| vaszabi | 10260 | 2011. augusztus 10. 20:49 | Válasz erre: 10256 |
|
Tudod én ilyen túlpörgõs vagyok...de majd letisztul ..és megnyugszom ;-)
|
| kanyar | 10259 | 2011. augusztus 10. 20:48 | Válasz erre: 10248 |
|
Az a baj, Te nem tudsz meg inni egy korsó sört, mert a felénél bebabünös leszel! :-))))
|
| dinne | 10258 | 2011. augusztus 10. 20:48 | Válasz erre: 10252 |
|
Gyorsan inni nem tudok csak sokat:-) Ehhez jól jön az plussz pár kiló ami szabinak átok leszz az asszonycipelésnél |
| vaszabi | 10257 | 2011. augusztus 10. 20:48 |
|
De ami még nekem nagyon tetszik---Egy elsõ kerék...egy hosszú tengely bele és talicskázás(egyik fogja a tengelyt másik tolja a lábát fogva)...persze terepen :-DDDDDD
|
| vaszabi | 10255 | 2011. augusztus 10. 20:46 |
|
Olyan is van hogy egy két fa közé kifeszített madzagon virsli és ...két fõ a motoron ...és az utasnak kell lerágni ...lábletétel tilos!!! :-)
|
| vaszabi | 10253 | 2011. augusztus 10. 20:43 |
|
Ja a szállás jó...kapunk ágynemût, van szauna és van medence .Képek hamarosan ;-)
|
| gcs | 10252 | 2011. augusztus 10. 20:42 | Válasz erre: 10248 |
|
Bár nem ismerem mindenki kapacitását, de Dinnye csapata ebben esélyes lesz :-))
|
| vaszabi | 10251 | 2011. augusztus 10. 20:42 | Válasz erre: 10249 |
|
Javitok :-D Vagy legyen lassan menés mély homokban dombra felfelé leesett lánccal :-DDDDDDD |
| vaszabi | 10250 | 2011. augusztus 10. 20:41 | Válasz erre: 10247 |
|
Lesz a héten össze szeretném hozni csak sok a dolog ;-) Bár ma pl.olajat cseréltem..megnéztem a szállást ..meg elugrottam Orfûre egy kicsit kanyarogni.... :-) |
| gcs | 10249 | 2011. augusztus 10. 20:40 | Válasz erre: 10246 |
|
Oké. Az eldõlés még lassúnak számít? Vagy legyen lassan menés mély homokban dombról lefelé :-)
|
| vaszabi | 10248 | 2011. augusztus 10. 20:39 |
|
Ez sem rossz! "Szerintem a sörpörgõ nagyon állat játék, mikor 2 csapat küzd egymás ellen 4-4 fõvel. A sorban a csapatoktól az elsõ ember elszalad egy 10 méterre levõ karóhoz ott egy korsó sört leküld és 10 szer körbefordul a karó körül lehajtott fejjel, aztán visszaszalad a csapatához. Amelyik csapatból a 4 fõ hamarabb végez, az nyert!" |
| vaszabi | 10244 | 2011. augusztus 10. 20:22 | Válasz erre: 10234 |
|
Az enyém is 46-os ...és gyorsan taposok :-D
|
| vaszabi | 10243 | 2011. augusztus 10. 20:21 | Válasz erre: 10239 |
|
Szicsu is ráér ..és gyün....hozza a koboldszerkót is és este elássa a kincset :-DDDD
|
| vaszabi | 10241 | 2011. augusztus 10. 20:19 | Válasz erre: 10235 |
|
Na szép.... :-D Az meg micsoda pontosan ? Motorral lassan menés...vagy lassan ivás.vagy.... |
| dinne | 10239 | 2011. augusztus 10. 11:58 | Válasz erre: 10238 |
|
Szicsuval jobban járna, de Szabi a nagy terhet szereti:-)
|
| infantri | 10235 | 2011. augusztus 10. 11:35 | Válasz erre: 10233 |
|
Optit csak kihaszmáltam és eldobtam:)Maradok Mariannál. Lassúsági verseny? |
| gcs | 10234 | 2011. augusztus 10. 10:01 | Válasz erre: 10233 |
|
Ha lesz elég sör, biztosan be fog indulni a fantáziánk.... :-) Viszont én a lufiszéttaposásban elõnyben leszek a 47-es krosszcsizmával :-))
|
| vaszabi | 10233 | 2011. augusztus 10. 09:55 |
|
Na szóval kedves barátaim!!!!(vaszabiféle Nagy arcnövelõ meeting tábor) :-DDDD Ma megyek és lepontosítom a szállást...csinálok képeket is és estefelé részleteket is tudok majd mondani. Ami a legfontosabb hogy mindenki ott lesz aki számít....(kivéve Mpeti barátomékat minden hétvégéjük telített...ezt sajnálom) A bátor résztvevõk: Kanyar+Sziszi Infantry+Mariann Opti+Hajni Dinnye,Szicsu,Atti,Janika,Gcs, ...és Én ;-) Halászlé lesz az ebéd...Kukta---vaszabi Vacsora Köröm és marhalábszár vegyes pöri... kukta---Apóskám Töröm a fejem csapatversenyeken....várom az ötleteket...pl. lufiszéttaposás krossz csizmában ...ki tud többet... zsákban futás asszony cipelés....én vihetem dinnyust is Opti meg Infantryt :-DDDDD , Célbalövés Íjjal...........kötél húzás---Dominator ellen...illetve ami sosem fordul elõ domi húzás kötéllel ezek csak ötletek semmi sem fix csak agyalgatok hogy tuti legyen ;-) |
| kanyar | 10232 | 2011. augusztus 10. 07:22 | Válasz erre: 10230 |
|
Az jó volt!:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
| gcs | 10230 | 2011. augusztus 9. 09:05 | Válasz erre: 10229 |
|
Láttam a videót is, ahol "nem volt interjúképes az alany" :-) Az kemény menet lehetett...
|
| nx650r | 10225 | 2011. augusztus 8. 17:19 |
|
Hello Kanyar!Érdeklõdnék ha összerakatok egy xr 600 hajtókart egy dominator fõtengelyére akkor lehet rárakni emelt kompressziós dugattyút vagy az már úgy sok lenne és beleérne a hengerfejbe vagy a szelepbe?
|
| SZICSU | 10221 | 2011. augusztus 7. 21:02 |
|
Nem is mondtam...Azért Horvátországban is látni motorokat ám...
|
| vaszabi | 10220 | 2011. augusztus 7. 21:01 |
|
Na majd nekiállok én is feltölteni Dinnyus Serverére az Erdélyi képeket meg a 2 db videót!
|
| SZICSU | 10217 | 2011. augusztus 7. 20:58 | Válasz erre: 10216 |
|
Ahogy elnézem itt már nem kevés koktél fogyott...:-)
|
| SZICSU | 10215 | 2011. augusztus 7. 20:53 | Válasz erre: 10214 |
|
Ha jólesik...:-)Az én kedvenc koktélom a szóda+bor a megfelelõ arányban...:-DDDD
|
| vaszabi | 10209 | 2011. augusztus 7. 20:37 |
| gcs | 10208 | 2011. augusztus 7. 20:33 | Válasz erre: 10207 |
|
Kemény az élet :-))) http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Infantri/kepek/100_6463 |
| kanyar | 10206 | 2011. augusztus 5. 21:05 | Válasz erre: 10205 |
|
Nem hittük, csak terhes mennyiség. :-))) Már egyszer-kétszer megettük mi is! Csak nem leves után :-)))
|
| gcs | 10204 | 2011. augusztus 5. 09:25 | Válasz erre: 10203 |
|
Ez igen szimpatikusan hangzik. Úgy érzem kezdek éhes lenni... :-))
|
| infantri | 10203 | 2011. augusztus 5. 09:13 | Válasz erre: 10202 |
|
Nincs ezer forint.Jár hozzá kenyér és káposzta így 14 ron.
|
| gcs | 10202 | 2011. augusztus 5. 09:01 |
|
Ez tényleg durva. :-)) http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/2gep/901-1000/DSCF1929 |
| gcs | 10201 | 2011. augusztus 5. 08:47 |
|
Dinnye kirobban a habokból: http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/2gep/501-600/DSCF1593 Jó kép :-)) |
| gcs | 10199 | 2011. augusztus 5. 06:56 | Válasz erre: 10198 |
|
Pofás darab. Itt egy hasonló: http://caferacerspecial.blogspot.com/2011/03/honda-nx650-dominator-street-tracker.html
|
| pmakovi | 10198 | 2011. augusztus 4. 22:43 |
|
Van egy DOMIS cikk a láthatáron: http://www.motorrevu.hu/hirek/endurobol_is_lehet_epiteni Üdv: Peti |
| dinne | 10194 | 2011. augusztus 4. 21:42 | Válasz erre: 10193 |
|
A -3 fog sokkal jobban fáj a kocsmában is:-)
|
| gcs | 10193 | 2011. augusztus 4. 21:40 | Válasz erre: 10192 |
|
Ja, akarom mondni +3 fog :-) Érezhetõen sokat számít.
|
| kanyar | 10192 | 2011. augusztus 4. 21:32 | Válasz erre: 10191 |
|
Ami most fent volt, ahoz képest csak hármat! mert kerékcserekor 45-re cseréltem mert volt és azt bevette még a lánc hossza.
|
| gcs | 10191 | 2011. augusztus 4. 21:28 | Válasz erre: 10184 |
|
Elhiszem. Tényleg sokat számít az a néhány plusz fog hátul. Nálam ráadásul ez +5-öt jelent :-)
|
| dinne | 10190 | 2011. augusztus 4. 21:28 | Válasz erre: 10188 |
|
Nekem mondod, úgy fájt a szívem amikor néztem a képeket:-(
|
| dinne | 10189 | 2011. augusztus 4. 21:27 | Válasz erre: 10186 |
|
Majd úgy kerékre kapom mint Gcs a farönknél:-)
|
| kanyar | 10188 | 2011. augusztus 4. 21:27 |
|
Ez a szakasz gyönyörû! http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/601-800?page=1 |
| dinne | 10184 | 2011. augusztus 4. 21:20 | Válasz erre: 10183 |
|
Az jó. Nekem ti mondtátok hogy sok helyen az elsõ kerék a levegõben (nekem fel se tûnt).:-)
|
| kanyar | 10183 | 2011. augusztus 4. 21:19 | Válasz erre: 10182 |
|
Nem csak ideális hajtást kapott! mint a tied is!
|
| dinne | 10182 | 2011. augusztus 4. 21:17 | Válasz erre: 10181 |
|
Nyitottatok a karbin. Közben elkezdem felpumpolni a többit is |
| gcs | 10179 | 2011. augusztus 4. 21:07 | Válasz erre: 10178 |
|
Nem, de ebben a tartományban már mindent tud a motor, ami nekem kellhet :-))))
|
| gcs | 10177 | 2011. augusztus 4. 21:04 | Válasz erre: 10175 |
|
Láttam. Jó hosszú túra lett :-)) Asszem hétvégén újra össze kell ismerkedni a motorral terepen. Meg kell tanulni 0.5 és 1.5 mm között mozgatni a gázkart :-)) |
| kanyar | 10176 | 2011. augusztus 4. 21:02 | Válasz erre: 10175 |
|
ez lemaradt http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0948 |
| gcs | 10173 | 2011. augusztus 4. 20:53 | Válasz erre: 10171 |
|
Sokat. Már kezdek tõle tartani :-) A terepgumikon is úgy tolt, mint a K60-nal :-)
|
| gcs | 10172 | 2011. augusztus 4. 20:52 |
|
Ez sem lehetett rossz: http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0975
|
| gcs | 10169 | 2011. augusztus 4. 20:47 | Válasz erre: 10168 |
|
Arról az útról van kép, ahol Dinnye olyan magasra ment, hogy elfogyott a levegõ is? :-))
|
| kanyar | 10168 | 2011. augusztus 4. 20:40 | Válasz erre: 10167 |
|
Egy fadarab beszorult a felni és a gumi közé valahogy! le kellett ereszteni a gumit hogy ki lehessen húzni!
|
| gcs | 10167 | 2011. augusztus 4. 19:20 | Válasz erre: 10166 |
|
Sajnos. Itt mi történt? http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0901
|
| gcs | 10165 | 2011. augusztus 4. 19:07 | Válasz erre: 10164 |
|
Kanyar és Szabi is mesélte :-) De akkor is jó szakasz volt... :-) Majd keresünk patakban keresztbe fekvõ farönköt gyakorolni. |
| gcs | 10163 | 2011. augusztus 4. 18:48 | Válasz erre: 10162 |
|
Ez jó kis "út" :-) http://www.dinnye.co.cc:8080/index.php/2011-erdely/Kanyar/1gep/801-1000/SANY0876 |