| dinne | 10649 | 2011. szeptember 2. 22:30 | Válasz erre: 10645 |
|
Mekkora buli lesz Janikánál? Mindenki ott lessz? (mennyi alkoholt vigyek?)
|
| vaszabi | 10647 | 2011. szeptember 2. 22:15 | Válasz erre: 10646 |
|
Ütõs kis film lesz ám ...:-DDDD Minimálra vágtam ..tényleg csak a lényeg lesz benne...de így is 18 perc :-D |
| vaszabi | 10645 | 2011. szeptember 2. 22:09 | Válasz erre: 10644 |
|
De..belerakom..holnap hozd el légyszíves!! ;-)
|
| kanyar | 10644 | 2011. szeptember 2. 21:49 | Válasz erre: 10643 |
|
Mi képeink nem kellenek? Van egy-két kompromitáltálló köztük! :-))))
|
| vaszabi | 10643 | 2011. szeptember 2. 21:02 |
|
Helló embörök...minnyá húzok haza a melóból...jelentem a buli videó készen van ..már csak zene anyag kell alá..az megint eltart majd egy kis ideig..jövõ hét elejére megprószálom készre szerkeszteni ;-)
|
| SZICSU | 10642 | 2011. szeptember 2. 20:48 | Válasz erre: 10641 |
|
Ilyen tudatlan vagyok...Ebbõl is látszik,hogy rengeteg filmet nézek...:-)Mondjuk a fáraóról tudomásom volt;-)
|
| infantri | 10641 | 2011. szeptember 2. 20:44 | Válasz erre: 10640 |
|
Coltan=abbul van a terminator adamantium=a Farkas(x--men) váza A fáraó meg a múmia alap anyaga. |
| SZICSU | 10640 | 2011. szeptember 2. 20:40 | Válasz erre: 10639 |
|
Coltan azmiaz fegyveracél?:-))Mijen tium?Mivanmááá?
|
| gcs | 10636 | 2011. szeptember 1. 21:31 | Válasz erre: 10632 |
|
Az a pöcök a motor oldalán, ami mindig letörik :-) Legalábbis az enyémrõl :-)
|
| Rudo | 10630 | 2011. augusztus 31. 21:38 |
|
Megoldódott,kimostam benzinnel a kapcsolót és meggyógyult. Köszönet KT-nak az ötletért. |
| SZICSU | 10629 | 2011. augusztus 31. 16:23 | Válasz erre: 10627 |
|
Nem hangos a relé?Az enyém is csinálta,relécsere,és ok!;-)
|
| Rudo | 10627 | 2011. augusztus 31. 14:57 |
|
Találkoztatok már olyan problémával hogy az index késik? Úgy értem ráhúzod és csak 5mp múlva kezd el dolgozni.
|
| SZICSU | 10626 | 2011. augusztus 30. 07:30 | Válasz erre: 10625 |
|
Én is a Louisban néztem az Uvexet.De maradtam a Lazernél...Akár mi kell hozzá T.bányán megkapom,és nem kell heteket várni!:-)
|
| gcs | 10625 | 2011. augusztus 29. 22:17 | Válasz erre: 10623 |
|
Hát tényleg nem egyszerû :-) Én írtam levelet a szlovákiai importõrnek, egy osztrák kereskedõnek, és az összes e-mail címre, amit az uvex-sports.de alatt felleltem. Persze eredmény nélkül, volt aki válaszra sem méltatott. Utána találtam a Louis oldalán tartalék siltet, rákérdeztem és visszaírták hogy a silthez 3 csavar tartozik. Megrendeltem (postával együtt 12.000 HUF volt), persze csavarok nélkül jött meg a csomag :-) Itt már picit kezdtem ideges lenni, írtam nekik egy levelet, hogy bekapnák-e? Válaszoltak, hogy megrendelhetem külön a csavarokat is, de rendesek lesznek és a postaköltséget ezúttal õk állják. Ezután küldtem nekik egy fotót, hogy csak akkor rendelem meg, ha valóban a fotón szereplõ cucc lesz a csomagban. Erre kussban maradtak egy hétig, de ma a postaládámban várt egy Louisos ajándékcsomag a csavarokkal, ingyé'. Azért ez rendes volt tõlük :-) |
| Okta | 10624 | 2011. augusztus 29. 21:52 | Válasz erre: 10623 |
|
"Ezért nem egyszerû hozzá akár mit szerezni." Nem is gondolná az ember. :-) |
| SZICSU | 10623 | 2011. augusztus 29. 20:52 | Válasz erre: 10622 |
|
Néztem én is mikor bukót kerestem...Csak az tartott vissza,hogy nincs Magyarországon hivatalos forgalmazója.Ezért nem egyszerû hozzá akár mit szerezni.
|
| SZICSU | 10620 | 2011. augusztus 29. 20:21 | Válasz erre: 10618 |
|
Kanyar a mester...Ha belefér az idejébe,kész lesz.A homokot meg szoknom kell,úgyhogy szívesen megyek gyakorolni!;-)
|
| gcs | 10618 | 2011. augusztus 29. 20:10 | Válasz erre: 10617 |
|
4 hónapig tartott beszerezni hozzá a plexi felfogató csavarokat :-) Hogy áll az elsõ kereked? Tudok egy csomó jó utat mély homokkal :-))
|
| gcs | 10613 | 2011. augusztus 29. 17:12 | Válasz erre: 10611 |
|
Mondjuk, ha a derékig érõ fû alatt a 40 centis nyomvájúban még áll a sár is? :-))
|
| gcs | 10612 | 2011. augusztus 29. 17:10 | Válasz erre: 10607 |
|
Annyira gonosz nem vagyok velük :-) Persze, hogy bringával tolom. Csak az enyémen picit nagyobbak a kerekek :-)))
|
| infantri | 10611 | 2011. augusztus 29. 15:35 | Válasz erre: 10610 |
|
Esõ után is érdekes lett volna egy-két szakasz.
|
| gstibb | 10610 | 2011. augusztus 29. 15:19 | Válasz erre: 10609 |
|
Dehogynem, még Domony felé is homokoztunk erõsen, na abból már pont elég is volt ;-) El si hagytam valahol az indexbúrám.
|
| gstibb | 10608 | 2011. augusztus 29. 15:01 | Válasz erre: 10597 |
|
Valamelyikre benevezek, de egyszerre sok lenne a jóból ;-)
|
| kanyar | 10607 | 2011. augusztus 29. 14:32 | Válasz erre: 10588 |
|
Te is kerékpároson nyomod velük, vagy csak edzõ módján kiszabod a feladatot? :-)))
|
| gcs | 10601 | 2011. augusztus 28. 21:47 | Válasz erre: 10600 |
|
Majd belekóstolok. Egyszer mindent el kell kezdeni :-))
|
| gcs | 10599 | 2011. augusztus 28. 21:43 | Válasz erre: 10597 |
|
Tényleg jól hangzik. Azt a szombatot talonba is rakom magamnak :-)
|
| BIKE-R | 10597 | 2011. augusztus 28. 21:37 | Válasz erre: 10594 |
|
Össze kellene kötni a kellemeset a hasznossal :) Okt. 8-án délelõtt el kellene ugrani árterezni, a hazafelé utat meg úgy kellene szervezni, hogy az Okta féle nájtlájtos Ferihegy túrával (http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4383&session_id=SESSION_ID.51) záródna a program. |
| infantri | 10595 | 2011. augusztus 28. 21:35 | Válasz erre: 10593 |
|
Mariann kezdõ még és aszfalt gumi van a gépén.
|
| gcs | 10594 | 2011. augusztus 28. 21:31 | Válasz erre: 10592 |
|
Egyszer majd csinálhatunk egy karikát arra is. Egyszer jártam ott, de akkor ki volt száradva. Pedig az elbeszélések alapján izgalmas lehet... :-)
|
| BIKE-R | 10593 | 2011. augusztus 28. 21:30 | Válasz erre: 10592 |
|
Pedig nagyon jó buli :) Tavasszal már jártunk ott (https://picasaweb.google.com/turabiker/20110312OFFROAD#), azóta is tervezem, hogy vissza kéne menni :DDD
|
| infantri | 10592 | 2011. augusztus 28. 21:27 | Válasz erre: 10591 |
|
Ott voltunk,de nem mentünk be a kalandba.
|
| gcs | 10588 | 2011. augusztus 28. 21:14 |
|
Akkor októberben már két motorral jöttök? :-) Nálunk ez volt a délelõtti program. Muszáj volt kifárasztani a srácokat :-) |
| gcs | 10585 | 2011. augusztus 28. 21:05 | Válasz erre: 10579 |
|
Kösz a szervezést BIKE-R, a nap végére kellemesen elfáradtam :-)
|
| SZICSU | 10584 | 2011. augusztus 28. 20:52 | Válasz erre: 10583 |
|
Ahogy összeáll gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás....
|
| SZICSU | 10582 | 2011. augusztus 28. 20:43 | Válasz erre: 10581 |
|
Láttam...De ami késik nem múlik!A blokkot már beraktam a vázba,már csak egy elsõ kerék kell,és én is aktívan nekiállok gyakorolni az endúrózás eme mûfaját...;-)
|
| infantri | 10581 | 2011. augusztus 28. 20:31 | Válasz erre: 10580 |
|
Bajba lettél volna volt egy kevés homok;-)
|
| BIKE-R | 10579 | 2011. augusztus 28. 20:17 | Válasz erre: 10577 |
|
Ez volt az útvonal: Fót - Vácrátót - Penc - Vanyarc - Kálló - Kartal - Domony - Bp
|
| infantri | 10575 | 2011. augusztus 28. 19:53 |
|
Tegnap: https://picasaweb.google.com/turabiker/20110827OFFROAD# |
| kanyar | 10574 | 2011. augusztus 28. 16:08 | Válasz erre: 10573 |
|
Ezért írtam, hogy nézz egy szikrát indítózás közben, mert gondoltam erre is! Ez e dolog pedig a CDI tiltás részének a meghibásodása miatt van. Van aki így használja de ha idegesít, CDI-t kell cserélni. |
| Rudo | 10573 | 2011. augusztus 27. 16:54 | Válasz erre: 10572 |
|
Indítottuk 2* is ma,sokkal könnyebben indult.Ami még érdekesség,nem ugy indul,hogy nyomod a gombot és bingó,hanem indítózol mondjuk 2mp-ig és mikor elengeded a gombot akkor induk be! Persze ez is csak hidegen egyébként elég ha ránézel a start gombra. Na erre varjál gombot. :) |
| kanyar | 10572 | 2011. augusztus 26. 22:21 | Válasz erre: 10571 |
|
Valahol + levegõt kap. A keverék csavarral alapjárati kész keverék menyiséget szabályzol. ha több kell v. fars levegõt kap (pl. szívócsonk alja a csavar vonalában repedés, pillangószelep tengely mentén) v. kompot hiánya! Persze ha szelep, gyújtás, lszûrõ stb rendben!
|
| kanyar | 10570 | 2011. augusztus 26. 21:55 | Válasz erre: 10569 |
|
Ha 4-en volt és jó volt, akkor valahol veszteséggel dolgozik.
|
| Rudo | 10569 | 2011. augusztus 26. 21:37 |
|
Na kíváncsi leszek reggel lesz-e változás. A levegõcsavar 4fordulatra nyitva volt,most belõttem 2,5-re.
|
| kanyar | 10566 | 2011. augusztus 26. 21:32 | Válasz erre: 10564 |
|
Otthon meg sokat térdelsz, ezért vigyázol rá! Ez érdekes! :-)))) |
| SZICSU | 10564 | 2011. augusztus 26. 21:30 | Válasz erre: 10560 |
|
Elgurult egy anya,és azt próbálom kitapintani,hogy hova...:-DDD
|