| dinne | 10361 | 2011. augusztus 14. 16:01 | Válasz erre: 10359 |
|
Hát még nem tudom. Tudok indulni reggel, Úgyhogy lehet hogy csatlakozok a Petiékhez kocsis felvigyázónak:-). Ha kell levinni valamit akkor hozzám be lehet szórni.
|
| SZICSU | 10360 | 2011. augusztus 14. 12:27 | Válasz erre: 10355 |
|
Pakson találkozunk!Nekem még el kell mennem egy kis ellátmányért...:_))
|
| kanyar | 10357 | 2011. augusztus 14. 10:37 | Válasz erre: 10345 |
|
Érdemes ilyeneket építeni! Persze szebbeket! :-))))
|
| vaszabi | 10356 | 2011. augusztus 14. 09:38 | Válasz erre: 10355 |
|
OK megvárunk mindenkit az ÖMV-n....Kanyarékért meg majd beugrok délután!!!!
|
| vaszabi | 10353 | 2011. augusztus 14. 09:17 |
|
Készülget a videó ..most 22 percnél jár kb ilyesmi hosszú lesz...tehát két részes film készül belõle ;-) Még szöveget ..zenét stb.-t kell tennem hozzá ..a jövõ héten kész lesz valamikor! |
| gcs | 10352 | 2011. augusztus 14. 09:14 | Válasz erre: 10350 |
|
Rendben. Mikor indulunk a Dunavarsányból? 8.30?
|
| vaszabi | 10351 | 2011. augusztus 14. 09:13 | Válasz erre: 10349 |
|
Hozd az asszonykórust is ... oszt eljárjuk a sárdagasztós csürdöngölõst :-D
|
| infantri | 10350 | 2011. augusztus 14. 09:03 | Válasz erre: 10349 |
| infantri | 10346 | 2011. augusztus 14. 08:24 |
|
Helló! Aki pestrõl jön mikor szándékozik indulni? Mi szerintem 08:00-kor tudunk.Reggel végzek a melódiába. |
| gcs | 10345 | 2011. augusztus 13. 18:07 |
|
Pár hete volt itt fent ez a motor. Most akár meg is lehet venni, csak picit több 2 milliónál :-) http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-NX650-Dominator-custom-streettracker-Retro-/110725080229?pt=UK_Motorcycles&hash=item19c7baa4a5 |
| SZICSU | 10344 | 2011. augusztus 13. 13:53 | Válasz erre: 10343 |
|
Azt néztem én is!!!Az enyém hasonló állapotban van...:-))Világ vége,oda-vissza!!!!
|
| vaszabi | 10339 | 2011. augusztus 12. 19:42 |
|
Elkezdtem vágni a videót ..Opti is elküldte...a képválogatással el leszek egy darabig :-)
|
| vaszabi | 10336 | 2011. augusztus 12. 19:38 |
|
Megvettem a lufikat 100db.... az asszony azt javasolta töltsük meg vízzel és kidobó-versenyezzünk ...hogy ez nekem nem jutott eszembe...fõleg ha kánikula lesz :-D
|
| Okta | 10335 | 2011. augusztus 12. 10:39 | Válasz erre: 10327 |
|
Ácstól sajnos jó messze lesztek: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4335&session_id=SESSION_ID.38 :-( |
| vaszabi | 10334 | 2011. augusztus 11. 22:13 | Válasz erre: 10332 |
|
Ja és halászlét természetesen hagyunk nektek :-D
|
| vaszabi | 10328 | 2011. augusztus 11. 22:02 | Válasz erre: 10326 |
|
Nem gond megoldjuk...beugrok elétek az ÖMV-re... a játékokkal megvárunk titeket ;-)
|
| vaszabi | 10322 | 2011. augusztus 11. 21:54 | Válasz erre: 10321 |
|
Na tényleg ..mi a helyzet ne idegessíjjé!
|
| vaszabi | 10320 | 2011. augusztus 11. 21:52 | Válasz erre: 10319 |
|
Azért írtam hogy tessék jelezni és módosítunk ;-) és különben is 9:30 :-DDD
|
| dinne | 10312 | 2011. augusztus 11. 20:49 | Válasz erre: 10305 |
|
felõlem ok. bejelentem a melóhelyen is hogy ivási szabadságot kérek
|
| vaszabi | 10311 | 2011. augusztus 11. 20:48 | Válasz erre: 10308 |
|
Nem ezt érdekesség képpen fotoztam....ez egy erõs kukás zsák amiben a hálózsákom volt...teljesen kívül messze a kipufogótól...a megolvadásának oka a 120-130km/h tempónál kiváltott menetszél által kiváltott súrlódás és rezonancia együttes hatása :-O gondolom én ...mert más nem lehetett .
|
| vaszabi | 10309 | 2011. augusztus 11. 20:43 | Válasz erre: 10307 |
|
A patak mérges szellemét ..miután belemostuk a seggünk a vizébe :-DDD
|
| dinne | 10308 | 2011. augusztus 11. 20:43 |
|
Szabi te minden túrán elégetsz egy ruhadarabot. Ez valami woodos szertartás nálad? http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00765 |
| dinne | 10307 | 2011. augusztus 11. 20:40 | Válasz erre: 10304 |
|
A dinnyébe lassan belehugyozik a Lõrinc. Ez fotó vajon mit ábrázol http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00708 |
| vaszabi | 10304 | 2011. augusztus 11. 20:38 | Válasz erre: 10301 |
|
Ne vigyorogj...a dinnye is belefér egy kis ládába ...sõt abból árulják :-DDD
|
| vaszabi | 10302 | 2011. augusztus 11. 20:36 | Válasz erre: 10293 |
|
Érkezni szerintem az ÖMV kútra kell..és majd onnan kivonulunk terepen :-DDDDD Na komolyan ÖMV kút ...meg is beszélhetünk egy idõpontot hogy mikor és akkor nem kell szaladgálnom...ki tudnánk vonulni együtt ki kocsival ,ki motorral. |
| SZICSU | 10300 | 2011. augusztus 11. 20:32 | Válasz erre: 10298 |
|
Voltam Kanyarnál...Egész kicsike ládába belefér a Domi blokkja..:-)))
|
| dinne | 10298 | 2011. augusztus 11. 20:29 | Válasz erre: 10297 |
|
Gondolni kell azokra is akik nem motorral érkeznek:-)
|
| dinne | 10296 | 2011. augusztus 11. 20:25 |
|
Dagonya by Janika http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00623 |
| gcs | 10293 | 2011. augusztus 11. 20:22 | Válasz erre: 10288 |
|
Hová kell majd megérkezni? :-))) Esetleg belefér valami motorozás-féleség is a péntek reggeli programba?
|
| dinne | 10291 | 2011. augusztus 11. 20:21 | Válasz erre: 10289 |
|
Ja akkor ez olyan mint a poló amiben Janika elindult:-)
|
| SZICSU | 10290 | 2011. augusztus 11. 20:16 | Válasz erre: 10287 |
|
A papucs és a zokni méret nem stimmel...:-)
|
| vaszabi | 10289 | 2011. augusztus 11. 20:16 | Válasz erre: 10287 |
|
Azt Janika nyúlta le Harry Potteréktól :-DDDDD
|
| vaszabi | 10288 | 2011. augusztus 11. 20:14 |
|
Buli kezdése: Péntek reggel 9 órakor már lehet érkezni Távozás: Szombat estig maradhatunk Szükséges hozni valók: Motoros csizma...(lufi taposás), fürdõgatya-ruha, rövidital(sört én veszek...meg üdítõt), ágynemût kapunk! Programok:Ebéd után..... Csapatversenyek ..lassú menés,Kopott K-60 távdobás,Célba-lövés, Domi ellen kötélhúzás..stb A nyertes csapat mosogat :-DDDDD Ebéd: Ponty-Halászlé vaszabi módra gyufatésztával Vacsora 16-18h között: Marhalábszár-köröm vegyespörkölt krumplival 5kg-os parasztkenyérrel Reggeli: Zsíros kenyér lilahagymával, nyársalás kolbász szalonna. Ebéd: maradék :-) Lehetõségek: medence, szauna, horgászat ,íjászat(kanyar ígérte),ivászat, evészet, alvászat :-D Remélem mindenki úgy várja mint én ;-) |
| dinne | 10287 | 2011. augusztus 11. 20:07 | Válasz erre: 10286 |
|
A gyerek zokniját vitted el? http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/vaszabi-k-pek/DSC00441 |
| vaszabi | 10286 | 2011. augusztus 11. 19:53 |
|
Na már töltöm felfelé az én képeimet is ...meg majd az Optiét is! Az Opti videóit jövõ hét elején kapom meg ...addig már elkezdem a videó szerkesztését de az õ videóit bevárom ...mert csak a képeket tudta elküldeni....tehát videó jövõ héten ....sõt lehet hogy direkt nem is teszem fel csak a bulin láthatjátok elõször :-) |
| SZICSU | 10281 | 2011. augusztus 10. 22:04 | Válasz erre: 10243 |
|
Ha jót akarsz az aranyamat nem szeretnéd...:-)))
|
| vaszabi | 10279 | 2011. augusztus 10. 21:55 | Válasz erre: 10277 |
|
Nóóóóóórrrrrmáááálisss!!! De hiszen kérem a kalapácsnak nincsen is éle...ha volna neki az már nem kalapács hanem késapács lenne :-DDDD Nehezítsünk...szöggel beleverni a tudkót a kalapács nyelébe :-DDDD ÁÁáá meg van gumi és felni közé szorult fadarab kivétele idõre ....Kanyar rutinos :-DD |
| gcs | 10278 | 2011. augusztus 10. 21:45 | Válasz erre: 10277 |
|
Ezen egyszerûsítsünk: kalapáccsal eltalálni a fatuskót sörök után. :-)))
|
| kanyar | 10277 | 2011. augusztus 10. 21:33 | Válasz erre: 10272 |
|
Kalapács élével szeget ütni fatuskóba, egy kézzel sörök után! Azé egy kézzel mert nem annyira önveszélyes! :-))
|
| vaszabi | 10274 | 2011. augusztus 10. 21:05 |
|
Az is jó hogy a versenyzõ szájába vesz egy feles pálinkát és úgy kell egy lapos kereket kézipumpával felfújnia hogy nem nyeli le :-DDDDD |
| vaszabi | 10272 | 2011. augusztus 10. 21:02 |
|
Na komolyan sok programot nem akarok..csak pár hangulatnövelõ ökörködõset. Ami biztos Lufitaposás motoros csizmában ..egyszerû és biztos poénos, a másik motor és kötélhúzás valamilyen formában... |
| vaszabi | 10270 | 2011. augusztus 10. 20:55 | Válasz erre: 10268 |
|
Ok az nem is rossz...fürdõgatya(Dinnyének tanga) meg krossz szemüveg :-DDDD
|
| dinne | 10269 | 2011. augusztus 10. 20:55 | Válasz erre: 10266 |
|
Ismernéd az ICSA-s ismerõseimet. ICSA = ItalCsarnok
|
| gcs | 10268 | 2011. augusztus 10. 20:53 | Válasz erre: 10257 |
|
21"-es elsõ kerékkel ez kész fõnyeremény :-) Csináljuk sáros nyomvályúban :-))
|
| gcs | 10266 | 2011. augusztus 10. 20:51 | Válasz erre: 10258 |
|
Na, én már láttam, hogy tûnik el benned egy üveg Szûz pár pillanat alatt. Annyi idõm sem volt, hogy felemeljem az üveget, mikor a tiéd már üres volt. Bár igaz, hogy picit meg voltunk szomjazva.
|
| infantri | 10264 | 2011. augusztus 10. 20:51 | Válasz erre: 10261 |
|
Amig nyaralt nem volt buzulás a forumon.
|