16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 8660 2011. május 21. 20:28   Válasz erre: 8659
Hagymalével puhább lészen!
    

dinne 8659 2011. május 21. 20:22   Válasz erre: 8657
Csak a friss a jó. A régi nem kenhetõ:-(
    

dinne 8658 2011. május 21. 20:21   Válasz erre: 8656
Várjál még szerzek gázálarcot.
    

kanyar 8657 2011. május 21. 20:21   Válasz erre: 8654
De elég öreg az a macskax@r?
    

vaszabi 8656 2011. május 21. 20:20   Válasz erre: 8654
Tegye ki kend tegye ki nyíltan a büdös kapcának való lábát az íróasztalra :-DDD
    

vaszabi 8655 2011. május 21. 20:18   Válasz erre: 8652
OB :-DDD
    

dinne 8654 2011. május 21. 20:18   Válasz erre: 8645
Ja melóhelyen kirakom egy kis vízes borogatásra. Este bekenem macskasz@rral.:-)
    

infantri 8653 2011. május 21. 20:18   Válasz erre: 8649
Szabival.
    

kanyar 8652 2011. május 21. 20:17   Válasz erre: 8650
OK!
    

vaszabi 8651 2011. május 21. 20:15   Válasz erre: 8649
Igen azt trécseljük!!!
    

vaszabi 8650 2011. május 21. 20:15   Válasz erre: 8644
Akkóóó legyen a mekdönci az biztos hogy csak egy van Tatabányán megnéztem!
    

kanyar 8649 2011. május 21. 20:12   Válasz erre: 8644
Ott lészen szombaton találka?
    

kanyar 8648 2011. május 21. 20:11   Válasz erre: 8647
Az biztos! :-))))
    

vaszabi 8647 2011. május 21. 20:11   Válasz erre: 8646
Vannak rajta érdekes megoldások...szakmumka :-DD
    

kanyar 8646 2011. május 21. 20:10   Válasz erre: 8643
A V4 gõzhenger igen!
    

kanyar 8645 2011. május 21. 20:09   Válasz erre: 8621
Borogatod rendesen?
Gondolom használod izomból! :-(
    

infantri 8644 2011. május 21. 20:08   Válasz erre: 8640
Mellette mekdonalc.
    

vaszabi 8643 2011. május 21. 20:08   Válasz erre: 8642
Odaért a csodamasina?
    

kanyar 8642 2011. május 21. 20:05   Válasz erre: 8640
Hol?
    


vaszabi 8640 2011. május 21. 20:00  
Opti mondta hogy Tbányáról ki Tata felé jobbra van egy Lukoil!
    

infantri 8638 2011. május 21. 19:57   Válasz erre: 8637
Azok vették átt.
    

vaszabi 8637 2011. május 21. 19:55   Válasz erre: 8636
Lukoil asszem
    

infantri 8636 2011. május 21. 19:52   Válasz erre: 8635
Tbányáról Tata felé volt egy petrom kút most nem tudom mi.Ott?
    

vaszabi 8635 2011. május 21. 19:45   Válasz erre: 8633
Tatabánya magasságában összehozhatnánk egy találkát!
Optinál és Petinél leszek elõzõ nap ..olajhûtõt rakunk Mpeti barátom gépére onnan indulunk Másnap reggel!!!
    

vaszabi 8634 2011. május 21. 19:42   Válasz erre: 8632
Á monogám típus vagyok...egyszer választok párt :-DDDD
    

infantri 8633 2011. május 21. 19:42   Válasz erre: 8631
Szerintem 1-es.
    

dinne 8632 2011. május 21. 19:41   Válasz erre: 8630
Akkor kénytelen leszel a Petire hajtani:-)
    

vaszabi 8631 2011. május 21. 19:40  
Na Peti merre mentek?????
    

vaszabi 8630 2011. május 21. 19:39   Válasz erre: 8629
Ez rossz vicc... mi lenne velünk ;-)
    

dinne 8629 2011. május 21. 19:38   Válasz erre: 8628
Földet rá
    

vaszabi 8628 2011. május 21. 19:37   Válasz erre: 8627
:-DDDD
    

dinne 8627 2011. május 21. 19:36   Válasz erre: 8626
Az meg is trágyázna:-DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 8626 2011. május 21. 19:35   Válasz erre: 8625
Neked Bálint gazdára lenne szükséged .-DDDD
    

dinne 8625 2011. május 21. 19:34   Válasz erre: 8623
Ahol dolgozom van állatorvosi rendelõ, csak nincs röntgen:-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 8624 2011. május 21. 19:33   Válasz erre: 8622
Meg pipamocsok :-D
    

vaszabi 8623 2011. május 21. 19:33   Válasz erre: 8621
Akkor lehet repedés...az olyan kellemesen tud nyilalni mintha beleb@sznának egy fejszét!
    

vaszabi 8622 2011. május 21. 19:31   Válasz erre: 8619
gyógyterep köll neki ...iszappakolással :-DDD
    

dinne 8621 2011. május 21. 19:31   Válasz erre: 8615
Még meg van dagadva a bokám körül hol kevesébe hol jobban. Ha rosszul mozdulok belenyílal a cucc. Kenegetem de itt már csak a Szelei búcsúból származó szentelvíz segít.
    

dinne 8620 2011. május 21. 19:28   Válasz erre: 8616
Inni azt bírok. A torkommal semmi problémám nincs.-)
    

infantri 8619 2011. május 21. 19:28   Válasz erre: 8617
Adj Rá gyogypuszit!:)))
    

vaszabi 8618 2011. május 21. 19:28   Válasz erre: 8616
Elviszem én...az nem is kérdés...de a bõrtanga kötelezõ!!! :-DDDD
    

vaszabi 8617 2011. május 21. 19:27   Válasz erre: 8613
És pontosan hogy fáj? Bele nyilal? És hol?
    

infantri 8616 2011. május 21. 19:27   Válasz erre: 8611
Este azért birsz inni?
Ülj Szabi mögé.
    

vaszabi 8615 2011. május 21. 19:26   Válasz erre: 8611
Hát állva pisálj te ...nem vagyol jány :-D
Na komolyan ...akkor irány az orvos ..bár ha lelappadt túl komoly baja nem lehet de azért nem árt az óvatosság!!!!
    

infantri 8614 2011. május 21. 19:26   Válasz erre: 8612
Hupákolás,gazemberség;-)
    

dinne 8613 2011. május 21. 19:26   Válasz erre: 8612
Ez itt a sánta brigád:-)
    

vaszabi 8612 2011. május 21. 19:24   Válasz erre: 8609
Komolyan!!! Kérem ne gyerekeskedjünk ...mi a kutttyának a f@sza van ittt :-DDDDDDDD
    

dinne 8611 2011. május 21. 19:22   Válasz erre: 8608
Csökkennek az esélyeim. Azon gondolkozok csak el kéne menni dokihoz. Pénteken véletlenül leguggoltam azt hittem beszarok annyira fájt a bokám.
    

vaszabi 8610 2011. május 21. 19:22   Válasz erre: 8609
Tényleg én Nyíregyháza érintésével gondoltam! :-)
    

infantri 8609 2011. május 21. 19:21   Válasz erre: 8608
Nagycenk felé:))
    

vaszabi 8608 2011. május 21. 19:19  
Merre mentek a Dinora?
    

vaszabi 8607 2011. május 21. 19:17   Válasz erre: 8605
Uff!
    

vaszabi 8606 2011. május 21. 19:17   Válasz erre: 8604
Úgy 5 éve vettem megint egy komoly görkorit és kipróbáltam magam ...ment a lépcsõn le elõre hátra az ugratások is ..de azért már féltettem a csontjaim :-) meg hát a bokát térdet igen csak igénybe veszi...de állóképességnek fõleg combra kiváló!!!
Aztán eladtam ...inkább a motorozás ...Gumiszett lett belõle:-)
Volt valami videónk is VHS-en de hogy az már hol lehet ?
    

infantri 8605 2011. május 21. 19:13   Válasz erre: 8604
Off!
    

vaszabi 8604 2011. május 21. 19:11   Válasz erre: 8603
Cirka 15 éve ezeket a trükköket nyomtam ,meg még sok mást ..13-as lépcsõsorról leugrat , robogóval húzatás 50-nel, kukák fölött magasság ugrás verseny , utána távolság ugrás ..180° 360° ugrások ...de szép is volt....meg de régen volt :-)
http://www.youtube.com/watch?v=x1Yw167LqAY
http://www.youtube.com/watch?v=w0WQuDf5Nhk
    

infantri 8603 2011. május 21. 18:31   Válasz erre: 8602
Ha te mondod.
    

vaszabi 8602 2011. május 21. 18:27   Válasz erre: 8599
Az elv hasonló!
http://www.youtube.com/watch?v=emo9IJFnB2M
    

infantri 8601 2011. május 21. 18:21   Válasz erre: 8600
Nyáron vághatja a tüzifát nekünk.
    

vaszabi 8600 2011. május 21. 18:20   Válasz erre: 8598
Ja a Dinnyének a hátsó kerék helyére körfûrészlap kell és verhetetlen lesz fatörzsben :-DDD
    

vaszabi 8599 2011. május 21. 18:19   Válasz erre: 8596
Felkapja és odapattintja az elejét ami ettõl kirugózik és a motor pályája kap egy ívet...olyasmi ez mint amit a deszkások csinálnak!
Különben is nézd má hogy kitalpal a fára mint egy homlokrakodógép :-DDDDDDDDD
    

infantri 8598 2011. május 21. 18:16   Válasz erre: 8597
Favágó?
    

vaszabi 8597 2011. május 21. 18:13   Válasz erre: 8594
Ja mint a múltkor az erdõbe...azon behaltam..elsõ kerékkel átugratott..hátsó megakadt....megyek segíteni ez meg nyél gázzal kaparja le a faháncsot :-DDD Mondom hé !!!! Ha ez fog egyet kilõsz mint mint egy rakéta....:-DDDDDDDDDD Segítek hintáztatjuk át a hátsó kereket és csak húzza a gázt mint állat...bele égett az agyába ha nagy a baj nagy gáz :-DDDD Tehát kész életveszély a csóka :-DDDDDDD
    

infantri 8596 2011. május 21. 18:07   Válasz erre: 8595
Az eleje ép,hogy érinti:)
    

vaszabi 8595 2011. május 21. 18:06   Válasz erre: 8590
Hát én ha a szerintem már 200kg súroló Domimmal Így odab@sznék a fatörzsnek az elsõ kerékkel az már ketté törne :-DDDDD
Egyébként egy ilyet simán ki tudok kerülni :-DD
Ja mikor legutóbb mentünk Kanyar,Gcs,Dinnyus,Opti akkor a fenyõerdõbe sikerült egy jó vaskos törzsre felültetnem a gép hasát ott libikókáztam ..de a végén csak átmentem rajta :-)
    

dinne 8594 2011. május 21. 13:59   Válasz erre: 8590
A rosszat tökéletesen elõ tudom adni kisebb fatörzsön:-)
    

dinne 8593 2011. május 21. 13:53   Válasz erre: 8591
MIlyen TV-be. Hajnali négyig melóztam:-(
    

kanyar 8592 2011. május 21. 13:23   Válasz erre: 8590
Én is így próbálom, csak nem jön össze! :-)
    

infantri 8591 2011. május 21. 09:13  
Dinnye!
Most vagy a tv-be:))))
    

infantri 8590 2011. május 21. 08:07   Válasz erre: 8529
Szabi!
Így kell a fatörzsön!
http://www.youtube.com/watch?v=xZGK7d1RfDs&feature=player_embedded#at=248
    

SZICSU 8589 2011. május 21. 06:52   Válasz erre: 8583
Eccercsak...Nemsokára!Majd szólok.;-)
    

vaszabi 8588 2011. május 20. 22:12   Válasz erre: 8587
Jó éjt mr.WP
    

infantri 8587 2011. május 20. 22:10  
Cakát!
Holnap dolog.
    

vaszabi 8586 2011. május 20. 22:02   Válasz erre: 8585
Bár ha jobban belegondolok 4 gyerek :-DDDD
    

vaszabi 8585 2011. május 20. 22:01   Válasz erre: 8584
Néha jön egy radiátor-mail de már megszokták a szeleburdi családot...1 asszony 3gyerek :-DDDDDD
    

infantri 8584 2011. május 20. 21:59   Válasz erre: 8582
Szomszédoknak is tetszik?
    

vaszabi 8583 2011. május 20. 21:52  
Szicsu mikor is jössz legközelebb ? Jó a bor ..de jó ám ;-)
    

vaszabi 8582 2011. május 20. 21:38  
Így nyomjuk ! :-DDDDDDDDDd
    

infantri 8581 2011. május 20. 21:34   Válasz erre: 8534
Megnéztem.
Joje!
    

vaszabi 8580 2011. május 20. 21:27   Válasz erre: 8578
Ja az az 1..két há ..kánonban...beszállhatsz!
    

vaszabi 8579 2011. május 20. 21:26   Válasz erre: 8576
A kár egy olyan esemény amikor valakinek a valamilyét olyan behatás éri amely során az a valami veszít értékébõl...sõt akár tönkre megy juhéjjjjjjjj Csicsó nének.....
    

infantri 8578 2011. május 20. 21:26   Válasz erre: 8577
Bongo bong?
    

vaszabi 8577 2011. május 20. 21:23   Válasz erre: 8574
Mennyit annyit még meg kell kóstolnom Szicsu borát is olyan lelkesen hozta hogy egyem a szívét! :-D Mingggyáááááá gyüvök!!!!!! Manu Chao Bondo számát énekeljük a kislányommal jóóóó a buli :-DDDDDDDDDD
    

infantri 8576 2011. május 20. 21:22   Válasz erre: 8575
Akár.
    

vaszabi 8575 2011. május 20. 21:20   Válasz erre: 8573
Halat? :-DDDDDDDDDDD
    

infantri 8574 2011. május 20. 21:19   Válasz erre: 8572
Ne igyál annyit.
    

infantri 8573 2011. május 20. 21:18   Válasz erre: 8571
Ettem.
    

vaszabi 8572 2011. május 20. 21:12  
Nincs valakinek 80millája indulni akarok a Dakaron!!!! De gyorsan utaljon míg hatnak a sörök :-DDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 8571 2011. május 20. 21:10  
Na mi van africa rider bealudtál !!!!!!!!!!!!!!
    

vaszabi 8570 2011. május 20. 21:05   Válasz erre: 8569
Áháááááááá vallatni akarod gumibottal :-DDDD
    

infantri 8569 2011. május 20. 21:03   Válasz erre: 8567
Megkérdezem Dinnyust is.
    


vaszabi 8567 2011. május 20. 20:51   Válasz erre: 8566
Mindig én!!! Én iszom a sört!!! És én vagyok a profi hard endúkó király császár :-DDDDDDDDDDDDD
Na jó mot van bennem 4sör Téglát pucoltunk meg sittet pakoltunk....holnap falazás...Jó idõ sör mi kell még :-DDDDDDDd
    

infantri 8566 2011. május 20. 20:39   Válasz erre: 8565
Ma te vagy a férfi?
    

vaszabi 8565 2011. május 20. 20:34   Válasz erre: 8563
Ja mi a f@sz másik végén vagyunk :-DDDDD
    

vaszabi 8564 2011. május 20. 20:33   Válasz erre: 8562
Én azt tudom :-))))
    

infantri 8563 2011. május 20. 20:20   Válasz erre: 8561
Nem szeretném ha megkúrna az áram.
    

infantri 8562 2011. május 20. 20:19   Válasz erre: 8560
A hátulja jött meg.
    

vaszabi 8561 2011. május 20. 20:18   Válasz erre: 8557
Neked elektrofóbiád van vazze :-DDD
    

vaszabi 8560 2011. május 20. 20:17   Válasz erre: 8559
Az jó mert már nem bírja az eleje a durva stílusomat :-D
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők