| SZICSU | 7445 | 2011. április 20. 19:19 | Válasz erre: 7443 |
|
Elmehetnél mûkörmösnek...2 perc alatt végeznél az összessel.
|
| kanyar | 7429 | 2011. április 20. 19:02 | Válasz erre: 7428 |
|
Mi is terepen amit a supemotyosok gyakoroltak kis ívet! éted? :-)
|
| infantri | 7428 | 2011. április 20. 18:26 |
|
Helló! Ma mentem motorral!!! Még nem tudom feltenni a lábam a lábtartóra. Más. Nézzétek: http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/marka-fuggetlen-motormoso-86456 http://sportmotor.hu/motoros_videok/supermoto/yamaha-supermoto-school-86139 |
| vaszabi | 7423 | 2011. április 19. 22:22 | Válasz erre: 7421 |
|
A lakásba szaladgálni pont jó ...addig sem unatkozna :-))
|
| vaszabi | 7411 | 2011. április 19. 22:11 | Válasz erre: 7409 |
|
Majd mondom neki gyüjjön ki kend...ijé híjom :-DDD
|
| misu62 | 7408 | 2011. április 19. 22:09 | Válasz erre: 7400 |
|
ok Hengerfej ügyben holnap lessz válasz.A srác azt mondta hogy honda slr, és fm 650 hfeje jo a domira. Ez igy van? |
| dinne | 7407 | 2011. április 19. 22:08 | Válasz erre: 7404 |
|
Ez olyan mintha mintha téged "nem kis arcú ember"-nek hínának.
|
| vaszabi | 7406 | 2011. április 19. 22:07 | Válasz erre: 7402 |
|
Elmegyek neki szentölt vízért...Ti meg hozzatok pipamocskot...meg a piócás embert :-D Oszt majd rátesszük a taligájára az AT- t (vigye csak erre spórolt 10 évig :-DDDD) |
| dinne | 7405 | 2011. április 19. 22:07 | Válasz erre: 7402 |
|
Az világos hogy mindenki épüljön és szépüljön fel:-)
|
| vaszabi | 7404 | 2011. április 19. 22:04 | Válasz erre: 7397 |
|
Tõlem Májusban mehet a menet...már mondtam a nem egyenes aszfalt rész nevû embernek is :-DDD
|
| kanyar | 7400 | 2011. április 19. 22:01 | Válasz erre: 7398 |
|
Reggel tudom feltenni mert nem tudtam hazajönni a fénygépér!
|
| vaszabi | 7399 | 2011. április 19. 22:00 | Válasz erre: 7394 |
|
Ki rontott ...akarom mondani javított meg kit ? Én egy egyszerû kis tiszta ruhás aszfaltos hetero endúrós voltam ...emlékszem még a 2 naponta motormosásra fényezés polírozására...ÁHHHHH azok a szép idõk!!! :-DDDDDD A picsákat ezek a szép idõk :-DDDDD
|
| dinne | 7397 | 2011. április 19. 22:00 | Válasz erre: 7393 |
|
Jó jó csak csendben.:-) De tényleg mester valamikorra meg kéne szervezni azt a túrát amirõl Janikánál beszéltünk.
|
| vaszabi | 7393 | 2011. április 19. 21:56 | Válasz erre: 7392 |
|
Pszt!!!! Csak csendben poénkodjunk ..mert még a végén nem visz el minket homokozni :-DDDDDD
|
| dinne | 7391 | 2011. április 19. 21:52 | Válasz erre: 7389 |
|
Egy jó csülkös bablevesnek is hasonló hatása van.
|
| vaszabi | 7389 | 2011. április 19. 21:51 | Válasz erre: 7386 |
|
Ha beléd raknék egy olyat ..még Despres sem érne utól:-D
|
| dinne | 7388 | 2011. április 19. 21:50 | Válasz erre: 7387 |
|
Na ki vele ha már elkezted. A Petit is kell szívatni valamivel.:-)
|
| vaszabi | 7387 | 2011. április 19. 21:49 | Válasz erre: 7384 |
|
Majdnem írtam valami térdeléssel kapcsolatosat ..de nem lenne jó poén szegény Petinek :-(
|
| vaszabi | 7385 | 2011. április 19. 21:47 | Válasz erre: 7382 |
|
Ma benyomtam 40 kazettát a reaktorba..de nem mûsorost :-)
|
| dinne | 7384 | 2011. április 19. 21:46 | Válasz erre: 7381 |
|
Látod nem nálam aludt PSZ elõtt. Elpártolt a Petihez.:-) Az egész bagázs ilyen?:-)
|
| vaszabi | 7383 | 2011. április 19. 21:45 | Válasz erre: 7381 |
|
Te kanyar nagyon pihent vagy...csak úgy sziporkázol ;-)
|
| dinne | 7382 | 2011. április 19. 21:45 | Válasz erre: 7380 |
|
Szabiba egy Red Bullt:-) DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
|
| vaszabi | 7378 | 2011. április 19. 21:42 | Válasz erre: 7376 |
|
Na mi van a fáradtsággal benyomtál egy red bullt :-DDD
|
| dinne | 7374 | 2011. április 19. 21:39 | Válasz erre: 7371 |
|
Lehet hogy egy kicsit fáradt vagyok. Beteg édeslányom és egy kicsit lefárasztott a mai nap. (Én voltam a bébisintér)
|
| vaszabi | 7372 | 2011. április 19. 21:38 | Válasz erre: 7369 |
|
Az kizárt...mármint hogy akkora lesz neked akármid is :-DDDDDDDD
|
| vaszabi | 7371 | 2011. április 19. 21:37 | Válasz erre: 7368 |
|
Írta hogy mi van gyermekeim...érted gyermek ---apa és hogy mi kezdõdik most ....azt találd ki :-D
|
| kanyar | 7370 | 2011. április 19. 21:37 |
|
Magasröptû, sõt inteligenciától nem lecsapott teniszmecsszerû beszélgetés! Vagy mi? :-DDD |
| dinne | 7369 | 2011. április 19. 21:37 | Válasz erre: 7367 |
|
A mély homok már nem akadály, megyek benne mint a szél, és közben akkora arcom lesz mint a Szabinak.
|
| dinne | 7365 | 2011. április 19. 21:34 | Válasz erre: 7364 |
|
Hû de messzi távlatokban beszélgettek ezen a késõi órán. Ezt már nem bírom követni:-)
|
| vaszabi | 7362 | 2011. április 19. 21:27 |
|
Vazze olyan saras volt a légszûrõm belülrõl mint a motor kívülrõl ...csoda hogy nem fulladt meg!
|
| vaszabi | 7361 | 2011. április 19. 21:24 |
|
Én meg kimostam a légszûrõt ! Bár pár deci víz volt a házában :-)
|
| kanyar | 7359 | 2011. április 19. 21:02 |
|
Mi van gyermekeim? Le 20 éves szarozom a szerelmeteket és eltüntök? :-) Az enyém csak 26 éves! |
| vaszabi | 7358 | 2011. április 19. 10:53 | Válasz erre: 7357 |
|
Az a 20 éves szar számomra ismét jól vizsgázott!!!Ez már szerelem :-DDDDD |
| kanyar | 7357 | 2011. április 19. 07:50 | Válasz erre: 7354 |
|
Ez csak a nehéz 20 éves szarokkal fordulhat elõ! :-D
|
| dinne | 7355 | 2011. április 18. 21:53 | Válasz erre: 7353 |
|
Én azt hittem megjelölöd a felségterületedet.:-)
|
| vaszabi | 7354 | 2011. április 18. 21:53 | Válasz erre: 7352 |
|
Ja megy megy az ember ..de érzi hogy valami nem stimmel...csak mély homokban kissé nehéz észrevenni mi is a baj ...mert úgy is úszik össze vissza az eleje :-)
|