| dinne | 6847 | 2011. április 2. 22:25 | Válasz erre: 6845 |
|
Már csak hatot kell aludni vagy hetet. Vágd a centit
|
| vaszabi | 6846 | 2011. április 2. 22:18 |
|
Ma is kirándultunk vagy 4 órát a családdal...volt hogy az útvonalat is érintettük :-) Megláttam egy motorost ...azt hittem lerúgom ..én itt gyalog meg spórolok a lánccal meg minden õ meg õ meg itt húzza ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá |
| vaszabi | 6842 | 2011. április 2. 22:07 |
|
A játszós részeknél minden gond nélkül videózhatok én is meg a lányok is..mert ott helyben leszünk a többit meg le tojom ..(a kevesebb néha több)nem akarom erõltetettre meg megtervezettre az egészet Jól elbolyongunk ,copunk, röhögünk ..oszt kész ;-) Csak nekem néha idõ kell hogy átlássam , mit hogy miért ;-) |
| vaszabi | 6839 | 2011. április 2. 22:02 | Válasz erre: 6836 |
|
Na komolyan gondolkoztam ezen is ...de akkor már nem veletek motoroznék hanem külön ..nem akarok lemaradni semmirõl ..egy jó röhögés többet ér 10 óra videónál!!!!!
|
| dinne | 6838 | 2011. április 2. 22:01 | Válasz erre: 6837 |
|
De igen. Vigyázni kell az arcod méretével mert mindenkit kitakar majd.:-)
|
| vaszabi | 6837 | 2011. április 2. 22:00 | Válasz erre: 6836 |
|
De akkor én nem leszek rajta azt nem engedi az egóm :-DDDDD
|
| infantri | 6836 | 2011. április 2. 21:59 | Válasz erre: 6834 |
|
Csináld úgy mint Taki. Neki belefér,hogy videózzon. |
| vaszabi | 6834 | 2011. április 2. 21:57 | Válasz erre: 6830 |
|
Pont agyaltam délután hogy nem ütöm agyon (nem szabdalom szét)ezt a jó kis útvonalat videózással!!!!
|
| infantri | 6833 | 2011. április 2. 21:57 |
|
Ezek nem ti vagytok?Fiatalabb korotokban:) http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/trening-83872 |
| vaszabi | 6831 | 2011. április 2. 21:54 | Válasz erre: 6827 |
|
A Domin jobban festesz ...miért bõrtangát vettél:-)
|
| vaszabi | 6828 | 2011. április 2. 21:52 | Válasz erre: 6824 |
|
Én már fejbe lejátszom az útvonalat oda-vissza...sõt már ezzel álmodom...és ez nem vicc !
|
| dinne | 6827 | 2011. április 2. 21:51 | Válasz erre: 6825 |
|
Nézegetem magam a tükörben, hogy tetszek-e majd neked.:-)
|
| vaszabi | 6825 | 2011. április 2. 21:49 |
|
Na ..kitalálom...kanyar vagy vadászik a neten vagy bealudt és holnap Enter ,shift ,Ctrl nyomok lesznek a homlokán. Dinnye meg most próbálja a cross gatyát amit a clónja vett, de nem megy rá ,mert a clónja felszedett pár kilót ..mert az a léha nem szeret terepezni :-D |
| dinne | 6824 | 2011. április 2. 21:48 | Válasz erre: 6822 |
|
Mért a klónod vezeti a túrát?:-) Ha nem tudjuk az utat el se menjünk?:-)
|
| vaszabi | 6822 | 2011. április 2. 21:39 | Válasz erre: 6821 |
|
Az itinert kívülrõl megtanulni ám ...kikérdezem :-))))
|
| dinne | 6820 | 2011. április 2. 21:32 | Válasz erre: 6818 |
|
Én is most meloztam nonstop hétvégével mindennel egyfolytában, hogy kész legyek egy anyaggal a Construmára. Zúzos így egybe nonstop.-(
|
| vaszabi | 6819 | 2011. április 2. 21:29 | Válasz erre: 6817 |
|
Nem tudom ..de gond van a klónokkal ..az enyémre azt mondják kibaszottul nagy arca van ..és mindig csak motorozna :-D
|
| vaszabi | 6818 | 2011. április 2. 21:27 | Válasz erre: 6815 |
|
Ez olyan mint nálunk ...jó ha van túlóra.....deeee ne úgy hogy 40 napon keresztül dolgozom egyhuzamban....legyen már elosztva szépen egészségesen!
|
| kanyar | 6815 | 2011. április 2. 21:25 | Válasz erre: 6811 |
|
Most! Mert hát a napsütés kezdetének arányában döbbennek rá az emberek hogy van motor van baj, és holnapra kéne! Nemám télidõben. |
| dinne | 6812 | 2011. április 2. 21:22 | Válasz erre: 6810 |
|
A project lényege röviden és tömören. TA elad mert nehéz szar. Domi beszerez mert 20 éves szar. Sarazos ruha beszerzése. (itt akadt el) Domi átalakít Kanyarnál hogy überfrankó legyen (ezt meg biztos nem fogja megérteni hogy miért).
|
| dinne | 6807 | 2011. április 2. 21:17 | Válasz erre: 6805 |
|
Ha rákötöttem volna, elég magas értéket mutatott volna. Pirosban járt a mutató:-)
|
| vaszabi | 6806 | 2011. április 2. 21:16 | Válasz erre: 6804 |
|
Mi a helyzet ...mennyi az négyzetméterre jutó motorok száma :-O
|
| vaszabi | 6805 | 2011. április 2. 21:15 | Válasz erre: 6803 |
|
Azért egy keréknyomásmérõt vihettél volna neki is :-DDDDDD
|
| dinne | 6803 | 2011. április 2. 21:14 | Válasz erre: 6801 |
|
Ja, ja elkezdtem elvásárolni a TA árát.:-) Az asszony ki akadt hogy már megint motorra költesz. |
| dinne | 6802 | 2011. április 2. 21:12 | Válasz erre: 6800 |
|
Nincs kép és közben eljöttem dolgozni ugyhogy nem is tudok mellékelni:-( majd holnap
|
| kanyar | 6792 | 2011. április 2. 20:51 | Válasz erre: 6791 |
|
Nem felejtettelek el, csak most kevesen vagyok!
|
| dinne | 6791 | 2011. április 2. 20:49 | Válasz erre: 6790 |
|
Még az enyimét is kell:-) Ne felejtsen el mester!!! |
| kanyar | 6790 | 2011. április 2. 20:45 | Válasz erre: 6789 |
|
Nem tudok pontos véget mondani mert a kollégám lebetegedett és egyedül javítok és építek reggel 7-20ig. Rendelés domira? De csak aki kipróbálta! :-) |
| Macko | 6789 | 2011. április 2. 20:38 | Válasz erre: 6788 |
|
Mikorra tervezed befejezni? Lehet, hogy ebbõl kellene cikket kanyarítani, ha már a másik ennyire elcsúszott... Így még érdekesebb, hogy az egész folyamat benne lehet a cikkben! (Aztán sorban fognak állni nálad Domikért!) |
| vaszabi | 6783 | 2011. április 2. 00:11 | Válasz erre: 6782 |
|
Tessék...cakát! http://www.youtube.com/watch?v=qqJxDesEm_M&feature=related |
| vaszabi | 6781 | 2011. április 1. 23:51 | Válasz erre: 6780 |
|
Dehogy , nem tudok én hegedülni ...még motorozni se .-DDDDDDDd
|
| vaszabi | 6776 | 2011. április 1. 23:40 |
|
Neked ez megy mesterien :-DDDDDDDDDDDDDDD http://sdt.sulinet.hu/Player/Default.aspx?g=82307147-1e10-456a-a28a-0af4f934adcc&cid=78feaff4-dfb0-4830-916c-950fec6a5405 |
| vaszabi | 6775 | 2011. április 1. 23:38 | Válasz erre: 6774 |
|
Így? :DDDD http://sdt.sulinet.hu/Player/Default.aspx?g=82307147-1e10-456a-a28a-0af4f934adcc&cid=78feaff4-dfb0-4830-916c-950fec6a5405 |
| vaszabi | 6771 | 2011. április 1. 23:21 | Válasz erre: 6770 |
|
A Muskátliban 10 fekvõtámasz 1 szál sült krumpli :-DDDDD
|
| dinne | 6764 | 2011. április 1. 23:07 | Válasz erre: 6763 |
|
Meg fogom sasolni.:-) Még dolgozok. Holnap reggel le kell adnom valamit-( |
| vaszabi | 6757 | 2011. április 1. 22:47 | Válasz erre: 6756 |
|
imádtam a csemegét..mindig zacskós cukrozott tejport vettünk és azt zabáltuk bunker építés közben :-)
|
| vaszabi | 6750 | 2011. április 1. 22:40 |
|
Vicc:(kinai kajálda) -Az milyen hús? -Cike. -És az a másik? -az, maha. -És az ott? -kuta -Kutya ! De hát az nálunk tilos!!! -Akko cike. :-DDDDD |