16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

gcs 10763 2011. szeptember 12. 13:57   Válasz erre: 10762
Gumicsere?? És a kihívás az nem számít? :-)))
    

vaszabi 10762 2011. szeptember 12. 13:49   Válasz erre: 10758
"Van egy olyan érzésem, hogy erre a részre még el fogunk menni párszor"
Erre akár mérget is vehetsz :-D

De csakis gumicsere után ..úgy haladósabb lesz ;-)
    

Szicsu600 10761 2011. szeptember 12. 13:28   Válasz erre: 10760
csakis egy kerék..:)
    

gcs 10760 2011. szeptember 12. 13:13   Válasz erre: 10759
Remélem legközelebb már Te is jössz. Van elsõ kereked, vagy tovább gyúrsz az egykerekezésre? :-)))
    

Szicsu600 10759 2011. szeptember 12. 13:06   Válasz erre: 10758
Ebben az is a jó, hogy nincs szezonzáró.:))))
    

gcs 10758 2011. szeptember 12. 13:04   Válasz erre: 10757
Igyekeztem a lehetõ legóvatosabban pofára esni :-)) Emiatt kenegetem a csuklómat, de már egész jól van. Van egy olyan érzésem, hogy erre a részre még el fogunk menni párszor... nagyon jó erõnlétfejlesztõ :-))

    

Szicsu600 10757 2011. szeptember 12. 12:45   Válasz erre: 10753
Hali!
Jó lett a vidi s a helyszín is megnyerõ.GCS a köves részeken óvatosan a pofára eséssel, hamar befigyel egy nagyobb kavics.:)

Gratu
    

gcs 10756 2011. szeptember 12. 11:27   Válasz erre: 10753
Jó volt, jó lett :-)) És már kezdem kipihenni magam :-))
    

SZICSU 10755 2011. szeptember 12. 10:35   Válasz erre: 10754
Jó lett!Van benne minden.Homok,kavics,kövek,fa....:-)
    

vaszabi 10754 2011. szeptember 12. 09:48  
Itten meg a Sportmocin:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/operencian-es-a-dunan-tul-93242
    

vaszabi 10753 2011. szeptember 12. 09:28  
Elkészült a szombati mókázásunk Gcs-vel! :-)
http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhee
    

SZICSU 10752 2011. szeptember 12. 07:09  
Jobb reggelt!
    

kanyar 10751 2011. szeptember 11. 20:30   Válasz erre: 10748
Úúgyan mán! Mitõl?
    

infantri 10750 2011. szeptember 11. 20:28   Válasz erre: 10748
Majd elmúlik!
    

kanyar 10749 2011. szeptember 11. 20:28   Válasz erre: 10745
Ja ja! kipurendszer, fék, vezetékezés, mûszerezés. :-( még sok munka
    

dinne 10748 2011. szeptember 11. 20:09   Válasz erre: 10747
Izgulok hát. Be vagyok szarva:-)
    

infantri 10747 2011. szeptember 11. 20:07   Válasz erre: 10745
Izgulsz?
    

infantri 10746 2011. szeptember 11. 20:05   Válasz erre: 10745
Majd Kanyar megmondja.
    

dinne 10745 2011. szeptember 11. 19:57   Válasz erre: 10744
Még kipu és nem tudom mi van, (beállítás)?
    

infantri 10744 2011. szeptember 11. 19:11   Válasz erre: 10743
Nem.
    

dinne 10743 2011. szeptember 11. 19:07   Válasz erre: 10740
Ez azt jelenti hogy kész a gépecske?
    

kanyar 10742 2011. szeptember 11. 17:34   Válasz erre: 10741
Naná!! :-)))
    

infantri 10741 2011. szeptember 11. 17:27   Válasz erre: 10740
A tesztvezetést megnézzük;-)
    

kanyar 10740 2011. szeptember 11. 17:00   Válasz erre: 10722
futómû, blokk, fejidom, egyben!
    

kanyar 10739 2011. szeptember 11. 16:57   Válasz erre: 10738
Finom!!!
    

infantri 10738 2011. szeptember 10. 21:54  
Zlatý Ba¾ant !
    

kanyar 10737 2011. szeptember 10. 21:24   Válasz erre: 10736
Helyes!!!!!
    

gcs 10736 2011. szeptember 10. 21:12   Válasz erre: 10734
Megfogadtam a tanácsod, pont azzal ápolgatom :-)
    

kanyar 10735 2011. szeptember 10. 20:59   Válasz erre: 10724
Hááát ez jóóóó! .-))))))
    

kanyar 10734 2011. szeptember 10. 20:58   Válasz erre: 10731
feketenadálytõ nevûvel kenegetni! és gyorsan gyógyul!
    

dinne 10733 2011. szeptember 10. 20:41   Válasz erre: 10732
Hegynek felfelé is:-)
    

SZICSU 10732 2011. szeptember 10. 20:17   Válasz erre: 10724
Fenomenális!Gyúrok vazzze!:-)
    

gcs 10731 2011. szeptember 10. 17:56   Válasz erre: 10730
Csuklik, csak fájdalom árán :-) Majd kenegetem valamivel, jövõ hétvégére mûködnie kell :-)
    

vaszabi 10730 2011. szeptember 10. 17:53   Válasz erre: 10729
Csuklód?
    

gcs 10729 2011. szeptember 10. 17:49   Válasz erre: 10724
Ennyi idétlent egy csomóban.... :-)))) Jó lett. A hétvége is, meg a videó is. Hangosan végigröhögtem az egészet :-))
    


vaszabi 10727 2011. szeptember 10. 16:25   Válasz erre: 10726
Jó lett...jó lett.....talán sokkot kaptál olyan jó lett :-D
    

dinne 10726 2011. szeptember 10. 10:41   Válasz erre: 10724
Jó lett:DDDDDDDDDD
    

vaszabi 10725 2011. szeptember 10. 09:12  
a sportmotoron is fent van ..keressétek ;-)...most rohanok!!!!
    

vaszabi 10724 2011. szeptember 10. 08:41  
Na ehun vannak-é! jó szórakozást :-D
http://www.youtube.com/watch?v=ekVMuLecS2w
http://www.youtube.com/watch?v=jRswNp0NKZQ
    

vaszabi 10723 2011. szeptember 9. 23:51  
Na gyerökök ...Szabi bácsi összehozta végre azt a fránya videót...szeretnétek látni???
....Nem hallom szeretnétek látni????? :-D
Holnap este felé Feltöltöm...és majd linkelek...Addig is csõõõõ ;-)
    

dinne 10722 2011. szeptember 9. 22:29   Válasz erre: 10721
Akarom mondani: Elkezdem számolni, hogy még mennyit kell aludni:-)
    

dinne 10721 2011. szeptember 9. 22:29   Válasz erre: 10718
számolni hogy még mennyit kell aludni:-)
    

dinne 10720 2011. szeptember 9. 22:24   Válasz erre: 10718
Kirányság:-)
    

SZICSU 10719 2011. szeptember 9. 20:24   Válasz erre: 10718
A veztengõ?
    

kanyar 10718 2011. szeptember 9. 15:47  
Dinnyus! Megjött! vaze
    

kanyar 10717 2011. szeptember 8. 07:27   Válasz erre: 10713
Túl szorosan bújtatok össze? :-))))
    

pmakovi 10716 2011. szeptember 8. 05:16   Válasz erre: 10714
Nekem a LUFFEEL homeopátiás (NEM homo) tabletta bejött. Azóta mióta szedem jobban vagyok. Szerintem érdemes kipróbálni.
http://www.pirulapatika.hu/240051514/adatlap
Üdv: Peti
    

vaszabi 10715 2011. szeptember 7. 22:45   Válasz erre: 10712
Azt azért nem....viszont a másik program is elkezdtem..próbaként ..megnéztem ment-ééé és nem nemm nemmm!!! :-(
De vaszabi a nagy bitharcos nem adja fel most átkonvertálom az összes HD videót .és kicserélgetem õket a Movie makiban...hátha...mert azokkal van valami baja a kötsögnek az tuti.......most már azért is mögcsinálom....mög én!!!!! :-DDD
    

infantri 10714 2011. szeptember 7. 21:40   Válasz erre: 10713
Persze,persze.
    

dinne 10713 2011. szeptember 7. 21:26   Válasz erre: 10704
Engem meg megfertözõtt takonykorral a Szabi
    

SZICSU 10712 2011. szeptember 7. 07:33   Válasz erre: 10711
Nyugalom,a hosszú élet ritka!Nem ám rohamszívet kapsz!:-)
    

vaszabi 10711 2011. szeptember 7. 07:24  
Kész befejeztem a Win movie Makival a filmvágásokat ..egy rakás trágya ez a program...kész a projektfájl a programban végig is fut a film ..de nem tud belõle fájlt csinálni ...a tököm tele van az egésszel...szerzek másik vágóprogramot és újra megcsinálom az egészet.........Tíííííszta ideg vagyok!!!!!!!!!!!!!! :-(
    

vaszabi 10710 2011. szeptember 6. 22:16  
Holnap még kínlódok a videóval meglátjuk sikerül -ééé ;-)
    

vaszabi 10709 2011. szeptember 6. 22:15   Válasz erre: 10707
Deeee!
    

vaszabi 10708 2011. szeptember 6. 22:15   Válasz erre: 10706
Neeeem :-D
    

SZICSU 10707 2011. szeptember 6. 21:10   Válasz erre: 10706
Úgy látom szóhoz sem jut!:-DDD
    

kanyar 10706 2011. szeptember 6. 20:30   Válasz erre: 10705
Ez lelki trauma!
Szabi! akarsz beszélni róla? :-))))
    

SZICSU 10705 2011. szeptember 6. 08:03   Válasz erre: 10704
Mikor a horkolástól végre elalszol,kidob az ágy!:-)
    

kanyar 10704 2011. szeptember 6. 07:51   Válasz erre: 10703
Szép éjszakád lehetett!!!
    

vaszabi 10703 2011. szeptember 5. 22:31   Válasz erre: 10686
9 -9:30 körül szokott lenni, te kis feledékeny...Holló is jelezte hogy gyün!
    

vaszabi 10702 2011. szeptember 5. 22:29   Válasz erre: 10687
Kösz már én is beszereztem ..."kicsit mintha jobban vónék"...:-D
    

vaszabi 10701 2011. szeptember 5. 22:28   Válasz erre: 10693
Valami ilyesmi volt a matracon alvás...mint itt az 50. másodperctõl a videón:http://www.youtube.com/user/Extremesportok#p/a/u/1/leg-nO1zrnM :-D
    

kanyar 10700 2011. szeptember 5. 21:43   Válasz erre: 10699
Ez is egyfajta adottság! :-)
    

dinne 10699 2011. szeptember 5. 21:17   Válasz erre: 10698
Szétszedni én is szét tudok szedni dolgokat. (Csak azz esetek nagy részében nem lehet utána összerakni):-)
    

kanyar 10698 2011. szeptember 5. 21:12   Válasz erre: 10697
A szét mán megvóóóót!
    

dinne 10697 2011. szeptember 5. 21:09   Válasz erre: 10695
Elöször szét kell szedni. Az nem összerakás:-)
    

kanyar 10696 2011. szeptember 5. 21:05   Válasz erre: 10693
Szagról azonosított? :-))) Elképzeltem a repkedését! :-DDD
    

kanyar 10695 2011. szeptember 5. 21:04   Válasz erre: 10692
Sürgõs összerakni valóim vannak és egyik sem az enyém! :-(((((
De látom a fényt az alagút mentén! :-))
    

dinne 10694 2011. szeptember 5. 21:02   Válasz erre: 10692
Azt a szerelõt én is ismerem. Az a baj vele hogy folyamatos idõhiányban küzd:-)
    

dinne 10693 2011. szeptember 5. 21:00   Válasz erre: 10691
Rám is mert fingottam:-) Veszélyes volt az a matrac. Fordultam egyet a matracon és Szabi a másik végén szinte lepattant:-)
    

gcs 10692 2011. szeptember 5. 20:59   Válasz erre: 10689
Az most nagyon nehezen menne. Mostanában nem bírom kipihenni magam.

Te nem jössz? Ismerek egy nagyon jó szerelõt Csepelen, ha gondolod beajánllak hozzá és összerakja a géped. A dominatorokhoz különösen jól ért... :-))
    

kanyar 10691 2011. szeptember 5. 20:57   Válasz erre: 10690
Rád is?
    

dinne 10690 2011. szeptember 5. 20:56   Válasz erre: 10683
Hát csúnyán néztél vasárnap reggel.
    

kanyar 10689 2011. szeptember 5. 20:54   Válasz erre: 10686
Reggel 5.00-kor! :-))))) 5.10-kor indulás!
    

kanyar 10688 2011. szeptember 5. 20:51   Válasz erre: 10677
Legalább szokod a homokot! :-)))))
    

kanyar 10687 2011. szeptember 5. 20:49   Válasz erre: 10673
Kalcium+magnézium+C vitamin csökkenti a krízist! Asszonynak használ!
    

gcs 10686 2011. szeptember 5. 20:43   Válasz erre: 10681
OK, majd dumálunk. Ööö...a szokott idõ mikor is van? :-))
    

SZICSU 10685 2011. szeptember 5. 20:02   Válasz erre: 10684
Keresgélj,keresgélj!Ajánlom a MAXIMÁLIS EXTÁZIS szövegû csodálatos,zenei mûvet!:-))Most hallottam a Petõfin.
    

vaszabi 10684 2011. szeptember 5. 19:44  
Húúú vazze ...nekem meg zenéket kellene keresgélnem a videóhoz na húzok is ;-)
    

vaszabi 10683 2011. szeptember 5. 19:42  
Janikától hazafelé is többször meg kellett állnom nehogy a saját taknyomon csússzak el :-D
    

vaszabi 10682 2011. szeptember 5. 19:41   Válasz erre: 10681
Lehet kicsit többször kell majd megállni a szokottnál....na nem a pihenés miatt...csak orrot fújni :-D
    

vaszabi 10681 2011. szeptember 5. 19:33   Válasz erre: 10676
Szombaton allergia-orgia túrát szervezek itt nálunk felkutatjuk a parlagfüveket és irgalmatlanul kikaparjuk õket...vesszenek......!!!
Találka a szokott helyen ...az idõpont is lehet a szokásos ;-)
    

SZICSU 10680 2011. szeptember 5. 16:24   Válasz erre: 10679
Az lent van!Csak közte van egy partfal ahol maximum gatyaféken tudok lemenni!:-)))Úgyhogy marad a fel,és onnan le...
    

gcs 10679 2011. szeptember 5. 13:53   Válasz erre: 10677
Az tényleg kemény edzés. Kicsit rosszul lett tervezve a présház, azt nem lentre kellett volna? :-))
    

SZICSU 10678 2011. szeptember 5. 13:31  
Az igazi küzdelem 1-2 órával kezdés után,már a megfelelõ maligánfok beállítás után!
    

SZICSU 10677 2011. szeptember 5. 13:30   Válasz erre: 10676
Én erõnléti edzést tartok!;-)Szüret,jó meredek dombon felgyalogol 40 kg szõlõvel a háton!:-)
    

gcs 10676 2011. szeptember 5. 13:21  
Hétvégére tervez valaki valamerre valamit? Mármint terepen. :-))
    

gstibb 10675 2011. szeptember 5. 12:55   Válasz erre: 10673
Engem meg most ért el a múlt szombati terepezés után :-( Az allergia monnyon le!!!
    

SZICSU 10674 2011. szeptember 5. 11:57   Válasz erre: 10673
Húzd jobban a gázt,és hagyd ott a porban...:-)))
    

vaszabi 10673 2011. szeptember 5. 10:10   Válasz erre: 10672
Szabi küzd a tápossággal...és már tele van a töke vele...kib@szott allergia...két éve elért engem is...
    

SZICSU 10672 2011. szeptember 4. 20:52   Válasz erre: 10671
Szabi edzõdik már?
    

kanyar 10671 2011. szeptember 4. 20:49   Válasz erre: 10668
Hát! izé! Nem? :-)
    

SZICSU 10670 2011. szeptember 4. 20:39   Válasz erre: 10666
Nem megy....:-)
    

Macko 10669 2011. szeptember 4. 20:35   Válasz erre: 10615
NACSAKHOGY!!! :-)))
    

infantri 10668 2011. szeptember 4. 20:27   Válasz erre: 10667
Valaki be rúgott?
    

kanyar 10667 2011. szeptember 4. 20:20  
Józanodtok vagy bünti van?
    

kanyar 10666 2011. szeptember 4. 20:11   Válasz erre: 10664
Gyakorolj!
    

infantri 10665 2011. szeptember 4. 19:34  
Nagy a csönd.
    

SZICSU 10664 2011. szeptember 3. 19:37   Válasz erre: 10663
Nem megy az egykerekezés...:-)))
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22097
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők