16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 8259 2011. május 15. 20:08  
Helló halló! Kop-kop van itt valaki?
    

infantri 8258 2011. május 15. 20:08  
Ezt lesd:
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/onboard/enduro-on-board-87612
Nem megy szarul.
    

misu62 8257 2011. május 15. 14:22   Válasz erre: 8141
Szia kanyar!
Úgy tûnik ha nincs az oldaltámasz lenyitva pöc röff.Lehet ez, megzavarja a gyujtást ??
Hogy orvosolható errõl volt szó a régi forumon akárhogy nem is lehet kikötni ugye??????
A karbiból leengedtem a benzint volt benne egy kis kosz !
    

Okta 8256 2011. május 15. 14:19   Válasz erre: 8242
Mikor? Hová?
    

kanyar 8255 2011. május 15. 12:21   Válasz erre: 8254
Akko jó!
    

dinne 8254 2011. május 15. 12:16   Válasz erre: 8238
Már rohad:-), akarom mondani már lohad. 2-3 nap és jobb lesz mint újkorában-)
    

kanyar 8253 2011. május 15. 12:13   Válasz erre: 8251
Egy másik transalpina amit nem aszfaltoznak!?
    

vaszabi 8252 2011. május 15. 12:03  
De jó lesz alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Felmálházva terepelni juhéjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!
    

vaszabi 8251 2011. május 15. 12:02   Válasz erre: 8249
Legyen ..menjen át egy hegyen..trallalalla lááááááá :-DDDD
    

vaszabi 8250 2011. május 15. 12:01  
Tessék menni ebédelni!!! :-DDDD
    

kanyar 8249 2011. május 15. 12:00   Válasz erre: 8248
OK! Lesz még ilyen bõven!
    

infantri 8248 2011. május 15. 11:55   Válasz erre: 8247
Az ilyen utakat ismeri.Amik számozottak.
Tavaly mikor kalota felõl mentünk a hasadéknak az is ilyen út volt.
Majd össze kéne lõni ezeket.
    

kanyar 8247 2011. május 15. 11:48   Válasz erre: 8246
OK! A környéken van még sok ilyen!
    

infantri 8246 2011. május 15. 11:47   Válasz erre: 8245
Megnéztem.
Megnézem a térképem ismeri e.Ha igen elmentem az utat.
    

kanyar 8245 2011. május 15. 11:38   Válasz erre: 8243
Vulcan-ból Schela felé
    

kanyar 8244 2011. május 15. 11:36   Válasz erre: 8240
Még a rómaiak építették ezt is. Hegy gerincen megy végig, és nó aszfalt!
    

infantri 8243 2011. május 15. 11:36   Válasz erre: 8242
Tréfáltam.
Mondj egy települést amin átmegy az út.
    

kanyar 8242 2011. május 15. 11:35   Válasz erre: 8241
Hát mi van veled? hova megyünk?
    

infantri 8241 2011. május 15. 11:28   Válasz erre: 8240
Melyik ország?
    

kanyar 8240 2011. május 15. 11:27  
A google earth -on nézzétek meg a 664-es utat. Olyan mint a Transalpina aszfalt elõtt!
    

Winchi 8239 2011. május 15. 11:09   Válasz erre: 8234
Jó a vidi!
Nyomjad gCsabám!:-))
    

gcs 8238 2011. május 15. 10:11   Válasz erre: 8237
A bokád javul? Kár, hogy a driftelésed a homokban nem lett megörökítve, ha már ekkora áldozatot hoztál érte. :-) Pedig tényleg jó volt.
    

dinne 8237 2011. május 15. 09:00   Válasz erre: 8227
Csak kerestem a palántázásra alkalmas talajt:-)
    

vaszabi 8236 2011. május 15. 07:48   Válasz erre: 8235
OK! Majd szervezkedünk ;-)
    

gcs 8235 2011. május 15. 07:40   Válasz erre: 8234
Jó lett. Már várom a következõt... :-))
    

vaszabi 8234 2011. május 14. 23:09  
itt is meg van!
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/mert-endurozni-jo-87613
    

kanyar 8233 2011. május 14. 22:41  
cakát!
    

kanyar 8232 2011. május 14. 22:41   Válasz erre: 8226
lett jó! :-)
    

infantri 8231 2011. május 14. 22:33   Válasz erre: 8230
Cakát!
    

vaszabi 8230 2011. május 14. 22:28  
Na, Jó éjt!!
    

vaszabi 8229 2011. május 14. 22:25   Válasz erre: 8228
Sõt szinte gurult :-D
    

vaszabi 8228 2011. május 14. 22:25   Válasz erre: 8227
Milyet vetõdött :-)
    

infantri 8227 2011. május 14. 22:23   Válasz erre: 8226
Maximális tíz pont Dinnyének a sárban fetrengésért!
    

vaszabi 8226 2011. május 14. 22:21   Válasz erre: 8225
Jó, lett jó lett ...Jóóóó lett Sokkot kaptál olyan jó :-DDD
    

infantri 8225 2011. május 14. 22:19   Válasz erre: 8224
Jó lett.
    

vaszabi 8224 2011. május 14. 22:14  
Jó szórakozást!
http://www.youtube.com/user/distenable?feature=mhum
    

vaszabi 8223 2011. május 14. 22:12   Válasz erre: 8222
Hát olyan lassan akar meglenni ..már a You tube is lassú :-(
    

kanyar 8222 2011. május 14. 22:10   Válasz erre: 8221
8mm-es filmen van? 140méter? :-)
    

vaszabi 8221 2011. május 14. 22:05  
You tube a sportmotorra majd át kell konvertálnom mert 140M lett!
    

infantri 8220 2011. május 14. 22:04   Válasz erre: 8217
sportmotor?
    

kanyar 8219 2011. május 14. 22:03   Válasz erre: 8217
Trükközöl?
    

kanyar 8218 2011. május 14. 22:02   Válasz erre: 8216
Még semmi! nem vagyunk folyósak!
    

vaszabi 8217 2011. május 14. 22:02  
"A video feldolgozása folyamatban"...elvileg pár perc!
    

vaszabi 8216 2011. május 14. 22:01  
Mi folyik itt kérem?
    

infantri 8215 2011. május 14. 21:59   Válasz erre: 8213
Lehet webkamerázik Dinnyussal.
    

kanyar 8214 2011. május 14. 21:59   Válasz erre: 8212
Ja! nem történt semmi érdekes!
    

kanyar 8213 2011. május 14. 21:50   Válasz erre: 8212
Szabi most nem ér ránk!
    

infantri 8212 2011. május 14. 21:46  
Pár képet nem lehet?
    

kanyar 8211 2011. május 14. 21:45   Válasz erre: 8210
Hát persze! Hemperegsz a Szabi elõtt! :-))))
    

dinne 8210 2011. május 14. 21:24   Válasz erre: 8208
Fiatalság, bolondság:-)
    

kanyar 8209 2011. május 14. 21:23   Válasz erre: 8207
Tudod Te azt! :-)
    

infantri 8208 2011. május 14. 21:22   Válasz erre: 8206
Mondtam vigyázz!Csak azon jár az eszük!
    

dinne 8207 2011. május 14. 21:21   Válasz erre: 8206
Milyen résen?:-)
    

kanyar 8206 2011. május 14. 21:18   Válasz erre: 8205
Jaja! Résen vagyok!
    

infantri 8205 2011. május 14. 21:15   Válasz erre: 8204
Ismerlek egy ideje.
A két fiatallal vigyázz!
    

kanyar 8204 2011. május 14. 21:12   Válasz erre: 8203
Há még jóhogy!
    

infantri 8203 2011. május 14. 21:11   Válasz erre: 8201
Bíztam benned.
    

dinne 8202 2011. május 14. 21:11   Válasz erre: 8200
Nem abellált. Ez olyan mint a szarok az optikára.:-DDDDDDDDDDDDDDDD
    

kanyar 8201 2011. május 14. 21:07   Válasz erre: 8200
Én nem fantáziálok! csak Õk! :-)))
    

infantri 8200 2011. május 14. 21:05   Válasz erre: 8196
Érdekel a hátsó rugóstagom?
Ez volt a kérdés.
Túl élénk és aberrált a fantáziátok.
    

vaszabi 8199 2011. május 14. 21:02  
Na megyek fürdeni! Ha kész jövök és feldobom!!!!
    

kanyar 8198 2011. május 14. 21:02   Válasz erre: 8195
:-DDDDDDD
    

vaszabi 8197 2011. május 14. 21:01   Válasz erre: 8196
Úgy még pikánssabb :-DDDDDDDDDDDD
    

dinne 8196 2011. május 14. 21:01   Válasz erre: 8186
Én azt mondtam hogy a Peti kérdezte hogy érdekel e hátsója
    

vaszabi 8195 2011. május 14. 20:59   Válasz erre: 8185
Kik? Te mert motoroztál...az asszony meg mert nem voltál otthon ? :-DDDD
    

infantri 8194 2011. május 14. 20:59   Válasz erre: 8186
Nem leszek a játékszered
http://www.youtube.com/watch?v=Xr4de_jFi7Y
    

vaszabi 8193 2011. május 14. 20:58   Válasz erre: 8191
:-DDDDDDD
    

kanyar 8192 2011. május 14. 20:57   Válasz erre: 8190
Én is!!!!!!
    

kanyar 8191 2011. május 14. 20:56   Válasz erre: 8189
Dehát a te hátulsód meg elsõd a téma! Asszony tudja?
    

vaszabi 8190 2011. május 14. 20:56   Válasz erre: 8185
Örülök hogy jól éreztétek magatokat ;-) Én is!!
    

infantri 8189 2011. május 14. 20:55   Válasz erre: 8186
Nem állok közétek:)))))))
    

kanyar 8188 2011. május 14. 20:55   Válasz erre: 8186
Hát akkor én kilépek!
    

kanyar 8187 2011. május 14. 20:53   Válasz erre: 8183
Hol lettél mocsárszagú?
    

vaszabi 8186 2011. május 14. 20:53  
Te Peti azt mondta a dinnye ,hogy neki ígérted a hátsódat...mondom nekem meg az elejét!
Ebbõl Partyzás lesz :-DDDDDDDDDDDd
    

dinne 8185 2011. május 14. 20:52   Válasz erre: 8180
Mi is köszönjük Szabi ezt a napot:-)
    

kanyar 8184 2011. május 14. 20:52   Válasz erre: 8180
Hogy jött közbe a démon? :-)
    

dinne 8183 2011. május 14. 20:51   Válasz erre: 8177
Nem biztos hogy az asszony maga engedett volna este ha enyhe mocsárillattal fekszek le.
    

vaszabi 8182 2011. május 14. 20:51   Válasz erre: 8179
Mi a fejed? :-)
    

kanyar 8181 2011. május 14. 20:51   Válasz erre: 8179
Jegelés, kenés!?
    

vaszabi 8180 2011. május 14. 20:51  
Én haza jöttem ..egy Soproni démon lecsúszott..és már neki is álltam a videónak!
Kb. egy óra és fent lesz!!!
Kösz mindenkinek a részvételt, marha jó nap volt ;-)
    

dinne 8179 2011. május 14. 20:50   Válasz erre: 8174
Meg van dagadva rendesen:-)
    

kanyar 8178 2011. május 14. 20:47   Válasz erre: 8177
tudod az út pora meg némi kényeztetés! :-)
    

infantri 8177 2011. május 14. 20:46   Válasz erre: 8173
Városi úri népek.
Még hogy fürdés.Sör:))))))
    

kanyar 8176 2011. május 14. 20:45   Válasz erre: 8175
Minden Szabinál van!
    

infantri 8175 2011. május 14. 20:44  
Kép,videó?
    

kanyar 8174 2011. május 14. 20:33  
Dinnye mi a helyzet a lábaddal?
    

kanyar 8173 2011. május 14. 20:32  
Fürdés és vacsi megvót, mostmár jó!
    

gcs 8172 2011. május 14. 20:23  
Köszi a mai napot mindenkinek, baromi jól éreztem magam. Fürdés és vacsi után ismét kezdem embernek érezni magam :-)))
    

vaszabi 8171 2011. május 13. 19:53   Válasz erre: 8170
Pont most néztem!
    


vaszabi 8169 2011. május 12. 21:34   Válasz erre: 8168
A gumi téééééééé! :-DDD
    

dinne 8168 2011. május 12. 21:21   Válasz erre: 8167
Milyen hátsóra gondolsz te?:-)
    

vaszabi 8167 2011. május 12. 21:08   Válasz erre: 8166
A homok-dombra meg ültettem dinnyepalántákat...abba hátha jobban fog a hátsó :-DDD
    

infantri 8166 2011. május 12. 20:52   Válasz erre: 8165
Miért nem kötelet fonsz?
    

vaszabi 8165 2011. május 12. 20:33   Válasz erre: 8164
Már ácsolom a függõhidat!
    

dinne 8164 2011. május 12. 18:14   Válasz erre: 8162
Elötte lökjél le magad elõtt.:-)
    

infantri 8163 2011. május 12. 13:05   Válasz erre: 8158
7577-es hsz.!!!
    

infantri 8162 2011. május 12. 12:59   Válasz erre: 8157
Bárhol le tudok zuhanni ahol Ök motoroznak.
    

Okta 8161 2011. május 12. 11:55   Válasz erre: 8160
Eldumálok itt magammal. :-)

Hozzászólásai egy csokorban: http://forum.index.hu/Article/showResultList?o=4&aq_text=&aq_cre=&user_id=989821&topic_id=&forum_id=0&aq_ext=0&t=9052962
    

Okta 8160 2011. május 12. 11:49   Válasz erre: 8159
"k0diak" néven ír.
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők