16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 8760 2011. május 23. 22:57   Válasz erre: 8756
Jó éjt !
    

vaszabi 8759 2011. május 23. 22:57  
Dinnye te gömbagyvagy nézd csak ...csak dinnyének tûnsz :-D
http://mese.tv/page/a_gombagyak_bolygoja
    

dinne 8758 2011. május 23. 22:57   Válasz erre: 8756
Jóccakát
    

dinne 8757 2011. május 23. 22:56   Válasz erre: 8755
Szilvóriumot hozok én isi:-)
    

kanyar 8756 2011. május 23. 22:55  
Nacakát! elbágyadtam!
    

kanyar 8755 2011. május 23. 22:53   Válasz erre: 8744
ÚÚÚÚgy van! A szilva bemelegítés! :-)
    

dinne 8754 2011. május 23. 22:52   Válasz erre: 8752
Hû, pihennem kéne tényleg értek emberül:-))))))))))))
    

vaszabi 8753 2011. május 23. 22:49   Válasz erre: 8751
Robotnak beolajozni boka gömbcsukó és már nem is nyikorogni!
    

vaszabi 8752 2011. május 23. 22:48   Válasz erre: 8750
Jól van dinnyrobi most pedig ûrsétára viszed Pepét mert Pepe szereti döndöt dönd szereti Pepét :-DDD
    

dinne 8751 2011. május 23. 22:44   Válasz erre: 8749
Zizi vagyok tényleg. Mit nem tudnának anélkül?
    

dinne 8750 2011. május 23. 22:43   Válasz erre: 8749
Bocs lenni robot, nyomni kód, még nem kapcsolni át processzor emberi nyelv.
IF dinnye = "Nem Normális" THEN állapot = "Minden a helyén van"
    

vaszabi 8749 2011. május 23. 22:40   Válasz erre: 8748
Hát valakik akiknek van szemük..mert ugye anélkül nem tudnának...még ezt is én magyarázzam el neked óóó egek :-DDDD
    

dinne 8748 2011. május 23. 22:37   Válasz erre: 8747
Kik néznek ki??
    

vaszabi 8747 2011. május 23. 22:36   Válasz erre: 8745
Együtt alvás lefújva...mármint sátorban...Szilva érted szilva........ez a jelszó ha kinéznek a kukucskálón!!!! :-D
    

vaszabi 8746 2011. május 23. 22:35   Válasz erre: 8744
Én szenilis te meg elmeroggyant szép egy társaság :-DDD
    

dinne 8745 2011. május 23. 22:35   Válasz erre: 8744
Csak azé kérdem mert nekem különben kéne valahonnan még hálózsákot bugáznom ha sátrazunk.
    

dinne 8744 2011. május 23. 22:34   Válasz erre: 8740
Este vissza akko pestre ha jól értem?
    

vaszabi 8743 2011. május 23. 22:33   Válasz erre: 8738
De én csak a kecses karcsú bokát szeretem :-DDDD
    

kanyar 8742 2011. május 23. 22:33   Válasz erre: 8738
Biztos is!!!!!:-))))
    

vaszabi 8741 2011. május 23. 22:32   Válasz erre: 8739
Akkor én már mocskosul szenilis vagyok....én kérek elnézést...hát akko persze hogy persze ;-)
    

kanyar 8740 2011. május 23. 22:32   Válasz erre: 8737
Nem zárunk ki az erkélyre! Nem köl sátor!
    

kanyar 8739 2011. május 23. 22:31   Válasz erre: 8736
Hát az volt a terv, nálunk este, oszt reggel mindenki a dolgára!
    

dinne 8738 2011. május 23. 22:31   Válasz erre: 8732
Igen szabikám horkolok mint a disznó. De ez múltkor sem zavart. Azt szeretnéd ha veled alukálnák?:-DDDDD
    

vaszabi 8737 2011. május 23. 22:31   Válasz erre: 8735
De hol fér el a sátor ? :-DDDDD
    

vaszabi 8736 2011. május 23. 22:30   Válasz erre: 8735
Óhóóó micsoda kérem.... :-DDDDDDD
    

kanyar 8735 2011. május 23. 22:28   Válasz erre: 8732
Hát mindenképp másnap, de tõlünk! van szilvám! :-)
    

vaszabi 8734 2011. május 23. 22:27   Válasz erre: 8731
hol ...miért nem láttuk ...ja a villámlás fénye elvakított minket :-DDDD
    

kanyar 8733 2011. május 23. 22:26   Válasz erre: 8731
Ez a Bucegin van feeeeen!
    

vaszabi 8732 2011. május 23. 22:26  
Valaki tervez sátorban ott alvást Szombaton...mert én agyalok a dolgon...hogy inkább másnap reggel indulnék haza!!! Dinnye horkolsz még ? :-DDDDD
    

kanyar 8731 2011. május 23. 22:25  
Ide kéne bejutni!
    

vaszabi 8730 2011. május 23. 22:24  
Hahó !!!
    

Okta 8729 2011. május 23. 22:02   Válasz erre: 8728
Küldd el Nacccenkre. :-D

Ja, amúgy jössz? Jó lenne...
    

infantri 8728 2011. május 23. 21:32   Válasz erre: 8727
Nem tudom valaki.
    

kanyar 8727 2011. május 23. 21:11   Válasz erre: 8725
Kicsoda?
    


infantri 8725 2011. május 23. 19:35   Válasz erre: 8724
Volt velünk valaki.
    

Okta 8724 2011. május 23. 14:19  
Szasztok D-csapat!

Egy fontos, de indiszkrét :-) kérdésem lenne: lesz a dínólovaglás hétvégén ugye. Hessler (BIG-guru) úgy néz ki, nem jön - õ tartott volna egy kis okítást terepezésbõl.
Ez a kisebb baj: a B-tervünk is visszamondta ma, mert közbejött egy fontos dolog. Dolgozunk az ügyön, többek között ezért is kérdezném, hogy a múltkori sóskúti gyakorláskor volt valaki veletek, illetve közületek valaki mondta, hogy mit gyakoroljatok, vagy teljesen spontán volt?
    

SZICSU 8723 2011. május 23. 10:43  
Uccsó
    

SZICSU 8722 2011. május 23. 10:42  
+
    

SZICSU 8721 2011. május 23. 10:40  
Még...
    

SZICSU 8720 2011. május 23. 10:39  
Motoroztam egy kicsit.
    

SZICSU 8719 2011. május 23. 07:55   Válasz erre: 8718
Egy kis kerülõvel?
    

vaszabi 8718 2011. május 22. 22:07   Válasz erre: 8717
Akkor is arra :-DDD
    

infantri 8717 2011. május 22. 21:49   Válasz erre: 8715
Nézd meg az elõzményt amire írtam.
    

SZICSU 8716 2011. május 22. 21:28   Válasz erre: 8712
De,de!!!Azért kérdeztem!:-))
    

vaszabi 8715 2011. május 22. 21:25   Válasz erre: 8714
Há Nagycenk felé :-DDDD visszakaptad :-DDDDD
    

infantri 8714 2011. május 22. 18:22   Válasz erre: 8672
Nagy vonalakban merre megyünk?
    

kanyar 8713 2011. május 22. 17:48   Válasz erre: 8711
Te, az arcbucka! :-))
    

kanyar 8712 2011. május 22. 17:47   Válasz erre: 8710
Miért? Te nem jössz?
    

vaszabi 8711 2011. május 22. 15:46   Válasz erre: 8710
Hercegbucka... Hercegbucka ...... Királybucka na az igen ott laknak a Királybuckalakók mint én :-DDDDDDD
    

SZICSU 8710 2011. május 22. 07:37  
Kanyar!Ha szombaton az 1-es úton jöttök találkozunk Hercegbuckán a kúton?
    

infantri 8709 2011. május 21. 22:55   Válasz erre: 8708
Cakát!
    

kanyar 8708 2011. május 21. 22:54   Válasz erre: 8706
Erre rá kell pihenni!!
Cakát néktek!
    

infantri 8707 2011. május 21. 22:34   Válasz erre: 8706
Szabi tanít?
    

dinne 8706 2011. május 21. 22:16   Válasz erre: 8705
A Duna pesterzsébetnél apad, óbudánál dagad:-)
    

infantri 8705 2011. május 21. 21:56   Válasz erre: 8704
Nem dagad,apad.
    

dinne 8704 2011. május 21. 21:52   Válasz erre: 8703
Ha megdagad a lábad akko is?:-)
    

infantri 8703 2011. május 21. 21:45   Válasz erre: 8702
Is.
    

vaszabi 8702 2011. május 21. 21:39   Válasz erre: 8701
A lábad a csimmába? :-D
    

infantri 8701 2011. május 21. 21:38   Válasz erre: 8700
Nekem bele fog férni.
    

kanyar 8700 2011. május 21. 21:32   Válasz erre: 8699
Nekem is!
    

vaszabi 8699 2011. május 21. 21:29  
Tényleg olajcsere is kell...hú vazz nekem addig még 2× -is
Nagycenk után nem sokkal már köll egyszer!
    

kanyar 8698 2011. május 21. 21:28   Válasz erre: 8696
Ok gyere!
    

kanyar 8697 2011. május 21. 21:26  
Értettem akko minden rendben!!!!! :-)
    

dinne 8696 2011. május 21. 21:26   Válasz erre: 8695
De a dino elõtt is be kéne ugranom. Azt a gázmarkolatot ugylátom idõm miatt esélytelen megcsinálni.
    

dinne 8695 2011. május 21. 21:25   Válasz erre: 8689
Elõtte guma, olaj, meg betét csere.:-) Jelentkezem idõpontra:-)
    

infantri 8694 2011. május 21. 21:22   Válasz erre: 8692
Elötte cserélek.
    

vaszabi 8693 2011. május 21. 21:21   Válasz erre: 8692
Oda csakis újjal megyünk!
    

kanyar 8692 2011. május 21. 21:19   Válasz erre: 8690
Azé mondom! E09 csumi lesz a kapaszkodásra!
    

vaszabi 8691 2011. május 21. 21:18   Válasz erre: 8689
Bezony ...meg a féktárcsáim is!!!!
    

vaszabi 8690 2011. május 21. 21:17   Válasz erre: 8688
Még majdnem 2 hónap...sok ám az !
    

kanyar 8689 2011. május 21. 21:16  
Addigra elfogyik a gumitok!
    

dinne 8688 2011. május 21. 21:14   Válasz erre: 8686
Már elég közel van:-)
    

vaszabi 8687 2011. május 21. 21:14   Válasz erre: 8685
Ha aszfaltutakról raknál fel képet...na akkor megijednék...két okból is! 1.Valami nem stimmel nálad :-D 2.azon vaj mi a fenét fogok nézni ;-)
    

vaszabi 8686 2011. május 21. 21:11   Válasz erre: 8685
Már alig várom!!!!!!
    

kanyar 8685 2011. május 21. 21:09   Válasz erre: 8684
Gondoltam!!!!
    

vaszabi 8684 2011. május 21. 21:04   Válasz erre: 8670
Nem félek :-DDDD
    

dinne 8683 2011. május 21. 21:00   Válasz erre: 8682
Szívesen megmutatom, de át küldöd a googles linket akkor meg is csinálom:-)
    

kanyar 8682 2011. május 21. 20:57   Válasz erre: 8680
Az lenne a tuti, hogyha mechanikusan megmutatod! Ahogy neked is a motoralapok úgy nekem is ezen alapok! Érted? :-)))
    

infantri 8681 2011. május 21. 20:55   Válasz erre: 8680
Értem én,hogy gözgép.De mi hajtja?
    

dinne 8680 2011. május 21. 20:53   Válasz erre: 8679
Kérdezted hogy lehet. Így lehet.:-) Nem mondom hogy egyszerû, de meg lehet csinálni.
    

infantri 8679 2011. május 21. 20:51   Válasz erre: 8677
Azt hiszi a csávó lrtünk a kvantumechanikához.
Hát nem.
    

kanyar 8678 2011. május 21. 20:49   Válasz erre: 8675
Jaja!!!!
    

kanyar 8677 2011. május 21. 20:49   Válasz erre: 8673
Teljesen, de mibajodvananyámmal? :-)
    

infantri 8676 2011. május 21. 20:48   Válasz erre: 8674
Az jó lesz.
    

infantri 8675 2011. május 21. 20:46   Válasz erre: 8672
Mondtam neki én is.Pl Dani is megjárta.
    

kanyar 8674 2011. május 21. 20:46   Válasz erre: 8668
Szombaton megdumáljuk hogy készítsük el az utipaxust!
    

dinne 8673 2011. május 21. 20:46   Válasz erre: 8669
Mivel már leírtam másnak bemásolom
A cucc a http://www.elsewhere.org/journal/gmaptogpx oldalon van.

Használni egy kicsit trükkösen kell. Röviden és tömören. (Az oldalon egy kicsit jobban le van írva)

1. A következõ részbõl csinálsz egy könyvjelzõt a böngészõben. javascript:(function(){var%20script=document.createElement('script');script.src='http://www.elsewhere.org/GMapToGPX/gmaptogpx.js';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script);})()
2. A googles térképen bökj rá erre a könyvjelzõre. (ekkor lefut a szkript és feljön egy másik tablap)
3. Csinálj egy üres "txt" fájlt valamivel.
4. Másold bele a feljött oldal tartalmát.
5. Nevezd át a kiterjesztést gpx-re
6. Át kell alakítani a kodolást UTF8-ra BOM nélkül
7. Ezt már meg tudod nyitni a garminos mapsourceval

Érthetõ

    

kanyar 8672 2011. május 21. 20:45   Válasz erre: 8666
Jó kis utak ezek! Lessssz kaland bõven! Cu-nak mondtam, ha nem készül fel, akkor nem tud velünk jönni!!!
    

kanyar 8671 2011. május 21. 20:42   Válasz erre: 8668
Akko meg kell tennünk!
    

kanyar 8670 2011. május 21. 20:42   Válasz erre: 8666
Szabiékat ijesztgetem! :-))))

    

infantri 8669 2011. május 21. 20:41   Válasz erre: 8668
Hogy lehet?
    

dinne 8668 2011. május 21. 20:40   Válasz erre: 8667
Igen
    

kanyar 8667 2011. május 21. 20:38  
Dinnye! A google earth koordinátáit át tudod tenni garminra?
    

infantri 8666 2011. május 21. 20:36   Válasz erre: 8664
Nézegettem már.
    

kanyar 8665 2011. május 21. 20:36  
autópálya
    

kanyar 8664 2011. május 21. 20:34  
Ez az egyik út, ott a háttérben látszik!

    

dinne 8663 2011. május 21. 20:34   Válasz erre: 8661
Sz@rértõk.:-DDDDDDDD
    

vaszabi 8662 2011. május 21. 20:31   Válasz erre: 8660
Na azé jó van mán :-)

    

vaszabi 8661 2011. május 21. 20:29   Válasz erre: 8659
Milyen sz@r szakértõk vannak itt kérem...errõl az oldalatokról nem is ismertelek titeket :-DD
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők