16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 10262 2011. augusztus 10. 20:50   Válasz erre: 10259
:-DDDDD
    

dinne 10261 2011. augusztus 10. 20:49   Válasz erre: 10257
Megint kolbászbekapás:DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 10260 2011. augusztus 10. 20:49   Válasz erre: 10256
Tudod én ilyen túlpörgõs vagyok...de majd letisztul ..és megnyugszom ;-)
    

kanyar 10259 2011. augusztus 10. 20:48   Válasz erre: 10248
Az a baj, Te nem tudsz meg inni egy korsó sört, mert a felénél bebabünös leszel! :-))))
    

dinne 10258 2011. augusztus 10. 20:48   Válasz erre: 10252
Gyorsan inni nem tudok csak sokat:-)
Ehhez jól jön az plussz pár kiló ami szabinak átok leszz az asszonycipelésnél
    

vaszabi 10257 2011. augusztus 10. 20:48  
De ami még nekem nagyon tetszik---Egy elsõ kerék...egy hosszú tengely bele és talicskázás(egyik fogja a tengelyt másik tolja a lábát fogva)...persze terepen :-DDDDDD
    

infantri 10256 2011. augusztus 10. 20:47   Válasz erre: 10255
Nem kell túlbonyolitani.
    

vaszabi 10255 2011. augusztus 10. 20:46  
Olyan is van hogy egy két fa közé kifeszített madzagon virsli és ...két fõ a motoron ...és az utasnak kell lerágni ...lábletétel tilos!!! :-)
    

vaszabi 10254 2011. augusztus 10. 20:44   Válasz erre: 10252
Hát én a gyengék közé tartozok :-DDD
    

vaszabi 10253 2011. augusztus 10. 20:43  
Ja a szállás jó...kapunk ágynemût, van szauna és van medence .Képek hamarosan ;-)
    

gcs 10252 2011. augusztus 10. 20:42   Válasz erre: 10248
Bár nem ismerem mindenki kapacitását, de Dinnye csapata ebben esélyes lesz :-))
    

vaszabi 10251 2011. augusztus 10. 20:42   Válasz erre: 10249
Javitok :-D
Vagy legyen lassan menés mély homokban dombra felfelé leesett lánccal :-DDDDDDD
    

vaszabi 10250 2011. augusztus 10. 20:41   Válasz erre: 10247
Lesz a héten össze szeretném hozni csak sok a dolog ;-)

Bár ma pl.olajat cseréltem..megnéztem a szállást ..meg elugrottam Orfûre egy kicsit kanyarogni.... :-)
    

gcs 10249 2011. augusztus 10. 20:40   Válasz erre: 10246
Oké. Az eldõlés még lassúnak számít? Vagy legyen lassan menés mély homokban dombról lefelé :-)
    

vaszabi 10248 2011. augusztus 10. 20:39  
Ez sem rossz!
"Szerintem a sörpörgõ nagyon állat játék, mikor 2 csapat küzd egymás ellen 4-4 fõvel. A sorban a csapatoktól az elsõ ember elszalad egy 10 méterre levõ karóhoz ott egy korsó sört leküld és 10 szer körbefordul a karó körül lehajtott fejjel, aztán visszaszalad a csapatához. Amelyik csapatból a 4 fõ hamarabb végez, az nyert!"
    

infantri 10247 2011. augusztus 10. 20:34   Válasz erre: 10245
Arró beszélj vidió van-é?
    

infantri 10246 2011. augusztus 10. 20:26   Válasz erre: 10241
Motorral lassan menés.
    

vaszabi 10245 2011. augusztus 10. 20:23   Válasz erre: 10240
"Gyere ki a hóra!!! " Ez a kihívás :-DDD
    

vaszabi 10244 2011. augusztus 10. 20:22   Válasz erre: 10234
Az enyém is 46-os ...és gyorsan taposok :-D
    

vaszabi 10243 2011. augusztus 10. 20:21   Válasz erre: 10239
Szicsu is ráér ..és gyün....hozza a koboldszerkót is és este elássa a kincset :-DDDD
    

vaszabi 10242 2011. augusztus 10. 20:20   Válasz erre: 10237
De a legszebb ..... nekem :-DDDDD
    

vaszabi 10241 2011. augusztus 10. 20:19   Válasz erre: 10235
Na szép.... :-D
Az meg micsoda pontosan ? Motorral lassan menés...vagy lassan ivás.vagy....
    

SZICSU 10240 2011. augusztus 10. 13:38   Válasz erre: 10239
Az a kihívás...:-))
    

dinne 10239 2011. augusztus 10. 11:58   Válasz erre: 10238
Szicsuval jobban járna, de Szabi a nagy terhet szereti:-)
    

infantri 10238 2011. augusztus 10. 11:52   Válasz erre: 10237
Dundika;-)
    

dinne 10237 2011. augusztus 10. 11:41   Válasz erre: 10233
Akko én leszek a legsúlyosabb asszony:-)
    

infantri 10236 2011. augusztus 10. 11:38   Válasz erre: 10235
kihaszmáltam=kihasználtam
    

infantri 10235 2011. augusztus 10. 11:35   Válasz erre: 10233
Optit csak kihaszmáltam és eldobtam:)Maradok Mariannál.
Lassúsági verseny?
    

gcs 10234 2011. augusztus 10. 10:01   Válasz erre: 10233
Ha lesz elég sör, biztosan be fog indulni a fantáziánk.... :-) Viszont én a lufiszéttaposásban elõnyben leszek a 47-es krosszcsizmával :-))
    

vaszabi 10233 2011. augusztus 10. 09:55  
Na szóval kedves barátaim!!!!(vaszabiféle Nagy arcnövelõ meeting tábor) :-DDDD
Ma megyek és lepontosítom a szállást...csinálok képeket is és estefelé részleteket is tudok majd mondani. Ami a legfontosabb hogy mindenki ott lesz aki számít....(kivéve Mpeti barátomékat minden hétvégéjük telített...ezt sajnálom)
A bátor résztvevõk: Kanyar+Sziszi
Infantry+Mariann
Opti+Hajni
Dinnye,Szicsu,Atti,Janika,Gcs, ...és Én ;-)
Halászlé lesz az ebéd...Kukta---vaszabi
Vacsora Köröm és marhalábszár vegyes pöri... kukta---Apóskám
Töröm a fejem csapatversenyeken....várom az ötleteket...pl. lufiszéttaposás krossz csizmában ...ki tud többet... zsákban futás asszony cipelés....én vihetem dinnyust is Opti meg Infantryt :-DDDDD , Célbalövés Íjjal...........kötél húzás---Dominator ellen...illetve ami sosem fordul elõ domi húzás kötéllel ezek csak ötletek semmi sem fix csak agyalgatok hogy tuti legyen ;-)
    

kanyar 10232 2011. augusztus 10. 07:22   Válasz erre: 10230
Az jó volt!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    

infantri 10231 2011. augusztus 9. 09:12   Válasz erre: 10230
Elfogyott a szusz neki.
    

gcs 10230 2011. augusztus 9. 09:05   Válasz erre: 10229
Láttam a videót is, ahol "nem volt interjúképes az alany" :-) Az kemény menet lehetett...
    

infantri 10229 2011. augusztus 9. 08:42   Válasz erre: 10208
A kép címe:A megfáradt endurós!:)
    

nx650r 10228 2011. augusztus 9. 08:28   Válasz erre: 10226
Köszi!
    

kanyar 10227 2011. augusztus 9. 08:09   Válasz erre: 10224
Kicsoda?
    

kanyar 10226 2011. augusztus 9. 08:08   Válasz erre: 10225
Nem tudod összerakatni! Amúgy sok lenne!
    

nx650r 10225 2011. augusztus 8. 17:19  
Hello Kanyar!Érdeklõdnék ha összerakatok egy xr 600 hajtókart egy dominator fõtengelyére akkor lehet rárakni emelt kompressziós dugattyút vagy az már úgy sok lenne és beleérne a hengerfejbe vagy a szelepbe?
    

vaszabi 10224 2011. augusztus 7. 22:20   Válasz erre: 10141
Nu Pogodi Kanyarec! :-DDD
    

SZICSU 10223 2011. augusztus 7. 21:08  
Láttam eredeti Akrát is!
    

SZICSU 10222 2011. augusztus 7. 21:03   Válasz erre: 10220
Rácsatlakozol a serv-erére?:-D
    

SZICSU 10221 2011. augusztus 7. 21:02  
Nem is mondtam...Azért Horvátországban is látni motorokat ám...
    

vaszabi 10220 2011. augusztus 7. 21:01  
Na majd nekiállok én is feltölteni Dinnyus Serverére az Erdélyi képeket meg a 2 db videót!
    

vaszabi 10219 2011. augusztus 7. 20:58   Válasz erre: 10217
Á.... csak a vaku miatt van :-D
    

vaszabi 10218 2011. augusztus 7. 20:58   Válasz erre: 10215
Az sem rossz ;-)
    

SZICSU 10217 2011. augusztus 7. 20:58   Válasz erre: 10216
Ahogy elnézem itt már nem kevés koktél fogyott...:-)
    

vaszabi 10216 2011. augusztus 7. 20:53  
Nagy party arc .-DDDD
    

SZICSU 10215 2011. augusztus 7. 20:53   Válasz erre: 10214
Ha jólesik...:-)Az én kedvenc koktélom a szóda+bor a megfelelõ arányban...:-DDDD
    

vaszabi 10214 2011. augusztus 7. 20:50  
Kép :-D
    

vaszabi 10213 2011. augusztus 7. 20:48  
Kedvenc koktélom :-O
    

gcs 10212 2011. augusztus 7. 20:45   Válasz erre: 10211
:-D
    

vaszabi 10211 2011. augusztus 7. 20:42  
Kislányom a színésznõ.
    

vaszabi 10210 2011. augusztus 7. 20:39  
Ugráltunk is :-)
    

vaszabi 10209 2011. augusztus 7. 20:37  
Meggyüttem a nyaralásból Egy hét ...jó kaja és sok úszás kenuzás biciklizés hozzásegített versenysúlyom eléréséhez 85kg de asszem a hétköznapok ezt hamarosan újra lecsökkentik :-))))
A fiammal motorral mentünk 160 km Szarvas!Csak néha szólalt meg...Elõzzzünk!!! :-D
    

gcs 10208 2011. augusztus 7. 20:33   Válasz erre: 10207
Kemény az élet :-)))
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Infantri/kepek/100_6463
    

dinne 10207 2011. augusztus 7. 18:41  
Felraktam Petiék videóit is.
    

kanyar 10206 2011. augusztus 5. 21:05   Válasz erre: 10205
Nem hittük, csak terhes mennyiség. :-))) Már egyszer-kétszer megettük mi is! Csak nem leves után :-)))
    

dinne 10205 2011. augusztus 5. 21:00   Válasz erre: 10202
És azthitték nem tudom egyszerre megenni:-)
    

gcs 10204 2011. augusztus 5. 09:25   Válasz erre: 10203
Ez igen szimpatikusan hangzik. Úgy érzem kezdek éhes lenni... :-))
    

infantri 10203 2011. augusztus 5. 09:13   Válasz erre: 10202
Nincs ezer forint.Jár hozzá kenyér és káposzta így 14 ron.
    

gcs 10202 2011. augusztus 5. 09:01  
Ez tényleg durva. :-))

http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/2gep/901-1000/DSCF1929
    

gcs 10201 2011. augusztus 5. 08:47  
Dinnye kirobban a habokból: http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/2gep/501-600/DSCF1593

Jó kép :-))
    

infantri 10200 2011. augusztus 5. 07:59   Válasz erre: 10197
Mikor indulunk?
    

gcs 10199 2011. augusztus 5. 06:56   Válasz erre: 10198
Pofás darab. Itt egy hasonló: http://caferacerspecial.blogspot.com/2011/03/honda-nx650-dominator-street-tracker.html
    

pmakovi 10198 2011. augusztus 4. 22:43  
Van egy DOMIS cikk a láthatáron:
http://www.motorrevu.hu/hirek/endurobol_is_lehet_epiteni
Üdv: Peti
    

kanyar 10197 2011. augusztus 4. 21:58   Válasz erre: 10190
Hát folytatnám a menetet szívesen! :-(
    

dinne 10196 2011. augusztus 4. 21:54   Válasz erre: 10195
Csak az orromat:-)
    

kanyar 10195 2011. augusztus 4. 21:43   Válasz erre: 10194
Ott voltál? Vagy ott hagytad? :-)))))
    

dinne 10194 2011. augusztus 4. 21:42   Válasz erre: 10193
A -3 fog sokkal jobban fáj a kocsmában is:-)
    

gcs 10193 2011. augusztus 4. 21:40   Válasz erre: 10192
Ja, akarom mondni +3 fog :-) Érezhetõen sokat számít.
    

kanyar 10192 2011. augusztus 4. 21:32   Válasz erre: 10191
Ami most fent volt, ahoz képest csak hármat! mert kerékcserekor 45-re cseréltem mert volt és azt bevette még a lánc hossza.
    

gcs 10191 2011. augusztus 4. 21:28   Válasz erre: 10184
Elhiszem. Tényleg sokat számít az a néhány plusz fog hátul. Nálam ráadásul ez +5-öt jelent :-)
    

dinne 10190 2011. augusztus 4. 21:28   Válasz erre: 10188
Nekem mondod, úgy fájt a szívem amikor néztem a képeket:-(
    

dinne 10189 2011. augusztus 4. 21:27   Válasz erre: 10186
Majd úgy kerékre kapom mint Gcs a farönknél:-)
    

kanyar 10188 2011. augusztus 4. 21:27  
Ez a szakasz gyönyörû!
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/601-800?page=1
    

kanyar 10187 2011. augusztus 4. 21:24   Válasz erre: 10185
Minden nap! :-)
    

kanyar 10186 2011. augusztus 4. 21:24   Válasz erre: 10184
Mi lesz ezután!?
    

dinne 10185 2011. augusztus 4. 21:21   Válasz erre: 10183
A füstölõ szörnyeteget nézted?
    

dinne 10184 2011. augusztus 4. 21:20   Válasz erre: 10183
Az jó. Nekem ti mondtátok hogy sok helyen az elsõ kerék a levegõben (nekem fel se tûnt).:-)
    

kanyar 10183 2011. augusztus 4. 21:19   Válasz erre: 10182
Nem csak ideális hajtást kapott! mint a tied is!
    

dinne 10182 2011. augusztus 4. 21:17   Válasz erre: 10181
Nyitottatok a karbin.

Közben elkezdem felpumpolni a többit is
    

kanyar 10181 2011. augusztus 4. 21:11   Válasz erre: 10179
Majd kevés lesz ha megszokod!
    

kanyar 10180 2011. augusztus 4. 21:10   Válasz erre: 10179
Jó az ha van tartalék! :-D
    

gcs 10179 2011. augusztus 4. 21:07   Válasz erre: 10178
Nem, de ebben a tartományban már mindent tud a motor, ami nekem kellhet :-))))
    

kanyar 10178 2011. augusztus 4. 21:05   Válasz erre: 10177
Mert ott akad? :-))))
    

gcs 10177 2011. augusztus 4. 21:04   Válasz erre: 10175
Láttam. Jó hosszú túra lett :-))

Asszem hétvégén újra össze kell ismerkedni a motorral terepen. Meg kell tanulni 0.5 és 1.5 mm között mozgatni a gázkart :-))
    

kanyar 10176 2011. augusztus 4. 21:02   Válasz erre: 10175
ez lemaradt
http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0948
    

kanyar 10175 2011. augusztus 4. 21:01  
Még Haitiin is jártunk! :-)))))
    

kanyar 10174 2011. augusztus 4. 20:54   Válasz erre: 10172
ennél érdekesebb a magaslati! :-)))))
    

gcs 10173 2011. augusztus 4. 20:53   Válasz erre: 10171
Sokat. Már kezdek tõle tartani :-) A terepgumikon is úgy tolt, mint a K60-nal :-)
    

gcs 10172 2011. augusztus 4. 20:52  
Ez sem lehetett rossz: http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0975
    

kanyar 10171 2011. augusztus 4. 20:51   Válasz erre: 10169
Na mit változott a gép?
    

kanyar 10170 2011. augusztus 4. 20:50   Válasz erre: 10169
Elvileg van! csak még nem látom.
    

gcs 10169 2011. augusztus 4. 20:47   Válasz erre: 10168
Arról az útról van kép, ahol Dinnye olyan magasra ment, hogy elfogyott a levegõ is? :-))
    

kanyar 10168 2011. augusztus 4. 20:40   Válasz erre: 10167
Egy fadarab beszorult a felni és a gumi közé valahogy! le kellett ereszteni a gumit hogy ki lehessen húzni!
    

gcs 10167 2011. augusztus 4. 19:20   Válasz erre: 10166
Sajnos. Itt mi történt? http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0901
    

dinne 10166 2011. augusztus 4. 19:18   Válasz erre: 10165
Errefelé valahogy kevesebb a patak:-)
    

gcs 10165 2011. augusztus 4. 19:07   Válasz erre: 10164
Kanyar és Szabi is mesélte :-) De akkor is jó szakasz volt... :-)

Majd keresünk patakban keresztbe fekvõ farönköt gyakorolni.
    

dinne 10164 2011. augusztus 4. 19:02   Válasz erre: 10163
volt borulás is:-)
    

gcs 10163 2011. augusztus 4. 18:48   Válasz erre: 10162
Ez jó kis "út" :-)

http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0876
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők