| SZICSU | 10557 | 2011. augusztus 26. 21:17 | Válasz erre: 10554 |
|
Nem!Van olyan is aki most végzett a garázsban a szerelgetéssel....:-)))
|
| kanyar | 10556 | 2011. augusztus 26. 21:17 | Válasz erre: 10554 |
|
Vagy szenved! :-) Holnap jön a hideg, csak 35 fok lesz! |
| SZICSU | 10555 | 2011. augusztus 26. 21:16 |
|
Kanyar!Összeraktam,naonjó!Már csak egy kerék,és gurul!A csapágy megvan,kedden szállítom.
|
| kanyar | 10553 | 2011. augusztus 26. 21:13 | Válasz erre: 10551 |
|
Akkor 2.25 fordulat, de 40e km felett 2,5-3 között lesz jó!
|
| kanyar | 10548 | 2011. augusztus 26. 21:09 | Válasz erre: 10546 |
|
Mind kettõt 0,12-re. Nézd meg a szikrát, hogy folyamatos é hidegen!
|
| Rudo | 10547 | 2011. augusztus 26. 21:08 | Válasz erre: 10545 |
|
Aha erre voltam kíváncsi,ez a gép tuti rendben van.Akkor valami apróság lehet. Levegõ csavar gyári állásban mennyire van kitekerve? Alergiás rá? |
| Rudo | 10546 | 2011. augusztus 26. 21:06 | Válasz erre: 10544 |
|
Gyertyát veszek holnap,légszûrõ új,szelephézagot elvileg belõtték 2ekm-el ezelõtt,de majd ránézek. 0.1 szívó 0.2 kipufogó? |
| kanyar | 10545 | 2011. augusztus 26. 21:05 | Válasz erre: 10543 |
|
Általában 3hónap után is indul pöcire ha jó a kompót!
|
| Rudo | 10543 | 2011. augusztus 26. 21:03 | Válasz erre: 10542 |
|
Nekem még nem volt dominatorom,viszont egyéb 1 henger 4t már akad jó néhány,ilyen idõben szívató és küllõre mindegyik. Az nx ilyen hisztis vagy csak a mienk? |
| Rudo | 10542 | 2011. augusztus 26. 21:00 |
|
HELP! Reni domija hisztizik. Nehezen indul,miután elindult tökéletes. Reggel szívatóval gáz nélkül 2-3*5mp-es icuka-icuka után talán,de van,hogy olyankor durran egy rendeset,ezután szellõztetés és indul. Ötlet? Találjatok ki valamit mert kiszeret belõle azt mehetünk venni másik gépet. :D |
| fóliás8 | 10539 | 2011. augusztus 25. 22:23 | Válasz erre: 10489 |
|
Szabi,az asszony azt üzeni,hogy szülinapjára jégszobrot kér. :) |
| Okta | 10536 | 2011. augusztus 25. 08:49 |
|
Akinek van kedve, jöjjön: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4383&session_id=SESSION_ID.38
|
| infantri | 10535 | 2011. augusztus 24. 20:27 | Válasz erre: 10534 |
|
Hétvégén se hagyta magát mikor becsiccsentett?;-)
|
| vaszabi | 10534 | 2011. augusztus 24. 20:26 | Válasz erre: 10533 |
|
Beszéltük a randit...de nem jött össze..kéreti magát a rongy!!!:-DDDD
|
| infantri | 10533 | 2011. augusztus 24. 20:21 | Válasz erre: 10532 |
|
Néztem a jelenlétit. Közel egy idõben voltatok itt Dinyussal azóta Õ nem. Mit csináltatok:)) |
| vaszabi | 10532 | 2011. augusztus 24. 20:19 | Válasz erre: 10529 |
|
Majd jövõ héten valamikor..holnap csavargok..Hétvégén Balaton..meg a pony-t is darabokra szedtük kissé rendbe rakjuk..kerék,kormány csapágyak stb ...meg persze a gépem is beadom egy kis méregtelenítésre..mert nagyon belassult ...és nem akarok agyvérzést kapni mint az elõzõ videó készítésénél :-)
|
| zsola72 | 10528 | 2011. augusztus 23. 22:26 | Válasz erre: 10525 |
|
Én hétköznap egy napra ,akár minden héten tudok menni, viszont a hétvégét (v. többnapost) szerveznem kell . Nektek három napra érdemes jönni , szóltok egy héttel elõtte és én is megoldom . |
| gcs | 10526 | 2011. augusztus 23. 22:10 | Válasz erre: 10525 |
|
Nekem szept. 3-4 kivételével jó lehet bármi. Mitõl lesz nagyüzem? Többet kell tekerni a dinamókat? :-) |
| vaszabi | 10525 | 2011. augusztus 23. 22:05 | Válasz erre: 10524 |
|
Én max Szept elején mert utána nagyüzem lesz a melóban..
|
| zsola72 | 10524 | 2011. augusztus 23. 22:04 | Válasz erre: 10519 |
|
aki jönni akar jelezze, örömest csatlakozom,ismerek néhány helyet ...
|
| gcs | 10520 | 2011. augusztus 23. 21:52 | Válasz erre: 10516 |
|
Van amikor így szokott leszállni. Szereti, ha sokan csodálkoznak rajta :-)))
|
| gcs | 10519 | 2011. augusztus 23. 21:51 | Válasz erre: 10518 |
|
Hát, már tényleg jó lenne valami. A szeptemberi Erdélybõl tényleg nem lesz semmi?
|
| vaszabi | 10518 | 2011. augusztus 23. 21:49 |
|
Most hétvégén megyünk a Balatonra..de utána valami terepezést össze kellene hozni...most cseréltem teló-olajat be kellene járatni ;-)
|
| vaszabi | 10517 | 2011. augusztus 23. 21:43 | Válasz erre: 10514 |
|
Nekem semmi bajom...csak kissé ütõdött lettem ..vagyok vagy mittom én :-DDD
|
| vaszabi | 10515 | 2011. augusztus 23. 21:42 | Válasz erre: 10513 |
|
Á a Dinnyus rosszabb volt az ki be mászkált , én arra ébredtem fel..biztos dolgozott a 3 veséje :-DDDD
|
| gcs | 10514 | 2011. augusztus 23. 21:41 | Válasz erre: 10512 |
|
Az veszélyes, úgy nagyot lehet repülni. Remélem minden OK.
|
| gcs | 10513 | 2011. augusztus 23. 21:39 | Válasz erre: 10511 |
|
Igen, pont az jutott eszembe valamirõl :-)) Kipihentétek a hétvégét? Bocs, ha nem tudtatok aludni tõlem :-)))
|
| vaszabi | 10512 | 2011. augusztus 23. 21:39 | Válasz erre: 10510 |
|
olyat csináltam mint dinnye szokott a homokbányában..csak nekem megtapadt és átdobott...Jövök a Mariannak egy kuplungkarral + 1 tükörrel :-( Égett a pofám!
|
| gcs | 10510 | 2011. augusztus 23. 21:36 | Válasz erre: 10507 |
|
Khm... mi volt szombaton? Vadlovat szelídítettél? Majd belejön a gyerkõc, és iparkodhatsz utána. Ezzel ott is átfér, ahol te nem fogsz :-))) |
| vaszabi | 10509 | 2011. augusztus 23. 21:35 |
|
Az Edo azt mondta Szicsunak kölcsönadja kipróbálni..mert neki is pont jó :-DDDD
|
| vaszabi | 10507 | 2011. augusztus 23. 21:32 |
|
Kép Ráülni nem merek... a szombat után,...mert félek ez is ledob :-) |
| vaszabi | 10506 | 2011. augusztus 23. 21:31 |
|
Az új szerzemény ...gyerekkoromban mindig szerettem volna egy ilyet..de nekem nem adatott meg..de a gyerkõcnek vettem egyet...na honnan..honnan Németkérrõl :-) kicsit ütött kopott..de motorikusan jó..Télen krosszosítjuk..egyedi gépet faragunk belõle :-) |
| infantri | 10501 | 2011. augusztus 23. 13:08 | Válasz erre: 10500 |
| vaszabi | 10500 | 2011. augusztus 23. 10:56 | Válasz erre: 10499 |
|
Engem nem zavar a hõség ..a melóhelyen egész évben 32-35°C van és kezes lábasban nyomjuk...én kint hûsölök :-DDDD
|
| zsola72 | 10496 | 2011. augusztus 22. 21:44 | Válasz erre: 10495 |
|
Jó is az! Van néhány lityi minõségi barack pálinkám..õsszel szívesen megkínálnálak benneteket valahol a bihorban...esetleg Muskátli vendégház ?
|
| zsola72 | 10493 | 2011. augusztus 22. 20:38 | Válasz erre: 10479 |
|
Én azt hittem filmvetítés vót, nem filmszakadás !
|
| zsola72 | 10492 | 2011. augusztus 22. 20:36 | Válasz erre: 10491 |
|
Ja,ja itt is látszik ,hogy egy "sugárzó" elmével van dolgunk, aki nem csak a filmkészítésben jeleskedik! A premier bemutatón ugyan nem voltam jelen , de csak gratulálni tudok a mûhöz , fasza lett. Még az asszonykám is megnézte(nem jellemzõ rá)...s áldását adta rá ,ha rendbe leszek , jövõre nélkülöz egy hétre. Na majd látjuk! |
| vaszabi | 10488 | 2011. augusztus 21. 22:21 |
|
Na errõl meséltem a bulin ..homokozni is szoktam :-) 2009 Balaton...kisfiam az alany |
| gcs | 10487 | 2011. augusztus 21. 21:40 | Válasz erre: 10478 |
|
De jó is volt :-))) Köszi Szabi az egész szervezést, nagyon jó buli lett. Remélem a szombat is hasonlóan jó hangulatban telt, mint a pénteki ökörködés :-))
|
| infantri | 10484 | 2011. augusztus 21. 18:06 | Válasz erre: 10482 |
|
Igen!Letettem a tv mellé ott volt a kulcs,gps,napszemüveg. Mire jöttünk haza már nem volt ott a kártya.Vagy véletlen elpakolta valaki vagy leesett. |
| dinne | 10482 | 2011. augusztus 21. 17:53 | Válasz erre: 10479 |
|
Még a buli elején odaadtam Mariannak. (Amig még nem ittunk sokat). Úgy emlékszem zsebrevágta.
|
| dinne | 10478 | 2011. augusztus 21. 16:14 | Válasz erre: 10477 |
|
Módosítottam a linket mert egyes emberek nem ismerik a hónapokat:-) Szerintük még július van:-) http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/Vaszabi-Puszta-buli-2011-08-20 |
| vaszabi | 10477 | 2011. augusztus 21. 15:42 |
|
Link:http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Vaszabi-Puszta-buli-2011-07
|
| vaszabi | 10475 | 2011. augusztus 21. 15:23 |
|
A képeket a buliról feltolom Dinnyus gépére ahol az Erdélyiek vannak...szólok ha kész ;-)
|
| vaszabi | 10474 | 2011. augusztus 21. 15:10 |
|
Már a Sportmotoron is:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/erdely-enduro-tura-2011-92261 Várom a szellemes kommentjeiteket ;-) |
| kanyar | 10472 | 2011. augusztus 21. 11:52 | Válasz erre: 10470 |
|
Cúúúúrva jó buli vóóót. Jól éreztük magunkat!!! :-)))) Köszönet mindenért! |
| vaszabi | 10470 | 2011. augusztus 21. 10:08 | Válasz erre: 10469 |
|
Az tuti hogy a hétvégérõl Oscar-díjas vígjátékot fogok készíteni....olyan vágóanyagok vannak....hpgy Kééééész :-DDDDDDDDDD |
| vaszabi | 10468 | 2011. augusztus 21. 10:03 | Válasz erre: 10467 |
|
Te Szicsu rájöttem hogy miért fáj a hasad...nem csak a sok röhögéstõl...szerintem a szép hasasugrásoknak is szerepe lehet benne :-D Délután majd feldobok pár képet a buliról ;-) |
| SZICSU | 10467 | 2011. augusztus 21. 07:02 | Válasz erre: 10465 |
|
Hát elég szar így hajnalban befogott pofával röhögni!:-)A család még alszik...
|
| vaszabi | 10465 | 2011. augusztus 20. 22:42 |
|
Na ehun van -e az 1 rész:http://www.youtube.com/watch?v=c8tgr7DGOjs
|
| vaszabi | 10464 | 2011. augusztus 20. 22:23 |
|
Jelentem az Erdély videó1 és 2 videó már töltõdik a Jútúbra hamaraosan elérhetõ lesz...mindjárt linkelek :-D Ja és megnéztem a buli videókat ...bex@rás sírva röhögtem :-DDDDD |