25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 7653 2011. április 27. 21:25   Válasz erre: 7650
Igen!
    

vaszabi 7652 2011. április 27. 21:25   Válasz erre: 7651
Ez mi a vérnyomásod ? Vagy a vörösvérsejt számod ? :-DDDDD
    

infantri 7651 2011. április 27. 21:23   Válasz erre: 7646
Kakucson 4500-8000
    

misu62 7650 2011. április 27. 21:22   Válasz erre: 7648
Igy akkor pénteken reggel mehetek érte?
    

vaszabi 7649 2011. április 27. 21:21   Válasz erre: 7645
Én már beírtam a szabadságot!!!!
    

kanyar 7648 2011. április 27. 21:20   Válasz erre: 7643
Én? soha! Különben meg nem hagyja magát!
    

misu62 7647 2011. április 27. 21:20   Válasz erre: 7643
Csak szeretnéd ?
De én nem
    

vaszabi 7646 2011. április 27. 21:20   Válasz erre: 7643
Tényleg ne mán !!! Pedig máshogy nem tudom használni..ez baj doktor úr? :-d
    

kanyar 7645 2011. április 27. 21:19   Válasz erre: 7641
ide is megyünk! ott van a szállás mellett pár kilcsire
    

kanyar 7644 2011. április 27. 21:18   Válasz erre: 7639
Biztos!
    

infantri 7643 2011. április 27. 21:17   Válasz erre: 7634
Úristen,szét fogod pörgetni.
    

kanyar 7642 2011. április 27. 21:17   Válasz erre: 7636
Hogy mondhatsz ilyeneket? :-)
    

vaszabi 7641 2011. április 27. 21:17   Válasz erre: 7638
Ez mi ez?
    

dinne 7640 2011. április 27. 21:17   Válasz erre: 7636
Akkor együtt ugrunk aztán majd húznak a Petiék: DDDDDDDDDDDD
    

misu62 7639 2011. április 27. 21:16   Válasz erre: 7635
Nagyon kiváncsi vagyok,milyen lessz ?Remélem ez a hfej birni fogja?
    

kanyar 7638 2011. április 27. 21:16   Válasz erre: 7633
És innen
    

vaszabi 7637 2011. április 27. 21:15   Válasz erre: 7635
-é bab kéne :-DDD
    

vaszabi 7636 2011. április 27. 21:15   Válasz erre: 7633
Pedig neked még könnyebb dolgod lenne...mint nekem veled!
    

kanyar 7635 2011. április 27. 21:14   Válasz erre: 7630
660
    

vaszabi 7634 2011. április 27. 21:13   Válasz erre: 7627
Te kanyar ez a hátsó lánckerék jó lett nyúlik a kezem...és pörög szépen a P-Sz-en 4500-6000 között használtam .
    

dinne 7633 2011. április 27. 21:12   Válasz erre: 7631
Innen nem húzlak fel:-)
    

dinne 7632 2011. április 27. 21:11   Válasz erre: 7628
Bármiko:-)
    

vaszabi 7631 2011. április 27. 21:11   Válasz erre: 7626
Gumikötelet hozzatok...ááá elég pár gumipók összekötjük és este részegen bungee jumping-olunk ;-)
    

misu62 7630 2011. április 27. 21:10   Válasz erre: 7627
uuuuuuuuuuhhhhh
igy hány köbc. lett
    

vaszabi 7629 2011. április 27. 21:10   Válasz erre: 7623
ÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóó :-O
    

kanyar 7628 2011. április 27. 21:09   Válasz erre: 7626
Miko?
    

kanyar 7627 2011. április 27. 21:09   Válasz erre: 7625
7200-ig üzemi fordulat van!
    

dinne 7626 2011. április 27. 21:07   Válasz erre: 7623
Pakoljunk oszt gyerünk.
    

misu62 7625 2011. április 27. 21:07   Válasz erre: 7620
5000-nél nem pörgettem soha vigyáztam rá kár volt.
    

vaszabi 7624 2011. április 27. 21:07   Válasz erre: 7620
Ja az úgy megy? Akkor Kojak All-in-t mondott ? :-DDDDDD
    

kanyar 7623 2011. április 27. 21:06   Válasz erre: 7611
Ide?
    

vaszabi 7622 2011. április 27. 21:05   Válasz erre: 7619
Az új fúrással lesz igazi a talaj túrás!
    

vaszabi 7621 2011. április 27. 21:04   Válasz erre: 7618
Ja hogy hajrá nem haj rá :-DDD Hú de vicces vagyok :-(
    

kanyar 7620 2011. április 27. 21:04   Válasz erre: 7617
Ha el nem játszod! :-)
    

kanyar 7619 2011. április 27. 21:03   Válasz erre: 7616
A fúrás csodás lett!
    

kanyar 7618 2011. április 27. 21:03   Válasz erre: 7615
Nem arra hanem hajra!
    

misu62 7617 2011. április 27. 21:02   Válasz erre: 7615
Nekem még van?
    

misu62 7616 2011. április 27. 21:01   Válasz erre: 7614
Köszi profi válasz.Hogy sikerült a fúrás?
    

vaszabi 7615 2011. április 27. 20:59   Válasz erre: 7614
Minek haj a Domira...a fejeden sincs :-DDDDD
    

kanyar 7614 2011. április 27. 20:56   Válasz erre: 7613
1000km-ig járatos, max 4000-ig forgatva. Utána olaj csere, és hajrá!
    

misu62 7613 2011. április 27. 20:54  
Kanyar!
Az új motorhoz használati utasitást is kérek.
    

vaszabi 7612 2011. április 27. 20:50   Válasz erre: 7609
1 rész olaj, 1 rész benzin, 2 EK lánc spray, és egy csipetnyi homok :-DDDD
    

vaszabi 7611 2011. április 27. 20:48   Válasz erre: 7608
Akkor mennyünk induljunk mááárrrrr!!! :-)
    

dinne 7610 2011. április 27. 20:44   Válasz erre: 7609
De van. A motorozás:-)
    

kanyar 7609 2011. április 27. 20:42   Válasz erre: 7607
Nincs rá gyógyszer? :-)
    

kanyar 7608 2011. április 27. 20:42   Válasz erre: 7606
A túrán lesz rá lehetõség! :-)
    

dinne 7607 2011. április 27. 20:39   Válasz erre: 7604
Kanyarnak olyan fertözõ szokásai vannak.:-)
    

vaszabi 7606 2011. április 27. 20:39   Válasz erre: 7600
Ez a házikó hol van ..aludnék benne egyet :-O
    

dinne 7605 2011. április 27. 20:38   Válasz erre: 7603
Hát menjünk.
    

vaszabi 7604 2011. április 27. 20:38   Válasz erre: 7603
Az hagyján ..de azt tudtad hogy fertõzõ a "betegséged" ;-)
    

kanyar 7603 2011. április 27. 20:35  
Olyan mehetnékem van! beszarás! függõ lettem :-(
    

kanyar 7602 2011. április 27. 20:34   Válasz erre: 7601
Csodálod?
    

dinne 7601 2011. április 27. 20:29   Válasz erre: 7600
Én is csak a paksi közeli viszonylatban gondoltam. Utána jöttem rá hogy Szabi mennyire keletre gondolt:-)
    

kanyar 7600 2011. április 27. 20:28  
Hát de nem?
    

vaszabi 7599 2011. április 27. 20:26   Válasz erre: 7598
tuti.. tuti....
    

kanyar 7598 2011. április 27. 20:24   Válasz erre: 7596
az tuti....
    

vaszabi 7597 2011. április 26. 23:13   Válasz erre: 7596
az tuti....
    

dinne 7596 2011. április 26. 22:52   Válasz erre: 7594
Erdéllyel egyik se vetekszik.
    

dinne 7595 2011. április 26. 22:52   Válasz erre: 7594
Pedig nyugatra érdekesebb. Tamásiból most az m6-on jöttünk fel. Cece, Pincehely felé azért elég szép utak vannak még autóval is.
    

vaszabi 7594 2011. április 26. 22:50   Válasz erre: 7593
Ja már én is rühellem ..bármely irányba!!
Aszfalton már csak Kelet felé szeretek menni ...nagyon Keletre !!!
    

dinne 7593 2011. április 26. 22:48   Válasz erre: 7592
Én se aszfaltra gondoltam. Aszfaltnak elég a 6-os:-(
    

vaszabi 7592 2011. április 26. 22:47   Válasz erre: 7591
Na az szuper lenne..Egy újabb Paksi guriga van pár jó útvonal...most itt maradnánk a környéken..semmi Pécs csak terep ;-)
    

dinne 7591 2011. április 26. 22:44   Válasz erre: 7590
Bárhol (nekem a húsvét kimaradt már gurulhatnékom van). Ha gondolod leugrok paksra. Vagy kitaláljuk addig. Hátha a többieket is érdekli a dolog.:-)
    

vaszabi 7590 2011. április 26. 22:42   Válasz erre: 7589
Szombaton elvileg szabad vagyok...hol?
    

dinne 7589 2011. április 26. 22:41   Válasz erre: 7586
Hétvégén egy kis motorozás?
    

dinne 7588 2011. április 26. 22:41  
Ma az asszony elöször hallota a Domi hangját. (utánamhozott valamit a garázsba)
Csak annyit mondott, hogy a lépcsõház is zeng tõle.
Szerintem innettõl tudni fogja mikor kell melegíteni a vacsorát:-)

    

vaszabi 7587 2011. április 26. 22:37   Válasz erre: 7585
Ja meg elromlott a szeme is :-DDDD
    

vaszabi 7586 2011. április 26. 22:37   Válasz erre: 7582
Nem melózom ...csak késõi alvó vagyok...a 3 mûszak belõlem ezt hozta ki.
Holnap meg kerülök egyet a környéken..csak úgy lájtosan öröm motorozok
    

dinne 7585 2011. április 26. 22:35   Válasz erre: 7583
Ez a Peti csak megnõtt a szakálla:-)
    

dinne 7584 2011. április 26. 22:34   Válasz erre: 7581
Az ágyban már nem cigizek:-)
    

vaszabi 7583 2011. április 26. 22:34   Válasz erre: 7580
Pl. :-DDDDD
    

dinne 7582 2011. április 26. 22:33   Válasz erre: 7581
Mit figyelsz te ilyen késõi órán bennt? Unatkozol Szabikám?
    

vaszabi 7581 2011. április 26. 22:32   Válasz erre: 7580
Mindenhol!
    

dinne 7580 2011. április 26. 22:28   Válasz erre: 7579
Hol láttál engem cigizni?
    

vaszabi 7579 2011. április 26. 22:13   Válasz erre: 7578
Max benzinnel locsolok ..de az nem szerencsés egy dohányosnak :-DDD
    

dinne 7578 2011. április 26. 22:12   Válasz erre: 7574
Meg is sértõdtem:-)l
    

infantri 7577 2011. április 26. 19:53  
Ezt lessétek:
http://andras-ikladi.com/2011/04/26/husveti-special-enduro

    

infantri 7576 2011. április 26. 08:18   Válasz erre: 7574
Nem hiszem el!
    

kanyar 7575 2011. április 26. 07:23   Válasz erre: 7574
Hogy hogy? elûzött? :-)
    

vaszabi 7574 2011. április 25. 21:16   Válasz erre: 7572
Meg hát!
Mielõtt megkérdeznétek Dinnyusnál nem voltam :-DDDD
    

SZICSU 7573 2011. április 25. 20:27   Válasz erre: 7572
Bizony!:-)
    

kanyar 7572 2011. április 25. 17:31  
Meglocsoltatok minden fontos nõt? :-)
    

infantri 7571 2011. április 25. 10:41   Válasz erre: 7569
Vigyorogjatok csak mint pics@ a bilinek!
    

vaszabi 7570 2011. április 24. 21:49  
Ma megolajoztam a kuplung bowdenemet ...olyan lett mint a vaj....félek így el fog sorvadni az alkarom :-DDDDD
    

vaszabi 7569 2011. április 24. 21:48   Válasz erre: 7566
Igen akkor is!!!!!!! A Peti érezte feltöltõdött a krossz ingje , és mikor a kormányhoz ért kisült, mint az OBI-ban a bevásárlókocsin :-DDDD
Nem igaz hogy nem hiszel neki.....emlégszel az arcára.....:-DDD a baltás gyilkos áldozatainak utólsó percükben nem volt olyan rémült képük :-DDD
    

kanyar 7568 2011. április 24. 14:47   Válasz erre: 7567
Ez igaz lehet, csak ott 3-4m magasság különbség volt!
    

Macko 7567 2011. április 24. 14:41   Válasz erre: 7566
A villám nagyon kiszámíthatatlan dolog.
Aki anno a házunkra szerelt villámhárítót, az mesélte, hogy egy templom tetõgerincének mind a két végére tettek hárító antennát. Majd az a buta villám jól belecsapott a két fém között a tetõbe. :-)
    

kanyar 7566 2011. április 24. 14:22   Válasz erre: 7557
Ez akkor is így van ha mellettünk van egy 25m-es torony?
http://static.panoramio.com/photos/original/9693030.jpg
    

SZICSU 7565 2011. április 24. 13:24  
nyugodtak-nyugodtan:-)
    

SZICSU 7564 2011. április 24. 13:24   Válasz erre: 7562
Nekem már sikerült kinyomnia egy bukósisakot,úgyhogy nyugodtak kérhettél volna.A bukó után a féktárcsa már minden erõlködés nélkül kipottyant volna....:-D
    

vaszabi 7563 2011. április 24. 11:03  
És jól viselkedni mert titeket is figyel :-DDDDDDD
    

vaszabi 7562 2011. április 24. 10:51   Válasz erre: 7561
A zsidókra már nem is gondolsz :-DDDDDD
Kellemes Húsvétolást!!! Egyetek sokat :-)
Én nem mertem kérni a nyuszitól ...mert féltem hogy beledöglene mire ki tojik 2 féktárcsát...és akkor mi lesz a gyerekekkel :-DDDDDD
    

SZICSU 7561 2011. április 24. 07:27  
Kellemes húsvétot mindenkinek!
    

vaszabi 7560 2011. április 23. 21:42   Válasz erre: 7557
Totál a leírás szerint jártunk el..azonnal elhagytuk a hegygerincet...majd kerestünk egy menedékházat !! Ezt a profizmust :-))))
Különben képzeld el...a Bucegi-n már nem is a kõ lenne a nevezetesség..hanem 4 kiégett ismeretlen típusú endúró ..és az ejjszakánként mindíg pontban 12.kor kísértõ utasaik..kiknek kiálltásától még ma is megborzadnak a hegyipásztorok ..."húzzunk innen ..nen..nen..nen..........." :-DDD
    

infantri 7559 2011. április 23. 20:58   Válasz erre: 7558
Ugye ugye!
    

vaszabi 7558 2011. április 23. 20:36   Válasz erre: 7557
Még jó, hogy van aki vigyáz ránk butusokra ;-) :-DDDD
    

infantri 7557 2011. április 23. 17:30  
A villámcsapásról

A záporesõ, jégesõ, villámlás kisérte nyári zivatarok komoly veszélyforrást jelentenek a hegymászók, túrázók számára. Sok esetben kitett gerinceken vagy csúcsokon találhat az égzengés.

Itt említenénk meg néhány tanácsot, hogy mit is ésszerû tenni ilyen esetben:

a legjobb megoldás nyilvánvalóan a hegygerinc azonnali elhagyása és az alacsonyabb, védettebb területekre való visszavonulás, de ne feledjük, hogy hasonlóan veszélyes a kiemelkedések nélküli sík terep is. Amennyiben elõreláthatóan komolyabb vihar közeleg, inkább változtassunk a túraterven és maradjunk az alacsonyabb régiókban vagy a menedékház védelmében

www.erdelyiturak.ro


    

vaszabi 7556 2011. április 23. 16:59   Válasz erre: 7553
Igen veszélyben...a hangok mondták ugye :-DD
    

infantri 7555 2011. április 23. 13:50   Válasz erre: 7554
Fiatalság,bolondság.
    

kanyar 7554 2011. április 23. 13:15   Válasz erre: 7553
De! Fel állt a szõr a hátadon! :-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők