| infantri | 8456 | 2011. május 18. 20:39 | Válasz erre: 8454 |
|
Remélem õsszel tudunk menni kalotára.Majd jössz azt szarunk az optikára! Nézd Zséék: http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/husaberg-endurozas-81690 |
| vaszabi | 8454 | 2011. május 18. 20:35 | Válasz erre: 8452 |
|
Most hozok haza is bucegit...az volt a legfinomabb...annyit meséltem róla hogy kell haza hoznom :-DDD
|
| vaszabi | 8453 | 2011. május 18. 20:34 | Válasz erre: 8451 |
|
Az ok tudom te gyorsan regenerálódsz ;-) ...de a Dinnyusé?
|
| vaszabi | 8445 | 2011. május 18. 20:11 | Válasz erre: 8443 |
|
Tényleg tud valaki olcsón szüretelõ kádat...bukót szeretnék :-DDDDDDD Azt hiszem holnap megyek is pakolásra...meg persze hullámvasutazni ;-) |
| gcs | 8443 | 2011. május 18. 12:42 | Válasz erre: 8435 |
|
Csoda, hogy egyedül be mert volna vállalni egy ekkora arcot :-))) De legalább a mocsárban magadnak is megcsinálhatod az iszap pakolást. Sõt, ha mázlid van még egy kis teknõsbáka is kerül rá :-)))
|
| vaszabi | 8440 | 2011. május 17. 23:24 |
|
Lassan itt a dinnyeszezon , állítólag vannak kanibál példányok :-DDD
|
| vaszabi | 8435 | 2011. május 17. 23:20 | Válasz erre: 8432 |
|
Azt nem is mondtam voltam wellness kezelésen egy arcpakolás 20.000.-ft mondom a csajnak mi az hogy húúúúsz ezer....mire õ na kérem egy ekkora arcra :-DDDDDD Persze az egész csak vicc , nem járok én sehova max a mocsárba :-D |
| vaszabi | 8433 | 2011. május 17. 23:17 | Válasz erre: 8430 |
|
Teljesen ki mûveltek a mestereim ..azt is tudom hogy az eb sz@r az minimum 2db TY-t tartalmaz :-) |
| vaszabi | 8431 | 2011. május 17. 23:15 | Válasz erre: 8428 |
|
Állítólag holnap kapunk új nyál-tálakat is :-DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8428 | 2011. május 17. 23:13 | Válasz erre: 8423 |
|
Jól van 3 bentlakó már lesz vaszabi,gcs,kanyar lassan megtelik a kis szoba :-DDDDD Hányas méretû hátulzipzáros kötõs ujjú kabátka kell kanyar :-DDDD |
| kanyar | 8426 | 2011. május 17. 23:11 | Válasz erre: 8421 |
|
Pedig de! Van akinek a nyugati tényezõ jön be! Menõ, kényelmes, sarkítottan szép! Én meg egyszerû vagyok mint a viaszgyertya! |
| kanyar | 8422 | 2011. május 17. 23:08 | Válasz erre: 8421 |
|
A táj vadságával párosuló emberi jó irányú tényezõ!
|
| vaszabi | 8420 | 2011. május 17. 23:02 |
|
Az mivel magyarázható hogy van aki egyszer kimegy Erdélybe és onnantól a rabja lesz..mert olyan megmagyarázhatatlanul békés melegség járja át az embert azon a földön! Voltam már Ausztriába is ...hogy is fogalmazzak olyan zsûrisen "nem jött át" :-D |
| vaszabi | 8418 | 2011. május 17. 22:58 | Válasz erre: 8417 |
|
Holnap nekiállok egy teleport fülkét gyártani mert ez így nem állapot kérem! :-)
|
| vaszabi | 8415 | 2011. május 17. 22:54 | Válasz erre: 8413 |
|
Asztória vagy mi volt....Csülök Pékné módra ÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóó :-O
|
| vaszabi | 8414 | 2011. május 17. 22:53 | Válasz erre: 8412 |
|
Te meglátogatjuk a pincér haverunkat...csak úgy hátbaveregetni barátian :-DDDDDD
|
| vaszabi | 8411 | 2011. május 17. 22:52 | Válasz erre: 8409 |
|
Bucegi sört akarok...meg Ursust Szilvával , a többi nem számít....na jó a Dagi csárda az igeenn kérem!!!!!!!! ;-)
|
| kanyar | 8409 | 2011. május 17. 22:50 | Válasz erre: 8407 |
|
Sokat fogsz xarni ezektõl a gagyiktól, és legyengülsz! Normális kaja kell a magyarnak nem olyan xar! :-)))))))))))
|
| vaszabi | 8408 | 2011. május 17. 22:49 | Válasz erre: 8406 |
|
Komoly! Mi páran elkezdjük... legalábbis annyi cucc lesz nálunk :-DDDDDD
|
| vaszabi | 8407 | 2011. május 17. 22:47 | Válasz erre: 8404 |
|
Arról volt szó hogy energiagazdag ételek kellenek , cézár saláta , búzacsíra, szója fasírt light kólával meg ilyenek :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 8405 | 2011. május 17. 22:46 | Válasz erre: 8403 |
|
Akarom mondani ez nem is vicc...megtárgyaljuk!!!!!!
|
| kanyar | 8402 | 2011. május 17. 22:44 | Válasz erre: 8363 |
|
Én is ott leszek, és megtárgyaljuk a második honfoglalást! Szálhasys |
| vaszabi | 8400 | 2011. május 17. 22:43 | Válasz erre: 8399 |
|
Pszt..! figyelj csak itt van a piros dominatoros csávó a honlapos!
|
| vaszabi | 8396 | 2011. május 17. 22:39 | Válasz erre: 8394 |
|
A dinnye horkolása majd elijeszti...a Peti meg a légvédelem lesz :-DD
|
| vaszabi | 8395 | 2011. május 17. 22:38 | Válasz erre: 8392 |
|
Az jó imádok eltévedni...ne aggódj van iránytûm :-DDD
|
| vaszabi | 8393 | 2011. május 17. 22:37 | Válasz erre: 8391 |
|
Ki olyan állat hogy összekoszolja magát, meg a sár ..homok, meg erdõk , állatok pfújj undorító az a sok ökör :-DDDDDD
|
| kanyar | 8392 | 2011. május 17. 22:37 | Válasz erre: 8388 |
|
Az eltévedés meg lesssssz! :-) nincs útjelzõtábla!
|
| kanyar | 8391 | 2011. május 17. 22:35 | Válasz erre: 8362 |
|
Igen! ez álmodozás! Mára a Honda xarik endurot építeni, mert ,,nincs piaca" ! :-( Egyébként tényleg! Ki endurozik manapság? |
| vaszabi | 8388 | 2011. május 17. 22:31 |
|
Te naggyon jó ez a 664 tetszik...sok leágazás is látszik...gondolom pár magaslatra körülnézni ha eltévedne az ember ! :-)
|
| SZICSU | 8383 | 2011. május 17. 22:22 |
|
Melózol holnap?Mert,ha nem,elgurulnék feléd visszaadni a pókjaidat.
|
| SZICSU | 8381 | 2011. május 17. 22:21 | Válasz erre: 8380 |
|
A doki mondta...kell az antioxidáns a szervezetnek.:-)
|
| SZICSU | 8378 | 2011. május 17. 22:18 | Válasz erre: 8376 |
|
Van már speciális kannám,ami pont jól belefér a dobozba...;-)
|
| SZICSU | 8372 | 2011. május 17. 22:05 | Válasz erre: 8370 |
|
Nem a kádban tartom,hanem a Domi tankjában.Csak az a baj,hogy gyorsan kiszárad....:-D Holnap megyek a napfényes Tolna megyébe,megriogatom egy kicsit az erdei állatokat.
|
| vaszabi | 8371 | 2011. május 17. 21:45 |
|
Kanyar megnéztem a 664-es utat jónak tûnik ;-) ott is vannak kóbor kutyák ?
|
| vaszabi | 8370 | 2011. május 17. 21:44 | Válasz erre: 8368 |
|
De a benzint ugye elõbb leengedted a kádból! :-D
|
| SZICSU | 8368 | 2011. május 17. 21:36 |
|
Valamit csak eltekertél azon a dinamón,mert a sz.gépem azt mondta tegnap,hogy nem mûködök többet!Utólag visszagondolva,lehet,hogy nem kellett volna bevinni a zuhany alá?:-DDD
|
| vaszabi | 8366 | 2011. május 17. 21:21 | Válasz erre: 8363 |
|
Jól van _Látom gcs kolléga is veszi a fordulatot, érdekes a domi tulajoknak milyen jó a humorérzékük :-DDD ;-)
|
| gcs | 8363 | 2011. május 17. 12:47 | Válasz erre: 8360 |
|
Nálam is szoktak jelentkezni elvonási tünetek, amikor nem motorozhatok, de ilyen súlyosak még nem voltak :-D Majd viszünk gumijátékokat az intézetbe. Ja, és üdvözlöm Napoleont. Üdv Churchill :-)) |
| Okta | 8362 | 2011. május 17. 11:22 |
|
Félig Domi: a nagy Ááámerikában 2012-es modell az XR650L: http://powersports.honda.com/2012/xr650l.aspx Ezzel a mondattal azért vitatkoznék: "New graphics for 2012 keep it looking up to date, too." Öhöm... :-) Nincs ár mellette, az elõzõ modell (2009) ára USD6500,- ami kb. HUF1.235.000,- Nekem ez a Domi blokkos XR amúgy nagyon bejön, csak sajnos itthon ritka, mint a blue dahila. ;-) |
| vaszabi | 8361 | 2011. május 17. 09:04 | Válasz erre: 8359 |
|
Különben is mi az hogy rendbe ...nem kaszálni voltam :-DDDDDDD
|
| vaszabi | 8360 | 2011. május 17. 09:04 | Válasz erre: 8359 |
|
Hát persze...most jött értem két szimpatikus fehér ruhás ember..meg egy szép új fehér kabátot is kaptam tõlük de szerintem fordítva adták rám...és azt mondták megnézhetem belülrõl a mentõautót..és szirénáznak is Tök király volt...kaptam egy marék Tik-tak-ot is de elég keserû íze volt..és most azt mondták kipróbálhatok egy szobát amit direkt endurósoknak fejlesztettek ki gyakorolni az eséseket...állítólag nem tudom magam megütni...na megyek is...mert Napóleon már végzett és sorra akarok kerülni Churchill elõtt :-DDDDDDDDDDDDDDDd
|