| vaszabi | 8656 | 2011. május 21. 20:20 | Válasz erre: 8654 |
|
Tegye ki kend tegye ki nyíltan a büdös kapcának való lábát az íróasztalra :-DDD
|
| dinne | 8654 | 2011. május 21. 20:18 | Válasz erre: 8645 |
|
Ja melóhelyen kirakom egy kis vízes borogatásra. Este bekenem macskasz@rral.:-)
|
| vaszabi | 8650 | 2011. május 21. 20:15 | Válasz erre: 8644 |
|
Akkóóó legyen a mekdönci az biztos hogy csak egy van Tatabányán megnéztem!
|
| vaszabi | 8647 | 2011. május 21. 20:11 | Válasz erre: 8646 |
|
Vannak rajta érdekes megoldások...szakmumka :-DD
|
| kanyar | 8645 | 2011. május 21. 20:09 | Válasz erre: 8621 |
|
Borogatod rendesen? Gondolom használod izomból! :-( |
| vaszabi | 8641 | 2011. május 21. 20:04 |
| infantri | 8636 | 2011. május 21. 19:52 | Válasz erre: 8635 |
|
Tbányáról Tata felé volt egy petrom kút most nem tudom mi.Ott?
|
| vaszabi | 8635 | 2011. május 21. 19:45 | Válasz erre: 8633 |
|
Tatabánya magasságában összehozhatnánk egy találkát! Optinál és Petinél leszek elõzõ nap ..olajhûtõt rakunk Mpeti barátom gépére onnan indulunk Másnap reggel!!! |
| vaszabi | 8634 | 2011. május 21. 19:42 | Válasz erre: 8632 |
|
Á monogám típus vagyok...egyszer választok párt :-DDDD
|
| dinne | 8625 | 2011. május 21. 19:34 | Válasz erre: 8623 |
|
Ahol dolgozom van állatorvosi rendelõ, csak nincs röntgen:-DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8623 | 2011. május 21. 19:33 | Válasz erre: 8621 |
|
Akkor lehet repedés...az olyan kellemesen tud nyilalni mintha beleb@sznának egy fejszét!
|
| dinne | 8621 | 2011. május 21. 19:31 | Válasz erre: 8615 |
|
Még meg van dagadva a bokám körül hol kevesébe hol jobban. Ha rosszul mozdulok belenyílal a cucc. Kenegetem de itt már csak a Szelei búcsúból származó szentelvíz segít.
|
| dinne | 8620 | 2011. május 21. 19:28 | Válasz erre: 8616 |
|
Inni azt bírok. A torkommal semmi problémám nincs.-)
|
| vaszabi | 8618 | 2011. május 21. 19:28 | Válasz erre: 8616 |
|
Elviszem én...az nem is kérdés...de a bõrtanga kötelezõ!!! :-DDDD
|
| vaszabi | 8615 | 2011. május 21. 19:26 | Válasz erre: 8611 |
|
Hát állva pisálj te ...nem vagyol jány :-D Na komolyan ...akkor irány az orvos ..bár ha lelappadt túl komoly baja nem lehet de azért nem árt az óvatosság!!!! |
| vaszabi | 8612 | 2011. május 21. 19:24 | Válasz erre: 8609 |
|
Komolyan!!! Kérem ne gyerekeskedjünk ...mi a kutttyának a f@sza van ittt :-DDDDDDDD
|
| dinne | 8611 | 2011. május 21. 19:22 | Válasz erre: 8608 |
|
Csökkennek az esélyeim. Azon gondolkozok csak el kéne menni dokihoz. Pénteken véletlenül leguggoltam azt hittem beszarok annyira fájt a bokám.
|
| vaszabi | 8610 | 2011. május 21. 19:22 | Válasz erre: 8609 |
|
Tényleg én Nyíregyháza érintésével gondoltam! :-)
|
| vaszabi | 8606 | 2011. május 21. 19:17 | Válasz erre: 8604 |
| vaszabi | 8604 | 2011. május 21. 19:11 | Válasz erre: 8603 |
|
Cirka 15 éve ezeket a trükköket nyomtam ,meg még sok mást ..13-as lépcsõsorról leugrat , robogóval húzatás 50-nel, kukák fölött magasság ugrás verseny , utána távolság ugrás ..180° 360° ugrások ...de szép is volt....meg de régen volt :-) http://www.youtube.com/watch?v=x1Yw167LqAY http://www.youtube.com/watch?v=w0WQuDf5Nhk |
| vaszabi | 8602 | 2011. május 21. 18:27 | Válasz erre: 8599 |
|
Az elv hasonló! http://www.youtube.com/watch?v=emo9IJFnB2M |
| vaszabi | 8600 | 2011. május 21. 18:20 | Válasz erre: 8598 |
|
Ja a Dinnyének a hátsó kerék helyére körfûrészlap kell és verhetetlen lesz fatörzsben :-DDD
|
| vaszabi | 8599 | 2011. május 21. 18:19 | Válasz erre: 8596 |
|
Felkapja és odapattintja az elejét ami ettõl kirugózik és a motor pályája kap egy ívet...olyasmi ez mint amit a deszkások csinálnak! Különben is nézd má hogy kitalpal a fára mint egy homlokrakodógép :-DDDDDDDDD |
| vaszabi | 8597 | 2011. május 21. 18:13 | Válasz erre: 8594 |
|
Ja mint a múltkor az erdõbe...azon behaltam..elsõ kerékkel átugratott..hátsó megakadt....megyek segíteni ez meg nyél gázzal kaparja le a faháncsot :-DDD Mondom hé !!!! Ha ez fog egyet kilõsz mint mint egy rakéta....:-DDDDDDDDDD Segítek hintáztatjuk át a hátsó kereket és csak húzza a gázt mint állat...bele égett az agyába ha nagy a baj nagy gáz :-DDDD Tehát kész életveszély a csóka :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 8595 | 2011. május 21. 18:06 | Válasz erre: 8590 |
|
Hát én ha a szerintem már 200kg súroló Domimmal Így odab@sznék a fatörzsnek az elsõ kerékkel az már ketté törne :-DDDDD Egyébként egy ilyet simán ki tudok kerülni :-DD Ja mikor legutóbb mentünk Kanyar,Gcs,Dinnyus,Opti akkor a fenyõerdõbe sikerült egy jó vaskos törzsre felültetnem a gép hasát ott libikókáztam ..de a végén csak átmentem rajta :-) |
| dinne | 8594 | 2011. május 21. 13:59 | Válasz erre: 8590 |
|
A rosszat tökéletesen elõ tudom adni kisebb fatörzsön:-)
|
| infantri | 8590 | 2011. május 21. 08:07 | Válasz erre: 8529 |
|
Szabi! Így kell a fatörzsön! http://www.youtube.com/watch?v=xZGK7d1RfDs&feature=player_embedded#at=248 |
| vaszabi | 8585 | 2011. május 20. 22:01 | Válasz erre: 8584 |
|
Néha jön egy radiátor-mail de már megszokták a szeleburdi családot...1 asszony 3gyerek :-DDDDDD
|
| vaszabi | 8579 | 2011. május 20. 21:26 | Válasz erre: 8576 |
|
A kár egy olyan esemény amikor valakinek a valamilyét olyan behatás éri amely során az a valami veszít értékébõl...sõt akár tönkre megy juhéjjjjjjjj Csicsó nének.....
|
| vaszabi | 8577 | 2011. május 20. 21:23 | Válasz erre: 8574 |
|
Mennyit annyit még meg kell kóstolnom Szicsu borát is olyan lelkesen hozta hogy egyem a szívét! :-D Mingggyáááááá gyüvök!!!!!! Manu Chao Bondo számát énekeljük a kislányommal jóóóó a buli :-DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8572 | 2011. május 20. 21:12 |
|
Nincs valakinek 80millája indulni akarok a Dakaron!!!! De gyorsan utaljon míg hatnak a sörök :-DDDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8568 | 2011. május 20. 20:54 | Válasz erre: 8563 |
| vaszabi | 8567 | 2011. május 20. 20:51 | Válasz erre: 8566 |
|
Mindig én!!! Én iszom a sört!!! És én vagyok a profi hard endúkó király császár :-DDDDDDDDDDDDD Na jó mot van bennem 4sör Téglát pucoltunk meg sittet pakoltunk....holnap falazás...Jó idõ sör mi kell még :-DDDDDDDd |
| vaszabi | 8560 | 2011. május 20. 20:17 | Válasz erre: 8559 |
|
Az jó mert már nem bírja az eleje a durva stílusomat :-D
|