16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 8960 2011. június 4. 21:30   Válasz erre: 8958
Köszi,nekem tetszik!
    

teki70 8959 2011. június 4. 21:08  
Ha üzem meleg,akkor már a valóst mutatja.Csak azért kérdem,hogy a napi elsõ indítást követõen nem azt kellene mutatni?Mert ilyenkor a szivattyú felnyomja,majd mire megnézném már hallatszik,hogy vissza is folyik egy része.De ha nem gond akkor nem foglalkozok vele.
    

pmakovi 8958 2011. június 4. 21:03   Válasz erre: 8906
Nekem ennek http://www.argep.hu/product_1469527.html az elõdje van a WP10-es. Kompromisszumosan jó, tud HD videót is. Keszttyûben max bekapcsolni lehet meg exponálni. Szerintem zoomolni nem. Az OLYMPOS-nak van olyan modelje amiben mozgásérzékelõ van és csak az oldalát kell ütögetni az elõrre beállított funkciókhoz. Valszeg mínusz 20-ban jól jön, hogy nem kell levenni a kesztyût. Így szerintem mtoroskesztyûben is jó lenne.
Ha kell még infó kérdezzetek.
Peti
    

kanyar 8957 2011. június 4. 20:59   Válasz erre: 8956
Menny vele egy kõrt, és utána nézd meg!
    

teki70 8956 2011. június 4. 20:56  
Az elõbb néztem megállás után alapjáraton járatva kicsit a két jelzés között volt,két óra múlva éppen csak hogy beleért a nívó.Hidegen hallatszik,ahogy bugyog vissza az olaj.A betöltõn belenézve látszik hogy lötyög valami benne,az összes ezek szerint nem megy le.Hidegen gyakorlatilag nem tudok szintet nézni,ill. nem valós amit mutat.Problémát akkor nem okoz?
    

kanyar 8955 2011. június 4. 20:44   Válasz erre: 8954
Nem engedi vissza, csak néha felezõdik a blokkban meg a vázban!
ha lefolyna, le levegõsödne és kampeca a motornak!
    

teki70 8954 2011. június 4. 20:38  
Nem emlékszem,lehet már volt szó arról,hogy okoz e valamilyen gondot hosszútávon, ha az olajszivattyú visszaengedi a vázból az olajat?
    

kanyar 8953 2011. június 4. 20:29  
Minuszos hálózsák legyen! !!!
    

infantri 8952 2011. június 4. 20:13  
Dinnye!
Az auchanban van valami akciós sátor.
    

vaszabi 8951 2011. június 3. 21:07   Válasz erre: 8950
Link:http://lealkudtuk.vatera.hu/item/view/?cod=1460425802
    

vaszabi 8950 2011. június 3. 21:07  
Petiék ilyesmivel voltak tavaly ez két rétegû...én ilyet vennék....de nekem valószínûleg idén is marad a tavalyi......legalább már a hálózsákom jó!!!!! :-)
    

vaszabi 8949 2011. június 3. 21:03  
Nekem ilyen van 3 személyes ..igaz én tavaly 2500ft-ért vettem az Interspárban!
http://utazas-szabadido.vatera.hu/kempingezes/sator_halozsak_hatizsak/sator_dakota_m337_198711_1460228208.html
    

dinne 8948 2011. június 3. 20:59   Válasz erre: 8947
A tömege is majdnem annyi:-DDDDDDD
    

vaszabi 8947 2011. június 3. 20:58  
ennek az árát figyuszd ...bex@rás :http://demo.viltor.hu/?mod=termeklap&id=1
    

vaszabi 8946 2011. június 3. 20:57   Válasz erre: 8945
Ez: http://sator.arukereso.hu/vaude/hogan-xt-p47223995/ :-DDDDDDDD
    

dinne 8945 2011. június 3. 20:52  
MIlyen sátort ajánlotok ami gyorsan felállítható és könnyen szállítható motoron? (nem egy nagy lapos tehénlepény:-)
    

vaszabi 8944 2011. június 3. 20:19   Válasz erre: 8942
Nekem a fácánok mondták vasárnap :-DDDDDDDD
    

vaszabi 8943 2011. június 3. 20:09   Válasz erre: 8942
Az üveghegyen túlról való ! :-D
    

dinne 8942 2011. június 3. 20:02   Válasz erre: 8941
Milyen kristály vazze?
    

vaszabi 8941 2011. június 3. 08:54   Válasz erre: 8938
Én láttam kristály vazze kristály :-D
    

vaszabi 8940 2011. június 3. 08:53   Válasz erre: 8937
Minek is bajlódni a lakattal :-DD
    

vaszabi 8939 2011. június 3. 08:53   Válasz erre: 8936
Jaaa aki menõzik a szomszéd csajoknak....akarom mondani fiúknak :-DDDDDDDD
    

SZICSU 8938 2011. június 2. 21:53   Válasz erre: 8936
Ezé nem köll a garagéba márvány padló!!!!:-))
    

Okta 8937 2011. június 2. 21:21   Válasz erre: 8936
Ja, én is ma: nem estem el, de nem tudtam megállni a kapunk elõtt a vizes úton úgy, ahogy akartam...
;-)
    

dinne 8936 2011. június 2. 19:26  
Ma megismerkedtem az E09 csúszós oldalával. Úgy eldobtam a garázsban a gépet mint a szél.:-)
    

kanyar 8935 2011. június 1. 22:30   Válasz erre: 8934
Munkás ököl vasököl oda............. :-)
    

matador 8934 2011. június 1. 22:28   Válasz erre: 8929
hasonlót már írtak itt, amikor valami munkásokat szállító furgonnál jártak hasonlóan, bár akkor az izomagyúakat inkább a vas csõ és a tömeg gyûrte le.
A söfõrt ütlegelni akarták, erre pattantak ki a melósok, aztán némi önbíráskodással, legyûrték a támadókat, akiknek a gjmû-jük is erõsen leamortizálódot.
    

kanyar 8933 2011. június 1. 22:21  
cakát!
    

vaszabi 8932 2011. június 1. 22:20  
Jó éjt!
    

kanyar 8931 2011. június 1. 22:14   Válasz erre: 8924
Van ebbõl olyan ami 2900f/p-nél 360Nm-ert produkál! Azaz ekés verzió! :-)
De minek?!
    

kanyar 8930 2011. június 1. 22:11   Válasz erre: 8929
Ez nagyon nagyon jóóóó :-))))))))
    

vaszabi 8929 2011. június 1. 22:06  
Ez jó :-DDDD
    

kanyar 8928 2011. június 1. 22:01   Válasz erre: 8925
Pontosan 2294, de nem fogok el@ni!
    

kanyar 8927 2011. június 1. 21:58   Válasz erre: 8924
Csak 2000ccm 3 henger!
    

vaszabi 8926 2011. június 1. 21:58   Válasz erre: 8923
Ja akkor én kérek elnézést nem tudhattam :-DDDDD
    

vaszabi 8925 2011. június 1. 21:58   Válasz erre: 8922
Te master az nem 2300 3 henger!
Aztán nem ám elk@rvulsz :-DDDD
    

infantri 8924 2011. június 1. 21:54   Válasz erre: 8922
Mert gyárilag kicsit gyenge alul nem megy:)
Az nem 2300?
    

kanyar 8923 2011. június 1. 21:54   Válasz erre: 8921
Te gyagya! nekem nem kell mankókerék!!!! :-)
    

kanyar 8922 2011. június 1. 21:53   Válasz erre: 8920
Rakettel! 2000ccm pöckölve!
    

vaszabi 8921 2011. június 1. 21:51   Válasz erre: 8919
Mivel ezzel? :-DDDD
    

infantri 8920 2011. június 1. 21:49   Válasz erre: 8919
Mivel?
    

kanyar 8919 2011. június 1. 21:48   Válasz erre: 8915
Én is motoroztam 243Nm-rel és nem vagyok fáradt! az miatt csak másért! :-)))
    

kanyar 8918 2011. június 1. 21:47   Válasz erre: 8916
Ki? Hova?
    

infantri 8917 2011. június 1. 21:46   Válasz erre: 8914
Olyat amikor iszik.
    

vaszabi 8916 2011. június 1. 21:46  
Elmentek ám ti a..... :-DDDD
    

vaszabi 8915 2011. június 1. 21:46   Válasz erre: 8908
Szabi ma motorozott egy cr250-es társaságában ..Szabi elfáradt mert tartani kellett a tempót :-D
    

kanyar 8914 2011. június 1. 21:45   Válasz erre: 8913
Fácánosat?
    

infantri 8913 2011. június 1. 21:45   Válasz erre: 8912
Ja hallucináltam.
    

kanyar 8912 2011. június 1. 21:44   Válasz erre: 8908
Azt nem hinném! Olyat nemszokottttt! :-)))
    

kanyar 8911 2011. június 1. 21:43   Válasz erre: 8909
Ok köszi!
Kicsinek tûnik a kesztyûhöz!
    

VZ800 Marauder 8910 2011. június 1. 21:41  
Sziasztok,125-ös motort keresek, A1 es forgalmival!
Endúró,szupermoto esetleg gyorsasági is!
Köszi . Tormi
    

vaszabi 8909 2011. június 1. 21:41   Válasz erre: 8907
Megkérem majd MPetit hogy próbálja ki!
    

infantri 8908 2011. június 1. 21:40  
Nagy a csönd.
Szabi megint ivott?
    

kanyar 8907 2011. június 1. 20:30   Válasz erre: 8906
Szerinted ezt a gépet kesztyûben lehet kezelni?
    

vaszabi 8906 2011. június 1. 08:54  
Kanyar!Itt a fényképezõ amirõl meséltem!
Fuji FinePix Z33WP
Leírás:http://www.fujifilm.hu/termekek/digitalis_fotozas/digitalis_fenykepezogepek/Z33WP/Z33WP.ind
Árak:http://www.argep.hu/main.asp?suche=Fuji+FinePix+Z33WP&x=34&y=11
    

kanyar 8905 2011. június 1. 07:49   Válasz erre: 8904
nekem is! :-(
    

vaszabi 8904 2011. május 31. 14:24   Válasz erre: 8903
Ez sokszor józanul is eszembe jut!!! ;-)
    

infantri 8903 2011. május 31. 12:04   Válasz erre: 8902
Mondta volna.
Állítsátok meg a világot ki akarok szállni!
    

kanyar 8902 2011. május 31. 07:48   Válasz erre: 8901
Kellett volna keresni neki egy íííntenzííííves ágyat! :-)))
    

infantri 8901 2011. május 30. 23:06   Válasz erre: 8900
Mi lett volna vele kalotán?;-)
    

dinne 8900 2011. május 30. 22:55   Válasz erre: 8885
Elég szarul nézett ki a Szabi úr reggel. És tényleg másnap alig lehetett hallani a hangját:-). A család gondolom örült amikor hazaért. Az asszony engem hülyének nézett mikor mondtam hogy viszek a Szabi úrnak egy kis kaját. (Ami nem köllött neki:-), csak finnyákol)
    

kanyar 8899 2011. május 30. 22:38   Válasz erre: 8897
Le csúszott a folyadék! vaze!
Cakát
    

vaszabi 8898 2011. május 30. 22:37  
Na most már csõ csávókáim!!
    

vaszabi 8897 2011. május 30. 22:36  
Jééé most vettem észre , be van dagadva a bokám...de az az érdekes hogy nem fáj?! Ennyire kemény vagyok vazze...nem semmi :-DDDDD
Tényleg nem fáj..na azért beborogassuk :-)
    

infantri 8896 2011. május 30. 22:26   Válasz erre: 8895
Csõ csávó!
    

vaszabi 8895 2011. május 30. 22:15  
Jó éjt uraim..korán lesz a reggel!
    

vaszabi 8894 2011. május 30. 22:10  
Zsola nemrég írt a videómhoz!!
    

vaszabi 8893 2011. május 30. 22:09   Válasz erre: 8892
mondtam én hogy gyerek vagy még ;-) Addig jó!!!!!
    

kanyar 8892 2011. május 30. 22:04   Válasz erre: 8891
szombat vasárnap szívesen nézek mesét ha otthon vagyok! :-)
    

vaszabi 8891 2011. május 30. 21:53  
Egy biztos reggel éhgyomorra ennyire már rég nem kötött le mese :-DDDDDDD
    

vaszabi 8890 2011. május 30. 21:51   Válasz erre: 8889
Ez a beszéd... ;-)
    

kanyar 8889 2011. május 30. 21:50   Válasz erre: 8888
Lehet úgy is! .-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 8888 2011. május 30. 21:48   Válasz erre: 8886
Attól függ mire :-DDDD csak a szépre :-DDDD
    

vaszabi 8887 2011. május 30. 21:47   Válasz erre: 8885
És te vagy Kókuszdió :-DDD
    

kanyar 8886 2011. május 30. 21:35   Válasz erre: 8884
Én emlékszem! :-))))
    

infantri 8885 2011. május 30. 21:24   Válasz erre: 8884
Kérdezzünk meg egy független szakértõt!
Dinnye Úr????
    

vaszabi 8884 2011. május 30. 21:18   Válasz erre: 8883
Mikor volt az már ..ki emlékszik rá..igaz se volt :-DDDDD
    

infantri 8883 2011. május 30. 21:12   Válasz erre: 8882
Reggel volt baj.Nem kevés.
    

vaszabi 8882 2011. május 30. 21:10   Válasz erre: 8881
Dehogy van !!!!Az olyan lányos :-DDDD
    

infantri 8881 2011. május 30. 20:53   Válasz erre: 8880
De sok bajod van.
    

vaszabi 8880 2011. május 30. 20:45   Válasz erre: 8879
Itt vidéken nincs olyan :-DDDDD :-(
    

infantri 8879 2011. május 30. 20:31   Válasz erre: 8878
Az a hangos.
Eurosport2
    

vaszabi 8878 2011. május 30. 20:24   Válasz erre: 8876
Az mellik vót az ? :-D
    

vaszabi 8877 2011. május 30. 20:23  
Sportmotoron:http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/foti-homokbanyaszas-88409
    

infantri 8876 2011. május 30. 20:20   Válasz erre: 8872
Másnaposok:)
    

SZICSU 8875 2011. május 30. 18:37   Válasz erre: 8874
Olyan szép ez a videjjóó mint egy új traktor!:-D
    

vaszabi 8874 2011. május 30. 16:54   Válasz erre: 8873
Dehogy nem bíróm nézd csak :-D
Itt a vidijóóó: http://www.youtube.com/user/distenable?blend=1&ob=5#p/u/6/kJ30A_z5rJI
Megy a Sportmotorra is tessék szellemes kommenteket írni :-DDDDD
    

kanyar 8873 2011. május 30. 14:27   Válasz erre: 8872
Ez azé van, mert nem bírod a pösti levegõt! :-))))))))))
    

vaszabi 8872 2011. május 30. 10:32   Válasz erre: 8871
Ja! Vége az áramszünetnek...Mondták is másnap hogy szokatlanul szótlan és csöndes vagyok...:-D
    

SZICSU 8871 2011. május 30. 09:24   Válasz erre: 8870
Mi van magadhoz tértél?
    

vaszabi 8870 2011. május 30. 07:58  
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/supermoto/ez-mennyire-gaz-88266 16-os hozzászólás :-DDDDDDD
    

vaszabi 8869 2011. május 30. 07:21   Válasz erre: 8862
Mééé nem szaladtatok a piócás emberért ...odadtam volna neki a szendvicseimet...meg a zöld "esõruhámat" amire egy percig sem spóroltam :-DDDD
    

vaszabi 8868 2011. május 30. 07:19   Válasz erre: 8861
Dúrva volt :-D De ezt tényleg láttam ...vagyis azt hiszem :-DDDDD
    

vaszabi 8867 2011. május 30. 07:18   Válasz erre: 8865
Nem végeztem vele...majd ma délután vagy este felé ;-)
    

kanyar 8866 2011. május 29. 22:02  
Akkócakát!
    

kanyar 8865 2011. május 29. 21:49  
Szabi! vágsz?
    

infantri 8864 2011. május 29. 21:18   Válasz erre: 8862
Fiatalság....
    


kanyar 8862 2011. május 29. 21:15   Válasz erre: 8859
Nem a víztõl láttad! :-))))
    

infantri 8861 2011. május 29. 21:13   Válasz erre: 8859
Durva lehetett még délután is hallucinálsz.
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők