| Okta | 8159 | 2011. május 12. 11:49 | Válasz erre: 8158 |
|
Ajánlom figyelmedbe ezt a fórumot, ahová rendszeresen írogat: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9052962 :-D |
| vaszabi | 8158 | 2011. május 12. 09:35 |
|
Ajánlom figyelmetekbe a srác oldalát!! A you tube-on ismertem meg! http://andras-ikladi.com/2010/08/11/motorvalasztas-epites-1-o-mondd-te-mit-valasztanal |
| kanyar | 8157 | 2011. május 12. 07:59 | Válasz erre: 8154 |
|
Ahol Õk motorral mennek, ott nekünk gyalog is nehéz! :-DDDDDDDDDD
|
| SZICSU | 8156 | 2011. május 12. 07:53 |
|
Tegnap fölmentem egy kicsit gyakorolni a hegyre....:-)Bemelegítésnek 10xmotor eldönt,felállít,hogy szokjam!Hát mit ne mondjak pattogtam,mint kegykexar a deszkán.Szerintem túl kemény a hátsó telóm...Valami más rugót kéne bele applikálni.
|
| vaszabi | 8154 | 2011. május 12. 07:27 |
|
kanyar úgy tervezd az útvonalat ...nehogy a végén bekapcsolódjunk a versenybe ...ciki lenne nekik ha pár felmálházott endúrós gurulna át az elsõk kõzt a kapun :-DDDDD http://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/palyakijeloles-aprilisban-red-bull-romaniacs-2011-87513 Júli16-20 Pont kint leszünk! |
| vaszabi | 8153 | 2011. május 12. 07:14 |
|
Szombatra strand idõt mondanak...Dinnye most muszály leszel fürdeni.....nincs kikerülés :-DDDD
|
| kanyar | 8147 | 2011. május 11. 22:29 | Válasz erre: 8145 |
|
A generátor oldalon van az üresjelzõ kapcsoló, sztender kapcsoló. A jeladót a másik oldalra rakták! |
| misu62 | 8145 | 2011. május 11. 22:22 | Válasz erre: 8141 |
|
És a generátor az tõlti az aksit de ott van egy jeladó is az mit csinál??
|
| vaszabi | 8143 | 2011. május 11. 22:19 | Válasz erre: 8139 |
|
Állítólag ide is eljutok egyszer...ígéretem van rá...amit bevasalok kíméletlenül :-DDDDD
|
| misu62 | 8142 | 2011. május 11. 22:19 | Válasz erre: 8119 |
|
Errefelé baj van a szilvával meg a többi gyümõlcsel minden elfagyott.De a 2-éves az üvegben az is fogy.
|
| misu62 | 8140 | 2011. május 11. 22:14 | Válasz erre: 8126 |
|
Ok holnap leengedem Az oldaltámasz elektronikája milyen hibát okoz . |
| kanyar | 8139 | 2011. május 11. 22:09 | Válasz erre: 8138 |
|
erre gondoltam http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/sikerult-68740 |
| vaszabi | 8137 | 2011. május 11. 21:59 | Válasz erre: 8133 |
|
Tudod én nem a kis Herceg...hanem a kis Király vagyok ×D
|
| vaszabi | 8134 | 2011. május 11. 21:58 | Válasz erre: 8132 |
|
Itt nincs idõ váltogatni ..hamar vége a játéknak :-DDD
|
| vaszabi | 8131 | 2011. május 11. 21:56 | Válasz erre: 8129 |
|
Én a terep nevû kis bolygón ...van egy motorom amit gondozgatok... "légy szíves rajzolj nekem egy bárányt!"
|
| vaszabi | 8130 | 2011. május 11. 21:54 | Válasz erre: 8128 |
|
Ja , bár ahhoz lehet én is nyuszi vagyok abban a folyósban...de majd meglátjuk !
|
| vaszabi | 8122 | 2011. május 11. 21:46 | Válasz erre: 8121 |
|
Na ez pont olyan lesz mint akkor..és pont ott ;-)
|
| vaszabi | 8120 | 2011. május 11. 21:43 | Válasz erre: 8119 |
|
Nekem nem úgy tûnt ...lendületbõl beleálltál fejjel :-D
|
| dinne | 8119 | 2011. május 11. 21:41 | Válasz erre: 8118 |
|
Agyban kell bátorodnom, szereztem megint nagyon finom szilvát, benyakalok egy kicsit oszt bátrabb leszek:-)
|
| vaszabi | 8118 | 2011. május 11. 21:37 | Válasz erre: 8117 |
|
Mi van vazz!!! Tessék készülni...föl köll menni a dûnén :-DDDDD
|
| misu62 | 8111 | 2011. május 11. 18:11 | Válasz erre: 8109 |
|
Kanyar! Van egy kis gondom két utolsó nap ugyanazt csinálta. Hideginditás benzincsap kinyit ,szivató ráhúz 3-4 dikre elindul stabil 2500 körüli alapjárat igy jár 2-3 percig.Egyszer hirtelen leesik a fordulat szerintem 1000 alá és azonnal leáll. Úgy tûnik mintha elfogyna a benzin, csak tele a tank.De ekkorra szivató nincs ráhuzva automata????Na és ezután az indulás nagyon keserves szivató vagy anélkül tekeri és tekeri majd 6-8 ra beindul utána tökéletes.Közel motoroztam 200km semmi baj egyszer sem torpant meg .Mi lehet a gond találkoztál ilyen problémával??????? Sajnálom mikor nem indul szikrát kellet volna nézni eszembe volt de ekkorra beindult. Üzemanyag,koszos karbi vagy elektronika? üdv |
| misu62 | 8106 | 2011. május 10. 22:09 | Válasz erre: 8105 |
|
A jobb kipufból hiányzik valami belûrõl talán hangtompitó. |
| kanyar | 8105 | 2011. május 10. 22:06 | Válasz erre: 8102 |
|
Egybõl olaj és összes folyadék csere!, szelep légszûrõ ellenõrzés!
|
| kanyar | 8103 | 2011. május 10. 22:03 | Válasz erre: 8101 |
|
Ez nagyon jó!!!!!!!!!!!!! " Az út a fontos, nem az út vége. Aki gyorsan utazik az elhalaszthat mindent, amiért útra kelt." |
| misu62 | 8102 | 2011. május 10. 22:03 | Válasz erre: 8100 |
|
Az eggyik barátom megvette a BMW 650 GS -t.Mit tudnál neki tanácsolni szervizigény stb
|
| misu62 | 8101 | 2011. május 10. 21:51 | Válasz erre: 8099 |
|
Szakitok rá idõt.21-én megyünk turázni.http://nyarlorincimotorosok.hupont.hu/1/tura-2011052122
|
| kanyar | 8100 | 2011. május 10. 21:39 | Válasz erre: 8089 |
|
Ja és afrikai 2 könyök. minden stimmel. Hol a baj?
|
| kanyar | 8098 | 2011. május 10. 21:37 | Válasz erre: 8089 |
|
A 44 stimmel! csak nem kw hanem Le :-))))) a 60 meg x ezer km. |
| misu62 | 8097 | 2011. május 10. 21:36 | Válasz erre: 8078 |
|
Ok.Már csak 400 km és olajcsere.Nem szereti a 90-et alig birok vele úgy menne.
|
| vaszabi | 8093 | 2011. május 10. 20:45 | Válasz erre: 8092 |
|
Ja! Látom már a leömlõkbõl ez keresztben V :-DDDD
|
| SZICSU | 8092 | 2011. május 10. 20:42 | Válasz erre: 8091 |
|
Nem értem mi a bajod vele...A telóvédõ tutira Africa-é!:-))))
|
| vaszabi | 8091 | 2011. május 10. 20:32 | Válasz erre: 8090 |
|
Szóval a típus is stimmel...ennyire ócska lenne egy africa..pedig úgy rémlett hogy egy szép gép....na mindegy :-DDDDDD
|
| infantri | 8090 | 2011. május 10. 19:32 | Válasz erre: 8089 |
|
Hibátlan nem értem a problémád. Persze odaírhatta volna azt a 32000 km-t. |
| vaszabi | 8089 | 2011. május 10. 19:04 |
|
Nagy az Isten állatkertje :-D http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_afrika_twin_600-4515555 |
| vaszabi | 8087 | 2011. május 10. 15:44 | Válasz erre: 8083 |
|
Tudtam!!!!! Az arcomtól nem látta a ruhám mi! Az arcom meg Speed-es mi... mert ekkora archoz sok lóerõ kell a légellenállás miatt :-DDD
|
| vaszabi | 8086 | 2011. május 10. 15:42 | Válasz erre: 8081 |
|
Tudod néha próbálkozom megdönteni a fizikai alaptételeket(Newton, Lendület) ...de most sem sikerült ha kevés az erõ ész kell...de mi van ha az sincs :-DD
|
| gcs | 8082 | 2011. május 10. 15:00 | Válasz erre: 8080 |
|
Odafelé menet kellett volna bevállalni a mocsarat, akkor biztos nem mond ilyeneket :-)
|
| infantri | 8081 | 2011. május 10. 14:59 | Válasz erre: 8079 |
|
Homokon fölfelé ha nem megy,nem kell elásni a motort.Könnyebb vissza jönni.
|
| vaszabi | 8080 | 2011. május 10. 14:55 | Válasz erre: 8079 |
|
Ja és persze mind a 60 km-t az új mélyguggolós közelhajolós technikával ...hát elfáradtam kisséééé :-) Peti igazad volt Tolnai "enduró" pálya már nem kihívás.. sõt uncsi :-DDDDD Ja! Szekszárdon az asszonynak voltam a fogászati továbbképzését befizetni...és egy öreg duci nõ volt a pénutárban...megszólalt ÓÓóó motorozik , hát én imádom a motorokat voltam már Alsóörsön is ...mert én a csoppereket szeretem....de ahogy nézem maga inkább gyorsaságis ugye!!! :-O A kutttyának a fasza!!! Most mondjátok meg õszintén mi a baj az öltözékemmel túl tiszta vagy mi a pics@ ...még hogy Gyorsaságis!!!!! :-DDDDDD |
| vaszabi | 8079 | 2011. május 10. 14:42 |
|
Na ma reggel el kellett ugranom Szekszárdra....gondoltam hazafelé terepelek kicsit! Beugrottam a Tolnai kis ·"Pályára"gyakorlatozni....majd onnan terepen Fadd-ig. Onnan szintén terepen Dunaszentgyörgy...na ez szopás volt ..mentem mentem egy földúton egy nagy kanális melett a töltés félén ...egyszer csak a földút árpa mezõbe torkollott na ebben is mentem pár kilómétert.. közben õzek ugrabugráltak melettem ..néha megálltak ...majd ismét jöttek velem...néztem néztem a mocsarat hol lehetne átkelni a túloldalra ...de mocskos mély volt ..így kikeveregtem Dunaszentgyörgyre...onnan töltésen irány Paks...amit nem biztos hogy kelett volna az az ,hogy bementem a kis homokkatlanba! Az ok hogy második nekifutásra felmentem ott ahol Peti a paksi túrán...na de a nagyobbikon elsõre éppen csak hogy nem!!!Én barom meg nekiálltam ott döntögetni ásni ..fadarabokat pakolni a hátsó kerék alá....mikor kb 5× elfektettem felállítottam a vasat rájöttem hogy ez itt ebben a formában nem megy fel....Tehát visszagurulás ...lihegés az árnyékban 1L víz elfogyasztása....és másodikra felmentem.....Még tovább terepen haza ..ruhaszárítás a napon...és irány melóba...persze terepen :-) |
| misu62 | 8077 | 2011. május 10. 08:05 | Válasz erre: 8073 |
|
Üdv kanyar! Észrevétel: Az olajszint max jelzés felett fél cm-re van .Vegyek ki belõle?
|
| vaszabi | 8059 | 2011. május 9. 21:35 |
|
Ha hívsz szombaton ..és látod hogy felveszem ..akkor még egy faluval arrébb kell menned :-DDDDD
|