16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 8459 2011. május 18. 20:47   Válasz erre: 8458
Hát azé :-D
    

infantri 8458 2011. május 18. 20:45   Válasz erre: 8457
Függõleges a vége.
    

vaszabi 8457 2011. május 18. 20:43   Válasz erre: 8456
Majd ugratunk a felmenõ végén :-D
    

infantri 8456 2011. május 18. 20:39   Válasz erre: 8454
Remélem õsszel tudunk menni kalotára.Majd jössz azt szarunk az optikára!
Nézd Zséék:
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/husaberg-endurozas-81690
    

infantri 8455 2011. május 18. 20:36   Válasz erre: 8453
Upsz!Benéztem.
Õ a gyenge láncszem.
    

vaszabi 8454 2011. május 18. 20:35   Válasz erre: 8452
Most hozok haza is bucegit...az volt a legfinomabb...annyit meséltem róla hogy kell haza hoznom :-DDD
    

vaszabi 8453 2011. május 18. 20:34   Válasz erre: 8451
Az ok tudom te gyorsan regenerálódsz ;-) ...de a Dinnyusé?
    

infantri 8452 2011. május 18. 20:34   Válasz erre: 8450
Majd kortyolunk.
    

infantri 8451 2011. május 18. 20:33   Válasz erre: 8449
Má el birok szaladni ha kedvetek szottyan:)
    

vaszabi 8450 2011. május 18. 20:33   Válasz erre: 8448
ugye, hogy ugye
    

vaszabi 8449 2011. május 18. 20:32   Válasz erre: 8447
Na mi van ídes ecsém hogy van a lábikód ?
    

infantri 8448 2011. május 18. 20:25   Válasz erre: 8446
Úgy se rossz!
    

dinne 8447 2011. május 18. 20:23   Válasz erre: 8445
A szíj meg a daráló lenne:-)
    

vaszabi 8446 2011. május 18. 20:11   Válasz erre: 8444
Sörrel!!!!!
    

vaszabi 8445 2011. május 18. 20:11   Válasz erre: 8443
Tényleg tud valaki olcsón szüretelõ kádat...bukót szeretnék :-DDDDDDD
Azt hiszem holnap megyek is pakolásra...meg persze hullámvasutazni ;-)
    

infantri 8444 2011. május 18. 18:46   Válasz erre: 8371
Szódával elmegy nem?
    

gcs 8443 2011. május 18. 12:42   Válasz erre: 8435
Csoda, hogy egyedül be mert volna vállalni egy ekkora arcot :-))) De legalább a mocsárban magadnak is megcsinálhatod az iszap pakolást. Sõt, ha mázlid van még egy kis teknõsbáka is kerül rá :-)))
    

SZICSU 8442 2011. május 18. 06:41  
Viszek Szabi!Ne aggódj!
    

vaszabi 8441 2011. május 17. 23:24   Válasz erre: 8439
Jó éjt ..aztán vigyázni a sötétbrn ;-)
    

vaszabi 8440 2011. május 17. 23:24  
Lassan itt a dinnyeszezon , állítólag vannak kanibál példányok :-DDD
    

kanyar 8439 2011. május 17. 23:23  
Nacakát
    

vaszabi 8438 2011. május 17. 23:22   Válasz erre: 8436
:-D
    

kanyar 8437 2011. május 17. 23:21   Válasz erre: 8435
Azért is fizetni kell!
    

kanyar 8436 2011. május 17. 23:20   Válasz erre: 8433
Így van ,, ifj. padonvan" :-)))
    

vaszabi 8435 2011. május 17. 23:20   Válasz erre: 8432
Azt nem is mondtam voltam wellness kezelésen egy arcpakolás 20.000.-ft mondom a csajnak mi az hogy húúúúsz ezer....mire õ na kérem egy ekkora arcra :-DDDDDD


Persze az egész csak vicc , nem járok én sehova max a mocsárba :-D
    

kanyar 8434 2011. május 17. 23:17   Válasz erre: 8431
Nagy tankot? Az kell! :-))))))
    

vaszabi 8433 2011. május 17. 23:17   Válasz erre: 8430
Teljesen ki mûveltek a mestereim ..azt is tudom hogy az eb sz@r az minimum
2db TY-t tartalmaz :-)
    

kanyar 8432 2011. május 17. 23:16   Válasz erre: 8428
3XL-est! Abba befér a sõr és jager!
    

vaszabi 8431 2011. május 17. 23:15   Válasz erre: 8428
Állítólag holnap kapunk új nyál-tálakat is :-DDDDDDDDDD
    

kanyar 8430 2011. május 17. 23:15   Válasz erre: 8429
Látom tudsz mindent! :-))))))
    

vaszabi 8429 2011. május 17. 23:14   Válasz erre: 8427
Persze ..hajtok a sörre :-D
    

vaszabi 8428 2011. május 17. 23:13   Válasz erre: 8423
Jól van 3 bentlakó már lesz vaszabi,gcs,kanyar lassan megtelik a kis szoba :-DDDDD
Hányas méretû hátulzipzáros kötõs ujjú kabátka kell kanyar :-DDDD
    

kanyar 8427 2011. május 17. 23:13   Válasz erre: 8425
Ezt nekem írtad! :-)
    

kanyar 8426 2011. május 17. 23:11   Válasz erre: 8421
Pedig de! Van akinek a nyugati tényezõ jön be! Menõ, kényelmes, sarkítottan szép!
Én meg egyszerû vagyok mint a viaszgyertya!
    

vaszabi 8425 2011. május 17. 23:10   Válasz erre: 8423
Fiatalság bolondság :-)
    

vaszabi 8424 2011. május 17. 23:09   Válasz erre: 8422
Ez ám a mondat kérem!!! Dr Kanyar ;-)
    

kanyar 8423 2011. május 17. 23:09   Válasz erre: 8422
Mi van?
Ez hüle! Vaze
    

kanyar 8422 2011. május 17. 23:08   Válasz erre: 8421
A táj vadságával párosuló emberi jó irányú tényezõ!
    

vaszabi 8421 2011. május 17. 23:03  
Talán a vérünkben van ? ;-)
    

vaszabi 8420 2011. május 17. 23:02  
Az mivel magyarázható hogy van aki egyszer kimegy Erdélybe és onnantól a rabja lesz..mert olyan megmagyarázhatatlanul békés melegség járja át az embert azon a földön!
Voltam már Ausztriába is ...hogy is fogalmazzak olyan zsûrisen "nem jött át" :-D
    

kanyar 8419 2011. május 17. 22:59   Válasz erre: 8418
Azzal menne is! És mennénk is!!!!!!!!!!!!
    

vaszabi 8418 2011. május 17. 22:58   Válasz erre: 8417
Holnap nekiállok egy teleport fülkét gyártani mert ez így nem állapot kérem! :-)
    

vaszabi 8417 2011. május 17. 22:57  
Te holnap zárj be ugorjunk ki kajálni :-DDDDDDDDDD
    

kanyar 8416 2011. május 17. 22:56   Válasz erre: 8415
Úgy van!!!!!!!!!!!!! :-)))
    

vaszabi 8415 2011. május 17. 22:54   Válasz erre: 8413
Asztória vagy mi volt....Csülök Pékné módra ÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóó :-O
    

vaszabi 8414 2011. május 17. 22:53   Válasz erre: 8412
Te meglátogatjuk a pincér haverunkat...csak úgy hátbaveregetni barátian :-DDDDDD
    

kanyar 8413 2011. május 17. 22:52   Válasz erre: 8411
Na ugye hogy ugye!
    

kanyar 8412 2011. május 17. 22:52   Válasz erre: 8410
Én értem? értem aztán ne!
    

vaszabi 8411 2011. május 17. 22:52   Válasz erre: 8409
Bucegi sört akarok...meg Ursust Szilvával , a többi nem számít....na jó a Dagi csárda az igeenn kérem!!!!!!!! ;-)
    

vaszabi 8410 2011. május 17. 22:50   Válasz erre: 8408
Mármint érted a nyáron :o)
    

kanyar 8409 2011. május 17. 22:50   Válasz erre: 8407
Sokat fogsz xarni ezektõl a gagyiktól, és legyengülsz! Normális kaja kell a magyarnak nem olyan xar! :-)))))))))))
    

vaszabi 8408 2011. május 17. 22:49   Válasz erre: 8406
Komoly! Mi páran elkezdjük... legalábbis annyi cucc lesz nálunk :-DDDDDD
    

vaszabi 8407 2011. május 17. 22:47   Válasz erre: 8404
Arról volt szó hogy energiagazdag ételek kellenek , cézár saláta , búzacsíra, szója fasírt light kólával meg ilyenek :-DDDDDDD
    

kanyar 8406 2011. május 17. 22:47   Válasz erre: 8405
Akkor mi?
    

vaszabi 8405 2011. május 17. 22:46   Válasz erre: 8403
Akarom mondani ez nem is vicc...megtárgyaljuk!!!!!!
    

kanyar 8404 2011. május 17. 22:45   Válasz erre: 8401
Csak ha nem fõzünk!
    

vaszabi 8403 2011. május 17. 22:45   Válasz erre: 8402
:-DDD
    

kanyar 8402 2011. május 17. 22:44   Válasz erre: 8363
Én is ott leszek, és megtárgyaljuk a második honfoglalást!


Szálhasys
    

vaszabi 8401 2011. május 17. 22:44   Válasz erre: 8399
Egy purina takarmányos zsákkal elég?
    

vaszabi 8400 2011. május 17. 22:43   Válasz erre: 8399
Pszt..! figyelj csak itt van a piros dominatoros csávó a honlapos!
    

kanyar 8399 2011. május 17. 22:42   Válasz erre: 8398
IGEN! Te hozod mert nem lesz utasod! :-)
    

vaszabi 8398 2011. május 17. 22:39   Válasz erre: 8394
Vegyek borsot most akciós :-DDDDDDD
    

kanyar 8397 2011. május 17. 22:39   Válasz erre: 8369
Milyen gumiér-t?
    

vaszabi 8396 2011. május 17. 22:39   Válasz erre: 8394
A dinnye horkolása majd elijeszti...a Peti meg a légvédelem lesz :-DD
    

vaszabi 8395 2011. május 17. 22:38   Válasz erre: 8392
Az jó imádok eltévedni...ne aggódj van iránytûm :-DDD
    

kanyar 8394 2011. május 17. 22:38   Válasz erre: 8371
Kóbor medve is! :-)
    

vaszabi 8393 2011. május 17. 22:37   Válasz erre: 8391
Ki olyan állat hogy összekoszolja magát, meg a sár ..homok, meg erdõk , állatok pfújj undorító az a sok ökör :-DDDDDD
    

kanyar 8392 2011. május 17. 22:37   Válasz erre: 8388
Az eltévedés meg lesssssz! :-) nincs útjelzõtábla!
    

kanyar 8391 2011. május 17. 22:35   Válasz erre: 8362
Igen! ez álmodozás! Mára a Honda xarik endurot építeni, mert ,,nincs piaca" ! :-(
Egyébként tényleg! Ki endurozik manapság?
    

vaszabi 8390 2011. május 17. 22:32   Válasz erre: 8389
Hozzál bort :-D
    

vaszabi 8389 2011. május 17. 22:32   Válasz erre: 8383
Jöhetsz !!!
    

vaszabi 8388 2011. május 17. 22:31  
Te naggyon jó ez a 664 tetszik...sok leágazás is látszik...gondolom pár magaslatra körülnézni ha eltévedne az ember ! :-)
    

vaszabi 8387 2011. május 17. 22:30  
Úgy hát :-D
    

kanyar 8386 2011. május 17. 22:27   Válasz erre: 8356
Úgy van vaze! :-DDDDDD
    

SZICSU 8385 2011. május 17. 22:27  
Na megyek szunyókálni,mert holnap is korán kell kelni...Cakát!
    

SZICSU 8384 2011. május 17. 22:23   Válasz erre: 8382
Gyerekkorom óta Ö kezel.;-)
    

SZICSU 8383 2011. május 17. 22:22  
Melózol holnap?Mert,ha nem,elgurulnék feléd visszaadni a pókjaidat.
    

vaszabi 8382 2011. május 17. 22:22   Válasz erre: 8381
Hát... orvost is tudni kell választani :-)
    

SZICSU 8381 2011. május 17. 22:21   Válasz erre: 8380
A doki mondta...kell az antioxidáns a szervezetnek.:-)
    

vaszabi 8380 2011. május 17. 22:20   Válasz erre: 8378
Te kis alkesz :-)
    

SZICSU 8379 2011. május 17. 22:19   Válasz erre: 8377
Csakis a Domival!
    

SZICSU 8378 2011. május 17. 22:18   Válasz erre: 8376
Van már speciális kannám,ami pont jól belefér a dobozba...;-)
    

vaszabi 8377 2011. május 17. 22:17   Válasz erre: 8375
Mivel jössz?
    

vaszabi 8376 2011. május 17. 22:17   Válasz erre: 8374
Motoron bort ?
    

SZICSU 8375 2011. május 17. 22:16   Válasz erre: 8373
Szárazd.Gyönk mellett.
    

SZICSU 8374 2011. május 17. 22:16  
Meg hozok haza egy kis borocskát,mert kiürült a demkó...
    

vaszabi 8373 2011. május 17. 22:16   Válasz erre: 8372
Na és hová?
    

SZICSU 8372 2011. május 17. 22:05   Válasz erre: 8370
Nem a kádban tartom,hanem a Domi tankjában.Csak az a baj,hogy gyorsan kiszárad....:-D Holnap megyek a napfényes Tolna megyébe,megriogatom egy kicsit az erdei állatokat.
    

vaszabi 8371 2011. május 17. 21:45  
Kanyar megnéztem a 664-es utat jónak tûnik ;-) ott is vannak kóbor kutyák ?
    

vaszabi 8370 2011. május 17. 21:44   Válasz erre: 8368
De a benzint ugye elõbb leengedted a kádból! :-D
    

SZICSU 8369 2011. május 17. 21:37  
Kanyar!Csütörtökön ha megyek a gumáért az jó?
    

SZICSU 8368 2011. május 17. 21:36  
Valamit csak eltekertél azon a dinamón,mert a sz.gépem azt mondta tegnap,hogy nem mûködök többet!Utólag visszagondolva,lehet,hogy nem kellett volna bevinni a zuhany alá?:-DDD
    

vaszabi 8367 2011. május 17. 21:22   Válasz erre: 8365
Mi van sikerült megfürödni? :-DD
    

vaszabi 8366 2011. május 17. 21:21   Válasz erre: 8363
Jól van _Látom gcs kolléga is veszi a fordulatot, érdekes a domi tulajoknak milyen jó a humorérzékük :-DDD ;-)
    

SZICSU 8365 2011. május 17. 21:19  
Sehun,senki........
    

SZICSU 8364 2011. május 17. 21:06  
Hahóóóó!
    

gcs 8363 2011. május 17. 12:47   Válasz erre: 8360
Nálam is szoktak jelentkezni elvonási tünetek, amikor nem motorozhatok, de ilyen súlyosak még nem voltak :-D Majd viszünk gumijátékokat az intézetbe. Ja, és üdvözlöm Napoleont.

Üdv
Churchill :-))
    

Okta 8362 2011. május 17. 11:22  
Félig Domi: a nagy Ááámerikában 2012-es modell az XR650L:
http://powersports.honda.com/2012/xr650l.aspx

Ezzel a mondattal azért vitatkoznék:
"New graphics for 2012 keep it looking up to date, too."

Öhöm... :-)

Nincs ár mellette, az elõzõ modell (2009) ára USD6500,- ami kb. HUF1.235.000,-

Nekem ez a Domi blokkos XR amúgy nagyon bejön, csak sajnos itthon ritka, mint a blue dahila. ;-)
    

vaszabi 8361 2011. május 17. 09:04   Válasz erre: 8359
Különben is mi az hogy rendbe ...nem kaszálni voltam :-DDDDDDD
    

vaszabi 8360 2011. május 17. 09:04   Válasz erre: 8359
Hát persze...most jött értem két szimpatikus fehér ruhás ember..meg egy szép új fehér kabátot is kaptam tõlük de szerintem fordítva adták rám...és azt mondták megnézhetem belülrõl a mentõautót..és szirénáznak is Tök király volt...kaptam egy marék Tik-tak-ot is de elég keserû íze volt..és most azt mondták kipróbálhatok egy szobát amit direkt endurósoknak fejlesztettek ki gyakorolni az eséseket...állítólag nem tudom magam megütni...na megyek is...mert Napóleon már végzett és sorra akarok kerülni Churchill elõtt :-DDDDDDDDDDDDDDDd
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők