| vaszabi | 9861 | 2011. július 9. 22:27 | Válasz erre: 9860 |
|
Azt csak ünnepekre veheted fel !!!..hányszor mondjam még te buta cafka :-DDDDD
|
| dinne | 9860 | 2011. július 9. 22:25 | Válasz erre: 9856 |
|
Felveszem a fekete bõrtangámat és megyek be ostorral.:-)
|
| vaszabi | 9859 | 2011. július 9. 22:24 | Válasz erre: 9856 |
|
Most per pillanat Jakuza vezér szerkóm van ...küldök SMS-t a kötsögnek hogy küldje el az összes ujját ajándékba egy húszezresbe tekerve :-)
|
| dinne | 9855 | 2011. július 9. 22:22 | Válasz erre: 9853 |
|
Á én nem érek, már csak kettõt kell aludni az indulásig:-) |
| vaszabi | 9854 | 2011. július 9. 22:22 | Válasz erre: 9851 |
|
Én is de szegény pára mindig túl van terhelve....Próbáltam kímélni...hát így jártam :-(
|
| dinne | 9852 | 2011. július 9. 22:20 | Válasz erre: 9850 |
|
Vigyáz ha megüt a guta majd mehetünk látogatni.:-) Vannak Pakson jó nõvérkék?
|
| vaszabi | 9850 | 2011. július 9. 22:07 | Válasz erre: 9849 |
|
Áááá nem sok be kell lõni középre a kerekem..az meg lesz!! Be lett fûzve az új agy ..kiesztergálva ..f@sza lett berakom pörgetem a kereket ..egy helyen mindig megáll a tárcsa....mondom mi a ..mocskos...pí....ku...pííííí.....píííí van már!!!!! Hát üt a tárcsa mert elõször mikor elb@szták az agyat annál fogva akarták rögzíteni esztergáláshoz... na ez olyan jó sikerült nekik hogy egy helyen deformálódott!!!!!!!!! Hétfõn reggel viszem nekik mutiba ..és mondtam a srácnak készítse a pénztárcáját !!!!! A Gutaütés kerülget már a kötsög szakbarbár munka miatt :-( |
| vaszabi | 9848 | 2011. július 9. 21:42 | Válasz erre: 9847 |
|
Nem lehetne 1.....akarom mondani mégse!!!!!! Még nincs kész a gép!!!!! :-(
|
| infantri | 9844 | 2011. július 8. 21:20 | Válasz erre: 9842 |
|
Ez olyan pom-pom-os volt.(megvárhatlak?) Határ a csillagos ég! |
| SZICSU | 9842 | 2011. július 8. 21:14 | Válasz erre: 9815 |
|
Ha haza érek addig elkísérhetlek benneteket a határig?;-)
|
| gcs | 9836 | 2011. július 8. 16:35 | Válasz erre: 9835 |
|
Ilyen képeket nem ér munkaidõben felrakni, mert a maradék kedvem is elmegy a munkától :-)))
|
| Okta | 9833 | 2011. július 7. 22:51 | Válasz erre: 9788 |
|
Peti, ezt a B-staros védõt én kifordítottam és úgy tettem fel: a varrás így kívül van és normálisan felfekszik a szárra a harisnya, meg nem látszik, hogy a legolcsóbbat raktam fel. :-D
|
| kanyar | 9825 | 2011. július 7. 21:53 | Válasz erre: 9824 |
|
Az lehetetlen! Te pótolhatatlan vagy! ez elég lányos volt! |
| vaszabi | 9822 | 2011. július 7. 21:45 | Válasz erre: 9821 |
|
Fõleg mert köll egy szerény ember a csapatba :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9821 | 2011. július 7. 21:44 |
|
Ja kisírtam a szabit Szombatra ...mondtam a fõnökömnek hogy több ember kellemes nyári programját teszi tönkre ha nem enged el...mert nélkülözhetetlen vagyok :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9820 | 2011. július 7. 21:41 | Válasz erre: 9813 |
|
Már ráírtam a gumira filccel ezt....+1...igy már jó lesz!!! :-) Megfejtés: Mitas E-08+1=E09 :-DDDDD Hú tényleg kerék hiány van azannnyát nekillllyye |
| vaszabi | 9817 | 2011. július 7. 21:39 | Válasz erre: 9813 |
|
Jó akkor 6-kor a Kecskemét utáni körforgóban...pont mint tavaly ;-)
|
| kanyar | 9815 | 2011. július 7. 21:38 | Válasz erre: 9812 |
|
Mi 05-kor indulunk! nem akkor talizunk hanem indulunk! Kb +1ó mulva ott leszünk!
|
| vaszabi | 9814 | 2011. július 7. 21:38 | Válasz erre: 9813 |
|
Á elegem van a terepbõl...meg a sok csodás tájból...Áááá kinek kell ez :-DDDDDDDD
|
| vaszabi | 9812 | 2011. július 7. 21:35 |
|
Te Kanyarocskácska Kecskeméten a körforgó után mint tavaly? Hánykor?
|
| zsola72 | 9811 | 2011. július 7. 21:34 | Válasz erre: 9807 |
|
még nem tom , hogy lesz,de szeretnék menni útiterv pontosan? |
| vaszabi | 9810 | 2011. július 7. 21:34 | Válasz erre: 9809 |
|
Nem gond tudod a PROFIKNAK mindegy min gurulnak :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9805 | 2011. július 7. 21:31 |
|
Péntek estére be lesz fûzve az új agy ...ami már profin van kiesztergálva!! Az új gumik a garázsban...véletlenül Mitas E08-at rendeltem ...nem baj? :-DDDD |
| vaszabi | 9792 | 2011. július 7. 21:24 | Válasz erre: 9788 |
|
Én egy olyan képet szeretnék amin rajta ülsz ...na és akkor a talaj és a pitike kis lábacskád kapcsolata :-DDDDD
|
| dinne | 9791 | 2011. július 7. 21:22 | Válasz erre: 9788 |
|
Szép lett. Én meg félkész állapotban láttam, de a fék már akkor is király volt.
|
| gcs | 9790 | 2011. július 7. 21:18 | Válasz erre: 9788 |
|
Egész pofás féktárcsa. Valahol mintha láttam volna nemrég...ööö... megvan: Csepelen :-))
|
| gcs | 9789 | 2011. július 7. 21:17 | Válasz erre: 9787 |
|
ÉS milyen volt végre gurulni? :-) És milyen az új teló?
|
| dinne | 9783 | 2011. július 6. 00:08 | Válasz erre: 9782 |
|
Nem tudom hogy a tökfélék családjába tartozik e?:-)
|
| vaszabi | 9778 | 2011. július 5. 23:57 | Válasz erre: 9777 |
|
:-DDDDDDD Hozz magaddal Oxigén molekula detektort...vagy Oxigén palackot :-DDD |
| vaszabi | 9776 | 2011. július 5. 23:54 | Válasz erre: 9774 |
|
Tudod mit fogsz te húzni ...motorokat a sárból kifelé :-DDD
|
| vaszabi | 9775 | 2011. július 5. 23:53 | Válasz erre: 9773 |
|
Odaadom az .Elb@szottat Túl sokat szedtek ki belõle...a sok plusz helyet megtöltheted a mátrixaiddal:-DDD
|
| dinne | 9773 | 2011. július 5. 23:50 | Válasz erre: 9771 |
|
Hát én mán tudnák aludni egy kicsit se fog az agyam. Lehet hogy nekem is agyat kéne cserélni:-)
|
| vaszabi | 9771 | 2011. július 5. 23:46 | Válasz erre: 9770 |
|
Most gyüttem haza 22:0-kor És a 3délelõtt 7 éjjszaka 6délután kombó után kissé nehézkes az elalvás :-)
|
| vaszabi | 9769 | 2011. július 5. 23:44 |
|
Most nézem az E-mailomat holnapra megjön az új guma...csak kerék nem lesz hozzá :-(
|
| vaszabi | 9768 | 2011. július 5. 23:42 | Válasz erre: 9766 |
|
Nem iszok...csak épp 5 Puttonyos Aszut kortyolgatok...most hozták Tokaj-ból háztól...Mint a gyümölcslé olyan Nyamííííííííííííí :D
|
| vaszabi | 9767 | 2011. július 5. 23:40 | Válasz erre: 9764 |
|
Tényleg az idei Idõpontokat is pontosítani köll majd!!!
|
| vaszabi | 9765 | 2011. július 5. 23:39 | Válasz erre: 9764 |
|
Akkor lehet hogy 4:30 kor volt találka Solton...veletek meg 6-kor!
|
| vaszabi | 9763 | 2011. július 5. 23:36 | Válasz erre: 9762 |
|
Tavaly is ott találkoztunk Optival..És asszem 7-kor volt a találka Kecskeméten Kanyarékkal!
|