| gcs | 10763 | 2011. szeptember 12. 13:57 | Válasz erre: 10762 |
|
Gumicsere?? És a kihívás az nem számít? :-)))
|
| vaszabi | 10762 | 2011. szeptember 12. 13:49 | Válasz erre: 10758 |
|
"Van egy olyan érzésem, hogy erre a részre még el fogunk menni párszor" Erre akár mérget is vehetsz :-D De csakis gumicsere után ..úgy haladósabb lesz ;-) |
| gcs | 10760 | 2011. szeptember 12. 13:13 | Válasz erre: 10759 |
|
Remélem legközelebb már Te is jössz. Van elsõ kereked, vagy tovább gyúrsz az egykerekezésre? :-)))
|
| Szicsu600 | 10759 | 2011. szeptember 12. 13:06 | Válasz erre: 10758 |
|
Ebben az is a jó, hogy nincs szezonzáró.:))))
|
| gcs | 10758 | 2011. szeptember 12. 13:04 | Válasz erre: 10757 |
|
Igyekeztem a lehetõ legóvatosabban pofára esni :-)) Emiatt kenegetem a csuklómat, de már egész jól van. Van egy olyan érzésem, hogy erre a részre még el fogunk menni párszor... nagyon jó erõnlétfejlesztõ :-)) |
| Szicsu600 | 10757 | 2011. szeptember 12. 12:45 | Válasz erre: 10753 |
|
Hali! Jó lett a vidi s a helyszín is megnyerõ.GCS a köves részeken óvatosan a pofára eséssel, hamar befigyel egy nagyobb kavics.:) Gratu |
| gcs | 10756 | 2011. szeptember 12. 11:27 | Válasz erre: 10753 |
|
Jó volt, jó lett :-)) És már kezdem kipihenni magam :-))
|
| SZICSU | 10755 | 2011. szeptember 12. 10:35 | Válasz erre: 10754 |
|
Jó lett!Van benne minden.Homok,kavics,kövek,fa....:-)
|
| vaszabi | 10754 | 2011. szeptember 12. 09:48 |
|
Itten meg a Sportmocin:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/operencian-es-a-dunan-tul-93242
|
| vaszabi | 10753 | 2011. szeptember 12. 09:28 |
|
Elkészült a szombati mókázásunk Gcs-vel! :-) http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhee |
| kanyar | 10749 | 2011. szeptember 11. 20:28 | Válasz erre: 10745 |
|
Ja ja! kipurendszer, fék, vezetékezés, mûszerezés. :-( még sok munka
|
| dinne | 10745 | 2011. szeptember 11. 19:57 | Válasz erre: 10744 |
|
Még kipu és nem tudom mi van, (beállítás)?
|
| gcs | 10736 | 2011. szeptember 10. 21:12 | Válasz erre: 10734 |
|
Megfogadtam a tanácsod, pont azzal ápolgatom :-)
|
| kanyar | 10734 | 2011. szeptember 10. 20:58 | Válasz erre: 10731 |
|
feketenadálytõ nevûvel kenegetni! és gyorsan gyógyul!
|
| gcs | 10731 | 2011. szeptember 10. 17:56 | Válasz erre: 10730 |
|
Csuklik, csak fájdalom árán :-) Majd kenegetem valamivel, jövõ hétvégére mûködnie kell :-)
|
| gcs | 10729 | 2011. szeptember 10. 17:49 | Válasz erre: 10724 |
|
Ennyi idétlent egy csomóban.... :-)))) Jó lett. A hétvége is, meg a videó is. Hangosan végigröhögtem az egészet :-))
|
| vaszabi | 10728 | 2011. szeptember 10. 16:27 |
|
Sportmotoron! http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_talalkozo/hard-i-party-1-93127 http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/motoros_talalkozo/hard-i-party-2-93128 |
| vaszabi | 10727 | 2011. szeptember 10. 16:25 | Válasz erre: 10726 |
|
Jó lett...jó lett.....talán sokkot kaptál olyan jó lett :-D
|
| vaszabi | 10725 | 2011. szeptember 10. 09:12 |
|
a sportmotoron is fent van ..keressétek ;-)...most rohanok!!!!
|
| vaszabi | 10724 | 2011. szeptember 10. 08:41 |
|
Na ehun vannak-é! jó szórakozást :-D http://www.youtube.com/watch?v=ekVMuLecS2w http://www.youtube.com/watch?v=jRswNp0NKZQ |
| vaszabi | 10723 | 2011. szeptember 9. 23:51 |
|
Na gyerökök ...Szabi bácsi összehozta végre azt a fránya videót...szeretnétek látni??? ....Nem hallom szeretnétek látni????? :-D Holnap este felé Feltöltöm...és majd linkelek...Addig is csõõõõ ;-) |
| dinne | 10722 | 2011. szeptember 9. 22:29 | Válasz erre: 10721 |
|
Akarom mondani: Elkezdem számolni, hogy még mennyit kell aludni:-)
|
| pmakovi | 10716 | 2011. szeptember 8. 05:16 | Válasz erre: 10714 |
|
Nekem a LUFFEEL homeopátiás (NEM homo) tabletta bejött. Azóta mióta szedem jobban vagyok. Szerintem érdemes kipróbálni. http://www.pirulapatika.hu/240051514/adatlap Üdv: Peti |
| vaszabi | 10715 | 2011. szeptember 7. 22:45 | Válasz erre: 10712 |
|
Azt azért nem....viszont a másik program is elkezdtem..próbaként ..megnéztem ment-ééé és nem nemm nemmm!!! :-( De vaszabi a nagy bitharcos nem adja fel most átkonvertálom az összes HD videót .és kicserélgetem õket a Movie makiban...hátha...mert azokkal van valami baja a kötsögnek az tuti.......most már azért is mögcsinálom....mög én!!!!! :-DDD |
| dinne | 10713 | 2011. szeptember 7. 21:26 | Válasz erre: 10704 |
|
Engem meg megfertözõtt takonykorral a Szabi
|
| SZICSU | 10712 | 2011. szeptember 7. 07:33 | Válasz erre: 10711 |
|
Nyugalom,a hosszú élet ritka!Nem ám rohamszívet kapsz!:-)
|
| vaszabi | 10711 | 2011. szeptember 7. 07:24 |
|
Kész befejeztem a Win movie Makival a filmvágásokat ..egy rakás trágya ez a program...kész a projektfájl a programban végig is fut a film ..de nem tud belõle fájlt csinálni ...a tököm tele van az egésszel...szerzek másik vágóprogramot és újra megcsinálom az egészet.........Tíííííszta ideg vagyok!!!!!!!!!!!!!! :-(
|
| kanyar | 10706 | 2011. szeptember 6. 20:30 | Válasz erre: 10705 |
|
Ez lelki trauma! Szabi! akarsz beszélni róla? :-)))) |
| SZICSU | 10705 | 2011. szeptember 6. 08:03 | Válasz erre: 10704 |
|
Mikor a horkolástól végre elalszol,kidob az ágy!:-)
|
| vaszabi | 10703 | 2011. szeptember 5. 22:31 | Válasz erre: 10686 |
|
9 -9:30 körül szokott lenni, te kis feledékeny...Holló is jelezte hogy gyün!
|
| vaszabi | 10702 | 2011. szeptember 5. 22:29 | Válasz erre: 10687 |
|
Kösz már én is beszereztem ..."kicsit mintha jobban vónék"...:-D
|
| vaszabi | 10701 | 2011. szeptember 5. 22:28 | Válasz erre: 10693 |
|
Valami ilyesmi volt a matracon alvás...mint itt az 50. másodperctõl a videón:http://www.youtube.com/user/Extremesportok#p/a/u/1/leg-nO1zrnM :-D
|
| dinne | 10699 | 2011. szeptember 5. 21:17 | Válasz erre: 10698 |
|
Szétszedni én is szét tudok szedni dolgokat. (Csak azz esetek nagy részében nem lehet utána összerakni):-)
|
| dinne | 10697 | 2011. szeptember 5. 21:09 | Válasz erre: 10695 |
|
Elöször szét kell szedni. Az nem összerakás:-)
|
| kanyar | 10696 | 2011. szeptember 5. 21:05 | Válasz erre: 10693 |
|
Szagról azonosított? :-))) Elképzeltem a repkedését! :-DDD
|
| kanyar | 10695 | 2011. szeptember 5. 21:04 | Válasz erre: 10692 |
|
Sürgõs összerakni valóim vannak és egyik sem az enyém! :-((((( De látom a fényt az alagút mentén! :-)) |
| dinne | 10694 | 2011. szeptember 5. 21:02 | Válasz erre: 10692 |
|
Azt a szerelõt én is ismerem. Az a baj vele hogy folyamatos idõhiányban küzd:-)
|
| dinne | 10693 | 2011. szeptember 5. 21:00 | Válasz erre: 10691 |
|
Rám is mert fingottam:-) Veszélyes volt az a matrac. Fordultam egyet a matracon és Szabi a másik végén szinte lepattant:-)
|
| gcs | 10692 | 2011. szeptember 5. 20:59 | Válasz erre: 10689 |
|
Az most nagyon nehezen menne. Mostanában nem bírom kipihenni magam. Te nem jössz? Ismerek egy nagyon jó szerelõt Csepelen, ha gondolod beajánllak hozzá és összerakja a géped. A dominatorokhoz különösen jól ért... :-)) |
| kanyar | 10689 | 2011. szeptember 5. 20:54 | Válasz erre: 10686 |
|
Reggel 5.00-kor! :-))))) 5.10-kor indulás!
|
| kanyar | 10687 | 2011. szeptember 5. 20:49 | Válasz erre: 10673 |
|
Kalcium+magnézium+C vitamin csökkenti a krízist! Asszonynak használ!
|
| gcs | 10686 | 2011. szeptember 5. 20:43 | Válasz erre: 10681 |
|
OK, majd dumálunk. Ööö...a szokott idõ mikor is van? :-))
|
| SZICSU | 10685 | 2011. szeptember 5. 20:02 | Válasz erre: 10684 |
|
Keresgélj,keresgélj!Ajánlom a MAXIMÁLIS EXTÁZIS szövegû csodálatos,zenei mûvet!:-))Most hallottam a Petõfin.
|
| vaszabi | 10684 | 2011. szeptember 5. 19:44 |
|
Húúú vazze ...nekem meg zenéket kellene keresgélnem a videóhoz na húzok is ;-)
|
| vaszabi | 10683 | 2011. szeptember 5. 19:42 |
|
Janikától hazafelé is többször meg kellett állnom nehogy a saját taknyomon csússzak el :-D
|
| vaszabi | 10682 | 2011. szeptember 5. 19:41 | Válasz erre: 10681 |
|
Lehet kicsit többször kell majd megállni a szokottnál....na nem a pihenés miatt...csak orrot fújni :-D
|
| vaszabi | 10681 | 2011. szeptember 5. 19:33 | Válasz erre: 10676 |
|
Szombaton allergia-orgia túrát szervezek itt nálunk felkutatjuk a parlagfüveket és irgalmatlanul kikaparjuk õket...vesszenek......!!! Találka a szokott helyen ...az idõpont is lehet a szokásos ;-) |
| SZICSU | 10680 | 2011. szeptember 5. 16:24 | Válasz erre: 10679 |
|
Az lent van!Csak közte van egy partfal ahol maximum gatyaféken tudok lemenni!:-)))Úgyhogy marad a fel,és onnan le...
|
| gcs | 10679 | 2011. szeptember 5. 13:53 | Válasz erre: 10677 |
|
Az tényleg kemény edzés. Kicsit rosszul lett tervezve a présház, azt nem lentre kellett volna? :-))
|
| SZICSU | 10678 | 2011. szeptember 5. 13:31 |
|
Az igazi küzdelem 1-2 órával kezdés után,már a megfelelõ maligánfok beállítás után!
|
| SZICSU | 10677 | 2011. szeptember 5. 13:30 | Válasz erre: 10676 |
|
Én erõnléti edzést tartok!;-)Szüret,jó meredek dombon felgyalogol 40 kg szõlõvel a háton!:-)
|
| gcs | 10676 | 2011. szeptember 5. 13:21 |
|
Hétvégére tervez valaki valamerre valamit? Mármint terepen. :-))
|
| gstibb | 10675 | 2011. szeptember 5. 12:55 | Válasz erre: 10673 |
|
Engem meg most ért el a múlt szombati terepezés után :-( Az allergia monnyon le!!!
|
| SZICSU | 10674 | 2011. szeptember 5. 11:57 | Válasz erre: 10673 |
|
Húzd jobban a gázt,és hagyd ott a porban...:-)))
|
| vaszabi | 10673 | 2011. szeptember 5. 10:10 | Válasz erre: 10672 |
|
Szabi küzd a tápossággal...és már tele van a töke vele...kib@szott allergia...két éve elért engem is...
|