| SZICSU | 10062 | 2011. július 21. 20:32 | Válasz erre: 10061 |
|
Kanyar kb. 1 és fél hét múlva válaszol a kérdésedre...:-))))
|
| Kovacspeter | 10061 | 2011. július 21. 13:08 |
|
Sziasztok dominátorosok, üdv Kanyar! Tudtok friss információt mondani az 1R jelzésû, Bánffyhunyad-Fehérvölgy útvonal állapotáról? Fõleg a Jósikafalva, Bélesi-víztározó utáni szakasz érdekelne, hogy aszfaltmotorosok számára teljesíthetõ-e? Elõre is köszi! |
| gcs | 10060 | 2011. július 21. 09:00 | Válasz erre: 10059 |
|
Vittél bele némi extra kihívást... :-) Remélem hétvégén én is ráérek összekoszolni magam.
|
| SZICSU | 10059 | 2011. július 21. 08:46 | Válasz erre: 10058 |
|
Csak itt nálunk voltam a hegyen...Kopott Heidenau+sár nem jó párosítás...:-))
|
| SZICSU | 10057 | 2011. július 20. 13:08 | Válasz erre: 10055 |
|
Eddig dolgoztam,most megyek motorozni,estére meg van egy sörözés meghívásom....:-))Így teljes a nap!
|
| Okta | 10056 | 2011. július 20. 13:06 | Válasz erre: 10054 |
|
Ki? Én??? :-) Nagy lesz arrafelé a forgalom mostanában: http://tenere.hu/programok/ |
| gcs | 10055 | 2011. július 20. 12:14 |
|
Mindenki motorozik. Vagy dolgozik. Én sajnos az utóbbi csoportba tartozom...:-)) De látom Dinnye motorját helyre tudták pofozni. |
| SZICSU | 10053 | 2011. július 19. 18:08 |
|
Dinnye sikeresen elhagyta az országot!!! Makónál még megvót...:-) |
| zsola72 | 10049 | 2011. július 18. 21:37 |
|
ja , a lakott területen célszerû betartani a seb.határokat,mert sok helyen mérnek és ha lecsekkolnak csak a postán v. hivatalban tudsz fizetni...de csak gyalog, vagy zsebbe , ha korrupt a rend õre. Azt sem nézik jó szemmel , ha sor elejére mész a dugóban .Tõlünk ezért már szedték össze a jogsit ossztt alig adta vissza a rohadék. Egyébként , ha résen vagy semmi gond.
|
| pmakovi | 10047 | 2011. július 18. 21:23 |
|
Dinnye! Vigyázz magadra, én is üdvözlöm a Többieket. Szerncsés utat: Peti |
| dinne | 10045 | 2011. július 18. 21:19 | Válasz erre: 10043 |
|
így raktam be agps-be, 23 kmrel hosszab csak. Úgyhogy lehet hogy ez lesz a nyerõ
|
| zsola72 | 10043 | 2011. július 18. 21:17 | Válasz erre: 10042 |
|
Bocs az elejét nem is figyeltem, itthon a 4-es úton rövidebb, Püspökladánynál le Nagyváradnak...csak az erdélyi oldalt figyeltem,a többit a gép adta automatán.
|
| dinne | 10041 | 2011. július 18. 21:10 | Válasz erre: 10040 |
|
Köszi lecsekkolom, oszt reggel megdumáljuk Szicsuval
|
| zsola72 | 10038 | 2011. július 18. 20:54 |
|
Mondjuk Szebenig Debrecen felõl mindenképp Belényes(76) aztán Biharlonka (75) Topánfalva (74A), Abrudbánya (74) Gyulafehérvár , Sebes (1) Nagyszeben ez kb 60 km-rel hosszabb ,mintha Szegednek jönnél , viszont az Aranyos völgye gyönyörû és az 1-es úthoz képest (ha Kolozsváron keresztül jössz) jóval kevesebb rajta kamionforgalom .De annál több a szerpentin. Szeged felõl tavaly voltam elõször Kanyarékkal.Ami megmaradt , hogy elég sok helyen volt útépítés, valószínû hogy az idén már gyorsabban lehet haladni.Habár akkor mi még lentebb haladtunk,mint ami neked most opcio lenne. |
| SZICSU | 10028 | 2011. július 18. 20:26 |
|
Kb 20 perc és megtudom,hogy van-é programom holnapra...Ha nincs,akkor goooo!
|
| dinne | 10027 | 2011. július 18. 20:25 | Válasz erre: 10021 |
|
Zsola te jobban ismered ezeket a részeket. Te merre mennél?
|
| zsola72 | 10021 | 2011. július 18. 20:18 |
|
Gratula , gyorsak voltatok! Azért inkább óvatosan siess, biztos bevárnak. Szicsu te , egy úriember vagy! |
| SZICSU | 10017 | 2011. július 18. 19:59 | Válasz erre: 10016 |
|
Megtárgyalom itthon,oszt lehet,hogy lekísérlek a határig!
|
| dinne | 10016 | 2011. július 18. 19:53 | Válasz erre: 10015 |
|
Reggel 6-7 körül akarok indulni. Az útvonal meg van nálam . Azt saccolom hogy Nagyszeben környékén kell lenniük. De még nem tudtam senkit felhíni közülük. Valszeg olyan helyen vannak ahol nincs térerõ.
|
| SZICSU | 10010 | 2011. július 18. 19:37 | Válasz erre: 10007 |
|
Ezt akartam javasolni,hogy vegyétek ki nyugodtan,ha nem tudtok szerezni!Jó utat!És jó szórakozást nektek!
|
| dinne | 10007 | 2011. július 18. 19:23 | Válasz erre: 10006 |
|
Még egy kicsit füstöl a lelkem mert ég le róla az olaj. De most újra müködöpésnek néz ki. Szicsu ott heverõ blokkjából átemeltük a himbákat, Szétszedtük az olajpumpát is de ott minden rendben volt. Szicsunak jövök eggyel,:-)
|
| gcs | 10003 | 2011. július 17. 21:31 | Válasz erre: 10000 |
|
Nekem a légszûrõmön szörnyülködött el :-) Mondjuk mikor megkérdezem tõle az olajcserénél, hogy milyen gyakran illik tisztítani, akkor sok jóra már nem számított. A légszûrõház szerencsére tiszta volt, csak a szûrõn állt egy finom sárréteg. :-)
|
| dinne | 10002 | 2011. július 17. 21:02 | Válasz erre: 10001 |
|
Erõt kell vennem magamom, jó nagy pofon volt ez most:-)
|
| pmakovi | 10001 | 2011. július 17. 21:01 | Válasz erre: 10000 |
|
Szedd össze magad Dinnye, menj utánuk akár gyalog is mert a Szabinak nagyon hiányzol. Teljesen maga alatt volt, még a végén megcsal Optival. Üdv: Peti |
| dinne | 10000 | 2011. július 17. 20:46 | Válasz erre: 9999 |
|
Szombaton még azt hogy nagyon szívós. 0,5l olaj jött csak le belõle. Kicserélte benne az olajat meg kimosta. Amikor elvittem tõle akkor még bársonyos hangja vót. És durván 50 km késõbb megadta magát. Nekem a túra után lenne a 670 cm3 ugyhogy a hengerbe csinált kár valszeg nem számít. Kérdés hogy mást mit nyírtam ki. Ha hazajöttek akkor teljesen szétbontás.
|
| gcs | 9999 | 2011. július 17. 20:41 | Válasz erre: 9997 |
|
Hûha. Eddig én sem néztem, de asszem' ezentúl rendszeresen fogom. Tényleg sz@r, hogy ez történt, de még "szerencse", hogy itthon jött elõ a baj. Kanyar mit mondott a motorra?
|
| dinne | 9998 | 2011. július 17. 20:37 | Válasz erre: 9996 |
|
Holnap beviszem a mûhelybe azt elválik hogy utánuk tudok e menni vagy sem.
|
| dinne | 9997 | 2011. július 17. 20:35 | Válasz erre: 9996 |
|
Nem néztem az olajat, oszt elfogyott. Bevittem kanyarhoz pénteken túrára felkészítéssre. Akkor mondja hogy elfogyott az olaj. Összepakoltam kimentem de addigra vége lett a tengelynek. Olyan hangja volt hogy ihaj.
|
| pmakovi | 9991 | 2011. július 17. 20:12 |
|
A határig elkisértem õket idén is. Sajnos a képek nem sikerültek valami jól. Üdv: Peti |
| vaszabi | 9989 | 2011. július 16. 21:22 | Válasz erre: 9988 |
|
Ja max azt!!..aludni ki tud ilyen izgalmak közepette..pláne Éjszakás mûszak után :-)
|
| zsola72 | 9987 | 2011. július 16. 20:53 | Válasz erre: 9983 |
|
ha meg meleg van ,akkor rólatok szakad...de legalább a port nem szívják a hátsó alakzatban ! :-DD
|
| zsola72 | 9984 | 2011. július 16. 20:49 | Válasz erre: 9982 |
|
akkor ez a háttér biztos ismerõs...ennyi örömöm legalább már volt az idén
|
| kanyar | 9983 | 2011. július 16. 20:42 | Válasz erre: 9980 |
|
Kell azis! Láttad az elõrejelzést? Most ott szakad ahova megyünk. |
| zsola72 | 9981 | 2011. július 16. 20:36 | Válasz erre: 9974 |
|
jöhet nézd már mit találtam, a Vigyázóról a Dragannak , véletlenül nem ezen az úton jártatok? http://www.youtube.com/user/calinnucuta |
| vaszabi | 9979 | 2011. július 16. 20:35 | Válasz erre: 9976 |
|
Ülhetsz még majd eleget...fütyisorvadásig :-DDDDDD
|
| zsola72 | 9977 | 2011. július 16. 20:33 | Válasz erre: 9975 |
|
az a gond ,hogy valóban ... de azért nem köll sajnálni ! lesz még alkalom
|
| vaszabi | 9975 | 2011. július 16. 20:25 |
|
Na mi van kalandorok ...mindenki készen áll? Zsola én is sajnálom hogy nem tudsz jönni...de lehet most igazuk van a csajoknak ;-) |
| zsola72 | 9973 | 2011. július 16. 18:15 |
|
Sajnos nem tarthatok veletek! A csajok letiltották a csavargásokat , amíg a családi nyaralás lezajlik. A szar térdem miatt veszélyeztetve érzik magukat, ill. a nyarukat...már nem is engem féltenek...semmi együttérzés...amint ,hazajöttünk oda megyek ahova ,és amikor akarok , de addig üljek a seggemen, mondják...jaja ,csak ez 3 hét...beszoptam,ez van ! Jó utat srácok! |
| vaszabi | 9971 | 2011. július 16. 04:00 |
|
Opti szebb...ennyi :-DDDDDD Dinnye már érzett valamit mikor mondta...."szarok én az optikára" :-DDDD Mi van csak nem alusztok????????? |
| dinne | 9968 | 2011. július 15. 22:38 | Válasz erre: 9967 |
|
A hûtlen céda:-) Mintha vetésforgóban képzelné magát.
|
| infantri | 9967 | 2011. július 15. 22:25 | Válasz erre: 9965 |
|
Optival költözik össze.Bár Janika szabad préda;-)
|