| Figo222 | 7547 | 2011. április 22. 14:18 |
|
http://sebessegoltara.blog.hu/2011/04/22/megkerult_kunio_a_japan_motoros Szép kis túra! Szimpatikus gyerek :) |
| dinne | 7546 | 2011. április 21. 21:04 | Válasz erre: 7545 |
|
Örülök hogy velünk voltál. Szerintem még lesz hasonló dolog:-)
|
| dzt | 7545 | 2011. április 21. 15:43 |
|
Üdvözletem a hölgyeknek és az uraknak:) Szeretnék bemutatkozni:) Két héttel ezelõtt a Budapest-Paks-Pécs-Budapest túrán vettem részt egy SLR650 Hondával. (Kanyarékkal érkeztem) Akik ott voltak remélhetõleg emlékeznek rám:). Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy utólag is köszönetet mondjak mindenkinek aki ott volt. Elsõdlegesen a barátságos fogadtatásért, másodsorban a jó hangulat és a nagy motorozás, na meg az önzetlen segítség végett is( Váltókar ) :). Remélem még sok hasonló túrában lesz részem veletek! Üdvözletem addig is mindenkinek dzt (Tibi) |
| dinne | 7541 | 2011. április 20. 21:38 | Válasz erre: 7538 |
|
be is nyomtam most 3 tányér spagettit (csak hogy vigyázzak az alakomra), úgyhogy ledõlök
|
| misu62 | 7539 | 2011. április 20. 21:30 | Válasz erre: 7527 |
|
Köszönöm a képeket,az uj dugó szuper.Remélem a hengerfej is?
|
| vaszabi | 7534 | 2011. április 20. 21:22 | Válasz erre: 7533 |
|
Személyeskedünk személyeskedünk kis vörös :-DDDDDD
|
| vaszabi | 7532 | 2011. április 20. 21:16 | Válasz erre: 7531 |
|
Na tessék... alig pár hete van Dominatora oszt mekkora lett a pof@ja :-DDDDD
|
| dinne | 7531 | 2011. április 20. 21:12 | Válasz erre: 7527 |
|
Vigyázzon vele mester. Mindig félre.....megy. Fõleg a homokban:-)
|
| vaszabi | 7524 | 2011. április 20. 21:04 | Válasz erre: 7522 |
|
biztos megjárta a Francia légiót a Tizedessel meg a többiekkel :-)
|
| dinne | 7517 | 2011. április 20. 20:59 | Válasz erre: 7515 |
|
Na mostmeg kiderül hogy komplett turistacsoportokra hajtottál rá:-) Persze bige hahhahhah
|
| vaszabi | 7516 | 2011. április 20. 20:57 | Válasz erre: 7513 |
|
Olyan szép színe van kendnek ..ugyan már tudja mire gondolok :-D
|
| vaszabi | 7515 | 2011. április 20. 20:56 | Válasz erre: 7510 |
|
Régen mikor bringáztam ...voltam Franciaországi túrán mint bringa szerelõ(így ingyé volt) Kellett is szerelni a Pesti népek után ...mert pénzük volt de bringázni azt nem tudtak! Na szóval ott volt pár bige ..a sátorszomszédoktól a trubadúr nevet kaptam...máig sem tudom miért :-) |
| vaszabi | 7512 | 2011. április 20. 20:52 | Válasz erre: 7509 |
|
Különben sem értem rá ha nem vetted volna észre...szerepben voltam :-DDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 7506 | 2011. április 20. 20:50 |
|
Egyébként már Dföldvártól van valami terep ..majd felfedezem addig!
|
| vaszabi | 7503 | 2011. április 20. 20:47 | Válasz erre: 7502 |
|
Jaaaa az akkor jóra gondoltam én elõször csak ..azt írtad beszéltük Janikánál ..azért csodálkoztam mert én nem voltam Janikánál...vagy Janikával akart lenni!!!
|
| dinne | 7501 | 2011. április 20. 20:42 | Válasz erre: 7495 |
|
Jónapet. Te is beszélted állítólag kanyarral:-) |
| vaszabi | 7494 | 2011. április 20. 20:25 | Válasz erre: 7493 |
|
Azt nem mondanám 4 órát aludtam 2 vizsgám volt a melóhelyen stb..stb.. ...inkább kissé dilis :-)
|
| vaszabi | 7491 | 2011. április 20. 20:22 | Válasz erre: 7490 |
|
Nem kell a lábtartóra tenni...bár terepkerék lehet hogy nincs hozzá :-)
|
| vaszabi | 7489 | 2011. április 20. 20:18 | Válasz erre: 7428 |
|
Te Peti ..arra a lábadra vegyél fel görkorit ;-)
|
| Titkosugynok | 7488 | 2011. április 20. 20:11 | Válasz erre: 7486 |
|
Ha már itt tartunk, mostanában egyre többször merészkedek le a mûútról terepre, és lassan kezdi megadni magát a kp telóm, nyikorog mintha húznák a fogát. Jövõ héten már motorostól is fent leszek Bp-en, úh. valamikor lehet kiugrom hozzátok hogy megdumáljuk az AT-es teleszkóp átépítést, de amíg van a seggem alatt rugó, még megvagyok, szóval nem lesz sürgõs! :)
|
| vaszabi | 7487 | 2011. április 20. 20:08 | Válasz erre: 7485 |
|
Jó is az , nekem a Pest -Szeged után elég durván nézett ki !!!!! Egy papír már meghalt volna 2× |
| Titkosugynok | 7485 | 2011. április 20. 20:04 | Válasz erre: 7484 |
|
Ha Figo222-rõl van szó, akkor igen, õ írt a KN légszûrõvel kapcsolatban, talán sikerült is rábeszélni! :)
|
| vaszabi | 7480 | 2011. április 20. 19:49 | Válasz erre: 7478 |
|
Lovat a motorba varázsolni...ezzel felléphetnél a Csillag Születik-ben :-DDD
|
| kanyar | 7479 | 2011. április 20. 19:49 | Válasz erre: 7477 |
|
Persze mert mindig Dinnyusra gondolsz! :-))))))))
|
| vaszabi | 7477 | 2011. április 20. 19:45 | Válasz erre: 7474 |
|
Ez kissé félreérthetõ a magamfajta embereknek :-DDDDDDDDDd
|
| vaszabi | 7475 | 2011. április 20. 19:45 |
|
Ó az szuper akkor arra még nem kell spórolnom :-) A Féktárcsa projekt lesz a következõ!!!
|
| kanyar | 7471 | 2011. április 20. 19:42 | Válasz erre: 7470 |
|
Holló-éba most van 91ezer! de Õ vigyáz rá! vagy nem? :-DDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 7470 | 2011. április 20. 19:40 | Válasz erre: 7468 |
|
Te master ..a gyári kuplung mennyit szokott elmenni?
|
| SZICSU | 7458 | 2011. április 20. 19:29 | Válasz erre: 7457 |
|
Nem számít,hogy szarabb,csak jó hangos legyen!!!
|