25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 7453 2011. április 20. 19:26   Válasz erre: 7450
Jobbra föl ott a gát!
    

kanyar 7452 2011. április 20. 19:26   Válasz erre: 7450
Látszik?
    

vaszabi 7451 2011. április 20. 19:25   Válasz erre: 7448
8 én nyertem
    

kanyar 7450 2011. április 20. 19:25  
7
na majd most. így jobban látszik
    

vaszabi 7449 2011. április 20. 19:25   Válasz erre: 7444
Még a munka is erõs kifejezés !!!!
    

kanyar 7448 2011. április 20. 19:24  
7
    

kanyar 7447 2011. április 20. 19:23   Válasz erre: 7446
A régi tömítés mellé!
    

SZICSU 7446 2011. április 20. 19:20   Válasz erre: 7442
Sziló a hengertalp tömítés helyett?
    

SZICSU 7445 2011. április 20. 19:19   Válasz erre: 7443
Elmehetnél mûkörmösnek...2 perc alatt végeznél az összessel.
    

kanyar 7444 2011. április 20. 19:18   Válasz erre: 7442
Akár ki volt, ocsmány munka! :-(
    

kanyar 7443 2011. április 20. 19:17   Válasz erre: 7441
Meg lecsapni az ívet :-)
    

kanyar 7442 2011. április 20. 19:16  
6
    

SZICSU 7441 2011. április 20. 19:16   Válasz erre: 7439
Azzal egyszerûbb a rádiuszt kialakítani.;-)
    

kanyar 7440 2011. április 20. 19:15   Válasz erre: 7438
Nekem plexis lesz! bibi
    

kanyar 7439 2011. április 20. 19:14   Válasz erre: 7433
Minek rágnám mikor köszörülni is lehet! :-)
    

SZICSU 7438 2011. április 20. 19:14  
Megvan a bukóm!Már csak egy szemüveg hiányzik...
    

kanyar 7437 2011. április 20. 19:13  
5
    

SZICSU 7436 2011. április 20. 19:12   Válasz erre: 7435
Ilyet láttam már valahol...
    

kanyar 7435 2011. április 20. 19:11  
4
    

kanyar 7434 2011. április 20. 19:07  
3
    

vaszabi 7433 2011. április 20. 19:07   Válasz erre: 7431
Rágod a körmöd :-DDDDDD
    

vaszabi 7432 2011. április 20. 19:07   Válasz erre: 7429
Az már nem kis ív hanem elfekvés :-D
    

kanyar 7431 2011. április 20. 19:06  
2
    

kanyar 7430 2011. április 20. 19:04  
Misu!
    

kanyar 7429 2011. április 20. 19:02   Válasz erre: 7428
Mi is terepen amit a supemotyosok gyakoroltak kis ívet! éted? :-)
    

infantri 7428 2011. április 20. 18:26  
Helló!
Ma mentem motorral!!!
Még nem tudom feltenni a lábam a lábtartóra.
Más.
Nézzétek:

http://sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/marka-fuggetlen-motormoso-86456

http://sportmotor.hu/motoros_videok/supermoto/yamaha-supermoto-school-86139

    

misu62 7427 2011. április 19. 22:30   Válasz erre: 7426
Jó éjt
    

vaszabi 7426 2011. április 19. 22:26  
Na én is lépek ..Jó éjt gyerekek búcsúzik a .......mára :-)
    

misu62 7425 2011. április 19. 22:23   Válasz erre: 7422
akkor üvegbe tárold
    

vaszabi 7424 2011. április 19. 22:22   Válasz erre: 7422
Majd szaladsz utána :-DDDD
    

vaszabi 7423 2011. április 19. 22:22   Válasz erre: 7421
A lakásba szaladgálni pont jó ...addig sem unatkozna :-))
    

kanyar 7422 2011. április 19. 22:22   Válasz erre: 7417
Még nem! :-)
    

vaszabi 7421 2011. április 19. 22:20  
Mig Peti felgyógyul találtam neki járgányt :-DDD
    

vaszabi 7420 2011. április 19. 22:20  
Dinnyemobil!
    

dinne 7419 2011. április 19. 22:19   Válasz erre: 7416
cakát
    

misu62 7418 2011. április 19. 22:19   Válasz erre: 7416
cakát
    

misu62 7417 2011. április 19. 22:18   Válasz erre: 7415
Szilvalét kostóltad?
    

kanyar 7416 2011. április 19. 22:18  
Nacakát fivukák!
    

kanyar 7415 2011. április 19. 22:17   Válasz erre: 7413
Hát ez jó! :-))))
    

kanyar 7414 2011. április 19. 22:14   Válasz erre: 7408
Igen! SLR, FMX, Vigor
    

dinne 7413 2011. április 19. 22:14   Válasz erre: 7410
Dinnye öregen
    

misu62 7412 2011. április 19. 22:13   Válasz erre: 7411
Szia?
megoldódik az inditásom
    

vaszabi 7411 2011. április 19. 22:11   Válasz erre: 7409
Majd mondom neki gyüjjön ki kend...ijé híjom :-DDD
    

vaszabi 7410 2011. április 19. 22:09   Válasz erre: 7407
Honda NSF Not Small Face :-DDD
    

dinne 7409 2011. április 19. 22:09   Válasz erre: 7406
Oszt majd csinál neked lekváros gombocót..
    

misu62 7408 2011. április 19. 22:09   Válasz erre: 7400
ok
Hengerfej ügyben holnap lessz válasz.A srác azt mondta hogy honda slr, és fm 650 hfeje jo a domira. Ez igy van?
    

dinne 7407 2011. április 19. 22:08   Válasz erre: 7404
Ez olyan mintha mintha téged "nem kis arcú ember"-nek hínának.
    

vaszabi 7406 2011. április 19. 22:07   Válasz erre: 7402
Elmegyek neki szentölt vízért...Ti meg hozzatok pipamocskot...meg a piócás embert :-D
Oszt majd rátesszük a taligájára az AT- t (vigye csak erre spórolt 10 évig :-DDDD)
    

dinne 7405 2011. április 19. 22:07   Válasz erre: 7402
Az világos hogy mindenki épüljön és szépüljön fel:-)
    

vaszabi 7404 2011. április 19. 22:04   Válasz erre: 7397
Tõlem Májusban mehet a menet...már mondtam a nem egyenes aszfalt rész nevû embernek is :-DDD
    

kanyar 7403 2011. április 19. 22:04   Válasz erre: 7401
Ez nem béla! ez tasla :-)
    

kanyar 7402 2011. április 19. 22:03   Válasz erre: 7397
Jó, rendben! Peti rendbejön azt gyííí
    

vaszabi 7401 2011. április 19. 22:03   Válasz erre: 7398
A nyúlbéláról?
    

kanyar 7400 2011. április 19. 22:01   Válasz erre: 7398
Reggel tudom feltenni mert nem tudtam hazajönni a fénygépér!
    

vaszabi 7399 2011. április 19. 22:00   Válasz erre: 7394
Ki rontott ...akarom mondani javított meg kit ? Én egy egyszerû kis tiszta ruhás aszfaltos hetero endúrós voltam ...emlékszem még a 2 naponta motormosásra fényezés polírozására...ÁHHHHH azok a szép idõk!!! :-DDDDDD A picsákat ezek a szép idõk :-DDDDD
    

misu62 7398 2011. április 19. 22:00   Válasz erre: 7395
A képeket nem sikerûlt feltenn?
    

dinne 7397 2011. április 19. 22:00   Válasz erre: 7393
Jó jó csak csendben.:-) De tényleg mester valamikorra meg kéne szervezni azt a túrát amirõl Janikánál beszéltünk.
    

vaszabi 7396 2011. április 19. 21:57   Válasz erre: 7395
:-DDDD
    

kanyar 7395 2011. április 19. 21:57   Válasz erre: 7392
Ki a nyúlbéla? :-)
    

kanyar 7394 2011. április 19. 21:56  
Hát szépek vagytok! el foktok rontani öregkoromra! :-)
    

vaszabi 7393 2011. április 19. 21:56   Válasz erre: 7392
Pszt!!!! Csak csendben poénkodjunk ..mert még a végén nem visz el minket homokozni :-DDDDDD
    

dinne 7392 2011. április 19. 21:53   Válasz erre: 7390
Azóta mintha füle is nagyobb lenne:-)))))
    

dinne 7391 2011. április 19. 21:52   Válasz erre: 7389
Egy jó csülkös bablevesnek is hasonló hatása van.
    

vaszabi 7390 2011. április 19. 21:52   Válasz erre: 7388
Na tudod ott aludtam és fáj a térde :o)
    

vaszabi 7389 2011. április 19. 21:51   Válasz erre: 7386
Ha beléd raknék egy olyat ..még Despres sem érne utól:-D
    

dinne 7388 2011. április 19. 21:50   Válasz erre: 7387
Na ki vele ha már elkezted. A Petit is kell szívatni valamivel.:-)
    

vaszabi 7387 2011. április 19. 21:49   Válasz erre: 7384
Majdnem írtam valami térdeléssel kapcsolatosat ..de nem lenne jó poén szegény Petinek :-(
    

dinne 7386 2011. április 19. 21:48   Válasz erre: 7385
Kalózpéldányt raktál bele:-)
    

vaszabi 7385 2011. április 19. 21:47   Válasz erre: 7382
Ma benyomtam 40 kazettát a reaktorba..de nem mûsorost :-)
    

dinne 7384 2011. április 19. 21:46   Válasz erre: 7381
Látod nem nálam aludt PSZ elõtt. Elpártolt a Petihez.:-) Az egész bagázs ilyen?:-)
    

vaszabi 7383 2011. április 19. 21:45   Válasz erre: 7381
Te kanyar nagyon pihent vagy...csak úgy sziporkázol ;-)
    

dinne 7382 2011. április 19. 21:45   Válasz erre: 7380
Szabiba egy Red Bullt:-) DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
    

kanyar 7381 2011. április 19. 21:44  
Perverzek vagytok! homok, benyom! Fúj
    

kanyar 7380 2011. április 19. 21:43   Válasz erre: 7378
Mit nyomott be?
    

kanyar 7379 2011. április 19. 21:43   Válasz erre: 7376
Méretet vett?
    

vaszabi 7378 2011. április 19. 21:42   Válasz erre: 7376
Na mi van a fáradtsággal benyomtál egy red bullt :-DDD
    

kanyar 7377 2011. április 19. 21:42   Válasz erre: 7374
Jobbulást neki! De neked is!
    

dinne 7376 2011. április 19. 21:41   Válasz erre: 7372
A múltkor nem ezt mondtad:-)
    

kanyar 7375 2011. április 19. 21:40   Válasz erre: 7372
Az biztos!:-DDDD
    

dinne 7374 2011. április 19. 21:39   Válasz erre: 7371
Lehet hogy egy kicsit fáradt vagyok. Beteg édeslányom és egy kicsit lefárasztott a mai nap. (Én voltam a bébisintér)
    

kanyar 7373 2011. április 19. 21:39   Válasz erre: 7369
Csak az izületeid ne legyenek nagyok!
    

vaszabi 7372 2011. április 19. 21:38   Válasz erre: 7369
Az kizárt...mármint hogy akkora lesz neked akármid is :-DDDDDDDD
    

vaszabi 7371 2011. április 19. 21:37   Válasz erre: 7368
Írta hogy mi van gyermekeim...érted gyermek ---apa és hogy mi kezdõdik most ....azt találd ki :-D
    

kanyar 7370 2011. április 19. 21:37  
Magasröptû, sõt inteligenciától nem lecsapott teniszmecsszerû beszélgetés!
Vagy mi? :-DDD
    

dinne 7369 2011. április 19. 21:37   Válasz erre: 7367
A mély homok már nem akadály, megyek benne mint a szél, és közben akkora arcom lesz mint a Szabinak.
    

dinne 7368 2011. április 19. 21:36   Válasz erre: 7366
Apa Apa most kezdõdik
    

vaszabi 7367 2011. április 19. 21:35   Válasz erre: 7365
Pedig itt nincs mély homok :-)
    

kanyar 7366 2011. április 19. 21:35   Válasz erre: 7365
Mit?
    

dinne 7365 2011. április 19. 21:34   Válasz erre: 7364
Hû de messzi távlatokban beszélgettek ezen a késõi órán. Ezt már nem bírom követni:-)
    

kanyar 7364 2011. április 19. 21:31   Válasz erre: 7363
Még csak most?
    

vaszabi 7363 2011. április 19. 21:29   Válasz erre: 7359
Apa Apa most kezdõdik :-DDDDD
    

vaszabi 7362 2011. április 19. 21:27  
Vazze olyan saras volt a légszûrõm belülrõl mint a motor kívülrõl ...csoda hogy nem fulladt meg!
    

vaszabi 7361 2011. április 19. 21:24  
Én meg kimostam a légszûrõt ! Bár pár deci víz volt a házában :-)
    

dinne 7360 2011. április 19. 21:22   Válasz erre: 7359
Az enyém még nem nagykorú:-)
    

kanyar 7359 2011. április 19. 21:02  
Mi van gyermekeim? Le 20 éves szarozom a szerelmeteket és eltüntök? :-)
Az enyém csak 26 éves!

    

vaszabi 7358 2011. április 19. 10:53   Válasz erre: 7357
Az a 20 éves szar számomra ismét jól vizsgázott!!!Ez már szerelem :-DDDDD

    

kanyar 7357 2011. április 19. 07:50   Válasz erre: 7354
Ez csak a nehéz 20 éves szarokkal fordulhat elõ! :-D
    

vaszabi 7356 2011. április 18. 21:55   Válasz erre: 7355
:-DDDDDDDDDD
    

dinne 7355 2011. április 18. 21:53   Válasz erre: 7353
Én azt hittem megjelölöd a felségterületedet.:-)
    

vaszabi 7354 2011. április 18. 21:53   Válasz erre: 7352
Ja megy megy az ember ..de érzi hogy valami nem stimmel...csak mély homokban kissé nehéz észrevenni mi is a baj ...mert úgy is úszik össze vissza az eleje :-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők