16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 9562 2011. június 29. 21:10   Válasz erre: 9558
Na és Dinnyus?
Le van sz@rva?
    

vaszabi 9561 2011. június 29. 21:09   Válasz erre: 9556
Mitõl ment szét...vagy ez már folyamatban volt?

Közben lépek melóba...majd ha lesz idõm rátok lesek ;-)
    

zsola72 9560 2011. június 29. 21:09   Válasz erre: 9554
hali ,gyûlünk vagy mi?
    

infantri 9559 2011. június 29. 21:08   Válasz erre: 9558
Utánozás majom szokás:)
    

vaszabi 9558 2011. június 29. 21:08   Válasz erre: 9555
Ha kanyar is az XT644-re szavaz akkor én is!
    

kanyar 9557 2011. június 29. 21:07   Válasz erre: 9551
Kibírna!
    

zsola72 9556 2011. június 29. 21:07   Válasz erre: 9552
Azt nekem vennem kéne , ebbõl meg van 3 db
Mielõtt szétbasztam a térdem még távlatokban gondolkoztam...
    

infantri 9555 2011. június 29. 21:06   Válasz erre: 9552
Mi dönti el?
    

kanyar 9554 2011. június 29. 21:05   Válasz erre: 9542
Szeva!!!!!!!
Indulás vasárnap, arra mint tavaly, csak a kazánszoros felé
    

zsola72 9553 2011. június 29. 21:05   Válasz erre: 9549
valóban rám férne egy fürdés! szeva Peti !
    

vaszabi 9552 2011. június 29. 21:04   Válasz erre: 9551
Én szerintem E-09-el vagy XT644-el megyek.
    

zsola72 9551 2011. június 29. 21:03   Válasz erre: 9547
azért gondolom, az elsõ három napra sem ártana valami "crossosabb" minta . Kanyar mester mit gondolsz vatta Vee Rubber cross gumma kibírna úgy 1500 km-et?
    

vaszabi 9550 2011. június 29. 21:02   Válasz erre: 9548
Nini Mr. Africa :-)
    

vaszabi 9549 2011. június 29. 21:01   Válasz erre: 9546
különben is te vonzod a hajnali kóbor-kutyákat :-DDDD
    

infantri 9548 2011. június 29. 21:00   Válasz erre: 9545
Gyere csak ha tudsz!
    

vaszabi 9547 2011. június 29. 20:56   Válasz erre: 9545
Én személy szerint örülnék a társaságodnak...remélem tudsz csatlakozni ;-)
    

zsola72 9546 2011. június 29. 20:56  
akarom mondani indulásig...de biztos , csak a sör
    

zsola72 9545 2011. június 29. 20:50  
Gyakorlatilag nem sok javulás ... az esések most nem férnek bele . Azért "óvatosba" próbálkozok.
A Kazán jól hangzik , indulásik meg kiderül ,hogy tudok-e csatlakozni hozzátok néhány napra . Jó lenne , rég találkoztunk.
    

vaszabi 9544 2011. június 29. 20:43   Válasz erre: 9543
ki a Kazán-szoros felé megyünk...a többit csak a vézíííír tudja ;-)
    

vaszabi 9543 2011. június 29. 20:42   Válasz erre: 9542
Szeva Zsoooola hogy vagy????
Júli 18 vasárnap!!!
    

zsola72 9542 2011. június 29. 20:38  
Szép jó estét mindenkinek!
mikor is indultok ,s pontosan merre ?
    

vaszabi 9541 2011. június 29. 20:33   Válasz erre: 9540
Na oszt arról meséljen Master milyen gumi lesz a gumi? :-)
    

kanyar 9540 2011. június 29. 20:32   Válasz erre: 9539
OK! Ez vígasztaló! :-DDDD
    

vaszabi 9539 2011. június 29. 20:13   Válasz erre: 9538
Tudom..de akkor még nem tudtam hogy majd esztergálni köll, meg idõ sem lett vóna rája, de most egyenlõre jó ez így .....van itt esztergás embör oszt majd megcsinálja ! Ne emésszed magad :-DDDD
    

kanyar 9538 2011. június 29. 20:08   Válasz erre: 9537
Szoktam olyanon is!
    

vaszabi 9537 2011. június 29. 20:04   Válasz erre: 9536
Nem tudtad vóna...nagy gép kell hozzája!!!
    

kanyar 9536 2011. június 29. 20:01   Válasz erre: 9533
le is esztergálhattam volna !
    

vaszabi 9535 2011. június 29. 19:51  
Ja GCS a hétvégi terepelés részemrõl elmarad...konkrétan 9.-éig nem lesz szabadnapom :-( sok a túlóra..de legalább lesz egy kis píz :-)
    

vaszabi 9534 2011. június 29. 19:48  
A kormányütközõ heggelés meg holnap lesz!
    

vaszabi 9533 2011. június 29. 19:48   Válasz erre: 9528
Örül neki :-)
Már bent van a két szimering is.
A fék felõli ebben a méretben csak fémházas volt ..de szuper lett.
A km meghajtás felõli csak 2mm-el nagyobb külsõ átmérõben van....kõ korongon lecsiszoltam a kerületébõl a 2mm-t ....az is kész!...De a tuti majd az lesz ha a kerékbõl kiesztergáltatok 2mm-t és akkor jó lesz hozzá a szimering úgy ahogy van...de azt már csak Erdély után valamikor!
    

vaszabi 9532 2011. június 29. 19:42   Válasz erre: 9530
Hát persze hogy persze!
    

kanyar 9531 2011. június 29. 19:16   Válasz erre: 9525
Képzeld ha begyullad a fa stég! már ha fából van! :-)))
    

kanyar 9530 2011. június 29. 19:15   Válasz erre: 9523
EZT HONNAN TUDOD? Kémkedsz? :-)
    

dinne 9529 2011. június 29. 18:50   Válasz erre: 9525
Elõször azt hittem felrakja az elsõ kereket a korlátra, de hát nem -(
    

dinne 9528 2011. június 29. 18:49   Válasz erre: 9523
A következõ részt kihagytad.

Szabi bácsi meg örül az új telójának
mint majom a farkincájának.

Bocsi az költészetembõl csak erre futotta.:-)
    

Brasil 9527 2011. június 29. 16:11  
Hali!

Tudom, hogy volt mar, de azert megegyszer...

A tavalyi emlékek újraélesztésére, és újak szerzésére megtartanánk a sellyei kemping és hivatalos szúnyogbázis központtal a drávaparti twinparty második részét.

A kemencés malacsütés és a strand lefoglalása (esti termál) alap szolgáltatás... :-)

2011.07.01. - 2011.07.03.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=hu&msa=0&msid=217797054603712041095.000488f96b876077afc84&ll=45.87888,17.849629&spn=0.009068,0.0212&t=h&z=16
    

SZICSU 9526 2011. június 29. 12:57   Válasz erre: 9525
Erre készült két évig.....Nagyon tud a srác:-)
    

vaszabi 9525 2011. június 29. 10:52  
Húúú de kemény!!! Ezt meg lehet tanulni...vagy erre születni kell !? :-DDD
http://www.youtube.com/watch?v=5f8pZxPEPEk
    

SZICSU 9524 2011. június 29. 09:07   Válasz erre: 9523
:-DDDD Majdnem stimmel...Bár most nem kell gondolkoznom,hogy melyikkel kell mennem,mert az egyik Dominak a szíve Kanyarnál pihen...Várja a pacemaker beültetést...:-( A tükör sem stimmel!Bazi nagy van,hogy felérjem!:-)A borotválkozás hiánya csak és kizárólag a lustaság mûve!:-))))
    

vaszabi 9523 2011. június 29. 01:09  
Ezt a pangást kérem!!!!
Domi fórum helyzetkép:
-Kanyar: Africa alatt ..(mármint nem földrajzilag..) Fék-fék marni kell, háttérben sok-sok motor ..egy elkészül...de jön helyette másik 2...ez egy reménytelen ámde szükséges harc a fennmaradásért...közben egy két "vendég" öreg bácsi hálálkodva de jól megy a robogó, ...de olyan jól megy ...a fiam is mondja---Hölgy jön szerepelni hogy áll a motor..hehehe.., közben betéved egy két haver , ki ezzel ki azzal...a napok telnek és minden nap másolja önmagát.
Infantry: Körmét rágja, kissé másnapos.....igen ,nehéz feldolgozni a szeretett társ hiányát...., fejben már ezerszer lejátszotta ahogy átsuhan Halásztelek minden gödrén s pacsit adva egy fecskének száll az ugratón tova...eközben mögötte Mariann csendesen megjegyzi ...keressünk már valami durvább terepet mindjárt bealszok....
Dinnye: Fájós háttal..ki tudja mitõl bár a Szentkirályi felirat jól kiolvasható a lapockája alatt...ül a gép elõtt szemei pirosak..szemüvege csálé (tán valaki megtaposta) számok-betûk mátrixa fut fel s alá üveges tekintetén...öngyújtó az asztalon cigi a szájban ...de hopp egy gondolat D2HSN47#l58M és már fut is a program....gép kerreg tovább monoton zajával megtörve a hajnali csendet...s dinnyénk elgurul az álmok teke pályáján.
Szicsu: Reggel dilemmával indul napja, melyik géppel menjek melóba? Á mindegy mondja lesütött szemmel egyikrõl sem ér le a lábam...és felvéve zöld ruháját(nem nem manó Õ...benzinkutas a Castrol is zõd) elsuhan---A benzingõzös nap után fáradtan hajtja álomra fejét . Másnap frissen kel ,úgy dönt ma nem is borotválkozik (a tükör túl magasan van), már robog is a szivárvány tövébe kis kincséhez...a szõlõskerthez...permetezõ fel a hátra...gólyaláb meg a két lábra s már megy is a munka...késõbb fa tövében(vagy csak bokor) kortyolgatva saját borát hamar jól érzi majd magát.
A többiektõl elnézést most ennyire futotta ;-)

    

vaszabi 9522 2011. június 28. 10:34   Válasz erre: 9519
Az tuti!!! :-) Hát elég necces a hétvége...de majd meglátjuk ;-)

    

kanyar 9521 2011. június 28. 08:04   Válasz erre: 9513
A szimering méret: 41x54x11
    

Macko 9520 2011. június 27. 20:46   Válasz erre: 9519
Ha Isten is úgy akarja, lehet hogy becsatlakozom...
(Meg fõleg ha a Gésa.)
    

gcs 9519 2011. június 27. 20:24   Válasz erre: 9518
Egy bejárónõ nem vasal ennyit..:-) Hétvégén egy közös teszt?
    

vaszabi 9518 2011. június 27. 18:56   Válasz erre: 9515
Pár gödrös részen azért átverettem a mezõn....szuperül kivasal mindent....Ahol a régit már kisebb gázra feldobta mármint buckából kifelé olyan egykerekezõ hajlammal...ez csak lepõdtem a földön maradt és csak vasalt...csak vasalt...már alig várom a hard tesztet :-DDDD
    

vaszabi 9517 2011. június 27. 18:52   Válasz erre: 9516
Majd valamikor készítek képeket ...csak most a gépem szervízben pihen :-(
    

vaszabi 9516 2011. június 27. 18:51   Válasz erre: 9515
Hagyon faintos!!!!
Nagyióon szépen együtt dolgoznak....Kanyar azt mondta olyan szépen " lágyan" simítják ki a gödröket ....teszik a dolgukat!
Nagyobb sebességû kanyarnál is meglepõen stabil semmi pumpálás.
A terep teszt majd a héten...még hegeszteni kell egy 5mm-t mindkét oldali kormányütközõhöz ..mert most nem azon hanem a fejidomkonzolon ütközik...addig meg nem szívesen esnék :-DDDD
Amúgy tényleg elég könnyen ment a berakás, csak egy kis kreativitás kellett ..itt-ott :-)
Meg még szimeringek kellenek az elsõ kerék csapágyakhoz.
    

gcs 9515 2011. június 27. 08:48   Válasz erre: 9508
Na? Milyen lett az új teló?
    

SZICSU 9514 2011. június 26. 19:38   Válasz erre: 9481
Mééé lehet???:-D
    

Buko 9513 2011. június 26. 13:54   Válasz erre: 9466
Köszi az infokat az olajmennyiségrõl, a karbantartási könyvet megköszönném ha elküldenéd az alábbi címre: buko.enduro@gmail.com. A motorral hosszabb távra tervezek, ezért minden azzal kapcsolatos infónak nagy hasznát veszem. Elõre is köszi, üdvözlettel: Buko.
    

gcs 9512 2011. június 26. 08:08   Válasz erre: 9511
Affrancba... Legközelebb okosabb leszek.
    

Okta 9511 2011. június 26. 07:46   Válasz erre: 9468
Pedig de jót motoroztunk arrafelé! Csakhát az információ hatalom, ugyebár...
http://torzsasztal.hu/Article/viewArticle?a=111092945&t=9052962
    

vaszabi 9510 2011. június 25. 22:02   Válasz erre: 9509
Majd adok én neked kalapácsot....most jut eszembe csak le ne ejtsem a lámpácskádat ami ugyi nálam van :-DDD
    

dinne 9509 2011. június 25. 21:31   Válasz erre: 9508
Akkor viszek kalapácsot hogy szimmetrikus legyen a színe:-)
    

vaszabi 9508 2011. június 25. 20:53  
Na ma lesérültem! Neem nem motorozás közben...egy sokkal veszélyesebb sportot ûztem.Úgy hívják Mezítláb foci a gyerekekkel :-)
A nagy melletti lábujjammal történt a bibi.....ugyanis satu fékeznem kellett ...de a lábujjam visszahajlott ...még lehet ,hogy egy nyomot szántottam is vele a földbe....és ekkora hajlás nem volt belekódolva a dns láncába....ezért kissé padlizsánszínben pompázik :-DDD
De sebaj holnap irány a teló projekt!
    

nx650r 9507 2011. június 25. 14:14  
Sziasztok xr 600 vagy dominátor vezérmûtengelyt vennék. 06203498275
    

vaszabi 9506 2011. június 25. 13:47   Válasz erre: 9505
Jó ,de a Pestire motorral nem engednek fel! :-DDDDD
    

infantri 9505 2011. június 25. 13:44   Válasz erre: 9504
Van opció a hullámvasútra is.
    

vaszabi 9504 2011. június 25. 13:29   Válasz erre: 9503
Én is a krossz pályán, meg a szokásos erdei hullámvasúton tesztelem majd....az kivallatja rendesen ;-)
    

infantri 9503 2011. június 25. 13:22   Válasz erre: 9500
Van a környéken.

    

vaszabi 9502 2011. június 25. 13:20   Válasz erre: 9498
Össze áll mint két kicsi LEGO :-DDDDDDDD
    

vaszabi 9501 2011. június 25. 13:18   Válasz erre: 9499
Akkor csak csendesen Pssszzzt :-D
    

vaszabi 9500 2011. június 25. 13:17   Válasz erre: 9497
keress egy krossz pályát....a miénk itt tele van rázókkal olyan sok gödör van egymás után...nem is gödör sok hullám hogy szegény teló azt sem tudja hol van az arra :-)
    

infantri 9499 2011. június 25. 13:14   Válasz erre: 9498
Nem kiabálnám el.
Bízom benne,hogy ma vagy holnap.
    

gcs 9498 2011. június 25. 13:11   Válasz erre: 9497
Akkor már összeállt teljesen?

    

infantri 9497 2011. június 25. 13:03   Válasz erre: 9496
Már filózom merre legyen a teszt guriga.
    

vaszabi 9496 2011. június 25. 12:58   Válasz erre: 9495
Igen már van otthon 10W olaj...ha az itthoni hepehupás teszt szakaszon túl keménynek bizonyul ...olajcsere lesz!
    

infantri 9495 2011. június 25. 12:57   Válasz erre: 9493
Kérdés a keményebb olaj könnyebb motor.
    

infantri 9494 2011. június 25. 12:55   Válasz erre: 9491
Ha rá ülök pont jó.
    

vaszabi 9493 2011. június 25. 12:55   Válasz erre: 9490
Én nagyon bizakodom , ha a hátsó is ilyen jól bevált!
Végül is egy komplett a Hondáék által összehangolt futómû fog dolgozni egy kb30-40kg-al könnyebb motorban :-o
    

infantri 9492 2011. június 25. 12:54   Válasz erre: 9491
Erre gondoltam
http://www.youtube.com/watch?v=f4t1xW6i2Xs
    

gcs 9491 2011. június 25. 12:52   Válasz erre: 9486
Én megnéztem. Nyakig.

http://www.youtube.com/watch?v=Rthhxn_silk
1:02-nél elég viccesen veszi a kanyart. Úgy nem is lehet kanayarodni :-)


    

infantri 9490 2011. június 25. 12:52   Válasz erre: 9488
Kíváncsi leszek,hogy mûködik a domiban.
    

infantri 9489 2011. június 25. 12:51   Válasz erre: 9488
Nem olyan családból származom.Az egész családom becsületes volt én meg kiváltképpen az vagyok.
    

vaszabi 9488 2011. június 25. 12:45   Válasz erre: 9486
Jól van no ....aztán nem ám komolyan veszel..és nem várod meg Erdélyben a szegény africa futómûvest a hepehupás részeken ;-)
    

vaszabi 9487 2011. június 25. 12:43   Válasz erre: 9486
Áháááá lebuktál kis kacsa ....szóval te is nagy arc vagy :-DDDDD
    

infantri 9486 2011. június 25. 12:41   Válasz erre: 9483
Nézd meg Olof Eriksson-nak meddig ér az rxv.
    

infantri 9485 2011. június 25. 12:40   Válasz erre: 9483
Meddig ér?
Azt mondom nem mély a víz a kacsának is csak hasig ér.
    

vaszabi 9484 2011. június 25. 12:13   Válasz erre: 9479
Mert az ül rajta...te még nem láttad Peter Hulk -ot ...villámlás hatására változik át :-DDDD
    

vaszabi 9483 2011. június 25. 12:09   Válasz erre: 9481
Peti neked meddig ér a kormány ....úgy szemmagasságban van? :-DDDDD
Ha túl magas lenne én szívesen elfogadom ajándékba azt az szépreményû africát....csak tekerd vissza úgy 30ezerre az órát :-DDDDDDD
    

vaszabi 9482 2011. június 25. 12:06   Válasz erre: 9481
Miért ne próbálná!!!!
Kanyarral csinálunk rá két pótkereket..aminek a dísztárcsáján Rockstar matrica lesz :-DDDD
    

infantri 9481 2011. június 25. 08:54   Válasz erre: 9479
Kipróbálod?:)
    

vaszabi 9480 2011. június 25. 05:13   Válasz erre: 9479
Mooonsteer matrica !!!!! Fiatalság bolondság :-DDDDDD
    

SZICSU 9479 2011. június 24. 21:20   Válasz erre: 9475
Kíváncsi vagyok a változásra.Ma megnéztem a Hyper brutál africa-t!Biztos faxa lesz,mert Monster matrica van rajta...:-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 9478 2011. június 24. 20:52   Válasz erre: 9476
Majd beszámolok!!! Hazafelé biztos útba ejtek egy kis terepet ;-)
    

vaszabi 9477 2011. június 24. 20:51   Válasz erre: 9469
Tessék gyógyulni kaszkadõrkém mindjárt megyûûûûûûûûûûnk!!!!!!!! :-o
    

gcs 9476 2011. június 24. 20:50   Válasz erre: 9475
Hiperóvatos leszek :-) Kíváncsi vagyok, hogy dolgozik majd az új teló benne.
    

vaszabi 9475 2011. június 24. 20:43   Válasz erre: 9468
Nyaralás elõtt csak vigyázz...óvatosan duhajkodni!!! Semmi mamutfenyõn átmászás...tudod nem ér le a lábad :-DDD
Én ma meg holnap éjszaka melózom, vasárnap meg irány a teló berakás!!!!!!!!! ;-)
    

gcs 9474 2011. június 24. 20:33   Válasz erre: 9469
A sok trükk miatt. :-)) Gyógyulj meg mihamarabb.
    

gcs 9473 2011. június 24. 20:32   Válasz erre: 9472
Jó terv. Mi jövõ szombaton jövünk haza, a vasárnap nagyon szimpatikus erre a célra ....
    

Macko 9472 2011. június 24. 20:22   Válasz erre: 9471
Csak óvatosan egymagadban!

Én csak 600-as Honda robogóval tudnék jönni, az nem nyerõ.
De jövõ szombatra készen lesz a Gésa, ha minden igaz és valami egyszerû kis teszt nem is ártana neki...
    

gcs 9471 2011. június 24. 20:20   Válasz erre: 9470
Köszi. Ha senki sem ér rá, akkor valószínûleg elmegyek a környéken felderítõ útra.
    

dinne 9470 2011. június 24. 20:02   Válasz erre: 9468
De majd szurkolók:-)
    

dinne 9469 2011. június 24. 19:59   Válasz erre: 9468
Nekem még fáj a hátam úgyhogy pihi.-(
    

gcs 9468 2011. június 24. 19:48  
Holnap délelõtt tervez valaki ilyen motorszerû izékkel olyan terepszerû izéken mókázást?

Sajnos (inkább szerencsére) délután megyünk nyaralni, de délelõtt még pont ráérek... :-))))


    

SZICSU 9467 2011. június 24. 18:24   Válasz erre: 9466
Fatális hibát vétettél...592ml.....:-)))))))))
    

vaszabi 9466 2011. június 24. 16:42   Válasz erre: 9464
Ha megadod az e-mail címed küldök egy magyar nyelvû karbantartási kézikönyvet...alapnak jó sok adat benne van!
Olajból 10W -et ír a gépkönyv "Fork oil" legyen rá írva ..én Motult használok!
De ha keményebben terepezel 10w-t és 15W-t felesbe keverve készíthetsz 12,5W-et is!
A Dominatorba villaszáranként 595ml olaj kell (majdnem 6dl)! Ennek a kimérését egy egyszerû párszáz forintos mûanyag mérõedénnyel simán megoldhatod.
A szimering méret stb ..az már kanyar asztala ;-) Õ a Dominator mágus minden porcikáját fejbõl vágja!
    

gcs 9465 2011. június 24. 16:25   Válasz erre: 9464
Szia. Itt nagyon jó helyen jársz, Kanyar biztosan tud segíteni.
    

Buko 9464 2011. június 24. 16:21  
Üdv mindenkinek, az oldalon új vagyok, de már régi motoros. Egy 91 -es Honda NX 650-es motorom van, elsõ teleszkóp szimering hibával. Saját magam javítanám, de kellene info a szimering méretérõl, a villa olaj minõségérõl, típusáról de leginkább a villaszárankénti pontos olaj mennyiségérõl. Aki tud segítsen, elõre is köszi.
    

kanyar 9463 2011. június 23. 23:10   Válasz erre: 9460
Ki volt az? Én ott se voltam!!!!
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők