16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 9762 2011. július 5. 23:34   Válasz erre: 9759
Nem semmiképp nem jó mert 5:30-kor végeznék.. Akkor már minimum Solton köll lennem!
    

dinne 9761 2011. július 5. 23:33   Válasz erre: 9759
Csak nem éces a szakács:-)
    

dinne 9760 2011. július 5. 23:32   Válasz erre: 9754
Akko le se kell feküdnöd:-(
    

kanyar 9759 2011. július 5. 23:32   Válasz erre: 9754
Lehet hogy én is écszakásos leszek
    

vaszabi 9758 2011. július 5. 23:32   Válasz erre: 9755
Jó éjt !!!
    

dinne 9757 2011. július 5. 23:32   Válasz erre: 9755
Cakát.
    

vaszabi 9756 2011. július 5. 23:32   Válasz erre: 9753
Na majd akkor gyártok hozzá, célszerszámot!
    

kanyar 9755 2011. július 5. 23:31  
Cakát filuk!
    

vaszabi 9754 2011. július 5. 23:31   Válasz erre: 9750
Apropó 16-án még egyenlõre éjszakás vagyok...még mennem kell könyörögni a fõnöknek!!!
    

kanyar 9753 2011. július 5. 23:31   Válasz erre: 9751
5,5mm-es!!! :-(((
    

vaszabi 9752 2011. július 5. 23:30   Válasz erre: 9750
Jól van akkor majd jól kipihenjük magunkat Erdélyben :-DDD
    

vaszabi 9751 2011. július 5. 23:29   Válasz erre: 9748
Te kanyar...valamelyik kulcs jó a küllöanyához? 6-os vagy valami?
    

kanyar 9750 2011. július 5. 23:28   Válasz erre: 9732
Nekem is csak 16.-a lesz pihenõnap! :-(
    

dinne 9749 2011. július 5. 23:28   Válasz erre: 9748
Jó lehet. Egyeztetek a sárkánnyal:-)
    

kanyar 9748 2011. július 5. 23:27   Válasz erre: 9731
Vasnap késõ délután?
    

vaszabi 9747 2011. július 5. 23:19   Válasz erre: 9745
Az tuti hogy én úgy kikészülök ha veled iszok, mint te ha velem motorozol ;-)
    

vaszabi 9746 2011. július 5. 23:18   Válasz erre: 9744
Szerintem már pont az a baj :-DDDD
    

dinne 9745 2011. július 5. 23:18   Válasz erre: 9744
Amúgy igen:-) Ezt bárki igazolja (kivéve a Szabit mert Õ olyankor mán ringlispiren ül):-)
    

Okta 9744 2011. július 5. 23:14   Válasz erre: 9741
Iszol amúgy te rendesen?...

:-)
    

dinne 9743 2011. július 5. 23:12   Válasz erre: 9742
Már várom:
    

vaszabi 9742 2011. július 5. 23:10   Válasz erre: 9741
Elég Szar ügy!
Lefekvés elõtt Nézd meg ezt...segíteni fog :-D
    

dinne 9741 2011. július 5. 23:06   Válasz erre: 9740
Nem, de az a baj hogy ilyen szarokkal álmodok.:-)
    

vaszabi 9740 2011. július 5. 23:05   Válasz erre: 9739
Mán betûkkel is ..te atya ÉG...... ez már a Mátrix? El tudsz hajolni a pofád felé repülõ sár elõl is ? :-DDD
    

dinne 9739 2011. július 5. 23:02   Válasz erre: 9738
FOR j = 3 TO iDetailTypes[iBorderModes[i]][1]+1
IF iDetailTypes[iBorderModes[i]][j] = iDetails[i] THEN
bFound = 1
currentDetail[i] = j
j = iDetailTypes[iBorderModes[i]][1]+1
ENDIF
NEXT j
    

vaszabi 9738 2011. július 5. 22:59   Válasz erre: 9737
Hüle :-) Egy biztos a te agyad nem köll, ele van nyomi számokkal :-DDD
    

dinne 9737 2011. július 5. 22:54   Válasz erre: 9736
Dobj a kazánba még egy lapáttal, azt fogd a nyuszira.:-)
    

vaszabi 9736 2011. július 5. 22:53   Válasz erre: 9734
Ja hogy Pöstön világítson az a sok hüle fényreklám...meg menjen az 5-ös metró....vagy az még nincs?
    

vaszabi 9735 2011. július 5. 22:51   Válasz erre: 9728
Miért...már az is baj hogy szeretek Kanyar mûhelyében becsukott szemmel üldögélni a rattan ülõkén? :-D
    

dinne 9734 2011. július 5. 22:51   Válasz erre: 9732
Szóval a melóhelyen is szopikázol:-DDDDDDDDDD
    

dinne 9733 2011. július 5. 22:50   Válasz erre: 9732
Nyugi 17-ig nekem is csak hármat kell aludni:-(
    

vaszabi 9732 2011. július 5. 22:49   Válasz erre: 9726
Persze üssetek csak....15 napja nincs pihenõnapom, kész szopás minden nap a melóhelyen, a kerekem elb@ssza az esztergályos, nem terepeztem egy normálisat 2 hete,kopik a gumim, már viszket a pofám a szõrtõl, ..........meg különben is kicsi vagyok ..éhes vagyok :-D
    

dinne 9731 2011. július 5. 22:48   Válasz erre: 9727
Kanyar bácsi van valami elképzelés hogy mikor löjük be a gps-eseket, csak azért kérdem mert úgy néz ki a hétvégén a büdös kölköket kell fuvaroznom vidékre.
    

kanyar 9730 2011. július 5. 22:48   Válasz erre: 9728
Mi van a komáddal?
    

dinne 9729 2011. július 5. 22:46   Válasz erre: 9728
Hát te másnaposan nem Comaként ébredsz az biztos. A felmosófa végén lévõ valami jobban leírná azt az állapotot.:-)
    

vaszabi 9728 2011. július 5. 22:45   Válasz erre: 9725
Persze oszt még Kómába esek...Bár Marc Coma -ként ébredni a kómából nem is lenne túl rossz :-DD
    

kanyar 9727 2011. július 5. 22:44   Válasz erre: 9720
úgyvan! :-)
    

dinne 9726 2011. július 5. 22:44   Válasz erre: 9724
Egy agyatlant nem illik bántani:-)
    

dinne 9725 2011. július 5. 22:43   Válasz erre: 9721
Berúgatunk oszt indulhat az agymûtét:-)
    

vaszabi 9724 2011. július 5. 22:43   Válasz erre: 9723
Tessék csak leütni a feldobott labdát... a röplabda az egyik kedvenc sport itt :-D
    

Okta 9723 2011. július 5. 22:39   Válasz erre: 9721
"Még szerencse hogy ilyen jó barátaim vannak itt...kapásból két agyat is felajánlottak..."

Erre inkább nem írok semmit, csak csendben kuncogok magamban...
:-)
    

vaszabi 9722 2011. július 5. 22:39   Válasz erre: 9721
Még jó hogy Szõke nõ nincs a csapatban...bajban lennék ha õ ajánlotta volna az agyát :-DD
    

vaszabi 9721 2011. július 5. 22:38   Válasz erre: 9719
Én meg másik agyat fûzetek a kerekembe ...mert az esztergályos elb@szta :-((((
Még szerencse hogy ilyen jó barátaim vannak itt...kapásból két agyat is felajánlottak...Szicsu nyert mert közelebb van ..csak meg kell várnom esõ után a szivárványt :-)
    

vaszabi 9720 2011. július 5. 22:35   Válasz erre: 9717
Jaaaa tudom mán ...vágod a centit ;-)
    

dinne 9719 2011. július 5. 22:34   Válasz erre: 9705
Még nem nagyon tudok nyílatkozni csak munkába mentem vele (és ez a túráig így is marad):-(. Sokkal egyenletesebben reagál. Nem csattog a lánc. Egyszer kétszer mentem vele 100 körül azt néztem a régebben megszokott fordulatszámokhoz durván 10 km/h csökken a seb ugyanazon a fordulaton. (de hát erre számítottunk). Most nem érzem hogy erõlködne a lelkem. Az igazi próba a homokbánya lenne neki de ez most kimarad.
    

vaszabi 9718 2011. július 5. 22:33   Válasz erre: 9717
17.-én 11?
    

kanyar 9717 2011. július 5. 22:31   Válasz erre: 9716
idõjárás elõrejelzés! :-)
    

vaszabi 9716 2011. július 5. 22:28   Válasz erre: 9715
Ez mi ez..... "mind egy"
    

kanyar 9715 2011. július 5. 21:52  
11
    

kanyar 9714 2011. július 5. 15:12   Válasz erre: 9712
Még semmi extra! Majd ha visszajöttünk!
    

Okta 9713 2011. július 5. 08:37   Válasz erre: 9711
Ha tutira kell, akkor elõször le kell szednem a kerékrõl. :-)
Ma este kiveszem a kereket, holnap elviszem gumishoz. Aztán gondolom valahol Büdöspesten kellene összefutnunk.
    

SZICSU 9712 2011. július 5. 08:26   Válasz erre: 9705
Mit mûveltél vele?
    

SZICSU 9711 2011. július 5. 08:25   Válasz erre: 9710
Már 5-öt rajzoltam...Hol és mikor tudnánk nyélbe ütni a tranzakciót?
    

Okta 9710 2011. július 4. 22:35   Válasz erre: 9703
Kilenc darab Mátyás király portréra gondoltam.
    

vaszabi 9709 2011. július 4. 22:22   Válasz erre: 9705
Legalább fékfolyadékot töltöttél már a motorodba?
    

vaszabi 9708 2011. július 4. 22:21  
A napokban nekem is kész lesz a kerekem....A féktuskót szétkaptam megpucoltam... a Gumit megrendeltem .. "Tanár úr én készültem!!!!"
    

vaszabi 9707 2011. július 4. 22:19   Válasz erre: 9706
transyldomi
    

vaszabi 9706 2011. július 4. 22:18   Válasz erre: 9705
Na kész a tranyildomi :-D
    

kanyar 9705 2011. július 4. 22:17  
Dinnye miljen a géped?
    

SZICSU 9704 2011. július 4. 20:34   Válasz erre: 9699
Fedett voltam...Volt rajtam bukó!Ma hajnalban ismét!!!Lassan már inkább búvárszemüveget használok!:-DDDD
    

SZICSU 9703 2011. július 4. 20:31   Válasz erre: 9702
Hogyéé aggya kend?Lassan elfogy a K60-as....
    

Okta 9702 2011. július 4. 09:35  
E09-em nem kell valakinek? Tudom, hogy már írtam, de most tudnék venni egy másik gumit, viszont ezt el kellene adnom az Anyegin miatt.
    

vaszabi 9701 2011. július 3. 22:37   Válasz erre: 9696
Én ismét kivívtam a kollégák "elismerését" vagy csak simán bolondnak néznek...azt mondták ...na ez nem olyan puding motoros aki fél egy kis esõtõl....
Bár télen havazáskor másként hangzott..."te nem vagy noooormális :-)

    

vaszabi 9700 2011. július 3. 22:33   Válasz erre: 9699
Kivéve ha 2400m körül vagy és villámlik is mert akkor pucolni kell lefelé :-DDDD
    

kanyar 9699 2011. július 3. 21:16   Válasz erre: 9698
És te normális vagy? :-) Esõben be kell állni fedett helyre, motorral együtt! :-)))
    

SZICSU 9698 2011. július 3. 21:11   Válasz erre: 9697
Mert akkor motorozok mikor jól esik;-)
    

kanyar 9697 2011. július 3. 21:09   Válasz erre: 9696
Miért?
    

SZICSU 9696 2011. július 3. 21:09   Válasz erre: 9694
Fossá áztam,mint a Szabi tegnap.
    

kanyar 9695 2011. július 3. 21:08   Válasz erre: 9690
Sörözés után pláne! :-)
    

kanyar 9694 2011. július 3. 21:08   Válasz erre: 9691
Hogy?
    

SZICSU 9693 2011. július 3. 21:07   Válasz erre: 9689
Az enyémbe sima M5-ös teljesen jó!!!
    

kanyar 9692 2011. július 3. 21:06   Válasz erre: 9680
Ez tényleg gáz!!!!! :-))) Fõleg ha fõterezni akarsz vele. :-DDD
    

SZICSU 9691 2011. július 3. 21:06   Válasz erre: 9661
Én ma jártam így.....Még a bugárkák is leáztak a kabátomról!:-))))
    

zsola72 9690 2011. július 3. 21:05   Válasz erre: 9687
az rossz lehetett...ha vizelni se!:-D
    

kanyar 9689 2011. július 3. 21:05   Válasz erre: 9676
Esztergálni nem tudnék olyan csavart?
    

vaszabi 9688 2011. július 3. 20:20   Válasz erre: 9687
Ahhoz nem kell esõ ...elég a bivaly-stráda is ,amin egy Pegaso stráda halad :-D
    

infantri 9687 2011. július 3. 20:09   Válasz erre: 9686
Volta ugy Erdélybe 2 hetet,hogy egy hétig nem vettük le az essõruhát.
    

vaszabi 9686 2011. július 3. 20:07   Válasz erre: 9685
Én is ...lehet ma is szarrá ázok :-)
    

infantri 9685 2011. július 3. 20:05   Válasz erre: 9684
dolgozgatom
    

vaszabi 9684 2011. július 3. 20:04   Válasz erre: 9683
Mi a helyzet Pííííítör?
    

infantri 9683 2011. július 3. 19:58   Válasz erre: 9680
Embert barátjáról...
    

vaszabi 9682 2011. július 3. 19:46   Válasz erre: 9680
"Viszont 20 éves motort (szart) vettem és homokbányákban motorozok " eddig még normális!!! "veletek" --na ehhez már tényleg bolondnak kell lenni ;-)
    

vaszabi 9681 2011. július 3. 19:44   Válasz erre: 9677
Azzal nem tudom mi a helyzet nála....mert mikor találkozunk általában kiizzadja :-D
    

gcs 9680 2011. július 3. 19:44   Válasz erre: 9679
Viszont 20 éves motort (szart) vettem és homokbányákban motorozok veletek. Ez normális?? :-))
    

vaszabi 9679 2011. július 3. 19:42   Válasz erre: 9678
Annyira nem tüntél szõkének :-DDDD
    

gcs 9678 2011. július 3. 19:40   Válasz erre: 9677
Az meg úgysem zavar egy bizonyos kor fölött :-)) Különben sem biztos, hogy a 100-as szög elér az agyamig :-)))
    

Macko 9677 2011. július 3. 19:34   Válasz erre: 9675
Akkor motorozni tud majd. :-)
Legfeljebb vizelettartási gondjai lehetnek. ;-)
    

gcs 9676 2011. július 3. 19:30   Válasz erre: 9672
Ennél finomabb megoldást keresek rá. Talán 60-as szeggel jó lesz :-)))
    

vaszabi 9675 2011. július 3. 19:29   Válasz erre: 9674
Ja , és ha szerencséje van a csukló és a lábfej biccentõ központ nem sérül :-D
    

Macko 9674 2011. július 3. 19:25   Válasz erre: 9672
Egyszerûbb felvenni és megkérni valakit hogy üsse be.
Akkor nem kell a belsõ felével szarakodni...
;-)
    

vaszabi 9673 2011. július 3. 19:19   Válasz erre: 9669
Nem is tudom mire célzol!? :-D
    

vaszabi 9672 2011. július 3. 19:18   Válasz erre: 9671
100-as szeget neki...belül meg elkalapálod a végét.. :-DDDD
    

gcs 9671 2011. július 3. 19:16   Válasz erre: 9670
Persze. Csak a rögzítõ csavar hiányzik még mindíg... :-)))
    

Macko 9670 2011. július 3. 19:15   Válasz erre: 9665
Simlédered van már?
    

gcs 9669 2011. július 3. 18:35   Válasz erre: 9668
Csak, ha sokan látják :-))))
    

vaszabi 9668 2011. július 3. 18:29   Válasz erre: 9666
Áááá csak így szoktunk leszállni tudod! :-D
    

vaszabi 9667 2011. július 3. 18:28   Válasz erre: 9665
Jó az jó az!!!! Tessék csak felderíteni aztán szervezni nekünk egy jó kis túrát ha hazajöttünk ;-)
    

gcs 9666 2011. július 3. 17:56  
És ha rövid a lábad, ráadásul nincs a közelben Dinnye, aki segíthetne ...
:-)))
    

gcs 9665 2011. július 3. 17:55  
Csak telefon volt nálam:
    

gcs 9664 2011. július 3. 17:52   Válasz erre: 9646
Én ma elmentem szétnézni a környéken, úgy érzem lesz még errefelé jófajta túra. :-) Kb 115 km terep lett a vége

    

vaszabi 9663 2011. július 3. 14:56   Válasz erre: 9662
Padis?...én akarom meginni a söröm :-DDDD
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők