25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 6849 2011. április 2. 22:29   Válasz erre: 6848
Olyan vagy mint a szûzlány az aktus elõtt:-)
    

vaszabi 6848 2011. április 2. 22:26   Válasz erre: 6847
Ja meg a jó pofát!!!
    

dinne 6847 2011. április 2. 22:25   Válasz erre: 6845
Már csak hatot kell aludni vagy hetet. Vágd a centit
    

vaszabi 6846 2011. április 2. 22:18  
Ma is kirándultunk vagy 4 órát a családdal...volt hogy az útvonalat is érintettük :-)
Megláttam egy motorost ...azt hittem lerúgom ..én itt gyalog meg spórolok a lánccal meg minden õ meg õ meg itt húzza ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá
    

vaszabi 6845 2011. április 2. 22:15   Válasz erre: 6844
Mikor lesz már 9.-eeeeeeeeeeeee
    

infantri 6844 2011. április 2. 22:11   Válasz erre: 6843
Akkó jáó.
    

vaszabi 6843 2011. április 2. 22:09   Válasz erre: 6842
De a végén mindig meglelem a jó megoldást!!!!
    

vaszabi 6842 2011. április 2. 22:07  
A játszós részeknél minden gond nélkül videózhatok én is meg a lányok is..mert ott helyben leszünk a többit meg le tojom ..(a kevesebb néha több)nem akarom erõltetettre meg megtervezettre az egészet Jól elbolyongunk ,copunk, röhögünk ..oszt kész ;-)
Csak nekem néha idõ kell hogy átlássam , mit hogy miért ;-)
    

infantri 6841 2011. április 2. 22:05   Válasz erre: 6839
De sok baj van veled.
Dinnye,hogy bírja?
    

dinne 6840 2011. április 2. 22:04   Válasz erre: 6839
Ott a pont
    

vaszabi 6839 2011. április 2. 22:02   Válasz erre: 6836
Na komolyan gondolkoztam ezen is ...de akkor már nem veletek motoroznék hanem külön ..nem akarok lemaradni semmirõl ..egy jó röhögés többet ér 10 óra videónál!!!!!
    

dinne 6838 2011. április 2. 22:01   Válasz erre: 6837
De igen. Vigyázni kell az arcod méretével mert mindenkit kitakar majd.:-)
    

vaszabi 6837 2011. április 2. 22:00   Válasz erre: 6836
De akkor én nem leszek rajta azt nem engedi az egóm :-DDDDD
    

infantri 6836 2011. április 2. 21:59   Válasz erre: 6834
Csináld úgy mint Taki.
Neki belefér,hogy videózzon.
    

vaszabi 6835 2011. április 2. 21:58   Válasz erre: 6833
Már szinte vártam tõled ezt a videót :-)
    

vaszabi 6834 2011. április 2. 21:57   Válasz erre: 6830
Pont agyaltam délután hogy nem ütöm agyon (nem szabdalom szét)ezt a jó kis útvonalat videózással!!!!
    

infantri 6833 2011. április 2. 21:57  
Ezek nem ti vagytok?Fiatalabb korotokban:)
http://sportmotor.hu/motoros_videok/cross/trening-83872
    

dinne 6832 2011. április 2. 21:56   Válasz erre: 6831
Olyat ami kettécsapja szellentést.
    

vaszabi 6831 2011. április 2. 21:54   Válasz erre: 6827
A Domin jobban festesz ...miért bõrtangát vettél:-)
    

infantri 6830 2011. április 2. 21:54   Válasz erre: 6826
A videózás sok idõ.
    

dinne 6829 2011. április 2. 21:53   Válasz erre: 6828
Ne parázz máá annyit. Inkább iigyál:-)
    

vaszabi 6828 2011. április 2. 21:52   Válasz erre: 6824
Én már fejbe lejátszom az útvonalat oda-vissza...sõt már ezzel álmodom...és ez nem vicc !
    

dinne 6827 2011. április 2. 21:51   Válasz erre: 6825
Nézegetem magam a tükörben, hogy tetszek-e majd neked.:-)
    

vaszabi 6826 2011. április 2. 21:51   Válasz erre: 6823
Nem pity -puty meg lesz:-)
    

vaszabi 6825 2011. április 2. 21:49  
Na ..kitalálom...kanyar vagy vadászik a neten vagy bealudt és holnap Enter ,shift ,Ctrl nyomok lesznek a homlokán.
Dinnye meg most próbálja a cross gatyát amit a clónja vett, de nem megy rá ,mert a clónja felszedett pár kilót ..mert az a léha nem szeret terepezni :-D
    

dinne 6824 2011. április 2. 21:48   Válasz erre: 6822
Mért a klónod vezeti a túrát?:-) Ha nem tudjuk az utat el se menjünk?:-)
    

infantri 6823 2011. április 2. 21:43   Válasz erre: 6822
2 napos lesz?
    

vaszabi 6822 2011. április 2. 21:39   Válasz erre: 6821
Az itinert kívülrõl megtanulni ám ...kikérdezem :-))))
    

dinne 6821 2011. április 2. 21:32   Válasz erre: 6819
A klónok se okosabbak a gazdatestnél:-)
    

dinne 6820 2011. április 2. 21:32   Válasz erre: 6818
Én is most meloztam nonstop hétvégével mindennel egyfolytában, hogy kész legyek egy anyaggal a Construmára. Zúzos így egybe nonstop.-(
    

vaszabi 6819 2011. április 2. 21:29   Válasz erre: 6817
Nem tudom ..de gond van a klónokkal ..az enyémre azt mondják kibaszottul nagy arca van ..és mindig csak motorozna :-D
    

vaszabi 6818 2011. április 2. 21:27   Válasz erre: 6815
Ez olyan mint nálunk ...jó ha van túlóra.....deeee ne úgy hogy 40 napon keresztül dolgozom egyhuzamban....legyen már elosztva szépen egészségesen!
    

kanyar 6817 2011. április 2. 21:27   Válasz erre: 6816
Mi a cím ahol van olyan?
    

vaszabi 6816 2011. április 2. 21:25   Válasz erre: 6809
Klónozáson gondolkodtál már? :-O
    

kanyar 6815 2011. április 2. 21:25   Válasz erre: 6811
Most!
Mert hát a napsütés kezdetének arányában döbbennek rá az emberek hogy van motor van baj, és holnapra kéne! Nemám télidõben.
    

vaszabi 6814 2011. április 2. 21:24   Válasz erre: 6812
Miért a Dinnyehéj már nem elég? :-DDD
    

dinne 6813 2011. április 2. 21:23   Válasz erre: 6812
A legfontosabb lemeradt. Dinnye megy DAGONYA:-)
    

dinne 6812 2011. április 2. 21:22   Válasz erre: 6810
A project lényege röviden és tömören. TA elad mert nehéz szar. Domi beszerez mert 20 éves szar. Sarazos ruha beszerzése. (itt akadt el) Domi átalakít Kanyarnál hogy überfrankó legyen (ezt meg biztos nem fogja megérteni hogy miért).
    

dinne 6811 2011. április 2. 21:20   Válasz erre: 6809
Örüljön mester megy a bót.:-)
    

kanyar 6810 2011. április 2. 21:20   Válasz erre: 6808
És az meg mi?
    

kanyar 6809 2011. április 2. 21:19   Válasz erre: 6806
Most csak 32db van bent!
    

dinne 6808 2011. április 2. 21:18   Válasz erre: 6803
Még nem értette meg a project lényegét:-)
    

dinne 6807 2011. április 2. 21:17   Válasz erre: 6805
Ha rákötöttem volna, elég magas értéket mutatott volna. Pirosban járt a mutató:-)
    

vaszabi 6806 2011. április 2. 21:16   Válasz erre: 6804
Mi a helyzet ...mennyi az négyzetméterre jutó motorok száma :-O
    

vaszabi 6805 2011. április 2. 21:15   Válasz erre: 6803
Azért egy keréknyomásmérõt vihettél volna neki is :-DDDDDD
    

kanyar 6804 2011. április 2. 21:15   Válasz erre: 6803
Dehát arra is kell! Nem csak Õrá! :-))))
    

dinne 6803 2011. április 2. 21:14   Válasz erre: 6801
Ja, ja elkezdtem elvásárolni a TA árát.:-) Az asszony ki akadt hogy már megint motorra költesz.

    

dinne 6802 2011. április 2. 21:12   Válasz erre: 6800
Nincs kép és közben eljöttem dolgozni ugyhogy nem is tudok mellékelni:-( majd holnap
    

vaszabi 6801 2011. április 2. 21:10   Válasz erre: 6799
Bevásároltál?...hol voltál a dinnye-piacon?
    

kanyar 6800 2011. április 2. 21:07   Válasz erre: 6799
Milyet? Kép van?
    

dinne 6799 2011. április 2. 21:04   Válasz erre: 6797
Szerváltam indexeket ma
    

dinne 6798 2011. április 2. 21:01   Válasz erre: 6797
csak szar 12:-)
    

kanyar 6797 2011. április 2. 20:59   Válasz erre: 6796
MÍÍÍ a 20éves szarod? :-)
    

dinne 6796 2011. április 2. 20:58   Válasz erre: 6795
Ma gurultam vele egy keveskét, király volt:-)
    

kanyar 6795 2011. április 2. 20:55   Válasz erre: 6794
ÍÍÍgen!
    

dinne 6794 2011. április 2. 20:52   Válasz erre: 6790
Tudod próbáltam:-)
    

dinne 6793 2011. április 2. 20:52   Válasz erre: 6792
Jól van na, ráérek már nem fut el motor.:-)
    

kanyar 6792 2011. április 2. 20:51   Válasz erre: 6791
Nem felejtettelek el, csak most kevesen vagyok!
    

dinne 6791 2011. április 2. 20:49   Válasz erre: 6790
Még az enyimét is kell:-)
Ne felejtsen el mester!!!
    

kanyar 6790 2011. április 2. 20:45   Válasz erre: 6789
Nem tudok pontos véget mondani mert a kollégám lebetegedett és egyedül javítok és építek reggel 7-20ig.
Rendelés domira? De csak aki kipróbálta! :-)
    

Macko 6789 2011. április 2. 20:38   Válasz erre: 6788
Mikorra tervezed befejezni?
Lehet, hogy ebbõl kellene cikket kanyarítani, ha már a másik ennyire elcsúszott...

Így még érdekesebb, hogy az egész folyamat benne lehet a cikkben!

(Aztán sorban fognak állni nálad Domikért!)
    

kanyar 6788 2011. április 2. 20:35   Válasz erre: 6787
Igen! Lépésrõl lépésre fotóztam!
    

Macko 6787 2011. április 2. 20:19   Válasz erre: 6786
Ez Gere Úré? :-)
    

kanyar 6786 2011. április 2. 20:08  
fejlõdik
    

SZICSU 6785 2011. április 2. 07:58  
Gruppen morgen!
    

dinne 6784 2011. április 2. 00:16   Válasz erre: 6783
cakát
    

vaszabi 6783 2011. április 2. 00:11   Válasz erre: 6782
Tessék...cakát!
http://www.youtube.com/watch?v=qqJxDesEm_M&feature=related
    

dinne 6782 2011. április 1. 23:55   Válasz erre: 6781
Bazseváljál mán ide nótát
    

vaszabi 6781 2011. április 1. 23:51   Válasz erre: 6780
Dehogy , nem tudok én hegedülni ...még motorozni se .-DDDDDDDd
    

dinne 6780 2011. április 1. 23:49   Válasz erre: 6778
Szóval lazsálsz:-)
    

vaszabi 6779 2011. április 1. 23:46   Válasz erre: 6778
lebzselnek!
    

vaszabi 6778 2011. április 1. 23:45   Válasz erre: 6777
Ja télen a hangyánál lebzselek :-) Tucsok
    

dinne 6777 2011. április 1. 23:42   Válasz erre: 6776
csak nagyobb hangerõvel és nincs ennyi tücsök
    



dinne 6774 2011. április 1. 23:32   Válasz erre: 6773
Nem de huhogni fogok:-)
    

vaszabi 6773 2011. április 1. 23:31   Válasz erre: 6772
Attól okosabb leszel?
    

dinne 6772 2011. április 1. 23:25   Válasz erre: 6771
Akkor inkább bagolyköpet:-)
    

vaszabi 6771 2011. április 1. 23:21   Válasz erre: 6770
A Muskátliban 10 fekvõtámasz 1 szál sült krumpli :-DDDDD
    

dinne 6770 2011. április 1. 23:18   Válasz erre: 6769
szabi update:-)
    

vaszabi 6769 2011. április 1. 23:15   Válasz erre: 6768
endurupdate .-)
    

infantri 6768 2011. április 1. 23:11   Válasz erre: 6767
update?
    

vaszabi 6767 2011. április 1. 23:10   Válasz erre: 6766
:-DDDDD
A túrán egy 2-õt tudok garantálni :-)
    

dinne 6766 2011. április 1. 23:09   Válasz erre: 6765
20-at kéne
    

vaszabi 6765 2011. április 1. 23:08   Válasz erre: 6764
Mit 10 kilót :-DDDDDDDDDDD
    

dinne 6764 2011. április 1. 23:07   Válasz erre: 6763
Meg fogom sasolni.:-)
Még dolgozok. Holnap reggel le kell adnom valamit-(
    

vaszabi 6763 2011. április 1. 23:04  
Ilyen ;-)
    

dinne 6762 2011. április 1. 23:01   Válasz erre: 6760
Királyság van.:-)
    

vaszabi 6761 2011. április 1. 22:53   Válasz erre: 6759
Hondááááá
    

vaszabi 6760 2011. április 1. 22:53   Válasz erre: 6756
Na milyen a kormány?(nem a Viktorék)
    

dinne 6759 2011. április 1. 22:52   Válasz erre: 6758
Kuta:-)
    

vaszabi 6758 2011. április 1. 22:51   Válasz erre: 6753
Erdélyben sok a kuta :-)
    

vaszabi 6757 2011. április 1. 22:47   Válasz erre: 6756
imádtam a csemegét..mindig zacskós cukrozott tejport vettünk és azt zabáltuk bunker építés közben :-)
    

dinne 6756 2011. április 1. 22:46   Válasz erre: 6755
Egy ilyen boltot végiginni....:-)
    

vaszabi 6755 2011. április 1. 22:45   Válasz erre: 6753
Ez a csemege!
    

dinne 6754 2011. április 1. 22:45   Válasz erre: 6752
Elbújt.
    

infantri 6753 2011. április 1. 22:43   Válasz erre: 6751
Az a csemege.
    

vaszabi 6752 2011. április 1. 22:42   Válasz erre: 6743
Látod mondtam hogy hallgat:-)
    

dinne 6751 2011. április 1. 22:42   Válasz erre: 6750
De legalább nem mozog már:-)
    

vaszabi 6750 2011. április 1. 22:40  
Vicc:(kinai kajálda)

-Az milyen hús?
-Cike.
-És az a másik?
-az, maha.
-És az ott?
-kuta
-Kutya ! De hát az nálunk tilos!!!
-Akko cike. :-DDDDD


    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők