16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 10162 2011. augusztus 4. 18:43   Válasz erre: 10159
Igen mert azok a nagyobbak és tegnap hajnalban fél kettõkor úgy gondoltam hogy holnap is lesz nap.:-)

    

infantri 10161 2011. augusztus 4. 16:27   Válasz erre: 10160
Volt látnivaló?
Felette,mellette látok.
    

gcs 10160 2011. augusztus 4. 15:47   Válasz erre: 10155
Peti, láttál egyáltalán valamit az útból attól a nagy tanktáskától? :-))
    

gcs 10159 2011. augusztus 4. 15:47   Válasz erre: 10157
Jók lettek. A 2. gép galériában nincsenek fotók, csak az 1-100 alatt.
    

gcs 10158 2011. augusztus 4. 14:44   Válasz erre: 10157
Határozottan jobb.
    

dinne 10157 2011. augusztus 4. 12:43   Válasz erre: 10156
Belerúgtam egyet talán most jó:-)
    

kanyar 10156 2011. augusztus 4. 08:52   Válasz erre: 10154
Ezt tudja folyamatosan :-((((
A kapcsolat idõtúllépés miatt megszakadt
    

infantri 10155 2011. augusztus 4. 07:35   Válasz erre: 10149
Mire vagy kiváncsi?
Össze se lehet hasonlítani a gyárival.
    

dinne 10154 2011. augusztus 4. 01:21  
Felraktam egy adag képet. Tesztnek. Ha jó akkor megy fel több is. Egyenlõre az otthoni szerverre pakoltam mert ekkora mennyiséget nem nagyon tudok máshova felrakni.
(Ezért ha lassú akkor valami más megoldást kell keresnem).

http://www.dinnye.co.cc:8080/

    

kanyar 10153 2011. augusztus 3. 22:11   Válasz erre: 10149
Szopás közben az mosolyog, akinek tetszik! vagy nem? :-)))
    

SZICSU 10152 2011. augusztus 3. 21:26   Válasz erre: 10151
Én is erre a verzióra tippelnék....:-))
    

dinne 10151 2011. augusztus 3. 21:15   Válasz erre: 10150
A két csajos álom a nyerõ:-)
    

gcs 10150 2011. augusztus 3. 12:44   Válasz erre: 10149
Vagy esetleg egy japán diáklány Freddy Kruegerrel? Nem, ennyire rossz biztos nem lehetett. :-)))
Én a két csajos verzióra tippelek :-)))
    

Okta 10149 2011. augusztus 3. 12:29   Válasz erre: 10148
Jójó, de milyen: mint egy álom két éppen 18 éves japán diáklánnyal (oldalt copf, fehér harisnya, kockás szoknya, stb.) vagy inkább ilyen: http://hu.wikipedia.org/w/index.php?title=F%C3%A1jl:R%C3%A9m%C3%A1lom_az_elm_utc%C3%A1ban.jpg&filetimestamp=20090914063022

:-DDD
    

infantri 10148 2011. augusztus 2. 08:51   Válasz erre: 10147
Mint egy álom.
    

gcs 10147 2011. augusztus 2. 08:32   Válasz erre: 10146
Szép kör lett. Milyen volt az Africa az új futómûvel?
    

infantri 10146 2011. augusztus 2. 07:53   Válasz erre: 10138
3772
    

kanyar 10145 2011. augusztus 1. 22:52   Válasz erre: 10143
Hát ez így van! :-)))))
    

kanyar 10144 2011. augusztus 1. 22:51   Válasz erre: 10142
Persze, még nekem is meg van! Bárki aki szereti a kalandot, a hegyieket merem ajánlani!
    

gcs 10143 2011. augusztus 1. 22:50   Válasz erre: 10141
A szobor csak szeretne akkora lenni, mint az a kék ruhás csóka... :-))
    

gcs 10142 2011. augusztus 1. 22:48   Válasz erre: 10140
Szépek. Fõleg a hegyi. :-)) Majd a tracket elkérem Dinnyétõl, remélem meg van neki.
    

kanyar 10141 2011. augusztus 1. 22:48  
És két nagy arc, vagy egy?
    

kanyar 10140 2011. augusztus 1. 22:45  
Két szoros
hegyi + a kazán
    

kanyar 10139 2011. augusztus 1. 22:43   Válasz erre: 10138
3800-körül, de Peti jobban tudja.
    

gcs 10138 2011. augusztus 1. 22:42   Válasz erre: 10137
Hány km lett a vége a túrának?
    

kanyar 10137 2011. augusztus 1. 22:37   Válasz erre: 10136
maximálisan! Viszont már másképp csinálnám meg, mert lett jobb ötlésem rá.de lehet átszabom!
    

gcs 10136 2011. augusztus 1. 22:33   Válasz erre: 10135
Az elsõk, a tankon.
    

kanyar 10135 2011. augusztus 1. 22:32   Válasz erre: 10134
Elsõ vagy a hátsó?
    

gcs 10134 2011. augusztus 1. 22:28   Válasz erre: 10132
Csorog a nyálam... :-)))) Az oldaltáskák bírták a strapát?
    

kanyar 10133 2011. augusztus 1. 22:22   Válasz erre: 10129
Ott mentünk az elõzõ képek útminõségén!:-D málhákkal!
    

kanyar 10132 2011. augusztus 1. 22:19   Válasz erre: 10128
1
    

infantri 10131 2011. augusztus 1. 15:36   Válasz erre: 10128
Ha megszerelik a netem teszek.
    

SZICSU 10130 2011. augusztus 1. 14:09  
Dinnye!Értekeznünk kellene navi ügyben!
    

SZICSU 10129 2011. augusztus 1. 12:48  
Sziasztok utazók!!!Gyorsan,gyorsan legalább egy pár fotót csepegtessetek,had csorgassuk a nyálunkat...:-)
    

gcs 10128 2011. augusztus 1. 07:56   Válasz erre: 10124
Azért pár képet étvágygerjesztõnek feldobhattok :-))
    

vaszabi 10127 2011. július 31. 21:12   Válasz erre: 10126
Naggyon helyes.... ;-)
    

kanyar 10126 2011. július 31. 21:00   Válasz erre: 10125
Most beszéltük a gyûjtést!
    

vaszabi 10125 2011. július 31. 20:45   Válasz erre: 10124
Holnap megyek nyaralni..tehát Dinnyusnak van egy hete földobni az anyagokat valahová ahol hozzáférek...aztán indul a filmgyártás...és ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek :-DDDDD
Tényleg légyszi gyûjtsétek össze neki a nyersanyagokat....olyan kisfilm lesz belõle hogy csuhajj ;-)
    

kanyar 10124 2011. július 31. 20:28   Válasz erre: 10120
Ezekért a Szabi a felelõs! :-))))
    

vaszabi 10123 2011. július 31. 09:20  
A sportmotoron:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/terepelunk-91250
    

gcs 10122 2011. július 31. 08:30   Válasz erre: 10117
Ja, tök jó lett a videó Szabi. És az operatõrök is profik voltak. :-)
    

gcs 10121 2011. július 31. 08:29   Válasz erre: 10117
Vajon mitõl van most izomlázam mindenhol??? :-)))
    

gcs 10120 2011. július 31. 08:28   Válasz erre: 10118
Pihenjétek ki magatokat, aztán kérünk egy csomó képet meg videót! :-)
    

vaszabi 10119 2011. július 31. 01:12   Válasz erre: 10118
Most????
Örülök hogy épségben ;-)
    

infantri 10118 2011. július 31. 00:52  
Megjöttünk!
    

vaszabi 10117 2011. július 31. 00:27  
Na csak sikerült végre össze hozni:
http://www.youtube.com/watch?v=neSk0HX5Muk
    

vaszabi 10116 2011. július 30. 22:39  
És az Erdélyi különítmény ????
    

vaszabi 10115 2011. július 30. 22:38  
Bizony ám!!!!
Már kész a videó ..de ki kelett cserélnem egy zenét mert a you tube letiltotta a hangot..tököm a szerzõi jogokba mááánnnn!!!!
    

gcs 10114 2011. július 30. 21:28  
Tényleg tökéletes idõ volt egy jó kis dagonyázáshoz... :-)))
    

SZICSU 10113 2011. július 30. 09:14  
Ma legalább süt a nap...:-))
    

SZICSU 10112 2011. július 29. 14:27  
Halihóóó.Nagy a csend....
    

Okta 10111 2011. július 28. 11:33  
Ezt találtam, hátha érdekel valakit:

http://www.kepesmotor.hu/krossz_enduro_gumi/p684242

(Nekem most nincs rá keret.)
    

Okta 10110 2011. július 28. 10:19  
Srácok, ezt ide kiírtam: http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4335&session_id=SESSION_ID.38

Talán összejön egy pót-találkozó...
;-)
    

gstibb 10109 2011. július 28. 08:48   Válasz erre: 10108
Köszi a tippeket. A Dominatoros oldal nem mûködik már? Mióta eladtam a Domit, nem nagyon látogattam az oldalt :-(
    

vaszabi 10108 2011. július 27. 20:45   Válasz erre: 10105
Ár érték arányban az egyik legjobb gumi az E09. Száraz aszfalton nincs vele gond simán lehet vele kanyar-vadászni ...terepen és sárban szuper...futásteljesítményre jobb a K60-nál ...vizes aszfalton ésszel kell döntögetni és érzéssel a gázzal...most Erdélyben 3000km-t raktam bele és nem volt vele gond ..sár sziklás-köves terep....murva aszafalt...sok-sok vizes aszfalt stb stb Jó gumi!!

Ami drágább de hasonlóan jó ...sõt vizes aszfalton is stabil...télen is használtam csak jót mondhatok róla az a Michelin T 63...pont ilyen készülök venni az Õszre -Télre ha elfogy az E-09. E09 szettben :26-27ezer T63 : 37-38ezer.
    

gcs 10107 2011. július 26. 17:02   Válasz erre: 10106
Az E09 egy elég jó kompromisszum, ha terepen is sokat van használva a motor. Aszfaltra a K60 nagyon jó, de laza talajon vagy sárban nem sokat fog.
    

SZICSU 10106 2011. július 26. 16:31   Válasz erre: 10105
Hát,szerintem ezek közül a K60 jó választás!Az E09 vizes aszfalton sokkal jobban csúszik,viszont terepen jobb.TKC80-ról Szabinak van tapasztalata...De szerintem,ha nem akarsz kemény terepre menni,a Heidenau jó választás lehet.
    

gstibb 10105 2011. július 26. 15:03  
Sziasztok, látom néhány Domin E09 van. Errõl tudnátok mesélni? Milyen aszfalton? Valami duál gumit néznék, E07, K60 illetve TKC80 jöhet még szóba szerintem. Ha ezekrõl van tapasztalat, az is érdekel. Ja, KLE500-ra lenne :-) Köszi: gstibb
    

SZICSU 10104 2011. július 26. 08:32   Válasz erre: 10103
Hát lehet...Ahogy néztem a Taki féle videókat egy páran eltünedeztek..:-)))
    

Okta 10103 2011. július 26. 08:21   Válasz erre: 10102
...vagy már jóllakott a Tenerések ebédjével. ;-)
    

vaszabi 10102 2011. július 26. 01:08   Válasz erre: 10101
Azzal szerencsére nem...vagy csak nem láttuk ahogy röhög rajtunk a fák között :-D
    

gcs 10101 2011. július 25. 16:01   Válasz erre: 10100
Medvével? (A kabalán kívül persze) :-)
    

vaszabi 10100 2011. július 25. 15:45   Válasz erre: 10094
Néha egy pár nyájjal, meg b@szott nagy felénk rongyoló kutyákkal de Tenerésekkel nem :-)
    

vaszabi 10099 2011. július 25. 15:44   Válasz erre: 10093
Hát baromi jó volt az tuti élvezkedtem jó volt végre 3D-ben motorozni :-) Most megint meg kell elégedni a 2D vel :-( Voltak keményebb részek is ahol lehetett kapaszkodni ...a csajok sokat sétálgattak :-D ...ahogy Janika fogalmazott "na ez az endúrózás ...vagy valami ilyesmi" :-DDDD Haza 700km-t jöttem...de még mentem egy kört a városban meg az ürgén .....tehát Nem motoroztam ki magam ...ebbõl sosem elég ;-)
    

pmakovi 10098 2011. július 25. 15:42   Válasz erre: 10097
Szabi!
Örülök, hogy egyben itthon.
Szép és fárasztó túra lehetett.
Üdv: Peti
    

vaszabi 10097 2011. július 25. 15:38  
Üdv uraim...a képek majd felkerülnek...de csak ha Dinnyus hazajön mert azt beszéltük minden anyagot összegyûjt és felrakja.....én is várom õket hogy összeszedjem a videókat képeket...és összevágok valami ütõs kis túravideót...lett vágóanyag...nem sok de annál jobbak :-D
    

zsola72 10096 2011. július 25. 14:53   Válasz erre: 10091
gratula!
A képeket felrakhatnád valami webalbumba, s jöhet az élménybeszámoló !
    

Macko 10095 2011. július 25. 13:54  
Jaj de jó képek... :-)))
    

Okta 10094 2011. július 25. 13:11  
Helló utazók! Tenerésekkel nem találkozatok össze a hegyekben: http://www.takacsek.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=158%3Aiv-transylvania-trip&catid=35%3Aminden-ami-az-endurozassal-kapcsolatos&Itemid=58&showall=1
    

gcs 10093 2011. július 25. 08:07   Válasz erre: 10091
Jó kis helyeken jártatok. Kimotoroztad végre magad? :-)
    

Kovacspeter 10092 2011. július 24. 22:38   Válasz erre: 10069
Köszi újfent! Adatlapodon úgy látom majdnem földik vagyunk. Üdv!
    

vaszabi 10091 2011. július 24. 21:57  
11 Jó éjt
    

vaszabi 10090 2011. július 24. 21:55  
10
    

vaszabi 10089 2011. július 24. 21:51  
9
    

vaszabi 10088 2011. július 24. 21:48  
8
    

vaszabi 10087 2011. július 24. 21:45   Válasz erre: 10085
Jó éjt ;-)
    

vaszabi 10086 2011. július 24. 21:45  
7
    

SZICSU 10085 2011. július 24. 21:43  
NNNa kikapcsolom a gépet,mert megint zörög az ég...Nem szeretném,ha szétcseszné egy villám.:-)))Jóccakát,majd holnap értekezünk!
    

vaszabi 10084 2011. július 24. 21:43  
6
    

vaszabi 10083 2011. július 24. 21:40   Válasz erre: 10080
Kötélbõl vannak az idegei ..meg sem szólat ...pedig sikíthatott volna párszor :-DDDD
    

vaszabi 10082 2011. július 24. 21:39   Válasz erre: 10079
Most nem :-D
    

vaszabi 10081 2011. július 24. 21:39  
5
    

SZICSU 10080 2011. július 24. 21:39   Válasz erre: 10077
A maci meg csak sasol...:-))
    

SZICSU 10079 2011. július 24. 21:37   Válasz erre: 10074
A sok nagyfeszültségtõl nem töltõdött fel egyesek ruhája???
    

vaszabi 10078 2011. július 24. 21:37  
Az igazán jó akció képek Sziszi gépén lesznek...mert mi csak akkor kattintgattunk mikor megálltunk...az pedig nem sokszor fordult elõ :-)
    

vaszabi 10077 2011. július 24. 21:36  
4
    

SZICSU 10076 2011. július 24. 21:35   Válasz erre: 10075
Most,hogy mondod...De én azt hittem,hogy a sok fröccstõl volt...:-DD
    

vaszabi 10075 2011. július 24. 21:34   Válasz erre: 10072
Szeva ..láttunk szivárványt ...nem csuklottál :-DDD
    

vaszabi 10074 2011. július 24. 21:34  
3
    

vaszabi 10073 2011. július 24. 21:32  
2
    

SZICSU 10072 2011. július 24. 21:31   Válasz erre: 10070
Üdv.itthon!!!!De nem volt ott Dinnye?:-)))
    

vaszabi 10071 2011. július 24. 21:31  
Na azért egy kettõ
    

vaszabi 10070 2011. július 24. 21:29  
Na mi Optival sikeresen haza értünk!
Naggyon király volt...majd dobok fel pár képet.csak most családozom...meg persze az asszony is hiányzott már kissééééééé :-D
    

zsola72 10069 2011. július 24. 18:42   Válasz erre: 10068
Látom képben vagy.A Jád-völgyi úttól nem szarabb, csak hosszabb a földutas szakasz. Esõ után milyen ....már nem igazán emlékszem , és ráadásul mi meg kifejezetten szeretünk esõ után menni , legalább nem szívjuk a port. De sárdagasztástól nem kell tartani . Mint kiderült nem elõször jártok ilyen helyeken, így szerintem simán elmentek itt is.
Biharfüred - Dragan-tó neccesebb lenne egy kicsit néhány km-en, de a hozzáállásból ítélve , ott is végigmennétek
üdv
    

Kovacspeter 10068 2011. július 24. 15:00   Válasz erre: 10066
Szia! Köszi az infót! A köves földút izgat, hogy vajon esõ után mennyire vállalható? A Jád-völgyi úthoz (Királyhágó-Biharfüred) mennyire hasonlítható? Azt többször megtettem már, volt hogy esõ után is.
A Királyerdõn átvezetõ utat ismerem még 'makadám' korából, voltunk arra tavasszal is, de nagyon szeretnék átkelni egyszer ezen az ominózus szakaszon.
Üdv!
    

Kovacspeter 10067 2011. július 24. 14:46   Válasz erre: 10065
De jó Nekik!
    

zsola72 10066 2011. július 22. 21:46   Válasz erre: 10061
Szia!
Utoljára egy éve jártam azon az úton, akkor még az aszfaltos rész kátyús volt Gyalukaluluig, kb. onnan helyenként köves földút, majd Matisesti-tõl már jó aszfalt Albacig , ha jól emlékszem és azóta nincs változás.Szerintem óvatosan teljesíthetõ (láttam már sokkal szarabb helyeken is aszfalt bringát), de nem a legideálisabb útvonal számotokra, meglepetéseket tartalmazhat!
Én inkább a Királyerdõ(Bratca-Belényes)-Vartop(DN75)-Aranyos-völgye útvonalat ajánlanám ,ha arra még nem jártatok.Szép is, jó is és még a majrécsík is eltûnik!
De hátha lesz valakinek frissebb infója
üdv
    

SZICSU 10065 2011. július 22. 07:59   Válasz erre: 10064
Igen!!!
    

Kovacspeter 10064 2011. július 21. 22:47   Válasz erre: 10062
Jó estét Dominátorosok, Üdv Szicsu!
Az még jó, kb 2 hét múlva indulnánk Erdélybe:) Ezek szerint a többiek túrán vannak?
Hali!
    

Olga 10063 2011. július 21. 21:30  
sziasztok
http://www.youtube.com/watch?v=qdKwhNW76eU&feature=player_detailpage
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők