| vaszabi | 8759 | 2011. május 23. 22:57 |
|
Dinnye te gömbagyvagy nézd csak ...csak dinnyének tûnsz :-D http://mese.tv/page/a_gombagyak_bolygoja |
| dinne | 8754 | 2011. május 23. 22:52 | Válasz erre: 8752 |
|
Hû, pihennem kéne tényleg értek emberül:-))))))))))))
|
| vaszabi | 8753 | 2011. május 23. 22:49 | Válasz erre: 8751 |
|
Robotnak beolajozni boka gömbcsukó és már nem is nyikorogni!
|
| vaszabi | 8752 | 2011. május 23. 22:48 | Válasz erre: 8750 |
|
Jól van dinnyrobi most pedig ûrsétára viszed Pepét mert Pepe szereti döndöt dönd szereti Pepét :-DDD
|
| dinne | 8750 | 2011. május 23. 22:43 | Válasz erre: 8749 |
|
Bocs lenni robot, nyomni kód, még nem kapcsolni át processzor emberi nyelv. IF dinnye = "Nem Normális" THEN állapot = "Minden a helyén van" |
| vaszabi | 8749 | 2011. május 23. 22:40 | Válasz erre: 8748 |
|
Hát valakik akiknek van szemük..mert ugye anélkül nem tudnának...még ezt is én magyarázzam el neked óóó egek :-DDDD
|
| vaszabi | 8747 | 2011. május 23. 22:36 | Válasz erre: 8745 |
|
Együtt alvás lefújva...mármint sátorban...Szilva érted szilva........ez a jelszó ha kinéznek a kukucskálón!!!! :-D
|
| vaszabi | 8746 | 2011. május 23. 22:35 | Válasz erre: 8744 |
|
Én szenilis te meg elmeroggyant szép egy társaság :-DDD
|
| dinne | 8745 | 2011. május 23. 22:35 | Válasz erre: 8744 |
|
Csak azé kérdem mert nekem különben kéne valahonnan még hálózsákot bugáznom ha sátrazunk.
|
| vaszabi | 8743 | 2011. május 23. 22:33 | Válasz erre: 8738 |
|
De én csak a kecses karcsú bokát szeretem :-DDDD
|
| vaszabi | 8741 | 2011. május 23. 22:32 | Válasz erre: 8739 |
|
Akkor én már mocskosul szenilis vagyok....én kérek elnézést...hát akko persze hogy persze ;-)
|
| kanyar | 8739 | 2011. május 23. 22:31 | Válasz erre: 8736 |
|
Hát az volt a terv, nálunk este, oszt reggel mindenki a dolgára!
|
| dinne | 8738 | 2011. május 23. 22:31 | Válasz erre: 8732 |
|
Igen szabikám horkolok mint a disznó. De ez múltkor sem zavart. Azt szeretnéd ha veled alukálnák?:-DDDDD
|
| kanyar | 8735 | 2011. május 23. 22:28 | Válasz erre: 8732 |
|
Hát mindenképp másnap, de tõlünk! van szilvám! :-)
|
| vaszabi | 8734 | 2011. május 23. 22:27 | Válasz erre: 8731 |
|
hol ...miért nem láttuk ...ja a villámlás fénye elvakított minket :-DDDD
|
| vaszabi | 8732 | 2011. május 23. 22:26 |
|
Valaki tervez sátorban ott alvást Szombaton...mert én agyalok a dolgon...hogy inkább másnap reggel indulnék haza!!! Dinnye horkolsz még ? :-DDDDD
|
| Okta | 8729 | 2011. május 23. 22:02 | Válasz erre: 8728 |
|
Küldd el Nacccenkre. :-D Ja, amúgy jössz? Jó lenne... |
| Brasil | 8726 | 2011. május 23. 21:00 |
|
Sziasztok! Szivesen latunk minddnkit: http://www.africatwin.hu/index.php?option=com_events&task=view_detail&agid=188&year=2011&month=07&day=01&Itemid=14&lang=hu |
| Okta | 8724 | 2011. május 23. 14:19 |
|
Szasztok D-csapat! Egy fontos, de indiszkrét :-) kérdésem lenne: lesz a dínólovaglás hétvégén ugye. Hessler (BIG-guru) úgy néz ki, nem jön - õ tartott volna egy kis okítást terepezésbõl. Ez a kisebb baj: a B-tervünk is visszamondta ma, mert közbejött egy fontos dolog. Dolgozunk az ügyön, többek között ezért is kérdezném, hogy a múltkori sóskúti gyakorláskor volt valaki veletek, illetve közületek valaki mondta, hogy mit gyakoroljatok, vagy teljesen spontán volt? |
| vaszabi | 8711 | 2011. május 22. 15:46 | Válasz erre: 8710 |
|
Hercegbucka... Hercegbucka ...... Királybucka na az igen ott laknak a Királybuckalakók mint én :-DDDDDDD
|
| SZICSU | 8710 | 2011. május 22. 07:37 |
|
Kanyar!Ha szombaton az 1-es úton jöttök találkozunk Hercegbuckán a kúton?
|
| vaszabi | 8699 | 2011. május 21. 21:29 |
|
Tényleg olajcsere is kell...hú vazz nekem addig még 2× -is Nagycenk után nem sokkal már köll egyszer! |
| dinne | 8696 | 2011. május 21. 21:26 | Válasz erre: 8695 |
|
De a dino elõtt is be kéne ugranom. Azt a gázmarkolatot ugylátom idõm miatt esélytelen megcsinálni.
|
| dinne | 8695 | 2011. május 21. 21:25 | Válasz erre: 8689 |
|
Elõtte guma, olaj, meg betét csere.:-) Jelentkezem idõpontra:-)
|
| vaszabi | 8687 | 2011. május 21. 21:14 | Válasz erre: 8685 |
|
Ha aszfaltutakról raknál fel képet...na akkor megijednék...két okból is! 1.Valami nem stimmel nálad :-D 2.azon vaj mi a fenét fogok nézni ;-)
|
| dinne | 8683 | 2011. május 21. 21:00 | Válasz erre: 8682 |
|
Szívesen megmutatom, de át küldöd a googles linket akkor meg is csinálom:-)
|
| kanyar | 8682 | 2011. május 21. 20:57 | Válasz erre: 8680 |
|
Az lenne a tuti, hogyha mechanikusan megmutatod! Ahogy neked is a motoralapok úgy nekem is ezen alapok! Érted? :-)))
|
| dinne | 8680 | 2011. május 21. 20:53 | Válasz erre: 8679 |
|
Kérdezted hogy lehet. Így lehet.:-) Nem mondom hogy egyszerû, de meg lehet csinálni.
|
| infantri | 8679 | 2011. május 21. 20:51 | Válasz erre: 8677 |
|
Azt hiszi a csávó lrtünk a kvantumechanikához. Hát nem. |
| kanyar | 8674 | 2011. május 21. 20:46 | Válasz erre: 8668 |
|
Szombaton megdumáljuk hogy készítsük el az utipaxust!
|
| dinne | 8673 | 2011. május 21. 20:46 | Válasz erre: 8669 |
|
Mivel már leírtam másnak bemásolom A cucc a http://www.elsewhere.org/journal/gmaptogpx oldalon van. Használni egy kicsit trükkösen kell. Röviden és tömören. (Az oldalon egy kicsit jobban le van írva) 1. A következõ részbõl csinálsz egy könyvjelzõt a böngészõben. javascript:(function(){var%20script=document.createElement('script');script.src='http://www.elsewhere.org/GMapToGPX/gmaptogpx.js';document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script);})() 2. A googles térképen bökj rá erre a könyvjelzõre. (ekkor lefut a szkript és feljön egy másik tablap) 3. Csinálj egy üres "txt" fájlt valamivel. 4. Másold bele a feljött oldal tartalmát. 5. Nevezd át a kiterjesztést gpx-re 6. Át kell alakítani a kodolást UTF8-ra BOM nélkül 7. Ezt már meg tudod nyitni a garminos mapsourceval Érthetõ |
| kanyar | 8672 | 2011. május 21. 20:45 | Válasz erre: 8666 |
|
Jó kis utak ezek! Lessssz kaland bõven! Cu-nak mondtam, ha nem készül fel, akkor nem tud velünk jönni!!!
|
| vaszabi | 8661 | 2011. május 21. 20:29 | Válasz erre: 8659 |
|
Milyen sz@r szakértõk vannak itt kérem...errõl az oldalatokról nem is ismertelek titeket :-DD
|