25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

SZICSU 7052 2011. április 6. 20:29  
MInden SZArt CSInálunk....
    

vaszabi 7051 2011. április 6. 20:27   Válasz erre: 7050
Vaszabicsi !
    

SZICSU 7050 2011. április 6. 20:23   Válasz erre: 7048
MISZACSI lesz?
    

infantri 7049 2011. április 6. 20:22   Válasz erre: 7048
Kutttyyának a ...
    

vaszabi 7048 2011. április 6. 20:22   Válasz erre: 7047
Bizony teljes testátmozgató tréning lesz, a jóga tájjcsííí az kutttya fasza :-D
    

infantri 7047 2011. április 6. 20:18   Válasz erre: 7046
Szombaton lesz lehetõség átmozgatni.
    

SZICSU 7046 2011. április 6. 20:16   Válasz erre: 7045
Péntekre van egy olajszûrõ beszerzés,egy olajcsere,egy gyertyacsere,egy kis szelepállítás,és ha belefér egy kis átmozgató motorozás,ha belefér.....
    

vaszabi 7045 2011. április 6. 20:06   Válasz erre: 7042
Csak 2-õt péntek este már úgy sem tudsz ;-)
    

vaszabi 7044 2011. április 6. 20:05   Válasz erre: 7043
Én reggelente alszom az ér :-)
    

infantri 7043 2011. április 6. 20:04   Válasz erre: 7042
Vagy ne aludjunk.
    

SZICSU 7042 2011. április 6. 20:03  
Még 3-at kell aludni!:-)
    

infantri 7041 2011. április 6. 19:57  
Egymással nem beszéltek?
    

infantri 7040 2011. április 6. 19:56  
Mit jódliztok itt?!
    

vaszabi 7039 2011. április 6. 19:42   Válasz erre: 7038
Hollárihohóóóóóóó :-)
    

SZICSU 7038 2011. április 6. 19:26  
Halihalihó!
    

Figo222 7037 2011. április 6. 11:50   Válasz erre: 7036
Köszi!!!
    

vaszabi 7036 2011. április 6. 11:44   Válasz erre: 7033
10*1,25 jobbos menet
    

vaszabi 7035 2011. április 6. 11:42   Válasz erre: 7030
Jé 7030 as hozzászólás ...ez az irányítószámom :-O
    

vaszabi 7034 2011. április 6. 11:41   Válasz erre: 7032
Vigyázz mert felhívlak :-)
    

Figo222 7033 2011. április 6. 11:36  
Helló Mindenki!

Arra gondoltam lecserélném motor tükreit téglalap alakúra, szerintem az jobban passzolna hozzá. Meg tudja valami mondani, hogy milyen menetû a gyári, mekkora átmérõjû jó hozzá?
    

dinne 7032 2011. április 5. 21:44   Válasz erre: 7030
Így megy a munka kérem, beérünk azt motorozz.hu, oszt nincs áram:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD
    

dinne 7031 2011. április 5. 21:43   Válasz erre: 7029
Cakát
    

vaszabi 7030 2011. április 5. 21:39   Válasz erre: 7029
Jó éjt , sáros szárnyú angyalokat ! :-)
    

infantri 7029 2011. április 5. 21:38   Válasz erre: 7028
Nem mondtam,ezt halljátok ki belõle:)
Na fekszem rég volt tegnap reggel.
Cakát.
    

vaszabi 7028 2011. április 5. 21:33   Válasz erre: 7024
Nekem ez már fölöttébb gyanús, kinek is fõzted azt a ragut mesélj csak :-DDDD És még õ buziz minket...pedig a mi szerelmünk tiszta :-DDDDDDD
    

infantri 7027 2011. április 5. 21:29   Válasz erre: 7026
Benézted!
    

dinne 7026 2011. április 5. 21:29   Válasz erre: 7025
Nekem nem tûnt fel:-)
    

infantri 7025 2011. április 5. 21:28   Válasz erre: 7023
Szombaton jól nézd meg!
De ne sokáig.
    

infantri 7024 2011. április 5. 21:27   Válasz erre: 7022
Még egy olyan szépet talán csak a jó Isten tud alkotni!
    

dinne 7023 2011. április 5. 21:22   Válasz erre: 7022
Kifejtenéd bõvebben
    

infantri 7022 2011. április 5. 21:21   Válasz erre: 7021
Az kizárt,hogy Árpit klónozni tudják.
    

dinne 7021 2011. április 5. 21:10   Válasz erre: 7015
Képzeljétek el mi lenne ha tényleg klonozodnátok. 3-4 Árpi vagy 3-4 Szabi veretne a sárban. Lehetne több utvonalon is menni egyszerre......._DDDDDDDDDD
    

dinne 7020 2011. április 5. 21:05   Válasz erre: 7017
Felülrõl nézel ránk, vagy alulról?:-)
    

dinne 7019 2011. április 5. 21:05   Válasz erre: 7015
Mindenki be van sózva egy kicsit:-)
    

fóliás8 7018 2011. április 5. 21:05   Válasz erre: 7017
én most jöttem dógozóbol,hétfõ éjjel óta mûszakban voltam.

    

vaszabi 7017 2011. április 5. 21:02  
Na megyek Dógozóba!!! Majd rátok nézek ám ha tudok :-D
    

vaszabi 7016 2011. április 5. 21:01   Válasz erre: 7015
Na legalább nem vagyok egyedül aki már beleõrül a várakozásba ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-D
    

fóliás8 7015 2011. április 5. 20:59   Válasz erre: 7013
akkó jóó.én már két hete vágom a centit kilencedikére.addig nem is klónozom magam,nehogy õ menjen el. :)

    

vaszabi 7014 2011. április 5. 20:59   Válasz erre: 7013
Kuta :-)
    

dinne 7013 2011. április 5. 20:56   Válasz erre: 7010
Itt ccak kicsit buggyant motrosokat találsz.:-)
    

vaszabi 7012 2011. április 5. 20:54   Válasz erre: 7010
Nem hosszú szárral húszéves szarral :-D
    

vaszabi 7011 2011. április 5. 20:53   Válasz erre: 7008
Hát ez csudaszíp :-)

én ilyet tanultam :
Felmászott a nyúl a fára twiszt
Tüske ment a popsijába twiszt
Aki onnan kipiszkálja azé lesz a nyúl popsija twiszt :-DDDDDD
Úgy látom kemény gyerekkorunk volt :-DDDD
    

fóliás8 7010 2011. április 5. 20:51  
hallóó emberek,itt cuccolnak motrosok olyan nagykerekûvel,hosszú szárral??
    

vaszabi 7009 2011. április 5. 20:50  
Te a Petinek nincs is ennyi haja...lehet becsípte a gép a szemöldökét :-DDDDD
    

dinne 7008 2011. április 5. 20:49   Válasz erre: 7007
Errõl egy vers jutott az eszembe amit apukám tanított nekem.

Bimbasznak a fák,
csiribasznak a verebebek,
Itt egy fûszál,
Ott egy fasz áll,
Tavasz van!
    

vaszabi 7007 2011. április 5. 20:46   Válasz erre: 7006
Háát, tudod így tavasszal rügyfakadáskor :-DDDDD
    

dinne 7006 2011. április 5. 20:43   Válasz erre: 7005
Akkor módosítunk a felálláson, rákötünk a harmadik lábadra egy kötelet és azt húzzuk motorral. Vagy ott is kicombosodtál?:-)
    

vaszabi 7005 2011. április 5. 20:41   Válasz erre: 7004
Ja azt olvastam hogy "Az egyik lábadat én húzom motorra
Motorral az más...de kicombosodtam ám a sok állva motorozástól :-D
    

vaszabi 7004 2011. április 5. 20:39   Válasz erre: 7003
Vazze nekem mind a három földig ér!!! :-) Próbálkozz a Szicsuval :-DDDD
    

dinne 7003 2011. április 5. 20:37   Válasz erre: 7001
Az egyik lábadat én húzom motorral a másikat majd a Peti. Az fájni fog:-)
    

vaszabi 7002 2011. április 5. 20:37   Válasz erre: 6999
USB-s a gép..mert akkor nyírhatod a gép elõtt :-)
    

vaszabi 7001 2011. április 5. 20:35   Válasz erre: 6998
Á, csak és kizárólag motorra!!!!!!!
    

dinne 7000 2011. április 5. 20:33   Válasz erre: 6999
Kinek?:-)
    

infantri 6999 2011. április 5. 20:32  
Most hajvágás jön.
    

infantri 6998 2011. április 5. 20:32   Válasz erre: 6997
Két szék közül majd a földre ül.
    

dinne 6997 2011. április 5. 20:30   Válasz erre: 6995
több vasat tart a tûzben:-)
    

vaszabi 6996 2011. április 5. 20:29   Válasz erre: 6995
Nem pont így de van benne igazság :-DDDD
    

infantri 6995 2011. április 5. 20:28   Válasz erre: 6993
Azt mondta egy disznó vagy!
Én viszont jól fõzök.
    

infantri 6994 2011. április 5. 20:26   Válasz erre: 6993
Ebbõl botrány lesz engem is:)
    

dinne 6993 2011. április 5. 20:26   Válasz erre: 6992
most jelentkeztem be:-) Ma már hívott a szerelmem:-)
    

infantri 6992 2011. április 5. 19:48  
Szabi,Dinnye látom itt vagytok.
Privátba dumcsiztok vagy megint fasírt van.))?
    

Titkosugynok 6991 2011. április 5. 19:26  
Bocs, megkaptam, már válaszoltam is!
Nem vagyok hozzászokva, hogy privátban keresnek :))
    

nx650r 6990 2011. április 5. 13:54  
Sziasztok!650-es dominátor alkatrészek eladók.Hengerfej vezérmûtengellyel szelepfedéllel együtt:15.000ft A blokk kuplungal fõtengellyel együtt:20.000ft a részleteket telefonon.
Tel:0620 3498275
    

Okta 6989 2011. április 5. 11:35   Válasz erre: 6988
Nomen est omen.

:-D
    

Figo222 6988 2011. április 5. 09:39  
Sziasztok!

Tudja valaki a "Titkosügynök" nevû felhasználó valamilyen elérhetõségét? Írtam neki itt üzenetet, de szerintem nem veszi észre.

Köszi, Levi
    

SZICSU 6987 2011. április 5. 08:13   Válasz erre: 6986
Még nem jött meg sajnos!!!A régi h.fejbõl kiszedtem,és azzal raktam össze ideiglenesen.:-)
    

kanyar 6986 2011. április 5. 07:52   Válasz erre: 6978
Tûzkarikával?
    

kanyar 6985 2011. április 5. 07:51  
Hol is?
    

SZICSU 6984 2011. április 5. 06:17  
Ti is?
    

vaszabi 6983 2011. április 5. 05:11   Válasz erre: 6982
Hol :-)
    

infantri 6982 2011. április 5. 04:53   Válasz erre: 6981
Én is:)
    

vaszabi 6981 2011. április 5. 04:27  
Még itt vagyok :-)
    

vaszabi 6980 2011. április 4. 22:07   Válasz erre: 6979
Én is.
    

infantri 6979 2011. április 4. 21:06  
Meg gyöttem.
    

SZICSU 6978 2011. április 4. 20:48   Válasz erre: 6977
Csudaszíííp.:-D
    

vaszabi 6977 2011. április 4. 20:36   Válasz erre: 6976
Milyen?Tü..Tü..Tü..Tü..Tü :-D
    

SZICSU 6976 2011. április 4. 20:30   Válasz erre: 6974
Áááá!Még nincs rajta elsõ lánckerék.Plusz még egy ezrest el kell gurulgatnom vele,hogy összekopjanak a dolgok.Meg gumikat is kell rakni rája!Oan szép hangja van....
    

dinne 6975 2011. április 4. 20:26   Válasz erre: 6973
Azért a blokkot hagyd benne:-)
    

vaszabi 6974 2011. április 4. 20:26   Válasz erre: 6973
Azzal jössz? :-)
    

SZICSU 6973 2011. április 4. 20:24  
Ma délután életre kelt a minden felesleges cucctól megszabadított motorom!!!!
    

vaszabi 6972 2011. április 4. 20:19   Válasz erre: 6970
OK
    

infantri 6971 2011. április 4. 20:17   Válasz erre: 6970
mot=most
    

infantri 6970 2011. április 4. 20:17   Válasz erre: 6969
Már vagyok.Kicsit mot termelek.
    

vaszabi 6969 2011. április 4. 20:16   Válasz erre: 6968
Ne emlegess bort ...ott van a hûtõben de megyek éccakára :-(
    

infantri 6968 2011. április 4. 20:15   Válasz erre: 6967
Jó bornak nem kell cégér.
    

vaszabi 6967 2011. április 4. 20:12   Válasz erre: 6966
Nem csak védem a mundért(AT)
    

infantri 6966 2011. április 4. 20:11   Válasz erre: 6965
Majd vigyázunk:)
Dinnye elhagyott,hogy a másik forúmba osztod az észt?:)
    

vaszabi 6965 2011. április 4. 19:16   Válasz erre: 6964
Ma végigjártam a helyi terepszakaszt ..pont jó bemelegítés lesz a P-Sz-hez. A helyi rész kb 40-45 km! Ehhez jön még a szintén terepen lejutás az endúró pályáig ..ami még +20km, meg a Kakasd-Szálka szakasz ami kb 10km. Jó mókát ígér a patak és a túlpartjának mocsaras területe ... meg az árkok !
Ha jól sikerül és még esik addig, visszahozhatja az Erdélyi Sárcibálós élményeket :-)
Majdnem sikerült esni is, átugrattam egy árkot de a nagy gáz megmentett......
    

dinne 6964 2011. április 4. 18:51   Válasz erre: 6962
Megdicsérjük Szabikirályt is.:-)
    

vaszabi 6962 2011. április 3. 22:17   Válasz erre: 6960
Félni nem félek...csak írígy vagyok a sok dicséretért ..meg a lehetõségekért amik neki ott adottak ;-)
    

infantri 6961 2011. április 3. 22:17  
Na én is fekszem.
Holnap meló.
    

infantri 6960 2011. április 3. 22:14   Válasz erre: 6959
Félsz,hogy a benzintyúkod odab@sz?
    

vaszabi 6959 2011. április 3. 22:13   Válasz erre: 6958
Azzal nem lesz gond!
Az jó...persze nem ér õt kiképzitek profinak, én meg itt egymagam az enyészeté leszek..brühühüüüü :-)
    

infantri 6958 2011. április 3. 22:11   Válasz erre: 6957
Hogy te is férj az arcoddal:)
Voltunk ma olyan helyen ahol nem volt nekifutási lehetõség és Dinnye megoldotta.
    

vaszabi 6957 2011. április 3. 22:09   Válasz erre: 6956
Igen miért?
    

infantri 6956 2011. április 3. 22:05   Válasz erre: 6955
Lesznek nagy nyílt részek ugye?
    

vaszabi 6955 2011. április 3. 22:03   Válasz erre: 6954
De még mennyire ;-) Fõleg ha az ember motorozással és barátokkal tölti az egyik napot ;-)
    

infantri 6954 2011. április 3. 22:01   Válasz erre: 6953
Jó is az.
    

vaszabi 6953 2011. április 3. 21:59   Válasz erre: 6952
Nem csak csütörtökig péntek reggel haza ..alvás ..és végre szabad hétvége !!!!
    

infantri 6952 2011. április 3. 21:58   Válasz erre: 6951
De jó neked.
Szombaton is?
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők