| vaszabi | 9060 | 2011. június 7. 20:47 | Válasz erre: 9058 |
|
Valami hapek is vigyorgott róla úgy emlékszem :-DDD
|
| vaszabi | 9059 | 2011. június 7. 20:45 | Válasz erre: 9056 |
|
Az a terephiány elsõ jele....ha már brümmögsz is ...akkor már csak 6 órád van belehemperegni egy pocsolyába vagy állandósul :-DDDD
|
| dinne | 9058 | 2011. június 7. 20:42 | Válasz erre: 9055 |
|
Csak megtetszett neki a kockás zászlós ülöke, gondolta megnézi közelebbrõl:-DDDDDDDD
|
| vaszabi | 9057 | 2011. június 7. 20:42 | Válasz erre: 9050 |
|
Arra nem is gondoltál ..hogy azért dobja ki a testem mert tudja hogy én sportoló vagyok...és ráadásul profi....:-DDDD Na ,na ugye ugye :-DDD
|
| dinne | 9056 | 2011. június 7. 20:41 | Válasz erre: 9054 |
|
Az én kezem remeg mint az állat nem Szicsué. (és nem vicc)
|
| vaszabi | 9054 | 2011. június 7. 20:39 | Válasz erre: 9051 |
|
Akartam is mondani jó operatõr vagyol !! ;-) Fõleg ha még innál is elõtte és nem remegne be a kezed :-DDDD
|
| vaszabi | 9052 | 2011. június 7. 20:38 | Válasz erre: 9050 |
|
Te buta nem fekszik kapaszkodik..de nem fekve csak kissé megrogyva :-OOO
|
| SZICSU | 9051 | 2011. június 7. 20:37 | Válasz erre: 9044 |
|
Ha vasárnap mentek,viszek nektek,és kipróbáljátok....Én meg vidijózok....
|
| vaszabi | 9047 | 2011. június 7. 20:32 | Válasz erre: 9043 |
|
Én sokszor 1-et sem napokig...és van hogy egyszerre bepótolom :-DDDDD
|
| dinne | 9046 | 2011. június 7. 20:29 | Válasz erre: 9043 |
|
Persze egyszerre csak egyet, utána jöhet a következõ:-)
|
| vaszabi | 9044 | 2011. június 7. 20:27 | Válasz erre: 9041 |
|
Most ittam meg a maradék borod..akkor most nem sportolhatok ...? :-D
|
| infantri | 9043 | 2011. június 7. 20:26 | Válasz erre: 9040 |
|
Mi mindíg csak egy pohár sört iszunk vacsora után.Ugye?
|
| vaszabi | 9040 | 2011. június 7. 20:20 |
|
És ez :-D Ital az evéshez: víz, tej, vagy rostos gyümölcslé. Az alkohol soha nem egyeztethetõ össze a sporttal, a vacsora után egy pohár sör azonban megbocsátható vétkezés. |
| SZICSU | 9039 | 2011. június 7. 20:20 | Válasz erre: 9038 |
|
Mi gondolunk a jövõnkre!A nikotin tartósít!!!És különben is,valamiben meg kell halni!Hogy néz ki az ha tök egészségesen csak úgy...Az olyan snassz.:-DDD
|
| dinne | 9038 | 2011. június 7. 20:16 | Válasz erre: 9037 |
|
Se crosszos se sportoló nem vagyok, de tüdõbeteg még lehetek:-)
|
| vaszabi | 9037 | 2011. június 7. 19:48 | Válasz erre: 9034 |
|
Ezt a részt is olvasta Dinnye úr!!! :-D A szívnek nagy mennyiségû vért kell a testen átpumpálnia ahhoz, hogy a szükséges oxigén mindenhova eljusson. Ha egy nehéz munkánál a szív nem bírja a szállítóteljesitményt, a munkatempót csökkenteni kell. A széndioxid a kondíciót jelentõsen rontja. A dohányfüstben levõ nikotin és kátrány eltömíti, szennyezi a tüdõhólyagokat, ezért a crossozónak — de minden sportolónak — sürgõsen abba kell hagynia a dohányzást. De a verseny napján mindenképpen szigorúan távol kell tartania magától a kék füstöt. A sport erõsít és egészségessé tesz. Igazán kár lenne építõ hatását egy káros szenvedéllyel meggátolni. |
| vaszabi | 9035 | 2011. június 7. 19:14 |
|
jó kis túra !http://www.youtube.com/watch?v=G1ijwgSDEjw&feature=uploademail
|
| dinne | 9034 | 2011. június 7. 19:06 |
|
Találtam egy régi kis leírást. Szerintem van benne hasznos info http://users.atw.hu/motocross4ever/cikkek/cross-biblia.pdf |
| gcs | 9033 | 2011. június 7. 14:41 | Válasz erre: 8992 |
|
Amennyiben családügyileg sikerül elrendeznem a dolgot, akkor engem érdekel. :-) Úgy hiányzik már egy jó kis izomláz.
|
| infantri | 9032 | 2011. június 7. 14:32 |
|
Nemsoká mi is..... https://picasaweb.google.com/100391964376205639874/20110635NadragAT?authkey=Gv1sRgCLeI29X_n9S1Cg# |
| SZICSU | 9030 | 2011. június 7. 07:39 | Válasz erre: 9029 |
|
Nem piskóta!Csak ne jöjjön szembe egy pótos IFA!:-))
|
| kanyar | 9029 | 2011. június 7. 07:33 |
|
Hm! http://www.youtube.com/watch?v=duQ1JzYl2UQ&feature=player_embedded#at=160 |
| vaszabi | 9025 | 2011. június 6. 21:50 | Válasz erre: 9023 |
|
Hát mondasz valamit ...gondoltam rá én is ...csak a 4-es kell :-DDDD
|
| vaszabi | 9021 | 2011. június 6. 21:47 | Válasz erre: 9020 |
|
Ááááá nem is megcsinálom az idomokat 3-as savállóból :-DDDDDD Az nem törik :-DDD |
| vaszabi | 9020 | 2011. június 6. 21:46 | Válasz erre: 9017 |
|
Asszem ki kell találnom már valami újabb plusz súlyt!!! Ólom oldaltáskák?! |
| vaszabi | 9017 | 2011. június 6. 21:43 | Válasz erre: 9015 |
|
Jól van na ...csak álmodik a nyomor :-) Én leszek az egyetlen alapverziós túlsúlyos Domi a csapatban ...brühühühü :-D |
| kanyar | 9016 | 2011. június 6. 21:37 | Válasz erre: 9013 |
|
Ez én verziom nekem bõven elég! Legfeljebb csak vezértengely kell középtartományra!
|
| kanyar | 9015 | 2011. június 6. 21:36 | Válasz erre: 9013 |
|
Hidd el nehéz terepen nem õszinte a mosolya!!!! :-)))))
|
| vaszabi | 9013 | 2011. június 6. 21:33 | Válasz erre: 9011 |
|
Egyszer ha megnövök, meg a zsebem is ,az lesz belõle !!!!!
|
| kanyar | 9011 | 2011. június 6. 21:31 | Válasz erre: 9009 |
|
Mit veszel jobbat ennyiért? Az Egu 700-as 76Le és 69Nm :-O
|
| vaszabi | 9010 | 2011. június 6. 21:29 | Válasz erre: 9008 |
|
Tudom én ,ugyan az a 20 éves szar konstrukció! :-)
|
| vaszabi | 9009 | 2011. június 6. 21:28 | Válasz erre: 9007 |
|
Azt írja a csóka a videó alatt hogy ezt az életében már soha nem adja el :-)
|
| vaszabi | 9006 | 2011. június 6. 21:11 | Válasz erre: 9003 |
|
Má az enyim is 9 éves!!! 59000km-el mit szólnának ha hirdetném ..vissza kellene tekerni mert nem hinnék el a sok 90'-es 26000km-es mellett :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 9005 | 2011. június 6. 21:09 | Válasz erre: 9001 |
|
Megyeget http://www.youtube.com/user/supermotardmario#p/u/10/fxCXITU54pg
|
| vaszabi | 8992 | 2011. június 6. 20:35 |
|
Beszéltük Dinnyével hogy Szombat vagy vasárnap terepelés Pakson...ha sikerül szabaddá tenni magam! Jelentkezõk? |
| vaszabi | 8985 | 2011. június 5. 20:18 | Válasz erre: 8983 |
|
Most lesz csak igazán!!!! Vedd fel a krossz inged ...hogy töltõdjön :-DDDDDD
|
| vaszabi | 8976 | 2011. június 5. 19:59 |
|
Ezt meg most kreáltam :-DDD Ha három motoros lennék, látnám magam balról, amint magam után veretek! |
| vaszabi | 8974 | 2011. június 5. 19:57 |
|
Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom. Neked, mint kívülállónak mi a véleményed az intelligenciáról? A kisbaba olyan, mint a Nescafé. Könnyû megcsinálni és egész éjjel ébren tart! Az öregségnek két fõ tünete van: Az egyik a memóriazavar, a másikat elfelejtettem. :-) |
| kanyar | 8973 | 2011. június 5. 19:56 | Válasz erre: 8972 |
|
Én is, csak fizikailag, sulyosbitaologiáilag! Padon!
|
| pmakovi | 8965 | 2011. június 4. 21:57 | Válasz erre: 8961 |
|
Majdnem elfelejtettem: az akkuja elég keveset bír, érdemes egybõl tartalékot venni hozzá. Üdv. Peti |
| vaszabi | 8962 | 2011. június 4. 21:39 | Válasz erre: 8953 |
|
Ne áruld el neki a titkot azt hittem az elsõ napi megfagyás a beavatás része:-DDDDD De egyébként olyat linkeltem be neki amilyen nekünk is van...mert a dinnyus rendes gyerek ;-) |