16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 9962 2011. július 14. 23:46   Válasz erre: 9961
Nem is..... KGBF...Kurv@nagy Giga Big Face Kártya :-DDDDDD
    

vaszabi 9961 2011. július 14. 23:40   Válasz erre: 9960
Sõt kgb-s kártya is :-D
    

vaszabi 9960 2011. július 14. 23:39   Válasz erre: 9959
Részemrõl meg van mindkettõ ;-)
    

kanyar 9959 2011. július 14. 23:35  
Utasbiztosítás + kgfb zöldkártya !!!!!!!
    

dinne 9958 2011. július 14. 23:05   Válasz erre: 9957
Vegyi gyümi
    

kanyar 9957 2011. július 14. 23:05   Válasz erre: 9955
Miljen gyümi?
    

kanyar 9956 2011. július 14. 23:04   Válasz erre: 9953
Ááá dehogy!
    

vaszabi 9955 2011. július 14. 22:59   Válasz erre: 9954
Na mög van a gyümi is!
    

dinne 9954 2011. július 14. 22:53   Válasz erre: 9951
HUn, hát a kert végibe..
    

vaszabi 9953 2011. július 14. 22:52   Válasz erre: 9951
MZztél egy kört?
    

vaszabi 9952 2011. július 14. 22:51   Válasz erre: 9951
Hun..hun Hát Hungáriába :-D
Jártál már itt... tudod csak a sok por van :-D
    

kanyar 9951 2011. július 14. 22:39   Válasz erre: 9950
Mén hun laksz?
    

vaszabi 9950 2011. július 14. 21:05   Válasz erre: 9949
Mondtam mááánnn hogy itt vidéken nincs ollan mié köll szegény bugris szívét fájdítani? :-DDD
    

infantri 9949 2011. július 14. 17:30  
Ma 19:00 Eurosport2!!!
    

vaszabi 9948 2011. július 13. 22:41  
Sikerült eljutnod a Pócstára?
    

vaszabi 9947 2011. július 13. 22:41   Válasz erre: 9946
A beszerzés :-DD
    

kanyar 9946 2011. július 13. 22:07   Válasz erre: 9945
beszerzés vagy beváltás, :-)
    

vaszabi 9945 2011. július 13. 21:33   Válasz erre: 9944
Lehet bukóba megyek ...azt mondják úgy olcsóbb :-D
    

vaszabi 9944 2011. július 13. 21:33  
Holnap már nekem is el köllene mennem egy kis Lei-ért.
    

vaszabi 9943 2011. július 13. 21:32   Válasz erre: 9942
2-es be? :-DDD
Megkérdezted a fõnököt mi :-DDDD
    

infantri 9942 2011. július 13. 21:25   Válasz erre: 9940
Váltottam.
    

infantri 9941 2011. július 13. 21:24   Válasz erre: 9939
Lehet.
    

vaszabi 9940 2011. július 13. 21:10  
Váltottál már pénzt?
    

vaszabi 9939 2011. július 13. 21:09   Válasz erre: 9937
Majd rá szabad ülni? Légyszi légyszííííí :-DD
    

vaszabi 9938 2011. július 13. 21:06   Válasz erre: 9937
;-)
    

infantri 9937 2011. július 13. 21:05   Válasz erre: 9936
Mer marha magas.Ha nem szedetek ki az ülésbõl nem ér le a lábam:)
    

vaszabi 9936 2011. július 13. 21:03   Válasz erre: 9935
F@szául néz ki!!!
De nem is tudom az ülésen valami furcsa.... :-D ...olyan Szicsus :-D
    

infantri 9935 2011. július 13. 17:21  
Kész!
    

kanyar 9934 2011. július 13. 07:40   Válasz erre: 9928
A második írásbani! Dá!
    

dinne 9933 2011. július 13. 01:17   Válasz erre: 9932
Aludni luxus, munka van kéremszépen
    

vaszabi 9932 2011. július 13. 00:26  
Na mi van aluszotok ?
Akkor csõõõõõõõõõõõõ ;-)
    

vaszabi 9931 2011. július 13. 00:10   Válasz erre: 9930
Már csak 4 nap....
    

dinne 9930 2011. július 13. 00:06   Válasz erre: 9929
De inni tudsz, de nem arra a nyomra gondoltam, hanem arra a nyomvonalra mit Kanyar akart átküldeni
    

vaszabi 9929 2011. július 12. 23:48   Válasz erre: 9928
"Aztán a budiban is két nyomot" erre a nyomra gondolsz? Annyi szilvát nem tudok enni ,hogy végigfoss@m nektek az utat :-DDDDDD
    

dinne 9928 2011. július 12. 23:40   Válasz erre: 9926
A nyom az amit írtam?
    

vaszabi 9927 2011. július 12. 23:26   Válasz erre: 9926
Kikapsz !!!! :-)
    

kanyar 9926 2011. július 12. 23:24   Válasz erre: 9925
Persze hogy nincs! :-OOOO
    

vaszabi 9925 2011. július 12. 21:28   Válasz erre: 9923
És kész már a vezérgép?
    

vaszabi 9924 2011. július 12. 21:26   Válasz erre: 9923
Áááá ezek csak az arcméreteim :-DDDD
    

kanyar 9923 2011. július 12. 21:25   Válasz erre: 9922
Nem tudom miket irkálsz de én 130/80x17 vagy 120/90x17 használok! :-))
    

vaszabi 9922 2011. július 12. 21:16  
Na gyerekek..felhagyok az eddigi munkámmal!!!!
Beállok a modell bizniszbeee :-DDD
Ma mértem a gyerkõcök paramétereit (nem tudom ti gyerekkorotokban volt-é ilyen...nekem még megvan a könyv mivel versenyszerûen kenuztam az edzõ kérte ..évente a bicepsz.láb meg minden kerület hossz adatokat) na szóval lemértem a gyerekeket és megnéztük....én 16 évesen voltam kb olyan paraméterû emberke kivéve a magasságot mint a fiam most 11 évesen....nem tudom mitõl lehet ez a fejlõdés ..pedig a gyerkõc nem kövér csak izmos mint állat...igaz én elég ropi voltam:-DDDD
Na modell világ...mondták hogy most is mérjünk meg engem és ekkor jött a felismerés...103/87/103 :-DDDDDDDDD
    

kanyar 9921 2011. július 12. 21:16  
Ki? Hol?
    

kanyar 9920 2011. július 12. 00:07  
Akkó cakát!
    

kanyar 9919 2011. július 12. 00:06  
Már alszotok?
    

dinne 9918 2011. július 11. 22:10   Válasz erre: 9917
Aztán a budiban is két nyomot fogsz hagyni:-)
    

vaszabi 9917 2011. július 11. 22:04  
De csak egy kortyocska mert holnap meló!
Tényleg holnap mocival megyek...megnézem a porban..hogy egy nyomot vagy kettõt hagyok -é :-DDD
    

vaszabi 9916 2011. július 11. 22:02  
Minnnyyá egy kis Aszu is jön :-D
    

infantri 9915 2011. július 11. 21:57   Válasz erre: 9911
Igyál valamit.
    

kanyar 9914 2011. július 11. 21:55   Válasz erre: 9911
ÍÍgen? :-)
    

dinne 9913 2011. július 11. 21:53   Válasz erre: 9912
Kelekótya szörpöt ittál?
    

vaszabi 9912 2011. július 11. 21:50   Válasz erre: 9910
Puni.dinnye@matrixmail.dom :-DDD
    

vaszabi 9911 2011. július 11. 21:49   Válasz erre: 9903
Tudod ez a vezérek sorsa ..vezetni a hordát....cserébe a hordára számíthatsz a harcban ..vagy a sárban... vagy a sz@rban vagy mittomén :-D

    

dinne 9910 2011. július 11. 21:46   Válasz erre: 9907
pdinnye@gmail.com
    

vaszabi 9909 2011. július 11. 21:45   Válasz erre: 9907
Elmondjam hogy kell..elmondani el tudom ...tudod mint tééé a bányában "egykerék oszt kész" :-DDD
    

vaszabi 9908 2011. július 11. 21:44   Válasz erre: 9905
nincs tehetségem az iváshoz...állítólag az arcméret negatívan befolyásolja az alkohol felbontási képességet....:-D
    

kanyar 9907 2011. július 11. 21:44   Válasz erre: 9906
megpróbálom

    

dinne 9906 2011. július 11. 21:43   Válasz erre: 9903
Kanyar át tudood küldeni az bejárt útvonalat ami mutattál
    

kanyar 9905 2011. július 11. 21:42   Válasz erre: 9888
azt hittem mûvelõdni jársz oda arany összes mûvébõl! :-)
Mert inni még nem tudsz! :-)))))
    

dinne 9904 2011. július 11. 21:42   Válasz erre: 9902
Annyi ponty van:-)
    

kanyar 9903 2011. július 11. 21:39   Válasz erre: 9901
Én is! :-)
egy órácska oszt holnapra kész!
    

vaszabi 9902 2011. július 11. 21:37   Válasz erre: 9901
Hallom csak egy órácska és kész ...vagy mégsem :-DDDDDD
    

dinne 9901 2011. július 11. 21:32   Válasz erre: 9899
Térképészek:-)
    

vaszabi 9900 2011. július 11. 21:24  
Egy kis ráhangolódás a túrára!!! Tavaly ez szólt mindenhol...moena ...morena....lá lá lá lááááááá :-D
http://www.youtube.com/watch?v=yhdqbq1zK0g
    

vaszabi 9899 2011. július 11. 21:22   Válasz erre: 9898
Mi van cunci? :-D
    

dinne 9898 2011. július 11. 21:07   Válasz erre: 9890
Szabinak arra kell:-)
    

gcs 9897 2011. július 11. 20:39   Válasz erre: 9896
Haát igen, a bütykök kényes dolgok... :-)

Hólapát? Hová is készültök? Norvégiába a hegyekbe?
    

vaszabi 9896 2011. július 11. 20:31   Válasz erre: 9895
Ez igaz azóta mióta veletek terepeztem ...nem mentem egy normálisat ...márr hiányzik,,,de most már spórolok új olaj új guma új féktárcsák ...régi rider :-DD
Kanyar mestör megmondta vigyázni köllll a bütykökre ..még lehet hógy hólapát is kölll :-O
    

gcs 9895 2011. július 11. 20:27   Válasz erre: 9894
Mintha motor-elvonási tüneteid lennének... :-) Régen koszoltad össze a ruhád? :-))
    

vaszabi 9894 2011. július 11. 20:24  
Én nem is viszek semmi csomagot...megyek oszt kész büdös leszek fõõõõdön alszok , birkaszemet eszek,havasi gyopár salátával csak motoron üljek az a lééényeg,,, meg persze a jóóó társaság ami garantált lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
    

vaszabi 9893 2011. július 11. 20:22   Válasz erre: 9892
Gondolhatod :-DDD
Egyébként azt a csókát én szentté fogom avatni Erdélyben egy üveg sörrel..vagy kettõvel esetleg 5-tel :-DDD
    

gcs 9892 2011. július 11. 20:16   Válasz erre: 9891
Be is volt ijedve rendesen :-)))
    

vaszabi 9891 2011. július 11. 20:14   Válasz erre: 9886
Már csinálgatja mert megfenyegettem ..ha nem halad vele felmegyek segíteni :-DDD
    

gcs 9890 2011. július 11. 20:14   Válasz erre: 9888
:-))) Májra gyúrsz?
    

gcs 9889 2011. július 11. 20:13   Válasz erre: 9885
Akkor a te géped jobban áll, mint Kanyaré. Pont ma láttam, még hiányzik róla ez-az :-)
    

vaszabi 9888 2011. július 11. 20:13  
Most jövök a fakocsmából ...és nem szüzet ittam és newm egyet ...készülök ...edzek :-DD
    

vaszabi 9887 2011. július 11. 20:11   Válasz erre: 9886
Már kész vagyok teljesen ...béééé vagyok zsongva allig várom ...bármi is lesz az uton átmegyek rajta akár egy fekvõ tehén tõgyén is felkaptatok csak mennnnyyyyünk mán:-DDDD
    

gcs 9886 2011. július 11. 20:10   Válasz erre: 9884
Jónapot! Kivannak már a kerekeid? Mingyá' indultok :-)
    

vaszabi 9885 2011. július 11. 20:09  
Ma megkapta a gép a friss vért!!!
Kanyar mestör küldi a távtartókat aztán kész is minden Juhéjjjjjjj !
Ja a titkos jelszó "vigyázni a bütykökre" bár azt nem tudom minek.. lesz terep is?
Nem csak pályán megyünk? :-DDDDDDDDDD
Mingggygygygyyyá vasárnapppppp Esszem F@@@Szzzom megállll:-DDDDDDD
    

vaszabi 9884 2011. július 11. 20:05  
Helló halló
    

teki70 9883 2011. július 10. 17:29  
CDI javítás.

http://www.thumpertalk.com/forum/showthread.php?t=980822
    

vaszabi 9882 2011. július 10. 08:52   Válasz erre: 9881
Mi ez "Meg" matematikai alapmûvelet ...úgy mint összeadás? :-D
    

kanyar 9881 2011. július 10. 01:08   Válasz erre: 9880
Meg!
    

vaszabi 9880 2011. július 9. 23:00   Válasz erre: 9878
Mög kaptad a rajzocskát?
    

vaszabi 9879 2011. július 9. 22:56   Válasz erre: 9878
Opti Robi
    

kanyar 9878 2011. július 9. 22:54   Válasz erre: 9877
Ki?
    

vaszabi 9877 2011. július 9. 22:53   Válasz erre: 9876
Asszem azt mondta Robertó hogy 12cm az övé ...mármint a rugóútja :-)
    

kanyar 9876 2011. július 9. 22:51   Válasz erre: 9875
Két szárba összesen! :-))))
    

vaszabi 9875 2011. július 9. 22:50   Válasz erre: 9874
Nekem pont a duplája!
    

kanyar 9874 2011. július 9. 22:49   Válasz erre: 9872
Miért? neked mennyi rugóutad van? :-))
    

infantri 9873 2011. július 9. 22:47   Válasz erre: 9872
Sok jó ember kis helyen is...
    

vaszabi 9872 2011. július 9. 22:45  
Nem is mondtam ...kevés rugóuttal rendelkezõ barátomnak felajánlottam a sátramat..hogy neki ne kölljön hozni...remélem Dinnyus bír majd a Zöld szörnnyel :-DDD
    

vaszabi 9871 2011. július 9. 22:44   Válasz erre: 9869
Vagy...hagyál fáj a seggem :-DDDD
    

vaszabi 9870 2011. július 9. 22:43   Válasz erre: 9868
Nem ...de jók :-DDDDDDDDDDDDD Örökzöld az tuti :-DDDDD
    

infantri 9869 2011. július 9. 22:40   Válasz erre: 9866
Ez olyan mint a:hagyál fáj a fejem;)
    

infantri 9868 2011. július 9. 22:39  
Ti vagytok?
http://www.youtube.com/watch?v=KmsY1cppie0
    

vaszabi 9867 2011. július 9. 22:39   Válasz erre: 9866
Méé Sok volt a kuncsaft..:-DDDDDD
    

dinne 9866 2011. július 9. 22:36  
Cakát, hosszú és kimeritõ nap volt mai
    

vaszabi 9865 2011. július 9. 22:35   Válasz erre: 9864
De csak akkor lehet elkapni ..ha már kész van és Oxigénmolekulákért kapkod :-DDDDD
    

kanyar 9864 2011. július 9. 22:31   Válasz erre: 9862
mindegyikben szép lehetsz!!!! :-DDDDD
    

vaszabi 9863 2011. július 9. 22:31   Válasz erre: 9862
És az idióta endurós szerkód meg van még? :-D
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők