25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 7353 2011. április 18. 21:51   Válasz erre: 7350
Utána mikor elindultunk nézett is az egyik DR-es srác, hogy ez az ökör vajon mit keres az út mellett a fa tövében (egyenesbe raktam magam) :-DDDD
    

dinne 7352 2011. április 18. 21:49   Válasz erre: 7350
Pakson én is megszívtam ezt:-)
    

vaszabi 7351 2011. április 18. 21:48   Válasz erre: 7349
Nincs de már kaptam filmszerepet(mivel igen video és fotogén vagyok) a mátrix 5-ben kell lassítva esni :-DDD
    

vaszabi 7350 2011. április 18. 21:46  
Ja egyébként tudod miért sikerült ilyen látványosra a homokos felmenõ.
Mikor a zárt benzincsap miatt elõször sikeresen eldõltem elfordult a villa így kissé jobbra állt a kerék ..én meg egyenes kormányállással verettem felfelé :-DDD
    

dinne 7349 2011. április 18. 21:43   Válasz erre: 7348
Az arcodban nincs egy kicsi se?:-)
    

vaszabi 7348 2011. április 18. 21:41   Válasz erre: 7346
Én csak a tricepszemben érzek némi fájdalmat!
    

vaszabi 7347 2011. április 18. 21:40   Válasz erre: 7346
Nem iszom(meló van minden délelõtt) most a régi gyerekkori gargalizálós csodaszert használom gligosept :-)
    

dinne 7346 2011. április 18. 21:34   Válasz erre: 7345
De gyorsan eltereled a szót:-) Még megvan köszöni szépen. :DDDDDDDD
    

vaszabi 7345 2011. április 18. 21:32   Válasz erre: 7344
Mi van az izomlázzal?
    

dinne 7344 2011. április 18. 21:31   Válasz erre: 7343
Annak jó ára van manapság. Vigyáz ha iszol rá megköt.:-)
    

vaszabi 7343 2011. április 18. 21:30   Válasz erre: 7342
Azt csináltam ..de még mindig vályogtéglákat köpök a szombat után :-DDDD
    

dinne 7342 2011. április 18. 21:26   Válasz erre: 7341
Csak gargalizáljál szépen:-)
    

vaszabi 7341 2011. április 18. 21:21  
Mi van kicsit ledönt a torokgyík aztán már ..nekem is estek!!! :-)
    

dinne 7340 2011. április 18. 21:07   Válasz erre: 7339
Igen produkció by Szabi. Amikor mindenki be akarta osztani az erejét Õ bohóckodik.:-)
    

SZICSU 7339 2011. április 18. 21:06   Válasz erre: 7312
Szerintem ez a nyerõ, a "Hogyan mossunk NAGY arcot"címû lírai mû kezdõ lapjához...:-D
    

dinne 7338 2011. április 18. 20:52   Válasz erre: 7311
Nagyon jó ez a fotó
    

vaszabi 7337 2011. április 18. 14:22   Válasz erre: 7333
Így szoktam leszállni!!
    

vaszabi 7336 2011. április 18. 14:21   Válasz erre: 7335
Nem is tankkal voltunk :-DDDD
    

Okta 7335 2011. április 18. 11:39  
Ugrálhatok én a Dominatorosok elõtt a pusztában, meg paskolhatom a tankjukat!!!
    

infantri 7334 2011. április 18. 11:26   Válasz erre: 7333
Itt jobb minõségben.
http://blog.polya.hu/index.php/album/110416M-Bp-Szeged-Enduro-Taki-Mopedrally
    

infantri 7333 2011. április 18. 11:17  
Ez ám a kép!!

    

vaszabi 7332 2011. április 17. 21:47  
Jó éjt ;-)
    

kanyar 7331 2011. április 17. 21:46  
Nacakát
    

kanyar 7330 2011. április 17. 21:36   Válasz erre: 7329
Úgy ám! Te tápos :-D
    

vaszabi 7329 2011. április 17. 21:31   Válasz erre: 7328
Ó köszönöm ez felér egy elismeréssel!
..Akarom mondani letáposoztál :-DDDDDDD
    

kanyar 7328 2011. április 17. 21:29   Válasz erre: 7327
Elkaptál valamit! bírod a homokot, az nem lehet!
    

vaszabi 7327 2011. április 17. 21:27   Válasz erre: 7326
A torkom mocskosul fáj ,nem segít már a szilva sem...most vagy elkaptam a gyerkõctõl valami gócpocit...vagy tegnap a sok belélegzett homok karcolta agyon :-D
    

kanyar 7326 2011. április 17. 21:24   Válasz erre: 7325
Teniszezel?
    

vaszabi 7325 2011. április 17. 21:23   Válasz erre: 7324
Már megint fáradt vagy !!! Nekem kell lecsapni a labdát :-))))
    

kanyar 7324 2011. április 17. 21:22   Válasz erre: 7323
Ja! :-DDDD
    

vaszabi 7323 2011. április 17. 21:22   Válasz erre: 7321
Nem csak a nagy felület igényli a törõdést :-)))
    

kanyar 7322 2011. április 17. 21:21   Válasz erre: 7320
Akár! :-)
    

kanyar 7321 2011. április 17. 21:21   Válasz erre: 7319
Te is szép akarsz lenni? :-)
    

vaszabi 7320 2011. április 17. 21:20   Válasz erre: 7318
A motor vázába ?
    

vaszabi 7319 2011. április 17. 21:20   Válasz erre: 7318
:-DDD Én már azt eszem jót tesz az arcbõrnek :-DDDDDD
    

kanyar 7318 2011. április 17. 21:19   Válasz erre: 7316
Vázába elég!
    

vaszabi 7317 2011. április 17. 21:19  
Itt meg olyan erõs vagyok ..hogy csuklóból megtartom magam a kormányon...le is szedem a lábtartókat :-)))))
Na jó igazából látszik a videón picsán vert az ülés :-DDD
    

vaszabi 7316 2011. április 17. 21:17   Válasz erre: 7315
Egy marékkal :-D
    

kanyar 7315 2011. április 17. 21:14   Válasz erre: 7314
Mennyit? :-)
    

vaszabi 7314 2011. április 17. 20:57   Válasz erre: 7313
Hát persze és itt szedni akartam :-D
    

Macko 7313 2011. április 17. 20:56   Válasz erre: 7311
Akkor a kép bal szélén az igazi tevefû??? :-D
    

vaszabi 7312 2011. április 17. 20:47  
Fürdik
    

vaszabi 7311 2011. április 17. 20:46  
De jó képek lettek!!!!
Vaszabi a Dakaron..
    

vaszabi 7310 2011. április 17. 20:33   Válasz erre: 7309
Most valami BMW -s sportgépest engedtem el mert próbálta utólérni a cimboráit..de valami botrányosan szarul ment ..mondhatni egyenesen kanyarodott :-D
Pedig volt ám gyári ruci minden...nem elõztem vissza a combi 1.6 -os megane-al mert van szívem... és ez komoly :D
    

Macko 7309 2011. április 17. 20:28   Válasz erre: 7308
Milyen volt nyomorult VFR-es, amikor egy hete arra jártunk? :-D
    

vaszabi 7308 2011. április 17. 20:16  
Én ma reggel család + anyós kocsiba be ..irány Orfû medvehagyma fesztivál.
Mondanom sem kell kocsival is élvezetes tempóval nyomtam a Pécs-Orfû szerpentint a gyerekek visítoztak örömükben ..de a szegény mama kissé szarul festett mire oda értünk :-)
Volt egy két csilli villi sport gépes ..olyan szögletesen mentek rossz volt nézni..
    

vaszabi 7307 2011. április 17. 20:10   Válasz erre: 7299
És tudsz járni ? :-D
    

vaszabi 7306 2011. április 17. 20:09   Válasz erre: 7305
Homok az volt dögivel a nagyon mély fajtából ...tudod a nagy kedvenced...élvezted volna :-D
    

SZICSU 7305 2011. április 17. 17:57   Válasz erre: 7304
Nagy volt a gravitáció?
    

infantri 7304 2011. április 17. 17:48   Válasz erre: 7303
Kösz!
Lánc elintézve.
Térd javul.
    

pmakovi 7303 2011. április 17. 14:00   Válasz erre: 7297
Látom Szabi a kamerának dolgoztál. (több-kevesebb sikerrel:-)
Amúgy gratulálok, idén sem volt azért leányálom a képanyag alapján.
Infantrinak meg lánc és térdgyógyulást kívánok.
Peti
    

SZICSU 7302 2011. április 17. 12:52  
Hova tüntetek a vidijó végérõl?
    

dinne 7301 2011. április 17. 11:26   Válasz erre: 7300
Mért rossz kisfiú voltál.:-)
    

infantri 7300 2011. április 17. 10:40   Válasz erre: 7299
1 hét szobafogság.
    

dinne 7299 2011. április 17. 10:20   Válasz erre: 7294
Megjött az izomláz, de rendesen. Mi lett Petivel?
    

fóliás8 7298 2011. április 17. 08:57   Válasz erre: 7284
A lányok labdáznak..
a fiúk motoroznak,
a férfiak meg enduróznak...
    


SZICSU 7296 2011. április 17. 08:41   Válasz erre: 7293
Én így vagyok a bukóval....:-(
    

Macko 7295 2011. április 16. 23:47   Válasz erre: 7293
Van feleslegesem.
Megalkudhatunk ocsoé... :-)
Ha gondolod be tudom vinni a városba is.
    

kanyar 7294 2011. április 16. 23:28  
Oda lettetek mi?
Én mán reggel ki voltam fingva! :-(
    

dinne 7293 2011. április 15. 19:39   Válasz erre: 7292
A munka dimenziójába. Basszus ezen a héten se volt idõm elmenni térdvédõt venni.:-(
    

SZICSU 7292 2011. április 15. 11:34  
Na mivan-mííívan?Átléptetek egy másik dimenzijóóba?
    

Macko 7291 2011. április 15. 08:06   Válasz erre: 7288
:-)))
    

SZICSU 7290 2011. április 15. 06:37  
Jó reggelt....
    

vaszabi 7289 2011. április 14. 20:19  
Halihó bivalyos szilvás jó estét :-D
    

SZICSU 7288 2011. április 13. 15:00   Válasz erre: 7287
Hülyéskedsz?Én annyira szeretem a focit,mint földigiliszta a repülést!;-)
    

vaszabi 7287 2011. április 13. 13:46   Válasz erre: 7284
Szicsu már te is izé? Nyugtass meg hogy legalább a focihoz semmi közöd :-DDD
    

SZICSU 7286 2011. április 13. 11:59  
Amúgy igazad van!Tényleg a lányom nevezi így...;-)
    

SZICSU 7285 2011. április 13. 11:50   Válasz erre: 7284
Ha jól viselkedik becézgetem!:-)
    

Okta 7284 2011. április 13. 10:27   Válasz erre: 7283
Moci? Azt hittem olyan csak a nõknek meg a izéknek van, a Dominator meg motor, nem? ;-P

Ezt lehet, hogy ismeritek:

A lányok labdáznak,
a fiúk fociznak.
.
.
.
.
.
A férfiak motoroznak.

:-D
    

SZICSU 7283 2011. április 13. 09:54  
Jó reggelt,jó reggelt kedves Domival rendelkezõ humanoidok!Megyek lemosom a mocit,és elviszem vizsgára.Legyen egy jó napja!:-DD
    

vaszabi 7282 2011. április 13. 09:27  
A viccben poénjában szereplõ kifejezés ..és az esetlegesen ezt a fórumot olvasó AT-vel rendelkezõ ember családnevének egyezése ..csak a véletlen szüleménye :-DDDDD

Kannibál harcosok leülnek enni a gyõztes csata után:
- Kérsz egy katonát?

    

Okta 7281 2011. április 13. 08:23   Válasz erre: 7275
Én Dr. Erdõmesterhez járok, remélem segít hétvégéig kimásznom ebbõl a taknyos állapotomból.
:-)
    

vaszabi 7280 2011. április 12. 22:30   Válasz erre: 7279
Csak ne használd túl sokat erre a bajra !
    

Macko 7279 2011. április 12. 22:27   Válasz erre: 7277
Nekem most nincs testi bajom, legfeljebb lelki.
Sõt, inkább pénztárcai.

De azért bedobtam egy feles szilvóriumot.

És már jobb! :-)))
    

vaszabi 7278 2011. április 12. 22:23  
Bár szerencsére nem vagyok túl betegeskedõ ....neeem olyan családból származom én :-)
    

vaszabi 7277 2011. április 12. 22:22   Válasz erre: 7276
Nekem nagyon bevált! Torokfájás, szilvapálesz fertõtlenítésnek,utánna méz fokhagymával!!! tuti recept ;-)
    

Macko 7276 2011. április 12. 22:20   Válasz erre: 7275
Ugye hogy az a legjobb? :-)))
    

vaszabi 7275 2011. április 12. 22:19   Válasz erre: 7272
Én szilvuszpálesz cseppet szedek !
    

nx650r 7274 2011. április 12. 21:43  
Sziasztok!Eladó remus kipufogódob.Ár:15.000 ft Tel:0620 3498275
    

SZICSU 7273 2011. április 12. 21:26  
Én jófajta Zweigelt cseppet szedek!
    

infantri 7272 2011. április 12. 21:03  
Na mi az?
Csak én szedek itt egyedül béres cseppet?
    

Okta 7271 2011. április 12. 09:41  
Jóreggelt éjjeli baglyok!

No: most hétvégén Dömsödön Biges buli, de nem csak Bigeseknek. Lesz aszfalt és terepes túra is, a terepes végén találkozunk a Tenerésekkel a Csalánosi Csárdában, oszt megesszük az ebédjüket. :-) Szállás is van, lehet sátrazni is, reggeli és vacsora is megoldható. Pénzért minden (naná!) de kicsi pénz, azért lesz itt a buli.

Dino Rally, a nagyendurós találkozó Nagycenken az enduro pályán lesz május 28-29.
http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=47159

Itt csak sátrazás lehet, de van mosakodási lehetõség. És ez a motorozásról fog szólni, kifáradásig. :-)
    

infantri 7270 2011. április 11. 21:43  
Cakát!
    

kanyar 7269 2011. április 11. 21:42  
Nacakát!
    

infantri 7268 2011. április 11. 21:30   Válasz erre: 7267
Akkó jáó!
    

kanyar 7267 2011. április 11. 21:26   Válasz erre: 7266
De nem ám :-)
    

infantri 7266 2011. április 11. 21:19   Válasz erre: 7265
Nem bolondult meg az én bakterom,hogy vizet igyon!
    

kanyar 7265 2011. április 11. 21:17   Válasz erre: 7264
Ez nem a víztõl van!:-)
    

infantri 7264 2011. április 11. 21:15   Válasz erre: 7262
Kevered a dátumokat.
    

kanyar 7263 2011. április 11. 21:15   Válasz erre: 7258
Jaazmás!
    

kanyar 7262 2011. április 11. 21:14   Válasz erre: 7254
megnyugodtam! :-)
    

infantri 7261 2011. április 11. 21:14   Válasz erre: 7259
Mi van velük?
    

vaszabi 7260 2011. április 11. 21:13  
Ennyi program ...csak csemegézgetni kell :-DDDD
    

vaszabi 7259 2011. április 11. 21:13   Válasz erre: 7258
Tenerésekkel.
    

infantri 7258 2011. április 11. 21:10   Válasz erre: 7256
Most hétvégén Dömsödön drbig találkozó.
    

vaszabi 7257 2011. április 11. 21:09   Válasz erre: 7251
Akkor tényleg sietnünk kell :-DDDDD
    

vaszabi 7256 2011. április 11. 21:09   Válasz erre: 7253
Ja az a másik ?
    

infantri 7255 2011. április 11. 21:08   Válasz erre: 7252
Az egy másik.
    


ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők