| teki70 | 8959 | 2011. június 4. 21:08 |
|
Ha üzem meleg,akkor már a valóst mutatja.Csak azért kérdem,hogy a napi elsõ indítást követõen nem azt kellene mutatni?Mert ilyenkor a szivattyú felnyomja,majd mire megnézném már hallatszik,hogy vissza is folyik egy része.De ha nem gond akkor nem foglalkozok vele.
|
| pmakovi | 8958 | 2011. június 4. 21:03 | Válasz erre: 8906 |
|
Nekem ennek http://www.argep.hu/product_1469527.html az elõdje van a WP10-es. Kompromisszumosan jó, tud HD videót is. Keszttyûben max bekapcsolni lehet meg exponálni. Szerintem zoomolni nem. Az OLYMPOS-nak van olyan modelje amiben mozgásérzékelõ van és csak az oldalát kell ütögetni az elõrre beállított funkciókhoz. Valszeg mínusz 20-ban jól jön, hogy nem kell levenni a kesztyût. Így szerintem mtoroskesztyûben is jó lenne. Ha kell még infó kérdezzetek. Peti |
| teki70 | 8956 | 2011. június 4. 20:56 |
|
Az elõbb néztem megállás után alapjáraton járatva kicsit a két jelzés között volt,két óra múlva éppen csak hogy beleért a nívó.Hidegen hallatszik,ahogy bugyog vissza az olaj.A betöltõn belenézve látszik hogy lötyög valami benne,az összes ezek szerint nem megy le.Hidegen gyakorlatilag nem tudok szintet nézni,ill. nem valós amit mutat.Problémát akkor nem okoz?
|
| kanyar | 8955 | 2011. június 4. 20:44 | Válasz erre: 8954 |
|
Nem engedi vissza, csak néha felezõdik a blokkban meg a vázban! ha lefolyna, le levegõsödne és kampeca a motornak! |
| teki70 | 8954 | 2011. június 4. 20:38 |
|
Nem emlékszem,lehet már volt szó arról,hogy okoz e valamilyen gondot hosszútávon, ha az olajszivattyú visszaengedi a vázból az olajat?
|
| vaszabi | 8951 | 2011. június 3. 21:07 | Válasz erre: 8950 |
|
Link:http://lealkudtuk.vatera.hu/item/view/?cod=1460425802
|
| vaszabi | 8950 | 2011. június 3. 21:07 |
|
Petiék ilyesmivel voltak tavaly ez két rétegû...én ilyet vennék....de nekem valószínûleg idén is marad a tavalyi......legalább már a hálózsákom jó!!!!! :-)
|
| vaszabi | 8949 | 2011. június 3. 21:03 |
|
Nekem ilyen van 3 személyes ..igaz én tavaly 2500ft-ért vettem az Interspárban! http://utazas-szabadido.vatera.hu/kempingezes/sator_halozsak_hatizsak/sator_dakota_m337_198711_1460228208.html |
| vaszabi | 8947 | 2011. június 3. 20:58 |
|
ennek az árát figyuszd ...bex@rás :http://demo.viltor.hu/?mod=termeklap&id=1
|
| vaszabi | 8946 | 2011. június 3. 20:57 | Válasz erre: 8945 |
|
Ez: http://sator.arukereso.hu/vaude/hogan-xt-p47223995/ :-DDDDDDDD
|
| dinne | 8945 | 2011. június 3. 20:52 |
|
MIlyen sátort ajánlotok ami gyorsan felállítható és könnyen szállítható motoron? (nem egy nagy lapos tehénlepény:-)
|
| vaszabi | 8939 | 2011. június 3. 08:53 | Válasz erre: 8936 |
|
Jaaa aki menõzik a szomszéd csajoknak....akarom mondani fiúknak :-DDDDDDDD
|
| Okta | 8937 | 2011. június 2. 21:21 | Válasz erre: 8936 |
|
Ja, én is ma: nem estem el, de nem tudtam megállni a kapunk elõtt a vizes úton úgy, ahogy akartam... ;-) |
| dinne | 8936 | 2011. június 2. 19:26 |
|
Ma megismerkedtem az E09 csúszós oldalával. Úgy eldobtam a garázsban a gépet mint a szél.:-)
|
| matador | 8934 | 2011. június 1. 22:28 | Válasz erre: 8929 |
|
hasonlót már írtak itt, amikor valami munkásokat szállító furgonnál jártak hasonlóan, bár akkor az izomagyúakat inkább a vas csõ és a tömeg gyûrte le. A söfõrt ütlegelni akarták, erre pattantak ki a melósok, aztán némi önbíráskodással, legyûrték a támadókat, akiknek a gjmû-jük is erõsen leamortizálódot. |
| kanyar | 8931 | 2011. június 1. 22:14 | Válasz erre: 8924 |
|
Van ebbõl olyan ami 2900f/p-nél 360Nm-ert produkál! Azaz ekés verzió! :-) De minek?! |
| vaszabi | 8926 | 2011. június 1. 21:58 | Válasz erre: 8923 |
|
Ja akkor én kérek elnézést nem tudhattam :-DDDDD
|
| vaszabi | 8925 | 2011. június 1. 21:58 | Válasz erre: 8922 |
|
Te master az nem 2300 3 henger! Aztán nem ám elk@rvulsz :-DDDD |
| infantri | 8924 | 2011. június 1. 21:54 | Válasz erre: 8922 |
|
Mert gyárilag kicsit gyenge alul nem megy:) Az nem 2300? |
| kanyar | 8919 | 2011. június 1. 21:48 | Válasz erre: 8915 |
|
Én is motoroztam 243Nm-rel és nem vagyok fáradt! az miatt csak másért! :-)))
|
| vaszabi | 8915 | 2011. június 1. 21:46 | Válasz erre: 8908 |
|
Szabi ma motorozott egy cr250-es társaságában ..Szabi elfáradt mert tartani kellett a tempót :-D
|
| VZ800 Marauder | 8910 | 2011. június 1. 21:41 |
|
Sziasztok,125-ös motort keresek, A1 es forgalmival! Endúró,szupermoto esetleg gyorsasági is! Köszi . Tormi |
| vaszabi | 8906 | 2011. június 1. 08:54 |
|
Kanyar!Itt a fényképezõ amirõl meséltem! Fuji FinePix Z33WP Leírás:http://www.fujifilm.hu/termekek/digitalis_fotozas/digitalis_fenykepezogepek/Z33WP/Z33WP.ind Árak:http://www.argep.hu/main.asp?suche=Fuji+FinePix+Z33WP&x=34&y=11 |
| infantri | 8903 | 2011. május 31. 12:04 | Válasz erre: 8902 |
|
Mondta volna. Állítsátok meg a világot ki akarok szállni! |
| kanyar | 8902 | 2011. május 31. 07:48 | Válasz erre: 8901 |
|
Kellett volna keresni neki egy íííntenzííííves ágyat! :-)))
|
| dinne | 8900 | 2011. május 30. 22:55 | Válasz erre: 8885 |
|
Elég szarul nézett ki a Szabi úr reggel. És tényleg másnap alig lehetett hallani a hangját:-). A család gondolom örült amikor hazaért. Az asszony engem hülyének nézett mikor mondtam hogy viszek a Szabi úrnak egy kis kaját. (Ami nem köllött neki:-), csak finnyákol)
|
| vaszabi | 8897 | 2011. május 30. 22:36 |
|
Jééé most vettem észre , be van dagadva a bokám...de az az érdekes hogy nem fáj?! Ennyire kemény vagyok vazze...nem semmi :-DDDDD Tényleg nem fáj..na azért beborogassuk :-) |
| vaszabi | 8893 | 2011. május 30. 22:09 | Válasz erre: 8892 |
|
mondtam én hogy gyerek vagy még ;-) Addig jó!!!!!
|
| kanyar | 8892 | 2011. május 30. 22:04 | Válasz erre: 8891 |
|
szombat vasárnap szívesen nézek mesét ha otthon vagyok! :-)
|
| vaszabi | 8891 | 2011. május 30. 21:53 |
|
Egy biztos reggel éhgyomorra ennyire már rég nem kötött le mese :-DDDDDDD
|
| kanyar | 8889 | 2011. május 30. 21:50 | Válasz erre: 8888 |
|
Lehet úgy is! .-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| infantri | 8885 | 2011. május 30. 21:24 | Válasz erre: 8884 |
|
Kérdezzünk meg egy független szakértõt! Dinnye Úr???? |
| vaszabi | 8884 | 2011. május 30. 21:18 | Válasz erre: 8883 |
|
Mikor volt az már ..ki emlékszik rá..igaz se volt :-DDDDD
|
| vaszabi | 8877 | 2011. május 30. 20:23 |
|
Sportmotoron:http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/foti-homokbanyaszas-88409
|
| SZICSU | 8875 | 2011. május 30. 18:37 | Válasz erre: 8874 |
|
Olyan szép ez a videjjóó mint egy új traktor!:-D
|
| vaszabi | 8874 | 2011. május 30. 16:54 | Válasz erre: 8873 |
|
Dehogy nem bíróm nézd csak :-D Itt a vidijóóó: http://www.youtube.com/user/distenable?blend=1&ob=5#p/u/6/kJ30A_z5rJI Megy a Sportmotorra is tessék szellemes kommenteket írni :-DDDDD |
| kanyar | 8873 | 2011. május 30. 14:27 | Válasz erre: 8872 |
|
Ez azé van, mert nem bírod a pösti levegõt! :-))))))))))
|
| vaszabi | 8872 | 2011. május 30. 10:32 | Válasz erre: 8871 |
|
Ja! Vége az áramszünetnek...Mondták is másnap hogy szokatlanul szótlan és csöndes vagyok...:-D
|
| vaszabi | 8870 | 2011. május 30. 07:58 |
|
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/supermoto/ez-mennyire-gaz-88266 16-os hozzászólás :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 8869 | 2011. május 30. 07:21 | Válasz erre: 8862 |
|
Mééé nem szaladtatok a piócás emberért ...odadtam volna neki a szendvicseimet...meg a zöld "esõruhámat" amire egy percig sem spóroltam :-DDDD
|
| vaszabi | 8868 | 2011. május 30. 07:19 | Válasz erre: 8861 |
|
Dúrva volt :-D De ezt tényleg láttam ...vagyis azt hiszem :-DDDDD
|
| vaszabi | 8867 | 2011. május 30. 07:18 | Válasz erre: 8865 |
|
Nem végeztem vele...majd ma délután vagy este felé ;-)
|
| kanyar | 8863 | 2011. május 29. 21:17 |
|
Ilyen kéne! http://cgi.ebay.com/UNIDEN-3-PACK-22-MILE-WALKIE-TALKIE-2-WAY-RADIOS-/180671945511?pt=2_Way_Radios_FRS&hash=item2a10e31b27 |