| vaszabi | 7048 | 2011. április 6. 20:22 | Válasz erre: 7047 |
|
Bizony teljes testátmozgató tréning lesz, a jóga tájjcsííí az kutttya fasza :-D
|
| SZICSU | 7046 | 2011. április 6. 20:16 | Válasz erre: 7045 |
|
Péntekre van egy olajszûrõ beszerzés,egy olajcsere,egy gyertyacsere,egy kis szelepállítás,és ha belefér egy kis átmozgató motorozás,ha belefér.....
|
| vaszabi | 7035 | 2011. április 6. 11:42 | Válasz erre: 7030 |
|
Jé 7030 as hozzászólás ...ez az irányítószámom :-O
|
| Figo222 | 7033 | 2011. április 6. 11:36 |
|
Helló Mindenki! Arra gondoltam lecserélném motor tükreit téglalap alakúra, szerintem az jobban passzolna hozzá. Meg tudja valami mondani, hogy milyen menetû a gyári, mekkora átmérõjû jó hozzá? |
| dinne | 7032 | 2011. április 5. 21:44 | Válasz erre: 7030 |
|
Így megy a munka kérem, beérünk azt motorozz.hu, oszt nincs áram:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| infantri | 7029 | 2011. április 5. 21:38 | Válasz erre: 7028 |
|
Nem mondtam,ezt halljátok ki belõle:) Na fekszem rég volt tegnap reggel. Cakát. |
| vaszabi | 7028 | 2011. április 5. 21:33 | Válasz erre: 7024 |
|
Nekem ez már fölöttébb gyanús, kinek is fõzted azt a ragut mesélj csak :-DDDD És még õ buziz minket...pedig a mi szerelmünk tiszta :-DDDDDDD
|
| infantri | 7024 | 2011. április 5. 21:27 | Válasz erre: 7022 |
|
Még egy olyan szépet talán csak a jó Isten tud alkotni!
|
| dinne | 7021 | 2011. április 5. 21:10 | Válasz erre: 7015 |
|
Képzeljétek el mi lenne ha tényleg klonozodnátok. 3-4 Árpi vagy 3-4 Szabi veretne a sárban. Lehetne több utvonalon is menni egyszerre......._DDDDDDDDDD
|
| fóliás8 | 7018 | 2011. április 5. 21:05 | Válasz erre: 7017 |
|
én most jöttem dógozóbol,hétfõ éjjel óta mûszakban voltam. |
| vaszabi | 7016 | 2011. április 5. 21:01 | Válasz erre: 7015 |
|
Na legalább nem vagyok egyedül aki már beleõrül a várakozásba ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-D
|
| fóliás8 | 7015 | 2011. április 5. 20:59 | Válasz erre: 7013 |
|
akkó jóó.én már két hete vágom a centit kilencedikére.addig nem is klónozom magam,nehogy õ menjen el. :) |
| vaszabi | 7011 | 2011. április 5. 20:53 | Válasz erre: 7008 |
|
Hát ez csudaszíp :-) én ilyet tanultam : Felmászott a nyúl a fára twiszt Tüske ment a popsijába twiszt Aki onnan kipiszkálja azé lesz a nyúl popsija twiszt :-DDDDDD Úgy látom kemény gyerekkorunk volt :-DDDD |
| fóliás8 | 7010 | 2011. április 5. 20:51 |
|
hallóó emberek,itt cuccolnak motrosok olyan nagykerekûvel,hosszú szárral??
|
| vaszabi | 7009 | 2011. április 5. 20:50 |
|
Te a Petinek nincs is ennyi haja...lehet becsípte a gép a szemöldökét :-DDDDD
|
| dinne | 7008 | 2011. április 5. 20:49 | Válasz erre: 7007 |
|
Errõl egy vers jutott az eszembe amit apukám tanított nekem. Bimbasznak a fák, csiribasznak a verebebek, Itt egy fûszál, Ott egy fasz áll, Tavasz van! |
| vaszabi | 7007 | 2011. április 5. 20:46 | Válasz erre: 7006 |
|
Háát, tudod így tavasszal rügyfakadáskor :-DDDDD
|
| dinne | 7006 | 2011. április 5. 20:43 | Válasz erre: 7005 |
|
Akkor módosítunk a felálláson, rákötünk a harmadik lábadra egy kötelet és azt húzzuk motorral. Vagy ott is kicombosodtál?:-)
|
| vaszabi | 7005 | 2011. április 5. 20:41 | Válasz erre: 7004 |
|
Ja azt olvastam hogy "Az egyik lábadat én húzom motorra Motorral az más...de kicombosodtam ám a sok állva motorozástól :-D |
| vaszabi | 7004 | 2011. április 5. 20:39 | Válasz erre: 7003 |
|
Vazze nekem mind a három földig ér!!! :-) Próbálkozz a Szicsuval :-DDDD
|
| dinne | 7003 | 2011. április 5. 20:37 | Válasz erre: 7001 |
|
Az egyik lábadat én húzom motorral a másikat majd a Peti. Az fájni fog:-)
|
| vaszabi | 7002 | 2011. április 5. 20:37 | Válasz erre: 6999 |
|
USB-s a gép..mert akkor nyírhatod a gép elõtt :-)
|
| infantri | 6995 | 2011. április 5. 20:28 | Válasz erre: 6993 |
|
Azt mondta egy disznó vagy! Én viszont jól fõzök. |
| dinne | 6993 | 2011. április 5. 20:26 | Válasz erre: 6992 |
|
most jelentkeztem be:-) Ma már hívott a szerelmem:-)
|
| infantri | 6992 | 2011. április 5. 19:48 |
|
Szabi,Dinnye látom itt vagytok. Privátba dumcsiztok vagy megint fasírt van.))? |
| Titkosugynok | 6991 | 2011. április 5. 19:26 |
|
Bocs, megkaptam, már válaszoltam is! Nem vagyok hozzászokva, hogy privátban keresnek :)) |
| nx650r | 6990 | 2011. április 5. 13:54 |
|
Sziasztok!650-es dominátor alkatrészek eladók.Hengerfej vezérmûtengellyel szelepfedéllel együtt:15.000ft A blokk kuplungal fõtengellyel együtt:20.000ft a részleteket telefonon. Tel:0620 3498275 |
| Figo222 | 6988 | 2011. április 5. 09:39 |
|
Sziasztok! Tudja valaki a "Titkosügynök" nevû felhasználó valamilyen elérhetõségét? Írtam neki itt üzenetet, de szerintem nem veszi észre. Köszi, Levi |
| SZICSU | 6987 | 2011. április 5. 08:13 | Válasz erre: 6986 |
|
Még nem jött meg sajnos!!!A régi h.fejbõl kiszedtem,és azzal raktam össze ideiglenesen.:-)
|
| SZICSU | 6976 | 2011. április 4. 20:30 | Válasz erre: 6974 |
|
Áááá!Még nincs rajta elsõ lánckerék.Plusz még egy ezrest el kell gurulgatnom vele,hogy összekopjanak a dolgok.Meg gumikat is kell rakni rája!Oan szép hangja van....
|
| SZICSU | 6973 | 2011. április 4. 20:24 |
|
Ma délután életre kelt a minden felesleges cucctól megszabadított motorom!!!!
|
| vaszabi | 6969 | 2011. április 4. 20:16 | Válasz erre: 6968 |
|
Ne emlegess bort ...ott van a hûtõben de megyek éccakára :-(
|
| infantri | 6966 | 2011. április 4. 20:11 | Válasz erre: 6965 |
|
Majd vigyázunk:) Dinnye elhagyott,hogy a másik forúmba osztod az észt?:) |
| vaszabi | 6965 | 2011. április 4. 19:16 | Válasz erre: 6964 |
|
Ma végigjártam a helyi terepszakaszt ..pont jó bemelegítés lesz a P-Sz-hez. A helyi rész kb 40-45 km! Ehhez jön még a szintén terepen lejutás az endúró pályáig ..ami még +20km, meg a Kakasd-Szálka szakasz ami kb 10km. Jó mókát ígér a patak és a túlpartjának mocsaras területe ... meg az árkok ! Ha jól sikerül és még esik addig, visszahozhatja az Erdélyi Sárcibálós élményeket :-) Majdnem sikerült esni is, átugrattam egy árkot de a nagy gáz megmentett...... |
| vaszabi | 6962 | 2011. április 3. 22:17 | Válasz erre: 6960 |
|
Félni nem félek...csak írígy vagyok a sok dicséretért ..meg a lehetõségekért amik neki ott adottak ;-)
|
| vaszabi | 6959 | 2011. április 3. 22:13 | Válasz erre: 6958 |
|
Azzal nem lesz gond! Az jó...persze nem ér õt kiképzitek profinak, én meg itt egymagam az enyészeté leszek..brühühüüüü :-) |
| infantri | 6958 | 2011. április 3. 22:11 | Válasz erre: 6957 |
|
Hogy te is férj az arcoddal:) Voltunk ma olyan helyen ahol nem volt nekifutási lehetõség és Dinnye megoldotta. |
| vaszabi | 6955 | 2011. április 3. 22:03 | Válasz erre: 6954 |
|
De még mennyire ;-) Fõleg ha az ember motorozással és barátokkal tölti az egyik napot ;-)
|
| vaszabi | 6953 | 2011. április 3. 21:59 | Válasz erre: 6952 |
|
Nem csak csütörtökig péntek reggel haza ..alvás ..és végre szabad hétvége !!!!
|