| gcs | 10861 | 2011. szeptember 14. 08:20 | Válasz erre: 10856 |
|
De már nem sokáig. Kipróbálom a tuti kompromisszumot. :-)
|
| kanyar | 10859 | 2011. szeptember 13. 22:03 | Válasz erre: 10856 |
|
http://tapadas.hu/spd/45017vrm109veerubbercrossgumi/45017_VRM109_Vee_Rubber_crossgumi http://tapadas.hu/spd/8010021c11speedycrocmitascrossgumi5/8010021_C11_Speedy_Croc_Mitas_crossgumi |
| vaszabi | 10855 | 2011. szeptember 13. 21:55 | Válasz erre: 10853 |
|
Én ma is 04:45-kor nyertem bibíííííí....de holnap nem bibííííí
|
| vaszabi | 10854 | 2011. szeptember 13. 21:54 |
|
Te master ..Gcs milyen gumin gurul? És kb mennyi egy szett?
|
| vaszabi | 10849 | 2011. szeptember 13. 21:52 | Válasz erre: 10844 |
|
Nem vagyok én Quazi izé vagy micsida! :-)
|
| SZICSU | 10838 | 2011. szeptember 13. 21:45 | Válasz erre: 10836 |
|
Soproni szûz...Csak vicceltem!:-)Dreher Antibácsi;-)
|
| kanyar | 10834 | 2011. szeptember 13. 21:37 | Válasz erre: 10832 |
|
Igyunk egy hideg sert! Egészségetekre!!!!
|
| infantri | 10832 | 2011. szeptember 13. 21:34 | Válasz erre: 10829 |
|
Te kergeted azt a kutyát? Tekergeti a rosseb csak meg akarom simogatni. |
| infantri | 10830 | 2011. szeptember 13. 21:32 | Válasz erre: 10829 |
|
Mondtam Mariannak regisztázzon azt kérdezzen meg mondjon okosakat. Mindig én irkázom helyette. |
| SZICSU | 10826 | 2011. szeptember 13. 21:10 | Válasz erre: 10825 |
|
Ha minden jól megy a héten megcsodálhatod!De csak akkor,ha jó leszel!!!:-DDD
|
| SZICSU | 10824 | 2011. szeptember 13. 20:42 | Válasz erre: 10823 |
|
Kitaláltam egy cuccot a féknyereghez,ha kész elviszem,hogy szemrevételezd!;-)
|
| gcs | 10818 | 2011. szeptember 12. 21:52 | Válasz erre: 10817 |
|
Attól még nyakig össze tudnánk magunkat sarazni. Csak van víz a Duna közelében :-)
|
| gcs | 10816 | 2011. szeptember 12. 21:34 | Válasz erre: 10815 |
|
Én abban is benne vagyok, ha Szabi jön fel, és itt megyünk el valamerre vasárnap. Vagy akár az okt. 8-i túrát is feldobhatjuk ilyen kitérõvel. Addigra már valószínûleg mindenkinek lesz motorja.
|
| gcs | 10814 | 2011. szeptember 12. 21:26 | Válasz erre: 10812 |
|
Tudod, fiatalság bolondság. Nem bírtunk visszafogni a lovakat :-))
|
| dinne | 10811 | 2011. szeptember 12. 21:22 | Válasz erre: 10809 |
|
Egy kicsi igen. Na nem a szopatás miatt:-)
|
| vaszabi | 10807 | 2011. szeptember 12. 21:20 | Válasz erre: 10804 |
|
Annyira azért nem tudnánk elb@szni a mastert :-D
|
| vaszabi | 10805 | 2011. szeptember 12. 21:20 | Válasz erre: 10800 |
|
Visszafelé már rutinosan jöttünk a bejárt úton...de odafelé felderítõ és útcsináló üzemmód volt :-)
|
| dinne | 10804 | 2011. szeptember 12. 21:19 | Válasz erre: 10799 |
|
AZ én biológiai tudásommal még egy birkával se kísérleteznék, nemhogy a mesterrel:-). Képzeld al azt a klón ami fordítva rakna össze minden motort.:-)
|
| gcs | 10803 | 2011. szeptember 12. 21:19 | Válasz erre: 10800 |
|
És ezalatt megtettünk vagy 17 kilométert :-))
|
| vaszabi | 10799 | 2011. szeptember 12. 21:15 | Válasz erre: 10793 |
|
Csináljuk meg...viszek sugarat...veszünk egy pálinkafõzõt...te írsz egy szoftvert...aztán klónozunk mint állat :-D
|
| gcs | 10798 | 2011. szeptember 12. 21:14 | Válasz erre: 10795 |
|
A bõröm még nem világít, de 3 óra alvás már elég szokott lenni, és látok a sötétben :-))
|
| vaszabi | 10795 | 2011. szeptember 12. 21:13 | Válasz erre: 10790 |
|
Gcs látom már sztár lettél a Vara fórumon :-) Te ..már akartam kérdezni....még nem világít a bõröd ?...tudod a sok vidéki levegõtõl :-) |
| dinne | 10793 | 2011. szeptember 12. 21:11 | Válasz erre: 10791 |
|
Igen és akkor az egyiket legalább mindig el tudnánk vinni motorozni:-)
|
| vaszabi | 10792 | 2011. szeptember 12. 21:11 | Válasz erre: 10789 |
|
Mi az a 3 hónap? Terhes vagy vazze? :-DDDDD
|
| vaszabi | 10791 | 2011. szeptember 12. 21:09 |
|
Tényleg jlónozni kellene már a szakit...mert 1db kurv@ kevés belõle...legalább 2.. de a 3 sem elvetendõ gondolat!!! :-)
|
| gcs | 10790 | 2011. szeptember 12. 21:09 | Válasz erre: 10787 |
|
Ja, csak arra kell vigyázni, hogy legalább 4 dl olaj mindig legyen benne. Különben tönkremegy :-))
|
| vaszabi | 10788 | 2011. szeptember 12. 21:06 | Válasz erre: 10787 |
|
Olajszintet ellenõrizni...legalább szökõévente egyszer :-9
|
| dinne | 10787 | 2011. szeptember 12. 20:59 | Válasz erre: 10786 |
|
Elöszõr szépen finoman bejártani, nem szétbaszni azonnal. Vigyázni fogok rá. Jobban fogom félteni mint a Szabi szeme világát:-)DDD
|
| vaszabi | 10786 | 2011. szeptember 12. 20:57 | Válasz erre: 10783 |
|
Sebaj! Mire kész a géped majd tudok ajánlani egy tuti tesztpályát ..tele minden földi jóval ;-) |
| vaszabi | 10782 | 2011. szeptember 12. 20:46 | Válasz erre: 10777 |
|
Dinnyus ...már kezdelek elfeledni....:-DDDDDDDDD
|
| vaszabi | 10780 | 2011. szeptember 12. 20:45 | Válasz erre: 10778 |
|
Onnan már nem lehet visszafejlõdi....vagy mégis :-DDDD
|
| infantri | 10777 | 2011. szeptember 12. 20:00 | Válasz erre: 10773 |
|
Egy hónapja hétvégente gurulgatok a Duna parton. Nem megyek olyan messze van itt is ártér. |
| vaszabi | 10775 | 2011. szeptember 12. 19:03 | Válasz erre: 10772 |
|
Kész tudásgyûjtõ-paradicsom...fenomenális ... :-)
|
| vaszabi | 10774 | 2011. szeptember 12. 19:02 | Válasz erre: 10772 |
|
Hát így egy hónap terepkihagyás után én is kapkodtam ám a levegõt...le is kelett hûteni magam :-D
|
| gcs | 10773 | 2011. szeptember 12. 18:41 | Válasz erre: 10772 |
|
Reménykedtem, hogy jössz :-) Esetleg most vasárnap?
|
| infantri | 10772 | 2011. szeptember 12. 18:34 | Válasz erre: 10754 |
|
Jó vidi. Naa csakhogy megtaláltátok a partot.Mondtam én jó szorakozás. Ugye Dinnyus;-)? |
| SZICSU | 10770 | 2011. szeptember 12. 15:53 | Válasz erre: 10760 |
|
Van már!Csak még fék nincs,de már alakul!;-)
|
| vaszabi | 10769 | 2011. szeptember 12. 15:07 | Válasz erre: 10768 |
|
Na azt megnézem...mármint a csörlõt :-DDD
|
| gcs | 10768 | 2011. szeptember 12. 15:04 | Válasz erre: 10767 |
|
OK, én meg felszerelek elõre egy csörlõt, és most átmegyünk az egy méter mély öblön is :-))
|
| vaszabi | 10767 | 2011. szeptember 12. 15:03 | Válasz erre: 10765 |
|
Berakom a hátizsákba a Rometet.. majd azzal kihúzzuk....vagy ha nem legalább a kerék alá jó lesz :-DDD
|
| vaszabi | 10766 | 2011. szeptember 12. 15:01 | Válasz erre: 10765 |
|
Milyen iszap? Hol láttál te olllat? :-DDD
|
| gcs | 10765 | 2011. szeptember 12. 15:00 | Válasz erre: 10764 |
|
A vasárnap nekem OK. De jó lenne ha többen lennénk, úgy könnyebb kirángatni a motorokat az iszapból :-))
|
| vaszabi | 10764 | 2011. szeptember 12. 14:58 | Válasz erre: 10763 |
|
OK! te akartad Vasárnap kopott gumi...Komp ?
|