16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 8359 2011. május 17. 04:39  
Szabi minden rendbe?
    

vaszabi 8358 2011. május 16. 23:35  
Hejjjjj de búg ez a dinamó :-D
    

vaszabi 8357 2011. május 16. 23:33   Válasz erre: 8324
Ugye milyen fontos vagyok...rajtam múlik például ,hogy Tökön egy benzinkutas megtudja -é mosni tökét :-DDDDDDDDDD
    

vaszabi 8356 2011. május 16. 23:29   Válasz erre: 8336
Igaza van nem..hát de! Mert a teló az akár a telefon szlenges megfelelõje is lehet ami ugyebár mint köztudott nem segít túl sokat egy 230kg körüli endúró motorkerékpárnak az út egyenetlenségeinek az elnyelésében ...az csak arra való hogy a füledhez téve felhívd barátaid ...fõleg akkor mikor nem érnek rá(én már csak tudom) ugye Kanyar :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 8355 2011. május 16. 23:24   Válasz erre: 8346
Én gyorsan szoktam :-D
    

vaszabi 8354 2011. május 16. 23:24   Válasz erre: 8328
Segítsek? Kereszt-rejtvényben jó vagyok sõt még hosszában is! :-DDDDDD
Vagy ezek matek-példák, vagy találós kérdések vagy mik..mik? ;-)
    

infantri 8353 2011. május 16. 22:35  
Cakát!
    

kanyar 8352 2011. május 16. 22:34  
Nacakát!
    

misu62 8351 2011. május 16. 22:28  
cakát fiúk!
    

misu62 8350 2011. május 16. 22:27   Válasz erre: 8347
nekem már van
    

infantri 8349 2011. május 16. 22:26   Válasz erre: 8348
Majd motorral megyünk:)
    

kanyar 8348 2011. május 16. 22:24   Válasz erre: 8346
Hol van az még!
    

kanyar 8347 2011. május 16. 22:24   Válasz erre: 8345
Köszönöm, de rajtam nem segít. Esetleg neked!
    

infantri 8346 2011. május 16. 22:19   Válasz erre: 8343
Lassan indulunk.
    

misu62 8345 2011. május 16. 22:19   Válasz erre: 8344
csütörtökön vigyek pár lityit?
    

kanyar 8344 2011. május 16. 22:16   Válasz erre: 8342
Az jó!
    

kanyar 8343 2011. május 16. 22:16   Válasz erre: 8341
Ha Te mondod!
Biztos azé, mert látom hova megyünk! :-DDDDD
    

misu62 8342 2011. május 16. 22:15   Válasz erre: 8340
2200ft/l kb számlásan
    

infantri 8341 2011. május 16. 22:14   Válasz erre: 8340
Há me nem?
    

kanyar 8340 2011. május 16. 22:12   Válasz erre: 8337
Há mos mé?
    

kanyar 8339 2011. május 16. 22:11   Válasz erre: 8338
bizony amennyiért adják!
    

misu62 8338 2011. május 16. 21:52   Válasz erre: 8336
castrol actevo 10,40est mennyiért kapod?




    

infantri 8337 2011. május 16. 21:45   Válasz erre: 8336
Az.
Mi van veled?
Sziporkázól!
    

kanyar 8336 2011. május 16. 21:43   Válasz erre: 8335
Nem csillapító! :-O
    

infantri 8335 2011. május 16. 21:41   Válasz erre: 8334
Akkó jáó.
A héten jön teló.
    

kanyar 8334 2011. május 16. 21:40   Válasz erre: 8333
Akkor megvan! :-)
    

infantri 8333 2011. május 16. 21:36   Válasz erre: 8332
Hosszabb mint 1m viszont keskenyebb.
    

kanyar 8332 2011. május 16. 21:34   Válasz erre: 8330
1m X 1m ?
    

misu62 8331 2011. május 16. 21:34   Válasz erre: 8329
OK. Megértem majd máskor.
    

infantri 8330 2011. május 16. 21:32   Válasz erre: 8329
Csak egy kis hely kell.

    

kanyar 8329 2011. május 16. 21:31   Válasz erre: 8327
Nem érek rá! :-)
    

kanyar 8328 2011. május 16. 21:30   Válasz erre: 8310
Ha jól emlékszem ott más efektek is vannak, amihez nem elég fél óra, és nem tudok most többet szánni rá, mert van bent 28db megoldani valom! :-(
    

infantri 8327 2011. május 16. 21:30   Válasz erre: 8326
Én megyek holnap az XT-vel.
    

kanyar 8326 2011. május 16. 21:28   Válasz erre: 8298
Miko gyüsz érte?
    

infantri 8325 2011. május 16. 21:06   Válasz erre: 8324
Melegits a tüzhelyen.
    

SZICSU 8324 2011. május 16. 21:06  
Elmegyek tusolni,mert ha nincs áram,nincs meleg víz.
    

infantri 8323 2011. május 16. 21:04   Válasz erre: 8322
Gyorsan mindjárt beér...
    

SZICSU 8322 2011. május 16. 21:02   Válasz erre: 8321
Már készítem a gyertyát....
    

infantri 8321 2011. május 16. 21:01   Válasz erre: 8317
Nemsoká áramszünet?
    

infantri 8320 2011. május 16. 21:01   Válasz erre: 8317
Reggel óta nyomom.
    

SZICSU 8319 2011. május 16. 21:01   Válasz erre: 8317
Tekerd a dinamót!:-D
    

infantri 8318 2011. május 16. 20:59   Válasz erre: 8316
Ha te mondod:)
    

vaszabi 8317 2011. május 16. 20:59  
Na Csõõõ csávók megyek melóba!!!
    

vaszabi 8316 2011. május 16. 20:58   Válasz erre: 8315
Az olyan lányos lenne :-DDDDDDDDD
    

infantri 8315 2011. május 16. 20:57   Válasz erre: 8307
Nem is kell!
    

vaszabi 8314 2011. május 16. 20:42   Válasz erre: 8312
Hát már össze futhatnánk valami terepelésen ;-)
    

misu62 8313 2011. május 16. 20:39   Válasz erre: 8311
Ez a jó válasz.kösz
    

misu62 8312 2011. május 16. 20:38   Válasz erre: 8309
hehe!Jössz te még az én utcámba viccmester!!
    

SZICSU 8311 2011. május 16. 20:37   Válasz erre: 8309
Fõleg terepen!Stoplis guma!:-))))
    

misu62 8310 2011. május 16. 20:36   Válasz erre: 8289
Még a csütõrtöki délelõtbe belefér-e a klr 650 barátom ott is tiltásokat kellene mérni.Pontosabban szerdán este tudná megmondani 100%-ra,hogy tud e jönni .
    

vaszabi 8309 2011. május 16. 20:32   Válasz erre: 8308
Tudod egy olyan dolog amit a motor felnijére rakva haladni tudsz aszfalton és terepen :-DDD (olyan csupasz pisztolyosan értve) Bocs de nem hagyhattam ki ;-)
    

misu62 8308 2011. május 16. 20:29   Válasz erre: 8298
Én is bejárattam ugy hogy oil csere.
Te szicsu mi az a guma????
    

vaszabi 8307 2011. május 16. 20:15   Válasz erre: 8305
Megbeszéltük semmi érzelmet nem viszünk a motorozásba :-DDDD
    

vaszabi 8306 2011. május 16. 20:13   Válasz erre: 8305
Dehogy!!!!! Horkol mint állat...nem is mint két állat :-DDDDD
    

infantri 8305 2011. május 16. 20:10   Válasz erre: 8304
Nem ez a titkos vágyatok?
    

vaszabi 8304 2011. május 16. 20:09   Válasz erre: 8299
Minden hétvégén nem hívhatom motorozni ..mert félek a végén az asszony kirakja a szûrét és hozzám költözik.....:-DDDDD
    

infantri 8303 2011. május 16. 20:08   Válasz erre: 8302
Ok!
    

vaszabi 8302 2011. május 16. 20:07   Válasz erre: 8301
Igen Kanyarnál van!
    

infantri 8301 2011. május 16. 20:07   Válasz erre: 8300
Sd kártyát küldted?
    

vaszabi 8300 2011. május 16. 20:06   Válasz erre: 8299
Próbálom formába hozni.. :-DDD
    

infantri 8299 2011. május 16. 20:05   Válasz erre: 8297
Tönkre teszed a drágádat.
Még a múlt hetet se heverte ki:)
    

SZICSU 8298 2011. május 16. 20:05  
Kanyar itt vagy?Megrendelted már a gumát?Vége a bejáratásnak!!!!!:-))))
    

vaszabi 8297 2011. május 16. 19:58  
Lassan terepezni kellene egyet olyan rég volt már szombat :-DDD
    

vaszabi 8296 2011. május 16. 19:57  
Halló!
    

SZICSU 8295 2011. május 16. 19:43  
Jó szurkolást!
    

infantri 8294 2011. május 16. 19:20  
Jó reggelt!
    

kanyar 8293 2011. május 15. 21:52  
Jócakát!
    

infantri 8292 2011. május 15. 21:15  
Cakát!
    

misu62 8291 2011. május 15. 21:12   Válasz erre: 8289
Ok.
Jó éjt!
    

vaszabi 8290 2011. május 15. 21:10  
Na jó éjt dagonya pajtások ;-)
    

kanyar 8289 2011. május 15. 21:09   Válasz erre: 8288
Hétfõn megbeszéljük!
    

misu62 8288 2011. május 15. 21:06   Válasz erre: 8287
Jövõhéten lenne-e annyi idõd,hogy kimérnénk a tiltásokat ez is rendbe lenne?
    

misu62 8287 2011. május 15. 21:02   Válasz erre: 8284
Én is arra gndoltam!
    

vaszabi 8286 2011. május 15. 21:02   Válasz erre: 8285
:-DDDDD
    

kanyar 8285 2011. május 15. 20:59   Válasz erre: 8283
Az megvan! :-DDDDDDDDDD
    

kanyar 8284 2011. május 15. 20:58   Válasz erre: 8282
Csak a vázból!
    

vaszabi 8283 2011. május 15. 20:52   Válasz erre: 8279
Ennyi év után már minimum a 0, vagy a semmi kell hogy legyen az asszony ellenállása .....vagy nem arra gondoltál
    

misu62 8282 2011. május 15. 20:52   Válasz erre: 8279
Ok.Olajcsere következik, azt a fém szürõt érdemes-e kivenni?
    

vaszabi 8281 2011. május 15. 20:50   Válasz erre: 8278
Persze aki profi..meg bizniszül profi karokat :-)
    

kanyar 8280 2011. május 15. 20:47   Válasz erre: 8277
Ezt én is hallottam valahol! :-)
    

kanyar 8279 2011. május 15. 20:44   Válasz erre: 8276
Ellenállást mérve! Vagy 0 vagy semmi!
    

kanyar 8278 2011. május 15. 20:43   Válasz erre: 8274
Nekem csak két ujjam fér el a kuplung karon!
    

infantri 8277 2011. május 15. 20:42  
Van aki szerint nehéz motorral könnyû:))

Még egy videó:
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-gois-85862
    

misu62 8276 2011. május 15. 20:41   Válasz erre: 8272
Ezt a hibát is méri a mûszer?
    

infantri 8275 2011. május 15. 20:41   Válasz erre: 8274
Africán van,hogy egy ujj sincs a kuplungon.
A kormányt fogom:)
    

vaszabi 8274 2011. május 15. 20:39   Válasz erre: 8269
Jó, de ezekkel a kis biciklikkel láthatóan könnyebb a szûk forduló meg a lábbal térddel irányítás...nem akar akkora súly bedõlni!
A kedvenc részem az egy ujj a kuplungon....a domin minimum a 3 :-DDDDDDD
    

kanyar 8273 2011. május 15. 20:37   Válasz erre: 8269
És még élvezi is! :-)
    

kanyar 8272 2011. május 15. 20:36   Válasz erre: 8270
Dehogy! Nekem is ki van kötve!
    

misu62 8271 2011. május 15. 20:35   Válasz erre: 8269
Kicsit olyan triálos, de naggyon ügyes!
    

misu62 8270 2011. május 15. 20:32   Válasz erre: 8267
Húú, ez nekem magas inkább rádbizom.Nem kérdeztem hülyeséget?
    

infantri 8269 2011. május 15. 20:31  
Ez is jó!:
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/enduro-87301
    

kanyar 8268 2011. május 15. 20:28   Válasz erre: 8266
nem semmi a pali! Sííímán kerülgeti a konkurenciat!
    

kanyar 8267 2011. május 15. 20:26   Válasz erre: 8257
A három vezetékbõl kettõt kell összekötni, ami nyitáskor tilt!
    

infantri 8266 2011. május 15. 20:25   Válasz erre: 8265
Érzi a ritmust.
    

kanyar 8265 2011. május 15. 20:24   Válasz erre: 8258
Hát ez a manyus nem szarozik!!!!
    

vaszabi 8264 2011. május 15. 20:19   Válasz erre: 8263
Neki már biztos nem :-)
    

infantri 8263 2011. május 15. 20:18   Válasz erre: 8262
Félelmetes ahogy megy.
    

misu62 8262 2011. május 15. 20:17   Válasz erre: 8261
félelmetes helyen mennek
    

vaszabi 8261 2011. május 15. 20:14   Válasz erre: 8258
A hang nem tetszik de a lovas profi!
    

misu62 8260 2011. május 15. 20:13   Válasz erre: 8258
NEM SEMMI!!!
CSAK NEM 4T??
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők