16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 9262 2011. június 14. 21:15   Válasz erre: 9261
Vigyél neki mert edzenie kell! :-)))) és nem hittanból!!!
    

SZICSU 9261 2011. június 14. 20:21  
Szabi!Csütörtökön megyek.Vigyek utánpótlást?
    

SZICSU 9260 2011. június 14. 20:20   Válasz erre: 9233
Már megint...:-)))Gyorsan iszok egy fröcsköt erre a nagy bánatra!!:-DDD
    

SZICSU 9259 2011. június 14. 20:10   Válasz erre: 9257
Ez engem is érdekelne....

    

infantri 9258 2011. június 14. 19:33   Válasz erre: 9253
Holnap megkérdezem mennyi és tényleg van e?

    

kanyar 9257 2011. június 14. 18:22   Válasz erre: 9255
xt644
http://www.gumaker.hu/trelle.html
    

kanyar 9256 2011. június 14. 18:18   Válasz erre: 9255
De!!!!
    

vaszabi 9255 2011. június 14. 18:01   Válasz erre: 9254
Jól hangzik! Talán csak nem egy Erdély-országi teszt forog a fejedben? ;-)
    

kanyar 9254 2011. június 14. 17:26   Válasz erre: 9253
Csak tesztet olvastam! ott annyi hogy seregbe felderítöknek meg valami spec gyorsreagálású brigádnak készült, és akkoriban a hátsó 72000Ft volt. Mindenféle talajra, télen nyáron. Persze ezért nem lehet sehol tökéletes, de jókat írtak róla.
    

vaszabi 9253 2011. június 14. 17:02   Válasz erre: 9248
Csak nem ilyenen töritek a buksitokat?
Van már tapasztalat róla?
    

infantri 9252 2011. június 13. 22:40   Válasz erre: 9250
Én is ezt mondom:)
    

kanyar 9251 2011. június 13. 22:38  
Na cakát!
    

kanyar 9250 2011. június 13. 22:36   Válasz erre: 9248
Ez az! Ezt mondom! :-)
    

vaszabi 9249 2011. június 13. 22:24   Válasz erre: 9246
Megint vadászni tetszik tán ?
    


vaszabi 9247 2011. június 13. 22:23   Válasz erre: 9246
És kinek? :-)
    

kanyar 9246 2011. június 13. 22:22   Válasz erre: 9244
És az mi?
    

vaszabi 9245 2011. június 13. 22:15   Válasz erre: 9243
Bizsony :-D
    

infantri 9244 2011. június 13. 22:10  
A gumába van army speciál.
    

kanyar 9243 2011. június 13. 22:10   Válasz erre: 9242
Aha!!!!
    

vaszabi 9242 2011. június 13. 22:08   Válasz erre: 9241
Dehogy viszem köllenek még a cuccosok :-)
És te leszel a beszerzõm ;-)
    

kanyar 9241 2011. június 13. 22:06   Válasz erre: 9240
Úgy, hogy fel van kötve! Viheted a telót!
    

vaszabi 9240 2011. június 13. 22:04   Válasz erre: 9238
Hogy áll a tuning verda?
    

vaszabi 9239 2011. június 13. 22:03   Válasz erre: 9238
:-DDDDD
    

kanyar 9238 2011. június 13. 21:54   Válasz erre: 9237
Egyszer orvul elõre megfontolt szándékból elkövetett leitatásban fog részesíteni, oszt mehetsz a pitlibe! :-)))
    

vaszabi 9237 2011. június 13. 21:50   Válasz erre: 9236
Vagy az aranypénzt :-)))
    

vaszabi 9236 2011. június 13. 21:49   Válasz erre: 9234
Jól van na , mindig feldobja a labdát :-)
    

kanyar 9234 2011. június 13. 21:34   Válasz erre: 9233
na szépen vagy! :-)))
    

vaszabi 9233 2011. június 13. 21:32   Válasz erre: 9232
Kösz ...De egy kis embernek minden az :-DDDDDDDDDDDD
    

SZICSU 9232 2011. június 13. 20:38   Válasz erre: 9220
ÓÓÓÓÓriásííííííí!
    

dinne 9231 2011. június 13. 11:17   Válasz erre: 9227
Ma viszont érzem, hogy régen mozogtam már ennyit:-)
Sirály lett a vidio:-DDDDDDDD
    

Zsifi 9230 2011. június 13. 09:30   Válasz erre: 9229
Persze..mindig a kûfõd..))

A kukac volt a legjobb...))) Iszonyat jó volt a keresõtechnikája..)
    

gcs 9229 2011. június 13. 09:25   Válasz erre: 9228
Remélem hamarosan. Mivel nincs hivatalos magyarországi disztribútor, a szlovákiaival levelezek. Elvileg már hetekkel ezelõtt megrendelték a csavarokat, de a németek kicsit lustálkodnak. :-)
    

Macko 9228 2011. június 13. 09:16   Válasz erre: 9227
És mikor lesz már silded, Lovag?
    

gcs 9227 2011. június 13. 09:11   Válasz erre: 9226
:-) Ez már a nap vége felé volt, a fáradtságtól dobáltuk a bringákat rendesen a farönkökön :-)
Kivéve Dinnye, mert õ itt melegedett be (nem úgy!!), ekkor kezdte igazán élvezni :-)
    

infantri 9226 2011. június 13. 08:55   Válasz erre: 9223
Jó lett!
Gcs!
Szépen átt raktad az elejét a rönkön:)
    

Macko 9225 2011. június 13. 08:51   Válasz erre: 9220
Hát ez nagyon tetszett! :-DDD

Na majd egyszer, ha megint lesz kuplungom, veletek jövök én is. :-)
    

gcs 9224 2011. június 13. 08:50   Válasz erre: 9223
Már hiányzik is egy újabb karika... :-))
    

vaszabi 9223 2011. június 13. 08:42  
Köszönöm köszönöm...de jó anyagból könnyû dolgozni :-D
Sportmotoron itt:http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-light-d-89050
    

gcs 9222 2011. június 13. 08:21   Válasz erre: 9220
Állat jó lett :-)) És legalább ilyen jó volt :-)
    

kanyar 9221 2011. június 13. 00:59   Válasz erre: 9220
Ez is jóóó! :-)))))
    

vaszabi 9220 2011. június 13. 00:35  
kész is van: http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhee
Megy a sportmotorra is..tessék figyelni ;-)
    

gcs 9219 2011. június 12. 23:42   Válasz erre: 9218
:-) Abszulút jó lett sár nélkül is. Nagyon kíváncsi vagyok a videóra, mert lesznek benne vicces megmozdulások bõven... :-)
    

kanyar 9218 2011. június 12. 23:22   Válasz erre: 9217
Szabi nem ezt ígérte! :-) Kérd vissza a belépõt!! :-DDD
    

gcs 9217 2011. június 12. 23:15   Válasz erre: 9216
Minden rendben volt. Jó melegünk volt és rohadt sok port nyeltünk Dinnyével :-) Sarat persze nem találtunk, még az a patak is ki volt száradva, amit a tavaszi Domi találkozón célba vettetek.
    

kanyar 9216 2011. június 12. 23:11   Válasz erre: 9215
nehéznap éjszakája? :-)
Minden rendben volt?
    

gcs 9215 2011. június 12. 23:10   Válasz erre: 9214
Szabit rendben leadtuk a családjához :-) Szerintem a videón dolgozk, vagy bealudt :-)
    

kanyar 9214 2011. június 12. 23:03  
Szabiékkal mi van?
    

infantri 9213 2011. június 12. 21:41   Válasz erre: 9212
OK:)))))
    

kanyar 9212 2011. június 12. 14:11  
Peti! Hátul már WP.
    

vaszabi 9211 2011. június 12. 08:38   Válasz erre: 9210
Akkor nagy segítség voltál :-DDD
    

SZICSU 9210 2011. június 12. 08:18   Válasz erre: 9205
Haver földmérõ,szoktam neki segíteni,és egyszer egy ilyen faxa elektro-juhásznál a készülékbõl kisütöttem az összes GPS koordinátát....:-))Aznap már nem kellet dolgozni vele...:-DDD
    

vaszabi 9209 2011. június 11. 22:15   Válasz erre: 9207
Az nincs arrafelé ..csak pár ezer voltos villámok :-DDDD Peti tudja :-DDD
    

vaszabi 9208 2011. június 11. 22:14   Válasz erre: 9206
Bízom is benne...akarom mondani benned ;-)
    

dinne 9207 2011. június 11. 21:28   Válasz erre: 9204
Azét ilyen áramozott kerítésre nem vágyom:-)
    

kanyar 9206 2011. június 11. 21:16   Válasz erre: 9205
Ez jó!
Ez vár ránk is! :-))))))
    

vaszabi 9205 2011. június 11. 20:58   Válasz erre: 9204
Ja a link :http://www.youtube.com/watch?v=TlDXEDLMAXo
    

vaszabi 9204 2011. június 11. 20:57  
Ez a videó nagyon mókás jó a hangulat...jól szórakoztam :-DDD
Dinnye 4:33-nál ismerõs a hely :-)
6:15-nél villanypásztor :-DDDD
    

kanyar 9203 2011. június 11. 20:47   Válasz erre: 9202
hát! Õ úgy gondolja hogy így kell ezt csinálnie!!! :-)
    

vaszabi 9202 2011. június 11. 20:37  
Kanyar mit szólsz ehhez a szakmunkához :-DDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=Tc0w8vTw0DQ&feature=related
4:35-nél külön teteszik a telószár kiszedési technika :-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 9201 2011. június 11. 20:35   Válasz erre: 9200
Alukálj csak, kell az erõ ;-)
    

gcs 9200 2011. június 11. 19:43   Válasz erre: 9197
Ennyi izgalom... nem fogok bírni aludni :-))) Jó karika lesz.
    

vaszabi 9199 2011. június 11. 16:19   Válasz erre: 9198
Majd igyekszünk!!!Gondolunk rátok is ;-)
    

infantri 9198 2011. június 11. 16:01   Válasz erre: 9197
Videó legyen.
    

vaszabi 9197 2011. június 11. 15:59   Válasz erre: 9195
De azért majd megkeressük a mocsaras részt...meg a sáros"patakot"....sõt megnézzük a homokbányát is ;-) meg persze keresünk pár fa-rönköt :-DDD
    

vaszabi 9196 2011. június 11. 15:56   Válasz erre: 9195
Esett párszor , de nem sok nyomát látni...bár csak múlt héten jártam kint...de a nagy pocsolyánk is csontra kiszáradt a teknõs is elköltözött :-(
De legalább a homok jó száraz.. lehet edzeni :-DDD
    

gcs 9195 2011. június 11. 15:29   Válasz erre: 9193
Inkább sárnyelésre számítok ennyi esõ után. Vagy felétek nem esett? :.))
    

dinne 9194 2011. június 11. 15:11   Válasz erre: 9193
OK
    

vaszabi 9193 2011. június 11. 14:48   Válasz erre: 9184
Na Paksi terepelõs jelentkezõk!!!
Sikerült elkéredszkednem elõbb :-))))))) így már tuti a 11:20 -as idõpont ,Dunakömlõdi Benzinkút!!!
Tehát Pornyelésre felkészülnííííííííííííí :-D

    

vaszabi 9192 2011. június 10. 22:36   Válasz erre: 9191
Jó éjt!
    

SZICSU 9191 2011. június 10. 21:59  
Akkóóóó cakát!
    

SZICSU 9190 2011. június 10. 21:13   Válasz erre: 9189
Fogok is!Abban biztos lehetsz!Csak lenne már kész...
    

vaszabi 9189 2011. június 10. 21:11   Válasz erre: 9188
Hát persze ... majd jöhetsz Paksra gyakorolni ;-)
    

SZICSU 9188 2011. június 10. 20:52  
Akkor most már én is szeretek homokozni?:-)))
    

SZICSU 9187 2011. június 10. 20:51  
Megnéztem amit vettem markolatot,és hasonló mint a tied!Csak ez Louis-os!
    

vaszabi 9186 2011. június 10. 20:42   Válasz erre: 9185
:-DDDD
    

SZICSU 9185 2011. június 10. 20:35   Válasz erre: 9181
Még az aranyérre is gyûjtök...:-)))
    

vaszabi 9184 2011. június 10. 10:54   Válasz erre: 9183
Ahol a múltkor Dunakömlõdnél...dinnyus tudja...beszéljetek össze ;-)
    

gcs 9183 2011. június 10. 09:31   Válasz erre: 9182
Jól hangzik. Melyik kúton?
    

vaszabi 9182 2011. június 9. 22:46  
Nekem vasárnap lenne jó a terepelés...mert dolgozom mint állat...akkor is Délelõttös leszek...de elkéredzkedek elõbb! Ami azt jelenti ,hogy 11:00 11:30 körül tudnánk találkozni a kúton ;-)
    

vaszabi 9181 2011. június 9. 22:43   Válasz erre: 9179
Te cafka!!!! Egy kicsit nem figyelek és már flörtölsz az aranypénzessel! :-DDDDDDDDDD
    

dinne 9180 2011. június 9. 21:39   Válasz erre: 9177
A kutasok nem így csinálják?:-)
    

dinne 9179 2011. június 9. 21:39   Válasz erre: 9178
Dehogy úgy sokkal érdekesebb rágyújtani:-) Fõleg ha kiégeted a "párnát"
    

SZICSU 9178 2011. június 9. 21:37   Válasz erre: 9175
Habár párna helyett is használható...Ágyban dohányzás TILOS!!!:-DD
    

SZICSU 9177 2011. június 9. 21:36   Válasz erre: 9176
20 lityi benzinnel?:-))
    

dinne 9176 2011. június 9. 21:20   Válasz erre: 9175
Ezt király csak zsebrevágod.
    


SZICSU 9174 2011. június 9. 19:46   Válasz erre: 9173
Ilyen kell nekem is!!!!!
    

vaszabi 9173 2011. június 9. 13:04  
Ez jó! :-)

http://gabojszakonyhaja.blogspot.com/2009/07/palinkas-jo-reggelt.html
    

infantri 9172 2011. június 8. 22:56  
Cakát!
    

vaszabi 9171 2011. június 8. 22:52  
Na jó éjt!
    

vaszabi 9170 2011. június 8. 22:49   Válasz erre: 9169
Van lopó csövem viszem azt ..aztán majd csórok tõletek benyát :-DDDD
    

infantri 9169 2011. június 8. 22:41   Válasz erre: 9168
Az olajat müanyag dobozba adják.Azt meg elteszem azt kész.
    

vaszabi 9168 2011. június 8. 22:40  
Ebbe még motorolajat is lehet vinni!
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/erdeszeti_eszkozok/kombinacios_kanna_profi_piros_16_044_1460420073.html
    

kanyar 9166 2011. június 8. 22:37  
Na cakát!
    

kanyar 9165 2011. június 8. 22:33   Válasz erre: 9163
Ne a nyakadba, hanem a hátsóülésre
    

infantri 9164 2011. június 8. 22:31   Válasz erre: 9162
Az kicsit arrébb van.
    

vaszabi 9163 2011. június 8. 22:30   Válasz erre: 9160
Akko azt viszek a nyakamba akasztom oszt jó van:-)
    

vaszabi 9162 2011. június 8. 22:29   Válasz erre: 9158
Csak legyen már csak legyen Bánom is én mi lesz átmegyek a Gangeszon is!!!! :-DDDD
    

infantri 9161 2011. június 8. 22:27   Válasz erre: 9160
Ezt próbállom elmagyarázni nekik.
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők