25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

infantri 7253 2011. április 11. 21:08   Válasz erre: 7251
Dömsöd.
Az Okta ide is írta.
    

vaszabi 7252 2011. április 11. 21:07   Válasz erre: 7251
Az május
    

kanyar 7251 2011. április 11. 20:57  
Tudjátok hogy most lesz a nagyduros buli is?
    

vaszabi 7250 2011. április 11. 20:37   Válasz erre: 7249
Túl szõrös lett..féltem a vakbelem :-D
    

infantri 7249 2011. április 11. 20:28   Válasz erre: 7248
Dinnyehéj?
    

vaszabi 7248 2011. április 11. 20:25   Válasz erre: 7241
Bár egy kígyóbõr is megtette volna ...csak azt nehéz beszerezni :-)
    

vaszabi 7247 2011. április 11. 20:23  
Gondolkoztam egy búvárszemüvegen meg egy csutorán ...ki tudja hátha szükség lesz rá :-)
    

vaszabi 7246 2011. április 11. 20:21   Válasz erre: 7244
Én addig betétet cserélek :-DDDD
    

Macko 7245 2011. április 11. 20:20   Válasz erre: 7242
Szerinted még nem vizelte össze magát senki motoron? :-)
    

infantri 7244 2011. április 11. 20:20   Válasz erre: 7241
Mi megállunk inni.
    

vaszabi 7243 2011. április 11. 20:20   Válasz erre: 7242
Tényleg erre nem is gondoltam...tudsz kölcsön adni :-DDD
    

pmakovi 7242 2011. április 11. 20:19   Válasz erre: 7241
Alulra meg rakjál Tena Ladyt és még pössentened sem kell megállni. Te leszel az elsõ :)
    

vaszabi 7241 2011. április 11. 20:17   Válasz erre: 7240
Már alig várom!!!!!
Ja kaptam egy kis hátizsákot 1 l -es tartállyal mint a profik...még inni sem állok meg :-DDDD
    

infantri 7240 2011. április 11. 20:13   Válasz erre: 7239
Múlthétre is volt társaság és lesz most is.
    

vaszabi 7239 2011. április 11. 20:11   Válasz erre: 7237
Nem vagyok én szomorú...szinte soha ..csak ha egyedül kell motoroznom :-(
    

vaszabi 7238 2011. április 11. 20:10   Válasz erre: 7233
Veled meg még számolunk ... :-DDD 1 2 3 ....... :-D
    

infantri 7237 2011. április 11. 20:09   Válasz erre: 7236
Dinnyus megvigasztalt?
    

vaszabi 7236 2011. április 11. 20:09   Válasz erre: 7235
Ezt én is megerõsíthetem ;-)
    

infantri 7235 2011. április 11. 19:55   Válasz erre: 7233
Csak barátok vagyunk.
    

Macko 7234 2011. április 11. 19:54   Válasz erre: 7230
Csak hazudsz... :-)))
    

dinne 7233 2011. április 11. 19:53   Válasz erre: 7230
Látod, most te vagy a soron.:-)
    

Macko 7232 2011. április 11. 19:51   Válasz erre: 7225
TÉNYLEG!

Dedrágákvagytokmitisztok? :-)))
    

dinne 7231 2011. április 11. 19:50   Válasz erre: 7197
aki egyben szeretne letölteni Sziszi féle képeket az megteheti itt.
http://dl.dropbox.com/u/12303082/2011-04-19_Dominator.zip
    

infantri 7230 2011. április 11. 19:50   Válasz erre: 7229
Nem nézek pornot.
    

vaszabi 7229 2011. április 11. 19:47   Válasz erre: 7228
Nézted a privátot?
    

infantri 7228 2011. április 11. 19:36   Válasz erre: 7227
Egyértelmû!
    

vaszabi 7227 2011. április 11. 19:35   Válasz erre: 7226
Tudja mi a jó ;-)
    

infantri 7226 2011. április 11. 19:35   Válasz erre: 7217
Egy boldog africa tulaj!!!
(Depres)
    

vaszabi 7225 2011. április 11. 19:33   Válasz erre: 7224
d. arra már nem is gondoltál ,hogy míg pihentél voltunk olyan kedvesek és kiszedtük öket :-)
    

Macko 7224 2011. április 11. 18:57   Válasz erre: 7221
Nekem egy sincs...

A következõ lehetõségek vannak:
a. Nem veletek voltam
b. A BMW kerekét az akác sem fogja
c. Elvesztettem õket, mert hazafelé is sietnem kellett erõsen.

:-)))
    

vaszabi 7223 2011. április 11. 18:04   Válasz erre: 7221
Egyébként még jó, hogy felénk a rövid tövisû endúrós kímélõ homoki akác az õshonos :-D
    

vaszabi 7222 2011. április 11. 18:03   Válasz erre: 7221
Az már 21 nyertél ne húzz többet :-D
    

SZICSU 7221 2011. április 11. 16:53   Válasz erre: 7220
Akkor én nyertem!18 db,plusz a hátsóban 3!:-DD
    

vaszabi 7220 2011. április 11. 16:41  
Ja és ajánlom átnézésre fõleg az elsõ gumitokat ..én kb 10 akáctüskét vadásztam ki belõle...csak magas fokú tudásomnak és kitartásomnak köszönhetõ ,hogy egy sem ejtett végzetes sebet a belsõn :-DDDDD
    

vaszabi 7219 2011. április 11. 16:37  
Ja majd elfelejtettem MR.SlR -el találkozott a paksi haverom aki szombaton ment Visegrádra valamim motoros összeröffenésre. Nyugi nem hívtam meg Péntekre :-DDD
    

vaszabi 7218 2011. április 11. 16:19  
Ezt nézzétek meg, a kommentek rohadt jók :-Dhttp://www.sportmotor.hu/motoros_videok/enduro/halasztelki-sirato-85952
    

vaszabi 7217 2011. április 11. 14:37  
Figyuzz csak Peti ki van a képeken :-o
    

vaszabi 7216 2011. április 11. 14:19   Válasz erre: 7215
Ne idegeskedj miatta, nyugodtan megtarthatod ;-)
    

SZICSU 7215 2011. április 11. 12:05  
Szabi!Itt maradt nálam a gumipókod.A héten valamelyik nap eljuttatom Kanyarhoz.OK?
    

vaszabi 7214 2011. április 11. 10:14   Válasz erre: 7213
Szuper,jól össze van foglalva a lényeg!
    

Macko 7213 2011. április 11. 09:51   Válasz erre: 7212
Ez sem egy rossz írás Zsore tollából (most lett kész éppen):

http://www.onroad.hu/cikk/hogyan-hasznaljuk-ki-turaenduronkat.html

    

vaszabi 7212 2011. április 11. 09:48  
Na ha így tetszett már megérte ;-)

    

Macko 7211 2011. április 11. 07:11   Válasz erre: 7208
Teljesen jó!
Különösen a "Nehéz a dolga a katonának..." kezdetû rész, miközben Infantri erõsen keresi az AT egyensúlyát a sárban. :-)
    

SZICSU 7210 2011. április 11. 06:59   Válasz erre: 7208
Naonjó!
    

infantri 7209 2011. április 11. 06:51   Válasz erre: 7208
Jó lett!
    

vaszabi 7208 2011. április 11. 03:48  
Ehun van -é...remélem tetszik a zenei kavalkád :-D

http://www.youtube.com/watch?v=mD7wz4yl4v4
    

vaszabi 7207 2011. április 11. 00:01   Válasz erre: 7201
Már megy felfelé a videó , elvoltam vele pár órát :-)
Ahol a videó véget ér vége is van...mert a szerkesztõben a végén valahol maradt zene és csak azért megy tovább kb 12perc lett.
    

pmakovi 7206 2011. április 10. 20:53  
Gratulálok!
A képek és Szabi telefonos interjúja után tartalmas túra lehetett. A sarazós részeket nem sajnálom, de a többit szívesen megcsináltam volna. Na jó a meredek homokost (ahol a Szabi is erõsen tartotta a motorját kézben) azért azt sem.
Üdv: Peti
    

vaszabi 7205 2011. április 10. 20:19   Válasz erre: 7204
:-DDDDDD
    

infantri 7204 2011. április 10. 20:12   Válasz erre: 7203
Az akinek az arca lelóg a monitorról az meg a Vasabi:)))))))))))))))))
    

vaszabi 7203 2011. április 10. 20:10  
Nézem az erdélyi videót a sarazóst...megszólalnak a gyerekek ....az a kopasz az a kanyar a kötél végén ugye apa :-DDDDD a tarajos hajú meg az infantyri :-DDDDD
    

vaszabi 7202 2011. április 10. 20:00   Válasz erre: 7201
Ok!!!
    

infantri 7201 2011. április 10. 19:58   Válasz erre: 7200
Lássuk!
    

vaszabi 7200 2011. április 10. 19:39   Válasz erre: 7198
Majd még a videók ...na azok is remélem ütõsek lettek ;-)
Az erdélyi is mind szuper végre csemegézhettem belõle !!!!
Lehet csinálok egy patakátkelõs egyveleget belõle ..ha nincs ellene kifogásotok .
    

vaszabi 7199 2011. április 10. 19:37   Válasz erre: 7196
Huhúúúúúúú
    

kanyar 7198 2011. április 10. 19:25   Válasz erre: 7197
Ez amit Sziszi csinált.
    

dinne 7197 2011. április 10. 19:23   Válasz erre: 7196
én ennyit kaptam 302 db
    

kanyar 7196 2011. április 10. 19:22   Válasz erre: 7191
És ez még nem az összes!
    

vaszabi 7195 2011. április 10. 19:18   Válasz erre: 7193
Kakaó persze egy kis rummal :-D
    

Macko 7194 2011. április 10. 19:08   Válasz erre: 7193
Meg tavalyi Erdélyrõl, vagy amirõl csak szeretnél.

Sokan olvasták a HCC-t is.
    

Macko 7193 2011. április 10. 19:07   Válasz erre: 7192
Kakaó ér? :-)))

Szabi, akár errõl is írhatsz, ha van kedved!
    

vaszabi 7192 2011. április 10. 19:06  
Királylány vagy Dinnyus !!! Kösz!
Kedves BARÁTAIM mivel tudjátok nem szeretek elõre inni a mackó bõrére ezért most virtuális koccintás után emelem poharam a tegnapi túra minden résztvevõjére !!!! ;-)
Egy szilva+egy Bivaly :-D
    

dinne 7191 2011. április 10. 19:02   Válasz erre: 7189
itt vannak a képek
http://www.dropbox.com/gallery/12303082/1/2011-04-09%20Dominator%20t%C3%BAra%20Paks-P%C3%A9cs?h=933867
    

Macko 7190 2011. április 10. 19:01   Válasz erre: 7189
Hát ez az vazze!
    

kanyar 7189 2011. április 10. 18:57   Válasz erre: 7187
Na de hol?
    

Macko 7188 2011. április 10. 18:52   Válasz erre: 7186
Inkább mi? Sõt: mik?
    

vaszabi 7187 2011. április 10. 18:52   Válasz erre: 7186
Mi? :-DDD
    

kanyar 7186 2011. április 10. 18:51   Válasz erre: 7185
Ki?
    

vaszabi 7185 2011. április 10. 18:41   Válasz erre: 7182
Miért addig bent lesz :-o :-DDDDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 7184 2011. április 10. 18:37   Válasz erre: 7179
Ja ..meg küldesz még bon-bon-t is :-DDDD
    

vaszabi 7183 2011. április 10. 18:36   Válasz erre: 7174
Tévedsz aranyom! A kamera szereti ÕT :-DDDDDDDD
Nem látod A csudaszép embernek már nem is örökítette meg a fejét
(7171 3-as kép):-DDD
    

dinne 7182 2011. április 10. 18:02   Válasz erre: 7181
Kb 1 óra kint leszz
    

infantri 7181 2011. április 10. 17:38  
Dinnye!
Átküldtem a képeket.
    

Macko 7180 2011. április 10. 16:17   Válasz erre: 7179
Köszi, majd figyelek!
    

infantri 7179 2011. április 10. 15:38   Válasz erre: 7178
Átküldöm Dinnyének azt Õ feltölti.
    

Macko 7178 2011. április 10. 15:21  
Peti, valami tárhelyre nem töltitek fel a képeket?
    

infantri 7177 2011. április 10. 14:49  
8
    

infantri 7176 2011. április 10. 14:47  
7
    

infantri 7175 2011. április 10. 14:45  
6
    

dinne 7174 2011. április 10. 14:44   Válasz erre: 7166
Ez a kék ruhás csávó nagyon szereti a kamerát:-)
    

infantri 7173 2011. április 10. 14:44  
5
    

infantri 7172 2011. április 10. 14:41  
4
    

infantri 7171 2011. április 10. 14:39  
3
    

infantri 7170 2011. április 10. 14:38  
2
    

infantri 7169 2011. április 10. 14:35  
1
    

infantri 7168 2011. április 10. 14:34  
És
    

infantri 7167 2011. április 10. 14:32  
Tessék
    

infantri 7166 2011. április 10. 14:31  
Még
    

vaszabi 7165 2011. április 10. 14:04   Válasz erre: 7164
Nagyon jók a képek!!!!Töltsed csak...most rohanok...de majd este megnézem ;-)
Apropó Rólam :-DDDDDDD
    

infantri 7164 2011. április 10. 13:54  
Kép
    

Macko 7163 2011. április 10. 07:58  
Tegnap már nem volt idõm bejelentkezni, de én is nagyon köszönöm a túrát!!!

Baromi jó volt minden Paks és Orfû között. Odafelé meg hazafelé is rohantam, vissza Battánál még az etanol is kiürült a tankból. Méterekkel az Agip kút elõtt. :-) De hazaértem. Nektek milyen volt még a folytatás?

Ja: és képek, videók (ha vannak) elérhetõek lesznek valahol? Ha már ilyen sok szép operatõrlányka volt velünk. :-)
    

infantri 7162 2011. április 9. 23:21  
Ma
    

vaszabi 7161 2011. április 9. 22:09   Válasz erre: 7160
Örülök neki édes :-D
    

dinne 7160 2011. április 9. 22:03  
Kib@sz0tt jóóóóóóóóó volt.
    

vaszabi 7159 2011. április 9. 21:27   Válasz erre: 7158
Jó pihenést ;-)
    

SZICSU 7158 2011. április 9. 21:24  
Hazaértem!Köszi mindenkinek ezt a jó napot!:-D
    

Macko 7157 2011. április 9. 06:25  
Na, alig állok a lábamon az elmúlt két naptól, de azért megkísérlek odaérni Paksra!

Remélem összejön! :-)
    

infantri 7156 2011. április 8. 23:18   Válasz erre: 7154
Kösz nem!
    

vaszabi 7155 2011. április 8. 22:52  
Jó éjt kalandorok!!!
    

vaszabi 7154 2011. április 8. 22:41  
Ezt már kár magyarázni...a hármashoz mit szóltok :-DDDD
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők