16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 10663 2011. szeptember 3. 13:08   Válasz erre: 10661
Neked mire?
    

dinne 10662 2011. szeptember 3. 10:09   Válasz erre: 10660
Berakjuk a nyakunkat a tilóba:-)
    

SZICSU 10661 2011. szeptember 3. 06:30   Válasz erre: 10653
Nekem is!?;-)
    

kanyar 10660 2011. szeptember 2. 23:03   Válasz erre: 10659
Már szorul a hurok!
    

dinne 10659 2011. szeptember 2. 22:53   Válasz erre: 10657
Nem olyan elvonás:-)
    

kanyar 10658 2011. szeptember 2. 22:51  
Cakát
    

kanyar 10657 2011. szeptember 2. 22:51   Válasz erre: 10653
Holnap ihatsz! :-)))

    

dinne 10656 2011. szeptember 2. 22:47   Válasz erre: 10655
cakát
    

vaszabi 10655 2011. szeptember 2. 22:47  
Jó éjt!
    

vaszabi 10654 2011. szeptember 2. 22:46   Válasz erre: 10653
:-DDD
    

dinne 10653 2011. szeptember 2. 22:41  
Elvonási tûneteim vannak!!
    

dinne 10652 2011. szeptember 2. 22:41   Válasz erre: 10651
Ez a normál állapot:-)
    

dinne 10651 2011. szeptember 2. 22:40   Válasz erre: 10650
Á nem láttál eszetlenül soha.:-)
    

vaszabi 10650 2011. szeptember 2. 22:32   Válasz erre: 10649
Csak ésszel ahogy szoktál.... :-D
    

dinne 10649 2011. szeptember 2. 22:30   Válasz erre: 10645
Mekkora buli lesz Janikánál? Mindenki ott lessz? (mennyi alkoholt vigyek?)
    

dinne 10648 2011. szeptember 2. 22:28   Válasz erre: 10644
Muti õket:-)
    

vaszabi 10647 2011. szeptember 2. 22:15   Válasz erre: 10646
Ütõs kis film lesz ám ...:-DDDD
Minimálra vágtam ..tényleg csak a lényeg lesz benne...de így is 18 perc :-D
    

kanyar 10646 2011. szeptember 2. 22:12   Válasz erre: 10645
Rendben!!!
    

vaszabi 10645 2011. szeptember 2. 22:09   Válasz erre: 10644
De..belerakom..holnap hozd el légyszíves!! ;-)
    

kanyar 10644 2011. szeptember 2. 21:49   Válasz erre: 10643
Mi képeink nem kellenek? Van egy-két kompromitáltálló köztük! :-))))
    

vaszabi 10643 2011. szeptember 2. 21:02  
Helló embörök...minnyá húzok haza a melóból...jelentem a buli videó készen van ..már csak zene anyag kell alá..az megint eltart majd egy kis ideig..jövõ hét elejére megprószálom készre szerkeszteni ;-)
    

SZICSU 10642 2011. szeptember 2. 20:48   Válasz erre: 10641
Ilyen tudatlan vagyok...Ebbõl is látszik,hogy rengeteg filmet nézek...:-)Mondjuk a fáraóról tudomásom volt;-)
    

infantri 10641 2011. szeptember 2. 20:44   Válasz erre: 10640
Coltan=abbul van a terminator
adamantium=a Farkas(x--men) váza

A fáraó meg a múmia alap anyaga.
    

SZICSU 10640 2011. szeptember 2. 20:40   Válasz erre: 10639
Coltan azmiaz fegyveracél?:-))Mijen tium?Mivanmááá?
    

infantri 10639 2011. szeptember 2. 20:33   Válasz erre: 10637
Coltanból vagy adamantiumból;-)
    

SZICSU 10638 2011. szeptember 2. 20:22   Válasz erre: 10637
Az nem átlátszó....
    

kanyar 10637 2011. szeptember 2. 20:18   Válasz erre: 10636
Acélból kell neked? :-)
    

gcs 10636 2011. szeptember 1. 21:31   Válasz erre: 10632
Az a pöcök a motor oldalán, ami mindig letörik :-) Legalábbis az enyémrõl :-)
    

SZICSU 10635 2011. szeptember 1. 20:54  
:-DDDDD
    

SZICSU 10634 2011. szeptember 1. 20:53  
Ma is csak lóbáltad a lábad a szervizben?
    

kanyar 10633 2011. szeptember 1. 20:48   Válasz erre: 10632
jó-rossz-jó féle kütyü! :-)
    

SZICSU 10632 2011. szeptember 1. 20:41   Válasz erre: 10631
Mi az az index???:-DDD
    

kanyar 10631 2011. szeptember 1. 20:30   Válasz erre: 10630
Keveset van használva! :-)
    

Rudo 10630 2011. augusztus 31. 21:38  
Megoldódott,kimostam benzinnel a kapcsolót és meggyógyult.
Köszönet KT-nak az ötletért.
    

SZICSU 10629 2011. augusztus 31. 16:23   Válasz erre: 10627
Nem hangos a relé?Az enyém is csinálta,relécsere,és ok!;-)
    

Okta 10628 2011. augusztus 31. 15:41   Válasz erre: 10627
Nem késik az, te mész túl gyorsan. :-D
    

Rudo 10627 2011. augusztus 31. 14:57  
Találkoztatok már olyan problémával hogy az index késik? Úgy értem ráhúzod és csak 5mp múlva kezd el dolgozni.
    

SZICSU 10626 2011. augusztus 30. 07:30   Válasz erre: 10625
Én is a Louisban néztem az Uvexet.De maradtam a Lazernél...Akár mi kell hozzá T.bányán megkapom,és nem kell heteket várni!:-)
    

gcs 10625 2011. augusztus 29. 22:17   Válasz erre: 10623
Hát tényleg nem egyszerû :-) Én írtam levelet a szlovákiai importõrnek, egy osztrák kereskedõnek, és az összes e-mail címre, amit az uvex-sports.de alatt felleltem. Persze eredmény nélkül, volt aki válaszra sem méltatott.
Utána találtam a Louis oldalán tartalék siltet, rákérdeztem és visszaírták hogy a silthez 3 csavar tartozik. Megrendeltem (postával együtt 12.000 HUF volt), persze csavarok nélkül jött meg a csomag :-) Itt már picit kezdtem ideges lenni, írtam nekik egy levelet, hogy bekapnák-e?
Válaszoltak, hogy megrendelhetem külön a csavarokat is, de rendesek lesznek és a postaköltséget ezúttal õk állják. Ezután küldtem nekik egy fotót, hogy csak akkor rendelem meg, ha valóban a fotón szereplõ cucc lesz a csomagban. Erre kussban maradtak egy hétig, de ma a postaládámban várt egy Louisos ajándékcsomag a csavarokkal, ingyé'. Azért ez rendes volt tõlük :-)
    

Okta 10624 2011. augusztus 29. 21:52   Válasz erre: 10623
"Ezért nem egyszerû hozzá akár mit szerezni."

Nem is gondolná az ember.

:-)
    

SZICSU 10623 2011. augusztus 29. 20:52   Válasz erre: 10622
Néztem én is mikor bukót kerestem...Csak az tartott vissza,hogy nincs Magyarországon hivatalos forgalmazója.Ezért nem egyszerû hozzá akár mit szerezni.
    

gcs 10622 2011. augusztus 29. 20:48   Válasz erre: 10621
Igen Uvex. Nagyin jó kis sisak.
    

SZICSU 10621 2011. augusztus 29. 20:22   Válasz erre: 10618
Uvex?
    

SZICSU 10620 2011. augusztus 29. 20:21   Válasz erre: 10618
Kanyar a mester...Ha belefér az idejébe,kész lesz.A homokot meg szoknom kell,úgyhogy szívesen megyek gyakorolni!;-)
    

Zsifi 10619 2011. augusztus 29. 20:20   Válasz erre: 10618
Gyorsan ment..)))
    

gcs 10618 2011. augusztus 29. 20:10   Válasz erre: 10617
4 hónapig tartott beszerezni hozzá a plexi felfogató csavarokat :-) Hogy áll az elsõ kereked? Tudok egy csomó jó utat mély homokkal :-))
    

SZICSU 10617 2011. augusztus 29. 19:59   Válasz erre: 10616
Mint egy új traktor...:-)))
    

infantri 10616 2011. augusztus 29. 19:28   Válasz erre: 10615
Be szíp!:)
    

gcs 10615 2011. augusztus 29. 19:03  
Hát nem csodálatos? Végre. :-)))
    

infantri 10614 2011. augusztus 29. 17:59   Válasz erre: 10613
A leg csodálatosabb.
    

gcs 10613 2011. augusztus 29. 17:12   Válasz erre: 10611
Mondjuk, ha a derékig érõ fû alatt a 40 centis nyomvájúban még áll a sár is? :-))
    

gcs 10612 2011. augusztus 29. 17:10   Válasz erre: 10607
Annyira gonosz nem vagyok velük :-) Persze, hogy bringával tolom. Csak az enyémen picit nagyobbak a kerekek :-)))
    

infantri 10611 2011. augusztus 29. 15:35   Válasz erre: 10610
Esõ után is érdekes lett volna egy-két szakasz.
    

gstibb 10610 2011. augusztus 29. 15:19   Válasz erre: 10609
Dehogynem, még Domony felé is homokoztunk erõsen, na abból már pont elég is volt ;-) El si hagytam valahol az indexbúrám.
    

infantri 10609 2011. augusztus 29. 15:13   Válasz erre: 10608
A jóból sose elég;-))
    

gstibb 10608 2011. augusztus 29. 15:01   Válasz erre: 10597
Valamelyikre benevezek, de egyszerre sok lenne a jóból ;-)
    

kanyar 10607 2011. augusztus 29. 14:32   Válasz erre: 10588
Te is kerékpároson nyomod velük, vagy csak edzõ módján kiszabod a feladatot? :-)))
    

BIKE-R 10605 2011. augusztus 29. 09:17   Válasz erre: 10604
Nem, csak szeretek motorozni :)
    

Okta 10604 2011. augusztus 29. 08:54   Válasz erre: 10597
Terminátorból vagy-e te?


:-DDD
    

Rudo 10603 2011. augusztus 28. 22:20   Válasz erre: 10575
Joóóó!
    

infantri 10602 2011. augusztus 28. 21:50   Válasz erre: 10601
Remek szórakozás...
    

gcs 10601 2011. augusztus 28. 21:47   Válasz erre: 10600
Majd belekóstolok. Egyszer mindent el kell kezdeni :-))
    

infantri 10600 2011. augusztus 28. 21:44   Válasz erre: 10599
Télen ha lesz hó az is jó.
    

gcs 10599 2011. augusztus 28. 21:43   Válasz erre: 10597
Tényleg jól hangzik. Azt a szombatot talonba is rakom magamnak :-)
    

infantri 10598 2011. augusztus 28. 21:38   Válasz erre: 10597
Elképzelhetõ.
    

BIKE-R 10597 2011. augusztus 28. 21:37   Válasz erre: 10594
Össze kellene kötni a kellemeset a hasznossal :)

Okt. 8-án délelõtt el kellene ugrani árterezni, a hazafelé utat meg úgy kellene szervezni, hogy az Okta féle nájtlájtos Ferihegy túrával (http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4383&session_id=SESSION_ID.51) záródna a program.
    

infantri 10596 2011. augusztus 28. 21:36   Válasz erre: 10594
Ha megjön az õszi esõ utána.
    

infantri 10595 2011. augusztus 28. 21:35   Válasz erre: 10593
Mariann kezdõ még és aszfalt gumi van a gépén.
    

gcs 10594 2011. augusztus 28. 21:31   Válasz erre: 10592
Egyszer majd csinálhatunk egy karikát arra is. Egyszer jártam ott, de akkor ki volt száradva. Pedig az elbeszélések alapján izgalmas lehet... :-)
    

BIKE-R 10593 2011. augusztus 28. 21:30   Válasz erre: 10592
Pedig nagyon jó buli :) Tavasszal már jártunk ott (https://picasaweb.google.com/turabiker/20110312OFFROAD#), azóta is tervezem, hogy vissza kéne menni :DDD
    

infantri 10592 2011. augusztus 28. 21:27   Válasz erre: 10591
Ott voltunk,de nem mentünk be a kalandba.
    

BIKE-R 10591 2011. augusztus 28. 21:22   Válasz erre: 10587
A JEDI képzõn? :))) Az király hely :DDD
    

BIKE-R 10590 2011. augusztus 28. 21:20   Válasz erre: 10585
Én köszönöm, hogy eljöttetek :)
    

infantri 10589 2011. augusztus 28. 21:17   Válasz erre: 10588
Még csak alapozunk:)
    

gcs 10588 2011. augusztus 28. 21:14  
Akkor októberben már két motorral jöttök? :-)

Nálunk ez volt a délelõtti program. Muszáj volt kifárasztani a srácokat :-)
    

infantri 10587 2011. augusztus 28. 21:08   Válasz erre: 10586
Halászteleknél.
    

gcs 10586 2011. augusztus 28. 21:06   Válasz erre: 10576
Állat. Merre voltatok? Dunapart? :-))
    

gcs 10585 2011. augusztus 28. 21:05   Válasz erre: 10579
Kösz a szervezést BIKE-R, a nap végére kellemesen elfáradtam :-)
    

SZICSU 10584 2011. augusztus 28. 20:52   Válasz erre: 10583
Ahogy összeáll gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás....
    

infantri 10583 2011. augusztus 28. 20:48   Válasz erre: 10582
A fóti homokbánya kiválóan alkalmas rá.
    

SZICSU 10582 2011. augusztus 28. 20:43   Válasz erre: 10581
Láttam...De ami késik nem múlik!A blokkot már beraktam a vázba,már csak egy elsõ kerék kell,és én is aktívan nekiállok gyakorolni az endúrózás eme mûfaját...;-)
    

infantri 10581 2011. augusztus 28. 20:31   Válasz erre: 10580
Bajba lettél volna volt egy kevés homok;-)
    

SZICSU 10580 2011. augusztus 28. 20:23   Válasz erre: 10578
:-)))
    

BIKE-R 10579 2011. augusztus 28. 20:17   Válasz erre: 10577
Ez volt az útvonal: Fót - Vácrátót - Penc - Vanyarc - Kálló - Kartal - Domony - Bp
    

infantri 10578 2011. augusztus 28. 20:14   Válasz erre: 10577
Pontosan nem tudom.Nógrádig elmentünk.
    

SZICSU 10577 2011. augusztus 28. 20:13   Válasz erre: 10575
Merre jártatok?
    

infantri 10576 2011. augusztus 28. 19:56  
Ma
    

infantri 10575 2011. augusztus 28. 19:53  
Tegnap:

https://picasaweb.google.com/turabiker/20110827OFFROAD#
    

kanyar 10574 2011. augusztus 28. 16:08   Válasz erre: 10573
Ezért írtam, hogy nézz egy szikrát indítózás közben, mert gondoltam erre is!
Ez e dolog pedig a CDI tiltás részének a meghibásodása miatt van. Van aki így használja de ha idegesít, CDI-t kell cserélni.
    

Rudo 10573 2011. augusztus 27. 16:54   Válasz erre: 10572
Indítottuk 2* is ma,sokkal könnyebben indult.Ami még érdekesség,nem ugy indul,hogy nyomod a gombot és bingó,hanem indítózol mondjuk 2mp-ig és mikor elengeded a gombot akkor induk be! Persze ez is csak hidegen egyébként elég ha ránézel a start gombra.
Na erre varjál gombot. :)
    

kanyar 10572 2011. augusztus 26. 22:21   Válasz erre: 10571
Valahol + levegõt kap. A keverék csavarral alapjárati kész keverék menyiséget szabályzol. ha több kell v. fars levegõt kap (pl. szívócsonk alja a csavar vonalában repedés, pillangószelep tengely mentén) v. kompot hiánya! Persze ha szelep, gyújtás, lszûrõ stb rendben!
    

Rudo 10571 2011. augusztus 26. 22:01   Válasz erre: 10570
Ez mit jelent?
    

kanyar 10570 2011. augusztus 26. 21:55   Válasz erre: 10569
Ha 4-en volt és jó volt, akkor valahol veszteséggel dolgozik.
    

Rudo 10569 2011. augusztus 26. 21:37  
Na kíváncsi leszek reggel lesz-e változás. A levegõcsavar 4fordulatra nyitva volt,most belõttem 2,5-re.
    

infantri 10568 2011. augusztus 26. 21:35   Válasz erre: 10567
Addigra kitalálom.
    

kanyar 10567 2011. augusztus 26. 21:33   Válasz erre: 10565
Arra kocsi 30 év múlva?
    

kanyar 10566 2011. augusztus 26. 21:32   Válasz erre: 10564
Otthon meg sokat térdelsz, ezért vigyázol rá!
Ez érdekes! :-))))
    

infantri 10565 2011. augusztus 26. 21:31   Válasz erre: 10563
Marad az Africa!Me unyiverzális.
    

SZICSU 10564 2011. augusztus 26. 21:30   Válasz erre: 10560
Elgurult egy anya,és azt próbálom kitapintani,hogy hova...:-DDD
    

kanyar 10563 2011. augusztus 26. 21:28   Válasz erre: 10562
Ha nagyon havzik iljet veszel? :-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22097
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők