| kanyar | 7955 | 2011. május 4. 22:30 | Válasz erre: 7949 |
|
az "inyekciós" fogyasztása istenkirály, kényelmes, komfortos rugózás. Méregdrága kezelõszervek melyek igen könnyen törnek. Szerintem az 1 hengeres kategóriában jó túragép!
|
| vaszabi | 7954 | 2011. május 4. 21:54 | Válasz erre: 7953 |
|
Pár ismerõsöm is...az olcsóbb drága lett :-( (az olaszok nagy többség nem kíméli, de nem is ez a lényeg, inkább hogy nem tartja karban se motorját se autóját)
|
| vaszabi | 7952 | 2011. május 4. 21:48 | Válasz erre: 7951 |
|
Az olaszból hozott, számomra mindig rosszul hangzik :-(
|
| misu62 | 7951 | 2011. május 4. 21:38 | Válasz erre: 7950 |
|
Attól tartok , hogy le van butitva 35 le-re .10- éves kb 30000-ezer km rotax blokkos olaszból behozott.Kanyar leszervizelné akkor elhiszem!
|
| vaszabi | 7950 | 2011. május 4. 21:32 | Válasz erre: 7949 |
|
Egyszer mentem olyannal, jó kis gép kényelmes az ülése ...nem annyira terepképes..meg nekem túl finom.....hiányzik belõle a nyers erõ...ennyi! ;-)
|
| misu62 | 7949 | 2011. május 4. 21:24 |
|
Motoros barátaim általános véleményt szeretnék a BMW F650GS motorról.Az eggyik jó barátomnak lenne.
|
| teki70 | 7941 | 2011. május 4. 17:38 | Válasz erre: 7938 |
|
Nyugodt lehetsz nem nyomja fel mindet.El sem férne a két liter a vázban.A váltóban pont annyi marad amennyi kell!Az,nagyon is jó,ha hidegen is a max. közelében marad!
|
| vaszabi | 7940 | 2011. május 4. 12:01 |
|
vicc :-) Egy férfi bemegy a tetováló szalonba, majd közli a mesterrel, hogy egy szép, piros, Ferrarit szeretne a farkára tetováltatni. Rendben. - mondja a mester és elkezdi rajzolni az autót, igazítja, színezi majd így szól: - Uram, nem akarja a kedves feleségét is behozni hozzám? Hogy teljes legyen a kép, neki meg csinálhatnék egy csinos kis garázst, és ha hazamegy biztosan be tud majd parkolni a Ferrarival. A férfi meghökkenve mondja: - Na de mit képzel?! Én meleg vagyok és ezt sértésnek veszem! Elkezd hebegni a mester: - Jajjajj! Elnézést kérek! Nem akartam megsérteni. Csinálja tovább a kocsit, majd így szól a végén: - Uram, ez nagyon jól sikerült! Esetleg nem kíván egy traktort csináltatni a zacsira? - Traktort?! - Persze. Ha elakad a Ferrárival a szarban, legyen mivel kihúzni! |
| gcs | 7939 | 2011. május 4. 10:36 | Válasz erre: 7936 |
|
Jó kis móka lehetett. Nem kevés földet mozgattatok meg :-))
|
| misu62 | 7938 | 2011. május 4. 06:50 | Válasz erre: 7932 |
|
Inditás után néztem olajszintet, mindig felnyomta a max jelzés közeléig.Nyugtass meg hogy a váltonak nem lett baja.
|
| vaszabi | 7936 | 2011. május 3. 23:26 |
|
Na ehun van-e :-) http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/dominatoros-tavasz-koszont-tura-87138 |
| vaszabi | 7935 | 2011. május 3. 22:01 | Válasz erre: 7934 |
|
Még szerkesztés közben is jókat röhögtem...jó volt a hangulat :-)
|
| vaszabi | 7933 | 2011. május 3. 21:58 |
|
Estét uraim! Ha jól alakul egy órán belül fent lesz a sportmotoron a paksi túra videó!
|
| misu62 | 7930 | 2011. május 3. 19:57 | Válasz erre: 7925 |
|
Hogy van ez ? Az olaj mindig fent van a nivópálcán még leállitás után is.Mióta megvan a motor mindig lecsurgott a blokba?????
|
| kanyar | 7921 | 2011. május 2. 22:33 | Válasz erre: 7916 |
|
Sajna nem! Terveztem egy 2 hajtókaros 1 hengerest.ha lesz az öntvényre lém, akkó az lesz az új domimba! :-)
|
| SZICSU | 7917 | 2011. május 2. 07:15 | Válasz erre: 7914 |
|
Létezik ilyen motor mûködõképes is?Nagyon megnézném...
|
| vaszabi | 7915 | 2011. május 1. 23:44 |
|
Itt a szombati videó jobb minõségben! http://www.youtube.com/watch?v=Dct8hLB79hs Dinnye kösz a konvertálást!..de képzeld ...a firefox-al ezt sem engedte feltölteni..ismeretlen hibát írt!!! Explorerrel már simán ment....de most jön a fordulat--a zene miatt a hangot már le is tiltotta a sony :-( hogy kapja be!!!!! Erre új zenét kellett beillesztenem...és explorerrel már a wmv is fel ment...hurrá!!!!! :-DDD |
| Okta | 7913 | 2011. május 1. 21:24 | Válasz erre: 7773 |
|
Akár úgy, akár koszosan, ahogy tetszik. A külsõ szemlélõknek most meg lehet mutatni, hogy ki hogyan szereti a motorját látni. ;-)
|
| misu62 | 7905 | 2011. május 1. 21:01 | Válasz erre: 7901 |
|
Tudod, hogy mi maradt el szerettem volna kiméretni a tiltásokat.
|
| kanyar | 7901 | 2011. május 1. 20:57 | Válasz erre: 7900 |
|
Egészségedre! Azt hittem hétvégén beleteszed az 1000km-t |
| misu62 | 7900 | 2011. május 1. 20:53 | Válasz erre: 7898 |
|
Szia Kanyar! Szerencsésen hazatértem , mindenki megelõzõtt kész szenvedés a motornak ez a tempó menne az állat.De tudom 4000-ig lehet.Mûszaki rendben nem szaroztak. Köszönet a javitásért. |
| misu62 | 7896 | 2011. május 1. 20:47 | Válasz erre: 7895 |
|
Az enyémbõl is 7decit engedtek le kanyarék, hova lett a tõbbi?
|
| SZICSU | 7891 | 2011. május 1. 20:40 | Válasz erre: 7888 |
|
Hát persze!A töltõpisztoly kezelése már egész jól megy.;-))))
|
| SZICSU | 7889 | 2011. május 1. 20:38 | Válasz erre: 7886 |
|
Új dugó,fúrás,szelephimbák,hengerfej,veztengely,olajpumpa,vezlánc,váltó!
|
| vaszabi | 7888 | 2011. május 1. 20:35 | Válasz erre: 7885 |
|
Az egy laza hétvége!!!A benzin nem lehet gond neked... :-DDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 7887 | 2011. május 1. 20:34 | Válasz erre: 7876 |
|
Meg kell gyõzni..elõször kemény szóval..majd keményen :-DDDDD Valahogy így:http://www.youtube.com/watch?v=mR1NIuDZOvk&feature=related |
| infantri | 7879 | 2011. május 1. 20:25 | Válasz erre: 7877 |
|
Ufo,Acerbis Alpinstars ezekre gondoltam Tudom lehet olcsobbat is találni. |
| vaszabi | 7877 | 2011. május 1. 20:19 | Válasz erre: 7875 |
|
Még azt sem! http://www.mofaker.hu/termek/Motoros_panceling_MP-02_Vallp-_S_Rush-M__984522
|
| misu62 | 7871 | 2011. május 1. 20:13 | Válasz erre: 7868 |
|
Szia Kanyar! Szerencsésen hazatértem , mindenki megelõzõtt kész szenvedés a motornak ez a tempó menne az állat.De tudom 4000-ig lehet.Mûszaki rendben nem szaroztak. Köszönet a javitásért. |
| vaszabi | 7870 | 2011. május 1. 20:09 |
|
Én is majdnem vettem a vaterán egy alig használtat 11ezerért...de a végén felverték az árát 16-ra!! Akkor már inkább az új!!!!
|
| vaszabi | 7869 | 2011. május 1. 20:06 | Válasz erre: 7868 |
|
Kissé elvakult az ember..majdnem feléért van új!!!
|
| vaszabi | 7867 | 2011. május 1. 19:50 |
|
Itt van olcsó teló akcióban : http://www.racing-mx.com/motoshop.php?tit=5 :-DDDDD
|