| vaszabi | 9561 | 2011. június 29. 21:09 | Válasz erre: 9556 |
|
Mitõl ment szét...vagy ez már folyamatban volt? Közben lépek melóba...majd ha lesz idõm rátok lesek ;-) |
| zsola72 | 9556 | 2011. június 29. 21:07 | Válasz erre: 9552 |
|
Azt nekem vennem kéne , ebbõl meg van 3 db Mielõtt szétbasztam a térdem még távlatokban gondolkoztam... |
| kanyar | 9554 | 2011. június 29. 21:05 | Válasz erre: 9542 |
|
Szeva!!!!!!! Indulás vasárnap, arra mint tavaly, csak a kazánszoros felé |
| zsola72 | 9551 | 2011. június 29. 21:03 | Válasz erre: 9547 |
|
azért gondolom, az elsõ három napra sem ártana valami "crossosabb" minta . Kanyar mester mit gondolsz vatta Vee Rubber cross gumma kibírna úgy 1500 km-et?
|
| vaszabi | 9549 | 2011. június 29. 21:01 | Válasz erre: 9546 |
|
különben is te vonzod a hajnali kóbor-kutyákat :-DDDD
|
| vaszabi | 9547 | 2011. június 29. 20:56 | Válasz erre: 9545 |
|
Én személy szerint örülnék a társaságodnak...remélem tudsz csatlakozni ;-)
|
| zsola72 | 9545 | 2011. június 29. 20:50 |
|
Gyakorlatilag nem sok javulás ... az esések most nem férnek bele . Azért "óvatosba" próbálkozok. A Kazán jól hangzik , indulásik meg kiderül ,hogy tudok-e csatlakozni hozzátok néhány napra . Jó lenne , rég találkoztunk. |
| vaszabi | 9544 | 2011. június 29. 20:43 | Válasz erre: 9543 |
|
ki a Kazán-szoros felé megyünk...a többit csak a vézíííír tudja ;-)
|
| vaszabi | 9543 | 2011. június 29. 20:42 | Válasz erre: 9542 |
|
Szeva Zsoooola hogy vagy???? Júli 18 vasárnap!!! |
| zsola72 | 9542 | 2011. június 29. 20:38 |
|
Szép jó estét mindenkinek! mikor is indultok ,s pontosan merre ? |
| vaszabi | 9541 | 2011. június 29. 20:33 | Válasz erre: 9540 |
|
Na oszt arról meséljen Master milyen gumi lesz a gumi? :-)
|
| vaszabi | 9539 | 2011. június 29. 20:13 | Válasz erre: 9538 |
|
Tudom..de akkor még nem tudtam hogy majd esztergálni köll, meg idõ sem lett vóna rája, de most egyenlõre jó ez így .....van itt esztergás embör oszt majd megcsinálja ! Ne emésszed magad :-DDDD
|
| vaszabi | 9535 | 2011. június 29. 19:51 |
|
Ja GCS a hétvégi terepelés részemrõl elmarad...konkrétan 9.-éig nem lesz szabadnapom :-( sok a túlóra..de legalább lesz egy kis píz :-)
|
| vaszabi | 9533 | 2011. június 29. 19:48 | Válasz erre: 9528 |
|
Örül neki :-) Már bent van a két szimering is. A fék felõli ebben a méretben csak fémházas volt ..de szuper lett. A km meghajtás felõli csak 2mm-el nagyobb külsõ átmérõben van....kõ korongon lecsiszoltam a kerületébõl a 2mm-t ....az is kész!...De a tuti majd az lesz ha a kerékbõl kiesztergáltatok 2mm-t és akkor jó lesz hozzá a szimering úgy ahogy van...de azt már csak Erdély után valamikor! |
| kanyar | 9531 | 2011. június 29. 19:16 | Válasz erre: 9525 |
|
Képzeld ha begyullad a fa stég! már ha fából van! :-)))
|
| dinne | 9529 | 2011. június 29. 18:50 | Válasz erre: 9525 |
|
Elõször azt hittem felrakja az elsõ kereket a korlátra, de hát nem -(
|
| dinne | 9528 | 2011. június 29. 18:49 | Válasz erre: 9523 |
|
A következõ részt kihagytad. Szabi bácsi meg örül az új telójának mint majom a farkincájának. Bocsi az költészetembõl csak erre futotta.:-) |
| Brasil | 9527 | 2011. június 29. 16:11 |
|
Hali! Tudom, hogy volt mar, de azert megegyszer... A tavalyi emlékek újraélesztésére, és újak szerzésére megtartanánk a sellyei kemping és hivatalos szúnyogbázis központtal a drávaparti twinparty második részét. A kemencés malacsütés és a strand lefoglalása (esti termál) alap szolgáltatás... :-) 2011.07.01. - 2011.07.03. http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=hu&msa=0&msid=217797054603712041095.000488f96b876077afc84&ll=45.87888,17.849629&spn=0.009068,0.0212&t=h&z=16 |
| vaszabi | 9525 | 2011. június 29. 10:52 |
|
Húúú de kemény!!! Ezt meg lehet tanulni...vagy erre születni kell !? :-DDD http://www.youtube.com/watch?v=5f8pZxPEPEk |
| SZICSU | 9524 | 2011. június 29. 09:07 | Válasz erre: 9523 |
|
:-DDDD Majdnem stimmel...Bár most nem kell gondolkoznom,hogy melyikkel kell mennem,mert az egyik Dominak a szíve Kanyarnál pihen...Várja a pacemaker beültetést...:-( A tükör sem stimmel!Bazi nagy van,hogy felérjem!:-)A borotválkozás hiánya csak és kizárólag a lustaság mûve!:-))))
|
| vaszabi | 9523 | 2011. június 29. 01:09 |
|
Ezt a pangást kérem!!!! Domi fórum helyzetkép: -Kanyar: Africa alatt ..(mármint nem földrajzilag..) Fék-fék marni kell, háttérben sok-sok motor ..egy elkészül...de jön helyette másik 2...ez egy reménytelen ámde szükséges harc a fennmaradásért...közben egy két "vendég" öreg bácsi hálálkodva de jól megy a robogó, ...de olyan jól megy ...a fiam is mondja---Hölgy jön szerepelni hogy áll a motor..hehehe.., közben betéved egy két haver , ki ezzel ki azzal...a napok telnek és minden nap másolja önmagát. Infantry: Körmét rágja, kissé másnapos.....igen ,nehéz feldolgozni a szeretett társ hiányát...., fejben már ezerszer lejátszotta ahogy átsuhan Halásztelek minden gödrén s pacsit adva egy fecskének száll az ugratón tova...eközben mögötte Mariann csendesen megjegyzi ...keressünk már valami durvább terepet mindjárt bealszok.... Dinnye: Fájós háttal..ki tudja mitõl bár a Szentkirályi felirat jól kiolvasható a lapockája alatt...ül a gép elõtt szemei pirosak..szemüvege csálé (tán valaki megtaposta) számok-betûk mátrixa fut fel s alá üveges tekintetén...öngyújtó az asztalon cigi a szájban ...de hopp egy gondolat D2HSN47#l58M és már fut is a program....gép kerreg tovább monoton zajával megtörve a hajnali csendet...s dinnyénk elgurul az álmok teke pályáján. Szicsu: Reggel dilemmával indul napja, melyik géppel menjek melóba? Á mindegy mondja lesütött szemmel egyikrõl sem ér le a lábam...és felvéve zöld ruháját(nem nem manó Õ...benzinkutas a Castrol is zõd) elsuhan---A benzingõzös nap után fáradtan hajtja álomra fejét . Másnap frissen kel ,úgy dönt ma nem is borotválkozik (a tükör túl magasan van), már robog is a szivárvány tövébe kis kincséhez...a szõlõskerthez...permetezõ fel a hátra...gólyaláb meg a két lábra s már megy is a munka...késõbb fa tövében(vagy csak bokor) kortyolgatva saját borát hamar jól érzi majd magát. A többiektõl elnézést most ennyire futotta ;-) |
| vaszabi | 9522 | 2011. június 28. 10:34 | Válasz erre: 9519 |
|
Az tuti!!! :-) Hát elég necces a hétvége...de majd meglátjuk ;-) |
| Macko | 9520 | 2011. június 27. 20:46 | Válasz erre: 9519 |
|
Ha Isten is úgy akarja, lehet hogy becsatlakozom... (Meg fõleg ha a Gésa.) |
| gcs | 9519 | 2011. június 27. 20:24 | Válasz erre: 9518 |
|
Egy bejárónõ nem vasal ennyit..:-) Hétvégén egy közös teszt?
|
| vaszabi | 9518 | 2011. június 27. 18:56 | Válasz erre: 9515 |
|
Pár gödrös részen azért átverettem a mezõn....szuperül kivasal mindent....Ahol a régit már kisebb gázra feldobta mármint buckából kifelé olyan egykerekezõ hajlammal...ez csak lepõdtem a földön maradt és csak vasalt...csak vasalt...már alig várom a hard tesztet :-DDDD
|
| vaszabi | 9517 | 2011. június 27. 18:52 | Válasz erre: 9516 |
|
Majd valamikor készítek képeket ...csak most a gépem szervízben pihen :-(
|
| vaszabi | 9516 | 2011. június 27. 18:51 | Válasz erre: 9515 |
|
Hagyon faintos!!!! Nagyióon szépen együtt dolgoznak....Kanyar azt mondta olyan szépen " lágyan" simítják ki a gödröket ....teszik a dolgukat! Nagyobb sebességû kanyarnál is meglepõen stabil semmi pumpálás. A terep teszt majd a héten...még hegeszteni kell egy 5mm-t mindkét oldali kormányütközõhöz ..mert most nem azon hanem a fejidomkonzolon ütközik...addig meg nem szívesen esnék :-DDDD Amúgy tényleg elég könnyen ment a berakás, csak egy kis kreativitás kellett ..itt-ott :-) Meg még szimeringek kellenek az elsõ kerék csapágyakhoz. |
| Buko | 9513 | 2011. június 26. 13:54 | Válasz erre: 9466 |
|
Köszi az infokat az olajmennyiségrõl, a karbantartási könyvet megköszönném ha elküldenéd az alábbi címre: buko.enduro@gmail.com. A motorral hosszabb távra tervezek, ezért minden azzal kapcsolatos infónak nagy hasznát veszem. Elõre is köszi, üdvözlettel: Buko.
|
| Okta | 9511 | 2011. június 26. 07:46 | Válasz erre: 9468 |
|
Pedig de jót motoroztunk arrafelé! Csakhát az információ hatalom, ugyebár... http://torzsasztal.hu/Article/viewArticle?a=111092945&t=9052962 |
| vaszabi | 9510 | 2011. június 25. 22:02 | Válasz erre: 9509 |
|
Majd adok én neked kalapácsot....most jut eszembe csak le ne ejtsem a lámpácskádat ami ugyi nálam van :-DDD
|
| dinne | 9509 | 2011. június 25. 21:31 | Válasz erre: 9508 |
|
Akkor viszek kalapácsot hogy szimmetrikus legyen a színe:-)
|
| vaszabi | 9508 | 2011. június 25. 20:53 |
|
Na ma lesérültem! Neem nem motorozás közben...egy sokkal veszélyesebb sportot ûztem.Úgy hívják Mezítláb foci a gyerekekkel :-) A nagy melletti lábujjammal történt a bibi.....ugyanis satu fékeznem kellett ...de a lábujjam visszahajlott ...még lehet ,hogy egy nyomot szántottam is vele a földbe....és ekkora hajlás nem volt belekódolva a dns láncába....ezért kissé padlizsánszínben pompázik :-DDD De sebaj holnap irány a teló projekt! |
| nx650r | 9507 | 2011. június 25. 14:14 |
|
Sziasztok xr 600 vagy dominátor vezérmûtengelyt vennék. 06203498275
|
| vaszabi | 9506 | 2011. június 25. 13:47 | Válasz erre: 9505 |
|
Jó ,de a Pestire motorral nem engednek fel! :-DDDDD
|
| vaszabi | 9504 | 2011. június 25. 13:29 | Válasz erre: 9503 |
|
Én is a krossz pályán, meg a szokásos erdei hullámvasúton tesztelem majd....az kivallatja rendesen ;-)
|
| vaszabi | 9500 | 2011. június 25. 13:17 | Válasz erre: 9497 |
|
keress egy krossz pályát....a miénk itt tele van rázókkal olyan sok gödör van egymás után...nem is gödör sok hullám hogy szegény teló azt sem tudja hol van az arra :-)
|
| infantri | 9499 | 2011. június 25. 13:14 | Válasz erre: 9498 |
|
Nem kiabálnám el. Bízom benne,hogy ma vagy holnap. |
| vaszabi | 9496 | 2011. június 25. 12:58 | Válasz erre: 9495 |
|
Igen már van otthon 10W olaj...ha az itthoni hepehupás teszt szakaszon túl keménynek bizonyul ...olajcsere lesz!
|
| vaszabi | 9493 | 2011. június 25. 12:55 | Válasz erre: 9490 |
|
Én nagyon bizakodom , ha a hátsó is ilyen jól bevált! Végül is egy komplett a Hondáék által összehangolt futómû fog dolgozni egy kb30-40kg-al könnyebb motorban :-o |
| infantri | 9492 | 2011. június 25. 12:54 | Válasz erre: 9491 |
|
Erre gondoltam http://www.youtube.com/watch?v=f4t1xW6i2Xs |
| gcs | 9491 | 2011. június 25. 12:52 | Válasz erre: 9486 |
|
Én megnéztem. Nyakig. http://www.youtube.com/watch?v=Rthhxn_silk 1:02-nél elég viccesen veszi a kanyart. Úgy nem is lehet kanayarodni :-) |
| infantri | 9489 | 2011. június 25. 12:51 | Válasz erre: 9488 |
|
Nem olyan családból származom.Az egész családom becsületes volt én meg kiváltképpen az vagyok.
|
| vaszabi | 9488 | 2011. június 25. 12:45 | Válasz erre: 9486 |
|
Jól van no ....aztán nem ám komolyan veszel..és nem várod meg Erdélyben a szegény africa futómûvest a hepehupás részeken ;-)
|
| vaszabi | 9487 | 2011. június 25. 12:43 | Válasz erre: 9486 |
|
Áháááá lebuktál kis kacsa ....szóval te is nagy arc vagy :-DDDDD
|
| infantri | 9485 | 2011. június 25. 12:40 | Válasz erre: 9483 |
|
Meddig ér? Azt mondom nem mély a víz a kacsának is csak hasig ér. |
| vaszabi | 9484 | 2011. június 25. 12:13 | Válasz erre: 9479 |
|
Mert az ül rajta...te még nem láttad Peter Hulk -ot ...villámlás hatására változik át :-DDDD
|
| vaszabi | 9483 | 2011. június 25. 12:09 | Válasz erre: 9481 |
|
Peti neked meddig ér a kormány ....úgy szemmagasságban van? :-DDDDD Ha túl magas lenne én szívesen elfogadom ajándékba azt az szépreményû africát....csak tekerd vissza úgy 30ezerre az órát :-DDDDDDD |
| vaszabi | 9482 | 2011. június 25. 12:06 | Válasz erre: 9481 |
|
Miért ne próbálná!!!! Kanyarral csinálunk rá két pótkereket..aminek a dísztárcsáján Rockstar matrica lesz :-DDDD |
| vaszabi | 9480 | 2011. június 25. 05:13 | Válasz erre: 9479 |
|
Mooonsteer matrica !!!!! Fiatalság bolondság :-DDDDDD
|
| SZICSU | 9479 | 2011. június 24. 21:20 | Válasz erre: 9475 |
|
Kíváncsi vagyok a változásra.Ma megnéztem a Hyper brutál africa-t!Biztos faxa lesz,mert Monster matrica van rajta...:-DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 9478 | 2011. június 24. 20:52 | Válasz erre: 9476 |
|
Majd beszámolok!!! Hazafelé biztos útba ejtek egy kis terepet ;-)
|
| vaszabi | 9477 | 2011. június 24. 20:51 | Válasz erre: 9469 |
|
Tessék gyógyulni kaszkadõrkém mindjárt megyûûûûûûûûûûnk!!!!!!!! :-o
|
| gcs | 9476 | 2011. június 24. 20:50 | Válasz erre: 9475 |
|
Hiperóvatos leszek :-) Kíváncsi vagyok, hogy dolgozik majd az új teló benne.
|
| vaszabi | 9475 | 2011. június 24. 20:43 | Válasz erre: 9468 |
|
Nyaralás elõtt csak vigyázz...óvatosan duhajkodni!!! Semmi mamutfenyõn átmászás...tudod nem ér le a lábad :-DDD Én ma meg holnap éjszaka melózom, vasárnap meg irány a teló berakás!!!!!!!!! ;-) |
| gcs | 9473 | 2011. június 24. 20:32 | Válasz erre: 9472 |
|
Jó terv. Mi jövõ szombaton jövünk haza, a vasárnap nagyon szimpatikus erre a célra ....
|
| Macko | 9472 | 2011. június 24. 20:22 | Válasz erre: 9471 |
|
Csak óvatosan egymagadban! Én csak 600-as Honda robogóval tudnék jönni, az nem nyerõ. De jövõ szombatra készen lesz a Gésa, ha minden igaz és valami egyszerû kis teszt nem is ártana neki... |
| gcs | 9471 | 2011. június 24. 20:20 | Válasz erre: 9470 |
|
Köszi. Ha senki sem ér rá, akkor valószínûleg elmegyek a környéken felderítõ útra.
|
| gcs | 9468 | 2011. június 24. 19:48 |
|
Holnap délelõtt tervez valaki ilyen motorszerû izékkel olyan terepszerû izéken mókázást? Sajnos (inkább szerencsére) délután megyünk nyaralni, de délelõtt még pont ráérek... :-)))) |
| vaszabi | 9466 | 2011. június 24. 16:42 | Válasz erre: 9464 |
|
Ha megadod az e-mail címed küldök egy magyar nyelvû karbantartási kézikönyvet...alapnak jó sok adat benne van! Olajból 10W -et ír a gépkönyv "Fork oil" legyen rá írva ..én Motult használok! De ha keményebben terepezel 10w-t és 15W-t felesbe keverve készíthetsz 12,5W-et is! A Dominatorba villaszáranként 595ml olaj kell (majdnem 6dl)! Ennek a kimérését egy egyszerû párszáz forintos mûanyag mérõedénnyel simán megoldhatod. A szimering méret stb ..az már kanyar asztala ;-) Õ a Dominator mágus minden porcikáját fejbõl vágja! |
| gcs | 9465 | 2011. június 24. 16:25 | Válasz erre: 9464 |
|
Szia. Itt nagyon jó helyen jársz, Kanyar biztosan tud segíteni.
|
| Buko | 9464 | 2011. június 24. 16:21 |
|
Üdv mindenkinek, az oldalon új vagyok, de már régi motoros. Egy 91 -es Honda NX 650-es motorom van, elsõ teleszkóp szimering hibával. Saját magam javítanám, de kellene info a szimering méretérõl, a villa olaj minõségérõl, típusáról de leginkább a villaszárankénti pontos olaj mennyiségérõl. Aki tud segítsen, elõre is köszi.
|