16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

SZICSU 9462 2011. június 23. 21:55   Válasz erre: 9460
Nebuzizz!!!!!!!!!!!!!!!!!
    

SZICSU 9461 2011. június 23. 21:55   Válasz erre: 9457
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

dinne 9460 2011. június 23. 19:12  
Ezt a buzi bagázst.:-)
    

infantri 9459 2011. június 23. 17:08   Válasz erre: 9456
Az olyan lányos...
    

vaszabi 9458 2011. június 23. 17:06   Válasz erre: 9457
:-DDDDDD

    

gcs 9457 2011. június 23. 17:03   Válasz erre: 9456
Én eddig úgy tudtam, hogy a dinnye hidegen az igazi :-)))
    

vaszabi 9456 2011. június 23. 17:01   Válasz erre: 9455
Persze mert te semmi elõjáték ...aztán durr bele...a dinnyus azt nem bírja ..õt be kell melegíteni :-DDDDDDDDDDDD
    

infantri 9455 2011. június 23. 16:54   Válasz erre: 9454
Szerintem velem még nem volt ugy motorozni,hogy ne kapott volna sokkot.
    

vaszabi 9454 2011. június 23. 16:49   Válasz erre: 9453
Láttad volna hétvégén ...sokkot kapott... elég dúrván nézett ki konkrétan pislogott mint hal a szatyorban...de látszott hogy nincs képben...attól félek ez a sok oxigánhiányos állapot a végén kihat az idegrencerére....és egyszer csak hülye pics@ lesz belõle :-DDDDDDDDDDDD
    

infantri 9453 2011. június 23. 16:47   Válasz erre: 9452
Lehet még fokozni;)
    

vaszabi 9452 2011. június 23. 16:46   Válasz erre: 9451
A dinnyus igy is csini :-DDDDD
    

infantri 9451 2011. június 23. 16:43   Válasz erre: 9450
Azt add a csajodra.
    

vaszabi 9450 2011. június 23. 16:41   Válasz erre: 9449
..már tényleg gyanús a lókupecség....nem véletlenül linkeltem én be azt a magastalpú lábbelit.... :-DDDDD
    

infantri 9449 2011. június 23. 16:38   Válasz erre: 9448
De a müszerfalat kidobom.
Eladó:)
    

vaszabi 9448 2011. június 23. 16:32   Válasz erre: 9447
Ha a fene fenét eszik is!!!!!
    

infantri 9447 2011. június 23. 16:31   Válasz erre: 9445
Ez Africa marad.
    

vaszabi 9446 2011. június 23. 16:31   Válasz erre: 9445
Az enyém meg lassan 1 hengeres africa :-)
    

gcs 9445 2011. június 23. 16:30   Válasz erre: 9442
A végén kéthengeres Domi lesz belõle :-)))
    

vaszabi 9444 2011. június 23. 16:30   Válasz erre: 9440
:-DDDDD
    

vaszabi 9443 2011. június 23. 16:30   Válasz erre: 9441
A plexire lógatja mint a CD lemezt :-D
    

infantri 9442 2011. június 23. 16:29   Válasz erre: 9441
Nem lesz másik.
    

gcs 9441 2011. június 23. 16:19   Válasz erre: 9440
És hol lesz a másik elsõ féktárcsád?
    

infantri 9440 2011. június 23. 16:01   Válasz erre: 9438
Bizbaz csillagszóró nem lesz:-)
    

vaszabi 9439 2011. június 23. 15:49   Válasz erre: 9437
Az csak Optikai csalódás...tudod amire a Dinnyus Sz@rik :-D
    

vaszabi 9438 2011. június 23. 15:48   Válasz erre: 9433
Arról beszélj inkább most akko lesz az afrikán villámhárító ,vagy nem fér bele a tuningba ?( Remélem újra láthatom azt az arcmimikát ...mint a Bucsecsen :-D)
    

infantri 9437 2011. június 23. 15:46   Válasz erre: 9436
Mintha az arcodi kissebb lenne a képen.
    

vaszabi 9436 2011. június 23. 15:33   Válasz erre: 9420
Még milyen tiszta volt a kabátom...és karcmentes a motorom ..és de fiatal voltam...tényleg nem is fiatalság...hanem öregség bolondság :-DDDDD
    

vaszabi 9435 2011. június 23. 15:25   Válasz erre: 9434
Vazz ez ismer engem..... :-D
    

dinne 9434 2011. június 23. 13:41   Válasz erre: 9433
Ez a normál állapota:-)
    

infantri 9433 2011. június 23. 13:02   Válasz erre: 9431
A lecsökkent zokszigén szint miatt beszélsz félre?
    

vaszabi 9432 2011. június 23. 06:32   Válasz erre: 9429
Legyen úgy csináljukkk megggg! :-D
    

vaszabi 9431 2011. június 23. 06:32   Válasz erre: 9430
Oxigén..Oxigén....sz@rok én az oxigénre!! A profiknak az nem kell :-DDDDDDDD
Meg ha az ember ha már ekkorát ugrat nem foglalkozik ilyen apróságokkal, csak az öncsodálatra van idõ :-DDDD
    

gcs 9430 2011. június 23. 05:29   Válasz erre: 9425
Volt még elég oxigén azokban a magasságokban? :-)))
    

kanyar 9429 2011. június 22. 22:26   Válasz erre: 9427
Úgy legyen!
    

kanyar 9428 2011. június 22. 22:20   Válasz erre: 9425
Te a sztratoszférába én meg a pitsába! :-)
    

vaszabi 9427 2011. június 22. 22:14   Válasz erre: 9424
Majd megyek ,oszt össze dobjuk...az a lényeg hogy guruljon..a fék Petinek úgysem kell rá :-DDDD
    

vaszabi 9426 2011. június 22. 22:06   Válasz erre: 9423
Nem is értem hogy bírta ki :-DDDD
    

vaszabi 9425 2011. június 22. 22:05   Válasz erre: 9420
Micsoda ugratás kérem...szinte a sztratoszférába vágtatok :-DDD
    

kanyar 9424 2011. június 22. 21:28   Válasz erre: 9415
Az egyik délután biztos! :-)))
    

kanyar 9423 2011. június 22. 21:26   Válasz erre: 9421
Azzal a 20 évas szarral? 40 egynéhányezer kilométerrel be van járatva! :-) vagy mi
    

Bucho 9422 2011. június 22. 20:24  
....sajna nem hozzánk dobta be a motort :-)
    


pmakovi 9420 2011. június 22. 18:50   Válasz erre: 9406
Mikor a Szabi még nem volt ekkora arc :-D. De már akkor is jól nyomta. Talán még a motor sem teljesen ugyanaz volt.

    

ABARTH 9419 2011. június 21. 18:07  
Sziasztok!

Valakit esetleg érdekel egy új szerû állapotban lévõ Hein-Gericke motoros kabát?
Érd.:20/325-0356
    

dinne 9418 2011. június 21. 16:39   Válasz erre: 9414
Hajrá:-)
    

Okta 9417 2011. június 21. 16:14   Válasz erre: 9414
Ez mi benne? Vagy csak fordítva raktad bele? :-)
    

infantri 9416 2011. június 21. 16:13   Válasz erre: 9415
Még odébb az a délután.Van még tennivaló!
    

gcs 9415 2011. június 21. 15:01   Válasz erre: 9414
Délután már tesztelheted :-) A hátulja már kész, mit kell még rajta csinálni?
    

infantri 9414 2011. június 21. 14:51  
Alakul

    

vaszabi 9413 2011. június 21. 11:11   Válasz erre: 9410
Itt olvasd el Taki hozzászólását, mindent elárul :-) Nagy igazság! És a legnagyobbak kik állattá avattak minket még ott sem voltak :-DDDD
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/egy-tokeletes-delutan-89349
    

vaszabi 9412 2011. június 21. 11:08  
Jól van ...Jól van látom ragályos a hüleség :-DDD Már nem csak én szenvedek tõle
:-DD
    

SZICSU 9411 2011. június 21. 11:05   Válasz erre: 9410
És közben száll a cementpor....Költõi kép....:-)))
    

gcs 9410 2011. június 21. 11:00   Válasz erre: 9407
Kell csinálni egy olyat, amin homokos partról vízbe ugratsz. Azon együtt lesz minden :-))))
    

vaszabi 9409 2011. június 21. 10:51   Válasz erre: 9408
Ja a Szabad fajta :-DDDD
    

SZICSU 9408 2011. június 21. 10:19  
A kedvenced a víz,és a homok?Mi vagy TE kõmûves?:-DDDDDD
    

vaszabi 9407 2011. június 21. 10:15  
De csak ez után :-)
    

vaszabi 9406 2011. június 21. 10:11  
Most ez lett az aktuális kedvenc képem ;-)
    

vaszabi 9405 2011. június 20. 12:56   Válasz erre: 9404
Kíváncsi leszek a különbségre ,ha fele akkora lesz mint a hátsónál...már az is csúcs eredmény ;-)
    

infantri 9404 2011. június 20. 12:42   Válasz erre: 9403
Úgy könnyû!
    

vaszabi 9403 2011. június 20. 12:35   Válasz erre: 9402
Ja azt rábíztam a Hondá-ékra :-)
    

infantri 9402 2011. június 20. 12:19   Válasz erre: 9400
Fogod azt kicseréled.
Nem kell mindent gyártani.
    

vaszabi 9401 2011. június 20. 12:18   Válasz erre: 9399
Olyan egyszerû mint én...vagy a faék :-DDDD
    

vaszabi 9400 2011. június 20. 12:17   Válasz erre: 9399
Remélem is hogy pikk-pakk össze dobom ;-)
    

infantri 9399 2011. június 20. 12:13   Válasz erre: 9398
Neked sokkal egyszerübb.
    

vaszabi 9398 2011. június 20. 12:11   Válasz erre: 9397
Bizony ...bizony!!!!!...mindjárt itt van ...és még nekem is be kell szerelni...de idõm az elég kevés van... talán most hétvégén valahogy !?
    

infantri 9397 2011. június 20. 12:05   Válasz erre: 9396
18.-án indulunk.
    

vaszabi 9396 2011. június 20. 11:55   Válasz erre: 9395
OK!
    

infantri 9395 2011. június 20. 11:52   Válasz erre: 9394
Lesz olyan.
    

vaszabi 9394 2011. június 20. 11:37   Válasz erre: 9392
Majd akkor szervezünk egy új futómû próba túrát...megpróbálom az új hátsódat utólérni a régi elsõddel :-DDD
    

vaszabi 9393 2011. június 20. 11:35   Válasz erre: 9390
Az különben is ki van zárva!!!! Itt csak melett komoly férfiemberek komoly és tárgyilagos hangvételben írják le észrevételeiket :-DDD
    

infantri 9392 2011. június 20. 11:34   Válasz erre: 9391
Készül.
    

vaszabi 9391 2011. június 20. 11:32   Válasz erre: 9390
A fórum már egy emberként izgulva várja a High Afrika elkészülését ;-)
    

infantri 9390 2011. június 20. 11:31   Válasz erre: 9389
Amit az elõzõ hsz-ben írtam:-)
    

vaszabi 9389 2011. június 20. 11:28   Válasz erre: 9388
Halihó ..mi a helyzet????
    

infantri 9388 2011. június 20. 11:24  
Mi lett a fórummal?
Rá kattintok a dominator fórumra és a humor,viccek aranyköpésekbe találom magam.
    

vaszabi 9387 2011. június 20. 10:40   Válasz erre: 9386
Hát anya az ilyen ...odaadja a fiát az ördögnek :-DDD
    

SZICSU 9386 2011. június 20. 10:25   Válasz erre: 9383
A patára mer kell egy nútot marni a lábtartó részére!:-)
    

vaszabi 9385 2011. június 20. 10:18   Válasz erre: 9384
Kanyar majd csavaror az orrára egy kiálló vaslemezt oszt kész! :-)
    

gcs 9384 2011. június 20. 09:08   Válasz erre: 9383
Szép darab. Csak nehezen fog beférni a váltó alá. Fõleg állva :-)))
    

vaszabi 9383 2011. június 20. 09:05  
Tényleg Peti és a bakancsot megrendelted már? ....Mert úgy hallom magas lesz :-)))
    

vaszabi 9382 2011. június 19. 22:16   Válasz erre: 9372
Úgyis csak aszfalton használja...alig mozog a teló :-DDDDDD
    

SZICSU 9381 2011. június 19. 20:32   Válasz erre: 9378
Mikóóóóó?:-DDDD
    

kanyar 9380 2011. június 19. 20:17   Válasz erre: 9377
Ja és már 3 csapágyas a kerék!
    

kanyar 9379 2011. június 19. 20:16   Válasz erre: 9376
hát persze! amiben elforog a kerék.
    

kanyar 9378 2011. június 19. 20:16   Válasz erre: 9375
Mindig az idõ a kihívás! (miko lesssssz mán kész?) :-)
    

infantri 9377 2011. június 19. 20:10   Válasz erre: 9375
Szerencsére:-)
    

infantri 9376 2011. június 19. 20:10   Válasz erre: 9373
A nagy gép kell?
    

gcs 9375 2011. június 19. 20:09   Válasz erre: 9372
Szerencsére ebben az átépítésben is vannak kihívások.. :-)
    

kanyar 9373 2011. június 19. 20:07   Válasz erre: 9370
A féktárcsa felfekvõ síkját 4mm-rel beljebb esztergálom oszt anjí!
    

kanyar 9372 2011. június 19. 20:06   Válasz erre: 9370
A féktárcsa túl közelre esik a telohoz és beleér a szimering házba berugózáskor!
    

kanyar 9371 2011. június 19. 20:03   Válasz erre: 9370
Probálok!
    

infantri 9370 2011. június 19. 19:55   Válasz erre: 9368
Mit kell?
    

gcs 9370 2011. június 19. 19:55   Válasz erre: 9369
Szuper. :-) Tudsz szerezni egy hátsó lámpabúrát, mert letörtek róla azok a pöckök, amikbe a csavar belemegy.
    

kanyar 9369 2011. június 19. 19:51   Válasz erre: 9367
tényleg mázli!!!
Találtam csomi tartó keretet!
    

kanyar 9368 2011. június 19. 19:50   Válasz erre: 9366
Csak 4-ig, mert szabni kell a kereket is!
    

gcs 9367 2011. június 19. 19:49   Válasz erre: 9365
A rendszám ott maradt még szórakozni a krosszpályán. Az volt a mázli, hogy nem esett be a fûbe, hanem megvárt az egyik ugratón :-))
    

infantri 9366 2011. június 19. 19:47   Válasz erre: 9364
Ilyen sokáig dolgoztál?
    

kanyar 9365 2011. június 19. 19:41  
Nem is volt lehetetlen a küldetés!
    

kanyar 9364 2011. június 19. 19:33   Válasz erre: 9358
Hát ez megint jó lett!! :-)
    

Macko 9363 2011. június 19. 10:12   Válasz erre: 9361
Az endúrózásnál jobb erõnlétjavító kevés van! :-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők