| vaszabi | 6951 | 2011. április 3. 21:57 | Válasz erre: 6950 |
|
Én is ! Csak most kivételesen az éjszakás sorozatot kezdem.
|
| vaszabi | 6940 | 2011. április 3. 21:11 |
|
Most voltam éves orvosin : (kolbászt vacsoráztam meg szalonnát)erre mi a vérképem alacsony a vérzsírom (triglicerid)...akkor mit egyek ...kacsazsíros disznózsírt ?
|
| vaszabi | 6939 | 2011. április 3. 21:07 | Válasz erre: 6937 |
|
Túl sok (gép)zsír szívódik fel a szervezetedben az ujjaidon keresztül :-)
|
| vaszabi | 6936 | 2011. április 3. 21:05 | Válasz erre: 6932 |
|
Már megijedtetem hogy a centi után mást írsz :-)
|
| vaszabi | 6934 | 2011. április 3. 21:02 |
|
Hiába kínlódtok ..sosem lesztek olyan szépek mint egyik márkatársunk a gyönyörûség :-DDD
|
| dinne | 6928 | 2011. április 3. 20:54 | Válasz erre: 6925 |
|
Hájtól szívesen szabadulnék, hajjal még küzdök kicsit.:-)
|
| vaszabi | 6926 | 2011. április 3. 20:50 | Válasz erre: 6924 |
|
Mittom én még nem voltam egyen se ..különben már felismertem volna azt a léha pofádat :DDDDDDD
|
| vaszabi | 6921 | 2011. április 3. 20:47 | Válasz erre: 6919 |
|
Ezt a természetet hozta ki belõled a természet?
|
| pmakovi | 6920 | 2011. április 3. 20:47 | Válasz erre: 6916 |
|
Dinnye majd szép lassan megszabadul a héjjától...
|
| vaszabi | 6916 | 2011. április 3. 20:40 | Válasz erre: 6914 |
|
Nagy duma ez a konstruma ...Nem arra készülsz te..ruhát varrsz az erotika kiállításra :-DDDDD
|
| vaszabi | 6909 | 2011. április 3. 20:28 | Válasz erre: 6907 |
|
Még téged meg Optit elbolondít..aztán Erdélyben minden nap másik sátorban alszik :-DDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 6902 | 2011. április 3. 20:22 | Válasz erre: 6899 |
|
Ne félj Dinnye nem tanul már meg semmit csak butul.
|
| vaszabi | 6899 | 2011. április 3. 20:16 | Válasz erre: 6897 |
|
Az nem jelent semmit te bisex :-DDDD Jó nektek ;-) Kezdek aggódni...ha megtanulja az itinert sosem érjük utól !!!!! |
| infantri | 6898 | 2011. április 3. 20:15 | Válasz erre: 6896 |
|
Majd mi motorozunk,hogy kicsit kettesbe is legyetek.
|
| infantri | 6897 | 2011. április 3. 20:13 | Válasz erre: 6895 |
|
Ne félj Mariannal voltam. Dinnye ma is jól nyomta. Mentünk a cross pályán meg kicsit az enduró részén is. |
| vaszabi | 6896 | 2011. április 3. 20:12 | Válasz erre: 6894 |
|
Kilencedikén csak egy dolgot akarok csinálni....Húzni a gázt!!!!!
|
| vaszabi | 6895 | 2011. április 3. 20:11 | Válasz erre: 6894 |
|
Ja egy Móunikka sóóót :-) Tuggya Mounnikka ez az ajjjas terepmotoros elcsábítottta az én Dinnyéémmett :-DDDD |
| vaszabi | 6888 | 2011. április 3. 19:49 | Válasz erre: 6885 |
|
"Fingom sem volt hogy vagyunk" Vagyis hányadán álltok ? De azért remélem a végére kiderült te kis céda :-DDDDDDDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 6885 | 2011. április 3. 19:39 | Válasz erre: 6884 |
|
Ott a hídnál halovány fingom se volt hogy vagyunk, életemben nem jártam arra:-)
|
| vaszabi | 6881 | 2011. április 2. 23:14 | Válasz erre: 6880 |
|
Hát hogy a ....-ba ne! A sivatagba motorozás az egyik álmom...valószínûleg nem mostanában teljesül :-( De a Fóti Homokbánya már kicsiben adja az érzést..még képrõl is!!!! |
| infantri | 6880 | 2011. április 2. 23:11 | Válasz erre: 6850 |
|
Fóton a felmenõt kipróbálhatnád. Ott el lehet szórakozni. |
| Macko | 6877 | 2011. április 2. 22:58 | Válasz erre: 6875 |
|
Természetesen. :-) De ne hidd, hogy mindenkit felvet a lé. Sokan motorozunk kis költségvetésbõl (ma már én is...) |
| kanyar | 6876 | 2011. április 2. 22:57 | Válasz erre: 6870 |
|
Az szép lehetett! Mi is csináltunk 14km-t 5óra alatt 9l benzinnel! én 13l-es tankal a cimbim 9l-es tankal. |
| Macko | 6874 | 2011. április 2. 22:55 | Válasz erre: 6872 |
|
Mindenki megy kopott gumival, mert az ugye idõvel elkopik. :-)
|
| kanyar | 6873 | 2011. április 2. 22:54 | Válasz erre: 6869 |
|
Igen! Csak stilus irányzatnak raktam fel:-) 110m-tõl 2450m-ig fogunk fel le motorozni! |
| vaszabi | 6872 | 2011. április 2. 22:53 | Válasz erre: 6867 |
|
Láttam videóit ..profin megy ..de nem biztos hogy megértené ha egy magamfajta egy túrára sajnálna egy szett krossz gumit(vagy csak nem tudna venni) !!! Pedig szeretek terepezni de ez sokszor kopott gumival teszem :-( |
| Macko | 6870 | 2011. április 2. 22:51 | Válasz erre: 6869 |
|
Ott a Fenyves hágót kimondottan tudom ajánlani! :-))) Mi 11 óra alatt abszolváltunk valami 9 km-t... |
| Macko | 6867 | 2011. április 2. 22:49 | Válasz erre: 6865 |
|
Zsorcival majd menj el egyszer egy olyanra, ami nekem már nem való. Mostanában valamikor szervez egy ilyesmit. :-) |
| vaszabi | 6865 | 2011. április 2. 22:48 | Válasz erre: 6862 |
|
Nem azt mondom ,hogy már olyan profi vagyok! A Taki féle túrák na az igen , az után azt mondom na ez nem semmi volt Ááá! Ja és mind ezt egy tök szerény és tök profi endúrós szervezi! Zsorét és KT-t nem ismerem csak az írásaik alapján ;-) |
| Macko | 6862 | 2011. április 2. 22:42 | Válasz erre: 6850 |
|
Ezt mondd el Zsorénak vagy KT-nek, és legközelebb garantáltan vért fogsz köpni... :-)))
|
| vaszabi | 6861 | 2011. április 2. 22:41 | Válasz erre: 6859 |
|
Azt írtam ,hogy Mert olyan nincs hogy nem jössz(jöttök)!!!!!!!
|
| kanyar | 6858 | 2011. április 2. 22:37 | Válasz erre: 6854 |
|
Á! Az asszony letiltott egy kicsit, mert kellet neki a gép!
|
| vaszabi | 6856 | 2011. április 2. 22:37 | Válasz erre: 6855 |
|
Ha kell felmegyek és segítek !!!!De komolyan !Mert olyan nincs hogy nem jössz!!!!!!!!!! ;-)
|
| vaszabi | 6853 | 2011. április 2. 22:34 |
|
Most azonnal málháznék Erdélyre..és ha kell az oldalán húznám föl a motort a hegyre :-)
|
| kanyar | 6852 | 2011. április 2. 22:33 | Válasz erre: 6822 |
|
Én nem akarom! Ha nem tudom akkor meglepi lesz!
|
| vaszabi | 6850 | 2011. április 2. 22:32 |
|
Kezdem betegesnek érezni ,hogy egyre dúrvább és keményebb terepekre vágyom , és egyre nagyobb kihívásokra..csak errefelé már lassan kezd elfogyni a lehetõség :-(
|