25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 7857 2011. május 1. 19:10   Válasz erre: 7851
Ja, nem mateltõl hanem metáltól!
    

vaszabi 7856 2011. május 1. 19:10   Válasz erre: 7853
Akkor én is gyûjtögethetek :-)
    

infantri 7855 2011. május 1. 19:10   Válasz erre: 7852
Mi nem buzulunk:)))
    

kanyar 7853 2011. május 1. 19:09   Válasz erre: 7852
az hát! mi más?
    

vaszabi 7852 2011. május 1. 19:06   Válasz erre: 7849
Na teló proj. ?
    

vaszabi 7851 2011. május 1. 19:06   Válasz erre: 7847
Dr .Oetker nem ötker :-DDD
    

vaszabi 7850 2011. május 1. 19:05   Válasz erre: 7847
:-DDDD
    

kanyar 7849 2011. május 1. 19:05   Válasz erre: 7845
Félig
    

vaszabi 7848 2011. május 1. 19:05   Válasz erre: 7844
Csini :-DDDDD
    

kanyar 7847 2011. május 1. 19:04   Válasz erre: 7843
a mateltõl
    

vaszabi 7846 2011. május 1. 19:04  
Gyerekek itt szakad mint állat...ebbõl nagyon jó kis terep lesz ...ha el áll!!!!!
    

infantri 7845 2011. május 1. 19:03   Válasz erre: 7841
Ja!
Összeált a cuckeráj?
    

kanyar 7844 2011. május 1. 19:03   Válasz erre: 7842
Jó képû? :-)
    

vaszabi 7843 2011. május 1. 19:02   Válasz erre: 7841
Nem mû ...nem szilikonszaki ---- eredeti!!!! ;-)
    

vaszabi 7842 2011. május 1. 19:02   Válasz erre: 7838
Ja jó képek ...:-)
    

kanyar 7841 2011. május 1. 19:00   Válasz erre: 7840
Mû szaki!
    

infantri 7840 2011. május 1. 18:59   Válasz erre: 7839
Szaki.
    

kanyar 7839 2011. május 1. 18:58   Válasz erre: 7837
Az meg ki?
    

infantri 7838 2011. május 1. 18:54   Válasz erre: 7837
Nézted a képeit?
    

vaszabi 7837 2011. május 1. 18:51   Válasz erre: 7836
Már valami kanyar nevezetû ember is írt :-) Jó az adatlapja ;-)
    

kanyar 7836 2011. május 1. 18:28   Válasz erre: 7827
Van ilyen, meg olyan, sõt amolyan is! :-)
    

dinne 7835 2011. május 1. 12:43   Válasz erre: 7834
Igen ez mán nem pixeles:-)
    


infantri 7833 2011. május 1. 11:02   Válasz erre: 7832
Link?
    

vaszabi 7832 2011. május 1. 11:01  
Innen letölthetõ a videó jobb minõségben! ;-)
    

vaszabi 7831 2011. május 1. 10:47   Válasz erre: 7830
Igen csak az a progi ami a You Tube-ra megfelelõ formátumban szerkeszt abban nincsenek szöveg ..stb konfigurációk ..csak sima vágás :-(

    

infantri 7830 2011. május 1. 10:44   Válasz erre: 7829
Jó az ahogy van.
    

vaszabi 7829 2011. május 1. 10:43   Válasz erre: 7828
Majd felrakom kicsit nyersebben jobb minõségben a you tube-ra is csak szarakszik a program keresnem kell másikat!
    

infantri 7828 2011. május 1. 10:41   Válasz erre: 7827
Pont az elöbb néztem.
Még gyerek
    

vaszabi 7827 2011. május 1. 10:38   Válasz erre: 7826
Nézd meg a videómnál a hozzászólást :-DDD
    

infantri 7826 2011. május 1. 10:31   Válasz erre: 7825
Én legalább mentem rendesen.
    

vaszabi 7825 2011. május 1. 10:29   Válasz erre: 7824
Dinnye is kissé megtekerte ..mikor videó végénél eldõlt a homokban .
    

infantri 7824 2011. május 1. 10:25   Válasz erre: 7823
Szintem hévégén már használható lesz ovatosan.
    

vaszabi 7823 2011. május 1. 10:23   Válasz erre: 7821
Hát javuljon is ..sok még nyáron a tennivaló ;-)
    

infantri 7822 2011. május 1. 10:21   Válasz erre: 7820
Nincs is jobb mint egy kis manale.
    

infantri 7821 2011. május 1. 10:19   Válasz erre: 7819
Alakul.Már az XT-n is fel tudom tenni lábtartóra.
Napról napra jobb.
    

vaszabi 7820 2011. május 1. 10:14  
Találtam egy vicces csatornát :-D Muzsika tv hang nélkül...szét röhögtem magam :-DDDD
    

vaszabi 7819 2011. május 1. 10:11   Válasz erre: 7818
Lábad hány %-os ?
    

infantri 7818 2011. május 1. 10:09   Válasz erre: 7817
Itt is.
    

vaszabi 7817 2011. május 1. 10:08   Válasz erre: 7816
Most szakad az esõ ....sárképzõdés van folyamatban kérem!
    

infantri 7816 2011. május 1. 10:03   Válasz erre: 7815
Ezt mondo én is.
    

vaszabi 7815 2011. május 1. 09:59   Válasz erre: 7814
Már találkoztam olyannal aki , halott olyat ,hogy valaki látott! :-D
    

infantri 7814 2011. május 1. 09:56   Válasz erre: 7813
Az öregeket kell megkérdezni.
    

vaszabi 7813 2011. május 1. 09:55   Válasz erre: 7812
Titkos térkép alapján ?:-D
    

infantri 7812 2011. május 1. 09:54   Válasz erre: 7811
Szerezni nem lehet.Csak találni.
    

vaszabi 7811 2011. május 1. 09:47   Válasz erre: 7810
De hát olyan hol lehet szerezni ? :-D
    

infantri 7810 2011. május 1. 09:33   Válasz erre: 7809
Sárral.
    

vaszabi 7809 2011. május 1. 09:32   Válasz erre: 7808
A rést meg betömni pipamocsokkal meg pókhálóval :-)
    

infantri 7808 2011. május 1. 09:25   Válasz erre: 7807
Hilti szallag.Az erõsebb!
    

vaszabi 7807 2011. május 1. 09:13   Válasz erre: 7806
Igen a nagy tócsa után már össze gumipókozott blokkal mentem .-DDDDDDDDDD
    

infantri 7806 2011. május 1. 09:10   Válasz erre: 7786
Jó kis videó csak kár,hogy így elreped a blokk:)))
    

vaszabi 7805 2011. április 30. 22:31   Válasz erre: 7802
Nincs más választásod!!!! ;-)
    

vaszabi 7804 2011. április 30. 22:30   Válasz erre: 7801
Igen durva hellyel :-DDDD
    

vaszabi 7803 2011. április 30. 22:30  
Jó éjt ...én lehet megyek még egy kört :-DDDD de csak a konyha asztal körül :-DDDD
    

kanyar 7802 2011. április 30. 22:29   Válasz erre: 7800
Akkor ott a helyem!
    

kanyar 7801 2011. április 30. 22:29   Válasz erre: 7798
Felkészítõset! :-D
    

vaszabi 7800 2011. április 30. 22:28   Válasz erre: 7796
Ja ,ide csak a hülye amatõrök járnak :-DDDD
    

kanyar 7799 2011. április 30. 22:28   Válasz erre: 7797
Cakát! mék én is
    

vaszabi 7798 2011. április 30. 22:28   Válasz erre: 7795
De tényleg olyan jó kis útvonalat jártunk be ..sokszor azt sem tudtuk hol vagyunk:-)
Volt erdõben tekergés 20-al , volt tempós homok 90-110-el ..minden ..majd összehozunk még egy túrát itt helyben ;-)
    

dinne 7797 2011. április 30. 22:26  
Nos további jó burkolást. Én elmén tentébe.
    

dinne 7796 2011. április 30. 22:25   Válasz erre: 7795
Egy árva motornyom sem volt. Furcsáltuk is:-DDDDDDD
    

kanyar 7795 2011. április 30. 22:22   Válasz erre: 7791
gondoltam :-DDDDD
Az aljában elsõkerék fel, azt lesz ami lesz! vagy valami ilyesmi. Elméletbõl jó vagyok :-DDD
    

vaszabi 7794 2011. április 30. 22:22   Válasz erre: 7792
Az tuti élveztük is!!! De sajnos tényleg túl laza volt fejest lehetett volna ugrani bele...dinnye meg is próbálta :-DDDDDD
    

vaszabi 7793 2011. április 30. 22:20   Válasz erre: 7790
Na majd a következõ túrámba benne lesz ..lehet gyakorolni ;-)
    

kanyar 7792 2011. április 30. 22:19   Válasz erre: 7789
Ez nem kifogás! A puha homok nem üt nagyot! :-DDD
    

vaszabi 7791 2011. április 30. 22:19   Válasz erre: 7789
Ja nekiment az õrült szembõl ..aztán eltûnt a motor eleje és átugrott a kormányon :-DDDD
    

kanyar 7790 2011. április 30. 22:18   Válasz erre: 7788
Éppen azé! vaze! :-)
    

dinne 7789 2011. április 30. 22:17   Válasz erre: 7787
Az elején próbáltam bátor lenni mester, Az tigrisbukfenc lett és nincs videózva, utána gyáva nyúl voltam.:-)
    

vaszabi 7788 2011. április 30. 22:17   Válasz erre: 7787
Ez nem homokfal volt vazze ..folyt mint a víz!!!! :-)
    

kanyar 7787 2011. április 30. 22:12   Válasz erre: 7786
Hát ez jóóóó!!!
Csak a homokfalnak úgy mentetek neki mint egy gyáva nyúl! Teligáz indulástól! vaze :-)))
    

vaszabi 7786 2011. április 30. 21:59   Válasz erre: 7785
ja a link :-DDD
http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/szombati-endurozas-86977
    

vaszabi 7785 2011. április 30. 21:59  
Itt már fent van ...jó szórakozást kedves barátaim!!!! ;-9
    

dinne 7784 2011. április 30. 21:59   Válasz erre: 7783
aviban kell csinyálnyi, nem tudtad?:-)
    

vaszabi 7783 2011. április 30. 21:53  
Hamarosan fent lesz..csak a You tube hoz nem jó ez a formátum konvertálom !
    

dinne 7782 2011. április 30. 21:37   Válasz erre: 7781
Szabi azt mondta nemsokára. De nem nagyon hallottam amikor felhívott mert a gyerekek itt röhögtek mellettem a Szabin. (A nyersanyag nálam is megvan azt nézték):-)
    

kanyar 7781 2011. április 30. 21:34   Válasz erre: 7780
Mikorra lesz meg?
    

dinne 7780 2011. április 30. 21:31   Válasz erre: 7779
Ébren hát, csak bamba zombi lettem. Megvárom az összevágott videót. Olyan esések lesznek benne hogy ihaj.
    

kanyar 7779 2011. április 30. 21:30   Válasz erre: 7777
És még ébren tudsz lenni? :-)
    

kanyar 7778 2011. április 30. 21:29   Válasz erre: 7776
Hát persze!!!!!
    

dinne 7777 2011. április 30. 21:27   Válasz erre: 7775
A végére azért jól elfáradtam. Hazafelé olyan bamba voltam a végén hogy simán a körforgóba be oszt a szemköztin ki elvet alkalmazva tök jó elkeveredtem. Úgy elbasztam a lépést hogy kb 20 percet keveregtem Érden mire megtaláltam a helyes irány. (mondjuk ehhez egy kis kellemes útlezárás is párosult):::-DDDDDDDDDDDDD
    

dinne 7776 2011. április 30. 21:23   Válasz erre: 7773
Kétheti erdély cuccal látogatsz ki? Biztos siker:-)
    

kanyar 7775 2011. április 30. 21:17   Válasz erre: 7774
Azt látom :-))))
    

dinne 7774 2011. április 30. 21:16   Válasz erre: 7768
Kellemes kis nap volt.:-)
    

kanyar 7773 2011. április 30. 21:00   Válasz erre: 7771
Szerintem benevezünk! Fel málházva?
    

kanyar 7772 2011. április 30. 20:58   Válasz erre: 7763
Készültök a Dakar-ra? :-)
    

Okta 7771 2011. április 30. 19:46  
Jónagyot!

Bemásolom nektek is, amit írtam a fórumunkra, jó lenne, ha legalább egy Domi is el tudna jönni:

Páran már biztos tudjátok, hogy jövõ szombaton a Duna Plazanál ismét szervez a Motor Revü ilyen motorozást népszerûsítõ eseményt, vagy mi a neve, ahol tavaly is kint voltunk, mint DR BIG Klub. Idén, mint Klub nem leszünk kint, viszont a Tenerésekkel és az Africa Twinesekkel meglévõ jó kapcsolataink miatt azt találtuk ki, hogy egy "túraendurós" standot csináljunk közösen. A szervezõk ebbe bele is mentek, így egy kis tábori hangulatot szeretnék csinálni ott: lesz felmáházott motor, viszünk gázzsámolyt és Brasil csinál egy frankó gulyást, meg felállítunk egy kis sátrat, stb. Viszont akkora sikert aratott az ötletünk, hogy bazi sok helyet kaptunk. :-) Így van lehetõség, hogy többen is elférjünk ott, ezért azt kérdezném, hogy ki az, aki még jönne. Akár egész napra, vagy csak rövid idõre, mert arra gondoltam, hogy egy saját parkolót is ki lehetne ott alakítani azoknak, akik csak benéznének.



No?
    

infantri 7770 2011. április 30. 19:02   Válasz erre: 7769
Toljad!
    

vaszabi 7769 2011. április 30. 18:57  
a videó készülõben! ;-)
    

vaszabi 7768 2011. április 30. 18:57  
ja és persze a lényeg :-)
    

vaszabi 7767 2011. április 30. 18:56  
A természet
    

vaszabi 7766 2011. április 30. 18:50  
Meg ez
    

vaszabi 7765 2011. április 30. 18:48  
és még
    

vaszabi 7764 2011. április 30. 18:46  
még még
    

vaszabi 7763 2011. április 30. 18:44  
még
    

vaszabi 7762 2011. április 30. 18:38  
kép
    

vaszabi 7761 2011. április 30. 18:37  
Jó volt !!! 100km terep pár alkoholmentes sör ..találtunk egy folyóhomokbányát :-)

    

infantri 7760 2011. április 29. 22:45   Válasz erre: 7759
Cakát!
    

vaszabi 7759 2011. április 29. 22:43  
Na jó éjt!
    

vaszabi 7758 2011. április 29. 22:42   Válasz erre: 7757
Bizony:-)
    

infantri 7757 2011. április 29. 22:39   Válasz erre: 7756
Végre kettesben:))
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők