| vaszabi | 9762 | 2011. július 5. 23:34 | Válasz erre: 9759 |
|
Nem semmiképp nem jó mert 5:30-kor végeznék.. Akkor már minimum Solton köll lennem!
|
| vaszabi | 9754 | 2011. július 5. 23:31 | Válasz erre: 9750 |
|
Apropó 16-án még egyenlõre éjszakás vagyok...még mennem kell könyörögni a fõnöknek!!!
|
| vaszabi | 9752 | 2011. július 5. 23:30 | Válasz erre: 9750 |
|
Jól van akkor majd jól kipihenjük magunkat Erdélyben :-DDD
|
| vaszabi | 9751 | 2011. július 5. 23:29 | Válasz erre: 9748 |
|
Te kanyar...valamelyik kulcs jó a küllöanyához? 6-os vagy valami?
|
| vaszabi | 9747 | 2011. július 5. 23:19 | Válasz erre: 9745 |
|
Az tuti hogy én úgy kikészülök ha veled iszok, mint te ha velem motorozol ;-)
|
| dinne | 9745 | 2011. július 5. 23:18 | Válasz erre: 9744 |
|
Amúgy igen:-) Ezt bárki igazolja (kivéve a Szabit mert Õ olyankor mán ringlispiren ül):-)
|
| vaszabi | 9742 | 2011. július 5. 23:10 | Válasz erre: 9741 |
|
Elég Szar ügy! Lefekvés elõtt Nézd meg ezt...segíteni fog :-D |
| dinne | 9741 | 2011. július 5. 23:06 | Válasz erre: 9740 |
|
Nem, de az a baj hogy ilyen szarokkal álmodok.:-)
|
| vaszabi | 9740 | 2011. július 5. 23:05 | Válasz erre: 9739 |
|
Mán betûkkel is ..te atya ÉG...... ez már a Mátrix? El tudsz hajolni a pofád felé repülõ sár elõl is ? :-DDD
|
| dinne | 9739 | 2011. július 5. 23:02 | Válasz erre: 9738 |
|
FOR j = 3 TO iDetailTypes[iBorderModes[i]][1]+1 IF iDetailTypes[iBorderModes[i]][j] = iDetails[i] THEN bFound = 1 currentDetail[i] = j j = iDetailTypes[iBorderModes[i]][1]+1 ENDIF NEXT j |
| vaszabi | 9738 | 2011. július 5. 22:59 | Válasz erre: 9737 |
|
Hüle :-) Egy biztos a te agyad nem köll, ele van nyomi számokkal :-DDD
|
| dinne | 9737 | 2011. július 5. 22:54 | Válasz erre: 9736 |
|
Dobj a kazánba még egy lapáttal, azt fogd a nyuszira.:-)
|
| vaszabi | 9736 | 2011. július 5. 22:53 | Válasz erre: 9734 |
|
Ja hogy Pöstön világítson az a sok hüle fényreklám...meg menjen az 5-ös metró....vagy az még nincs?
|
| vaszabi | 9735 | 2011. július 5. 22:51 | Válasz erre: 9728 |
|
Miért...már az is baj hogy szeretek Kanyar mûhelyében becsukott szemmel üldögélni a rattan ülõkén? :-D
|
| vaszabi | 9732 | 2011. július 5. 22:49 | Válasz erre: 9726 |
|
Persze üssetek csak....15 napja nincs pihenõnapom, kész szopás minden nap a melóhelyen, a kerekem elb@ssza az esztergályos, nem terepeztem egy normálisat 2 hete,kopik a gumim, már viszket a pofám a szõrtõl, ..........meg különben is kicsi vagyok ..éhes vagyok :-D
|
| dinne | 9731 | 2011. július 5. 22:48 | Válasz erre: 9727 |
|
Kanyar bácsi van valami elképzelés hogy mikor löjük be a gps-eseket, csak azért kérdem mert úgy néz ki a hétvégén a büdös kölköket kell fuvaroznom vidékre.
|
| dinne | 9729 | 2011. július 5. 22:46 | Válasz erre: 9728 |
|
Hát te másnaposan nem Comaként ébredsz az biztos. A felmosófa végén lévõ valami jobban leírná azt az állapotot.:-)
|
| vaszabi | 9728 | 2011. július 5. 22:45 | Válasz erre: 9725 |
|
Persze oszt még Kómába esek...Bár Marc Coma -ként ébredni a kómából nem is lenne túl rossz :-DD
|
| vaszabi | 9724 | 2011. július 5. 22:43 | Válasz erre: 9723 |
|
Tessék csak leütni a feldobott labdát... a röplabda az egyik kedvenc sport itt :-D
|
| Okta | 9723 | 2011. július 5. 22:39 | Válasz erre: 9721 |
|
"Még szerencse hogy ilyen jó barátaim vannak itt...kapásból két agyat is felajánlottak..." Erre inkább nem írok semmit, csak csendben kuncogok magamban... :-) |
| vaszabi | 9722 | 2011. július 5. 22:39 | Válasz erre: 9721 |
|
Még jó hogy Szõke nõ nincs a csapatban...bajban lennék ha õ ajánlotta volna az agyát :-DD
|
| vaszabi | 9721 | 2011. július 5. 22:38 | Válasz erre: 9719 |
|
Én meg másik agyat fûzetek a kerekembe ...mert az esztergályos elb@szta :-(((( Még szerencse hogy ilyen jó barátaim vannak itt...kapásból két agyat is felajánlottak...Szicsu nyert mert közelebb van ..csak meg kell várnom esõ után a szivárványt :-) |
| dinne | 9719 | 2011. július 5. 22:34 | Válasz erre: 9705 |
|
Még nem nagyon tudok nyílatkozni csak munkába mentem vele (és ez a túráig így is marad):-(. Sokkal egyenletesebben reagál. Nem csattog a lánc. Egyszer kétszer mentem vele 100 körül azt néztem a régebben megszokott fordulatszámokhoz durván 10 km/h csökken a seb ugyanazon a fordulaton. (de hát erre számítottunk). Most nem érzem hogy erõlködne a lelkem. Az igazi próba a homokbánya lenne neki de ez most kimarad.
|
| Okta | 9713 | 2011. július 5. 08:37 | Válasz erre: 9711 |
|
Ha tutira kell, akkor elõször le kell szednem a kerékrõl. :-) Ma este kiveszem a kereket, holnap elviszem gumishoz. Aztán gondolom valahol Büdöspesten kellene összefutnunk. |
| SZICSU | 9711 | 2011. július 5. 08:25 | Válasz erre: 9710 |
|
Már 5-öt rajzoltam...Hol és mikor tudnánk nyélbe ütni a tranzakciót?
|
| vaszabi | 9709 | 2011. július 4. 22:22 | Válasz erre: 9705 |
|
Legalább fékfolyadékot töltöttél már a motorodba?
|
| vaszabi | 9708 | 2011. július 4. 22:21 |
|
A napokban nekem is kész lesz a kerekem....A féktuskót szétkaptam megpucoltam... a Gumit megrendeltem .. "Tanár úr én készültem!!!!"
|
| SZICSU | 9704 | 2011. július 4. 20:34 | Válasz erre: 9699 |
|
Fedett voltam...Volt rajtam bukó!Ma hajnalban ismét!!!Lassan már inkább búvárszemüveget használok!:-DDDD
|
| Okta | 9702 | 2011. július 4. 09:35 |
|
E09-em nem kell valakinek? Tudom, hogy már írtam, de most tudnék venni egy másik gumit, viszont ezt el kellene adnom az Anyegin miatt.
|
| vaszabi | 9701 | 2011. július 3. 22:37 | Válasz erre: 9696 |
|
Én ismét kivívtam a kollégák "elismerését" vagy csak simán bolondnak néznek...azt mondták ...na ez nem olyan puding motoros aki fél egy kis esõtõl.... Bár télen havazáskor másként hangzott..."te nem vagy noooormális :-) |
| vaszabi | 9700 | 2011. július 3. 22:33 | Válasz erre: 9699 |
|
Kivéve ha 2400m körül vagy és villámlik is mert akkor pucolni kell lefelé :-DDDD
|
| kanyar | 9699 | 2011. július 3. 21:16 | Válasz erre: 9698 |
|
És te normális vagy? :-) Esõben be kell állni fedett helyre, motorral együtt! :-)))
|
| kanyar | 9692 | 2011. július 3. 21:06 | Válasz erre: 9680 |
|
Ez tényleg gáz!!!!! :-))) Fõleg ha fõterezni akarsz vele. :-DDD
|
| SZICSU | 9691 | 2011. július 3. 21:06 | Válasz erre: 9661 |
|
Én ma jártam így.....Még a bugárkák is leáztak a kabátomról!:-))))
|
| vaszabi | 9688 | 2011. július 3. 20:20 | Válasz erre: 9687 |
|
Ahhoz nem kell esõ ...elég a bivaly-stráda is ,amin egy Pegaso stráda halad :-D
|
| infantri | 9687 | 2011. július 3. 20:09 | Válasz erre: 9686 |
|
Volta ugy Erdélybe 2 hetet,hogy egy hétig nem vettük le az essõruhát.
|
| vaszabi | 9682 | 2011. július 3. 19:46 | Válasz erre: 9680 |
|
"Viszont 20 éves motort (szart) vettem és homokbányákban motorozok " eddig még normális!!! "veletek" --na ehhez már tényleg bolondnak kell lenni ;-)
|
| vaszabi | 9681 | 2011. július 3. 19:44 | Válasz erre: 9677 |
|
Azzal nem tudom mi a helyzet nála....mert mikor találkozunk általában kiizzadja :-D
|
| gcs | 9680 | 2011. július 3. 19:44 | Válasz erre: 9679 |
|
Viszont 20 éves motort (szart) vettem és homokbányákban motorozok veletek. Ez normális?? :-))
|
| gcs | 9678 | 2011. július 3. 19:40 | Válasz erre: 9677 |
|
Az meg úgysem zavar egy bizonyos kor fölött :-)) Különben sem biztos, hogy a 100-as szög elér az agyamig :-)))
|
| Macko | 9677 | 2011. július 3. 19:34 | Válasz erre: 9675 |
|
Akkor motorozni tud majd. :-) Legfeljebb vizelettartási gondjai lehetnek. ;-) |
| gcs | 9676 | 2011. július 3. 19:30 | Válasz erre: 9672 |
|
Ennél finomabb megoldást keresek rá. Talán 60-as szeggel jó lesz :-)))
|
| vaszabi | 9675 | 2011. július 3. 19:29 | Válasz erre: 9674 |
|
Ja , és ha szerencséje van a csukló és a lábfej biccentõ központ nem sérül :-D
|
| Macko | 9674 | 2011. július 3. 19:25 | Válasz erre: 9672 |
|
Egyszerûbb felvenni és megkérni valakit hogy üsse be. Akkor nem kell a belsõ felével szarakodni... ;-) |
| vaszabi | 9672 | 2011. július 3. 19:18 | Válasz erre: 9671 |
|
100-as szeget neki...belül meg elkalapálod a végét.. :-DDDD
|
| gcs | 9671 | 2011. július 3. 19:16 | Válasz erre: 9670 |
|
Persze. Csak a rögzítõ csavar hiányzik még mindíg... :-)))
|
| vaszabi | 9667 | 2011. július 3. 18:28 | Válasz erre: 9665 |
|
Jó az jó az!!!! Tessék csak felderíteni aztán szervezni nekünk egy jó kis túrát ha hazajöttünk ;-)
|
| gcs | 9666 | 2011. július 3. 17:56 |
|
És ha rövid a lábad, ráadásul nincs a közelben Dinnye, aki segíthetne ... :-))) |
| gcs | 9664 | 2011. július 3. 17:52 | Válasz erre: 9646 |
|
Én ma elmentem szétnézni a környéken, úgy érzem lesz még errefelé jófajta túra. :-) Kb 115 km terep lett a vége |