| dinne | 10162 | 2011. augusztus 4. 18:43 | Válasz erre: 10159 |
|
Igen mert azok a nagyobbak és tegnap hajnalban fél kettõkor úgy gondoltam hogy holnap is lesz nap.:-) |
| gcs | 10160 | 2011. augusztus 4. 15:47 | Válasz erre: 10155 |
|
Peti, láttál egyáltalán valamit az útból attól a nagy tanktáskától? :-))
|
| gcs | 10159 | 2011. augusztus 4. 15:47 | Válasz erre: 10157 |
|
Jók lettek. A 2. gép galériában nincsenek fotók, csak az 1-100 alatt.
|
| kanyar | 10156 | 2011. augusztus 4. 08:52 | Válasz erre: 10154 |
|
Ezt tudja folyamatosan :-(((( A kapcsolat idõtúllépés miatt megszakadt |
| infantri | 10155 | 2011. augusztus 4. 07:35 | Válasz erre: 10149 |
|
Mire vagy kiváncsi? Össze se lehet hasonlítani a gyárival. |
| dinne | 10154 | 2011. augusztus 4. 01:21 |
|
Felraktam egy adag képet. Tesztnek. Ha jó akkor megy fel több is. Egyenlõre az otthoni szerverre pakoltam mert ekkora mennyiséget nem nagyon tudok máshova felrakni. (Ezért ha lassú akkor valami más megoldást kell keresnem). http://www.dinnye.co.cc:8080/ |
| kanyar | 10153 | 2011. augusztus 3. 22:11 | Válasz erre: 10149 |
|
Szopás közben az mosolyog, akinek tetszik! vagy nem? :-)))
|
| gcs | 10150 | 2011. augusztus 3. 12:44 | Válasz erre: 10149 |
|
Vagy esetleg egy japán diáklány Freddy Kruegerrel? Nem, ennyire rossz biztos nem lehetett. :-))) Én a két csajos verzióra tippelek :-))) |
| Okta | 10149 | 2011. augusztus 3. 12:29 | Válasz erre: 10148 |
|
Jójó, de milyen: mint egy álom két éppen 18 éves japán diáklánnyal (oldalt copf, fehér harisnya, kockás szoknya, stb.) vagy inkább ilyen: http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:R%C3%A9m%C3%A1lom_az_elm_utc%C3%A1ban.jpg&filetimestamp=20090914063022 :-DDD |
| gcs | 10147 | 2011. augusztus 2. 08:32 | Válasz erre: 10146 |
|
Szép kör lett. Milyen volt az Africa az új futómûvel?
|
| kanyar | 10144 | 2011. augusztus 1. 22:51 | Válasz erre: 10142 |
|
Persze, még nekem is meg van! Bárki aki szereti a kalandot, a hegyieket merem ajánlani!
|
| gcs | 10143 | 2011. augusztus 1. 22:50 | Válasz erre: 10141 |
|
A szobor csak szeretne akkora lenni, mint az a kék ruhás csóka... :-))
|
| gcs | 10142 | 2011. augusztus 1. 22:48 | Válasz erre: 10140 |
|
Szépek. Fõleg a hegyi. :-)) Majd a tracket elkérem Dinnyétõl, remélem meg van neki.
|
| kanyar | 10137 | 2011. augusztus 1. 22:37 | Válasz erre: 10136 |
|
maximálisan! Viszont már másképp csinálnám meg, mert lett jobb ötlésem rá.de lehet átszabom!
|
| gcs | 10134 | 2011. augusztus 1. 22:28 | Válasz erre: 10132 |
|
Csorog a nyálam... :-)))) Az oldaltáskák bírták a strapát?
|
| kanyar | 10133 | 2011. augusztus 1. 22:22 | Válasz erre: 10129 |
|
Ott mentünk az elõzõ képek útminõségén!:-D málhákkal!
|
| SZICSU | 10129 | 2011. augusztus 1. 12:48 |
|
Sziasztok utazók!!!Gyorsan,gyorsan legalább egy pár fotót csepegtessetek,had csorgassuk a nyálunkat...:-)
|
| gcs | 10128 | 2011. augusztus 1. 07:56 | Válasz erre: 10124 |
|
Azért pár képet étvágygerjesztõnek feldobhattok :-))
|
| vaszabi | 10125 | 2011. július 31. 20:45 | Válasz erre: 10124 |
|
Holnap megyek nyaralni..tehát Dinnyusnak van egy hete földobni az anyagokat valahová ahol hozzáférek...aztán indul a filmgyártás...és ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek :-DDDDD Tényleg légyszi gyûjtsétek össze neki a nyersanyagokat....olyan kisfilm lesz belõle hogy csuhajj ;-) |
| vaszabi | 10123 | 2011. július 31. 09:20 |
|
A sportmotoron:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/terepelunk-91250
|
| gcs | 10122 | 2011. július 31. 08:30 | Válasz erre: 10117 |
|
Ja, tök jó lett a videó Szabi. És az operatõrök is profik voltak. :-)
|
| gcs | 10121 | 2011. július 31. 08:29 | Válasz erre: 10117 |
|
Vajon mitõl van most izomlázam mindenhol??? :-)))
|
| gcs | 10120 | 2011. július 31. 08:28 | Válasz erre: 10118 |
|
Pihenjétek ki magatokat, aztán kérünk egy csomó képet meg videót! :-)
|
| vaszabi | 10117 | 2011. július 31. 00:27 |
|
Na csak sikerült végre össze hozni: http://www.youtube.com/watch?v=neSk0HX5Muk |
| vaszabi | 10115 | 2011. július 30. 22:38 |
|
Bizony ám!!!! Már kész a videó ..de ki kelett cserélnem egy zenét mert a you tube letiltotta a hangot..tököm a szerzõi jogokba mááánnnn!!!! |
| Okta | 10111 | 2011. július 28. 11:33 |
|
Ezt találtam, hátha érdekel valakit: http://www.kepesmotor.hu/krossz_enduro_gumi/p684242 (Nekem most nincs rá keret.) |
| Okta | 10110 | 2011. július 28. 10:19 |
|
Srácok, ezt ide kiírtam: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4335&session_id=SESSION_ID.38 Talán összejön egy pót-találkozó... ;-) |
| gstibb | 10109 | 2011. július 28. 08:48 | Válasz erre: 10108 |
|
Köszi a tippeket. A Dominatoros oldal nem mûködik már? Mióta eladtam a Domit, nem nagyon látogattam az oldalt :-(
|
| vaszabi | 10108 | 2011. július 27. 20:45 | Válasz erre: 10105 |
|
Ár érték arányban az egyik legjobb gumi az E09. Száraz aszfalton nincs vele gond simán lehet vele kanyar-vadászni ...terepen és sárban szuper...futásteljesítményre jobb a K60-nál ...vizes aszfalton ésszel kell döntögetni és érzéssel a gázzal...most Erdélyben 3000km-t raktam bele és nem volt vele gond ..sár sziklás-köves terep....murva aszafalt...sok-sok vizes aszfalt stb stb Jó gumi!! Ami drágább de hasonlóan jó ...sõt vizes aszfalton is stabil...télen is használtam csak jót mondhatok róla az a Michelin T 63...pont ilyen készülök venni az Õszre -Télre ha elfogy az E-09. E09 szettben :26-27ezer T63 : 37-38ezer. |
| gcs | 10107 | 2011. július 26. 17:02 | Válasz erre: 10106 |
|
Az E09 egy elég jó kompromisszum, ha terepen is sokat van használva a motor. Aszfaltra a K60 nagyon jó, de laza talajon vagy sárban nem sokat fog.
|
| SZICSU | 10106 | 2011. július 26. 16:31 | Válasz erre: 10105 |
|
Hát,szerintem ezek közül a K60 jó választás!Az E09 vizes aszfalton sokkal jobban csúszik,viszont terepen jobb.TKC80-ról Szabinak van tapasztalata...De szerintem,ha nem akarsz kemény terepre menni,a Heidenau jó választás lehet.
|
| gstibb | 10105 | 2011. július 26. 15:03 |
|
Sziasztok, látom néhány Domin E09 van. Errõl tudnátok mesélni? Milyen aszfalton? Valami duál gumit néznék, E07, K60 illetve TKC80 jöhet még szóba szerintem. Ha ezekrõl van tapasztalat, az is érdekel. Ja, KLE500-ra lenne :-) Köszi: gstibb
|
| SZICSU | 10104 | 2011. július 26. 08:32 | Válasz erre: 10103 |
|
Hát lehet...Ahogy néztem a Taki féle videókat egy páran eltünedeztek..:-)))
|
| Okta | 10103 | 2011. július 26. 08:21 | Válasz erre: 10102 |
|
...vagy már jóllakott a Tenerések ebédjével. ;-)
|
| vaszabi | 10102 | 2011. július 26. 01:08 | Válasz erre: 10101 |
|
Azzal szerencsére nem...vagy csak nem láttuk ahogy röhög rajtunk a fák között :-D
|
| vaszabi | 10100 | 2011. július 25. 15:45 | Válasz erre: 10094 |
|
Néha egy pár nyájjal, meg b@szott nagy felénk rongyoló kutyákkal de Tenerésekkel nem :-)
|
| vaszabi | 10099 | 2011. július 25. 15:44 | Válasz erre: 10093 |
|
Hát baromi jó volt az tuti élvezkedtem jó volt végre 3D-ben motorozni :-) Most megint meg kell elégedni a 2D vel :-( Voltak keményebb részek is ahol lehetett kapaszkodni ...a csajok sokat sétálgattak :-D ...ahogy Janika fogalmazott "na ez az endúrózás ...vagy valami ilyesmi" :-DDDD Haza 700km-t jöttem...de még mentem egy kört a városban meg az ürgén .....tehát Nem motoroztam ki magam ...ebbõl sosem elég ;-)
|
| pmakovi | 10098 | 2011. július 25. 15:42 | Válasz erre: 10097 |
|
Szabi! Örülök, hogy egyben itthon. Szép és fárasztó túra lehetett. Üdv: Peti |
| vaszabi | 10097 | 2011. július 25. 15:38 |
|
Üdv uraim...a képek majd felkerülnek...de csak ha Dinnyus hazajön mert azt beszéltük minden anyagot összegyûjt és felrakja.....én is várom õket hogy összeszedjem a videókat képeket...és összevágok valami ütõs kis túravideót...lett vágóanyag...nem sok de annál jobbak :-D
|
| zsola72 | 10096 | 2011. július 25. 14:53 | Válasz erre: 10091 |
|
gratula! A képeket felrakhatnád valami webalbumba, s jöhet az élménybeszámoló ! |
| Okta | 10094 | 2011. július 25. 13:11 |
|
Helló utazók! Tenerésekkel nem találkozatok össze a hegyekben: http://www.takacsek.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=158%3Aiv-transylvania-trip&catid=35%3Aminden-ami-az-endurozassal-kapcsolatos&Itemid=58&showall=1
|
| gcs | 10093 | 2011. július 25. 08:07 | Válasz erre: 10091 |
|
Jó kis helyeken jártatok. Kimotoroztad végre magad? :-)
|
| Kovacspeter | 10092 | 2011. július 24. 22:38 | Válasz erre: 10069 |
|
Köszi újfent! Adatlapodon úgy látom majdnem földik vagyunk. Üdv!
|
| SZICSU | 10085 | 2011. július 24. 21:43 |
|
NNNa kikapcsolom a gépet,mert megint zörög az ég...Nem szeretném,ha szétcseszné egy villám.:-)))Jóccakát,majd holnap értekezünk!
|
| vaszabi | 10083 | 2011. július 24. 21:40 | Válasz erre: 10080 |
|
Kötélbõl vannak az idegei ..meg sem szólat ...pedig sikíthatott volna párszor :-DDDD
|
| SZICSU | 10079 | 2011. július 24. 21:37 | Válasz erre: 10074 |
|
A sok nagyfeszültségtõl nem töltõdött fel egyesek ruhája???
|
| vaszabi | 10078 | 2011. július 24. 21:37 |
|
Az igazán jó akció képek Sziszi gépén lesznek...mert mi csak akkor kattintgattunk mikor megálltunk...az pedig nem sokszor fordult elõ :-)
|
| SZICSU | 10076 | 2011. július 24. 21:35 | Válasz erre: 10075 |
|
Most,hogy mondod...De én azt hittem,hogy a sok fröccstõl volt...:-DD
|
| vaszabi | 10075 | 2011. július 24. 21:34 | Válasz erre: 10072 |
|
Szeva ..láttunk szivárványt ...nem csuklottál :-DDD
|
| vaszabi | 10070 | 2011. július 24. 21:29 |
|
Na mi Optival sikeresen haza értünk! Naggyon király volt...majd dobok fel pár képet.csak most családozom...meg persze az asszony is hiányzott már kissééééééé :-D |
| zsola72 | 10069 | 2011. július 24. 18:42 | Válasz erre: 10068 |
|
Látom képben vagy.A Jád-völgyi úttól nem szarabb, csak hosszabb a földutas szakasz. Esõ után milyen ....már nem igazán emlékszem , és ráadásul mi meg kifejezetten szeretünk esõ után menni , legalább nem szívjuk a port. De sárdagasztástól nem kell tartani . Mint kiderült nem elõször jártok ilyen helyeken, így szerintem simán elmentek itt is. Biharfüred - Dragan-tó neccesebb lenne egy kicsit néhány km-en, de a hozzáállásból ítélve , ott is végigmennétek üdv |
| Kovacspeter | 10068 | 2011. július 24. 15:00 | Válasz erre: 10066 |
|
Szia! Köszi az infót! A köves földút izgat, hogy vajon esõ után mennyire vállalható? A Jád-völgyi úthoz (Királyhágó-Biharfüred) mennyire hasonlítható? Azt többször megtettem már, volt hogy esõ után is. A Királyerdõn átvezetõ utat ismerem még 'makadám' korából, voltunk arra tavasszal is, de nagyon szeretnék átkelni egyszer ezen az ominózus szakaszon. Üdv! |
| zsola72 | 10066 | 2011. július 22. 21:46 | Válasz erre: 10061 |
|
Szia! Utoljára egy éve jártam azon az úton, akkor még az aszfaltos rész kátyús volt Gyalukaluluig, kb. onnan helyenként köves földút, majd Matisesti-tõl már jó aszfalt Albacig , ha jól emlékszem és azóta nincs változás.Szerintem óvatosan teljesíthetõ (láttam már sokkal szarabb helyeken is aszfalt bringát), de nem a legideálisabb útvonal számotokra, meglepetéseket tartalmazhat! Én inkább a Királyerdõ(Bratca-Belényes)-Vartop(DN75)-Aranyos-völgye útvonalat ajánlanám ,ha arra még nem jártatok.Szép is, jó is és még a majrécsík is eltûnik! De hátha lesz valakinek frissebb infója üdv |
| Kovacspeter | 10064 | 2011. július 21. 22:47 | Válasz erre: 10062 |
|
Jó estét Dominátorosok, Üdv Szicsu! Az még jó, kb 2 hét múlva indulnánk Erdélybe:) Ezek szerint a többiek túrán vannak? Hali! |
| Olga | 10063 | 2011. július 21. 21:30 |
|
sziasztok http://www.youtube.com/watch?v=qdKwhNW76eU&feature=player_detailpage |