| kanyar | 9262 | 2011. június 14. 21:15 | Válasz erre: 9261 |
|
Vigyél neki mert edzenie kell! :-)))) és nem hittanból!!!
|
| SZICSU | 9260 | 2011. június 14. 20:20 | Válasz erre: 9233 |
|
Már megint...:-)))Gyorsan iszok egy fröcsköt erre a nagy bánatra!!:-DDD
|
| vaszabi | 9255 | 2011. június 14. 18:01 | Válasz erre: 9254 |
|
Jól hangzik! Talán csak nem egy Erdély-országi teszt forog a fejedben? ;-)
|
| kanyar | 9254 | 2011. június 14. 17:26 | Válasz erre: 9253 |
|
Csak tesztet olvastam! ott annyi hogy seregbe felderítöknek meg valami spec gyorsreagálású brigádnak készült, és akkoriban a hátsó 72000Ft volt. Mindenféle talajra, télen nyáron. Persze ezért nem lehet sehol tökéletes, de jókat írtak róla.
|
| vaszabi | 9253 | 2011. június 14. 17:02 | Válasz erre: 9248 |
|
Csak nem ilyenen töritek a buksitokat? Van már tapasztalat róla? |
| infantri | 9248 | 2011. június 13. 22:24 | Válasz erre: 9246 |
| vaszabi | 9242 | 2011. június 13. 22:08 | Válasz erre: 9241 |
|
Dehogy viszem köllenek még a cuccosok :-) És te leszel a beszerzõm ;-) |
| kanyar | 9238 | 2011. június 13. 21:54 | Válasz erre: 9237 |
|
Egyszer orvul elõre megfontolt szándékból elkövetett leitatásban fog részesíteni, oszt mehetsz a pitlibe! :-)))
|
| vaszabi | 9233 | 2011. június 13. 21:32 | Válasz erre: 9232 |
|
Kösz ...De egy kis embernek minden az :-DDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 9231 | 2011. június 13. 11:17 | Válasz erre: 9227 |
|
Ma viszont érzem, hogy régen mozogtam már ennyit:-) Sirály lett a vidio:-DDDDDDDD |
| Zsifi | 9230 | 2011. június 13. 09:30 | Válasz erre: 9229 |
|
Persze..mindig a kûfõd..)) A kukac volt a legjobb...))) Iszonyat jó volt a keresõtechnikája..) |
| gcs | 9229 | 2011. június 13. 09:25 | Válasz erre: 9228 |
|
Remélem hamarosan. Mivel nincs hivatalos magyarországi disztribútor, a szlovákiaival levelezek. Elvileg már hetekkel ezelõtt megrendelték a csavarokat, de a németek kicsit lustálkodnak. :-)
|
| gcs | 9227 | 2011. június 13. 09:11 | Válasz erre: 9226 |
|
:-) Ez már a nap vége felé volt, a fáradtságtól dobáltuk a bringákat rendesen a farönkökön :-) Kivéve Dinnye, mert õ itt melegedett be (nem úgy!!), ekkor kezdte igazán élvezni :-) |
| infantri | 9226 | 2011. június 13. 08:55 | Válasz erre: 9223 |
|
Jó lett! Gcs! Szépen átt raktad az elejét a rönkön:) |
| Macko | 9225 | 2011. június 13. 08:51 | Válasz erre: 9220 |
|
Hát ez nagyon tetszett! :-DDD Na majd egyszer, ha megint lesz kuplungom, veletek jövök én is. :-) |
| vaszabi | 9223 | 2011. június 13. 08:42 |
|
Köszönöm köszönöm...de jó anyagból könnyû dolgozni :-D Sportmotoron itt:http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-light-d-89050 |
| vaszabi | 9220 | 2011. június 13. 00:35 |
|
kész is van: http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhee Megy a sportmotorra is..tessék figyelni ;-) |
| gcs | 9219 | 2011. június 12. 23:42 | Válasz erre: 9218 |
|
:-) Abszulút jó lett sár nélkül is. Nagyon kíváncsi vagyok a videóra, mert lesznek benne vicces megmozdulások bõven... :-)
|
| kanyar | 9218 | 2011. június 12. 23:22 | Válasz erre: 9217 |
|
Szabi nem ezt ígérte! :-) Kérd vissza a belépõt!! :-DDD
|
| gcs | 9217 | 2011. június 12. 23:15 | Válasz erre: 9216 |
|
Minden rendben volt. Jó melegünk volt és rohadt sok port nyeltünk Dinnyével :-) Sarat persze nem találtunk, még az a patak is ki volt száradva, amit a tavaszi Domi találkozón célba vettetek.
|
| gcs | 9215 | 2011. június 12. 23:10 | Válasz erre: 9214 |
|
Szabit rendben leadtuk a családjához :-) Szerintem a videón dolgozk, vagy bealudt :-)
|
| SZICSU | 9210 | 2011. június 12. 08:18 | Válasz erre: 9205 |
|
Haver földmérõ,szoktam neki segíteni,és egyszer egy ilyen faxa elektro-juhásznál a készülékbõl kisütöttem az összes GPS koordinátát....:-))Aznap már nem kellet dolgozni vele...:-DDD
|
| vaszabi | 9209 | 2011. június 11. 22:15 | Válasz erre: 9207 |
|
Az nincs arrafelé ..csak pár ezer voltos villámok :-DDDD Peti tudja :-DDD
|
| vaszabi | 9205 | 2011. június 11. 20:58 | Válasz erre: 9204 |
|
Ja a link :http://www.youtube.com/watch?v=TlDXEDLMAXo
|
| vaszabi | 9204 | 2011. június 11. 20:57 |
|
Ez a videó nagyon mókás jó a hangulat...jól szórakoztam :-DDD Dinnye 4:33-nál ismerõs a hely :-) 6:15-nél villanypásztor :-DDDD |
| kanyar | 9203 | 2011. június 11. 20:47 | Válasz erre: 9202 |
|
hát! Õ úgy gondolja hogy így kell ezt csinálnie!!! :-)
|
| vaszabi | 9202 | 2011. június 11. 20:37 |
|
Kanyar mit szólsz ehhez a szakmunkához :-DDDDD http://www.youtube.com/watch?v=Tc0w8vTw0DQ&feature=related 4:35-nél külön teteszik a telószár kiszedési technika :-DDDDDDDDDD |
| gcs | 9200 | 2011. június 11. 19:43 | Válasz erre: 9197 |
|
Ennyi izgalom... nem fogok bírni aludni :-))) Jó karika lesz.
|
| vaszabi | 9197 | 2011. június 11. 15:59 | Válasz erre: 9195 |
|
De azért majd megkeressük a mocsaras részt...meg a sáros"patakot"....sõt megnézzük a homokbányát is ;-) meg persze keresünk pár fa-rönköt :-DDD
|
| vaszabi | 9196 | 2011. június 11. 15:56 | Válasz erre: 9195 |
|
Esett párszor , de nem sok nyomát látni...bár csak múlt héten jártam kint...de a nagy pocsolyánk is csontra kiszáradt a teknõs is elköltözött :-( De legalább a homok jó száraz.. lehet edzeni :-DDD |
| gcs | 9195 | 2011. június 11. 15:29 | Válasz erre: 9193 |
|
Inkább sárnyelésre számítok ennyi esõ után. Vagy felétek nem esett? :.))
|
| vaszabi | 9193 | 2011. június 11. 14:48 | Válasz erre: 9184 |
|
Na Paksi terepelõs jelentkezõk!!! Sikerült elkéredszkednem elõbb :-))))))) így már tuti a 11:20 -as idõpont ,Dunakömlõdi Benzinkút!!! Tehát Pornyelésre felkészülnííííííííííííí :-D |
| SZICSU | 9190 | 2011. június 10. 21:13 | Válasz erre: 9189 |
|
Fogok is!Abban biztos lehetsz!Csak lenne már kész...
|
| vaszabi | 9189 | 2011. június 10. 21:11 | Válasz erre: 9188 |
|
Hát persze ... majd jöhetsz Paksra gyakorolni ;-)
|
| SZICSU | 9187 | 2011. június 10. 20:51 |
|
Megnéztem amit vettem markolatot,és hasonló mint a tied!Csak ez Louis-os!
|
| vaszabi | 9184 | 2011. június 10. 10:54 | Válasz erre: 9183 |
|
Ahol a múltkor Dunakömlõdnél...dinnyus tudja...beszéljetek össze ;-)
|
| vaszabi | 9182 | 2011. június 9. 22:46 |
|
Nekem vasárnap lenne jó a terepelés...mert dolgozom mint állat...akkor is Délelõttös leszek...de elkéredzkedek elõbb! Ami azt jelenti ,hogy 11:00 11:30 körül tudnánk találkozni a kúton ;-)
|
| vaszabi | 9181 | 2011. június 9. 22:43 | Válasz erre: 9179 |
|
Te cafka!!!! Egy kicsit nem figyelek és már flörtölsz az aranypénzessel! :-DDDDDDDDDD
|
| dinne | 9179 | 2011. június 9. 21:39 | Válasz erre: 9178 |
|
Dehogy úgy sokkal érdekesebb rágyújtani:-) Fõleg ha kiégeted a "párnát"
|
| SZICSU | 9178 | 2011. június 9. 21:37 | Válasz erre: 9175 |
|
Habár párna helyett is használható...Ágyban dohányzás TILOS!!!:-DD
|
| Brasil | 9175 | 2011. június 9. 20:44 |
|
Ez? http://www.xiygroup.com/sdp/606901/4/pd-3128555/5015156-1566293/Portable_Fuel_Bladder_20Liter_and_7Liter.html |
| vaszabi | 9173 | 2011. június 9. 13:04 |
|
Ez jó! :-) http://gabojszakonyhaja.blogspot.com/2009/07/palinkas-jo-reggelt.html |
| vaszabi | 9170 | 2011. június 8. 22:49 | Válasz erre: 9169 |
|
Van lopó csövem viszem azt ..aztán majd csórok tõletek benyát :-DDDD
|
| infantri | 9169 | 2011. június 8. 22:41 | Válasz erre: 9168 |
|
Az olajat müanyag dobozba adják.Azt meg elteszem azt kész.
|
| vaszabi | 9168 | 2011. június 8. 22:40 |
|
Ebbe még motorolajat is lehet vinni! http://epitkezes-otthon.vatera.hu/erdeszeti_eszkozok/kombinacios_kanna_profi_piros_16_044_1460420073.html |
| vaszabi | 9163 | 2011. június 8. 22:30 | Válasz erre: 9160 |
|
Akko azt viszek a nyakamba akasztom oszt jó van:-)
|
| vaszabi | 9162 | 2011. június 8. 22:29 | Válasz erre: 9158 |
|
Csak legyen már csak legyen Bánom is én mi lesz átmegyek a Gangeszon is!!!! :-DDDD
|