16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 9160 2011. június 8. 22:26  
Sima 5l-es mûanyag kanna elég!
    

infantri 9159 2011. június 8. 22:24   Válasz erre: 9156
Nagy nagy.
De 80-100 km.
    

infantri 9158 2011. június 8. 22:23  
ilyen biztos lesz
http://www.youtube.com/user/0ldmotors
    

vaszabi 9157 2011. június 8. 22:19  
2 ilyen is megteszi még a táska oldalzsebében is elfér..de ha gáz van jól jöhet!
http://epitkezes-otthon.vatera.hu/barkacs_szerszam_gep/egyeb/1l_es_benzines_kanna_alpin_favagoknak_acsoknak_uj_1458476121.html
    

vaszabi 9156 2011. június 8. 22:17   Válasz erre: 9153
Az van nekem is de nagy !
    

dinne 9155 2011. június 8. 22:17   Válasz erre: 9153
Vagy keverve. Jó motornak , jó a motorosnak. Ideális üzemanyag:-)
    

dinne 9154 2011. június 8. 22:16   Válasz erre: 9152
Nincs róla fotom. Elõ kell ásni a pincébõl.
    

infantri 9153 2011. június 8. 22:15   Válasz erre: 9151
vagy páinkát.
Régebben a benzinkútakon volt 5 l-es kanna.
    

vaszabi 9152 2011. június 8. 22:14   Válasz erre: 9150
Az milyen?
    

dinne 9151 2011. június 8. 22:12   Válasz erre: 9149
Különben tudod mi lenne a legjobb. Egy olyan minta miben kanyar tartja a szerszámokat. Abba beletenni egy kétlitres üvegben benzint.
    

dinne 9150 2011. június 8. 22:10   Válasz erre: 9149
Egy kicsi 3l literes nekem is van fémbõl, de hova fogunk tenni ennyi cuccot?
    

vaszabi 9149 2011. június 8. 22:06  
Meg van a favorit!!!Egy ilyet tényleg beszerzek vész esetére ;-)
http://www.homasita.hu/index.php?modul=3&term_id=2221030&kat=ea
    

vaszabi 9148 2011. június 8. 21:58  
Egy ilyen lehet nem ártana!
http://www.grube.hu/118060-kanna/363-wm-fem-benzinkanna-5-l-16-kg/
A képen 10L-es van az 5-ös gondolom fele olyan széles!
    

dinne 9147 2011. június 8. 21:53   Válasz erre: 9146
Ilyet hozol magaddal Erdélybe? Szabin csepp.:-)
    


vaszabi 9145 2011. június 8. 21:45   Válasz erre: 9141
Vazze tényleg véletlenül a te 20L-es kiszerelésû kannáddal hoztam el :-DDDDDD
    

vaszabi 9144 2011. június 8. 21:44   Válasz erre: 9142
Jó éjt ...Áhááá holnap reggel 4 kor szivárvány ?! :-DDDD
    

dinne 9143 2011. június 8. 21:41   Válasz erre: 9142
cakát
    

SZICSU 9142 2011. június 8. 21:40  
Jó éjt éjjeli baglyok!Gyorsan alszok keveset,4-kor ébresztõ,vár a melódia!
    

dinne 9141 2011. június 8. 21:38   Válasz erre: 9139
Bennhagytad a táskámban? Mondtam hogy vidd haza, szükséged leszz rá otthon is..:-)))
    

SZICSU 9140 2011. június 8. 21:38   Válasz erre: 9139
:-DDDDDD
    

vaszabi 9139 2011. június 8. 21:37   Válasz erre: 9137
Biztos Tegnap hazafelé menet kifolyt a síkosító a hátizsákodból...mást nem tudok elképzelni :-DDDDDDDDDD
    

dinne 9138 2011. június 8. 21:34   Válasz erre: 9136
Nem hoz zavarba, simán visszakapja:-DDDDDDDDD
    

dinne 9137 2011. június 8. 21:33  
E09 az esõs napokon tartogat meglepetéseket. Ma ahogy akartam kimenni a garázsból lecsukódott elõttem a kapu. Na jó megállunk a rámpán. (nem is nagyon meredek). Ahogy megállok letett lábbal behúzott fékkel csúsztam hátra mint az állat. (A fal fogott meg)
Terepen már csúsztam visszafelé, de aszfalton ez új érzés volt.:-)
    

infantri 9136 2011. június 8. 21:28   Válasz erre: 9135
Ne hozd zavarba.
    

vaszabi 9135 2011. június 8. 21:25   Válasz erre: 9134
Szabié hegyes...Hát már nem emlékszel te drága? :-DDDDDDD
    

dinne 9134 2011. június 8. 21:22   Válasz erre: 9133
Egy vödörért én Szabiét vágnám hegyesre.:-)))
    

vaszabi 9133 2011. június 8. 21:13   Válasz erre: 9132
Jaa az arany kééénee? .....Egy vödör aranyért én is hegyesre vágatnám a fülem :-DDDD
    

SZICSU 9132 2011. június 8. 21:09   Válasz erre: 9124
Nem erre a részére vágyom!!!:-)
    

kanyar 9131 2011. június 8. 21:06   Válasz erre: 9127
Akár!!!! :-)
    

infantri 9130 2011. június 8. 20:59   Válasz erre: 9129
Te tudod.
    

vaszabi 9129 2011. június 8. 20:58   Válasz erre: 9128
Akkor egy kannát és egy köcsögöt ? :-DDDD
    

infantri 9128 2011. június 8. 20:52   Válasz erre: 9127
Vagy kettõt,hisz nem leszel egyedül.
    

vaszabi 9127 2011. június 8. 20:49   Válasz erre: 9123
Majd viszek egy kis kannát! :-)
    

vaszabi 9126 2011. június 8. 20:48   Válasz erre: 9123
Tudjuk kérem tudjuk...! ;-)
    

vaszabi 9125 2011. június 8. 20:47   Válasz erre: 9122
A gépre le ...vagy a sárból ki :-DDDDDDDDD
    

vaszabi 9124 2011. június 8. 20:46   Válasz erre: 9118
Szicsu! Ha ennyire akarod...keress egy búcsút ...fizesd be magad a ringlispiles-nél 20 körre...attól tuti zöld leszel...aztán keress fel egy állatorvost...aki Dobbermanok fülét szokta vágni! És már kész is vagyol :-DDDDD
    

kanyar 9123 2011. június 8. 20:45   Válasz erre: 9117
Ti vagytok sz@rban a kistankal!
    

kanyar 9122 2011. június 8. 20:43   Válasz erre: 9113
Majd a mentésben kell segítség!
    

SZICSU 9121 2011. június 8. 20:43   Válasz erre: 9115
Szerintem akkor neked kell hátul menned!:-DD
    

vaszabi 9120 2011. június 8. 20:42   Válasz erre: 9116
Jó tudom, ti csrillió literrel közlekedtek :-DDD
    

infantri 9119 2011. június 8. 20:42   Válasz erre: 9117
Hol van hol?
    

SZICSU 9118 2011. június 8. 20:42  
Már nem vagyok biztos magamban,annyit beszéltek róla.Gyorsan megnéztem az összes zsebem,de sajnos nincs benne arany.:-((((
    

vaszabi 9117 2011. június 8. 20:41   Válasz erre: 9116
Ha van hol! :-D
    

infantri 9116 2011. június 8. 20:39   Válasz erre: 9115
Jó mi majd tankolunk a kúton:)))
    

vaszabi 9115 2011. június 8. 20:36   Válasz erre: 9108
Én benne vagyok..az a legjobb ha azt sem tudjuk hol vagyunk...az ám a kaland...van iránytûm...megyünk légvonalban....addig is megnézem a Bear Gryls összest...megkeresem azt a részt ahol medveszarból és kucsmagombából benzint készít :-DDDDDDDDDDDD
    

dinne 9114 2011. június 8. 20:34   Válasz erre: 9104
Különben röhej hétfõn rendeltem gps tartót angliából. az asszony ma szólt hogy megjött. (és igen nem magyar postával)
    

dinne 9113 2011. június 8. 20:33   Válasz erre: 9105
HA technikai problémája van mester akko segítek.
    

infantri 9112 2011. június 8. 20:29   Válasz erre: 9111
ha megvannak a városnevek keresünk utat a hegyen átt.
    

kanyar 9111 2011. június 8. 20:25   Válasz erre: 9108
Úgyvan! így kerekedik a kaland! :-)))
    

infantri 9110 2011. június 8. 20:24   Válasz erre: 9104
Hú de szerény.
    

kanyar 9109 2011. június 8. 20:23   Válasz erre: 9106
Jaja! neked hegyes a füled!!!
    

infantri 9108 2011. június 8. 20:23   Válasz erre: 9105
Majd improvizálunk.
Fõ,hogy utazunk!
    

kanyar 9107 2011. június 8. 20:23   Válasz erre: 9104
Mennnny mán!!!! :-)))))





mekkora arcod van!!!! :-ODDDD
    

vaszabi 9106 2011. június 8. 20:22   Válasz erre: 9103
Itt a sugárzástól nagyra nõnek :-DDDDD Én is az vagyok :-DDDD
    

kanyar 9105 2011. június 8. 20:21  
Keservesen készül a térkép!!!!
    

vaszabi 9104 2011. június 8. 20:21  
Megjött Németbõl a markolatom.....mert ugye itthon nincs ez a fajta...mert kevesen keresik....kevés a profi :-DDDDDDDDDDDDDDD
    

kanyar 9103 2011. június 8. 20:21   Válasz erre: 9101
Te nem találkoztál még koboldal? Hol élsz Te? :-))))
    

infantri 9102 2011. június 8. 20:20   Válasz erre: 9100
Ha te mondod.
    

vaszabi 9101 2011. június 8. 20:19   Válasz erre: 9100
Ja aki szakértõ! :-DD
    

kanyar 9100 2011. június 8. 20:16   Válasz erre: 9099
nem hegyes a füle nem zöld a gatyája
    

infantri 9099 2011. június 8. 19:58   Válasz erre: 9098
Mibõl állapítottad meg?
    

kanyar 9098 2011. június 8. 19:50  
Bejött Szicsu, és megállapítottam biztos hogy nem kobold!!!! :-)
    

SZICSU 9097 2011. június 8. 09:17   Válasz erre: 9095
Ma bemegyek,és megbeszéljük!:-))))
    

kanyar 9096 2011. június 8. 08:26   Válasz erre: 9077
A Szicsu nem kobold!!! Aranypénze még lehet! :-)))
    

kanyar 9095 2011. június 8. 08:24   Válasz erre: 9093
Dominátor mélyítés nem érdekel? :-)))))
    

kanyar 9094 2011. június 8. 08:23   Válasz erre: 9069
Hát ez ÓÓÓóóórjási!!!!
    

SZICSU 9093 2011. június 8. 08:07  
Ezt nem hiszem el!Kicsit nem figyelek és egybõl kapom az ívet!:-)De a mélységemmel csak a talaj menti fagyokra kell ügyelnem!:-D Szabi!A boromban meg nincs semmi,csak a benned szunnyadó elfojtott vágyakat hozza elõ.....:-DDDDDD

    

kanyar 9092 2011. június 8. 08:07   Válasz erre: 9034
Sok hasznos info!!!!
    

vaszabi 9091 2011. június 7. 22:04  
Jó éjt uraim!
    

vaszabi 9090 2011. június 7. 22:03   Válasz erre: 9089
"fiukák és Szabi"...Jól van...jól van ...szombaton vagy vasárnap...nincs pihi nincs söröcske...csak porocska!!!!! :-DDDDD Te mockosz kisz geci :-DDDDD
    

dinne 9089 2011. június 7. 21:59   Válasz erre: 9088
Na cakát fiukák és Szabi, én menni tentébe.
    

dinne 9088 2011. június 7. 21:56   Válasz erre: 9086
A végén még átmész szado-mazóba. Aztán majd jól megvesszõznek:-DDDD
    

vaszabi 9087 2011. június 7. 21:54   Válasz erre: 9084
Népmûvészeti agyagedény!
    

vaszabi 9086 2011. június 7. 21:52  
Na írjatok csak...vezekelnem kell!!!! :-DDDD
    

infantri 9085 2011. június 7. 21:50   Válasz erre: 9084
Talán nem a bortól:)))
    

dinne 9084 2011. június 7. 21:49   Válasz erre: 9082
Szóval köcsög lettél:-)
    

vaszabi 9083 2011. június 7. 21:48   Válasz erre: 9082
Szerintem most töröl a telefonjából és TÖK mérges...!
    

vaszabi 9082 2011. június 7. 21:47   Válasz erre: 9081
Lõjetek le köcsög lettem a Szicsu bortól.........!!!!
    

vaszabi 9081 2011. június 7. 21:45   Válasz erre: 9078
Tudod kik rejtik ott el a kincsüket...... de Pszt.... :-DDDD
    

infantri 9080 2011. június 7. 21:44   Válasz erre: 9078
Filozofál szerintem:)
    

vaszabi 9079 2011. június 7. 21:44  
Na komolyan ...egyébként tisztelem Szicsut magas neki az endúró...de leszarja Õ akkor is endúrózik és kész!
Sokan még magasabbak akik bár már verik a 150cm-t ..mégis azt mondják nekem magas nem kell!! Ööööööö 170-et akartam írni bocsánat :-D
Na tényleg Le a kalappal!!!!!!!
Bazze Szicsu mi van a borodban nem tudok leállni ..... :-DDDDDDDDD
    

dinne 9078 2011. június 7. 21:41   Válasz erre: 9077
Mi köze a szivárványnak a borhoz?
    

vaszabi 9077 2011. június 7. 21:39   Válasz erre: 9076
Akkor megvárom esõ után a szivárványt....és megkeresem a tövében :-DDDDDDDDDDD
    

dinne 9076 2011. június 7. 21:37   Válasz erre: 9074
Legközelebb nem kapsz bort:-DDDDDDDD
    

vaszabi 9075 2011. június 7. 21:34   Válasz erre: 9073
Arról nem is beszélve:-)
    

vaszabi 9074 2011. június 7. 21:34  
Szicsu bírja a fordulatot nem sértõdik meg....legalábbis remélem :-O :-)
    

infantri 9073 2011. június 7. 21:33   Válasz erre: 9071
Mire valók a barátok?
    

vaszabi 9072 2011. június 7. 21:33   Válasz erre: 9070
Te dumálsz!!! :-DDD
    

dinne 9071 2011. június 7. 21:31   Válasz erre: 9069
Szabi te mekkora geci vagy:-DDDDDDDD
    

dinne 9070 2011. június 7. 21:31   Válasz erre: 9069
Kanyar legyártja. Váz felsõ rész flex. Bár lehet hogy egy kicsit hajlékony lesz terepre.:-))
    

vaszabi 9069 2011. június 7. 21:24  
Látod Szicsu van megoldás :-DDDDDDDDDDDDDDD

http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/erdekes-epites-88807

Bocs haver :-DDDDDDDDDDDDDD
    

dinne 9068 2011. június 7. 21:10   Válasz erre: 9067
Egészségedre
    

SZICSU 9067 2011. június 7. 21:07  
Nnnna nekilátok egy fröccsnek.....
    

SZICSU 9066 2011. június 7. 21:06   Válasz erre: 9064
Úgy sokkal jobb hangja van!:-DDDD
    

vaszabi 9065 2011. június 7. 21:04  
Ez beszarás :-DDDDDDDD
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/vegulis-ez-mar-motor-88788
    

vaszabi 9064 2011. június 7. 20:56   Válasz erre: 9062
A tetején ...te arra hugyoztál? :-DDDDDDD

Vagy max a TV-ben láthattad ...bár huggyolni neked az is jó :-DDD
    

vaszabi 9063 2011. június 7. 20:55  
A WC ülökén lévõ felirat SET jelentései:

set||| [n] banda

set||| [vt] beállít

set||| [a] beállított

set||| [vt] díszít

Tehát a Banda beállít és díszít.....Hát nem ezt csináltam :-DDDDDD

    

dinne 9062 2011. június 7. 20:52   Válasz erre: 9061
Nem ilyen volt. Mondom hogy volt rajta kockás zászló
    

vaszabi 9061 2011. június 7. 20:50  
Áhhhááá õ volt az :-DD


    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők