16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

SZICSU 10062 2011. július 21. 20:32   Válasz erre: 10061
Kanyar kb. 1 és fél hét múlva válaszol a kérdésedre...:-))))
    

Kovacspeter 10061 2011. július 21. 13:08  
Sziasztok dominátorosok, üdv Kanyar!
Tudtok friss információt mondani az 1R jelzésû, Bánffyhunyad-Fehérvölgy útvonal állapotáról? Fõleg a Jósikafalva, Bélesi-víztározó utáni szakasz érdekelne, hogy aszfaltmotorosok számára teljesíthetõ-e?
Elõre is köszi!

    

gcs 10060 2011. július 21. 09:00   Válasz erre: 10059
Vittél bele némi extra kihívást... :-) Remélem hétvégén én is ráérek összekoszolni magam.
    

SZICSU 10059 2011. július 21. 08:46   Válasz erre: 10058
Csak itt nálunk voltam a hegyen...Kopott Heidenau+sár nem jó párosítás...:-))
    

gcs 10058 2011. július 20. 16:23   Válasz erre: 10057
Merre lesz a gurulás?
    

SZICSU 10057 2011. július 20. 13:08   Válasz erre: 10055
Eddig dolgoztam,most megyek motorozni,estére meg van egy sörözés meghívásom....:-))Így teljes a nap!
    

Okta 10056 2011. július 20. 13:06   Válasz erre: 10054
Ki? Én???

:-)

Nagy lesz arrafelé a forgalom mostanában: http://tenere.hu/programok/
    

gcs 10055 2011. július 20. 12:14  
Mindenki motorozik. Vagy dolgozik. Én sajnos az utóbbi csoportba tartozom...:-))

De látom Dinnye motorját helyre tudták pofozni.
    

SZICSU 10054 2011. július 20. 11:55  
Halihóóóó!Valakiiii!
    

SZICSU 10053 2011. július 19. 18:08  
Dinnye sikeresen elhagyta az országot!!!
Makónál még megvót...:-)
    

SZICSU 10052 2011. július 18. 21:54  
Akkóóó jóccakát!
    

dinne 10051 2011. július 18. 21:46  
Köszi mindenkinek a segítséget, átadom az üzeneteket.
    

dinne 10050 2011. július 18. 21:37   Válasz erre: 10048
OK!
    

zsola72 10049 2011. július 18. 21:37  
ja , a lakott területen célszerû betartani a seb.határokat,mert sok helyen mérnek és ha lecsekkolnak csak a postán v. hivatalban tudsz fizetni...de csak gyalog, vagy zsebbe , ha korrupt a rend õre. Azt sem nézik jó szemmel , ha sor elejére mész a dugóban .Tõlünk ezért már szedték össze a jogsit ossztt alig adta vissza a rohadék. Egyébként , ha résen vagy semmi gond.
    

SZICSU 10048 2011. július 18. 21:25  
De a találkahely ok?
    

pmakovi 10047 2011. július 18. 21:23  
Dinnye!
Vigyázz magadra, én is üdvözlöm a Többieket.
Szerncsés utat: Peti
    

dinne 10046 2011. július 18. 21:20   Válasz erre: 10044
Köszönöm átadom.
    

dinne 10045 2011. július 18. 21:19   Válasz erre: 10043
így raktam be agps-be, 23 kmrel hosszab csak. Úgyhogy lehet hogy ez lesz a nyerõ
    

zsola72 10044 2011. július 18. 21:18  
Jó utat, üdvözlöm a csapatot!
    

zsola72 10043 2011. július 18. 21:17   Válasz erre: 10042
Bocs az elejét nem is figyeltem, itthon a 4-es úton rövidebb, Püspökladánynál le Nagyváradnak...csak az erdélyi oldalt figyeltem,a többit a gép adta automatán.
    

dinne 10042 2011. július 18. 21:11   Válasz erre: 10038
A kamionok mondjuk nem szimpik
    

dinne 10041 2011. július 18. 21:10   Válasz erre: 10040
Köszi lecsekkolom, oszt reggel megdumáljuk Szicsuval
    

zsola72 10040 2011. július 18. 21:05   Válasz erre: 10039
Baszki , nem vitte az útvonalat!
    

zsola72 10039 2011. július 18. 20:58  
http://mymap.hu/
    

zsola72 10038 2011. július 18. 20:54  
Mondjuk Szebenig Debrecen felõl mindenképp Belényes(76) aztán Biharlonka (75) Topánfalva (74A), Abrudbánya (74) Gyulafehérvár , Sebes (1) Nagyszeben
ez kb 60 km-rel hosszabb ,mintha Szegednek jönnél , viszont az Aranyos völgye gyönyörû és az 1-es úthoz képest (ha Kolozsváron keresztül jössz) jóval kevesebb rajta kamionforgalom .De annál több a szerpentin. Szeged felõl tavaly voltam elõször Kanyarékkal.Ami megmaradt , hogy elég sok helyen volt útépítés, valószínû hogy az idén már gyorsabban lehet haladni.Habár akkor mi még lentebb haladtunk,mint ami neked most opcio lenne.
    

SZICSU 10037 2011. július 18. 20:48   Válasz erre: 10036
:-)))
    

dinne 10036 2011. július 18. 20:46   Válasz erre: 10035
Van nálam egy lityi
    

SZICSU 10035 2011. július 18. 20:44   Válasz erre: 10034
Ok!Ott leszek!Olajat vigyél magaddal....
    

dinne 10034 2011. július 18. 20:43   Válasz erre: 10033
6:30?
    

SZICSU 10033 2011. július 18. 20:40   Válasz erre: 10032
Ami neked jó...Az a fontos!Én alkalmazkodom.
    

dinne 10032 2011. július 18. 20:38   Válasz erre: 10031
Szokott hely M0 csepel ÖMV? Hánykor?
    

SZICSU 10031 2011. július 18. 20:35   Válasz erre: 10026
OK a libanyak!Hol találkozzunk?
    

dinne 10030 2011. július 18. 20:35   Válasz erre: 10029
Sibiu (nagyszeben)
    

zsola72 10029 2011. július 18. 20:29   Válasz erre: 10027
nagyjából hol érnéd utol õket ?

    

SZICSU 10028 2011. július 18. 20:26  
Kb 20 perc és megtudom,hogy van-é programom holnapra...Ha nincs,akkor goooo!
    

dinne 10027 2011. július 18. 20:25   Válasz erre: 10021
Zsola te jobban ismered ezeket a részeket. Te merre mennél?
    

dinne 10026 2011. július 18. 20:24   Válasz erre: 10025

    

SZICSU 10025 2011. július 18. 20:23   Válasz erre: 10024
Az 5-ös úton?
    

dinne 10024 2011. július 18. 20:21   Válasz erre: 10023
szöged de mehetünk másfelé is
    

SZICSU 10023 2011. július 18. 20:20   Válasz erre: 10020
Merre tervezed a z utat a határig?
    

SZICSU 10022 2011. július 18. 20:19   Válasz erre: 10021
Ha tudok segítek....;-)
    

zsola72 10021 2011. július 18. 20:18  
Gratula , gyorsak voltatok! Azért inkább óvatosan siess, biztos bevárnak.
Szicsu te , egy úriember vagy!
    

dinne 10020 2011. július 18. 20:16   Válasz erre: 10019
nem pakoltam ki:-)
    

SZICSU 10019 2011. július 18. 20:13  
Pakolgass,csak pakolgass!Majd írok,hogy mi a helyzet!
    

dinne 10018 2011. július 18. 20:03   Válasz erre: 10017
ok

    

SZICSU 10017 2011. július 18. 19:59   Válasz erre: 10016
Megtárgyalom itthon,oszt lehet,hogy lekísérlek a határig!
    

dinne 10016 2011. július 18. 19:53   Válasz erre: 10015
Reggel 6-7 körül akarok indulni. Az útvonal meg van nálam . Azt saccolom hogy Nagyszeben környékén kell lenniük. De még nem tudtam senkit felhíni közülük. Valszeg olyan helyen vannak ahol nincs térerõ.
    

SZICSU 10015 2011. július 18. 19:49   Válasz erre: 10014
Mikor indulsz utánuk?
    

dinne 10014 2011. július 18. 19:46   Válasz erre: 10012
De most beírom atelefonba
    

dinne 10013 2011. július 18. 19:45   Válasz erre: 10012
Nem mert nem tudtam a számot.
    

SZICSU 10012 2011. július 18. 19:44   Válasz erre: 10011
Te hívtál du.3 körül?
    

dinne 10011 2011. július 18. 19:42   Válasz erre: 10010
thx
    

SZICSU 10010 2011. július 18. 19:37   Válasz erre: 10007
Ezt akartam javasolni,hogy vegyétek ki nyugodtan,ha nem tudtok szerezni!Jó utat!És jó szórakozást nektek!
    

dinne 10009 2011. július 18. 19:26   Válasz erre: 10008
Köszönöm:-)
    

gcs 10008 2011. július 18. 19:25   Válasz erre: 10007
Ez szuper. Akkor jó utat holnapra :-)
    

dinne 10007 2011. július 18. 19:23   Válasz erre: 10006
Még egy kicsit füstöl a lelkem mert ég le róla az olaj. De most újra müködöpésnek néz ki. Szicsu ott heverõ blokkjából átemeltük a himbákat, Szétszedtük az olajpumpát is de ott minden rendben volt. Szicsunak jövök eggyel,:-)
    

gcs 10006 2011. július 18. 19:19   Válasz erre: 10005
Sikerrel jártál?
    

dinne 10005 2011. július 18. 19:14   Válasz erre: 10004
Most értem vissza, egész napos program volt.
    

SZICSU 10004 2011. július 18. 08:30  
Dinnye!Mikor mész a mûhelybe?
    

gcs 10003 2011. július 17. 21:31   Válasz erre: 10000
Nekem a légszûrõmön szörnyülködött el :-) Mondjuk mikor megkérdezem tõle az olajcserénél, hogy milyen gyakran illik tisztítani, akkor sok jóra már nem számított. A légszûrõház szerencsére tiszta volt, csak a szûrõn állt egy finom sárréteg. :-)
    

dinne 10002 2011. július 17. 21:02   Válasz erre: 10001
Erõt kell vennem magamom, jó nagy pofon volt ez most:-)
    

pmakovi 10001 2011. július 17. 21:01   Válasz erre: 10000
Szedd össze magad Dinnye, menj utánuk akár gyalog is mert a Szabinak nagyon hiányzol. Teljesen maga alatt volt, még a végén megcsal Optival.
Üdv: Peti
    

dinne 10000 2011. július 17. 20:46   Válasz erre: 9999
Szombaton még azt hogy nagyon szívós. 0,5l olaj jött csak le belõle. Kicserélte benne az olajat meg kimosta. Amikor elvittem tõle akkor még bársonyos hangja vót. És durván 50 km késõbb megadta magát. Nekem a túra után lenne a 670 cm3 ugyhogy a hengerbe csinált kár valszeg nem számít. Kérdés hogy mást mit nyírtam ki. Ha hazajöttek akkor teljesen szétbontás.
    

gcs 9999 2011. július 17. 20:41   Válasz erre: 9997
Hûha. Eddig én sem néztem, de asszem' ezentúl rendszeresen fogom. Tényleg sz@r, hogy ez történt, de még "szerencse", hogy itthon jött elõ a baj. Kanyar mit mondott a motorra?
    

dinne 9998 2011. július 17. 20:37   Válasz erre: 9996
Holnap beviszem a mûhelybe azt elválik hogy utánuk tudok e menni vagy sem.
    

dinne 9997 2011. július 17. 20:35   Válasz erre: 9996
Nem néztem az olajat, oszt elfogyott. Bevittem kanyarhoz pénteken túrára felkészítéssre. Akkor mondja hogy elfogyott az olaj. Összepakoltam kimentem de addigra vége lett a tengelynek. Olyan hangja volt hogy ihaj.
    

gcs 9996 2011. július 17. 20:32   Válasz erre: 9995
Ez sz@r hír, sajnálom. Mi történt?
    

dinne 9995 2011. július 17. 20:31   Válasz erre: 9994
Dinnye itthon. Vezérmûtengely elszállt.:-(
    

gcs 9994 2011. július 17. 20:25  
2 hét Erdélyben ... nem kicsit irigykedem :-) Dinnye ott volt?
    

pmakovi 9993 2011. július 17. 20:18  
Ez az utolsó.
    

pmakovi 9992 2011. július 17. 20:16  
Még egy kupac lesz.
    

pmakovi 9991 2011. július 17. 20:12  
A határig elkisértem õket idén is. Sajnos a képek nem sikerültek valami jól.
Üdv: Peti
    

zsola72 9990 2011. július 16. 21:33  
cakát
    

vaszabi 9989 2011. július 16. 21:22   Válasz erre: 9988
Ja max azt!!..aludni ki tud ilyen izgalmak közepette..pláne Éjszakás mûszak után :-)
    

kanyar 9988 2011. július 16. 21:20  
Jó pihit!
    

zsola72 9987 2011. július 16. 20:53   Válasz erre: 9983
ha meg meleg van ,akkor rólatok szakad...de legalább a port nem szívják a hátsó alakzatban ! :-DD
    

vaszabi 9986 2011. július 16. 20:51   Válasz erre: 9983
Hová is megyünk elsõ nap?
    

vaszabi 9985 2011. július 16. 20:51   Válasz erre: 9983
Mi visszük a napsütést és a jó kedvet!!!!!
    

zsola72 9984 2011. július 16. 20:49   Válasz erre: 9982
akkor ez a háttér biztos ismerõs...ennyi örömöm legalább már volt az idén
    

kanyar 9983 2011. július 16. 20:42   Válasz erre: 9980
Kell azis!
Láttad az elõrejelzést? Most ott szakad ahova megyünk.
    

kanyar 9982 2011. július 16. 20:41   Válasz erre: 9981
De biza! :-))
    

zsola72 9981 2011. július 16. 20:36   Válasz erre: 9974
jöhet
nézd már mit találtam, a Vigyázóról a Dragannak , véletlenül nem ezen az úton jártatok?
http://www.youtube.com/user/calinnucuta
    

vaszabi 9980 2011. július 16. 20:36  
Most ragasztgatom a tavalyi térképet...és elviszem :-)
    

vaszabi 9979 2011. július 16. 20:35   Válasz erre: 9976
Ülhetsz még majd eleget...fütyisorvadásig :-DDDDDD
    

kanyar 9978 2011. július 16. 20:34   Válasz erre: 9977
Úgy van!!!! :-)
    

zsola72 9977 2011. július 16. 20:33   Válasz erre: 9975
az a gond ,hogy valóban ... de azért nem köll sajnálni ! lesz még alkalom
    

kanyar 9976 2011. július 16. 20:32   Válasz erre: 9975
Én ülök!
    

vaszabi 9975 2011. július 16. 20:25  
Na mi van kalandorok ...mindenki készen áll?
Zsola én is sajnálom hogy nem tudsz jönni...de lehet most igazuk van a csajoknak ;-)
    

kanyar 9974 2011. július 16. 19:30   Válasz erre: 9973
Sajnálom!
talán õsszel egy padis?!
    

zsola72 9973 2011. július 16. 18:15  
Sajnos nem tarthatok veletek! A csajok letiltották a csavargásokat , amíg a családi nyaralás lezajlik. A szar térdem miatt veszélyeztetve érzik magukat, ill. a nyarukat...már nem is engem féltenek...semmi együttérzés...amint ,hazajöttünk oda megyek ahova ,és amikor akarok , de addig üljek a seggemen, mondják...jaja ,csak ez 3 hét...beszoptam,ez van !

Jó utat srácok!
    

kanyar 9972 2011. július 16. 16:18   Válasz erre: 9971
Kicsoda?
    

vaszabi 9971 2011. július 16. 04:00  
Opti szebb...ennyi :-DDDDDD
Dinnye már érzett valamit mikor mondta...."szarok én az optikára" :-DDDD
Mi van csak nem alusztok?????????
    

kanyar 9970 2011. július 15. 22:53   Válasz erre: 9969
És ennyi közös kaland után! :-)
    

infantri 9969 2011. július 15. 22:44   Válasz erre: 9968
Ennyi év után:)
    

dinne 9968 2011. július 15. 22:38   Válasz erre: 9967
A hûtlen céda:-) Mintha vetésforgóban képzelné magát.
    

infantri 9967 2011. július 15. 22:25   Válasz erre: 9965
Optival költözik össze.Bár Janika szabad préda;-)
    

kanyar 9966 2011. július 15. 22:07   Válasz erre: 9963
Hát ez gyönyörû!
    

dinne 9965 2011. július 15. 22:04   Válasz erre: 9963
Így fogsz pucsítani te is:-)
    

gcs 9964 2011. július 15. 21:14   Válasz erre: 9963
Szerintem szóhoz sem fog jutni :-)
    

vaszabi 9963 2011. július 15. 20:47  
Na Dinnye ehhez szólj hozzá :-DDDD
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők