25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

SZICSU 1224 2010. november 23. 19:19   Válasz erre: 1223
Pedig még csak 4 van!!!!
    

vaszabi 1223 2010. november 23. 19:17   Válasz erre: 1221
Ezek a nõk hihhetetlen hogy tényleg teljesen másképp gondolkoznak....
    

vaszabi 1222 2010. november 23. 19:15   Válasz erre: 1219
Biztos nem jó a csali, meg beetettél rendesen?
    

SZICSU 1221 2010. november 23. 19:15   Válasz erre: 1217
Azt mondták itthon,ha még esetleg bevillanna,hogy még egy garázs,menjek el máshova,és ott próbáljak építeni!
    

vaszabi 1220 2010. november 23. 19:15   Válasz erre: 1218
Kanyésna :-)

Nekem ez a kedvenc még többet pakolt rá mint mi a nyáron!!!

http://www.youtube.com/watch?v=L4gVl49VNjg&feature=related
    

infantri 1219 2010. november 23. 19:13   Válasz erre: 1215
Már egy órája lesem van e kapás.
    

infantri 1218 2010. november 23. 19:12  
Legyen má itt is:
http://www.youtube.com/watch?v=JWxDbjj7dFo
    

vaszabi 1217 2010. november 23. 19:12   Válasz erre: 1214
Na mi van gyûjtõ leszel ,aztán majd mehetünk KGST új garázst építeni neked :-)
    

SZICSU 1216 2010. november 23. 19:12   Válasz erre: 1212
Már megnéztem!Drááááágaaaa.A Szatyináékat holnap hívom!
    

vaszabi 1215 2010. november 23. 19:11  
Na megjöttél kedves Tereprendezõ munkatárs !
    

SZICSU 1214 2010. november 23. 19:10   Válasz erre: 1211
Szereztem még egyet arra kellene.Olaj nélkül ment szegényke....-
    

infantri 1213 2010. november 23. 19:09   Válasz erre: 1210
Itt is megnézheted:
http://gerecsemotor.hu/
    


vaszabi 1211 2010. november 23. 18:58   Válasz erre: 1210
Hát minek az Szicsu haver???
    

SZICSU 1210 2010. november 23. 18:54  
Valakinek egy Domi hengerfej,veztengely,szelephimba nincs a tarsolyban?
    

vaszabi 1209 2010. november 23. 14:03  
Na tûzök haza este folyt köv!
    

vaszabi 1208 2010. november 23. 13:58   Válasz erre: 1206
2002
    

vaszabi 1207 2010. november 23. 13:57   Válasz erre: 1202
Ot fokos patakban szivesen fürdök, de azért 3 Órán keresztül -10°-ban motorozni mondjuk 100- 120 utazóval az már nem pudingheggesztés!

Én is motoroztam már többször -5-10 °-ban de idõnként meg kelett állnom mert ráztam a kormányt mint aki belenyúlt a konnektorba :-) (Ja terepen más ott van hõfejlõdés de odaáig el kell jutni...)


    

Macko 1206 2010. november 23. 13:53   Válasz erre: 1204
Tényleg, és mikor évjárat a motorod?
    

Macko 1205 2010. november 23. 13:53   Válasz erre: 1203
Akkor kikapcsol.
Így jobb? :-)))
    

vaszabi 1204 2010. november 23. 13:52   Válasz erre: 1201
Jó kérdés de úgy terveztem hogy van egy 38 Ah Yuasa akksim azt berakom a hátsó dobozba oszt gyi. Amúgy egy fûthetõ ülés 50w 2 az 100 , a refi 55w tehát ha rakok a gépre egy dinamót és nem refizek menni fog:-))))

Nekem még az akksi is gyári 8 éves, és bírja a refit, a ködlámpát és GPS- egyben!
    

gcs 1203 2010. november 23. 13:51   Válasz erre: 1201
Khm, khm. Ne kezdjünk itt személyeskedni, kérem :-)) Méghogy kapitulál.... :-))
    

Macko 1202 2010. november 23. 13:49   Válasz erre: 1200
Nekem a legjobb az volt, amikor lementünk Ostffyasszonyfára megnézni a Yetit. Azt hiszem 2 éve, februárban.
-12-ben indultunk reggel. És kellemes meleg volt egész úton. :-)
    

Macko 1201 2010. november 23. 13:48   Válasz erre: 1200
Nekem erõsen bevált. :-)

Tényleg, generátor mekkora a Domiban?
Csak hogy pl. a markolatfûtés-reflektor-kiegészítõ fényszóró kombinációval mit csinál? Mert attól mondjuk egy Vara simán kapitulál...
    

vaszabi 1200 2010. november 23. 13:46   Válasz erre: 1198
Hamarosan tervezem a fûthetõ ruha készítését , ötletesnek találom , nem jönne rosszul a februári hétvégére, csak 260 km-et kell mennem Cserépfaluig azalatt sokszor meg lehet fagyni:-)
    

vaszabi 1199 2010. november 23. 13:41   Válasz erre: 1198
A 1 kormánycsapágy és 1 hátsó kerék csapágy csere!!!!

Ezért is IMÁDOM:::::::::::::!!!!!!!!!
    

Macko 1198 2010. november 23. 13:37   Válasz erre: 1196
Javítanivaló?
    

vaszabi 1197 2010. november 23. 13:28   Válasz erre: 1195
Az biztos :-DDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 1196 2010. november 23. 13:28   Válasz erre: 1194
Most lesz nálam 3. éve és 44ezret raktam bele 12ezerrel vettem azaz 59ezer ha jól számolom :-DDD csak hülyéskedem jó matekos vagyok ám 57 ezer :-))))))))
    

gcs 1195 2010. november 23. 13:24   Válasz erre: 1191
Egy fél disznócomb biztos hatásosabb, csak hülyébben nézne ki a mûszerfalon :-))
    

Macko 1194 2010. november 23. 13:23   Válasz erre: 1189
Kilométer mennyi van a motorban és mióta van nálad?
    

Macko 1193 2010. november 23. 13:22   Válasz erre: 1191
NANA!!!
    

vaszabi 1192 2010. november 23. 13:22   Válasz erre: 1190
Ha mesélni tudna már miket élt át egy hang nélkül....
    

vaszabi 1191 2010. november 23. 13:21   Válasz erre: 1189
A macit csak Erdélybe hordom ,hogy legyen mit odadobni az igazinak amíg elszelelek:-)))
    

gcs 1190 2010. november 23. 13:21   Válasz erre: 1189
Köszi, állat a maci :-)
    

vaszabi 1189 2010. november 23. 13:18   Válasz erre: 1188
Egyenlõre ez a 2 van mert csak Erdély túrás képek vannak a benti gépemen .
    

gcs 1188 2010. november 23. 13:05   Válasz erre: 1175
Köszi. A saját mûszerfalról nincs véletlenül egy képed :-)
    

vaszabi 1187 2010. november 23. 12:53   Válasz erre: 1185
Az itt mi nem ismerjük faluhelyen :-)
    

vaszabi 1186 2010. november 23. 12:52   Válasz erre: 1183
Na akkor jó :-D


Na viszlát este 7-8 körül de itt legyél ám
    

infantri 1185 2010. november 23. 12:50   Válasz erre: 1181
Nekünk.
De akinek spricces karbija van...
    

KT 1184 2010. november 23. 12:50   Válasz erre: 1162
X-bike.hu wilbers tag kb. 80 ezertõl...

de az Öhlins Feri bácsival is érdemes konzultálni a rugóstag felújításáról ! Az olaj megtörik elfárad benne és felpuhul a csillapítás...vagyis olajcsere ! Aztán lehet nézni rá erõsebb (kb 20 Nmm-rel) Öhlins rugót ! -> www.ohlins.hu
    

infantri 1183 2010. november 23. 12:49   Válasz erre: 1182
Kicsit javul:)
    

vaszabi 1182 2010. november 23. 12:40   Válasz erre: 1180
Ja várjjá kicsit visszaülök a biriglire.... na jobb mán?
    

vaszabi 1181 2010. november 23. 12:40   Válasz erre: 1177
Így van , de 2500-on tök mindegy úgy sincs oxigén :-DDDD
    

infantri 1180 2010. november 23. 12:39   Válasz erre: 1176
Akkor ezért hunyorog nálunk a lámpa.
    

vaszabi 1179 2010. november 23. 12:38   Válasz erre: 1172
Tudod az asszonnyal is kell foglalkozni, most készítem fel a tavaszra nyárra ja meg persze a februári Hóbagoly-Party-ra....Gyere ám, a résztvevõk kapnak matricát (amit én rajzoltam) ;-)
    

Macko 1178 2010. november 23. 12:37   Válasz erre: 1171
KÖSZI! :-)
    

infantri 1177 2010. november 23. 12:35   Válasz erre: 1173
Poros körülmények között,terepezés után tisztítani kell.
Ezt írja a használati.
    

vaszabi 1176 2010. november 23. 12:34   Válasz erre: 1173
Mirõl beszélsz :-DDDDDDDDDDDD

Most lopikálok egy kis netet a melóhelyen, nehéz hozzájutni :-X
    

vaszabi 1175 2010. november 23. 12:31   Válasz erre: 1173
Erdélyben a kb 3200km-et kibírta pedig volt minden, na azért itthon már kimostam 60°-on :-DDD
    

vaszabi 1174 2010. november 23. 12:28  
Pl: Saját készítésû üvegszálas dakar fejidom(2 hónap , 2 doboz pur-hab, rigipsz, cipõbox mint formaleválasztó stb:-) )
Saját gyártmány mûszerfal minden széppel jóval ellátva, saját vasabi-tech Kézvédõ UFO+gyári összedolgozása, Szélesített lábtartó, 3-as aluból kartervédõ, egyedi bukócsõrendszer, egyedi hátsó csomagtartó, xt660x elsó sárvédõ + gyári félbe vágva... stb stb
Ezekre büszke vagyok mert ez mind egytõl-egyig az én agyszüleményem és csak a hegesztési munkáknál volt segédkéz benne! Ja és neeekeeem tetcccik :-)))
    

gcs 1173 2010. november 23. 12:27   Válasz erre: 1171
A K&N nem problémás terepen? Milyen gyakran kell olajozni?
    

infantri 1172 2010. november 23. 12:19   Válasz erre: 1171
Plusz egy pár zokni a könyökön:-)
Mi van veled,hogy nem éjjel írsz?
    

vaszabi 1171 2010. november 23. 12:14   Válasz erre: 1166
Ok itt vagyok!

Na hol is kezdjem?

Müszakilag: -Megszelepeltem az elsõ telót + 12.5W olaj bele
-K&N légszûrõ Karbi hozzá fúvókázva
-Africa hátsó rugóstag
-Olajhûtõ
Több nem jut eszembe, és a fent említett dolgok mûszaki vegvalósításáért vagy csak szakmai tanácsért köszönet a sponzoraimnak!!!

a többi optika:-)

    

SvShrek 1170 2010. november 23. 11:42   Válasz erre: 1168
Elöszõr én is csak néztem, hogy mi van a fejidommal:o)
Tudtommal gyári, de aztán megnéztem xt lapját:o)
Halleluja a sok Szabolcsnak:o)

    

Macko 1169 2010. november 23. 11:37   Válasz erre: 1167
Szerintem a vázak többet bírnak. Amúgy meg, fõleg egy öregebb motoron annak a megerõsítése sem lehet akkora probléma. Legfeljebb 1-2 kiló plusz súly.
    

Macko 1168 2010. november 23. 11:36   Válasz erre: 1166
Rájöttem, hogy itt most nyüzsögnek a Szabolcsok, úgyhogy az egyértelmûség kedvéért Xttenere kartársra gondoltam. :-)
    

Okta 1167 2010. november 23. 11:30   Válasz erre: 1159
Persze, a rugócsere nem gond (én is ápgrédeltem a DRágaságon), de a terhelhetõség szerintem nem csak erre vonatkozik, nem? Pl. a hátsó váznyúlvány ne törjön le, ha az utas mögött még van csomag is, stb. ;-)
    

Macko 1166 2010. november 23. 11:18   Válasz erre: 1164
Amennyire tudom, Kanyar motorjának a hátulja azon kívül, hogy Africa, még másik rugót is kapott! Elõre meg KTM telókat.

Szabolcs, neked milyen módosítások vannak a gépeden (fejidomot leszámítva, azt tudom)?
    

vaszabi 1165 2010. november 23. 11:11   Válasz erre: 1164
Kanyar lehet tud rá megoldást , de ha nem, akkor nincs is!! :-)
    

vaszabi 1164 2010. november 23. 11:09   Válasz erre: 1159
Vagy más tipus hátsó rugóstagját kell bele rakni, mi már pl. sokan Afrika hátsó taggal megyünk...ég és föld a különbség!
    

SvShrek 1163 2010. november 23. 11:06   Válasz erre: 1162
Igen, ezt vágom, de köszönöm.
Ez már csak a saját hülyeségem, hogy ha már hozzá nyúlok, akkor azt rendesen csinálom:o))))
Megnyugtatja az elmémet:o))))
    

Macko 1162 2010. november 23. 11:02   Válasz erre: 1161
A hátsó rugóstagra van azért pénztárcakímélõbb megoldás.
A Hyperpronak van csak erõsített rugója, amit fel lehet küzdeni a gyári rugóstagra.

Illetve készítenek neked személyre szabott erõsített rugót országon belül is, csak erre egyelõre nem tudok kipróbált megoldást vagy embert mondani. Tippjeim és elérési útjaim vannak. Vagy inkább elképzeléseim...
    

SvShrek 1161 2010. november 23. 10:30   Válasz erre: 1159
Nézegettem a Wilbers cucait, de nem olcsó. Ha rendes cuccot akarsz hátra, az 150 forint:o( elõre egy progresszív rugó az kell. Ide jó a Wilbers, vagy a HYPER-PRO. Bár, én ez utóbbit raknám elõre-hátra:o)
    

SvShrek 1160 2010. november 23. 10:28   Válasz erre: 1158
Ugyan így avgyok a súly tekintetében, így erõsen meg kell válogatni az utasom a 3 dobozzal, meg némi + csomaggal:o))))

    

Macko 1159 2010. november 23. 10:27   Válasz erre: 1158
Mondjuk ezen egy rugócserével viszonylag olcsón lehet változtatni, nem?
    

Okta 1158 2010. november 23. 10:26   Válasz erre: 1157
Aha, ezt nem tudtam...

Most vagyok majd' 100kg, plusz motorosruha, azaz ez esetben (132kg terhelhetõség) valóban nem tudnék már utast vinni. Besz.rás :-)
    

SvShrek 1157 2010. november 23. 10:15   Válasz erre: 1156
Az utóbbi években vették vissza a gyártók a terhelhetõséget, mert sok volt a garis hátsó rugós tag cseréje. Lassan, már utassal sem mehetsz:o(((
    

Okta 1156 2010. november 23. 09:08   Válasz erre: 1150
Azt hittem, hogy max 120-130kg a súlya...a 132kg terhelhetõség pedig...

(Amúgy egy régi Motor Revü katalógusban tegnap este találtam adatot, ott 128kg önsúlyt és ha jól emlékszek 315kg megengedett legnagyobb össztömeget írtak...érdekes)
    

Macko 1155 2010. november 22. 22:28   Válasz erre: 1153
Ez így szép, csak milyen vele motorozni ennél a súlynál?
Amúgy mi szerintem többet tudunk ennél tömegre...
Én konkrétan alig bírom levenni nagysztenderrõl a Gésát egy hetes túra elõtt.
    

vaszabi 1154 2010. november 22. 21:59  
Hello halló Kalandorok
    

infantri 1153 2010. november 22. 21:31   Válasz erre: 1152
Ágyúgolyó futam:)
    

Macko 1152 2010. november 22. 21:26   Válasz erre: 1150
Tényleg Kanyar, a tiednek mennyi a terhelhetõsége?
Nálunk ez sarkos kérdés...
    

infantri 1151 2010. november 22. 21:16  
Motoroztok?
    

kanyar 1150 2010. november 22. 20:47   Válasz erre: 1149
146kg önsúly 132kg terhelhetõség. Utángyártott nagy tank nincs hozzá!
    

Okta 1149 2010. november 22. 17:22  
Kérdés kisdomival (NX250) kapcsolatban: mekkora a terhelhetõsége? Mármint hivatalosan (pl. forgalmi, mert a neten nem találtam gyári adatot) illetve a gyakorlatban.
Utángyártott nagyobb tankot lehet vajon rárakni?
    

infantri 1148 2010. november 22. 09:22   Válasz erre: 1146
Vagy megtanulok motorozni:)
    

kanyar 1147 2010. november 21. 22:49  
Túrázásra, amiben benne van a saras copács lehetõsége, esetleg csomaggal, ráadásul 4000km, oda E09!!!!!!!!!!!
Esõben úgysem sietünk.
    

kanyar 1146 2010. november 21. 22:45   Válasz erre: 1074
Van még 2ló a tarsolyban, akkor azt törlöm!
    

zsola72 1145 2010. november 21. 21:45  
hali
    

vaszabi 1144 2010. november 21. 21:43   Válasz erre: 1143
Jóccakát ok holnap folyt köv!
    

infantri 1143 2010. november 21. 21:40  
Jóccakát holnap a szokott idõben!
    

zsola72 1142 2010. november 21. 21:37  
egyébként , a biharban a fõbb utak azért nem olyan tragikusak k60-nal is járhatók , csak lassabban .
    

vaszabi 1141 2010. november 21. 21:31   Válasz erre: 1139
Meggyõztetek!

    

zsola72 1140 2010. november 21. 21:28  
hát igen ez az állandó mászkálás azért elõ és utómunkálatokat igényel ,hogy legyen 1 szabad nap
    

zsola72 1139 2010. november 21. 21:26  
a gumis témához csak annyit ,hogy 1 hónapja cross gumival voltam kint ,volt minden jó : vizes aszfalt falevéllel terítve max+5 fok stb. ésszel kezelhetõ , a terep pedig lájt lett ami a k60-nal szopás lett volna .Úgyhogy én valszeg hasonlót fogok ezután is használni,vagy E09.
    

infantri 1138 2010. november 21. 21:23   Válasz erre: 1136
Ide találtál?
    

vaszabi 1137 2010. november 21. 21:19   Válasz erre: 1136
Láttam a vidid ismét 5*-os helyek
    

zsola72 1136 2010. november 21. 21:17  
Üdv a csapatnak!
még nem 100 % de rajta vagyunk
    

vaszabi 1135 2010. november 21. 21:16   Válasz erre: 1134
Na ide figyelj TE..TE szerencsés helyre született

Ne szórakozz a kiéhezett endúrósokkal..... :-)))))
    

zsola72 1134 2010. november 21. 21:13  
jövõ év..? Nem jösztök inkább jövõ csütörtökön?
    

vaszabi 1133 2010. november 21. 21:12  
Csak ilyen legyen, tudod ez a mániám
    

vaszabi 1132 2010. november 21. 21:09  
Majd megyünk a Vezír után oszt kész...

    

infantri 1131 2010. november 21. 20:59   Válasz erre: 1130
Lassan agyalhatunk a jövõ évi túrán.
    

vaszabi 1130 2010. november 21. 20:56   Válasz erre: 1129
Azok bizony majd 2011-ben is szerzünk újakat ;-)
    

infantri 1129 2010. november 21. 20:48  
A szép emlékek!
    

vaszabi 1128 2010. november 21. 20:38   Válasz erre: 1127
Ja ki tudja még a végén ja.....
    

infantri 1127 2010. november 21. 20:36   Válasz erre: 1126
Képzeld ha nem olyan kitartó...
    

vaszabi 1126 2010. november 21. 20:29   Válasz erre: 1125
Ja ja Emlékszem ,Slr meg azt írta hogy kitartásának köszönhetõen jól bírta és jól érezte magát :-)
    

infantri 1125 2010. november 21. 20:26   Válasz erre: 1124
Másnap mikor a fórumba beírta:
Bármimet megmozdítom az fáj!
Lefordultam a székrõl.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők