| vaszabi | 9962 | 2011. július 14. 23:46 | Válasz erre: 9961 |
|
Nem is..... KGBF...Kurv@nagy Giga Big Face Kártya :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9952 | 2011. július 14. 22:51 | Válasz erre: 9951 |
|
Hun..hun Hát Hungáriába :-D Jártál már itt... tudod csak a sok por van :-D |
| vaszabi | 9950 | 2011. július 14. 21:05 | Válasz erre: 9949 |
|
Mondtam mááánnn hogy itt vidéken nincs ollan mié köll szegény bugris szívét fájdítani? :-DDD
|
| vaszabi | 9945 | 2011. július 13. 21:33 | Válasz erre: 9944 |
|
Lehet bukóba megyek ...azt mondják úgy olcsóbb :-D
|
| vaszabi | 9943 | 2011. július 13. 21:32 | Válasz erre: 9942 |
|
2-es be? :-DDD Megkérdezted a fõnököt mi :-DDDD |
| infantri | 9937 | 2011. július 13. 21:05 | Válasz erre: 9936 |
|
Mer marha magas.Ha nem szedetek ki az ülésbõl nem ér le a lábam:)
|
| vaszabi | 9936 | 2011. július 13. 21:03 | Válasz erre: 9935 |
|
F@szául néz ki!!! De nem is tudom az ülésen valami furcsa.... :-D ...olyan Szicsus :-D |
| dinne | 9930 | 2011. július 13. 00:06 | Válasz erre: 9929 |
|
De inni tudsz, de nem arra a nyomra gondoltam, hanem arra a nyomvonalra mit Kanyar akart átküldeni
|
| vaszabi | 9929 | 2011. július 12. 23:48 | Válasz erre: 9928 |
|
"Aztán a budiban is két nyomot" erre a nyomra gondolsz? Annyi szilvát nem tudok enni ,hogy végigfoss@m nektek az utat :-DDDDDD
|
| kanyar | 9923 | 2011. július 12. 21:25 | Válasz erre: 9922 |
|
Nem tudom miket irkálsz de én 130/80x17 vagy 120/90x17 használok! :-))
|
| vaszabi | 9922 | 2011. július 12. 21:16 |
|
Na gyerekek..felhagyok az eddigi munkámmal!!!! Beállok a modell bizniszbeee :-DDD Ma mértem a gyerkõcök paramétereit (nem tudom ti gyerekkorotokban volt-é ilyen...nekem még megvan a könyv mivel versenyszerûen kenuztam az edzõ kérte ..évente a bicepsz.láb meg minden kerület hossz adatokat) na szóval lemértem a gyerekeket és megnéztük....én 16 évesen voltam kb olyan paraméterû emberke kivéve a magasságot mint a fiam most 11 évesen....nem tudom mitõl lehet ez a fejlõdés ..pedig a gyerkõc nem kövér csak izmos mint állat...igaz én elég ropi voltam:-DDDD Na modell világ...mondták hogy most is mérjünk meg engem és ekkor jött a felismerés...103/87/103 :-DDDDDDDDD |
| vaszabi | 9917 | 2011. július 11. 22:04 |
|
De csak egy kortyocska mert holnap meló! Tényleg holnap mocival megyek...megnézem a porban..hogy egy nyomot vagy kettõt hagyok -é :-DDD |
| vaszabi | 9911 | 2011. július 11. 21:49 | Válasz erre: 9903 |
|
Tudod ez a vezérek sorsa ..vezetni a hordát....cserébe a hordára számíthatsz a harcban ..vagy a sárban... vagy a sz@rban vagy mittomén :-D |
| vaszabi | 9909 | 2011. július 11. 21:45 | Válasz erre: 9907 |
|
Elmondjam hogy kell..elmondani el tudom ...tudod mint tééé a bányában "egykerék oszt kész" :-DDD
|
| vaszabi | 9908 | 2011. július 11. 21:44 | Válasz erre: 9905 |
|
nincs tehetségem az iváshoz...állítólag az arcméret negatívan befolyásolja az alkohol felbontási képességet....:-D
|
| dinne | 9906 | 2011. július 11. 21:43 | Válasz erre: 9903 |
|
Kanyar át tudood küldeni az bejárt útvonalat ami mutattál
|
| kanyar | 9905 | 2011. július 11. 21:42 | Válasz erre: 9888 |
|
azt hittem mûvelõdni jársz oda arany összes mûvébõl! :-) Mert inni még nem tudsz! :-))))) |
| vaszabi | 9902 | 2011. július 11. 21:37 | Válasz erre: 9901 |
|
Hallom csak egy órácska és kész ...vagy mégsem :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9900 | 2011. július 11. 21:24 |
|
Egy kis ráhangolódás a túrára!!! Tavaly ez szólt mindenhol...moena ...morena....lá lá lá lááááááá :-D http://www.youtube.com/watch?v=yhdqbq1zK0g |
| gcs | 9897 | 2011. július 11. 20:39 | Válasz erre: 9896 |
|
Haát igen, a bütykök kényes dolgok... :-) Hólapát? Hová is készültök? Norvégiába a hegyekbe? |
| vaszabi | 9896 | 2011. július 11. 20:31 | Válasz erre: 9895 |
|
Ez igaz azóta mióta veletek terepeztem ...nem mentem egy normálisat ...márr hiányzik,,,de most már spórolok új olaj új guma új féktárcsák ...régi rider :-DD Kanyar mestör megmondta vigyázni köllll a bütykökre ..még lehet hógy hólapát is kölll :-O |
| gcs | 9895 | 2011. július 11. 20:27 | Válasz erre: 9894 |
|
Mintha motor-elvonási tüneteid lennének... :-) Régen koszoltad össze a ruhád? :-))
|
| vaszabi | 9894 | 2011. július 11. 20:24 |
|
Én nem is viszek semmi csomagot...megyek oszt kész büdös leszek fõõõõdön alszok , birkaszemet eszek,havasi gyopár salátával csak motoron üljek az a lééényeg,,, meg persze a jóóó társaság ami garantált lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
|
| vaszabi | 9893 | 2011. július 11. 20:22 | Válasz erre: 9892 |
|
Gondolhatod :-DDD Egyébként azt a csókát én szentté fogom avatni Erdélyben egy üveg sörrel..vagy kettõvel esetleg 5-tel :-DDD |
| vaszabi | 9891 | 2011. július 11. 20:14 | Válasz erre: 9886 |
|
Már csinálgatja mert megfenyegettem ..ha nem halad vele felmegyek segíteni :-DDD
|
| gcs | 9889 | 2011. július 11. 20:13 | Válasz erre: 9885 |
|
Akkor a te géped jobban áll, mint Kanyaré. Pont ma láttam, még hiányzik róla ez-az :-)
|
| vaszabi | 9888 | 2011. július 11. 20:13 |
|
Most jövök a fakocsmából ...és nem szüzet ittam és newm egyet ...készülök ...edzek :-DD
|
| vaszabi | 9887 | 2011. július 11. 20:11 | Válasz erre: 9886 |
|
Már kész vagyok teljesen ...béééé vagyok zsongva allig várom ...bármi is lesz az uton átmegyek rajta akár egy fekvõ tehén tõgyén is felkaptatok csak mennnnyyyyünk mán:-DDDD
|
| gcs | 9886 | 2011. július 11. 20:10 | Válasz erre: 9884 |
|
Jónapot! Kivannak már a kerekeid? Mingyá' indultok :-)
|
| vaszabi | 9885 | 2011. július 11. 20:09 |
|
Ma megkapta a gép a friss vért!!! Kanyar mestör küldi a távtartókat aztán kész is minden Juhéjjjjjjj ! Ja a titkos jelszó "vigyázni a bütykökre" bár azt nem tudom minek.. lesz terep is? Nem csak pályán megyünk? :-DDDDDDDDDD Mingggygygygyyyá vasárnapppppp Esszem F@@@Szzzom megállll:-DDDDDDD |
| teki70 | 9883 | 2011. július 10. 17:29 |
|
CDI javítás. http://www.thumpertalk.com/forum/showthread.php?t=980822 |
| vaszabi | 9882 | 2011. július 10. 08:52 | Válasz erre: 9881 |
|
Mi ez "Meg" matematikai alapmûvelet ...úgy mint összeadás? :-D
|
| vaszabi | 9877 | 2011. július 9. 22:53 | Válasz erre: 9876 |
|
Asszem azt mondta Robertó hogy 12cm az övé ...mármint a rugóútja :-)
|
| vaszabi | 9872 | 2011. július 9. 22:45 |
|
Nem is mondtam ...kevés rugóuttal rendelkezõ barátomnak felajánlottam a sátramat..hogy neki ne kölljön hozni...remélem Dinnyus bír majd a Zöld szörnnyel :-DDD
|
| vaszabi | 9870 | 2011. július 9. 22:43 | Válasz erre: 9868 |
|
Nem ...de jók :-DDDDDDDDDDDDD Örökzöld az tuti :-DDDDD
|
| vaszabi | 9865 | 2011. július 9. 22:35 | Válasz erre: 9864 |
|
De csak akkor lehet elkapni ..ha már kész van és Oxigénmolekulákért kapkod :-DDDDD
|