| vaszabi | 1223 | 2010. november 23. 19:17 | Válasz erre: 1221 |
|
Ezek a nõk hihhetetlen hogy tényleg teljesen másképp gondolkoznak....
|
| vaszabi | 1222 | 2010. november 23. 19:15 | Válasz erre: 1219 |
|
Biztos nem jó a csali, meg beetettél rendesen?
|
| SZICSU | 1221 | 2010. november 23. 19:15 | Válasz erre: 1217 |
|
Azt mondták itthon,ha még esetleg bevillanna,hogy még egy garázs,menjek el máshova,és ott próbáljak építeni!
|
| vaszabi | 1220 | 2010. november 23. 19:15 | Válasz erre: 1218 |
|
Kanyésna :-) Nekem ez a kedvenc még többet pakolt rá mint mi a nyáron!!! http://www.youtube.com/watch?v=L4gVl49VNjg&feature=related |
| vaszabi | 1217 | 2010. november 23. 19:12 | Válasz erre: 1214 |
|
Na mi van gyûjtõ leszel ,aztán majd mehetünk KGST új garázst építeni neked :-)
|
| SZICSU | 1216 | 2010. november 23. 19:12 | Válasz erre: 1212 |
|
Már megnéztem!Drááááágaaaa.A Szatyináékat holnap hívom!
|
| SZICSU | 1214 | 2010. november 23. 19:10 | Válasz erre: 1211 |
|
Szereztem még egyet arra kellene.Olaj nélkül ment szegényke....-
|
| vaszabi | 1212 | 2010. november 23. 19:02 | Válasz erre: 1210 |
|
Talán itt! De Kanyarvezír is lehet tud!! http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_motor_robogo_quad/motorvillamossag/motorvezerlo/honda_dominator_650_motorblokk_186386057.html |
| SZICSU | 1210 | 2010. november 23. 18:54 |
|
Valakinek egy Domi hengerfej,veztengely,szelephimba nincs a tarsolyban?
|
| vaszabi | 1207 | 2010. november 23. 13:57 | Válasz erre: 1202 |
|
Ot fokos patakban szivesen fürdök, de azért 3 Órán keresztül -10°-ban motorozni mondjuk 100- 120 utazóval az már nem pudingheggesztés! Én is motoroztam már többször -5-10 °-ban de idõnként meg kelett állnom mert ráztam a kormányt mint aki belenyúlt a konnektorba :-) (Ja terepen más ott van hõfejlõdés de odaáig el kell jutni...) |
| vaszabi | 1204 | 2010. november 23. 13:52 | Válasz erre: 1201 |
|
Jó kérdés de úgy terveztem hogy van egy 38 Ah Yuasa akksim azt berakom a hátsó dobozba oszt gyi. Amúgy egy fûthetõ ülés 50w 2 az 100 , a refi 55w tehát ha rakok a gépre egy dinamót és nem refizek menni fog:-)))) Nekem még az akksi is gyári 8 éves, és bírja a refit, a ködlámpát és GPS- egyben! |
| gcs | 1203 | 2010. november 23. 13:51 | Válasz erre: 1201 |
|
Khm, khm. Ne kezdjünk itt személyeskedni, kérem :-)) Méghogy kapitulál.... :-))
|
| Macko | 1202 | 2010. november 23. 13:49 | Válasz erre: 1200 |
|
Nekem a legjobb az volt, amikor lementünk Ostffyasszonyfára megnézni a Yetit. Azt hiszem 2 éve, februárban. -12-ben indultunk reggel. És kellemes meleg volt egész úton. :-) |
| Macko | 1201 | 2010. november 23. 13:48 | Válasz erre: 1200 |
|
Nekem erõsen bevált. :-) Tényleg, generátor mekkora a Domiban? Csak hogy pl. a markolatfûtés-reflektor-kiegészítõ fényszóró kombinációval mit csinál? Mert attól mondjuk egy Vara simán kapitulál... |
| vaszabi | 1200 | 2010. november 23. 13:46 | Válasz erre: 1198 |
|
Hamarosan tervezem a fûthetõ ruha készítését , ötletesnek találom , nem jönne rosszul a februári hétvégére, csak 260 km-et kell mennem Cserépfaluig azalatt sokszor meg lehet fagyni:-)
|
| vaszabi | 1199 | 2010. november 23. 13:41 | Válasz erre: 1198 |
|
A 1 kormánycsapágy és 1 hátsó kerék csapágy csere!!!! Ezért is IMÁDOM:::::::::::::!!!!!!!!! |
| vaszabi | 1196 | 2010. november 23. 13:28 | Válasz erre: 1194 |
|
Most lesz nálam 3. éve és 44ezret raktam bele 12ezerrel vettem azaz 59ezer ha jól számolom :-DDD csak hülyéskedem jó matekos vagyok ám 57 ezer :-))))))))
|
| gcs | 1195 | 2010. november 23. 13:24 | Válasz erre: 1191 |
|
Egy fél disznócomb biztos hatásosabb, csak hülyébben nézne ki a mûszerfalon :-))
|
| Macko | 1194 | 2010. november 23. 13:23 | Válasz erre: 1189 |
|
Kilométer mennyi van a motorban és mióta van nálad?
|
| vaszabi | 1192 | 2010. november 23. 13:22 | Válasz erre: 1190 |
|
Ha mesélni tudna már miket élt át egy hang nélkül....
|
| vaszabi | 1191 | 2010. november 23. 13:21 | Válasz erre: 1189 |
|
A macit csak Erdélybe hordom ,hogy legyen mit odadobni az igazinak amíg elszelelek:-)))
|
| vaszabi | 1189 | 2010. november 23. 13:18 | Válasz erre: 1188 |
|
Egyenlõre ez a 2 van mert csak Erdély túrás képek vannak a benti gépemen .
|
| gcs | 1188 | 2010. november 23. 13:05 | Válasz erre: 1175 |
|
Köszi. A saját mûszerfalról nincs véletlenül egy képed :-)
|
| vaszabi | 1186 | 2010. november 23. 12:52 | Válasz erre: 1183 |
|
Na akkor jó :-D Na viszlát este 7-8 körül de itt legyél ám |
| KT | 1184 | 2010. november 23. 12:50 | Válasz erre: 1162 |
|
X-bike.hu wilbers tag kb. 80 ezertõl... de az Öhlins Feri bácsival is érdemes konzultálni a rugóstag felújításáról ! Az olaj megtörik elfárad benne és felpuhul a csillapítás...vagyis olajcsere ! Aztán lehet nézni rá erõsebb (kb 20 Nmm-rel) Öhlins rugót ! -> www.ohlins.hu |
| vaszabi | 1182 | 2010. november 23. 12:40 | Válasz erre: 1180 |
|
Ja várjjá kicsit visszaülök a biriglire.... na jobb mán?
|
| vaszabi | 1181 | 2010. november 23. 12:40 | Válasz erre: 1177 |
|
Így van , de 2500-on tök mindegy úgy sincs oxigén :-DDDD
|
| vaszabi | 1179 | 2010. november 23. 12:38 | Válasz erre: 1172 |
|
Tudod az asszonnyal is kell foglalkozni, most készítem fel a tavaszra nyárra ja meg persze a februári Hóbagoly-Party-ra....Gyere ám, a résztvevõk kapnak matricát (amit én rajzoltam) ;-)
|
| infantri | 1177 | 2010. november 23. 12:35 | Válasz erre: 1173 |
|
Poros körülmények között,terepezés után tisztítani kell. Ezt írja a használati. |
| vaszabi | 1176 | 2010. november 23. 12:34 | Válasz erre: 1173 |
|
Mirõl beszélsz :-DDDDDDDDDDDD Most lopikálok egy kis netet a melóhelyen, nehéz hozzájutni :-X |
| vaszabi | 1175 | 2010. november 23. 12:31 | Válasz erre: 1173 |
|
Erdélyben a kb 3200km-et kibírta pedig volt minden, na azért itthon már kimostam 60°-on :-DDD
|
| vaszabi | 1174 | 2010. november 23. 12:28 |
| gcs | 1173 | 2010. november 23. 12:27 | Válasz erre: 1171 |
|
A K&N nem problémás terepen? Milyen gyakran kell olajozni?
|
| infantri | 1172 | 2010. november 23. 12:19 | Válasz erre: 1171 |
|
Plusz egy pár zokni a könyökön:-) Mi van veled,hogy nem éjjel írsz? |
| vaszabi | 1171 | 2010. november 23. 12:14 | Válasz erre: 1166 |
|
Ok itt vagyok! Na hol is kezdjem? Müszakilag: -Megszelepeltem az elsõ telót + 12.5W olaj bele -K&N légszûrõ Karbi hozzá fúvókázva -Africa hátsó rugóstag -Olajhûtõ Több nem jut eszembe, és a fent említett dolgok mûszaki vegvalósításáért vagy csak szakmai tanácsért köszönet a sponzoraimnak!!! a többi optika:-) |
| SvShrek | 1170 | 2010. november 23. 11:42 | Válasz erre: 1168 |
|
Elöszõr én is csak néztem, hogy mi van a fejidommal:o) Tudtommal gyári, de aztán megnéztem xt lapját:o) Halleluja a sok Szabolcsnak:o) |
| Macko | 1169 | 2010. november 23. 11:37 | Válasz erre: 1167 |
|
Szerintem a vázak többet bírnak. Amúgy meg, fõleg egy öregebb motoron annak a megerõsítése sem lehet akkora probléma. Legfeljebb 1-2 kiló plusz súly.
|
| Macko | 1168 | 2010. november 23. 11:36 | Válasz erre: 1166 |
|
Rájöttem, hogy itt most nyüzsögnek a Szabolcsok, úgyhogy az egyértelmûség kedvéért Xttenere kartársra gondoltam. :-)
|
| Okta | 1167 | 2010. november 23. 11:30 | Válasz erre: 1159 |
|
Persze, a rugócsere nem gond (én is ápgrédeltem a DRágaságon), de a terhelhetõség szerintem nem csak erre vonatkozik, nem? Pl. a hátsó váznyúlvány ne törjön le, ha az utas mögött még van csomag is, stb. ;-)
|
| Macko | 1166 | 2010. november 23. 11:18 | Válasz erre: 1164 |
|
Amennyire tudom, Kanyar motorjának a hátulja azon kívül, hogy Africa, még másik rugót is kapott! Elõre meg KTM telókat. Szabolcs, neked milyen módosítások vannak a gépeden (fejidomot leszámítva, azt tudom)? |
| vaszabi | 1165 | 2010. november 23. 11:11 | Válasz erre: 1164 |
|
Kanyar lehet tud rá megoldást , de ha nem, akkor nincs is!! :-)
|
| vaszabi | 1164 | 2010. november 23. 11:09 | Válasz erre: 1159 |
|
Vagy más tipus hátsó rugóstagját kell bele rakni, mi már pl. sokan Afrika hátsó taggal megyünk...ég és föld a különbség!
|
| SvShrek | 1163 | 2010. november 23. 11:06 | Válasz erre: 1162 |
|
Igen, ezt vágom, de köszönöm. Ez már csak a saját hülyeségem, hogy ha már hozzá nyúlok, akkor azt rendesen csinálom:o)))) Megnyugtatja az elmémet:o)))) |
| Macko | 1162 | 2010. november 23. 11:02 | Válasz erre: 1161 |
|
A hátsó rugóstagra van azért pénztárcakímélõbb megoldás. A Hyperpronak van csak erõsített rugója, amit fel lehet küzdeni a gyári rugóstagra. Illetve készítenek neked személyre szabott erõsített rugót országon belül is, csak erre egyelõre nem tudok kipróbált megoldást vagy embert mondani. Tippjeim és elérési útjaim vannak. Vagy inkább elképzeléseim... |
| SvShrek | 1161 | 2010. november 23. 10:30 | Válasz erre: 1159 |
|
Nézegettem a Wilbers cucait, de nem olcsó. Ha rendes cuccot akarsz hátra, az 150 forint:o( elõre egy progresszív rugó az kell. Ide jó a Wilbers, vagy a HYPER-PRO. Bár, én ez utóbbit raknám elõre-hátra:o)
|
| SvShrek | 1160 | 2010. november 23. 10:28 | Válasz erre: 1158 |
|
Ugyan így avgyok a súly tekintetében, így erõsen meg kell válogatni az utasom a 3 dobozzal, meg némi + csomaggal:o)))) |
| Macko | 1159 | 2010. november 23. 10:27 | Válasz erre: 1158 |
|
Mondjuk ezen egy rugócserével viszonylag olcsón lehet változtatni, nem?
|
| Okta | 1158 | 2010. november 23. 10:26 | Válasz erre: 1157 |
|
Aha, ezt nem tudtam... Most vagyok majd' 100kg, plusz motorosruha, azaz ez esetben (132kg terhelhetõség) valóban nem tudnék már utast vinni. Besz.rás :-) |
| SvShrek | 1157 | 2010. november 23. 10:15 | Válasz erre: 1156 |
|
Az utóbbi években vették vissza a gyártók a terhelhetõséget, mert sok volt a garis hátsó rugós tag cseréje. Lassan, már utassal sem mehetsz:o(((
|
| Okta | 1156 | 2010. november 23. 09:08 | Válasz erre: 1150 |
|
Azt hittem, hogy max 120-130kg a súlya...a 132kg terhelhetõség pedig... (Amúgy egy régi Motor Revü katalógusban tegnap este találtam adatot, ott 128kg önsúlyt és ha jól emlékszek 315kg megengedett legnagyobb össztömeget írtak...érdekes) |
| Macko | 1155 | 2010. november 22. 22:28 | Válasz erre: 1153 |
|
Ez így szép, csak milyen vele motorozni ennél a súlynál? Amúgy mi szerintem többet tudunk ennél tömegre... Én konkrétan alig bírom levenni nagysztenderrõl a Gésát egy hetes túra elõtt. |
| Macko | 1152 | 2010. november 22. 21:26 | Válasz erre: 1150 |
|
Tényleg Kanyar, a tiednek mennyi a terhelhetõsége? Nálunk ez sarkos kérdés... |
| kanyar | 1150 | 2010. november 22. 20:47 | Válasz erre: 1149 |
|
146kg önsúly 132kg terhelhetõség. Utángyártott nagy tank nincs hozzá!
|
| Okta | 1149 | 2010. november 22. 17:22 |
|
Kérdés kisdomival (NX250) kapcsolatban: mekkora a terhelhetõsége? Mármint hivatalosan (pl. forgalmi, mert a neten nem találtam gyári adatot) illetve a gyakorlatban. Utángyártott nagyobb tankot lehet vajon rárakni? |
| kanyar | 1147 | 2010. november 21. 22:49 |
|
Túrázásra, amiben benne van a saras copács lehetõsége, esetleg csomaggal, ráadásul 4000km, oda E09!!!!!!!!!!! Esõben úgysem sietünk. |
| zsola72 | 1142 | 2010. november 21. 21:37 |
|
egyébként , a biharban a fõbb utak azért nem olyan tragikusak k60-nal is járhatók , csak lassabban .
|
| zsola72 | 1140 | 2010. november 21. 21:28 |
|
hát igen ez az állandó mászkálás azért elõ és utómunkálatokat igényel ,hogy legyen 1 szabad nap
|
| zsola72 | 1139 | 2010. november 21. 21:26 |
|
a gumis témához csak annyit ,hogy 1 hónapja cross gumival voltam kint ,volt minden jó : vizes aszfalt falevéllel terítve max+5 fok stb. ésszel kezelhetõ , a terep pedig lájt lett ami a k60-nal szopás lett volna .Úgyhogy én valszeg hasonlót fogok ezután is használni,vagy E09.
|
| vaszabi | 1135 | 2010. november 21. 21:16 | Válasz erre: 1134 |
|
Na ide figyelj TE..TE szerencsés helyre született Ne szórakozz a kiéhezett endúrósokkal..... :-))))) |
| vaszabi | 1130 | 2010. november 21. 20:56 | Válasz erre: 1129 |
|
Azok bizony majd 2011-ben is szerzünk újakat ;-)
|
| vaszabi | 1126 | 2010. november 21. 20:29 | Válasz erre: 1125 |
|
Ja ja Emlékszem ,Slr meg azt írta hogy kitartásának köszönhetõen jól bírta és jól érezte magát :-)
|
| infantri | 1125 | 2010. november 21. 20:26 | Válasz erre: 1124 |
|
Másnap mikor a fórumba beírta: Bármimet megmozdítom az fáj! Lefordultam a székrõl. |