| vaszabi | 7353 | 2011. április 18. 21:51 | Válasz erre: 7350 |
|
Utána mikor elindultunk nézett is az egyik DR-es srác, hogy ez az ökör vajon mit keres az út mellett a fa tövében (egyenesbe raktam magam) :-DDDD
|
| vaszabi | 7351 | 2011. április 18. 21:48 | Válasz erre: 7349 |
|
Nincs de már kaptam filmszerepet(mivel igen video és fotogén vagyok) a mátrix 5-ben kell lassítva esni :-DDD
|
| vaszabi | 7350 | 2011. április 18. 21:46 |
|
Ja egyébként tudod miért sikerült ilyen látványosra a homokos felmenõ. Mikor a zárt benzincsap miatt elõször sikeresen eldõltem elfordult a villa így kissé jobbra állt a kerék ..én meg egyenes kormányállással verettem felfelé :-DDD |
| vaszabi | 7348 | 2011. április 18. 21:41 | Válasz erre: 7346 |
|
Én csak a tricepszemben érzek némi fájdalmat!
|
| vaszabi | 7347 | 2011. április 18. 21:40 | Válasz erre: 7346 |
|
Nem iszom(meló van minden délelõtt) most a régi gyerekkori gargalizálós csodaszert használom gligosept :-)
|
| dinne | 7346 | 2011. április 18. 21:34 | Válasz erre: 7345 |
|
De gyorsan eltereled a szót:-) Még megvan köszöni szépen. :DDDDDDDD
|
| dinne | 7344 | 2011. április 18. 21:31 | Válasz erre: 7343 |
|
Annak jó ára van manapság. Vigyáz ha iszol rá megköt.:-)
|
| vaszabi | 7343 | 2011. április 18. 21:30 | Válasz erre: 7342 |
|
Azt csináltam ..de még mindig vályogtéglákat köpök a szombat után :-DDDD
|
| vaszabi | 7341 | 2011. április 18. 21:21 |
|
Mi van kicsit ledönt a torokgyík aztán már ..nekem is estek!!! :-)
|
| dinne | 7340 | 2011. április 18. 21:07 | Válasz erre: 7339 |
|
Igen produkció by Szabi. Amikor mindenki be akarta osztani az erejét Õ bohóckodik.:-)
|
| SZICSU | 7339 | 2011. április 18. 21:06 | Válasz erre: 7312 |
|
Szerintem ez a nyerõ, a "Hogyan mossunk NAGY arcot"címû lírai mû kezdõ lapjához...:-D
|
| Okta | 7335 | 2011. április 18. 11:39 |
|
Ugrálhatok én a Dominatorosok elõtt a pusztában, meg paskolhatom a tankjukat!!!
|
| infantri | 7334 | 2011. április 18. 11:26 | Válasz erre: 7333 |
|
Itt jobb minõségben. http://blog.polya.hu/index.php/album/110416M-Bp-Szeged-Enduro-Taki-Mopedrally |
| vaszabi | 7329 | 2011. április 17. 21:31 | Válasz erre: 7328 |
|
Ó köszönöm ez felér egy elismeréssel! ..Akarom mondani letáposoztál :-DDDDDDD |
| kanyar | 7328 | 2011. április 17. 21:29 | Válasz erre: 7327 |
|
Elkaptál valamit! bírod a homokot, az nem lehet!
|
| vaszabi | 7327 | 2011. április 17. 21:27 | Válasz erre: 7326 |
|
A torkom mocskosul fáj ,nem segít már a szilva sem...most vagy elkaptam a gyerkõctõl valami gócpocit...vagy tegnap a sok belélegzett homok karcolta agyon :-D
|
| vaszabi | 7325 | 2011. április 17. 21:23 | Válasz erre: 7324 |
|
Már megint fáradt vagy !!! Nekem kell lecsapni a labdát :-))))
|
| vaszabi | 7323 | 2011. április 17. 21:22 | Válasz erre: 7321 |
|
Nem csak a nagy felület igényli a törõdést :-)))
|
| vaszabi | 7319 | 2011. április 17. 21:20 | Válasz erre: 7318 |
|
:-DDD Én már azt eszem jót tesz az arcbõrnek :-DDDDDD
|
| vaszabi | 7317 | 2011. április 17. 21:19 |
|
Itt meg olyan erõs vagyok ..hogy csuklóból megtartom magam a kormányon...le is szedem a lábtartókat :-))))) Na jó igazából látszik a videón picsán vert az ülés :-DDD |
| vaszabi | 7310 | 2011. április 17. 20:33 | Válasz erre: 7309 |
|
Most valami BMW -s sportgépest engedtem el mert próbálta utólérni a cimboráit..de valami botrányosan szarul ment ..mondhatni egyenesen kanyarodott :-D Pedig volt ám gyári ruci minden...nem elõztem vissza a combi 1.6 -os megane-al mert van szívem... és ez komoly :D |
| Macko | 7309 | 2011. április 17. 20:28 | Válasz erre: 7308 |
|
Milyen volt nyomorult VFR-es, amikor egy hete arra jártunk? :-D
|
| vaszabi | 7308 | 2011. április 17. 20:16 |
|
Én ma reggel család + anyós kocsiba be ..irány Orfû medvehagyma fesztivál. Mondanom sem kell kocsival is élvezetes tempóval nyomtam a Pécs-Orfû szerpentint a gyerekek visítoztak örömükben ..de a szegény mama kissé szarul festett mire oda értünk :-) Volt egy két csilli villi sport gépes ..olyan szögletesen mentek rossz volt nézni.. |
| vaszabi | 7306 | 2011. április 17. 20:09 | Válasz erre: 7305 |
|
Homok az volt dögivel a nagyon mély fajtából ...tudod a nagy kedvenced...élvezted volna :-D
|
| pmakovi | 7303 | 2011. április 17. 14:00 | Válasz erre: 7297 |
|
Látom Szabi a kamerának dolgoztál. (több-kevesebb sikerrel:-) Amúgy gratulálok, idén sem volt azért leányálom a képanyag alapján. Infantrinak meg lánc és térdgyógyulást kívánok. Peti |
| dinne | 7299 | 2011. április 17. 10:20 | Válasz erre: 7294 |
|
Megjött az izomláz, de rendesen. Mi lett Petivel?
|
| fóliás8 | 7298 | 2011. április 17. 08:57 | Válasz erre: 7284 |
|
A lányok labdáznak.. a fiúk motoroznak, a férfiak meg enduróznak... |
| vaszabi | 7297 | 2011. április 17. 08:45 |
| Macko | 7295 | 2011. április 16. 23:47 | Válasz erre: 7293 |
|
Van feleslegesem. Megalkudhatunk ocsoé... :-) Ha gondolod be tudom vinni a városba is. |
| dinne | 7293 | 2011. április 15. 19:39 | Válasz erre: 7292 |
|
A munka dimenziójába. Basszus ezen a héten se volt idõm elmenni térdvédõt venni.:-(
|
| SZICSU | 7288 | 2011. április 13. 15:00 | Válasz erre: 7287 |
|
Hülyéskedsz?Én annyira szeretem a focit,mint földigiliszta a repülést!;-)
|
| vaszabi | 7287 | 2011. április 13. 13:46 | Válasz erre: 7284 |
|
Szicsu már te is izé? Nyugtass meg hogy legalább a focihoz semmi közöd :-DDD
|
| Okta | 7284 | 2011. április 13. 10:27 | Válasz erre: 7283 |
|
Moci? Azt hittem olyan csak a nõknek meg a izéknek van, a Dominator meg motor, nem? ;-P Ezt lehet, hogy ismeritek: A lányok labdáznak, a fiúk fociznak. . . . . . A férfiak motoroznak. :-D |
| SZICSU | 7283 | 2011. április 13. 09:54 |
|
Jó reggelt,jó reggelt kedves Domival rendelkezõ humanoidok!Megyek lemosom a mocit,és elviszem vizsgára.Legyen egy jó napja!:-DD
|
| vaszabi | 7282 | 2011. április 13. 09:27 |
|
A viccben poénjában szereplõ kifejezés ..és az esetlegesen ezt a fórumot olvasó AT-vel rendelkezõ ember családnevének egyezése ..csak a véletlen szüleménye :-DDDDD Kannibál harcosok leülnek enni a gyõztes csata után: - Kérsz egy katonát? |
| Okta | 7281 | 2011. április 13. 08:23 | Válasz erre: 7275 |
|
Én Dr. Erdõmesterhez járok, remélem segít hétvégéig kimásznom ebbõl a taknyos állapotomból. :-) |
| Macko | 7279 | 2011. április 12. 22:27 | Válasz erre: 7277 |
|
Nekem most nincs testi bajom, legfeljebb lelki. Sõt, inkább pénztárcai. De azért bedobtam egy feles szilvóriumot. És már jobb! :-))) |
| vaszabi | 7278 | 2011. április 12. 22:23 |
|
Bár szerencsére nem vagyok túl betegeskedõ ....neeem olyan családból származom én :-)
|
| vaszabi | 7277 | 2011. április 12. 22:22 | Válasz erre: 7276 |
|
Nekem nagyon bevált! Torokfájás, szilvapálesz fertõtlenítésnek,utánna méz fokhagymával!!! tuti recept ;-)
|
| Okta | 7271 | 2011. április 12. 09:41 |
|
Jóreggelt éjjeli baglyok! No: most hétvégén Dömsödön Biges buli, de nem csak Bigeseknek. Lesz aszfalt és terepes túra is, a terepes végén találkozunk a Tenerésekkel a Csalánosi Csárdában, oszt megesszük az ebédjüket. :-) Szállás is van, lehet sátrazni is, reggeli és vacsora is megoldható. Pénzért minden (naná!) de kicsi pénz, azért lesz itt a buli. Dino Rally, a nagyendurós találkozó Nagycenken az enduro pályán lesz május 28-29. http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/enduro/?dr=47159 Itt csak sátrazás lehet, de van mosakodási lehetõség. És ez a motorozásról fog szólni, kifáradásig. :-) |
| infantri | 7266 | 2011. április 11. 21:19 | Válasz erre: 7265 |
|
Nem bolondult meg az én bakterom,hogy vizet igyon!
|
| vaszabi | 7254 | 2011. április 11. 21:08 |
|
Ehun van -e! http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4057&session_id=SESSION_ID.5774 |