25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 7553 2011. április 23. 12:51   Válasz erre: 7552
Nem is tudjátok micsoda veszélybe voltunk.
    

kanyar 7552 2011. április 23. 12:15   Válasz erre: 7551
Csak ha lett volna hang felvétel? :-)
    

infantri 7551 2011. április 23. 11:54   Válasz erre: 7550
Sose hallotam ilyesmirõl.
    

kanyar 7550 2011. április 23. 11:35  
Megtaláltam a villámos dörgõs Peti becsinálós hely képét
    

kanyar 7549 2011. április 23. 11:32   Válasz erre: 7545
Szeva!
Örülök hogy idetaláltál! :-)
    

dinne 7548 2011. április 22. 21:27  
Kellemes húsvétot mindenkinek.
    

Figo222 7547 2011. április 22. 14:18  
http://sebessegoltara.blog.hu/2011/04/22/megkerult_kunio_a_japan_motoros

Szép kis túra! Szimpatikus gyerek :)
    

dinne 7546 2011. április 21. 21:04   Válasz erre: 7545
Örülök hogy velünk voltál. Szerintem még lesz hasonló dolog:-)
    

dzt 7545 2011. április 21. 15:43  
Üdvözletem a hölgyeknek és az uraknak:)

Szeretnék bemutatkozni:)
Két héttel ezelõtt a Budapest-Paks-Pécs-Budapest túrán vettem részt egy SLR650 Hondával. (Kanyarékkal érkeztem)
Akik ott voltak remélhetõleg emlékeznek rám:).
Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy utólag is köszönetet mondjak mindenkinek aki ott volt.
Elsõdlegesen a barátságos fogadtatásért, másodsorban a jó hangulat és a nagy motorozás, na meg az önzetlen segítség végett is( Váltókar ) :).
Remélem még sok hasonló túrában lesz részem veletek!

Üdvözletem addig is mindenkinek dzt (Tibi)

    

kanyar 7544 2011. április 21. 07:18   Válasz erre: 7538
Nem még mindig, hanem mint mindig! :-)
    

misu62 7543 2011. április 20. 21:48   Válasz erre: 7542
cakát
    

kanyar 7542 2011. április 20. 21:44  
cakát
    

dinne 7541 2011. április 20. 21:38   Válasz erre: 7538
be is nyomtam most 3 tányér spagettit (csak hogy vigyázzak az alakomra), úgyhogy ledõlök
    

vaszabi 7540 2011. április 20. 21:37  
Jó éjt !
    

misu62 7539 2011. április 20. 21:30   Válasz erre: 7527
Köszönöm a képeket,az uj dugó szuper.Remélem a hengerfej is?
    

vaszabi 7538 2011. április 20. 21:28   Válasz erre: 7537
Tehát még mindíg :-D
    

dinne 7537 2011. április 20. 21:25   Válasz erre: 7536
Most olyan vagyok mint a jóllakott napközis
    

vaszabi 7536 2011. április 20. 21:24   Válasz erre: 7535
Akkor tényleg nagyobb lett a po......
    

dinne 7535 2011. április 20. 21:23   Válasz erre: 7534
Tegnap még a szakállamat is eltûntettem:-)
    

vaszabi 7534 2011. április 20. 21:22   Válasz erre: 7533
Személyeskedünk személyeskedünk kis vörös :-DDDDDD
    

dinne 7533 2011. április 20. 21:19   Válasz erre: 7532
Láttam ezt valakitõl. :-)
    

vaszabi 7532 2011. április 20. 21:16   Válasz erre: 7531
Na tessék... alig pár hete van Dominatora oszt mekkora lett a pof@ja :-DDDDD
    

dinne 7531 2011. április 20. 21:12   Válasz erre: 7527
Vigyázzon vele mester. Mindig félre.....megy. Fõleg a homokban:-)
    

vaszabi 7530 2011. április 20. 21:11  
Ezt az õrült bandát kérem ?.......de melyik Olsen

    

infantri 7529 2011. április 20. 21:08   Válasz erre: 7527
Megbökött?
    

vaszabi 7528 2011. április 20. 21:08   Válasz erre: 7527
Magának :-D
    

kanyar 7527 2011. április 20. 21:07   Válasz erre: 7518
Kinek?
    

dinne 7526 2011. április 20. 21:06   Válasz erre: 7524
Onnan hamar nem eresztenek el.
    

vaszabi 7525 2011. április 20. 21:06   Válasz erre: 7522
Hát néha motorozás után úgy nézek ki.
    

vaszabi 7524 2011. április 20. 21:04   Válasz erre: 7522
biztos megjárta a Francia légiót a Tizedessel meg a többiekkel :-)
    

dinne 7523 2011. április 20. 21:02   Válasz erre: 7522
De perfekt lenni kend
    

infantri 7522 2011. április 20. 21:02   Válasz erre: 7520
Az a kismalac. Ez oui.
    

dinne 7521 2011. április 20. 21:01   Válasz erre: 7518
De ott mindenki protektoros gatyában leszz:-)
    

vaszabi 7520 2011. április 20. 21:01   Válasz erre: 7519
Ui ! :-D
    

infantri 7519 2011. április 20. 21:00   Válasz erre: 7515
Monsieur grand-face.
    

vaszabi 7518 2011. április 20. 21:00   Válasz erre: 7517
Tényleg szervezzek túrát :-DDDDDDD
    

dinne 7517 2011. április 20. 20:59   Válasz erre: 7515
Na mostmeg kiderül hogy komplett turistacsoportokra hajtottál rá:-) Persze bige hahhahhah
    

vaszabi 7516 2011. április 20. 20:57   Válasz erre: 7513
Olyan szép színe van kendnek ..ugyan már tudja mire gondolok :-D
    

vaszabi 7515 2011. április 20. 20:56   Válasz erre: 7510
Régen mikor bringáztam ...voltam Franciaországi túrán mint bringa szerelõ(így ingyé volt)
Kellett is szerelni a Pesti népek után ...mert pénzük volt de bringázni azt nem tudtak!
Na szóval ott volt pár bige ..a sátorszomszédoktól a trubadúr nevet kaptam...máig sem tudom miért :-)
    

dinne 7514 2011. április 20. 20:54   Válasz erre: 7513
ÁÁÁ csak civakodunk:-)
    

infantri 7513 2011. április 20. 20:53  
Micsoda kapcarongyok vagytok ti ketten.
    

vaszabi 7512 2011. április 20. 20:52   Válasz erre: 7509
Különben sem értem rá ha nem vetted volna észre...szerepben voltam :-DDDDDDDDDDDD
    

dinne 7511 2011. április 20. 20:52   Válasz erre: 7509
Szóval nemcsak ribanc vagy hanem irigy is:-)
    

dinne 7510 2011. április 20. 20:51   Válasz erre: 7508
Szabi az endurós szívtipró:-)
    

vaszabi 7509 2011. április 20. 20:51   Válasz erre: 7507
Jaaaa, azt soha sem kapod meg te céda :-D
    

vaszabi 7508 2011. április 20. 20:50   Válasz erre: 7504
Heheeeeeeee :-D
    

dinne 7507 2011. április 20. 20:50   Válasz erre: 7502
Én itt egy Domi alkatrészre gondoltam.:-)
    

vaszabi 7506 2011. április 20. 20:50  
Egyébként már Dföldvártól van valami terep ..majd felfedezem addig!
    

dinne 7505 2011. április 20. 20:49   Válasz erre: 7503
Már Janikára is pályázól. Szólók neki.:-)
    

infantri 7504 2011. április 20. 20:49   Válasz erre: 7502
Már Janikával is? Te ócska.....
    

vaszabi 7503 2011. április 20. 20:47   Válasz erre: 7502
Jaaaa az akkor jóra gondoltam én elõször csak ..azt írtad beszéltük Janikánál ..azért csodálkoztam mert én nem voltam Janikánál...vagy Janikával akart lenni!!!
    

dinne 7502 2011. április 20. 20:43   Válasz erre: 7498
PSZ-en nem felejtettél el valamit Szabi?
    

dinne 7501 2011. április 20. 20:42   Válasz erre: 7495
Jónapet. Te is beszélted állítólag kanyarral:-)

    

vaszabi 7500 2011. április 20. 20:36   Válasz erre: 7499
Jól van ..aztán nem erõltetni ;-)
    

infantri 7499 2011. április 20. 20:35   Válasz erre: 7496
Ha változás lesz szólok.
    

vaszabi 7498 2011. április 20. 20:32   Válasz erre: 7497
Na na,, Húhaaaaa ;-)
    

kanyar 7497 2011. április 20. 20:28   Válasz erre: 7495
Amit kitalálunk! azt!
    

vaszabi 7496 2011. április 20. 20:26   Válasz erre: 7490
Tényleg hogy van ..javul mán?
    

vaszabi 7495 2011. április 20. 20:26   Válasz erre: 7493
Milyen útvonalat emlegetett tegnap dinnyus?
    

vaszabi 7494 2011. április 20. 20:25   Válasz erre: 7493
Azt nem mondanám 4 órát aludtam 2 vizsgám volt a melóhelyen stb..stb.. ...inkább kissé dilis :-)
    

kanyar 7493 2011. április 20. 20:23   Válasz erre: 7489
Pihent vagy? :-D
    

kanyar 7492 2011. április 20. 20:22   Válasz erre: 7488
OK!
    

vaszabi 7491 2011. április 20. 20:22   Válasz erre: 7490
Nem kell a lábtartóra tenni...bár terepkerék lehet hogy nincs hozzá :-)
    

infantri 7490 2011. április 20. 20:19   Válasz erre: 7489
Miért?Akkor be tudom hajlítani?
    

vaszabi 7489 2011. április 20. 20:18   Válasz erre: 7428
Te Peti ..arra a lábadra vegyél fel görkorit ;-)
    

Titkosugynok 7488 2011. április 20. 20:11   Válasz erre: 7486
Ha már itt tartunk, mostanában egyre többször merészkedek le a mûútról terepre, és lassan kezdi megadni magát a kp telóm, nyikorog mintha húznák a fogát. Jövõ héten már motorostól is fent leszek Bp-en, úh. valamikor lehet kiugrom hozzátok hogy megdumáljuk az AT-es teleszkóp átépítést, de amíg van a seggem alatt rugó, még megvagyok, szóval nem lesz sürgõs! :)
    

vaszabi 7487 2011. április 20. 20:08   Válasz erre: 7485
Jó is az , nekem a Pest -Szeged után elég durván nézett ki !!!!!
Egy papír már meghalt volna 2×
    

kanyar 7486 2011. április 20. 20:05   Válasz erre: 7485
igen Õ !
    

Titkosugynok 7485 2011. április 20. 20:04   Válasz erre: 7484
Ha Figo222-rõl van szó, akkor igen, õ írt a KN légszûrõvel kapcsolatban, talán sikerült is rábeszélni! :)
    

kanyar 7484 2011. április 20. 20:01   Válasz erre: 7483
Szia!
keresett az egyik kolega! Elért?
    

Titkosugynok 7483 2011. április 20. 19:53  
Mármint a kuplunghoz és a plussz lovakhoz hozzászólva! ;)
    

Titkosugynok 7482 2011. április 20. 19:52  
Az enyémben meg már azelõtt :)
Jó estét!
    

vaszabi 7481 2011. április 20. 19:51   Válasz erre: 7479
Vastag a héja de legalább lédús :-DDDDDDD
    

vaszabi 7480 2011. április 20. 19:49   Válasz erre: 7478
Lovat a motorba varázsolni...ezzel felléphetnél a Csillag Születik-ben :-DDD
    

kanyar 7479 2011. április 20. 19:49   Válasz erre: 7477
Persze mert mindig Dinnyusra gondolsz! :-))))))))
    

kanyar 7478 2011. április 20. 19:48   Válasz erre: 7476
Inkább Úgy fogalmaznék hogy +lovat!
    

vaszabi 7477 2011. április 20. 19:45   Válasz erre: 7474
Ez kissé félreérthetõ a magamfajta embereknek :-DDDDDDDDDd
    

SZICSU 7476 2011. április 20. 19:45  
Az enyémbe meg akkor,mikor varázsoltál bele kompressziót.
    

vaszabi 7475 2011. április 20. 19:45  
Ó az szuper akkor arra még nem kell spórolnom :-) A Féktárcsa projekt lesz a következõ!!!
    

kanyar 7474 2011. április 20. 19:43   Válasz erre: 7470
Az asszonyéba 107e km-nél kezdett megcsúszni!
    

SZICSU 7473 2011. április 20. 19:43   Válasz erre: 7471
Nem használja....
    

SZICSU 7472 2011. április 20. 19:43   Válasz erre: 7471
:-DDDD
    

kanyar 7471 2011. április 20. 19:42   Válasz erre: 7470
Holló-éba most van 91ezer! de Õ vigyáz rá! vagy nem? :-DDDDDDDDDDD
    

vaszabi 7470 2011. április 20. 19:40   Válasz erre: 7468
Te master ..a gyári kuplung mennyit szokott elmenni?
    

vaszabi 7469 2011. április 20. 19:39   Válasz erre: 7468
Vagy úgy :-D
    

kanyar 7468 2011. április 20. 19:38   Válasz erre: 7466
Hát hogy még szarabb legyen :-)
    

kanyar 7467 2011. április 20. 19:37   Válasz erre: 7465
Talán! :-DDDD
    

vaszabi 7466 2011. április 20. 19:37   Válasz erre: 7464
Na de egy 20 éves szarba ilyet ? :-)))))
    

vaszabi 7465 2011. április 20. 19:37   Válasz erre: 7462
Még nálam is ? :-DDD
    

kanyar 7464 2011. április 20. 19:36   Válasz erre: 7461
Kisebb a súrlódása is
    

SZICSU 7463 2011. április 20. 19:35   Válasz erre: 7461
És csak elöl,hátul van.;-)
    

kanyar 7462 2011. április 20. 19:35   Válasz erre: 7461
És keményebb!
    

vaszabi 7461 2011. április 20. 19:33   Válasz erre: 7459
Ennek rövidebb a coknyája?
    

SZICSU 7460 2011. április 20. 19:32   Válasz erre: 7459
Szép mint egy új traktor.:-D
    

kanyar 7459 2011. április 20. 19:30  
Misu! ez lesz benne
    

SZICSU 7458 2011. április 20. 19:29   Válasz erre: 7457
Nem számít,hogy szarabb,csak jó hangos legyen!!!
    

kanyar 7457 2011. április 20. 19:28   Válasz erre: 7454
Sport kipu :-( szabadon
    

kanyar 7456 2011. április 20. 19:27   Válasz erre: 7454
Úgy van!
    

kanyar 7455 2011. április 20. 19:26   Válasz erre: 7451
Tegyé hozza valamit!
    

vaszabi 7454 2011. április 20. 19:26   Válasz erre: 7453
repedés
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők