16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 10362 2011. augusztus 14. 16:20   Válasz erre: 10361
Ha birod a tempót:)
    

dinne 10361 2011. augusztus 14. 16:01   Válasz erre: 10359
Hát még nem tudom. Tudok indulni reggel, Úgyhogy lehet hogy csatlakozok a Petiékhez kocsis felvigyázónak:-). Ha kell levinni valamit akkor hozzám be lehet szórni.
    

SZICSU 10360 2011. augusztus 14. 12:27   Válasz erre: 10355
Pakson találkozunk!Nekem még el kell mennem egy kis ellátmányért...:_))
    

kanyar 10359 2011. augusztus 14. 10:53   Válasz erre: 10312
Dinnyus mikó indulsz?
    

kanyar 10358 2011. augusztus 14. 10:39   Válasz erre: 10356
Köszi!
    

kanyar 10357 2011. augusztus 14. 10:37   Válasz erre: 10345
Érdemes ilyeneket építeni! Persze szebbeket! :-))))
    

vaszabi 10356 2011. augusztus 14. 09:38   Válasz erre: 10355
OK megvárunk mindenkit az ÖMV-n....Kanyarékért meg majd beugrok délután!!!!
    

infantri 10355 2011. augusztus 14. 09:28  
Szabi!
Kb 10:00-ra érünk Paksra.
    

infantri 10354 2011. augusztus 14. 09:20   Válasz erre: 10352
OK!
    

vaszabi 10353 2011. augusztus 14. 09:17  
Készülget a videó ..most 22 percnél jár kb ilyesmi hosszú lesz...tehát két részes film készül belõle ;-)
Még szöveget ..zenét stb.-t kell tennem hozzá ..a jövõ héten kész lesz valamikor!
    

gcs 10352 2011. augusztus 14. 09:14   Válasz erre: 10350
Rendben. Mikor indulunk a Dunavarsányból? 8.30?
    

vaszabi 10351 2011. augusztus 14. 09:13   Válasz erre: 10349
Hozd az asszonykórust is ... oszt eljárjuk a sárdagasztós csürdöngölõst :-D
    


gcs 10349 2011. augusztus 14. 09:03   Válasz erre: 10348
Veresegyházról.
    

infantri 10348 2011. augusztus 14. 08:56   Válasz erre: 10347
Honnan jössz?
    

gcs 10347 2011. augusztus 14. 08:49   Válasz erre: 10346
Az jó lesz nekem is. Hol találkozzunk?
    

infantri 10346 2011. augusztus 14. 08:24  
Helló!
Aki pestrõl jön mikor szándékozik indulni?
Mi szerintem 08:00-kor tudunk.Reggel végzek a melódiába.
    

gcs 10345 2011. augusztus 13. 18:07  
Pár hete volt itt fent ez a motor. Most akár meg is lehet venni, csak picit több 2 milliónál :-)

http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-NX650-Dominator-custom-streettracker-Retro-/110725080229?pt=UK_Motorcycles&hash=item19c7baa4a5
    

SZICSU 10344 2011. augusztus 13. 13:53   Válasz erre: 10343
Azt néztem én is!!!Az enyém hasonló állapotban van...:-))Világ vége,oda-vissza!!!!
    

kanyar 10343 2011. augusztus 13. 08:17   Válasz erre: 10338
Ez még jó gumi! :-D
    

vaszabi 10342 2011. augusztus 12. 21:37  
Már gyúrok a jövõ hétre :-)
    

vaszabi 10341 2011. augusztus 12. 21:36   Válasz erre: 10340
Abból nincs :-)
    

gcs 10340 2011. augusztus 12. 19:52   Válasz erre: 10336
Látom, kreativitásból nincs hiány :-))
    

vaszabi 10339 2011. augusztus 12. 19:42  
Elkezdtem vágni a videót ..Opti is elküldte...a képválogatással el leszek egy darabig :-)
    

vaszabi 10338 2011. augusztus 12. 19:41  
2 K-60 várja sorsát :-D
    

vaszabi 10337 2011. augusztus 12. 19:39  
Lufffffik
    

vaszabi 10336 2011. augusztus 12. 19:38  
Megvettem a lufikat 100db.... az asszony azt javasolta töltsük meg vízzel és kidobó-versenyezzünk ...hogy ez nekem nem jutott eszembe...fõleg ha kánikula lesz :-D
    

Okta 10335 2011. augusztus 12. 10:39   Válasz erre: 10327
Ácstól sajnos jó messze lesztek:
http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4335&session_id=SESSION_ID.38

:-(
    

vaszabi 10334 2011. augusztus 11. 22:13   Válasz erre: 10332
Ja és halászlét természetesen hagyunk nektek :-D
    

vaszabi 10333 2011. augusztus 11. 22:09  
Jó éjt !
    

kanyar 10332 2011. augusztus 11. 22:07   Válasz erre: 10330
Maradok! :-)))))
    

kanyar 10331 2011. augusztus 11. 22:06  
Nacakát
    

vaszabi 10330 2011. augusztus 11. 22:06   Válasz erre: 10329
Maraggggyámán tééé :-)
    

kanyar 10329 2011. augusztus 11. 22:05   Válasz erre: 10328
köszönöm! :-)))
    

vaszabi 10328 2011. augusztus 11. 22:02   Válasz erre: 10326
Nem gond megoldjuk...beugrok elétek az ÖMV-re... a játékokkal megvárunk titeket ;-)
    

vaszabi 10327 2011. augusztus 11. 22:00  
7039 Németkér, Vörösmarty u. 36.
    

kanyar 10326 2011. augusztus 11. 21:59   Válasz erre: 10325
15ó-kor tudnánk indulni.
    

vaszabi 10325 2011. augusztus 11. 21:57   Válasz erre: 10323
Ti kb. mikorra tudtok leérni?
    

vaszabi 10324 2011. augusztus 11. 21:56   Válasz erre: 10323
Németkér...az utca házszámot nem tudom
    

kanyar 10323 2011. augusztus 11. 21:55   Válasz erre: 10322
Mi a pontos cím?
    

vaszabi 10322 2011. augusztus 11. 21:54   Válasz erre: 10321
Na tényleg ..mi a helyzet ne idegessíjjé!
    

kanyar 10321 2011. augusztus 11. 21:53   Válasz erre: 10320
Az mán mindegy!
    

vaszabi 10320 2011. augusztus 11. 21:52   Válasz erre: 10319
Azért írtam hogy tessék jelezni és módosítunk ;-) és különben is 9:30 :-DDD
    

kanyar 10319 2011. augusztus 11. 21:24   Válasz erre: 10288
Péntek reggel 9 ? És a munkás osztálynak?
    

kanyar 10318 2011. augusztus 11. 21:19   Válasz erre: 10296
Janikának ehez tehetsége van! :-)))))
    

vaszabi 10317 2011. augusztus 11. 21:03  
4
    

vaszabi 10316 2011. augusztus 11. 21:00  
3
    

vaszabi 10315 2011. augusztus 11. 20:57  
2
    

vaszabi 10314 2011. augusztus 11. 20:55  
Buli hely képek!
    

vaszabi 10313 2011. augusztus 11. 20:50   Válasz erre: 10312
Neked nem kell már látszik rajtad :-DDD
    

dinne 10312 2011. augusztus 11. 20:49   Válasz erre: 10305
felõlem ok. bejelentem a melóhelyen is hogy ivási szabadságot kérek
    

vaszabi 10311 2011. augusztus 11. 20:48   Válasz erre: 10308
Nem ezt érdekesség képpen fotoztam....ez egy erõs kukás zsák amiben a hálózsákom volt...teljesen kívül messze a kipufogótól...a megolvadásának oka a 120-130km/h tempónál kiváltott menetszél által kiváltott súrlódás és rezonancia együttes hatása :-O gondolom én ...mert más nem lehetett .
    

gcs 10310 2011. augusztus 11. 20:46   Válasz erre: 10305
Nekem is oké.
    

vaszabi 10309 2011. augusztus 11. 20:43   Válasz erre: 10307
A patak mérges szellemét ..miután belemostuk a seggünk a vizébe :-DDD
    

dinne 10308 2011. augusztus 11. 20:43  
Szabi te minden túrán elégetsz egy ruhadarabot.
Ez valami woodos szertartás nálad?

http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00765
    

dinne 10307 2011. augusztus 11. 20:40   Válasz erre: 10304
A dinnyébe lassan belehugyozik a Lõrinc.

Ez fotó vajon mit ábrázol
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00708
    

SZICSU 10306 2011. augusztus 11. 20:40   Válasz erre: 10305
Szerintem ok!
    

vaszabi 10305 2011. augusztus 11. 20:39   Válasz erre: 10303
9:30 megfelel?..kérem nyilatkozzatok!!!
    

vaszabi 10304 2011. augusztus 11. 20:38   Válasz erre: 10301
Ne vigyorogj...a dinnye is belefér egy kis ládába ...sõt abból árulják :-DDD
    

SZICSU 10303 2011. augusztus 11. 20:37   Válasz erre: 10302
Mond az órát,percet.
    

vaszabi 10302 2011. augusztus 11. 20:36   Válasz erre: 10293
Érkezni szerintem az ÖMV kútra kell..és majd onnan kivonulunk terepen :-DDDDD
Na komolyan ÖMV kút ...meg is beszélhetünk egy idõpontot hogy mikor és akkor nem kell szaladgálnom...ki tudnánk vonulni együtt ki kocsival ,ki motorral.
    

dinne 10301 2011. augusztus 11. 20:33   Válasz erre: 10300
:-)
    

SZICSU 10300 2011. augusztus 11. 20:32   Válasz erre: 10298
Voltam Kanyarnál...Egész kicsike ládába belefér a Domi blokkja..:-)))
    

SZICSU 10299 2011. augusztus 11. 20:30   Válasz erre: 10297
Csak amit a szervezet kíván....:-)
    

dinne 10298 2011. augusztus 11. 20:29   Válasz erre: 10297
Gondolni kell azokra is akik nem motorral érkeznek:-)
    

gcs 10297 2011. augusztus 11. 20:28   Válasz erre: 10295
OKé. Ezek szerint sokat kell majd hozni :-)
    

dinne 10296 2011. augusztus 11. 20:25  
Dagonya by Janika
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00623
    

SZICSU 10295 2011. augusztus 11. 20:25   Válasz erre: 10293
Jöhetsz velem borért!:-DDDD
    

vaszabi 10294 2011. augusztus 11. 20:22   Válasz erre: 10291
Azt csak meditáláskor viselte :-DD
    

gcs 10293 2011. augusztus 11. 20:22   Válasz erre: 10288
Hová kell majd megérkezni? :-))) Esetleg belefér valami motorozás-féleség is a péntek reggeli programba?
    

vaszabi 10292 2011. augusztus 11. 20:21   Válasz erre: 10288
Ja természetesen Jövõ hét!!! :-DDDDD
    

dinne 10291 2011. augusztus 11. 20:21   Válasz erre: 10289
Ja akkor ez olyan mint a poló amiben Janika elindult:-)
    

SZICSU 10290 2011. augusztus 11. 20:16   Válasz erre: 10287
A papucs és a zokni méret nem stimmel...:-)
    

vaszabi 10289 2011. augusztus 11. 20:16   Válasz erre: 10287
Azt Janika nyúlta le Harry Potteréktól :-DDDDD
    

vaszabi 10288 2011. augusztus 11. 20:14  
Buli kezdése: Péntek reggel 9 órakor már lehet érkezni

Távozás: Szombat estig maradhatunk

Szükséges hozni valók: Motoros csizma...(lufi taposás), fürdõgatya-ruha, rövidital(sört én veszek...meg üdítõt), ágynemût kapunk!

Programok:Ebéd után..... Csapatversenyek ..lassú menés,Kopott K-60 távdobás,Célba-lövés, Domi ellen kötélhúzás..stb
A nyertes csapat mosogat :-DDDDD

Ebéd: Ponty-Halászlé vaszabi módra gyufatésztával
Vacsora 16-18h között: Marhalábszár-köröm vegyespörkölt krumplival 5kg-os parasztkenyérrel
Reggeli: Zsíros kenyér lilahagymával, nyársalás kolbász szalonna.
Ebéd: maradék :-)

Lehetõségek: medence, szauna, horgászat ,íjászat(kanyar ígérte),ivászat, evészet, alvászat :-D

Remélem mindenki úgy várja mint én ;-)
    

dinne 10287 2011. augusztus 11. 20:07   Válasz erre: 10286
A gyerek zokniját vitted el?
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00441
    

vaszabi 10286 2011. augusztus 11. 19:53  
Na már töltöm felfelé az én képeimet is ...meg majd az Optiét is!
Az Opti videóit jövõ hét elején kapom meg ...addig már elkezdem a videó szerkesztését de az õ videóit bevárom ...mert csak a képeket tudta elküldeni....tehát videó jövõ héten ....sõt lehet hogy direkt nem is teszem fel csak a bulin láthatjátok elõször :-)
    

SZICSU 10285 2011. augusztus 11. 09:25   Válasz erre: 10283
Vásztmákogsz???:-))
    

dinne 10284 2011. augusztus 10. 22:09   Válasz erre: 10282
kuta
    

kanyar 10283 2011. augusztus 10. 22:06   Válasz erre: 10281
Miért? :-))) svice frankos? :-))))
    

kanyar 10282 2011. augusztus 10. 22:05   Válasz erre: 10280
Tutu duda vagy dudi!
    

SZICSU 10281 2011. augusztus 10. 22:04   Válasz erre: 10243
Ha jót akarsz az aranyamat nem szeretnéd...:-)))
    

dinne 10280 2011. augusztus 10. 22:00   Válasz erre: 10279
Mi az a tudkót?:-)
    

vaszabi 10279 2011. augusztus 10. 21:55   Válasz erre: 10277
Nóóóóóórrrrrmáááálisss!!! De hiszen kérem a kalapácsnak nincsen is éle...ha volna neki az már nem kalapács hanem késapács lenne :-DDDD
Nehezítsünk...szöggel beleverni a tudkót a kalapács nyelébe :-DDDD

ÁÁáá meg van gumi és felni közé szorult fadarab kivétele idõre ....Kanyar rutinos :-DD
    

gcs 10278 2011. augusztus 10. 21:45   Válasz erre: 10277
Ezen egyszerûsítsünk: kalapáccsal eltalálni a fatuskót sörök után. :-)))
    

kanyar 10277 2011. augusztus 10. 21:33   Válasz erre: 10272
Kalapács élével szeget ütni fatuskóba, egy kézzel sörök után! Azé egy kézzel mert nem annyira önveszélyes! :-))
    

kanyar 10276 2011. augusztus 10. 21:30   Válasz erre: 10254
Oda én tartozom! :-((
    

vaszabi 10275 2011. augusztus 10. 21:05  
Na lépek melóba ..majd még rátok lesek ;-)
    

vaszabi 10274 2011. augusztus 10. 21:05  
Az is jó hogy a versenyzõ szájába vesz egy feles pálinkát és úgy kell egy lapos kereket kézipumpával felfújnia hogy nem nyeli le :-DDDDD

    

vaszabi 10273 2011. augusztus 10. 21:03   Válasz erre: 10272
Meg a lassúsági is jó!
    

vaszabi 10272 2011. augusztus 10. 21:02  
Na komolyan sok programot nem akarok..csak pár hangulatnövelõ ökörködõset.
Ami biztos Lufitaposás motoros csizmában ..egyszerû és biztos poénos, a másik motor és kötélhúzás valamilyen formában...
    

dinne 10271 2011. augusztus 10. 20:58   Válasz erre: 10270
Inkább sáros legyek mint gecis:-)))
    

vaszabi 10270 2011. augusztus 10. 20:55   Válasz erre: 10268
Ok az nem is rossz...fürdõgatya(Dinnyének tanga) meg krossz szemüveg :-DDDD
    

dinne 10269 2011. augusztus 10. 20:55   Válasz erre: 10266
Ismernéd az ICSA-s ismerõseimet. ICSA = ItalCsarnok
    

gcs 10268 2011. augusztus 10. 20:53   Válasz erre: 10257
21"-es elsõ kerékkel ez kész fõnyeremény :-) Csináljuk sáros nyomvályúban :-))
    

dinne 10267 2011. augusztus 10. 20:53   Válasz erre: 10264
Egy hét alatt nehéz heteróvá válni:-)
    

gcs 10266 2011. augusztus 10. 20:51   Válasz erre: 10258
Na, én már láttam, hogy tûnik el benned egy üveg Szûz pár pillanat alatt. Annyi idõm sem volt, hogy felemeljem az üveget, mikor a tiéd már üres volt. Bár igaz, hogy picit meg voltunk szomjazva.
    

vaszabi 10265 2011. augusztus 10. 20:51   Válasz erre: 10261
Mi kivel? :-D
    

infantri 10264 2011. augusztus 10. 20:51   Válasz erre: 10261
Amig nyaralt nem volt buzulás a forumon.
    

infantri 10263 2011. augusztus 10. 20:50   Válasz erre: 10259
;-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22097
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők