25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

Okta 8159 2011. május 12. 11:49   Válasz erre: 8158
Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, ahová rendszeresen írogat: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9052962

:-D
    

vaszabi 8158 2011. május 12. 09:35  
Ajánlom figyelmetekbe a srác oldalát!! A you tube-on ismertem meg!
http://andras-ikladi.com/2010/08/11/motorvalasztas-epites-1-o-mondd-te-mit-valasztanal
    

kanyar 8157 2011. május 12. 07:59   Válasz erre: 8154
Ahol Õk motorral mennek, ott nekünk gyalog is nehéz! :-DDDDDDDDDD
    

SZICSU 8156 2011. május 12. 07:53  
Tegnap fölmentem egy kicsit gyakorolni a hegyre....:-)Bemelegítésnek 10xmotor eldönt,felállít,hogy szokjam!Hát mit ne mondjak pattogtam,mint kegykexar a deszkán.Szerintem túl kemény a hátsó telóm...Valami más rugót kéne bele applikálni.
    

SZICSU 8155 2011. május 12. 07:48   Válasz erre: 8153
A dinnye úgyis úszik a vízen....:-))
    

vaszabi 8154 2011. május 12. 07:27  
kanyar úgy tervezd az útvonalat ...nehogy a végén bekapcsolódjunk a versenybe ...ciki lenne nekik ha pár felmálházott endúrós gurulna át az elsõk kõzt a kapun :-DDDDD
http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/palyakijeloles-aprilisban-red-bull-romaniacs-2011-87513 Júli16-20 Pont kint leszünk!
    

vaszabi 8153 2011. május 12. 07:14  
Szombatra strand idõt mondanak...Dinnye most muszály leszel fürdeni.....nincs kikerülés :-DDDD
    

misu62 8152 2011. május 11. 22:33   Válasz erre: 8149
Sajnos igen!
    

misu62 8151 2011. május 11. 22:33   Válasz erre: 8150
cakát
    

kanyar 8150 2011. május 11. 22:30   Válasz erre: 8148
Cakát!
    

kanyar 8149 2011. május 11. 22:30   Válasz erre: 8146
Minden elfagyott?
    

vaszabi 8148 2011. május 11. 22:29  
Na Pálinkás jó éjt! ;-)
    

kanyar 8147 2011. május 11. 22:29   Válasz erre: 8145
A generátor oldalon van az üresjelzõ kapcsoló, sztender kapcsoló.
A jeladót a másik oldalra rakták!
    

misu62 8146 2011. május 11. 22:25   Válasz erre: 8144
Sajnos az idén elfogy .Nem lessz utánpotlás!!
    

misu62 8145 2011. május 11. 22:22   Válasz erre: 8141
És a generátor az tõlti az aksit de ott van egy jeladó is az mit csinál??
    

vaszabi 8144 2011. május 11. 22:21   Válasz erre: 8142
2Éves...akkor az jól el volt rejtve:-DD
    

vaszabi 8143 2011. május 11. 22:19   Válasz erre: 8139
Állítólag ide is eljutok egyszer...ígéretem van rá...amit bevasalok kíméletlenül :-DDDDD
    

misu62 8142 2011. május 11. 22:19   Válasz erre: 8119
Errefelé baj van a szilvával meg a többi gyümõlcsel minden elfagyott.De a 2-éves az üvegben az is fogy.
    

kanyar 8141 2011. május 11. 22:16   Válasz erre: 8140
Leállítja!
    

misu62 8140 2011. május 11. 22:14   Válasz erre: 8126
Ok holnap leengedem
Az oldaltámasz elektronikája milyen hibát okoz .
    

kanyar 8139 2011. május 11. 22:09   Válasz erre: 8138
erre gondoltam
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/sikerult-68740
    

vaszabi 8138 2011. május 11. 22:00   Válasz erre: 8136
Az egy buckalakó laka :-D
    

vaszabi 8137 2011. május 11. 21:59   Válasz erre: 8133
Tudod én nem a kis Herceg...hanem a kis Király vagyok ×D
    

kanyar 8136 2011. május 11. 21:59   Válasz erre: 8134
Az akko valami pukli?
    

vaszabi 8135 2011. május 11. 21:58   Válasz erre: 8134
De jó puha :-D
    

vaszabi 8134 2011. május 11. 21:58   Válasz erre: 8132
Itt nincs idõ váltogatni ..hamar vége a játéknak :-DDD
    

kanyar 8133 2011. május 11. 21:57   Válasz erre: 8131
Kényeztesselek?
    

kanyar 8132 2011. május 11. 21:57   Válasz erre: 8130
Homokbányában 4-es azután kõzéptõl 3-as nyél!
    

vaszabi 8131 2011. május 11. 21:56   Válasz erre: 8129
Én a terep nevû kis bolygón ...van egy motorom amit gondozgatok... "légy szíves rajzolj nekem egy bárányt!"
    

vaszabi 8130 2011. május 11. 21:54   Válasz erre: 8128
Ja , bár ahhoz lehet én is nyuszi vagyok abban a folyósban...de majd meglátjuk !
    

kanyar 8129 2011. május 11. 21:53   Válasz erre: 8127
Te hol élsz? :-)
    

kanyar 8128 2011. május 11. 21:52   Válasz erre: 8125
Vagy 3-as .-)
    

vaszabi 8127 2011. május 11. 21:52   Válasz erre: 8126
Fekete ..vagy Jég ? :-DDDD
    

kanyar 8126 2011. május 11. 21:51   Válasz erre: 8111
Egy kis retek! Erezd le a karbi alját!
    

vaszabi 8125 2011. május 11. 21:49  
2-es nyél.....
    

vaszabi 8124 2011. május 11. 21:49   Válasz erre: 8123
Az hát..azért jó :-DDDD
    

dinne 8123 2011. május 11. 21:48   Válasz erre: 8122
szerintem most is lehetetlen küldetés:-)
    

vaszabi 8122 2011. május 11. 21:46   Válasz erre: 8121
Na ez pont olyan lesz mint akkor..és pont ott ;-)
    

dinne 8121 2011. május 11. 21:44   Válasz erre: 8120
Mert akkor bátor voltam:-)
    

vaszabi 8120 2011. május 11. 21:43   Válasz erre: 8119
Nekem nem úgy tûnt ...lendületbõl beleálltál fejjel :-D
    

dinne 8119 2011. május 11. 21:41   Válasz erre: 8118
Agyban kell bátorodnom, szereztem megint nagyon finom szilvát, benyakalok egy kicsit oszt bátrabb leszek:-)
    

vaszabi 8118 2011. május 11. 21:37   Válasz erre: 8117
Mi van vazz!!! Tessék készülni...föl köll menni a dûnén :-DDDDD
    

dinne 8117 2011. május 11. 21:21   Válasz erre: 8114
Kinek melyik a szimpatikusabb:-DDDDDDDDDDD
    

SZICSU 8116 2011. május 11. 21:16  
Hahóóóó!
    

SZICSU 8115 2011. május 11. 21:15   Válasz erre: 8111
Akkor motorozz,ne indítgass!
    

SZICSU 8114 2011. május 11. 21:13   Válasz erre: 8109
Kislyuk,nagylyuk.:-))))
    

misu62 8112 2011. május 11. 18:16   Válasz erre: 8111
Nem kéne kimérni a tiltásokat?
    

misu62 8111 2011. május 11. 18:11   Válasz erre: 8109
Kanyar!
Van egy kis gondom két utolsó nap ugyanazt csinálta. Hideginditás benzincsap kinyit ,szivató ráhúz 3-4 dikre elindul stabil 2500 körüli alapjárat igy jár 2-3 percig.Egyszer hirtelen leesik a fordulat szerintem 1000 alá és azonnal leáll. Úgy tûnik mintha elfogyna a benzin, csak tele a tank.De ekkorra szivató nincs ráhuzva automata????Na és ezután az indulás nagyon keserves szivató vagy anélkül tekeri és tekeri majd 6-8 ra beindul utána tökéletes.Közel motoroztam 200km semmi baj egyszer sem torpant meg .Mi lehet a gond találkoztál ilyen problémával???????
Sajnálom mikor nem indul szikrát kellet volna nézni eszembe volt de ekkorra beindult.
Üzemanyag,koszos karbi vagy elektronika? üdv
    

kanyar 8110 2011. május 10. 22:17  
Cakát!
    

kanyar 8109 2011. május 10. 22:17   Válasz erre: 8106
Nem egyformák a dobok!!!!
Köszönöm az ajánlást!
    

misu62 8108 2011. május 10. 22:15  
szép álmokat pszpsz
    

misu62 8107 2011. május 10. 22:13   Válasz erre: 8105
Én téged ajánlottalak, ha jót akar!!!
    

misu62 8106 2011. május 10. 22:09   Válasz erre: 8105
A jobb kipufból hiányzik valami belûrõl talán hangtompitó.

    

kanyar 8105 2011. május 10. 22:06   Válasz erre: 8102
Egybõl olaj és összes folyadék csere!, szelep légszûrõ ellenõrzés!
    

misu62 8104 2011. május 10. 22:04   Válasz erre: 8102
Majdnem elfelejtettem olaszbol való.
    

kanyar 8103 2011. május 10. 22:03   Válasz erre: 8101
Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!!
" Az út a fontos, nem az út vége. Aki gyorsan utazik az elhalaszthat mindent, amiért útra kelt."
    

misu62 8102 2011. május 10. 22:03   Válasz erre: 8100
Az eggyik barátom megvette a BMW 650 GS -t.Mit tudnál neki tanácsolni szervizigény stb
    

misu62 8101 2011. május 10. 21:51   Válasz erre: 8099
Szakitok rá idõt.21-én megyünk turázni.http://nyarlorincimotorosok.hupont.hu/1/tura-2011052122
    

kanyar 8100 2011. május 10. 21:39   Válasz erre: 8089
Ja és afrikai 2 könyök. minden stimmel. Hol a baj?
    

kanyar 8099 2011. május 10. 21:37   Válasz erre: 8097
Az már csak fél nap!

    

kanyar 8098 2011. május 10. 21:37   Válasz erre: 8089
A 44 stimmel! csak nem kw hanem Le :-)))))
a 60 meg x ezer km.
    

misu62 8097 2011. május 10. 21:36   Válasz erre: 8078
Ok.Már csak 400 km és olajcsere.Nem szereti a 90-et alig birok vele úgy menne.
    

SZICSU 8096 2011. május 10. 21:10   Válasz erre: 8095
Wasser-boxer
    

vaszabi 8095 2011. május 10. 20:59   Válasz erre: 8094
Szerintem V-kettes boxer!
    

SZICSU 8094 2011. május 10. 20:49  
Soros,egyhengeres,V-Motor....
    

vaszabi 8093 2011. május 10. 20:45   Válasz erre: 8092
Ja! Látom már a leömlõkbõl ez keresztben V :-DDDD
    

SZICSU 8092 2011. május 10. 20:42   Válasz erre: 8091
Nem értem mi a bajod vele...A telóvédõ tutira Africa-é!:-))))
    

vaszabi 8091 2011. május 10. 20:32   Válasz erre: 8090
Szóval a típus is stimmel...ennyire ócska lenne egy africa..pedig úgy rémlett hogy egy szép gép....na mindegy :-DDDDDD
    

infantri 8090 2011. május 10. 19:32   Válasz erre: 8089
Hibátlan nem értem a problémád.
Persze odaírhatta volna azt a 32000 km-t.
    

vaszabi 8089 2011. május 10. 19:04  
Nagy az Isten állatkertje :-D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_afrika_twin_600-4515555
    

vaszabi 8088 2011. május 10. 15:45   Válasz erre: 8086
Na de igazából csak kondiztam ×D
    

vaszabi 8087 2011. május 10. 15:44   Válasz erre: 8083
Tudtam!!!!! Az arcomtól nem látta a ruhám mi! Az arcom meg Speed-es mi... mert ekkora archoz sok lóerõ kell a légellenállás miatt :-DDD
    

vaszabi 8086 2011. május 10. 15:42   Válasz erre: 8081
Tudod néha próbálkozom megdönteni a fizikai alaptételeket(Newton, Lendület) ...de most sem sikerült ha kevés az erõ ész kell...de mi van ha az sincs :-DD
    

vaszabi 8084 2011. május 10. 15:40   Válasz erre: 8082
Ebben van valami :-)
    

infantri 8083 2011. május 10. 15:00   Válasz erre: 8080
Zavaró arc méret:))))
    

gcs 8082 2011. május 10. 15:00   Válasz erre: 8080
Odafelé menet kellett volna bevállalni a mocsarat, akkor biztos nem mond ilyeneket :-)
    

infantri 8081 2011. május 10. 14:59   Válasz erre: 8079
Homokon fölfelé ha nem megy,nem kell elásni a motort.Könnyebb vissza jönni.
    

vaszabi 8080 2011. május 10. 14:55   Válasz erre: 8079
Ja és persze mind a 60 km-t az új mélyguggolós közelhajolós technikával ...hát elfáradtam kisséééé :-)
Peti igazad volt Tolnai "enduró" pálya már nem kihívás.. sõt uncsi :-DDDDD
Ja! Szekszárdon az asszonynak voltam a fogászati továbbképzését befizetni...és egy öreg duci nõ volt a pénutárban...megszólalt ÓÓóó motorozik , hát én imádom a motorokat voltam már Alsóörsön is ...mert én a csoppereket szeretem....de ahogy nézem maga inkább gyorsaságis ugye!!! :-O A kutttyának a fasza!!! Most mondjátok meg õszintén mi a baj az öltözékemmel túl tiszta vagy mi a pics@ ...még hogy Gyorsaságis!!!!! :-DDDDDD
    

vaszabi 8079 2011. május 10. 14:42  
Na ma reggel el kellett ugranom Szekszárdra....gondoltam hazafelé terepelek kicsit!
Beugrottam a Tolnai kis ·"Pályára"gyakorlatozni....majd onnan terepen Fadd-ig. Onnan szintén terepen Dunaszentgyörgy...na ez szopás volt ..mentem mentem egy földúton egy nagy kanális melett a töltés félén ...egyszer csak a földút árpa mezõbe torkollott na ebben is mentem pár kilómétert.. közben õzek ugrabugráltak melettem ..néha megálltak ...majd ismét jöttek velem...néztem néztem a mocsarat hol lehetne átkelni a túloldalra ...de mocskos mély volt ..így kikeveregtem Dunaszentgyörgyre...onnan töltésen irány Paks...amit nem biztos hogy kelett volna az az ,hogy bementem a kis homokkatlanba! Az ok hogy második nekifutásra felmentem ott ahol Peti a paksi túrán...na de a nagyobbikon elsõre éppen csak hogy nem!!!Én barom meg nekiálltam ott döntögetni ásni ..fadarabokat pakolni a hátsó kerék alá....mikor kb 5× elfektettem felállítottam a vasat rájöttem hogy ez itt ebben a formában nem megy fel....Tehát visszagurulás ...lihegés az árnyékban 1L víz elfogyasztása....és másodikra felmentem.....Még tovább terepen haza ..ruhaszárítás a napon...és irány melóba...persze terepen :-)
    

kanyar 8078 2011. május 10. 12:58   Válasz erre: 8077
Csak akkor ha cserélni akarod!
    

misu62 8077 2011. május 10. 08:05   Válasz erre: 8073
Üdv kanyar! Észrevétel: Az olajszint max jelzés felett fél cm-re van .Vegyek ki belõle?
    

vaszabi 8076 2011. május 9. 22:11  
Jó tentikét! .-)
    

vaszabi 8075 2011. május 9. 22:11   Válasz erre: 8071
Demizsony ?
    

dinne 8074 2011. május 9. 22:10   Válasz erre: 8073
Cakát mester
    

kanyar 8073 2011. május 9. 22:10  
Cakát fiukok!
    

dinne 8072 2011. május 9. 22:05   Válasz erre: 8070
Akko én leszek mazochIstván:-)
    

kanyar 8071 2011. május 9. 22:05   Válasz erre: 8067
De 5l-es kanna nem ártana! :-))
    

kanyar 8070 2011. május 9. 22:04   Válasz erre: 8066
Lesz olyan is!
    

vaszabi 8069 2011. május 9. 22:04   Válasz erre: 8066
Nem, csak motorozni :-)
    

vaszabi 8068 2011. május 9. 22:01   Válasz erre: 8065
Remélem is !!!;-)
    

vaszabi 8067 2011. május 9. 22:00   Válasz erre: 8059
És tank nem lesz nálam :-DDD
    

dinne 8066 2011. május 9. 21:52   Válasz erre: 8065
Bünhödni fogunk mester?:-)
    

kanyar 8065 2011. május 9. 21:50  
Na szépen vagyunk!
Kössétek fel a gatyátokat júliusra! :-)
    

dinne 8064 2011. május 9. 21:43   Válasz erre: 8063
Hát a holki:-)
    

kanyar 8063 2011. május 9. 21:41   Válasz erre: 8062
Milyen Miki?
    

dinne 8062 2011. május 9. 21:39   Válasz erre: 8061
Miki
    

kanyar 8061 2011. május 9. 21:38   Válasz erre: 8059
Ki?
    

kanyar 8060 2011. május 9. 21:38   Válasz erre: 8058
Hol?
    

vaszabi 8059 2011. május 9. 21:35  
Ha hívsz szombaton ..és látod hogy felveszem ..akkor még egy faluval arrébb kell menned :-DDDDD
    

vaszabi 8058 2011. május 9. 21:34   Válasz erre: 8056
Na itt van master!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők