25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 6951 2011. április 3. 21:57   Válasz erre: 6950
Én is ! Csak most kivételesen az éjszakás sorozatot kezdem.
    

infantri 6950 2011. április 3. 21:56   Válasz erre: 6949
Mi holnap dolgozunk.
    

vaszabi 6949 2011. április 3. 21:52   Válasz erre: 6948
Na látom elfogytunk kissé.
    

infantri 6948 2011. április 3. 21:44  
Cakát.
Még kicsit maradok.
    

kanyar 6947 2011. április 3. 21:32  
Cakát skacok!
    

kanyar 6946 2011. április 3. 21:32   Válasz erre: 6944
Nékem se! :-)
    

dinne 6945 2011. április 3. 21:31  
Cakát srácok, én aluszok egyet.
    

dinne 6944 2011. április 3. 21:17   Válasz erre: 6943
Ezt nekem sosem mondják, vajon miért:-)
    

kanyar 6943 2011. április 3. 21:13   Válasz erre: 6940
Csak keveset ettél! Nem kell külön zsír!
    

vaszabi 6942 2011. április 3. 21:11  
Folyt köv kb fél óra múlva ha bírjátok ;-)
    

kanyar 6941 2011. április 3. 21:11   Válasz erre: 6939
Az olaj meg gyógyít! :-)
    

vaszabi 6940 2011. április 3. 21:11  
Most voltam éves orvosin : (kolbászt vacsoráztam meg szalonnát)erre mi a vérképem alacsony a vérzsírom (triglicerid)...akkor mit egyek ...kacsazsíros disznózsírt ?
    

vaszabi 6939 2011. április 3. 21:07   Válasz erre: 6937
Túl sok (gép)zsír szívódik fel a szervezetedben az ujjaidon keresztül :-)
    

kanyar 6938 2011. április 3. 21:06   Válasz erre: 6933
:-D
    

kanyar 6937 2011. április 3. 21:05   Válasz erre: 6931
A hájjal igen!
    

vaszabi 6936 2011. április 3. 21:05   Válasz erre: 6932
Már megijedtetem hogy a centi után mást írsz :-)
    

vaszabi 6934 2011. április 3. 21:02  
Hiába kínlódtok ..sosem lesztek olyan szépek mint egyik márkatársunk a gyönyörûség :-DDD
    

infantri 6933 2011. április 3. 21:02   Válasz erre: 6930
Mostanában voltál fodrásznál.
    

dinne 6932 2011. április 3. 21:02   Válasz erre: 6930
Sose láttalak centinél nagyobb hajjal:-)
    

dinne 6931 2011. április 3. 21:00   Válasz erre: 6930
ÁÁÁ te már nem küzdesz:-)
    

kanyar 6930 2011. április 3. 20:58   Válasz erre: 6928
énis! :-)
    

vaszabi 6929 2011. április 3. 20:54   Válasz erre: 6928
:-DDDD
    

dinne 6928 2011. április 3. 20:54   Válasz erre: 6925
Hájtól szívesen szabadulnék, hajjal még küzdök kicsit.:-)
    

vaszabi 6927 2011. április 3. 20:50   Válasz erre: 6925
vagy a hajától :-)))
    

vaszabi 6926 2011. április 3. 20:50   Válasz erre: 6924
Mittom én még nem voltam egyen se ..különben már felismertem volna azt a léha pofádat :DDDDDDD
    

pmakovi 6925 2011. április 3. 20:49   Válasz erre: 6920
Vagy a hájától? nem tudom melyik jobb
    

dinne 6924 2011. április 3. 20:48   Válasz erre: 6916
Mért az mikor leszz?-)
    

kanyar 6923 2011. április 3. 20:48   Válasz erre: 6918
golyó még lehetsz!
    

infantri 6922 2011. április 3. 20:47   Válasz erre: 6918
Csak téged néz bokornak.
    

vaszabi 6921 2011. április 3. 20:47   Válasz erre: 6919
Ezt a természetet hozta ki belõled a természet?
    

pmakovi 6920 2011. április 3. 20:47   Válasz erre: 6916
Dinnye majd szép lassan megszabadul a héjjától...
    

dinne 6919 2011. április 3. 20:45   Válasz erre: 6915
Fûvel-fával:-)
    

vaszabi 6918 2011. április 3. 20:44   Válasz erre: 6917
Nem vagyok én csapágygolyó .-9
    

infantri 6917 2011. április 3. 20:40   Válasz erre: 6915
Kiestél a kosárból.
    

vaszabi 6916 2011. április 3. 20:40   Válasz erre: 6914
Nagy duma ez a konstruma ...Nem arra készülsz te..ruhát varrsz az erotika kiállításra :-DDDDD
    

vaszabi 6915 2011. április 3. 20:38   Válasz erre: 6914
Már vele is....:-DDDDDD
    

dinne 6914 2011. április 3. 20:38   Válasz erre: 6913
Az Janikának se tetszett.:-)
    

vaszabi 6913 2011. április 3. 20:31   Válasz erre: 6911
Hallgatod ahogy horkol vazze !!!! :-)
    

vaszabi 6912 2011. április 3. 20:30   Válasz erre: 6908
Dinyne már 3-an figyelsz :-DDDDDD

    

dinne 6911 2011. április 3. 20:30   Válasz erre: 6905
Aztán mit kezdjek egy részeg disznóval?:-)
    

dinne 6910 2011. április 3. 20:29   Válasz erre: 6909
Úgy nem kell sátrat vinni:-)
    

vaszabi 6909 2011. április 3. 20:28   Válasz erre: 6907
Még téged meg Optit elbolondít..aztán Erdélyben minden nap másik sátorban alszik :-DDDDDDDDDDDD
    

kanyar 6908 2011. április 3. 20:26   Válasz erre: 6905
Abba beszállok.
    

kanyar 6907 2011. április 3. 20:26   Válasz erre: 6903
kelendõ vagy vazzze! :-)
    

vaszabi 6906 2011. április 3. 20:25   Válasz erre: 6902
Te kis álszerény ;-)
    

vaszabi 6905 2011. április 3. 20:25   Válasz erre: 6903
Ja , de nem ölre ...sörre megyünk :-D
    

vaszabi 6904 2011. április 3. 20:23   Válasz erre: 6901
Szeva !!!!
    

dinne 6903 2011. április 3. 20:23   Válasz erre: 6901
Majd párbajoznak értem.:-)
    

dinne 6902 2011. április 3. 20:22   Válasz erre: 6899
Ne félj Dinnye nem tanul már meg semmit csak butul.
    

kanyar 6901 2011. április 3. 20:22  
Szabi féltékeny?
    

vaszabi 6900 2011. április 3. 20:17   Válasz erre: 6898
:-DDDDDD
    

vaszabi 6899 2011. április 3. 20:16   Válasz erre: 6897
Az nem jelent semmit te bisex :-DDDD
Jó nektek ;-)
Kezdek aggódni...ha megtanulja az itinert sosem érjük utól !!!!!
    

infantri 6898 2011. április 3. 20:15   Válasz erre: 6896
Majd mi motorozunk,hogy kicsit kettesbe is legyetek.
    

infantri 6897 2011. április 3. 20:13   Válasz erre: 6895
Ne félj Mariannal voltam.
Dinnye ma is jól nyomta.
Mentünk a cross pályán meg kicsit az enduró részén is.
    

vaszabi 6896 2011. április 3. 20:12   Válasz erre: 6894
Kilencedikén csak egy dolgot akarok csinálni....Húzni a gázt!!!!!
    

vaszabi 6895 2011. április 3. 20:11   Válasz erre: 6894
Ja egy Móunikka sóóót :-)
Tuggya Mounnikka ez az ajjjas terepmotoros elcsábítottta az én Dinnyéémmett :-DDDD
    

infantri 6894 2011. április 3. 20:09   Válasz erre: 6892
9.-én ne csinálj nagy jelenetet:)
    

vaszabi 6893 2011. április 3. 20:08   Válasz erre: 6891
Ja, fõleg hogy nem voltam ott !!!
    

vaszabi 6892 2011. április 3. 20:08   Válasz erre: 6889
Tudtam!!!!! :-)
    

infantri 6891 2011. április 3. 20:07   Válasz erre: 6888
Esz a penész mi?
    

infantri 6890 2011. április 3. 20:07   Válasz erre: 6885
Mondtam,hogy a soroksári útnál szólok.
    

dinne 6889 2011. április 3. 20:06   Válasz erre: 6887
Persze hogy ibolyáztunk.:-)
    

vaszabi 6888 2011. április 3. 19:49   Válasz erre: 6885
"Fingom sem volt hogy vagyunk" Vagyis hányadán álltok ? De azért remélem a végére kiderült te kis céda :-DDDDDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 6887 2011. április 3. 19:41   Válasz erre: 6885
Mi van el vitt ibolyát szedni :-DDD
    

vaszabi 6886 2011. április 3. 19:41   Válasz erre: 6884
Fene a pofátokat..én meg melóba .-(
    

dinne 6885 2011. április 3. 19:39   Válasz erre: 6884
Ott a hídnál halovány fingom se volt hogy vagyunk, életemben nem jártam arra:-)
    

infantri 6884 2011. április 3. 19:36  
Ma gurigáztunk kicsit.
    

vaszabi 6882 2011. április 2. 23:15   Válasz erre: 6879
Jó éjt neked!
    

vaszabi 6881 2011. április 2. 23:14   Válasz erre: 6880
Hát hogy a ....-ba ne!
A sivatagba motorozás az egyik álmom...valószínûleg nem mostanában teljesül :-(
De a Fóti Homokbánya már kicsiben adja az érzést..még képrõl is!!!!
    

infantri 6880 2011. április 2. 23:11   Válasz erre: 6850
Fóton a felmenõt kipróbálhatnád.
Ott el lehet szórakozni.
    

kanyar 6879 2011. április 2. 23:07  
na cakát me mnnyá meló!
    

kanyar 6878 2011. április 2. 23:01   Válasz erre: 6877
Én is! :-(
    

Macko 6877 2011. április 2. 22:58   Válasz erre: 6875
Természetesen. :-)

De ne hidd, hogy mindenkit felvet a lé. Sokan motorozunk kis költségvetésbõl (ma már én is...)
    

kanyar 6876 2011. április 2. 22:57   Válasz erre: 6870
Az szép lehetett!
Mi is csináltunk 14km-t 5óra alatt 9l benzinnel! én 13l-es tankal a cimbim 9l-es tankal.
    

vaszabi 6875 2011. április 2. 22:56   Válasz erre: 6874
Érted te hogy mit írtam ;-)
    

Macko 6874 2011. április 2. 22:55   Válasz erre: 6872
Mindenki megy kopott gumival, mert az ugye idõvel elkopik. :-)
    

kanyar 6873 2011. április 2. 22:54   Válasz erre: 6869
Igen!
Csak stilus irányzatnak raktam fel:-)
110m-tõl 2450m-ig fogunk fel le motorozni!
    

vaszabi 6872 2011. április 2. 22:53   Válasz erre: 6867
Láttam videóit ..profin megy ..de nem biztos hogy megértené ha egy magamfajta egy túrára sajnálna egy szett krossz gumit(vagy csak nem tudna venni) !!!
Pedig szeretek terepezni de ez sokszor kopott gumival teszem :-(
    

kanyar 6871 2011. április 2. 22:52  
Kazán-szorosnál kezdünk!
    

Macko 6870 2011. április 2. 22:51   Válasz erre: 6869
Ott a Fenyves hágót kimondottan tudom ajánlani! :-)))

Mi 11 óra alatt abszolváltunk valami 9 km-t...
    

Macko 6869 2011. április 2. 22:51   Válasz erre: 6864
A felirat alapján ez Kárpátalja...
    

kanyar 6868 2011. április 2. 22:50   Válasz erre: 6866
Tervezem az utat, miko birom!
    

Macko 6867 2011. április 2. 22:49   Válasz erre: 6865
Zsorcival majd menj el egyszer egy olyanra, ami nekem már nem való.
Mostanában valamikor szervez egy ilyesmit.
:-)
    

vaszabi 6866 2011. április 2. 22:48   Válasz erre: 6864
Na pont erre vágyom ...Ígennnnn
    

vaszabi 6865 2011. április 2. 22:48   Válasz erre: 6862
Nem azt mondom ,hogy már olyan profi vagyok!
A Taki féle túrák na az igen , az után azt mondom na ez nem semmi volt Ááá! Ja és mind ezt egy tök szerény és tök profi endúrós szervezi! Zsorét és KT-t nem ismerem csak az írásaik alapján ;-)
    

kanyar 6864 2011. április 2. 22:46  
Ilyen lesz Erdély
http://vimeo.com/2977097
    

kanyar 6863 2011. április 2. 22:46   Válasz erre: 6861
Ottleszünk!
    

Macko 6862 2011. április 2. 22:42   Válasz erre: 6850
Ezt mondd el Zsorénak vagy KT-nek, és legközelebb garantáltan vért fogsz köpni... :-)))
    

vaszabi 6861 2011. április 2. 22:41   Válasz erre: 6859
Azt írtam ,hogy Mert olyan nincs hogy nem jössz(jöttök)!!!!!!!
    

kanyar 6860 2011. április 2. 22:40  
Leléptetek?
    

kanyar 6859 2011. április 2. 22:38   Válasz erre: 6857
Most? Vagy Erdélybe?
    

kanyar 6858 2011. április 2. 22:37   Válasz erre: 6854
Á! Az asszony letiltott egy kicsit, mert kellet neki a gép!
    

vaszabi 6857 2011. április 2. 22:37   Válasz erre: 6856
Jöttök !!!!
    

vaszabi 6856 2011. április 2. 22:37   Válasz erre: 6855
Ha kell felmegyek és segítek !!!!De komolyan !Mert olyan nincs hogy nem jössz!!!!!!!!!! ;-)
    

kanyar 6855 2011. április 2. 22:36   Válasz erre: 6847
Még össze kell raknom a motoromat!
    

dinne 6854 2011. április 2. 22:34   Válasz erre: 6852
Van billentyûzetnyom a fejeden mester?:-)
    

vaszabi 6853 2011. április 2. 22:34  
Most azonnal málháznék Erdélyre..és ha kell az oldalán húznám föl a motort a hegyre :-)
    

kanyar 6852 2011. április 2. 22:33   Válasz erre: 6822
Én nem akarom! Ha nem tudom akkor meglepi lesz!
    

vaszabi 6851 2011. április 2. 22:33   Válasz erre: 6849
Ja már megint :-)
    

vaszabi 6850 2011. április 2. 22:32  
Kezdem betegesnek érezni ,hogy egyre dúrvább és keményebb terepekre vágyom , és egyre nagyobb kihívásokra..csak errefelé már lassan kezd elfogyni a lehetõség :-(
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők