| infantri | 8258 | 2011. május 15. 20:08 |
|
Ezt lesd: http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/enduro-on-board-87612 Nem megy szarul. |
| misu62 | 8257 | 2011. május 15. 14:22 | Válasz erre: 8141 |
|
Szia kanyar! Úgy tûnik ha nincs az oldaltámasz lenyitva pöc röff.Lehet ez, megzavarja a gyujtást ?? Hogy orvosolható errõl volt szó a régi forumon akárhogy nem is lehet kikötni ugye?????? A karbiból leengedtem a benzint volt benne egy kis kosz ! |
| dinne | 8254 | 2011. május 15. 12:16 | Válasz erre: 8238 |
|
Már rohad:-), akarom mondani már lohad. 2-3 nap és jobb lesz mint újkorában-)
|
| vaszabi | 8252 | 2011. május 15. 12:03 |
|
De jó lesz alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Felmálházva terepelni juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
|
| vaszabi | 8251 | 2011. május 15. 12:02 | Válasz erre: 8249 |
|
Legyen ..menjen át egy hegyen..trallalalla lááááááá :-DDDD
|
| infantri | 8248 | 2011. május 15. 11:55 | Válasz erre: 8247 |
|
Az ilyen utakat ismeri.Amik számozottak. Tavaly mikor kalota felõl mentünk a hasadéknak az is ilyen út volt. Majd össze kéne lõni ezeket. |
| infantri | 8246 | 2011. május 15. 11:47 | Válasz erre: 8245 |
|
Megnéztem. Megnézem a térképem ismeri e.Ha igen elmentem az utat. |
| kanyar | 8244 | 2011. május 15. 11:36 | Válasz erre: 8240 |
|
Még a rómaiak építették ezt is. Hegy gerincen megy végig, és nó aszfalt!
|
| infantri | 8243 | 2011. május 15. 11:36 | Válasz erre: 8242 |
|
Tréfáltam. Mondj egy települést amin átmegy az út. |
| kanyar | 8240 | 2011. május 15. 11:27 |
|
A google earth -on nézzétek meg a 664-es utat. Olyan mint a Transalpina aszfalt elõtt!
|
| gcs | 8238 | 2011. május 15. 10:11 | Válasz erre: 8237 |
|
A bokád javul? Kár, hogy a driftelésed a homokban nem lett megörökítve, ha már ekkora áldozatot hoztál érte. :-) Pedig tényleg jó volt.
|
| vaszabi | 8234 | 2011. május 14. 23:09 |
|
itt is meg van! http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/mert-endurozni-jo-87613 |
| infantri | 8227 | 2011. május 14. 22:23 | Válasz erre: 8226 |
|
Maximális tíz pont Dinnyének a sárban fetrengésért!
|
| vaszabi | 8226 | 2011. május 14. 22:21 | Válasz erre: 8225 |
|
Jó, lett jó lett ...Jóóóó lett Sokkot kaptál olyan jó :-DDD
|
| vaszabi | 8224 | 2011. május 14. 22:14 |
|
Jó szórakozást! http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum |
| vaszabi | 8223 | 2011. május 14. 22:12 | Válasz erre: 8222 |
|
Hát olyan lassan akar meglenni ..már a You tube is lassú :-(
|
| vaszabi | 8221 | 2011. május 14. 22:05 |
|
You tube a sportmotorra majd át kell konvertálnom mert 140M lett!
|
| dinne | 8202 | 2011. május 14. 21:11 | Válasz erre: 8200 |
|
Nem abellált. Ez olyan mint a szarok az optikára.:-DDDDDDDDDDDDDDDD
|
| infantri | 8200 | 2011. május 14. 21:05 | Válasz erre: 8196 |
|
Érdekel a hátsó rugóstagom? Ez volt a kérdés. Túl élénk és aberrált a fantáziátok. |
| dinne | 8196 | 2011. május 14. 21:01 | Válasz erre: 8186 |
|
Én azt mondtam hogy a Peti kérdezte hogy érdekel e hátsója
|
| vaszabi | 8195 | 2011. május 14. 20:59 | Válasz erre: 8185 |
|
Kik? Te mert motoroztál...az asszony meg mert nem voltál otthon ? :-DDDD
|
| infantri | 8194 | 2011. május 14. 20:59 | Válasz erre: 8186 |
|
Nem leszek a játékszered http://www.youtube.com/watch?v=Xr4de_jFi7Y |
| kanyar | 8191 | 2011. május 14. 20:56 | Válasz erre: 8189 |
|
Dehát a te hátulsód meg elsõd a téma! Asszony tudja?
|
| vaszabi | 8190 | 2011. május 14. 20:56 | Válasz erre: 8185 |
|
Örülök hogy jól éreztétek magatokat ;-) Én is!!
|
| vaszabi | 8186 | 2011. május 14. 20:53 |
|
Te Peti azt mondta a dinnye ,hogy neki ígérted a hátsódat...mondom nekem meg az elejét! Ebbõl Partyzás lesz :-DDDDDDDDDDDd |
| dinne | 8183 | 2011. május 14. 20:51 | Válasz erre: 8177 |
|
Nem biztos hogy az asszony maga engedett volna este ha enyhe mocsárillattal fekszek le.
|
| vaszabi | 8180 | 2011. május 14. 20:51 |
|
Én haza jöttem ..egy Soproni démon lecsúszott..és már neki is álltam a videónak! Kb. egy óra és fent lesz!!! Kösz mindenkinek a részvételt, marha jó nap volt ;-) |
| gcs | 8172 | 2011. május 14. 20:23 |
|
Köszi a mai napot mindenkinek, baromi jól éreztem magam. Fürdés és vacsi után ismét kezdem embernek érezni magam :-)))
|
| infantri | 8170 | 2011. május 13. 18:20 |
|
Õk is gyakorolnak. http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/cross/korbe-korbe-i-87529 http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/cross/korbe-korbe-ii-87530 |
| vaszabi | 8167 | 2011. május 12. 21:08 | Válasz erre: 8166 |
|
A homok-dombra meg ültettem dinnyepalántákat...abba hátha jobban fog a hátsó :-DDD
|
| Okta | 8161 | 2011. május 12. 11:55 | Válasz erre: 8160 |
|
Eldumálok itt magammal. :-) Hozzászólásai egy csokorban: http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=989821&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9052962 |