| vaszabi | 7652 | 2011. április 27. 21:25 | Válasz erre: 7651 |
|
Ez mi a vérnyomásod ? Vagy a vörösvérsejt számod ? :-DDDDD
|
| vaszabi | 7646 | 2011. április 27. 21:20 | Válasz erre: 7643 |
|
Tényleg ne mán !!! Pedig máshogy nem tudom használni..ez baj doktor úr? :-d
|
| kanyar | 7645 | 2011. április 27. 21:19 | Válasz erre: 7641 |
|
ide is megyünk! ott van a szállás mellett pár kilcsire
|
| dinne | 7640 | 2011. április 27. 21:17 | Válasz erre: 7636 |
|
Akkor együtt ugrunk aztán majd húznak a Petiék: DDDDDDDDDDDD
|
| misu62 | 7639 | 2011. április 27. 21:16 | Válasz erre: 7635 |
|
Nagyon kiváncsi vagyok,milyen lessz ?Remélem ez a hfej birni fogja?
|
| vaszabi | 7636 | 2011. április 27. 21:15 | Válasz erre: 7633 |
|
Pedig neked még könnyebb dolgod lenne...mint nekem veled!
|
| vaszabi | 7634 | 2011. április 27. 21:13 | Válasz erre: 7627 |
|
Te kanyar ez a hátsó lánckerék jó lett nyúlik a kezem...és pörög szépen a P-Sz-en 4500-6000 között használtam .
|
| vaszabi | 7631 | 2011. április 27. 21:11 | Válasz erre: 7626 |
|
Gumikötelet hozzatok...ááá elég pár gumipók összekötjük és este részegen bungee jumping-olunk ;-)
|
| misu62 | 7625 | 2011. április 27. 21:07 | Válasz erre: 7620 |
|
5000-nél nem pörgettem soha vigyáztam rá kár volt.
|
| vaszabi | 7624 | 2011. április 27. 21:07 | Válasz erre: 7620 |
|
Ja az úgy megy? Akkor Kojak All-in-t mondott ? :-DDDDDD
|
| vaszabi | 7621 | 2011. április 27. 21:04 | Válasz erre: 7618 |
|
Ja hogy hajrá nem haj rá :-DDD Hú de vicces vagyok :-(
|
| kanyar | 7614 | 2011. április 27. 20:56 | Válasz erre: 7613 |
|
1000km-ig járatos, max 4000-ig forgatva. Utána olaj csere, és hajrá!
|
| vaszabi | 7612 | 2011. április 27. 20:50 | Válasz erre: 7609 |
|
1 rész olaj, 1 rész benzin, 2 EK lánc spray, és egy csipetnyi homok :-DDDD
|
| vaszabi | 7606 | 2011. április 27. 20:39 | Válasz erre: 7600 |
|
Ez a házikó hol van ..aludnék benne egyet :-O
|
| vaszabi | 7604 | 2011. április 27. 20:38 | Válasz erre: 7603 |
|
Az hagyján ..de azt tudtad hogy fertõzõ a "betegséged" ;-)
|
| dinne | 7601 | 2011. április 27. 20:29 | Válasz erre: 7600 |
|
Én is csak a paksi közeli viszonylatban gondoltam. Utána jöttem rá hogy Szabi mennyire keletre gondolt:-)
|
| dinne | 7595 | 2011. április 26. 22:52 | Válasz erre: 7594 |
|
Pedig nyugatra érdekesebb. Tamásiból most az m6-on jöttünk fel. Cece, Pincehely felé azért elég szép utak vannak még autóval is.
|
| vaszabi | 7594 | 2011. április 26. 22:50 | Válasz erre: 7593 |
|
Ja már én is rühellem ..bármely irányba!! Aszfalton már csak Kelet felé szeretek menni ...nagyon Keletre !!! |
| dinne | 7593 | 2011. április 26. 22:48 | Válasz erre: 7592 |
|
Én se aszfaltra gondoltam. Aszfaltnak elég a 6-os:-(
|
| vaszabi | 7592 | 2011. április 26. 22:47 | Válasz erre: 7591 |
|
Na az szuper lenne..Egy újabb Paksi guriga van pár jó útvonal...most itt maradnánk a környéken..semmi Pécs csak terep ;-)
|
| dinne | 7591 | 2011. április 26. 22:44 | Válasz erre: 7590 |
|
Bárhol (nekem a húsvét kimaradt már gurulhatnékom van). Ha gondolod leugrok paksra. Vagy kitaláljuk addig. Hátha a többieket is érdekli a dolog.:-)
|
| dinne | 7588 | 2011. április 26. 22:41 |
|
Ma az asszony elöször hallota a Domi hangját. (utánamhozott valamit a garázsba) Csak annyit mondott, hogy a lépcsõház is zeng tõle. Szerintem innettõl tudni fogja mikor kell melegíteni a vacsorát:-) |
| vaszabi | 7586 | 2011. április 26. 22:37 | Válasz erre: 7582 |
|
Nem melózom ...csak késõi alvó vagyok...a 3 mûszak belõlem ezt hozta ki. Holnap meg kerülök egyet a környéken..csak úgy lájtosan öröm motorozok |
| dinne | 7582 | 2011. április 26. 22:33 | Válasz erre: 7581 |
|
Mit figyelsz te ilyen késõi órán bennt? Unatkozol Szabikám?
|
| vaszabi | 7579 | 2011. április 26. 22:13 | Válasz erre: 7578 |
|
Max benzinnel locsolok ..de az nem szerencsés egy dohányosnak :-DDD
|
| infantri | 7577 | 2011. április 26. 19:53 |
|
Ezt lessétek: http://andras-ikladi.com/2011/04/26/husveti-special-enduro |
| vaszabi | 7574 | 2011. április 25. 21:16 | Válasz erre: 7572 |
|
Meg hát! Mielõtt megkérdeznétek Dinnyusnál nem voltam :-DDDD |
| vaszabi | 7570 | 2011. április 24. 21:49 |
|
Ma megolajoztam a kuplung bowdenemet ...olyan lett mint a vaj....félek így el fog sorvadni az alkarom :-DDDDD
|
| vaszabi | 7569 | 2011. április 24. 21:48 | Válasz erre: 7566 |
|
Igen akkor is!!!!!!! A Peti érezte feltöltõdött a krossz ingje , és mikor a kormányhoz ért kisült, mint az OBI-ban a bevásárlókocsin :-DDDD Nem igaz hogy nem hiszel neki.....emlégszel az arcára.....:-DDD a baltás gyilkos áldozatainak utólsó percükben nem volt olyan rémült képük :-DDD |
| kanyar | 7568 | 2011. április 24. 14:47 | Válasz erre: 7567 |
|
Ez igaz lehet, csak ott 3-4m magasság különbség volt!
|
| Macko | 7567 | 2011. április 24. 14:41 | Válasz erre: 7566 |
|
A villám nagyon kiszámíthatatlan dolog. Aki anno a házunkra szerelt villámhárítót, az mesélte, hogy egy templom tetõgerincének mind a két végére tettek hárító antennát. Majd az a buta villám jól belecsapott a két fém között a tetõbe. :-) |
| kanyar | 7566 | 2011. április 24. 14:22 | Válasz erre: 7557 |
|
Ez akkor is így van ha mellettünk van egy 25m-es torony? http://static.panoramio.com/photos/original/9693030.jpg |
| SZICSU | 7564 | 2011. április 24. 13:24 | Válasz erre: 7562 |
|
Nekem már sikerült kinyomnia egy bukósisakot,úgyhogy nyugodtak kérhettél volna.A bukó után a féktárcsa már minden erõlködés nélkül kipottyant volna....:-D
|
| vaszabi | 7562 | 2011. április 24. 10:51 | Válasz erre: 7561 |
|
A zsidókra már nem is gondolsz :-DDDDDD Kellemes Húsvétolást!!! Egyetek sokat :-) Én nem mertem kérni a nyuszitól ...mert féltem hogy beledöglene mire ki tojik 2 féktárcsát...és akkor mi lesz a gyerekekkel :-DDDDDD |
| vaszabi | 7560 | 2011. április 23. 21:42 | Válasz erre: 7557 |
|
Totál a leírás szerint jártunk el..azonnal elhagytuk a hegygerincet...majd kerestünk egy menedékházat !! Ezt a profizmust :-)))) Különben képzeld el...a Bucegi-n már nem is a kõ lenne a nevezetesség..hanem 4 kiégett ismeretlen típusú endúró ..és az ejjszakánként mindíg pontban 12.kor kísértõ utasaik..kiknek kiálltásától még ma is megborzadnak a hegyipásztorok ..."húzzunk innen ..nen..nen..nen..........." :-DDD |
| vaszabi | 7558 | 2011. április 23. 20:36 | Válasz erre: 7557 |
|
Még jó, hogy van aki vigyáz ránk butusokra ;-) :-DDDD
|
| infantri | 7557 | 2011. április 23. 17:30 |
|
A villámcsapásról A záporesõ, jégesõ, villámlás kisérte nyári zivatarok komoly veszélyforrást jelentenek a hegymászók, túrázók számára. Sok esetben kitett gerinceken vagy csúcsokon találhat az égzengés. Itt említenénk meg néhány tanácsot, hogy mit is ésszerû tenni ilyen esetben: a legjobb megoldás nyilvánvalóan a hegygerinc azonnali elhagyása és az alacsonyabb, védettebb területekre való visszavonulás, de ne feledjük, hogy hasonlóan veszélyes a kiemelkedések nélküli sík terep is. Amennyiben elõreláthatóan komolyabb vihar közeleg, inkább változtassunk a túraterven és maradjunk az alacsonyabb régiókban vagy a menedékház védelmében www.erdelyiturak.ro |