| vaszabi | 7846 | 2011. május 1. 19:04 |
|
Gyerekek itt szakad mint állat...ebbõl nagyon jó kis terep lesz ...ha el áll!!!!!
|
| vaszabi | 7843 | 2011. május 1. 19:02 | Válasz erre: 7841 |
|
Nem mû ...nem szilikonszaki ---- eredeti!!!! ;-)
|
| vaszabi | 7837 | 2011. május 1. 18:51 | Válasz erre: 7836 |
|
Már valami kanyar nevezetû ember is írt :-) Jó az adatlapja ;-)
|
| vaszabi | 7834 | 2011. május 1. 11:03 |
|
http://freemail.hu/mail/oriaslevel.fm?id=5674996713371ea46e3474d2d0d6444d Bocs :-D |
| vaszabi | 7831 | 2011. május 1. 10:47 | Válasz erre: 7830 |
|
Igen csak az a progi ami a You Tube-ra megfelelõ formátumban szerkeszt abban nincsenek szöveg ..stb konfigurációk ..csak sima vágás :-( |
| vaszabi | 7829 | 2011. május 1. 10:43 | Válasz erre: 7828 |
|
Majd felrakom kicsit nyersebben jobb minõségben a you tube-ra is csak szarakszik a program keresnem kell másikat!
|
| vaszabi | 7825 | 2011. május 1. 10:29 | Válasz erre: 7824 |
|
Dinnye is kissé megtekerte ..mikor videó végénél eldõlt a homokban .
|
| vaszabi | 7823 | 2011. május 1. 10:23 | Válasz erre: 7821 |
|
Hát javuljon is ..sok még nyáron a tennivaló ;-)
|
| infantri | 7821 | 2011. május 1. 10:19 | Válasz erre: 7819 |
|
Alakul.Már az XT-n is fel tudom tenni lábtartóra. Napról napra jobb. |
| vaszabi | 7820 | 2011. május 1. 10:14 |
|
Találtam egy vicces csatornát :-D Muzsika tv hang nélkül...szét röhögtem magam :-DDDD
|
| vaszabi | 7817 | 2011. május 1. 10:08 | Válasz erre: 7816 |
|
Most szakad az esõ ....sárképzõdés van folyamatban kérem!
|
| vaszabi | 7815 | 2011. május 1. 09:59 | Válasz erre: 7814 |
|
Már találkoztam olyannal aki , halott olyat ,hogy valaki látott! :-D
|
| vaszabi | 7809 | 2011. május 1. 09:32 | Válasz erre: 7808 |
|
A rést meg betömni pipamocsokkal meg pókhálóval :-)
|
| vaszabi | 7807 | 2011. május 1. 09:13 | Válasz erre: 7806 |
|
Igen a nagy tócsa után már össze gumipókozott blokkal mentem .-DDDDDDDDDD
|
| infantri | 7806 | 2011. május 1. 09:10 | Válasz erre: 7786 |
|
Jó kis videó csak kár,hogy így elreped a blokk:)))
|
| vaszabi | 7803 | 2011. április 30. 22:30 |
|
Jó éjt ...én lehet megyek még egy kört :-DDDD de csak a konyha asztal körül :-DDDD
|
| vaszabi | 7798 | 2011. április 30. 22:28 | Válasz erre: 7795 |
|
De tényleg olyan jó kis útvonalat jártunk be ..sokszor azt sem tudtuk hol vagyunk:-) Volt erdõben tekergés 20-al , volt tempós homok 90-110-el ..minden ..majd összehozunk még egy túrát itt helyben ;-) |
| dinne | 7796 | 2011. április 30. 22:25 | Válasz erre: 7795 |
|
Egy árva motornyom sem volt. Furcsáltuk is:-DDDDDDD
|
| kanyar | 7795 | 2011. április 30. 22:22 | Válasz erre: 7791 |
|
gondoltam :-DDDDD Az aljában elsõkerék fel, azt lesz ami lesz! vagy valami ilyesmi. Elméletbõl jó vagyok :-DDD |
| vaszabi | 7794 | 2011. április 30. 22:22 | Válasz erre: 7792 |
|
Az tuti élveztük is!!! De sajnos tényleg túl laza volt fejest lehetett volna ugrani bele...dinnye meg is próbálta :-DDDDDD
|
| vaszabi | 7793 | 2011. április 30. 22:20 | Válasz erre: 7790 |
|
Na majd a következõ túrámba benne lesz ..lehet gyakorolni ;-)
|
| kanyar | 7792 | 2011. április 30. 22:19 | Válasz erre: 7789 |
|
Ez nem kifogás! A puha homok nem üt nagyot! :-DDD
|
| vaszabi | 7791 | 2011. április 30. 22:19 | Válasz erre: 7789 |
|
Ja nekiment az õrült szembõl ..aztán eltûnt a motor eleje és átugrott a kormányon :-DDDD
|
| dinne | 7789 | 2011. április 30. 22:17 | Válasz erre: 7787 |
|
Az elején próbáltam bátor lenni mester, Az tigrisbukfenc lett és nincs videózva, utána gyáva nyúl voltam.:-)
|
| vaszabi | 7788 | 2011. április 30. 22:17 | Válasz erre: 7787 |
|
Ez nem homokfal volt vazze ..folyt mint a víz!!!! :-)
|
| kanyar | 7787 | 2011. április 30. 22:12 | Válasz erre: 7786 |
|
Hát ez jóóóó!!! Csak a homokfalnak úgy mentetek neki mint egy gyáva nyúl! Teligáz indulástól! vaze :-))) |
| vaszabi | 7786 | 2011. április 30. 21:59 | Válasz erre: 7785 |
|
ja a link :-DDD http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/szombati-endurozas-86977 |
| vaszabi | 7783 | 2011. április 30. 21:53 |
|
Hamarosan fent lesz..csak a You tube hoz nem jó ez a formátum konvertálom !
|
| dinne | 7782 | 2011. április 30. 21:37 | Válasz erre: 7781 |
|
Szabi azt mondta nemsokára. De nem nagyon hallottam amikor felhívott mert a gyerekek itt röhögtek mellettem a Szabin. (A nyersanyag nálam is megvan azt nézték):-)
|
| dinne | 7780 | 2011. április 30. 21:31 | Válasz erre: 7779 |
|
Ébren hát, csak bamba zombi lettem. Megvárom az összevágott videót. Olyan esések lesznek benne hogy ihaj.
|
| dinne | 7777 | 2011. április 30. 21:27 | Válasz erre: 7775 |
|
A végére azért jól elfáradtam. Hazafelé olyan bamba voltam a végén hogy simán a körforgóba be oszt a szemköztin ki elvet alkalmazva tök jó elkeveredtem. Úgy elbasztam a lépést hogy kb 20 percet keveregtem Érden mire megtaláltam a helyes irány. (mondjuk ehhez egy kis kellemes útlezárás is párosult):::-DDDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 7776 | 2011. április 30. 21:23 | Válasz erre: 7773 |
|
Kétheti erdély cuccal látogatsz ki? Biztos siker:-)
|
| Okta | 7771 | 2011. április 30. 19:46 |
|
Jónagyot! Bemásolom nektek is, amit írtam a fórumunkra, jó lenne, ha legalább egy Domi is el tudna jönni: Páran már biztos tudjátok, hogy jövõ szombaton a Duna Plazanál ismét szervez a Motor Revü ilyen motorozást népszerûsítõ eseményt, vagy mi a neve, ahol tavaly is kint voltunk, mint DR BIG Klub. Idén, mint Klub nem leszünk kint, viszont a Tenerésekkel és az Africa Twinesekkel meglévõ jó kapcsolataink miatt azt találtuk ki, hogy egy "túraendurós" standot csináljunk közösen. A szervezõk ebbe bele is mentek, így egy kis tábori hangulatot szeretnék csinálni ott: lesz felmáházott motor, viszünk gázzsámolyt és Brasil csinál egy frankó gulyást, meg felállítunk egy kis sátrat, stb. Viszont akkora sikert aratott az ötletünk, hogy bazi sok helyet kaptunk. :-) Így van lehetõség, hogy többen is elférjünk ott, ezért azt kérdezném, hogy ki az, aki még jönne. Akár egész napra, vagy csak rövid idõre, mert arra gondoltam, hogy egy saját parkolót is ki lehetne ott alakítani azoknak, akik csak benéznének. No? |
| vaszabi | 7761 | 2011. április 30. 18:37 |
|
Jó volt !!! 100km terep pár alkoholmentes sör ..találtunk egy folyóhomokbányát :-) |