16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 9060 2011. június 7. 20:47   Válasz erre: 9058
Valami hapek is vigyorgott róla úgy emlékszem :-DDD
    

vaszabi 9059 2011. június 7. 20:45   Válasz erre: 9056
Az a terephiány elsõ jele....ha már brümmögsz is ...akkor már csak 6 órád van belehemperegni egy pocsolyába vagy állandósul :-DDDD
    

dinne 9058 2011. június 7. 20:42   Válasz erre: 9055
Csak megtetszett neki a kockás zászlós ülöke, gondolta megnézi közelebbrõl:-DDDDDDDD
    

vaszabi 9057 2011. június 7. 20:42   Válasz erre: 9050
Arra nem is gondoltál ..hogy azért dobja ki a testem mert tudja hogy én sportoló vagyok...és ráadásul profi....:-DDDD Na ,na ugye ugye :-DDD
    

dinne 9056 2011. június 7. 20:41   Válasz erre: 9054
Az én kezem remeg mint az állat nem Szicsué. (és nem vicc)
    

vaszabi 9055 2011. június 7. 20:40   Válasz erre: 9053
Ez is csak egy nagyvárosi legenda :-D
    

vaszabi 9054 2011. június 7. 20:39   Válasz erre: 9051
Akartam is mondani jó operatõr vagyol !! ;-) Fõleg ha még innál is elõtte és nem remegne be a kezed :-DDDD
    

SZICSU 9053 2011. június 7. 20:38   Válasz erre: 9050
Ilyenrõl még nem is hallottam!:-OOOO
    

vaszabi 9052 2011. június 7. 20:38   Válasz erre: 9050
Te buta nem fekszik kapaszkodik..de nem fekve csak kissé megrogyva :-OOO
    

SZICSU 9051 2011. június 7. 20:37   Válasz erre: 9044
Ha vasárnap mentek,viszek nektek,és kipróbáljátok....Én meg vidijózok....
    

dinne 9050 2011. június 7. 20:37   Válasz erre: 9049
Aztán fekszik a budiban:-DDDDDDDDDD
    

infantri 9049 2011. június 7. 20:36   Válasz erre: 9046
Egy kis páinkával:)))
    

SZICSU 9048 2011. június 7. 20:35   Válasz erre: 9047
Mindig annyit amennyi jólesik!;-)
    

vaszabi 9047 2011. június 7. 20:32   Válasz erre: 9043
Én sokszor 1-et sem napokig...és van hogy egyszerre bepótolom :-DDDDD
    

dinne 9046 2011. június 7. 20:29   Válasz erre: 9043
Persze egyszerre csak egyet, utána jöhet a következõ:-)
    

dinne 9045 2011. június 7. 20:28   Válasz erre: 9039
Az olyan lányos ahogy a Peti mondaná.
    

vaszabi 9044 2011. június 7. 20:27   Válasz erre: 9041
Most ittam meg a maradék borod..akkor most nem sportolhatok ...? :-D
    

infantri 9043 2011. június 7. 20:26   Válasz erre: 9040
Mi mindíg csak egy pohár sört iszunk vacsora után.Ugye?
    

dinne 9042 2011. június 7. 20:25   Válasz erre: 9040
A jágert se emliti:-)
    

SZICSU 9041 2011. június 7. 20:21   Válasz erre: 9040
És a borral mi van he?:-)
    

vaszabi 9040 2011. június 7. 20:20  
És ez :-D
Ital az evéshez: víz, tej, vagy rostos gyümölcslé. Az alkohol soha nem
egyeztethetõ össze a sporttal, a vacsora után egy pohár sör azonban
megbocsátható vétkezés.
    

SZICSU 9039 2011. június 7. 20:20   Válasz erre: 9038
Mi gondolunk a jövõnkre!A nikotin tartósít!!!És különben is,valamiben meg kell halni!Hogy néz ki az ha tök egészségesen csak úgy...Az olyan snassz.:-DDD
    

dinne 9038 2011. június 7. 20:16   Válasz erre: 9037
Se crosszos se sportoló nem vagyok, de tüdõbeteg még lehetek:-)
    

vaszabi 9037 2011. június 7. 19:48   Válasz erre: 9034
Ezt a részt is olvasta Dinnye úr!!! :-D

A szívnek nagy mennyiségû vért kell a testen átpumpálnia ahhoz,
hogy a szükséges oxigén mindenhova eljusson. Ha egy nehéz munkánál
a szív nem bírja a szállítóteljesitményt, a munkatempót csökkenteni kell.
A széndioxid a kondíciót jelentõsen rontja. A dohányfüstben levõ nikotin
és kátrány eltömíti, szennyezi a tüdõhólyagokat, ezért a crossozónak —
de minden sportolónak — sürgõsen abba kell hagynia a dohányzást. De
a verseny napján mindenképpen szigorúan távol kell tartania magától a
kék füstöt. A sport erõsít és egészségessé tesz. Igazán kár lenne építõ
hatását egy káros szenvedéllyel meggátolni.
    

vaszabi 9036 2011. június 7. 19:34   Válasz erre: 9033
OK! Majd pontosítjuk az idõpontot ;-)
    

vaszabi 9035 2011. június 7. 19:14  
jó kis túra !http://www.youtube.com/watch?v=G1ijwgSDEjw&feature=uploademail
    

dinne 9034 2011. június 7. 19:06  
Találtam egy régi kis leírást. Szerintem van benne hasznos info

http://users.atw.hu/motocross4ever/cikkek/cross-biblia.pdf
    

gcs 9033 2011. június 7. 14:41   Válasz erre: 8992
Amennyiben családügyileg sikerül elrendeznem a dolgot, akkor engem érdekel. :-) Úgy hiányzik már egy jó kis izomláz.
    


SZICSU 9031 2011. június 7. 07:40  
Kanyar!Holnap bevihetem a blokkot?
    

SZICSU 9030 2011. június 7. 07:39   Válasz erre: 9029
Nem piskóta!Csak ne jöjjön szembe egy pótos IFA!:-))
    


vaszabi 9028 2011. június 6. 22:00   Válasz erre: 9027
Akkor azt ;-)
    

kanyar 9027 2011. június 6. 21:56  
Cakát!
    

vaszabi 9026 2011. június 6. 21:50   Válasz erre: 9024
Jó éjt csávóka :-)
    

vaszabi 9025 2011. június 6. 21:50   Válasz erre: 9023
Hát mondasz valamit ...gondoltam rá én is ...csak a 4-es kell :-DDDD
    

infantri 9024 2011. június 6. 21:49  
Na ckát.
    

infantri 9023 2011. június 6. 21:48   Válasz erre: 9021
Az vékony.
    

infantri 9022 2011. június 6. 21:48   Válasz erre: 9020
Minden szabad helyet használj ki.Még súlyt.
    

vaszabi 9021 2011. június 6. 21:47   Válasz erre: 9020
Ááááá nem is megcsinálom az idomokat 3-as savállóból :-DDDDDD
Az nem törik :-DDD
    

vaszabi 9020 2011. június 6. 21:46   Válasz erre: 9017
Asszem ki kell találnom már valami újabb plusz súlyt!!!
Ólom oldaltáskák?!
    

kanyar 9019 2011. június 6. 21:46   Válasz erre: 9018
Jaaa! Tényleg!!!!
    

vaszabi 9018 2011. június 6. 21:43   Válasz erre: 9015
Miért ki jár oda? :-D
    

vaszabi 9017 2011. június 6. 21:43   Válasz erre: 9015
Jól van na ...csak álmodik a nyomor :-)
Én leszek az egyetlen alapverziós túlsúlyos Domi a csapatban ...brühühühü :-D
    

kanyar 9016 2011. június 6. 21:37   Válasz erre: 9013
Ez én verziom nekem bõven elég! Legfeljebb csak vezértengely kell középtartományra!
    

kanyar 9015 2011. június 6. 21:36   Válasz erre: 9013
Hidd el nehéz terepen nem õszinte a mosolya!!!! :-)))))
    

infantri 9014 2011. június 6. 21:35   Válasz erre: 9013
Szántani kell?
    

vaszabi 9013 2011. június 6. 21:33   Válasz erre: 9011
Egyszer ha megnövök, meg a zsebem is ,az lesz belõle !!!!!
    

infantri 9012 2011. június 6. 21:32   Válasz erre: 9009
Miért?
    

kanyar 9011 2011. június 6. 21:31   Válasz erre: 9009
Mit veszel jobbat ennyiért? Az Egu 700-as 76Le és 69Nm :-O
    

vaszabi 9010 2011. június 6. 21:29   Válasz erre: 9008
Tudom én ,ugyan az a 20 éves szar konstrukció! :-)
    

vaszabi 9009 2011. június 6. 21:28   Válasz erre: 9007
Azt írja a csóka a videó alatt hogy ezt az életében már soha nem adja el :-)
    

kanyar 9008 2011. június 6. 21:27   Válasz erre: 9006
Hiába mentegetõzöl azzal a kilencessel! :-)
    

kanyar 9007 2011. június 6. 21:26   Válasz erre: 9005
Nem x@r! :-) a 20 éves x@r
    

vaszabi 9006 2011. június 6. 21:11   Válasz erre: 9003
Má az enyim is 9 éves!!! 59000km-el mit szólnának ha hirdetném ..vissza kellene tekerni mert nem hinnék el a sok 90'-es 26000km-es mellett :-DDDDDDD
    

vaszabi 9005 2011. június 6. 21:09   Válasz erre: 9001
Megyeget http://www.youtube.com/user/supermotardmario#p/u/10/fxCXITU54pg
    

infantri 9004 2011. június 6. 21:07   Válasz erre: 9003
Fuj!
    

kanyar 9003 2011. június 6. 21:06   Válasz erre: 8998
Sok 20 éves szar!
    

infantri 9002 2011. június 6. 21:00   Válasz erre: 8992
Szombaton dolgozom.
    

vaszabi 9001 2011. június 6. 20:57  
Hát e meg?
http://www.youtube.com/watch?v=YV9ac1IdGKU
    

vaszabi 9000 2011. június 6. 20:57   Válasz erre: 8999
Az is jó ;-)
    

SZICSU 8999 2011. június 6. 20:55   Válasz erre: 8992
Terepelek a szõlõben:-(
    

vaszabi 8998 2011. június 6. 20:55  
Jó kis gárda :-) http://www.youtube.com/watch?v=5E4BKjucVV4
    

vaszabi 8997 2011. június 6. 20:54  
Na jól van aztán má!!!!
    

infantri 8996 2011. június 6. 20:46   Válasz erre: 8995
Ha nekik jó...
    

kanyar 8995 2011. június 6. 20:45   Válasz erre: 8994
Jóó is az!
    

infantri 8994 2011. június 6. 20:42   Válasz erre: 8992
Édes kettes
    

kanyar 8993 2011. június 6. 20:41   Válasz erre: 8992
:-(

    

vaszabi 8992 2011. június 6. 20:35  
Beszéltük Dinnyével hogy Szombat vagy vasárnap terepelés Pakson...ha sikerül szabaddá tenni magam!
Jelentkezõk?
    

vaszabi 8991 2011. június 6. 20:33   Válasz erre: 8990
Kemény vagy Peti!!!
    

infantri 8990 2011. június 6. 20:32   Válasz erre: 8989
Buenosz ájresz csikánó!
    

vaszabi 8989 2011. június 6. 20:29  
Helló halló!
    

vaszabi 8988 2011. június 5. 21:04   Válasz erre: 8987
Borból? :-DDDD az kizárt!
    

SZICSU 8987 2011. június 5. 20:51   Válasz erre: 8983
sZA .. KADO. zik azzzzz ellát ás:-)
    

infantri 8986 2011. június 5. 20:29   Válasz erre: 8984
Van.
    

vaszabi 8985 2011. június 5. 20:18   Válasz erre: 8983
Most lesz csak igazán!!!! Vedd fel a krossz inged ...hogy töltõdjön :-DDDDDD
    

kanyar 8984 2011. június 5. 20:18   Válasz erre: 8983
Nálatok van áram?
    

infantri 8983 2011. június 5. 20:14   Válasz erre: 8982
Megint nem lesz áram?
    

vaszabi 8982 2011. június 5. 20:08   Válasz erre: 8980
Sajnos nem ..megyek dógozni!
    

kanyar 8981 2011. június 5. 20:08   Válasz erre: 8978
Ja vaze!
    

kanyar 8980 2011. június 5. 20:07   Válasz erre: 8976
Te is ittál mi? Brokkoli!
    

kanyar 8979 2011. június 5. 20:06   Válasz erre: 8975
Már iszom! :-)
    

vaszabi 8978 2011. június 5. 20:01   Válasz erre: 8973
Gyúrol vazze?
    

vaszabi 8977 2011. június 5. 20:00   Válasz erre: 8972
Biztos vannak olyanok is :-)
    

vaszabi 8976 2011. június 5. 19:59  
Ezt meg most kreáltam :-DDD
Ha három motoros lennék, látnám magam balról, amint magam után veretek!
    

infantri 8975 2011. június 5. 19:58   Válasz erre: 8973
Igyál egyet!
    

vaszabi 8974 2011. június 5. 19:57  
Ma reggel arra ébredtem, hogy már nem alszom. Neked, mint kívülállónak mi a véleményed az intelligenciáról?
A kisbaba olyan, mint a Nescafé. Könnyû megcsinálni és egész éjjel ébren tart!
Az öregségnek két fõ tünete van: Az egyik a memóriazavar, a másikat
elfelejtettem.
:-)






    

kanyar 8973 2011. június 5. 19:56   Válasz erre: 8972
Én is, csak fizikailag, sulyosbitaologiáilag! Padon!
    

infantri 8972 2011. június 5. 19:52   Válasz erre: 8971
Biztos motoroznak.
    

kanyar 8971 2011. június 5. 19:23  
Halóóó!
    

infantri 8970 2011. június 4. 23:16   Válasz erre: 8969
Õk egymással.
    

kanyar 8969 2011. június 4. 23:06   Válasz erre: 8968
KI? Kivel?
    

infantri 8968 2011. június 4. 22:33   Válasz erre: 8967
Hát ti ott.
    

vaszabi 8967 2011. június 4. 22:29   Válasz erre: 8966
Ki hol?
    

infantri 8966 2011. június 4. 22:12   Válasz erre: 8962
Majd össze bujtok:)
    

pmakovi 8965 2011. június 4. 21:57   Válasz erre: 8961
Majdnem elfelejtettem: az akkuja elég keveset bír, érdemes egybõl tartalékot venni hozzá.
Üdv. Peti
    

kanyar 8964 2011. június 4. 21:43   Válasz erre: 8962
Akkó jó! :-)
    

teki70 8963 2011. június 4. 21:39   Válasz erre: 8961
Köszi!
    

vaszabi 8962 2011. június 4. 21:39   Válasz erre: 8953
Ne áruld el neki a titkot azt hittem az elsõ napi megfagyás a beavatás része:-DDDDD
De egyébként olyat linkeltem be neki amilyen nekünk is van...mert a dinnyus rendes gyerek ;-)
    

kanyar 8961 2011. június 4. 21:31   Válasz erre: 8959
Nó problem! :-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők