| vaszabi | 9157 | 2011. június 8. 22:19 |
|
2 ilyen is megteszi még a táska oldalzsebében is elfér..de ha gáz van jól jöhet! http://epitkezes-otthon.vatera.hu/barkacs_szerszam_gep/egyeb/1l_es_benzines_kanna_alpin_favagoknak_acsoknak_uj_1458476121.html |
| dinne | 9155 | 2011. június 8. 22:17 | Válasz erre: 9153 |
|
Vagy keverve. Jó motornak , jó a motorosnak. Ideális üzemanyag:-)
|
| infantri | 9153 | 2011. június 8. 22:15 | Válasz erre: 9151 |
|
vagy páinkát. Régebben a benzinkútakon volt 5 l-es kanna. |
| dinne | 9151 | 2011. június 8. 22:12 | Válasz erre: 9149 |
|
Különben tudod mi lenne a legjobb. Egy olyan minta miben kanyar tartja a szerszámokat. Abba beletenni egy kétlitres üvegben benzint.
|
| dinne | 9150 | 2011. június 8. 22:10 | Válasz erre: 9149 |
|
Egy kicsi 3l literes nekem is van fémbõl, de hova fogunk tenni ennyi cuccot?
|
| vaszabi | 9149 | 2011. június 8. 22:06 |
|
Meg van a favorit!!!Egy ilyet tényleg beszerzek vész esetére ;-) http://www.homasita.hu/index.php?modul=3&term_id=2221030&kat=ea |
| vaszabi | 9148 | 2011. június 8. 21:58 |
|
Egy ilyen lehet nem ártana! http://www.grube.hu/118060-kanna/363-wm-fem-benzinkanna-5-l-16-kg/ A képen 10L-es van az 5-ös gondolom fele olyan széles! |
| vaszabi | 9146 | 2011. június 8. 21:46 |
|
Na meg is van a kanna! http://jatek.vatera.hu/lego_duplo/lego_alkatresz_elem/specialis_elemek/lego_duplo_benzines_kanna_1460688820.html :-DDD |
| vaszabi | 9145 | 2011. június 8. 21:45 | Válasz erre: 9141 |
|
Vazze tényleg véletlenül a te 20L-es kiszerelésû kannáddal hoztam el :-DDDDDD
|
| vaszabi | 9144 | 2011. június 8. 21:44 | Válasz erre: 9142 |
|
Jó éjt ...Áhááá holnap reggel 4 kor szivárvány ?! :-DDDD
|
| SZICSU | 9142 | 2011. június 8. 21:40 |
|
Jó éjt éjjeli baglyok!Gyorsan alszok keveset,4-kor ébresztõ,vár a melódia!
|
| dinne | 9141 | 2011. június 8. 21:38 | Válasz erre: 9139 |
|
Bennhagytad a táskámban? Mondtam hogy vidd haza, szükséged leszz rá otthon is..:-)))
|
| vaszabi | 9139 | 2011. június 8. 21:37 | Válasz erre: 9137 |
|
Biztos Tegnap hazafelé menet kifolyt a síkosító a hátizsákodból...mást nem tudok elképzelni :-DDDDDDDDDD
|
| dinne | 9137 | 2011. június 8. 21:33 |
|
E09 az esõs napokon tartogat meglepetéseket. Ma ahogy akartam kimenni a garázsból lecsukódott elõttem a kapu. Na jó megállunk a rámpán. (nem is nagyon meredek). Ahogy megállok letett lábbal behúzott fékkel csúsztam hátra mint az állat. (A fal fogott meg) Terepen már csúsztam visszafelé, de aszfalton ez új érzés volt.:-) |
| vaszabi | 9135 | 2011. június 8. 21:25 | Válasz erre: 9134 |
|
Szabié hegyes...Hát már nem emlékszel te drága? :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 9133 | 2011. június 8. 21:13 | Válasz erre: 9132 |
|
Jaa az arany kééénee? .....Egy vödör aranyért én is hegyesre vágatnám a fülem :-DDDD
|
| vaszabi | 9124 | 2011. június 8. 20:46 | Válasz erre: 9118 |
|
Szicsu! Ha ennyire akarod...keress egy búcsút ...fizesd be magad a ringlispiles-nél 20 körre...attól tuti zöld leszel...aztán keress fel egy állatorvost...aki Dobbermanok fülét szokta vágni! És már kész is vagyol :-DDDDD
|
| vaszabi | 9120 | 2011. június 8. 20:42 | Válasz erre: 9116 |
|
Jó tudom, ti csrillió literrel közlekedtek :-DDD
|
| SZICSU | 9118 | 2011. június 8. 20:42 |
|
Már nem vagyok biztos magamban,annyit beszéltek róla.Gyorsan megnéztem az összes zsebem,de sajnos nincs benne arany.:-((((
|
| vaszabi | 9115 | 2011. június 8. 20:36 | Válasz erre: 9108 |
|
Én benne vagyok..az a legjobb ha azt sem tudjuk hol vagyunk...az ám a kaland...van iránytûm...megyünk légvonalban....addig is megnézem a Bear Gryls összest...megkeresem azt a részt ahol medveszarból és kucsmagombából benzint készít :-DDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 9114 | 2011. június 8. 20:34 | Válasz erre: 9104 |
|
Különben röhej hétfõn rendeltem gps tartót angliából. az asszony ma szólt hogy megjött. (és igen nem magyar postával)
|
| infantri | 9112 | 2011. június 8. 20:29 | Válasz erre: 9111 |
|
ha megvannak a városnevek keresünk utat a hegyen átt.
|
| kanyar | 9107 | 2011. június 8. 20:23 | Válasz erre: 9104 |
|
Mennnny mán!!!! :-))))) mekkora arcod van!!!! :-ODDDD |
| vaszabi | 9106 | 2011. június 8. 20:22 | Válasz erre: 9103 |
|
Itt a sugárzástól nagyra nõnek :-DDDDD Én is az vagyok :-DDDD
|
| vaszabi | 9104 | 2011. június 8. 20:21 |
|
Megjött Németbõl a markolatom.....mert ugye itthon nincs ez a fajta...mert kevesen keresik....kevés a profi :-DDDDDDDDDDDDDDD
|
| kanyar | 9103 | 2011. június 8. 20:21 | Válasz erre: 9101 |
|
Te nem találkoztál még koboldal? Hol élsz Te? :-))))
|
| kanyar | 9096 | 2011. június 8. 08:26 | Válasz erre: 9077 |
|
A Szicsu nem kobold!!! Aranypénze még lehet! :-)))
|
| SZICSU | 9093 | 2011. június 8. 08:07 |
|
Ezt nem hiszem el!Kicsit nem figyelek és egybõl kapom az ívet!:-)De a mélységemmel csak a talaj menti fagyokra kell ügyelnem!:-D Szabi!A boromban meg nincs semmi,csak a benned szunnyadó elfojtott vágyakat hozza elõ.....:-DDDDDD |
| vaszabi | 9090 | 2011. június 7. 22:03 | Válasz erre: 9089 |
|
"fiukák és Szabi"...Jól van...jól van ...szombaton vagy vasárnap...nincs pihi nincs söröcske...csak porocska!!!!! :-DDDDD Te mockosz kisz geci :-DDDDD
|
| dinne | 9088 | 2011. június 7. 21:56 | Válasz erre: 9086 |
|
A végén még átmész szado-mazóba. Aztán majd jól megvesszõznek:-DDDD
|
| vaszabi | 9083 | 2011. június 7. 21:48 | Válasz erre: 9082 |
|
Szerintem most töröl a telefonjából és TÖK mérges...!
|
| vaszabi | 9082 | 2011. június 7. 21:47 | Válasz erre: 9081 |
|
Lõjetek le köcsög lettem a Szicsu bortól.........!!!!
|
| vaszabi | 9081 | 2011. június 7. 21:45 | Válasz erre: 9078 |
|
Tudod kik rejtik ott el a kincsüket...... de Pszt.... :-DDDD
|
| vaszabi | 9079 | 2011. június 7. 21:44 |
|
Na komolyan ...egyébként tisztelem Szicsut magas neki az endúró...de leszarja Õ akkor is endúrózik és kész! Sokan még magasabbak akik bár már verik a 150cm-t ..mégis azt mondják nekem magas nem kell!! Ööööööö 170-et akartam írni bocsánat :-D Na tényleg Le a kalappal!!!!!!! Bazze Szicsu mi van a borodban nem tudok leállni ..... :-DDDDDDDDD |
| vaszabi | 9077 | 2011. június 7. 21:39 | Válasz erre: 9076 |
|
Akkor megvárom esõ után a szivárványt....és megkeresem a tövében :-DDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 9074 | 2011. június 7. 21:34 |
|
Szicsu bírja a fordulatot nem sértõdik meg....legalábbis remélem :-O :-)
|
| dinne | 9070 | 2011. június 7. 21:31 | Válasz erre: 9069 |
|
Kanyar legyártja. Váz felsõ rész flex. Bár lehet hogy egy kicsit hajlékony lesz terepre.:-))
|
| vaszabi | 9069 | 2011. június 7. 21:24 |
|
Látod Szicsu van megoldás :-DDDDDDDDDDDDDDD http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/erdekes-epites-88807 Bocs haver :-DDDDDDDDDDDDDD |
| vaszabi | 9065 | 2011. június 7. 21:04 |
|
Ez beszarás :-DDDDDDDD http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/tuning/vegulis-ez-mar-motor-88788 |
| vaszabi | 9064 | 2011. június 7. 20:56 | Válasz erre: 9062 |
|
A tetején ...te arra hugyoztál? :-DDDDDDD Vagy max a TV-ben láthattad ...bár huggyolni neked az is jó :-DDD |
| vaszabi | 9063 | 2011. június 7. 20:55 |
|
A WC ülökén lévõ felirat SET jelentései: set||| [n] banda set||| [vt] beállít set||| [a] beállított set||| [vt] díszít Tehát a Banda beállít és díszít.....Hát nem ezt csináltam :-DDDDDD |
| dinne | 9062 | 2011. június 7. 20:52 | Válasz erre: 9061 |
|
Nem ilyen volt. Mondom hogy volt rajta kockás zászló
|