16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 9862 2011. július 9. 22:28   Válasz erre: 9861
Ja összekevertem az a kisiskoláslányszerkó.:-)
    

vaszabi 9861 2011. július 9. 22:27   Válasz erre: 9860
Azt csak ünnepekre veheted fel !!!..hányszor mondjam még te buta cafka :-DDDDD
    

dinne 9860 2011. július 9. 22:25   Válasz erre: 9856
Felveszem a fekete bõrtangámat és megyek be ostorral.:-)
    

vaszabi 9859 2011. július 9. 22:24   Válasz erre: 9856
Most per pillanat Jakuza vezér szerkóm van ...küldök SMS-t a kötsögnek hogy küldje el az összes ujját ajándékba egy húszezresbe tekerve :-)
    

kanyar 9858 2011. július 9. 22:24   Válasz erre: 9856
Majd ha a Szabi szarul lesz! :-)))
    

kanyar 9857 2011. július 9. 22:23   Válasz erre: 9855
Holnap gyere! oldal bigyó meg térkép!
    

infantri 9856 2011. július 9. 22:22   Válasz erre: 9852
Nincs nõvér szerkód:-)
    

dinne 9855 2011. július 9. 22:22   Válasz erre: 9853
Á én nem érek, már csak kettõt kell aludni az indulásig:-)

    

vaszabi 9854 2011. július 9. 22:22   Válasz erre: 9851
Én is de szegény pára mindig túl van terhelve....Próbáltam kímélni...hát így jártam :-(
    

kanyar 9853 2011. július 9. 22:20   Válasz erre: 9852
Te is befekszel?
    

dinne 9852 2011. július 9. 22:20   Válasz erre: 9850
Vigyáz ha megüt a guta majd mehetünk látogatni.:-) Vannak Pakson jó nõvérkék?
    

infantri 9851 2011. július 9. 22:13   Válasz erre: 9850
Tudok valakitaki ért hozzá.
    

vaszabi 9850 2011. július 9. 22:07   Válasz erre: 9849
Áááá nem sok be kell lõni középre a kerekem..az meg lesz!!
Be lett fûzve az új agy ..kiesztergálva ..f@sza lett berakom pörgetem a kereket ..egy helyen mindig megáll a tárcsa....mondom mi a ..mocskos...pí....ku...pííííí.....píííí van már!!!!!
Hát üt a tárcsa mert elõször mikor elb@szták az agyat annál fogva akarták rögzíteni esztergáláshoz... na ez olyan jó sikerült nekik hogy egy helyen deformálódott!!!!!!!!!
Hétfõn reggel viszem nekik mutiba ..és mondtam a srácnak készítse a pénztárcáját !!!!!
A Gutaütés kerülget már a kötsög szakbarbár munka miatt :-(
    

dinne 9849 2011. július 9. 21:48   Válasz erre: 9848
Mi bajod van Szabi?
    

vaszabi 9848 2011. július 9. 21:42   Válasz erre: 9847
Nem lehetne 1.....akarom mondani mégse!!!!!! Még nincs kész a gép!!!!! :-(
    

infantri 9847 2011. július 9. 20:42  
Nekem 8.
    

SZICSU 9846 2011. július 8. 21:31  
Na jóccakát!Korán lesz 3 óra!
    

SZICSU 9845 2011. július 8. 21:23   Válasz erre: 9843
Akkor majd jóóóóól nyomom a gázt hazafelé...
    

infantri 9844 2011. július 8. 21:20   Válasz erre: 9842
Ez olyan pom-pom-os volt.(megvárhatlak?)
Határ a csillagos ég!
    

kanyar 9843 2011. július 8. 21:19   Válasz erre: 9842
Részemrõl a szerencse!
    

SZICSU 9842 2011. július 8. 21:14   Válasz erre: 9815
Ha haza érek addig elkísérhetlek benneteket a határig?;-)
    

infantri 9841 2011. július 8. 21:11   Válasz erre: 9840
Nemsoká.
    

kanyar 9840 2011. július 8. 21:02   Válasz erre: 9839
Hol? Mikor?
    

infantri 9839 2011. július 8. 20:13   Válasz erre: 9835
Már meg álltak táborozni.
    

gcs 9838 2011. július 8. 17:05   Válasz erre: 9837
Jaja, ezért csinálom illetlenül :-))
    

zsola72 9837 2011. július 8. 17:04   Válasz erre: 9836
nono, munkaidõben nem illik netezni !
    

gcs 9836 2011. július 8. 16:35   Válasz erre: 9835
Ilyen képeket nem ér munkaidõben felrakni, mert a maradék kedvem is elmegy a munkától :-)))
    

zsola72 9835 2011. július 8. 13:58  
ahogy elnézem , mindenki úton van...
    

infantri 9834 2011. július 8. 07:30   Válasz erre: 9833
Együtt tudok élni a problémával;-)
    

Okta 9833 2011. július 7. 22:51   Válasz erre: 9788
Peti, ezt a B-staros védõt én kifordítottam és úgy tettem fel: a varrás így kívül van és normálisan felfekszik a szárra a harisnya, meg nem látszik, hogy a legolcsóbbat raktam fel. :-D
    

vaszabi 9832 2011. július 7. 22:09   Válasz erre: 9826
Vigyem a Tavalyi rongyosat?
    

vaszabi 9831 2011. július 7. 22:07   Válasz erre: 9825
Nem ez már szinte szappanoperás :-D
    

vaszabi 9830 2011. július 7. 22:06   Válasz erre: 9828
Jobb mint ha üvegszem lenne ott :-DDD
    

zsola72 9829 2011. július 7. 22:03   Válasz erre: 9828
meglátjuk, remélem személyesen átvehetem...
    

kanyar 9828 2011. július 7. 21:59   Válasz erre: 9827
Zsebemben! Küldjem?
    

zsola72 9827 2011. július 7. 21:54   Válasz erre: 9825
Mester ,patentszem?
    

kanyar 9826 2011. július 7. 21:54  
Na mék térképezni!
    

kanyar 9825 2011. július 7. 21:53   Válasz erre: 9824
Az lehetetlen! Te pótolhatatlan vagy!
ez elég lányos volt!
    

vaszabi 9824 2011. július 7. 21:48   Válasz erre: 9823
ÁÁÁ majd egy másik Droid helyettesít :-DDDD
    

zsola72 9823 2011. július 7. 21:47   Válasz erre: 9821
Csak aztán itthon ,nehogy áramszünet legyen !
    

vaszabi 9822 2011. július 7. 21:45   Válasz erre: 9821
Fõleg mert köll egy szerény ember a csapatba :-DDDDDD
    

vaszabi 9821 2011. július 7. 21:44  
Ja kisírtam a szabit Szombatra ...mondtam a fõnökömnek hogy több ember kellemes nyári programját teszi tönkre ha nem enged el...mert nélkülözhetetlen vagyok :-DDDDDD
    

vaszabi 9820 2011. július 7. 21:41   Válasz erre: 9813
Már ráírtam a gumira filccel ezt....+1...igy már jó lesz!!! :-)
Megfejtés: Mitas E-08+1=E09 :-DDDDD Hú tényleg kerék hiány van azannnyát nekillllyye
    

kanyar 9819 2011. július 7. 21:41   Válasz erre: 9817
Úgy Úgy!
    

infantri 9818 2011. július 7. 21:41   Válasz erre: 9815
Úgy Úgy!
    

vaszabi 9817 2011. július 7. 21:39   Válasz erre: 9813
Jó akkor 6-kor a Kecskemét utáni körforgóban...pont mint tavaly ;-)
    

gcs 9816 2011. július 7. 21:39   Válasz erre: 9813
Így nagyobb lesz a kihívás :-))))
    

kanyar 9815 2011. július 7. 21:38   Válasz erre: 9812
Mi 05-kor indulunk! nem akkor talizunk hanem indulunk! Kb +1ó mulva ott leszünk!
    

vaszabi 9814 2011. július 7. 21:38   Válasz erre: 9813
Á elegem van a terepbõl...meg a sok csodás tájból...Áááá kinek kell ez :-DDDDDDDD
    

kanyar 9813 2011. július 7. 21:36   Válasz erre: 9805
Miért E08? nem velünk jössz?
    

vaszabi 9812 2011. július 7. 21:35  
Te Kanyarocskácska Kecskeméten a körforgó után mint tavaly? Hánykor?
    

zsola72 9811 2011. július 7. 21:34   Válasz erre: 9807
még nem tom , hogy lesz,de szeretnék menni
útiterv pontosan?
    

vaszabi 9810 2011. július 7. 21:34   Válasz erre: 9809
Nem gond tudod a PROFIKNAK mindegy min gurulnak :-DDDDDD
    

gcs 9809 2011. július 7. 21:32   Válasz erre: 9805
Szerpentinen verhetetlen leszel :-)))
    

vaszabi 9808 2011. július 7. 21:32  
Na Vazze itt mindenki ismer engem :-DDDDDD
    

kanyar 9807 2011. július 7. 21:31  
Zsola! A benzinkúton talizunk mint tavaly!
    

zsola72 9806 2011. július 7. 21:31  
egy hátsót tudok kölcsönözni
    

vaszabi 9805 2011. július 7. 21:31  
Péntek estére be lesz fûzve az új agy ...ami már profin van kiesztergálva!!
Az új gumik a garázsban...véletlenül Mitas E08-at rendeltem ...nem baj? :-DDDD
    

infantri 9804 2011. július 7. 21:31  
Jövõ héten má megyünk.
    

gcs 9803 2011. július 7. 21:30   Válasz erre: 9795
Azt tudjuk. Ráadásul a motorból is... :-)))
    

vaszabi 9802 2011. július 7. 21:30  
Naaa mi ez a sok nép itten!!! ;-)
    

vaszabi 9801 2011. július 7. 21:29   Válasz erre: 9797
Na örülök hogy F@sza lett!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)
    

kanyar 9800 2011. július 7. 21:29   Válasz erre: 9795
Azt tudjuk! :-))))
    

zsola72 9799 2011. július 7. 21:29   Válasz erre: 9795
az kizárt , hogy csak egy! :- D

    

infantri 9798 2011. július 7. 21:29   Válasz erre: 9789
Beszarás:))))))))))))
    

infantri 9797 2011. július 7. 21:28   Válasz erre: 9792
Képzeld földig ér a lábam.
    

vaszabi 9796 2011. július 7. 21:28   Válasz erre: 9794
A lábtartóra tudom..de mi van a földdel :-DDDD
    

vaszabi 9795 2011. július 7. 21:27   Válasz erre: 9787
Nekem meg hiányzik egy kerekem! :-D :-(
    

kanyar 9794 2011. július 7. 21:26   Válasz erre: 9792
Képzeld leér a lába!
    

kanyar 9793 2011. július 7. 21:25   Válasz erre: 9790
Azt hiszem én is láttam mán valahol! :-)))
    

vaszabi 9792 2011. július 7. 21:24   Válasz erre: 9788
Én egy olyan képet szeretnék amin rajta ülsz ...na és akkor a talaj és a pitike kis lábacskád kapcsolata :-DDDDD
    

dinne 9791 2011. július 7. 21:22   Válasz erre: 9788
Szép lett. Én meg félkész állapotban láttam, de a fék már akkor is király volt.
    

gcs 9790 2011. július 7. 21:18   Válasz erre: 9788
Egész pofás féktárcsa. Valahol mintha láttam volna nemrég...ööö... megvan: Csepelen :-))
    

gcs 9789 2011. július 7. 21:17   Válasz erre: 9787
ÉS milyen volt végre gurulni? :-) És milyen az új teló?
    

infantri 9788 2011. július 7. 20:06  
kép
    

infantri 9787 2011. július 7. 19:52   Válasz erre: 9786
Nem én ma motoroztam!!
    

gcs 9786 2011. július 7. 13:58  
Jóreggelt! Azóta mindenki alszik? :-)
    

dinne 9785 2011. július 6. 00:16   Válasz erre: 9784
Cakát
    

vaszabi 9784 2011. július 6. 00:10   Válasz erre: 9783
Na jó éjt te Töknye :-D
    

dinne 9783 2011. július 6. 00:08   Válasz erre: 9782
Nem tudom hogy a tökfélék családjába tartozik e?:-)
    

vaszabi 9782 2011. július 6. 00:04   Válasz erre: 9781
Biztos nem Tööökkkk? :-DDD
    

dinne 9781 2011. július 6. 00:03   Válasz erre: 9780
Nem csak Diiiiiiiiiiinnnnnnye
    

vaszabi 9780 2011. július 6. 00:02   Válasz erre: 9779
Te Idiótaaaaaaaaaaa :-DDDDDDdd
    

dinne 9779 2011. július 6. 00:01   Válasz erre: 9778
Jó hogy mondod két karton cigit kell vennem:-)
    

vaszabi 9778 2011. július 5. 23:57   Válasz erre: 9777
:-DDDDDDD
Hozz magaddal Oxigén molekula detektort...vagy Oxigén palackot :-DDD
    

dinne 9777 2011. július 5. 23:56   Válasz erre: 9776
Meg belehányni a sisakba:-)
    

vaszabi 9776 2011. július 5. 23:54   Válasz erre: 9774
Tudod mit fogsz te húzni ...motorokat a sárból kifelé :-DDD
    

vaszabi 9775 2011. július 5. 23:53   Válasz erre: 9773
Odaadom az .Elb@szottat Túl sokat szedtek ki belõle...a sok plusz helyet megtöltheted a mátrixaiddal:-DDD
    

dinne 9774 2011. július 5. 23:51   Válasz erre: 9772
Húznám én, hajó nõ.
    

dinne 9773 2011. július 5. 23:50   Válasz erre: 9771
Hát én mán tudnák aludni egy kicsit se fog az agyam. Lehet hogy nekem is agyat kéne cserélni:-)
    

vaszabi 9772 2011. július 5. 23:50   Válasz erre: 9770
Húzod a K I n GÁT :-DDDD
    

vaszabi 9771 2011. július 5. 23:46   Válasz erre: 9770
Most gyüttem haza 22:0-kor És a 3délelõtt 7 éjjszaka 6délután kombó után kissé nehézkes az elalvás :-)
    

dinne 9770 2011. július 5. 23:44   Válasz erre: 9768
Azt hittem hogy is Te is húzod az igát.
    

vaszabi 9769 2011. július 5. 23:44  
Most nézem az E-mailomat holnapra megjön az új guma...csak kerék nem lesz hozzá :-(
    

vaszabi 9768 2011. július 5. 23:42   Válasz erre: 9766
Nem iszok...csak épp 5 Puttonyos Aszut kortyolgatok...most hozták Tokaj-ból háztól...Mint a gyümölcslé olyan Nyamííííííííííííí :D
    

vaszabi 9767 2011. július 5. 23:40   Válasz erre: 9764
Tényleg az idei Idõpontokat is pontosítani köll majd!!!
    

dinne 9766 2011. július 5. 23:40   Válasz erre: 9765
Látod mondtam hogy ne igyál:-)
    

vaszabi 9765 2011. július 5. 23:39   Válasz erre: 9764
Akkor lehet hogy 4:30 kor volt találka Solton...veletek meg 6-kor!
    

dinne 9764 2011. július 5. 23:37   Válasz erre: 9763
KOrábban volt az.
    

vaszabi 9763 2011. július 5. 23:36   Válasz erre: 9762
Tavaly is ott találkoztunk Optival..És asszem 7-kor volt a találka Kecskeméten Kanyarékkal!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők