16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 10462 2011. augusztus 20. 19:50  
Na?
Ahogy László Gogolak mondaná:Mi pöcs?
    

pmakovi 10461 2011. augusztus 19. 21:59  
Kösz Szabi a szervezést. Igaz nem tudtam maradni tovább, de nagyon jól éreztem magam. Jó volt a társaság és jó volt oldalkocsizni a Dinnyével. Annyira megkívántam, hogy hozatok az Optiékkal egy nagydarabot Cecérõl.
Üdv: Peti
    

vaszabi 10460 2011. augusztus 18. 22:54  
Na jó éjt..holnap sok a dolog ;-)
    

vaszabi 10459 2011. augusztus 18. 22:52   Válasz erre: 10458
Még alig egy hónaposak vagytok ...és már meló :-D
    

infantri 10458 2011. augusztus 18. 22:51   Válasz erre: 10456
Melo.
    

vaszabi 10457 2011. augusztus 18. 22:47   Válasz erre: 10455
Megelõztél :-)
    

vaszabi 10456 2011. augusztus 18. 22:47   Válasz erre: 10451
Letelt!...Repetáztok? :-
    

infantri 10455 2011. augusztus 18. 22:47   Válasz erre: 10454
Ok.
    

dinne 10454 2011. augusztus 18. 22:35   Válasz erre: 10448
Akko lehet hogy simán legangolok a 6-oson. Ott leszek 10-kor a kútnál pakson.
    

vaszabi 10453 2011. augusztus 18. 22:31   Válasz erre: 10451
Miért megjött hozzád Opti :-DDDD
    

vaszabi 10452 2011. augusztus 18. 22:14   Válasz erre: 10451
Csakis :-DDD
    

infantri 10451 2011. augusztus 18. 22:13   Válasz erre: 10450
Kézpénzért?
Fél óra mulva jövök.
    

vaszabi 10450 2011. augusztus 18. 22:10   Válasz erre: 10447
Polifoamot hozzatok...Janika meditációs tréninget tart :-DDDD
(nehogy hozzatok)
    

gcs 10449 2011. augusztus 18. 22:10   Válasz erre: 10447
Én csak 1 fogkefét viszek farzsebben :-)
    

infantri 10448 2011. augusztus 18. 22:10   Válasz erre: 10447
Nincs.
51-es Dunavecse után hid azt 6-os.Legutóbb igy mentem.
    

dinne 10447 2011. augusztus 18. 22:08  
Van cuccotok amit kocsival kell vinni lefelé?
    

infantri 10446 2011. augusztus 18. 22:07   Válasz erre: 10441
Kénytelenek vagyunk elõbb utobb a 6-osra rámenni:)
    

vaszabi 10445 2011. augusztus 18. 22:06   Válasz erre: 10444
Soltnál a körforgóban lyukadtok ki ...onnan Dunaföldvár-Paks
    

gcs 10444 2011. augusztus 18. 22:05   Válasz erre: 10441
Nem beszéltük meg, de tudtommal Dunaföldvár környékén lehet csak átmenni a 6-osra.
    

vaszabi 10443 2011. augusztus 18. 22:05   Válasz erre: 10441
Mi mennyi?
    

vaszabi 10442 2011. augusztus 18. 22:03   Válasz erre: 10430
Te Szicsu ...tudod a sugárzás a sejtnövekedést is befolyásolhatja....nem érdekel hátha tudnál gyári üléssel is motorozni? :-DDDD
    

dinne 10441 2011. augusztus 18. 22:03   Válasz erre: 10440
6-os?
    

gcs 10440 2011. augusztus 18. 22:02   Válasz erre: 10439
Szerintem igen :-)
    

dinne 10439 2011. augusztus 18. 22:00   Válasz erre: 10436
de hülye vagyok nekem dunavarsány nem eszik utba. merre mentek dunán innen vagy dunántúl?
    

vaszabi 10438 2011. augusztus 18. 22:00   Válasz erre: 10433
Szerintem ma este 8-kor is áll Dunavarsány :-)
    

vaszabi 10437 2011. augusztus 18. 21:59  
Ne csodálkozzatok ha nem láttok gázpalackot és gázégõt és mégis rotyog a kaja :-DDDD
    

dinne 10436 2011. augusztus 18. 21:59   Válasz erre: 10435
megprószálok én is
    

infantri 10435 2011. augusztus 18. 21:56   Válasz erre: 10433
Igyekszünk.
    

gcs 10434 2011. augusztus 18. 21:55   Válasz erre: 10433
Én 8 körül ott leszek.
    

dinne 10433 2011. augusztus 18. 21:48   Válasz erre: 10431
Holnap 8 dunavarsány áll?
    

gcs 10432 2011. augusztus 18. 21:46   Válasz erre: 10431
Meg amúgy se mernénk kipróbálni... :-)
    

infantri 10431 2011. augusztus 18. 21:42   Válasz erre: 10429
Messzirõl jött azt mond amit akar:)
    

SZICSU 10430 2011. augusztus 18. 21:37   Válasz erre: 10429
Ha tudom,nem veszek új izzót a fényszóróba...
    

gcs 10429 2011. augusztus 18. 21:35   Válasz erre: 10424
Nekem tényleg említett valami olyasmit, hogy az új fûtõanyagról enni is lehet :-)) Állítólag nem veszélyes, de lehet, hogy a kaját felmelegíti? :-))
    

SZICSU 10428 2011. augusztus 18. 21:21   Válasz erre: 10427
:-DDDD
    

kanyar 10427 2011. augusztus 18. 21:19   Válasz erre: 10426
És a megfelelõ váltóhézagolás! :-)))
    

SZICSU 10426 2011. augusztus 18. 21:14   Válasz erre: 10425
A megfelelõ arány betartása kötelezõ!:-))
    

kanyar 10425 2011. augusztus 18. 21:10   Válasz erre: 10423
A deformalizátionstacikuláciot a házi pálesz vagy a hideg jager gyógyítja! :-))) vagy mi
    

SZICSU 10424 2011. augusztus 18. 20:39   Válasz erre: 10415
Dehogy mikró!Hozott a cégtõl valami tuti anyagot...:-))Csak annyi a baja,hogy aki eszik belõle az világít a sötétben!:-DDD
    

vaszabi 10423 2011. augusztus 18. 18:37   Válasz erre: 10422
Deform konyha :-DDD
    

infantri 10422 2011. augusztus 18. 18:33   Válasz erre: 10418
Modern konyha?:)
    

vaszabi 10421 2011. augusztus 18. 18:29  
Halászlé tésztáért holnap reggel megyek a piacra van egy tuti forrásom !
    

vaszabi 10420 2011. augusztus 18. 18:27  
Hát skacok szomjazni azt nem fogunk lesz innivaló bõven.....kell is kánikula lesz! ;-)
    

vaszabi 10419 2011. augusztus 18. 18:22   Válasz erre: 10415
Gcs ne árulj el... azt mondtad hogy hozol 2 karton halászlékockát...mert itt keveset kaptam...Psszt...! :-DD
    

vaszabi 10418 2011. augusztus 18. 18:21   Válasz erre: 10414
Nem ...de szívesen hoznék onnan :-)
A hal (6kg)már konyhakészen lesózva, marhalábszár(4kg)feldarabolva, köröm(3kg)szintén. Lehet mind a hármat egybefõzöm ki tudja lehet finom lenne :-DDDDD
    

infantri 10417 2011. augusztus 18. 17:07   Válasz erre: 10416
érjrn=érjen
    

infantri 10416 2011. augusztus 18. 17:02   Válasz erre: 10415
Ha elõre csomagolt és Laci bá vigyorog róla az több mint gyanús.
Szerintem valamit ott felejtett.
Csak vissza érjrn idõbe.
    

gcs 10415 2011. augusztus 18. 16:59   Válasz erre: 10414
Lehet, hogy már el is készítette, és holnap csak mikróban fogjuk felmelegíteni :-)
    

infantri 10414 2011. augusztus 18. 16:51   Válasz erre: 10413
Hol voltál halért?
Kazán szoros?
    

vaszabi 10413 2011. augusztus 18. 16:49   Válasz erre: 10412
#10394 Én megmondtam! :-)
    

Figo222 10412 2011. augusztus 18. 12:51   Válasz erre: 10389
Ezt láttátok? A nap képe lett a bikepics-en :) Gratulálok!
http://www.bikepics.com/pictures/2257678/
    

SZICSU 10411 2011. augusztus 18. 09:33   Válasz erre: 10409
Ne vidd túlzásba...;-)
    

SZICSU 10410 2011. augusztus 18. 09:32   Válasz erre: 10396
Premier elõtti vetítés...:-))
    

vaszabi 10409 2011. augusztus 18. 09:32  
Na húzok a húsokért...meg halat pucolni!!! ;-)
Meg sörpadokért...meg.......
    

vaszabi 10408 2011. augusztus 18. 09:31   Válasz erre: 10407
Meg nyerítéssel :-D
    

SZICSU 10407 2011. augusztus 18. 09:28   Válasz erre: 10404
Ja!Folyamatos vetítéssel...:-)
    

vaszabi 10406 2011. augusztus 18. 09:27   Válasz erre: 10405
Sörborsor
    

SZICSU 10405 2011. augusztus 18. 09:26   Válasz erre: 10401
SOR játék,vagy SÖR játék?:-DDD
    

infantri 10404 2011. augusztus 18. 09:25   Válasz erre: 10401
Mint a keravillba lesz vagy húsz tv.
    

SZICSU 10403 2011. augusztus 18. 09:25  
Beleinstalláltam a típusidegen hátsó telót a Domiba...Holnap várom a véleményeket...
    

vaszabi 10402 2011. augusztus 18. 09:25   Válasz erre: 10399
Mi az hogy ...addigra a sok sörtõl,bortól már lehet hogy 4D ben nézzük
    

vaszabi 10401 2011. augusztus 18. 09:22   Válasz erre: 10398
A sorjátékok után...a sörsátor alatt illuminált állapotban :-)
    

infantri 10400 2011. augusztus 18. 09:21   Válasz erre: 10397
Még szép.
    

SZICSU 10399 2011. augusztus 18. 09:21   Válasz erre: 10396
Mozit is telepítesz a helyszínre?:-)
    

infantri 10398 2011. augusztus 18. 09:21   Válasz erre: 10396
Vetités ideje?
    

vaszabi 10397 2011. augusztus 18. 09:20   Válasz erre: 10395
Miért mással szoktál? :-DDDDD
    

vaszabi 10396 2011. augusztus 18. 09:18  
Jaaa, jelentem kész a videó.....Pénteken moziest!! A nagyközönség számára vasárnap..vagy hétfõn lesz elérhetõ ;-)

    

infantri 10395 2011. augusztus 18. 09:17   Válasz erre: 10392
Nem borotválkozom gõzzel:)
    

vaszabi 10394 2011. augusztus 18. 09:11   Válasz erre: 10389
Ez jó kép lett ;-)
    

vaszabi 10393 2011. augusztus 18. 09:09   Válasz erre: 10379
Neked kutas fiúk lesznek :-D
    

vaszabi 10392 2011. augusztus 18. 09:09   Válasz erre: 10377
Nem értelmezted félre...valóban ott leszünk...ismerkedés lesz a gõzborotvával ..és mindenki szabadon választhat hogy az autómat vagy motoromat mossa majd...persze miután tele tankolták nekem :-DDD
    

infantri 10391 2011. augusztus 18. 08:30   Válasz erre: 10390
Jó reggelt vietnám!
    

SZICSU 10390 2011. augusztus 18. 08:16  
Jó reggelt mindegykinek!:-)
    

zsola72 10389 2011. augusztus 17. 21:58   Válasz erre: 10385
Biz a' ! Tûzoltásként csaptam is egy karikát a Királyerdõben.
    

SZICSU 10388 2011. augusztus 17. 21:05   Válasz erre: 10387
Védekeznek ám...Mármint van munkavédelem!:-DDD
    

dinne 10387 2011. augusztus 17. 20:48   Válasz erre: 10386
A szebb fajtából persze, nem olyat akinek az aknafedél a fejére esett:-)
    

SZICSU 10386 2011. augusztus 17. 20:28   Válasz erre: 10379
Szeretnétek kutas csajokat???:-)
    

infantri 10385 2011. augusztus 17. 19:34   Válasz erre: 10380
Kár,hogy nem tudtál jönni.
    

zsola72 10384 2011. augusztus 17. 19:17   Válasz erre: 10383
ne vedd magadra, legalább van!

    

dinne 10383 2011. augusztus 17. 18:54   Válasz erre: 10380
A töltési sebességért elnézest kérek (most cak ez van):-)
    

zsola72 10382 2011. augusztus 17. 15:55   Válasz erre: 10379
a csajokkal óvatosan, nehogy idegesek legyetek
    

zsola72 10381 2011. augusztus 17. 15:49   Válasz erre: 10364
Szívesen ,máskor is!
    

zsola72 10380 2011. augusztus 17. 15:46  
Üdv embörök!

Amint látom mindenki épségben hazatért Erdélyországból !Király lehetett ! Már egy hete hazajöttünk a családi nyaralásból , de még csak most jutott idõm nézegetni a képeiteket. Igaz , baszott lassan tölti, de csak kapkodom a fejem...mi mindenbõl kimaradtam.
gratula

Szabi , már az energiaszektorban is gondok vannak , hogy vendéglátásba kezdesz ? :-DDD
Jó bulizást !
    

dinne 10379 2011. augusztus 17. 15:42   Válasz erre: 10378
Szervezett kis bögyös kutascsajokat:-)
    

gcs 10378 2011. augusztus 17. 15:35   Válasz erre: 10377
Lehet, hogy a kutas csajokkal fogunk ismerkedni...nem tudom Szabi mit szervezett :-)
    

Brasil 10377 2011. augusztus 17. 15:31   Válasz erre: 10365
Ugye csak en ertelmezem felre, hogy 10:00-tol 12:00-ig az OMV kuton fogtok ismerkedni....!
Gondolom 10:00-kor elgurultok valahova, nem?
Vagy ez ilyen "kutasbuli" lesz?
:-)
    

kanyar 10376 2011. augusztus 17. 07:25   Válasz erre: 10375
Ne is add fel! :-)))
    

vaszabi 10375 2011. augusztus 17. 01:07   Válasz erre: 10374
Péntekre kész kell hogy legyen ..különben mi lenne a moziesttel :-DDD
    

SZICSU 10374 2011. augusztus 16. 21:41   Válasz erre: 10373
Ne dóóógozzz olyan sokat!Minden normálisember most megy alukálni...:-)))
    

vaszabi 10373 2011. augusztus 16. 20:08   Válasz erre: 10372
Melóba vagyok!
A lent említett szenvedés a tegnapi tevékenységem volt hajnal 2-ig :-)
    

infantri 10372 2011. augusztus 16. 20:02   Válasz erre: 10371
Akkó vedd fel a telefont.
    

vaszabi 10371 2011. augusztus 16. 19:55  
Már csak zene kell a filmhez ...de 20 perc zenát alárakni ami jó is...na az meló...már kész vagyok ...csereberélem õket össze vissza :-( asszem kicsiot pihennem kell...mert a végén még utól ér az alkotói válság :-)
    

infantri 10370 2011. augusztus 16. 18:06  
Megcsinálták a netet.
    

vaszabi 10369 2011. augusztus 15. 22:42   Válasz erre: 10368
Az csak jó :-DD A negatív eredményért jár kizárás :-DDDD
    

dinne 10368 2011. augusztus 15. 21:54   Válasz erre: 10365
Mi van ha a sörping nagy értéket mutat?:-)
    

kanyar 10367 2011. augusztus 15. 20:27   Válasz erre: 10365
Ámen!
    

SZICSU 10366 2011. augusztus 15. 17:47   Válasz erre: 10365
Az 5-ös pont megnyerésére a "Dinnye" nevû ökör esélyes!!!:-)))
Fogadásokat felveszek!!!:-DDD
    

vaszabi 10365 2011. augusztus 15. 17:13  
Vaszabi puszta buli!

Idõpont:2011.08.19-20 (Péntek-Szombat)

Helyszín: Németkér Lovas udvar

Gyülekezõ: 09:30-10:00 Paks ÖMV kút (Kivéve a dolgozó népet )
12:00-ig Szabadprogram ,ismerkedés

Ebéd: 12:00 Paksi ponty-halászlé, gyufatésztával
Ebéd után ejtõzés…ivás stb.

Kanyarék érkezése!!! 16:00 körül huráááá ;-)

Kezdõdhet a „Hárman-Párban” sorverseny!
Nevezés a helyszínen….A jóképû, okos, és nagggyon csodddálatosan szép …azaz nálam

Nevezés feltétele: Sörping vizsgálat…igazoltan 1 sör v. bor elfogyasztva (Lányoknak 1 lány-pia :-)

Csapatok: Mind a 4 lány (Sziszi,Hajni,Mariann,Melinda) választ 2 fiút (házastársat élettársat TILOS :-) az így keletkezett 3 fõs csapatok küzdenek egymással! Egyszerre mindig csak 2 ,a másik 2 szurkol mint állat :-)! ( A lányok testi épségére kiemelt figyelmet fordítottam a feladataik során !)A kötelezõ ruházat a játék során fürdõgatya+krossz szemüveg, lányoknak szabadon választott….javasolhatok?:-D

A játékok a következõk:

1.Talicska mosó!
A csapatok 2 férfi tagja (Dinnye esetében másfél :-) talicskáznak a kijelölt pontig,…ott csere, és vissza…(e közben a lányok kiemelt feladatot kapnak) egy vödör vízzel úgymond vízhûtést biztosítva a versenyzõk számára …a két kezén járó egyedet telibe öntik vízzel Természetesen az ellenfél embereit!! Fontos !!! (A vödrökbe követ,10-es anyát,kígyót-békát rakni tilos :-D

2. K-60 Távdobás!
A csapat minden tagja dob ..az értékeket lemérjük és összeadjuk…(közjegyzõt nem tudtam szerezni :-)

3. Karóba húzás!
Most egy 17”-os belsõ gumié a fõszerep …Karóra kell dobni , minden csapattag 3× próbálkozhat!

4.Mennyi az annyi!
Dominator elsõ kerék leengedése ..majd felfújása 1.5bar-ra kézi pumpával…minden tized eltérés pont levonás…(persze csak ha van mibõl :-)

5.Ökör iszik!
A játékhoz kell két Dominator azt fogja húzni egy fõ míg a másik rajta ül.A csapat lány tagja a fordulónál várja az ”ökröt” azaz a húzó embert, és megitatja egy doboz sörrel,de úgy ,hogy annak kezei hátul vannak! Ha az ökör megitta akkor csere …és az ökör lesz a sofõr :-D

6.Durrbelebumm!
Avagy lufi taposás krossz csizmában ..2-2 fiú tapos míg a lányok seprûvel próbálják saját embereik felé terelgetni a lufikat. (megszerezhetõ pont lufinként 1 azaz 25)

7.Hákettõó!
Vizes lufis kidobó verseny minden tag játszik ..találatonként 1 pont jár!

Vacsora: 18:00-19:00 körül Marhalábszár-Köröm vegyes pörkölt fõtt krumplival, és kenyérrel.
Desszert : pápaszem diós ,mákos és barackos lepény. Remélem a játéktól mindenki jól megéhezik ;-)

Aztán bele csapunk a lecsóba ..nosztalgiázás képnézegetés stb……..
A jelszó …..LAZULÁS!!!!!!!!



    

Kovacspeter 10364 2011. augusztus 15. 11:04   Válasz erre: 10069
Szia Zsola72! Köszi szépen a múltkori infót, sima ügy volt átjutni Bánffyról Fehérvölgyig, csodaszép volt, fõleg Poiana Horea (Gyalukalului) környéke. Üdv!
    

dinne 10363 2011. augusztus 14. 16:34   Válasz erre: 10362
Majd elboldogulok valahogy:-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22097
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők