| pmakovi | 10461 | 2011. augusztus 19. 21:59 |
|
Kösz Szabi a szervezést. Igaz nem tudtam maradni tovább, de nagyon jól éreztem magam. Jó volt a társaság és jó volt oldalkocsizni a Dinnyével. Annyira megkívántam, hogy hozatok az Optiékkal egy nagydarabot Cecérõl. Üdv: Peti |
| vaszabi | 10459 | 2011. augusztus 18. 22:52 | Válasz erre: 10458 |
|
Még alig egy hónaposak vagytok ...és már meló :-D
|
| dinne | 10454 | 2011. augusztus 18. 22:35 | Válasz erre: 10448 |
|
Akko lehet hogy simán legangolok a 6-oson. Ott leszek 10-kor a kútnál pakson.
|
| vaszabi | 10450 | 2011. augusztus 18. 22:10 | Válasz erre: 10447 |
|
Polifoamot hozzatok...Janika meditációs tréninget tart :-DDDD (nehogy hozzatok) |
| infantri | 10448 | 2011. augusztus 18. 22:10 | Válasz erre: 10447 |
|
Nincs. 51-es Dunavecse után hid azt 6-os.Legutóbb igy mentem. |
| infantri | 10446 | 2011. augusztus 18. 22:07 | Válasz erre: 10441 |
|
Kénytelenek vagyunk elõbb utobb a 6-osra rámenni:)
|
| vaszabi | 10445 | 2011. augusztus 18. 22:06 | Válasz erre: 10444 |
|
Soltnál a körforgóban lyukadtok ki ...onnan Dunaföldvár-Paks
|
| gcs | 10444 | 2011. augusztus 18. 22:05 | Válasz erre: 10441 |
|
Nem beszéltük meg, de tudtommal Dunaföldvár környékén lehet csak átmenni a 6-osra.
|
| vaszabi | 10442 | 2011. augusztus 18. 22:03 | Válasz erre: 10430 |
|
Te Szicsu ...tudod a sugárzás a sejtnövekedést is befolyásolhatja....nem érdekel hátha tudnál gyári üléssel is motorozni? :-DDDD
|
| dinne | 10439 | 2011. augusztus 18. 22:00 | Válasz erre: 10436 |
|
de hülye vagyok nekem dunavarsány nem eszik utba. merre mentek dunán innen vagy dunántúl?
|
| vaszabi | 10438 | 2011. augusztus 18. 22:00 | Válasz erre: 10433 |
|
Szerintem ma este 8-kor is áll Dunavarsány :-)
|
| vaszabi | 10437 | 2011. augusztus 18. 21:59 |
|
Ne csodálkozzatok ha nem láttok gázpalackot és gázégõt és mégis rotyog a kaja :-DDDD
|
| SZICSU | 10430 | 2011. augusztus 18. 21:37 | Válasz erre: 10429 |
|
Ha tudom,nem veszek új izzót a fényszóróba...
|
| gcs | 10429 | 2011. augusztus 18. 21:35 | Válasz erre: 10424 |
|
Nekem tényleg említett valami olyasmit, hogy az új fûtõanyagról enni is lehet :-)) Állítólag nem veszélyes, de lehet, hogy a kaját felmelegíti? :-))
|
| kanyar | 10425 | 2011. augusztus 18. 21:10 | Válasz erre: 10423 |
|
A deformalizátionstacikuláciot a házi pálesz vagy a hideg jager gyógyítja! :-))) vagy mi
|
| SZICSU | 10424 | 2011. augusztus 18. 20:39 | Válasz erre: 10415 |
|
Dehogy mikró!Hozott a cégtõl valami tuti anyagot...:-))Csak annyi a baja,hogy aki eszik belõle az világít a sötétben!:-DDD
|
| vaszabi | 10421 | 2011. augusztus 18. 18:29 |
|
Halászlé tésztáért holnap reggel megyek a piacra van egy tuti forrásom !
|
| vaszabi | 10420 | 2011. augusztus 18. 18:27 |
|
Hát skacok szomjazni azt nem fogunk lesz innivaló bõven.....kell is kánikula lesz! ;-)
|
| vaszabi | 10419 | 2011. augusztus 18. 18:22 | Válasz erre: 10415 |
|
Gcs ne árulj el... azt mondtad hogy hozol 2 karton halászlékockát...mert itt keveset kaptam...Psszt...! :-DD
|
| vaszabi | 10418 | 2011. augusztus 18. 18:21 | Válasz erre: 10414 |
|
Nem ...de szívesen hoznék onnan :-) A hal (6kg)már konyhakészen lesózva, marhalábszár(4kg)feldarabolva, köröm(3kg)szintén. Lehet mind a hármat egybefõzöm ki tudja lehet finom lenne :-DDDDD |
| infantri | 10416 | 2011. augusztus 18. 17:02 | Válasz erre: 10415 |
|
Ha elõre csomagolt és Laci bá vigyorog róla az több mint gyanús. Szerintem valamit ott felejtett. Csak vissza érjrn idõbe. |
| gcs | 10415 | 2011. augusztus 18. 16:59 | Válasz erre: 10414 |
|
Lehet, hogy már el is készítette, és holnap csak mikróban fogjuk felmelegíteni :-)
|
| Figo222 | 10412 | 2011. augusztus 18. 12:51 | Válasz erre: 10389 |
|
Ezt láttátok? A nap képe lett a bikepics-en :) Gratulálok! http://www.bikepics.com/pictures/2257678/ |
| vaszabi | 10409 | 2011. augusztus 18. 09:32 |
|
Na húzok a húsokért...meg halat pucolni!!! ;-) Meg sörpadokért...meg....... |
| SZICSU | 10403 | 2011. augusztus 18. 09:25 |
|
Beleinstalláltam a típusidegen hátsó telót a Domiba...Holnap várom a véleményeket...
|
| vaszabi | 10402 | 2011. augusztus 18. 09:25 | Válasz erre: 10399 |
|
Mi az hogy ...addigra a sok sörtõl,bortól már lehet hogy 4D ben nézzük
|
| vaszabi | 10401 | 2011. augusztus 18. 09:22 | Válasz erre: 10398 |
|
A sorjátékok után...a sörsátor alatt illuminált állapotban :-)
|
| vaszabi | 10396 | 2011. augusztus 18. 09:18 |
|
Jaaa, jelentem kész a videó.....Pénteken moziest!! A nagyközönség számára vasárnap..vagy hétfõn lesz elérhetõ ;-) |
| vaszabi | 10392 | 2011. augusztus 18. 09:09 | Válasz erre: 10377 |
|
Nem értelmezted félre...valóban ott leszünk...ismerkedés lesz a gõzborotvával ..és mindenki szabadon választhat hogy az autómat vagy motoromat mossa majd...persze miután tele tankolták nekem :-DDD
|
| zsola72 | 10389 | 2011. augusztus 17. 21:58 | Válasz erre: 10385 |
|
Biz a' ! Tûzoltásként csaptam is egy karikát a Királyerdõben.
|
| SZICSU | 10388 | 2011. augusztus 17. 21:05 | Válasz erre: 10387 |
|
Védekeznek ám...Mármint van munkavédelem!:-DDD
|
| dinne | 10387 | 2011. augusztus 17. 20:48 | Válasz erre: 10386 |
|
A szebb fajtából persze, nem olyat akinek az aknafedél a fejére esett:-)
|
| dinne | 10383 | 2011. augusztus 17. 18:54 | Válasz erre: 10380 |
|
A töltési sebességért elnézest kérek (most cak ez van):-)
|
| zsola72 | 10382 | 2011. augusztus 17. 15:55 | Válasz erre: 10379 |
|
a csajokkal óvatosan, nehogy idegesek legyetek
|
| zsola72 | 10380 | 2011. augusztus 17. 15:46 |
|
Üdv embörök! Amint látom mindenki épségben hazatért Erdélyországból !Király lehetett ! Már egy hete hazajöttünk a családi nyaralásból , de még csak most jutott idõm nézegetni a képeiteket. Igaz , baszott lassan tölti, de csak kapkodom a fejem...mi mindenbõl kimaradtam. gratula Szabi , már az energiaszektorban is gondok vannak , hogy vendéglátásba kezdesz ? :-DDD Jó bulizást ! |
| gcs | 10378 | 2011. augusztus 17. 15:35 | Válasz erre: 10377 |
|
Lehet, hogy a kutas csajokkal fogunk ismerkedni...nem tudom Szabi mit szervezett :-)
|
| Brasil | 10377 | 2011. augusztus 17. 15:31 | Válasz erre: 10365 |
|
Ugye csak en ertelmezem felre, hogy 10:00-tol 12:00-ig az OMV kuton fogtok ismerkedni....! Gondolom 10:00-kor elgurultok valahova, nem? Vagy ez ilyen "kutasbuli" lesz? :-) |
| vaszabi | 10375 | 2011. augusztus 17. 01:07 | Válasz erre: 10374 |
|
Péntekre kész kell hogy legyen ..különben mi lenne a moziesttel :-DDD
|
| SZICSU | 10374 | 2011. augusztus 16. 21:41 | Válasz erre: 10373 |
|
Ne dóóógozzz olyan sokat!Minden normálisember most megy alukálni...:-)))
|
| vaszabi | 10373 | 2011. augusztus 16. 20:08 | Válasz erre: 10372 |
|
Melóba vagyok! A lent említett szenvedés a tegnapi tevékenységem volt hajnal 2-ig :-) |
| vaszabi | 10371 | 2011. augusztus 16. 19:55 |
|
Már csak zene kell a filmhez ...de 20 perc zenát alárakni ami jó is...na az meló...már kész vagyok ...csereberélem õket össze vissza :-( asszem kicsiot pihennem kell...mert a végén még utól ér az alkotói válság :-)
|
| vaszabi | 10369 | 2011. augusztus 15. 22:42 | Válasz erre: 10368 |
|
Az csak jó :-DD A negatív eredményért jár kizárás :-DDDD
|
| SZICSU | 10366 | 2011. augusztus 15. 17:47 | Válasz erre: 10365 |
|
Az 5-ös pont megnyerésére a "Dinnye" nevû ökör esélyes!!!:-))) Fogadásokat felveszek!!!:-DDD |
| vaszabi | 10365 | 2011. augusztus 15. 17:13 |
|
Vaszabi puszta buli! Idõpont:2011.08.19-20 (Péntek-Szombat) Helyszín: Németkér Lovas udvar Gyülekezõ: 09:30-10:00 Paks ÖMV kút (Kivéve a dolgozó népet ) 12:00-ig Szabadprogram ,ismerkedés Ebéd: 12:00 Paksi ponty-halászlé, gyufatésztával Ebéd után ejtõzés…ivás stb. Kanyarék érkezése!!! 16:00 körül huráááá ;-) Kezdõdhet a „Hárman-Párban” sorverseny! Nevezés a helyszínen….A jóképû, okos, és nagggyon csodddálatosan szép …azaz nálam Nevezés feltétele: Sörping vizsgálat…igazoltan 1 sör v. bor elfogyasztva (Lányoknak 1 lány-pia :-) Csapatok: Mind a 4 lány (Sziszi,Hajni,Mariann,Melinda) választ 2 fiút (házastársat élettársat TILOS :-) az így keletkezett 3 fõs csapatok küzdenek egymással! Egyszerre mindig csak 2 ,a másik 2 szurkol mint állat :-)! ( A lányok testi épségére kiemelt figyelmet fordítottam a feladataik során !)A kötelezõ ruházat a játék során fürdõgatya+krossz szemüveg, lányoknak szabadon választott….javasolhatok?:-D A játékok a következõk: 1.Talicska mosó! A csapatok 2 férfi tagja (Dinnye esetében másfél :-) talicskáznak a kijelölt pontig,…ott csere, és vissza…(e közben a lányok kiemelt feladatot kapnak) egy vödör vízzel úgymond vízhûtést biztosítva a versenyzõk számára …a két kezén járó egyedet telibe öntik vízzel Természetesen az ellenfél embereit!! Fontos !!! (A vödrökbe követ,10-es anyát,kígyót-békát rakni tilos :-D 2. K-60 Távdobás! A csapat minden tagja dob ..az értékeket lemérjük és összeadjuk…(közjegyzõt nem tudtam szerezni :-) 3. Karóba húzás! Most egy 17”-os belsõ gumié a fõszerep …Karóra kell dobni , minden csapattag 3× próbálkozhat! 4.Mennyi az annyi! Dominator elsõ kerék leengedése ..majd felfújása 1.5bar-ra kézi pumpával…minden tized eltérés pont levonás…(persze csak ha van mibõl :-) 5.Ökör iszik! A játékhoz kell két Dominator azt fogja húzni egy fõ míg a másik rajta ül.A csapat lány tagja a fordulónál várja az ”ökröt” azaz a húzó embert, és megitatja egy doboz sörrel,de úgy ,hogy annak kezei hátul vannak! Ha az ökör megitta akkor csere …és az ökör lesz a sofõr :-D 6.Durrbelebumm! Avagy lufi taposás krossz csizmában ..2-2 fiú tapos míg a lányok seprûvel próbálják saját embereik felé terelgetni a lufikat. (megszerezhetõ pont lufinként 1 azaz 25) 7.Hákettõó! Vizes lufis kidobó verseny minden tag játszik ..találatonként 1 pont jár! Vacsora: 18:00-19:00 körül Marhalábszár-Köröm vegyes pörkölt fõtt krumplival, és kenyérrel. Desszert : pápaszem diós ,mákos és barackos lepény. Remélem a játéktól mindenki jól megéhezik ;-) Aztán bele csapunk a lecsóba ..nosztalgiázás képnézegetés stb…….. A jelszó …..LAZULÁS!!!!!!!! |
| Kovacspeter | 10364 | 2011. augusztus 15. 11:04 | Válasz erre: 10069 |
|
Szia Zsola72! Köszi szépen a múltkori infót, sima ügy volt átjutni Bánffyról Fehérvölgyig, csodaszép volt, fõleg Poiana Horea (Gyalukalului) környéke. Üdv!
|