válasz erre: 1393 |
|
Na már 90% hogy tudok menni a HCC-hó-ra, már regisztráltam is! Azt néztem nem kell nekem felmenni Pestre, majd reggel elrongyolok a Dabas-Sári találka helyre, az innen potom 96KM :-) |
| vaszabi | 1421 | 2010. november 27. 08:20 | Válasz erre: 1417 |
|
Én is megyek egy kicsit tesztelem a gumit a hóba! Szicsu megtaláltad a vidit? |
| matador | 1419 | 2010. november 27. 08:01 | Válasz erre: 1415 |
|
hát akkor ÉN HÜLYE vagyok... már 03.00 tól takarítottam az udvart,havat lapátoltam.. hogy az anyósom ki tudjon állni a kocsival... igaz közben forralt bort készített nekem.
|
| BonusA | 1418 | 2010. november 27. 07:58 | Válasz erre: 1417 |
|
Jobban jársz, ha melózni mégy... Nem esel pofára és még pízt is keresel.
|
| Macko | 1416 | 2010. november 27. 07:47 |
|
Na de jó, hogy tegnap karikáztam egy kellemeset! Most felhelyezem a csepptöltõt. :-) |
| SZICSU | 1415 | 2010. november 27. 07:45 |
|
A Lapátolás is jól esett!Bár van egy ismerõsöm aki azt mondja,hogy:"Az a hülye ember aki a havat ellapátolja,a diót meg leveri a fáról!A hó elolvad a dió pedig úgyis lepotyog magától."
|
| matador | 1413 | 2010. november 27. 07:14 | Válasz erre: 1411 |
|
Hát a nagyfalu igen lucskos lett reggelre, de vidéken szépen fehérlik a táj. jó reggelt Endurosok! |
| tavidir | 1409 | 2010. november 26. 21:08 | Válasz erre: 1396 |
|
azóta volt még néhány Hcchó, igaz hó alig volt :))
|
| Macko | 1404 | 2010. november 25. 22:40 | Válasz erre: 1356 |
|
Hogy ott én hogy/miért nem estem el, azt azóta nem is értem... :-)))
|
| vaszabi | 1403 | 2010. november 25. 22:35 | Válasz erre: 1402 |
|
Megyek én is reggel 4:45 Hurrá.. Lehet bemegyek géppel!
|
| vaszabi | 1400 | 2010. november 25. 22:31 | Válasz erre: 1399 |
|
Oda max téged engednek be a minimum követelmény a Vékettõ :-))
|
| vaszabi | 1398 | 2010. november 25. 22:28 | Válasz erre: 1397 |
|
Ok már minden tiszta, csak a ruhám a bukóm a motorom és a csimmám nem:-)
|
| infantri | 1397 | 2010. november 25. 22:22 |
|
Kb dél és egy között vagyunk ladánybenén ott kaja. Ezer huf/fõ volt eddig.Azt mindenki ahogy gondolja.Mehet haza vagy terepen vissza az indulási pontra. |
| vaszabi | 1395 | 2010. november 25. 22:19 | Válasz erre: 1393 |
|
Kb meddig tart aznap még haza tudnék jönni emberi idõben
|
| infantri | 1394 | 2010. november 25. 22:19 |
|
Meg így. http://picasaweb.google.com/taxitak/HCCH# http://picasaweb.google.com/taxitak/HCCH# |
| vaszabi | 1386 | 2010. november 25. 22:04 | Válasz erre: 1385 |
|
Fárasztók a poénjaim mi azért akarsz alukálni :-)
|
| vaszabi | 1384 | 2010. november 25. 22:01 | Válasz erre: 1380 |
|
Ja tényleg kiment a fejembõl , akkor már a csoportterápiára sem jársz :-DDDDDDDDDDdddd
|
| vaszabi | 1376 | 2010. november 25. 21:52 | Válasz erre: 1374 |
|
Én még nem alszok csak Zsolának köszöntem... nem szabadultok tõlem!!!
|
| infantri | 1372 | 2010. november 25. 21:49 | Válasz erre: 1368 |
|
Láttad volna mikor tavaly leesett elsõre kb 20-25 cm. Reggel a buszmegállóba nem kaptak szikrát mikor mentem dolgozni. |
| kanyar | 1370 | 2010. november 25. 21:47 | Válasz erre: 1366 |
|
neked már megjött az új!betét ami nem szárnyas
|
| infantri | 1369 | 2010. november 25. 21:47 |
|
Holló a kedvenc gumival. http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/egy-kis-teli-moka-50236 |
| zsola72 | 1368 | 2010. november 25. 21:46 | Válasz erre: 1356 |
|
ez a kép azért megnyugtat...annyit hallottam ma ,hogy nem vagyunk normálisak... vagy mégis...vagy ti se
|
| vaszabi | 1367 | 2010. november 25. 21:45 | Válasz erre: 1363 |
|
Zsola azt nem mondtad hogy mostanában motorozás helyett , ennyit bújod a PHOTO SHOP-ot ... már nagyon megy neked ez a kép csinálás ..te az a hó is olyan mint ha igazi lenne :-DDDDD
|
| infantri | 1366 | 2010. november 25. 21:45 | Válasz erre: 1365 |
|
Nyereményed átveheted 12.29.-én Budapesten a bádogos utcába. Nekem is vason van az elsõ. |
| vaszabi | 1365 | 2010. november 25. 21:43 | Válasz erre: 1359 |
|
Várjál csak azt hiszem ...nem nem az nem lehet.. talán a..nem az sem ÁÁÁÁÁÁ megvan mindegyikõnk kedvence az útól érhetetlen a fenomenális slick K60 :-) Megnyertem? Megnyertem? Mert lassan a kopott is elkopik, az elsõ fékbetétrõl már nem is beszélve :) |
| infantri | 1359 | 2010. november 25. 21:35 |
|
Aki tudja a választ a milyen gumi van a motoromon címû kérdésre kap egy garnitúra kopott K-60-at.
|
| vaszabi | 1358 | 2010. november 25. 21:35 | Válasz erre: 1356 |
|
Én törtem :-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/kering-terepszemlemotormosas--60238 |
| zsola72 | 1354 | 2010. november 25. 21:28 | Válasz erre: 1346 |
|
csak be ne fagyjon,bennünket ma megfogott a jég...
|
| vaszabi | 1352 | 2010. november 25. 21:26 | Válasz erre: 1350 |
|
Egyet hajtasz mint a kukorica árus Májnsz bitte májnsz bitte :-))))
|
| vaszabi | 1351 | 2010. november 25. 21:25 |
|
Ja nem is mondtam láttátok volna azt a fényképezõ felragasztást az tuti volt mûszerész csavarhúzóval egy kis lyukon benyúlva tudtam kezelni .. lehet szabadalmaztatom :-D
|
| vaszabi | 1346 | 2010. november 25. 21:19 | Válasz erre: 1343 |
|
Pl a dagonya3-ban 4perc 15mp körül megyek mint állat aztán látom pocsolyák héé satu hátsó semmi lassulás finom elsõ csak közeledi közeleeeeediiikkk mindegy fékek felenged gáz.... :-)
|
| kanyar | 1345 | 2010. november 25. 21:15 | Válasz erre: 1341 |
|
De meg tudnánk izzasztani a palit ezen a környéken is!:-)))
|
| vaszabi | 1343 | 2010. november 25. 21:13 | Válasz erre: 1337 |
|
Látszik hogy párszor megtréfált a kopott K60? hol elõl.. hol hátul :-)
|
| vaszabi | 1340 | 2010. november 25. 21:08 | Válasz erre: 1338 |
|
Tudod így mosom a könyökön meg szárítom... minek az a drága mosógép!
|
| vaszabi | 1339 | 2010. november 25. 21:08 | Válasz erre: 1337 |
|
Köszönöm köszönöm és köszönöm az égi áldást hogy szép kis pocsolyákat kreált nekem!!!
|
| vaszabi | 1336 | 2010. november 25. 20:36 |
|
Na uraim megszültem...... Itt elérhetõ a két videó dagonya és dagonya3 Jó szórakozást remélem élvezhetõre sikerült bár fényképezõvel készült és le is butult a feltöltéskor de ez van oszt kész :-))) http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum |
| kanyar | 1334 | 2010. november 25. 07:38 | Válasz erre: 1328 |
|
Ez majd vén korunkban amikor az izületi fálydalmak miatt nem tudsz rendesen leülni a slozin!
|
| Macko | 1333 | 2010. november 25. 07:38 | Válasz erre: 1330 |
|
Annál jobb! :-))) Mikor kész már a motorbicikli??? |
| kanyar | 1331 | 2010. november 25. 07:34 |
|
A gyári lámpa xenonal jó, de sima H4-el gyenge, ezért cseréltem le, igy legalább 200 felett is megfelelõ távolságra látok :-))))
|
| kanyar | 1330 | 2010. november 25. 07:26 | Válasz erre: 1309 |
|
Biztos jól világit, de az enyémben lévõ kis lámpa is mint a sugárvetõ, viszont dimenziokkal olcsobb. mindenhova beépíthetõ, müanyag/könnyû.
|
| Macko | 1329 | 2010. november 25. 07:01 | Válasz erre: 1310 |
|
Jövõkép-keresés. Hogy a legrosszabb eset elviselhetõ legyen. :-) Ja, meg jó a társaság! Igaz, én csak szakmailag kalózkodom. :-) |
| Rudo | 1326 | 2010. november 24. 21:23 |
|
Ha esetleg valakit érdekel találtunk plexit barátságos áron:http://robogotuning.hu/spd/185D/GIVI_185D_Szelvedo_fust_304_cm_x_317_cm
|