| gcs | 9457 | 2011. június 23. 17:03 | Válasz erre: 9456 |
|
Én eddig úgy tudtam, hogy a dinnye hidegen az igazi :-)))
|
| vaszabi | 9456 | 2011. június 23. 17:01 | Válasz erre: 9455 |
|
Persze mert te semmi elõjáték ...aztán durr bele...a dinnyus azt nem bírja ..õt be kell melegíteni :-DDDDDDDDDDDD
|
| infantri | 9455 | 2011. június 23. 16:54 | Válasz erre: 9454 |
|
Szerintem velem még nem volt ugy motorozni,hogy ne kapott volna sokkot.
|
| vaszabi | 9454 | 2011. június 23. 16:49 | Válasz erre: 9453 |
|
Láttad volna hétvégén ...sokkot kapott... elég dúrván nézett ki konkrétan pislogott mint hal a szatyorban...de látszott hogy nincs képben...attól félek ez a sok oxigánhiányos állapot a végén kihat az idegrencerére....és egyszer csak hülye pics@ lesz belõle :-DDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 9450 | 2011. június 23. 16:41 | Válasz erre: 9449 |
|
..már tényleg gyanús a lókupecség....nem véletlenül linkeltem én be azt a magastalpú lábbelit.... :-DDDDD
|
| vaszabi | 9439 | 2011. június 23. 15:49 | Válasz erre: 9437 |
|
Az csak Optikai csalódás...tudod amire a Dinnyus Sz@rik :-D
|
| vaszabi | 9438 | 2011. június 23. 15:48 | Válasz erre: 9433 |
|
Arról beszélj inkább most akko lesz az afrikán villámhárító ,vagy nem fér bele a tuningba ?( Remélem újra láthatom azt az arcmimikát ...mint a Bucsecsen :-D)
|
| vaszabi | 9436 | 2011. június 23. 15:33 | Válasz erre: 9420 |
|
Még milyen tiszta volt a kabátom...és karcmentes a motorom ..és de fiatal voltam...tényleg nem is fiatalság...hanem öregség bolondság :-DDDDD
|
| infantri | 9433 | 2011. június 23. 13:02 | Válasz erre: 9431 |
|
A lecsökkent zokszigén szint miatt beszélsz félre?
|
| vaszabi | 9431 | 2011. június 23. 06:32 | Válasz erre: 9430 |
|
Oxigén..Oxigén....sz@rok én az oxigénre!! A profiknak az nem kell :-DDDDDDDD Meg ha az ember ha már ekkorát ugrat nem foglalkozik ilyen apróságokkal, csak az öncsodálatra van idõ :-DDDD |
| gcs | 9430 | 2011. június 23. 05:29 | Válasz erre: 9425 |
|
Volt még elég oxigén azokban a magasságokban? :-)))
|
| vaszabi | 9427 | 2011. június 22. 22:14 | Válasz erre: 9424 |
|
Majd megyek ,oszt össze dobjuk...az a lényeg hogy guruljon..a fék Petinek úgysem kell rá :-DDDD
|
| vaszabi | 9425 | 2011. június 22. 22:05 | Válasz erre: 9420 |
|
Micsoda ugratás kérem...szinte a sztratoszférába vágtatok :-DDD
|
| kanyar | 9423 | 2011. június 22. 21:26 | Válasz erre: 9421 |
|
Azzal a 20 évas szarral? 40 egynéhányezer kilométerrel be van járatva! :-) vagy mi
|
| pmakovi | 9421 | 2011. június 22. 19:40 |
|
Megjött Kunio: http://sebessegoltara.blog.hu/2011/06/22/megjott_kunio_itt_a_japan_motoros?utm_source=TC&utm_medium=link&utm_content=2011_06_22&utm_campaign=index |
| pmakovi | 9420 | 2011. június 22. 18:50 | Válasz erre: 9406 |
|
Mikor a Szabi még nem volt ekkora arc :-D. De már akkor is jól nyomta. Talán még a motor sem teljesen ugyanaz volt. |
| ABARTH | 9419 | 2011. június 21. 18:07 |
|
Sziasztok! Valakit esetleg érdekel egy új szerû állapotban lévõ Hein-Gericke motoros kabát? Érd.:20/325-0356 |
| gcs | 9415 | 2011. június 21. 15:01 | Válasz erre: 9414 |
|
Délután már tesztelheted :-) A hátulja már kész, mit kell még rajta csinálni?
|
| vaszabi | 9413 | 2011. június 21. 11:11 | Válasz erre: 9410 |
|
Itt olvasd el Taki hozzászólását, mindent elárul :-) Nagy igazság! És a legnagyobbak kik állattá avattak minket még ott sem voltak :-DDDD http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/egy-tokeletes-delutan-89349 |
| vaszabi | 9412 | 2011. június 21. 11:08 |
|
Jól van ...Jól van látom ragályos a hüleség :-DDD Már nem csak én szenvedek tõle :-DD |
| SZICSU | 9411 | 2011. június 21. 11:05 | Válasz erre: 9410 |
|
És közben száll a cementpor....Költõi kép....:-)))
|
| gcs | 9410 | 2011. június 21. 11:00 | Válasz erre: 9407 |
|
Kell csinálni egy olyat, amin homokos partról vízbe ugratsz. Azon együtt lesz minden :-))))
|
| vaszabi | 9405 | 2011. június 20. 12:56 | Válasz erre: 9404 |
|
Kíváncsi leszek a különbségre ,ha fele akkora lesz mint a hátsónál...már az is csúcs eredmény ;-)
|
| infantri | 9402 | 2011. június 20. 12:19 | Válasz erre: 9400 |
|
Fogod azt kicseréled. Nem kell mindent gyártani. |
| vaszabi | 9398 | 2011. június 20. 12:11 | Válasz erre: 9397 |
|
Bizony ...bizony!!!!!...mindjárt itt van ...és még nekem is be kell szerelni...de idõm az elég kevés van... talán most hétvégén valahogy !?
|
| vaszabi | 9394 | 2011. június 20. 11:37 | Válasz erre: 9392 |
|
Majd akkor szervezünk egy új futómû próba túrát...megpróbálom az új hátsódat utólérni a régi elsõddel :-DDD
|
| vaszabi | 9393 | 2011. június 20. 11:35 | Válasz erre: 9390 |
|
Az különben is ki van zárva!!!! Itt csak melett komoly férfiemberek komoly és tárgyilagos hangvételben írják le észrevételeiket :-DDD
|
| vaszabi | 9391 | 2011. június 20. 11:32 | Válasz erre: 9390 |
|
A fórum már egy emberként izgulva várja a High Afrika elkészülését ;-)
|
| infantri | 9388 | 2011. június 20. 11:24 |
|
Mi lett a fórummal? Rá kattintok a dominator fórumra és a humor,viccek aranyköpésekbe találom magam. |
| vaszabi | 9387 | 2011. június 20. 10:40 | Válasz erre: 9386 |
|
Hát anya az ilyen ...odaadja a fiát az ördögnek :-DDD
|
| SZICSU | 9386 | 2011. június 20. 10:25 | Válasz erre: 9383 |
|
A patára mer kell egy nútot marni a lábtartó részére!:-)
|
| vaszabi | 9385 | 2011. június 20. 10:18 | Válasz erre: 9384 |
|
Kanyar majd csavaror az orrára egy kiálló vaslemezt oszt kész! :-)
|
| gcs | 9384 | 2011. június 20. 09:08 | Válasz erre: 9383 |
|
Szép darab. Csak nehezen fog beférni a váltó alá. Fõleg állva :-)))
|
| vaszabi | 9383 | 2011. június 20. 09:05 |
|
Tényleg Peti és a bakancsot megrendelted már? ....Mert úgy hallom magas lesz :-)))
|
| vaszabi | 9382 | 2011. június 19. 22:16 | Válasz erre: 9372 |
|
Úgyis csak aszfalton használja...alig mozog a teló :-DDDDDD
|
| kanyar | 9378 | 2011. június 19. 20:16 | Válasz erre: 9375 |
|
Mindig az idõ a kihívás! (miko lesssssz mán kész?) :-)
|
| gcs | 9375 | 2011. június 19. 20:09 | Válasz erre: 9372 |
|
Szerencsére ebben az átépítésben is vannak kihívások.. :-)
|
| kanyar | 9373 | 2011. június 19. 20:07 | Válasz erre: 9370 |
|
A féktárcsa felfekvõ síkját 4mm-rel beljebb esztergálom oszt anjí!
|
| kanyar | 9372 | 2011. június 19. 20:06 | Válasz erre: 9370 |
|
A féktárcsa túl közelre esik a telohoz és beleér a szimering házba berugózáskor!
|
| gcs | 9370 | 2011. június 19. 19:55 | Válasz erre: 9369 |
|
Szuper. :-) Tudsz szerezni egy hátsó lámpabúrát, mert letörtek róla azok a pöckök, amikbe a csavar belemegy.
|
| gcs | 9367 | 2011. június 19. 19:49 | Válasz erre: 9365 |
|
A rendszám ott maradt még szórakozni a krosszpályán. Az volt a mázli, hogy nem esett be a fûbe, hanem megvárt az egyik ugratón :-))
|
| Macko | 9363 | 2011. június 19. 10:12 | Válasz erre: 9361 |
|
Az endúrózásnál jobb erõnlétjavító kevés van! :-)
|