25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 1324 2010. november 24. 21:16   Válasz erre: 1323
Videovágásban annyira nem vagyok otthon, de ha egyszer végigszenveded akkor az utána következõ könnyebb
    

vaszabi 1323 2010. november 24. 21:15   Válasz erre: 1322
De meg lesz már meg lesz ha addig élek is ,azok a kockafejek hogy bírják ezt ?
    

vaszabi 1322 2010. november 24. 21:13   Válasz erre: 1321
B@szki mennyivel egyszerûbb és KÖNNYEBB megcsinálni egy videót, mint megszerkeszteni F@som ki van már programok letöltése össze- vissza konv. mert ezt a formátumot az nem támogatja stb ÁÁÁÁÁÁÁ ebbe jobban elfáradok :-DDDDd
    

dinne 1321 2010. november 24. 21:07   Válasz erre: 1320
Ez a helyes válasz
    

vaszabi 1320 2010. november 24. 20:54   Válasz erre: 1319
Á nem is mindegyik jó ;-)
    

vaszabi 1319 2010. november 24. 20:53   Válasz erre: 1318
Volt homok is, de vitatkoznék, a homok jobb mint a sár!!!!
    

dinne 1318 2010. november 24. 20:51   Válasz erre: 1317
Azthittem elraktál egy kicsit tartalékba. Különben is sár jobb mint a homok.:-). Várjuk a vidijót.
    

vaszabi 1317 2010. november 24. 20:42   Válasz erre: 1315
Nincs szezonja, majd tavasszal szedhetsz te is, ismét megszervezem a Mecsek -Túrát, de esõ után úgy finomabb az útvonal majd meglátod a vidijón :-)
    

vaszabi 1316 2010. november 24. 20:38   Válasz erre: 1315
Na megvágtam, most már csak konvertálom és meglátjuk mi lesz ,lehet hogy 2db re kell szednem mert így is nagy mert lesz vagy 25perc a mozi kb70km-et mentem abból 60 terep :-)
    

dinne 1315 2010. november 24. 20:08   Válasz erre: 1311
Hali mindenikek. Szabi mért nem vittél medvehagymát.
    

SZICSU 1314 2010. november 24. 19:22  
Mikor láthatjuk a vidijót?
    

SZICSU 1313 2010. november 24. 19:20   Válasz erre: 1311
�Jól néz ki a domi!
    

vaszabi 1312 2010. november 24. 18:01   Válasz erre: 1309
Hát az nem olcsó mulatság!
    

vaszabi 1311 2010. november 24. 17:59   Válasz erre: 1308
De megjöttem! Hát mit mondjak tartalmas volt, b@szott jó pocsolyák tiszta Pest-Szeged rally dejavu, már megint vizibetegségbe estem a csizmámban állt a víz:-) 2 kuvasz megkergetett olyan gyorsan mentem át azon a saras szakaszon még Marc Comát is lehagytam volna, ugye mire nem képes a motiváció !! Mivel egyedül voltam a fényképezõt fel celluxoztam a sisakomra ,és jó kis videó anyag készült most konvertálok ,meg szerkesztek ezerrel ,hogy minél elõbb kész legyen!
    

ekowob 1310 2010. november 24. 17:53   Válasz erre: 1309
Nagyon sokat vagy itt... :-)
Jelent ez valamit? :-))
    

Macko 1309 2010. november 24. 17:51   Válasz erre: 1307
Akkor a megoldás egy duplaszpotos fejidom - mint pl. Flip motorján levõ tourateches. Ez: http://www.onroad.hu/teszt/teszt-bmw-g650-xchallenge-rally.html
Az egyik xenon, nem fogyaszt sokat, ellenben világít! :-)))
    

SZICSU 1308 2010. november 24. 17:35  
Mi van Szabi?Még nem értél haza,vagy áztatod magadról a sarat?
    

SZICSU 1307 2010. november 24. 17:33   Válasz erre: 1306
Ezért nem raktam rá plusz lámpákat.Pedig ebben az idõszakban jól jönne!
    

Macko 1306 2010. november 24. 15:57   Válasz erre: 1305
180 Watt?
Az számottevõen levesebb a Gésa 600-ától... :-(
    

kanyar 1305 2010. november 24. 08:20  
A generátor nem bír el minden csiribirit, ez felhasználásra készült motor, nem díszelgésre ,,Drehstrom,0,18kw/5000/min"
Terhelhetõségben az afrika lengcs. a domiban 60kg elõnyt élvez.A váznyulványt csomag eltartóval meglehet esztétikusan merevíteni.
    

vaszabi 1304 2010. november 23. 22:21   Válasz erre: 1303
Jó éjjt!

Remélem jó lesz!!!!
    

infantri 1303 2010. november 23. 22:18   Válasz erre: 1302
Én lefekszem.
Jó motorozást!
    

vaszabi 1302 2010. november 23. 22:15   Válasz erre: 1301
Úgy tünik.
    

infantri 1301 2010. november 23. 22:04   Válasz erre: 1300
Egy húron pendülünk.
    

vaszabi 1300 2010. november 23. 22:01   Válasz erre: 1299
Ja Yoda :-)

ez sem rossz http://www.youtube.com/watch?v=czHPG6i31Yk&feature=related
    

infantri 1299 2010. november 23. 21:59   Válasz erre: 1298
Azt írják valami meister.
    

vaszabi 1298 2010. november 23. 21:55   Válasz erre: 1297
Ja már láttam a dagi ürge kegyetlen mit mûvel!
    

infantri 1297 2010. november 23. 21:52   Válasz erre: 1296
Egy kis enduro.
http://www.youtube.com/watch?v=_wyAUcyPqKE
    

vaszabi 1296 2010. november 23. 21:42   Válasz erre: 1295
Maradok annál az nekem elég !!
    

infantri 1295 2010. november 23. 21:40   Válasz erre: 1294
Endurozz!
    

vaszabi 1294 2010. november 23. 21:38   Válasz erre: 1293
Veszélyes ez a motokrossz
    

infantri 1293 2010. november 23. 21:35   Válasz erre: 1292
Az komoly.Jobbulást.

    

vaszabi 1292 2010. november 23. 21:34   Válasz erre: 1291
Most üzent nem jön, a huga elesett cross motorral és leszakadt a lépe :-(
    

infantri 1291 2010. november 23. 21:31   Válasz erre: 1290
Jobban fogod tudni hova kell fejlõdni!
    

vaszabi 1290 2010. november 23. 21:29  
Holnap majd viszek gépet és csinálok pár fotót, de valószínû megint egyedül, mert itt már mindenki eltette télire a motort még az az egy két terepezgetõs emberke is!!! Talán a CR250-es havert meg tudom fûzni ha nem dolgozik csak õt meg elég utólérni :-)
    

infantri 1289 2010. november 23. 21:24   Válasz erre: 1288
Pedig van.
    

vaszabi 1288 2010. november 23. 21:22   Válasz erre: 1287
Ez jó szöveg.... :-DDDDD
    

infantri 1287 2010. november 23. 21:19   Válasz erre: 1286
Ötletem az van 3-4 karácsonyra is.
    

vaszabi 1286 2010. november 23. 21:17   Válasz erre: 1285
Nekem sok ötletem van .. de hogy mennyit kapok meg belõle az már más tészta
    

infantri 1285 2010. november 23. 21:14   Válasz erre: 1284
Még nem tudom.
    

vaszabi 1284 2010. november 23. 21:05  
Mit kérsz a Jézuskától?
    

vaszabi 1283 2010. november 23. 21:03   Válasz erre: 1282
Úgy legyen!!!!!

    

infantri 1282 2010. november 23. 21:03   Válasz erre: 1281
Meg az után.
    

vaszabi 1281 2010. november 23. 21:01   Válasz erre: 1280
Kell jövõre is .. nem!
    

infantri 1280 2010. november 23. 21:00   Válasz erre: 1279
Kitart egy darabig.
    

vaszabi 1279 2010. november 23. 20:58   Válasz erre: 1278
Még maradt a medveriasztó csomagból pár zacskó!
    

infantri 1278 2010. november 23. 20:56   Válasz erre: 1277
Bors van?
    

vaszabi 1277 2010. november 23. 20:51   Válasz erre: 1275
Én majd a fûszert!
    

SZICSU 1276 2010. november 23. 20:46   Válasz erre: 1274
A bort viszem!
    

SZICSU 1275 2010. november 23. 20:46  
Holnap dumálunk!Most mennem kell!
    

vaszabi 1274 2010. november 23. 20:45   Válasz erre: 1273
Tényleg már tudom mit fõzünk majd ott északon Vacsorára Forraltbort :-)))
    

infantri 1273 2010. november 23. 20:43   Válasz erre: 1271
Egy sör volt a mai fejadag!
    

vaszabi 1272 2010. november 23. 20:39   Válasz erre: 1270
Akkor az epédet most hagyd otthon! Collagol csepp kockacukorra!!!
    

vaszabi 1271 2010. november 23. 20:38   Válasz erre: 1269
A kis HTB és mikor iszol én már javában borozgatok....
    

SZICSU 1270 2010. november 23. 20:36   Válasz erre: 1267
Az már csinált magának!Neem Nyáron is az epém miatt nem tudtam veletek menni!
    

infantri 1269 2010. november 23. 20:36   Válasz erre: 1265
Fõztem és közbe kajáltam.
Január közepén okosabb leszek.Szeretnék menni!
    

vaszabi 1268 2010. november 23. 20:36   Válasz erre: 1266
Ok akkor majd összehozunk egy találka pontot, szerintem az éterben elveszett bajtársunk is jön ahogy én õt ismerem , Kanyart meg rábeszéljük , Megfûzzük Optit Dinnyét Zsolát ....
    

vaszabi 1267 2010. november 23. 20:34   Válasz erre: 1266
Talán a májadnak köll a hej!?
    

SZICSU 1266 2010. november 23. 20:33   Válasz erre: 1264
Vicc nélkül MEGYEK!Addig kivetetem a vesém,és az epém!
    

vaszabi 1265 2010. november 23. 20:32  
Mi van még ott a Purdé vagy lefagytál :-)))
    

vaszabi 1264 2010. november 23. 20:28   Válasz erre: 1262
Viccet félretéve tényleg jönni fogtok ?Mert én Pest felé tervezek menni és akkor mehetünk csapatostul is!
    

vaszabi 1263 2010. november 23. 20:27   Válasz erre: 1262
A Használjon ön is kopott Heidenau K60-at akemény csávók és belevaló csajok csak erre esküsznek!!!
    

infantri 1262 2010. november 23. 20:25   Válasz erre: 1260
Ön nyert!
    

SZICSU 1261 2010. november 23. 20:23   Válasz erre: 1260
Szerintem ott a pont!
    

vaszabi 1260 2010. november 23. 20:21   Válasz erre: 1257
Kitalálom kopott K60!
    

vaszabi 1259 2010. november 23. 20:19   Válasz erre: 1258
Sajnos nem tudtam leolvasni a típust:-)
    

infantri 1258 2010. november 23. 20:15   Válasz erre: 1257
Segítek amivel itt is mentem.
http://www.youtube.com/watch?v=uWsKSCp2BnM
    

infantri 1257 2010. november 23. 20:13   Válasz erre: 1256
De milyen gumival?
    

vaszabi 1256 2010. november 23. 20:12   Válasz erre: 1251
Ki a fõszereplõ a képen A:Infantry B: K.Péter C: Mindkettõ! Helyes válaszokat a 1876-ra kérjük és értékes nyereményeket sorsolunk ki:
Egy garázs mûhellyel, és 2 csomag DR.Oetker puding :-))))


http://www.onroad.hu/motor/hirek/1370/
    

infantri 1255 2010. november 23. 20:10  
Gyakoroljatok:
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/taddy-blazusiak-77923
    

SZICSU 1254 2010. november 23. 20:02   Válasz erre: 1253
Mint a BAKASZAR!
    

vaszabi 1253 2010. november 23. 19:58   Válasz erre: 1251
Én olyan kemény vagyok, hogy aki nalam kemenyebb, az meg van fagyva!Sõt kemény vagyok mint a gecis bugyi :-DDDDDDDD
    

SZICSU 1252 2010. november 23. 19:56   Válasz erre: 1250
Találtam a kúton Leselejtezett hóláncokat,abból szeretnék csinálni a motorra!Elég kis szemû úgyhogy szerintem jó lesz!
    

infantri 1251 2010. november 23. 19:55  
Pudingok!
    

vaszabi 1250 2010. november 23. 19:54   Válasz erre: 1249
Miért van?
    

SZICSU 1249 2010. november 23. 19:53  
A hóláncot már én is készítem!
    

vaszabi 1248 2010. november 23. 19:47   Válasz erre: 1246
Hát ez mekkora :-DDDD Bármi megtörténhet! Lehet hogy a Mikulásruhámba megyek!!!
    

vaszabi 1247 2010. november 23. 19:42   Válasz erre: 1244
Hát szerintem mind kettõ tuti de van ilyen is!!

    

infantri 1246 2010. november 23. 19:41  
Ilyet látunk tõled Zabimaci?
http://www.youtube.com/watch?v=D0qVLXYJAbo
    

vaszabi 1245 2010. november 23. 19:39   Válasz erre: 1241
Tudom hogy nagy ,arra akarok két fûthetõ üléshuzatból maszkot csinálni télire:-DDDD
    

SZICSU 1244 2010. november 23. 19:38   Válasz erre: 1242
A kitámasztó sítalpra,vagy a szõrös ülésre gondoltál?
    

vaszabi 1243 2010. november 23. 19:38   Válasz erre: 1241
Helló kedves (Le)Szabályzóegység hallom próbálgatod a tutit !!!
    

vaszabi 1242 2010. november 23. 19:36   Válasz erre: 1240
Én nem addig szerkeztek ilyet:


    

infantri 1241 2010. november 23. 19:34   Válasz erre: 1226
Szabi már megint nagy az arcod. Szombaton én is úgy motoroztam. Azzal csak a lányok mennek. Mariann
    

SZICSU 1240 2010. november 23. 19:33   Válasz erre: 1238
Esni fogok ÉN!
    

vaszabi 1239 2010. november 23. 19:32   Válasz erre: 1236
Nem mégiscsak túlélte!
    

vaszabi 1238 2010. november 23. 19:32   Válasz erre: 1236
Az csak fokozná az élményt ne csak legyen, essen is :-o


    

SZICSU 1237 2010. november 23. 19:31   Válasz erre: 1233
Neeeem!Az lesz a csajozós!:D
    

infantri 1236 2010. november 23. 19:30   Válasz erre: 1230
Hó legyen.

    

SZICSU 1235 2010. november 23. 19:29   Válasz erre: 1231
Hát még egy jó lenne,plusz egy mûhely....
    

vaszabi 1234 2010. november 23. 19:29  
Úgy látom egy GYALOGOS társunk elesett a csetharcban :-DDDDDD
    

vaszabi 1233 2010. november 23. 19:28   Válasz erre: 1232
A régi meg megy a Vitrinbe!
    

SZICSU 1232 2010. november 23. 19:27   Válasz erre: 1230
Szilárd röhög!Remélem már az új szerzeményemmel tudok menni!
    

vaszabi 1231 2010. november 23. 19:27   Válasz erre: 1229
Hayabusa mi meg 8 garázs te Szicsu nálatok is 1L az fél L :-DDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 1230 2010. november 23. 19:26   Válasz erre: 1225
Jó lenne ha összejönnénk páran, biztos felejthetetlen buli lesz, állítólag lesznek táncos lányok is , és mindnek tuti áll majd a bimbója :-DDDDD
    

SZICSU 1229 2010. november 23. 19:24   Válasz erre: 1227
Aha!Erre én is szeretnék menni!Azt monda a melótársam,hogy õ is jön!Hayabusával!!!!
    

vaszabi 1228 2010. november 23. 19:24   Válasz erre: 1227
Ezt a gyorsaságot..
    

infantri 1227 2010. november 23. 19:21   Válasz erre: 1225
ez:
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=3870&session_id=
    

vaszabi 1226 2010. november 23. 19:21   Válasz erre: 1218
Holnap megyek egyet Sarazni mert már teljesen bekockulok ebben a depis idõben, kell már egy kis pörgés!!!!!!
Slick K60-al izgalmas lesz :-) max megtanulok esni!!!
    

SZICSU 1225 2010. november 23. 19:20  
Mi lesz ez a februári motorozás?
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők