16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 10562 2011. augusztus 26. 21:25   Válasz erre: 10561
Tudom is én?
    

kanyar 10561 2011. augusztus 26. 21:23   Válasz erre: 10559
Mitõl?
    

kanyar 10560 2011. augusztus 26. 21:22   Válasz erre: 10557
És itt mit csinálsz?
    

infantri 10559 2011. augusztus 26. 21:20   Válasz erre: 10556
Azt mondják télen hidegebb lesz;)
    

kanyar 10558 2011. augusztus 26. 21:18   Válasz erre: 10555
Na ennek örvendek! :-)
    

SZICSU 10557 2011. augusztus 26. 21:17   Válasz erre: 10554
Nem!Van olyan is aki most végzett a garázsban a szerelgetéssel....:-)))
    

kanyar 10556 2011. augusztus 26. 21:17   Válasz erre: 10554
Vagy szenved! :-)
Holnap jön a hideg, csak 35 fok lesz!
    

SZICSU 10555 2011. augusztus 26. 21:16  
Kanyar!Összeraktam,naonjó!Már csak egy kerék,és gurul!A csapágy megvan,kedden szállítom.
    

infantri 10554 2011. augusztus 26. 21:16  
Helló!
Mindenki nyaral?
    

kanyar 10553 2011. augusztus 26. 21:13   Válasz erre: 10551
Akkor 2.25 fordulat, de 40e km felett 2,5-3 között lesz jó!
    

Rudo 10552 2011. augusztus 26. 21:13   Válasz erre: 10549
É:
    

Rudo 10551 2011. augusztus 26. 21:11   Válasz erre: 10549
1994
    

Rudo 10550 2011. augusztus 26. 21:11   Válasz erre: 10548
Köszönöm!
    

kanyar 10549 2011. augusztus 26. 21:10   Válasz erre: 10547
Hányas évjárat a tietek?
    

kanyar 10548 2011. augusztus 26. 21:09   Válasz erre: 10546
Mind kettõt 0,12-re. Nézd meg a szikrát, hogy folyamatos é hidegen!
    

Rudo 10547 2011. augusztus 26. 21:08   Válasz erre: 10545
Aha erre voltam kíváncsi,ez a gép tuti rendben van.Akkor valami apróság lehet.
Levegõ csavar gyári állásban mennyire van kitekerve? Alergiás rá?
    

Rudo 10546 2011. augusztus 26. 21:06   Válasz erre: 10544
Gyertyát veszek holnap,légszûrõ új,szelephézagot elvileg belõtték 2ekm-el ezelõtt,de majd ránézek.
0.1 szívó 0.2 kipufogó?
    

kanyar 10545 2011. augusztus 26. 21:05   Válasz erre: 10543
Általában 3hónap után is indul pöcire ha jó a kompót!
    

kanyar 10544 2011. augusztus 26. 21:03   Válasz erre: 10542
Gyertya, légszûrõ, szelephézag?
    

Rudo 10543 2011. augusztus 26. 21:03   Válasz erre: 10542
Nekem még nem volt dominatorom,viszont egyéb 1 henger 4t már akad jó néhány,ilyen idõben szívató és küllõre mindegyik.
Az nx ilyen hisztis vagy csak a mienk?
    

Rudo 10542 2011. augusztus 26. 21:00  
HELP!
Reni domija hisztizik.
Nehezen indul,miután elindult tökéletes.
Reggel szívatóval gáz nélkül 2-3*5mp-es icuka-icuka után talán,de van,hogy olyankor durran egy rendeset,ezután szellõztetés és indul.
Ötlet?
Találjatok ki valamit mert kiszeret belõle azt mehetünk venni másik gépet. :D
    

kanyar 10541 2011. augusztus 26. 20:57   Válasz erre: 10540
Már el is tünt!
    

SZICSU 10540 2011. augusztus 26. 06:52   Válasz erre: 10539
Nocsak-nocsak...Elõkerültél?
    

fóliás8 10539 2011. augusztus 25. 22:23   Válasz erre: 10489
Szabi,az asszony azt üzeni,hogy szülinapjára jégszobrot kér. :)

    

SZICSU 10538 2011. augusztus 25. 21:20   Válasz erre: 10509
Szaván fogom a srácot!:-)
    

dinne 10537 2011. augusztus 25. 18:12   Válasz erre: 10533
Dolgozom mint állat
    

Okta 10536 2011. augusztus 25. 08:49  
Akinek van kedve, jöjjön: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4383&session_id=SESSION_ID.38
    

infantri 10535 2011. augusztus 24. 20:27   Válasz erre: 10534
Hétvégén se hagyta magát mikor becsiccsentett?;-)
    

vaszabi 10534 2011. augusztus 24. 20:26   Válasz erre: 10533
Beszéltük a randit...de nem jött össze..kéreti magát a rongy!!!:-DDDD
    

infantri 10533 2011. augusztus 24. 20:21   Válasz erre: 10532
Néztem a jelenlétit.
Közel egy idõben voltatok itt Dinyussal azóta Õ nem.
Mit csináltatok:))
    

vaszabi 10532 2011. augusztus 24. 20:19   Válasz erre: 10529
Majd jövõ héten valamikor..holnap csavargok..Hétvégén Balaton..meg a pony-t is darabokra szedtük kissé rendbe rakjuk..kerék,kormány csapágyak stb ...meg persze a gépem is beadom egy kis méregtelenítésre..mert nagyon belassult ...és nem akarok agyvérzést kapni mint az elõzõ videó készítésénél :-)
    

infantri 10531 2011. augusztus 24. 20:10   Válasz erre: 10530
Amelyikkel nem tudom mi van.
    

kanyar 10530 2011. augusztus 24. 20:06   Válasz erre: 10529
Melyik?
    

infantri 10529 2011. augusztus 24. 19:54   Válasz erre: 10525
Videó?
    

zsola72 10528 2011. augusztus 23. 22:26   Válasz erre: 10525
Én hétköznap egy napra ,akár minden héten tudok menni, viszont a hétvégét (v. többnapost) szerveznem kell .
Nektek három napra érdemes jönni , szóltok egy héttel elõtte és én is megoldom .
    

vaszabi 10527 2011. augusztus 23. 22:17   Válasz erre: 10526
Ja ..és most tandem bringán :-D
    

gcs 10526 2011. augusztus 23. 22:10   Válasz erre: 10525
Nekem szept. 3-4 kivételével jó lehet bármi.

Mitõl lesz nagyüzem? Többet kell tekerni a dinamókat? :-)
    

vaszabi 10525 2011. augusztus 23. 22:05   Válasz erre: 10524
Én max Szept elején mert utána nagyüzem lesz a melóban..
    

zsola72 10524 2011. augusztus 23. 22:04   Válasz erre: 10519
aki jönni akar jelezze, örömest csatlakozom,ismerek néhány helyet ...
    

vaszabi 10523 2011. augusztus 23. 21:55   Válasz erre: 10521
Hé te..... ismersz valahonnan? :-DDD
    

vaszabi 10522 2011. augusztus 23. 21:55   Válasz erre: 10520
Nem is tudom mire célzol :-DDDD
    

zsola72 10521 2011. augusztus 23. 21:52   Válasz erre: 10517
az veled már nem történhet meg :-D
    

gcs 10520 2011. augusztus 23. 21:52   Válasz erre: 10516
Van amikor így szokott leszállni. Szereti, ha sokan csodálkoznak rajta :-)))
    

gcs 10519 2011. augusztus 23. 21:51   Válasz erre: 10518
Hát, már tényleg jó lenne valami. A szeptemberi Erdélybõl tényleg nem lesz semmi?
    

vaszabi 10518 2011. augusztus 23. 21:49  
Most hétvégén megyünk a Balatonra..de utána valami terepezést össze kellene hozni...most cseréltem teló-olajat be kellene járatni ;-)
    

vaszabi 10517 2011. augusztus 23. 21:43   Válasz erre: 10514
Nekem semmi bajom...csak kissé ütõdött lettem ..vagyok vagy mittom én :-DDD
    

infantri 10516 2011. augusztus 23. 21:42   Válasz erre: 10514
Profi kaszkadõr a srác;-)
    

vaszabi 10515 2011. augusztus 23. 21:42   Válasz erre: 10513
Á a Dinnyus rosszabb volt az ki be mászkált , én arra ébredtem fel..biztos dolgozott a 3 veséje :-DDDD
    

gcs 10514 2011. augusztus 23. 21:41   Válasz erre: 10512
Az veszélyes, úgy nagyot lehet repülni. Remélem minden OK.
    

gcs 10513 2011. augusztus 23. 21:39   Válasz erre: 10511
Igen, pont az jutott eszembe valamirõl :-)) Kipihentétek a hétvégét? Bocs, ha nem tudtatok aludni tõlem :-)))
    

vaszabi 10512 2011. augusztus 23. 21:39   Válasz erre: 10510
olyat csináltam mint dinnye szokott a homokbányában..csak nekem megtapadt és átdobott...Jövök a Mariannak egy kuplungkarral + 1 tükörrel :-( Égett a pofám!
    

vaszabi 10511 2011. augusztus 23. 21:37   Válasz erre: 10510
A bújj bújj zöld ágra gondolsz:-DDDD
    

gcs 10510 2011. augusztus 23. 21:36   Válasz erre: 10507
Khm... mi volt szombaton? Vadlovat szelídítettél?

Majd belejön a gyerkõc, és iparkodhatsz utána. Ezzel ott is átfér, ahol te nem fogsz :-)))
    

vaszabi 10509 2011. augusztus 23. 21:35  
Az Edo azt mondta Szicsunak kölcsönadja kipróbálni..mert neki is pont jó :-DDDD
    

vaszabi 10508 2011. augusztus 23. 21:33  
25píz vót :-)
    

vaszabi 10507 2011. augusztus 23. 21:32  
Kép
Ráülni nem merek... a szombat után,...mert félek ez is ledob :-)
    

vaszabi 10506 2011. augusztus 23. 21:31  
Az új szerzemény ...gyerekkoromban mindig szerettem volna egy ilyet..de nekem nem adatott meg..de a gyerkõcnek vettem egyet...na honnan..honnan Németkérrõl :-)
kicsit ütött kopott..de motorikusan jó..Télen krosszosítjuk..egyedi gépet faragunk belõle :-)
    

infantri 10505 2011. augusztus 23. 21:28   Válasz erre: 10502
Fújd le a láncot:)
Kis romet?
    

vaszabi 10504 2011. augusztus 23. 21:28   Válasz erre: 10503
Nem talált ..de igen
    

gcs 10503 2011. augusztus 23. 21:26   Válasz erre: 10502
öööö...rendet raktál? :-)))
    

vaszabi 10502 2011. augusztus 23. 21:21  
Na ki vesz észre valamit :-D
    


vaszabi 10500 2011. augusztus 23. 10:56   Válasz erre: 10499
Engem nem zavar a hõség ..a melóhelyen egész évben 32-35°C van és kezes lábasban nyomjuk...én kint hûsölök :-DDDD
    

kanyar 10499 2011. augusztus 23. 08:19  
Jó regggelt!
Ma edzünk afrikára? :-((
Ja meg holnap!
    

zsola72 10498 2011. augusztus 22. 22:11   Válasz erre: 10497
azt bizony , sajnálom !
    

infantri 10497 2011. augusztus 22. 21:50   Válasz erre: 10496
Nem nagyon van kilátás rá:(
    

zsola72 10496 2011. augusztus 22. 21:44   Válasz erre: 10495
Jó is az! Van néhány lityi minõségi barack pálinkám..õsszel szívesen megkínálnálak benneteket valahol a bihorban...esetleg Muskátli vendégház ?
    

infantri 10495 2011. augusztus 22. 20:45   Válasz erre: 10493
Volt minden:)
    

zsola72 10494 2011. augusztus 22. 20:41   Válasz erre: 10412
köszi,mondjuk élõben szebb
    

zsola72 10493 2011. augusztus 22. 20:38   Válasz erre: 10479
Én azt hittem filmvetítés vót, nem filmszakadás !
    

zsola72 10492 2011. augusztus 22. 20:36   Válasz erre: 10491
Ja,ja itt is látszik ,hogy egy "sugárzó" elmével van dolgunk, aki nem csak a filmkészítésben jeleskedik!
A premier bemutatón ugyan nem voltam jelen , de csak gratulálni tudok a mûhöz , fasza lett. Még az asszonykám is megnézte(nem jellemzõ rá)...s áldását adta rá ,ha rendbe leszek , jövõre nélkülöz egy hétre. Na majd látjuk!
    

kanyar 10491 2011. augusztus 22. 08:00   Válasz erre: 10488
Ez mán mûvészet!
    

gcs 10490 2011. augusztus 22. 07:34  
Marha jók :-)
    

vaszabi 10489 2011. augusztus 21. 22:24  
Ja és a kis sellõ :-)
    

vaszabi 10488 2011. augusztus 21. 22:21  
Na errõl meséltem a bulin ..homokozni is szoktam :-)
2009 Balaton...kisfiam az alany
    

gcs 10487 2011. augusztus 21. 21:40   Válasz erre: 10478
De jó is volt :-))) Köszi Szabi az egész szervezést, nagyon jó buli lett. Remélem a szombat is hasonlóan jó hangulatban telt, mint a pénteki ökörködés :-))
    

infantri 10486 2011. augusztus 21. 18:21   Válasz erre: 10485
Ok!
    

vaszabi 10485 2011. augusztus 21. 18:12   Válasz erre: 10484
Majd kiugrok és rákérdezek ;-)
    

infantri 10484 2011. augusztus 21. 18:06   Válasz erre: 10482
Igen!Letettem a tv mellé ott volt a kulcs,gps,napszemüveg.
Mire jöttünk haza már nem volt ott a kártya.Vagy véletlen elpakolta valaki vagy leesett.

    

vaszabi 10483 2011. augusztus 21. 18:03   Válasz erre: 10482
"Amig még nem ittunk sokat" :-DDDD
    

dinne 10482 2011. augusztus 21. 17:53   Válasz erre: 10479
Még a buli elején odaadtam Mariannak. (Amig még nem ittunk sokat). Úgy emlékszem zsebrevágta.
    

vaszabi 10481 2011. augusztus 21. 17:46   Válasz erre: 10479
Én nem!
    

vaszabi 10480 2011. augusztus 21. 17:46   Válasz erre: 10478
Jól van na ... az eséstõl van :-)
    

infantri 10479 2011. augusztus 21. 17:44  
Valaki nem talált egy 2 gigás sd kártyát Erdélyi képekkel?
    

dinne 10478 2011. augusztus 21. 16:14   Válasz erre: 10477
Módosítottam a linket mert egyes emberek nem ismerik a hónapokat:-) Szerintük még július van:-)

http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/Vaszabi-Puszta-buli-2011-08-20
    

vaszabi 10477 2011. augusztus 21. 15:42  
Link:http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Vaszabi-Puszta-buli-2011-07
    

vaszabi 10476 2011. augusztus 21. 15:41  
Már folyamatban van 46 kép fent van.
    

vaszabi 10475 2011. augusztus 21. 15:23  
A képeket a buliról feltolom Dinnyus gépére ahol az Erdélyiek vannak...szólok ha kész ;-)
    

vaszabi 10474 2011. augusztus 21. 15:10  
Már a Sportmotoron is:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/erdely-enduro-tura-2011-92261
Várom a szellemes kommentjeiteket ;-)
    

SZICSU 10473 2011. augusztus 21. 12:56   Válasz erre: 10468
Attól a bûrke fájna...:-))
    

kanyar 10472 2011. augusztus 21. 11:52   Válasz erre: 10470
Cúúúúrva jó buli vóóót. Jól éreztük magunkat!!! :-))))
Köszönet mindenért!
    

dinne 10471 2011. augusztus 21. 10:55   Válasz erre: 10470
Volt móka, kacagás:-)
    

vaszabi 10470 2011. augusztus 21. 10:08   Válasz erre: 10469
Az tuti hogy a hétvégérõl Oscar-díjas vígjátékot fogok készíteni....olyan vágóanyagok vannak....hpgy Kééééész :-DDDDDDDDDD

    

infantri 10469 2011. augusztus 21. 10:06   Válasz erre: 10468
Lökjed!
    

vaszabi 10468 2011. augusztus 21. 10:03   Válasz erre: 10467
Te Szicsu rájöttem hogy miért fáj a hasad...nem csak a sok röhögéstõl...szerintem a szép hasasugrásoknak is szerepe lehet benne :-D
Délután majd feldobok pár képet a buliról ;-)
    

SZICSU 10467 2011. augusztus 21. 07:02   Válasz erre: 10465
Hát elég szar így hajnalban befogott pofával röhögni!:-)A család még alszik...
    

vaszabi 10466 2011. augusztus 20. 22:44  
Itt a második:http://www.youtube.com/user/distenable#p/u
    

vaszabi 10465 2011. augusztus 20. 22:42  
Na ehun van -e az 1 rész:http://www.youtube.com/watch?v=c8tgr7DGOjs
    

vaszabi 10464 2011. augusztus 20. 22:23  
Jelentem az Erdély videó1 és 2 videó már töltõdik a Jútúbra hamaraosan elérhetõ lesz...mindjárt linkelek :-D

Ja és megnéztem a buli videókat ...bex@rás sírva röhögtem :-DDDDD
    

kanyar 10463 2011. augusztus 20. 22:06   Válasz erre: 10462
Na de tényleg MI?
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22097
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők