| vaszabi | 7248 | 2011. április 11. 20:25 | Válasz erre: 7241 |
|
Bár egy kígyóbõr is megtette volna ...csak azt nehéz beszerezni :-)
|
| vaszabi | 7247 | 2011. április 11. 20:23 |
|
Gondolkoztam egy búvárszemüvegen meg egy csutorán ...ki tudja hátha szükség lesz rá :-)
|
| Macko | 7245 | 2011. április 11. 20:20 | Válasz erre: 7242 |
|
Szerinted még nem vizelte össze magát senki motoron? :-)
|
| vaszabi | 7243 | 2011. április 11. 20:20 | Válasz erre: 7242 |
|
Tényleg erre nem is gondoltam...tudsz kölcsön adni :-DDD
|
| pmakovi | 7242 | 2011. április 11. 20:19 | Válasz erre: 7241 |
|
Alulra meg rakjál Tena Ladyt és még pössentened sem kell megállni. Te leszel az elsõ :)
|
| vaszabi | 7241 | 2011. április 11. 20:17 | Válasz erre: 7240 |
|
Már alig várom!!!!! Ja kaptam egy kis hátizsákot 1 l -es tartállyal mint a profik...még inni sem állok meg :-DDDD |
| vaszabi | 7239 | 2011. április 11. 20:11 | Válasz erre: 7237 |
|
Nem vagyok én szomorú...szinte soha ..csak ha egyedül kell motoroznom :-(
|
| vaszabi | 7238 | 2011. április 11. 20:10 | Válasz erre: 7233 |
|
Veled meg még számolunk ... :-DDD 1 2 3 ....... :-D
|
| dinne | 7231 | 2011. április 11. 19:50 | Válasz erre: 7197 |
|
aki egyben szeretne letölteni Sziszi féle képeket az megteheti itt. http://dl.dropbox.com/u/12303082/2011-04-19_Dominator.zip |
| vaszabi | 7225 | 2011. április 11. 19:33 | Válasz erre: 7224 |
|
d. arra már nem is gondoltál ,hogy míg pihentél voltunk olyan kedvesek és kiszedtük öket :-)
|
| Macko | 7224 | 2011. április 11. 18:57 | Válasz erre: 7221 |
|
Nekem egy sincs... A következõ lehetõségek vannak: a. Nem veletek voltam b. A BMW kerekét az akác sem fogja c. Elvesztettem õket, mert hazafelé is sietnem kellett erõsen. :-))) |
| vaszabi | 7223 | 2011. április 11. 18:04 | Válasz erre: 7221 |
|
Egyébként még jó, hogy felénk a rövid tövisû endúrós kímélõ homoki akác az õshonos :-D
|
| SZICSU | 7221 | 2011. április 11. 16:53 | Válasz erre: 7220 |
|
Akkor én nyertem!18 db,plusz a hátsóban 3!:-DD
|
| vaszabi | 7220 | 2011. április 11. 16:41 |
|
Ja és ajánlom átnézésre fõleg az elsõ gumitokat ..én kb 10 akáctüskét vadásztam ki belõle...csak magas fokú tudásomnak és kitartásomnak köszönhetõ ,hogy egy sem ejtett végzetes sebet a belsõn :-DDDDD
|
| vaszabi | 7219 | 2011. április 11. 16:37 |
|
Ja majd elfelejtettem MR.SlR -el találkozott a paksi haverom aki szombaton ment Visegrádra valamim motoros összeröffenésre. Nyugi nem hívtam meg Péntekre :-DDD
|
| vaszabi | 7218 | 2011. április 11. 16:19 |
|
Ezt nézzétek meg, a kommentek rohadt jók :-Dhttp://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/halasztelki-sirato-85952
|
| vaszabi | 7216 | 2011. április 11. 14:19 | Válasz erre: 7215 |
|
Ne idegeskedj miatta, nyugodtan megtarthatod ;-)
|
| SZICSU | 7215 | 2011. április 11. 12:05 |
|
Szabi!Itt maradt nálam a gumipókod.A héten valamelyik nap eljuttatom Kanyarhoz.OK?
|
| Macko | 7213 | 2011. április 11. 09:51 | Válasz erre: 7212 |
|
Ez sem egy rossz írás Zsore tollából (most lett kész éppen): http://www.onroad.hu/cikk/hogyan-hasznaljuk-ki-turaenduronkat.html |
| Macko | 7211 | 2011. április 11. 07:11 | Válasz erre: 7208 |
|
Teljesen jó! Különösen a "Nehéz a dolga a katonának..." kezdetû rész, miközben Infantri erõsen keresi az AT egyensúlyát a sárban. :-) |
| vaszabi | 7208 | 2011. április 11. 03:48 |
|
Ehun van -é...remélem tetszik a zenei kavalkád :-D http://www.youtube.com/watch?v=mD7wz4yl4v4 |
| vaszabi | 7207 | 2011. április 11. 00:01 | Válasz erre: 7201 |
|
Már megy felfelé a videó , elvoltam vele pár órát :-) Ahol a videó véget ér vége is van...mert a szerkesztõben a végén valahol maradt zene és csak azért megy tovább kb 12perc lett. |
| pmakovi | 7206 | 2011. április 10. 20:53 |
|
Gratulálok! A képek és Szabi telefonos interjúja után tartalmas túra lehetett. A sarazós részeket nem sajnálom, de a többit szívesen megcsináltam volna. Na jó a meredek homokost (ahol a Szabi is erõsen tartotta a motorját kézben) azért azt sem. Üdv: Peti |
| infantri | 7204 | 2011. április 10. 20:12 | Válasz erre: 7203 |
|
Az akinek az arca lelóg a monitorról az meg a Vasabi:)))))))))))))))))
|
| vaszabi | 7203 | 2011. április 10. 20:10 |
|
Nézem az erdélyi videót a sarazóst...megszólalnak a gyerekek ....az a kopasz az a kanyar a kötél végén ugye apa :-DDDDD a tarajos hajú meg az infantyri :-DDDDD
|
| vaszabi | 7200 | 2011. április 10. 19:39 | Válasz erre: 7198 |
|
Majd még a videók ...na azok is remélem ütõsek lettek ;-) Az erdélyi is mind szuper végre csemegézhettem belõle !!!! Lehet csinálok egy patakátkelõs egyveleget belõle ..ha nincs ellene kifogásotok . |
| Macko | 7194 | 2011. április 10. 19:08 | Válasz erre: 7193 |
|
Meg tavalyi Erdélyrõl, vagy amirõl csak szeretnél. Sokan olvasták a HCC-t is. |
| Macko | 7193 | 2011. április 10. 19:07 | Válasz erre: 7192 |
|
Kakaó ér? :-))) Szabi, akár errõl is írhatsz, ha van kedved! |
| vaszabi | 7192 | 2011. április 10. 19:06 |
|
Királylány vagy Dinnyus !!! Kösz! Kedves BARÁTAIM mivel tudjátok nem szeretek elõre inni a mackó bõrére ezért most virtuális koccintás után emelem poharam a tegnapi túra minden résztvevõjére !!!! ;-) Egy szilva+egy Bivaly :-D |
| dinne | 7191 | 2011. április 10. 19:02 | Válasz erre: 7189 |
|
itt vannak a képek http://www.dropbox.com/gallery/12303082/1/2011-04-09%20Dominator%20t%C3%BAra%20Paks-P%C3%A9cs?h=933867 |
| vaszabi | 7183 | 2011. április 10. 18:36 | Válasz erre: 7174 |
|
Tévedsz aranyom! A kamera szereti ÕT :-DDDDDDDD Nem látod A csudaszép embernek már nem is örökítette meg a fejét (7171 3-as kép):-DDD |
| dinne | 7174 | 2011. április 10. 14:44 | Válasz erre: 7166 |
|
Ez a kék ruhás csávó nagyon szereti a kamerát:-)
|
| vaszabi | 7165 | 2011. április 10. 14:04 | Válasz erre: 7164 |
|
Nagyon jók a képek!!!!Töltsed csak...most rohanok...de majd este megnézem ;-) Apropó Rólam :-DDDDDDD |
| Macko | 7163 | 2011. április 10. 07:58 |
|
Tegnap már nem volt idõm bejelentkezni, de én is nagyon köszönöm a túrát!!! Baromi jó volt minden Paks és Orfû között. Odafelé meg hazafelé is rohantam, vissza Battánál még az etanol is kiürült a tankból. Méterekkel az Agip kút elõtt. :-) De hazaértem. Nektek milyen volt még a folytatás? Ja: és képek, videók (ha vannak) elérhetõek lesznek valahol? Ha már ilyen sok szép operatõrlányka volt velünk. :-) |
| Macko | 7157 | 2011. április 9. 06:25 |
|
Na, alig állok a lábamon az elmúlt két naptól, de azért megkísérlek odaérni Paksra! Remélem összejön! :-) |