| vaszabi | 8357 | 2011. május 16. 23:33 | Válasz erre: 8324 |
|
Ugye milyen fontos vagyok...rajtam múlik például ,hogy Tökön egy benzinkutas megtudja -é mosni tökét :-DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8356 | 2011. május 16. 23:29 | Válasz erre: 8336 |
|
Igaza van nem..hát de! Mert a teló az akár a telefon szlenges megfelelõje is lehet ami ugyebár mint köztudott nem segít túl sokat egy 230kg körüli endúró motorkerékpárnak az út egyenetlenségeinek az elnyelésében ...az csak arra való hogy a füledhez téve felhívd barátaid ...fõleg akkor mikor nem érnek rá(én már csak tudom) ugye Kanyar :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 8354 | 2011. május 16. 23:24 | Válasz erre: 8328 |
|
Segítsek? Kereszt-rejtvényben jó vagyok sõt még hosszában is! :-DDDDDD Vagy ezek matek-példák, vagy találós kérdések vagy mik..mik? ;-) |
| kanyar | 8343 | 2011. május 16. 22:16 | Válasz erre: 8341 |
|
Ha Te mondod! Biztos azé, mert látom hova megyünk! :-DDDDD |
| kanyar | 8328 | 2011. május 16. 21:30 | Válasz erre: 8310 |
|
Ha jól emlékszem ott más efektek is vannak, amihez nem elég fél óra, és nem tudok most többet szánni rá, mert van bent 28db megoldani valom! :-(
|
| vaszabi | 8314 | 2011. május 16. 20:42 | Válasz erre: 8312 |
|
Hát már össze futhatnánk valami terepelésen ;-)
|
| misu62 | 8310 | 2011. május 16. 20:36 | Válasz erre: 8289 |
|
Még a csütõrtöki délelõtbe belefér-e a klr 650 barátom ott is tiltásokat kellene mérni.Pontosabban szerdán este tudná megmondani 100%-ra,hogy tud e jönni .
|
| vaszabi | 8309 | 2011. május 16. 20:32 | Válasz erre: 8308 |
|
Tudod egy olyan dolog amit a motor felnijére rakva haladni tudsz aszfalton és terepen :-DDD (olyan csupasz pisztolyosan értve) Bocs de nem hagyhattam ki ;-)
|
| misu62 | 8308 | 2011. május 16. 20:29 | Válasz erre: 8298 |
|
Én is bejárattam ugy hogy oil csere. Te szicsu mi az a guma???? |
| vaszabi | 8307 | 2011. május 16. 20:15 | Válasz erre: 8305 |
|
Megbeszéltük semmi érzelmet nem viszünk a motorozásba :-DDDD
|
| vaszabi | 8306 | 2011. május 16. 20:13 | Válasz erre: 8305 |
|
Dehogy!!!!! Horkol mint állat...nem is mint két állat :-DDDDD
|
| vaszabi | 8304 | 2011. május 16. 20:09 | Válasz erre: 8299 |
|
Minden hétvégén nem hívhatom motorozni ..mert félek a végén az asszony kirakja a szûrét és hozzám költözik.....:-DDDDD
|
| infantri | 8299 | 2011. május 16. 20:05 | Válasz erre: 8297 |
|
Tönkre teszed a drágádat. Még a múlt hetet se heverte ki:) |
| SZICSU | 8298 | 2011. május 16. 20:05 |
|
Kanyar itt vagy?Megrendelted már a gumát?Vége a bejáratásnak!!!!!:-))))
|
| misu62 | 8288 | 2011. május 15. 21:06 | Válasz erre: 8287 |
|
Jövõhéten lenne-e annyi idõd,hogy kimérnénk a tiltásokat ez is rendbe lenne?
|
| vaszabi | 8283 | 2011. május 15. 20:52 | Válasz erre: 8279 |
|
Ennyi év után már minimum a 0, vagy a semmi kell hogy legyen az asszony ellenállása .....vagy nem arra gondoltál
|
| misu62 | 8282 | 2011. május 15. 20:52 | Válasz erre: 8279 |
|
Ok.Olajcsere következik, azt a fém szürõt érdemes-e kivenni?
|
| vaszabi | 8281 | 2011. május 15. 20:50 | Válasz erre: 8278 |
|
Persze aki profi..meg bizniszül profi karokat :-)
|
| infantri | 8277 | 2011. május 15. 20:42 |
|
Van aki szerint nehéz motorral könnyû:)) Még egy videó: http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-gois-85862 |
| infantri | 8275 | 2011. május 15. 20:41 | Válasz erre: 8274 |
|
Africán van,hogy egy ujj sincs a kuplungon. A kormányt fogom:) |
| vaszabi | 8274 | 2011. május 15. 20:39 | Válasz erre: 8269 |
|
Jó, de ezekkel a kis biciklikkel láthatóan könnyebb a szûk forduló meg a lábbal térddel irányítás...nem akar akkora súly bedõlni! A kedvenc részem az egy ujj a kuplungon....a domin minimum a 3 :-DDDDDDD |
| misu62 | 8270 | 2011. május 15. 20:32 | Válasz erre: 8267 |
|
Húú, ez nekem magas inkább rádbizom.Nem kérdeztem hülyeséget?
|
| infantri | 8269 | 2011. május 15. 20:31 |
|
Ez is jó!: http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-87301 |
| kanyar | 8268 | 2011. május 15. 20:28 | Válasz erre: 8266 |
|
nem semmi a pali! Sííímán kerülgeti a konkurenciat!
|
| kanyar | 8267 | 2011. május 15. 20:26 | Válasz erre: 8257 |
|
A három vezetékbõl kettõt kell összekötni, ami nyitáskor tilt!
|