| vaszabi | 6748 | 2011. április 1. 22:36 | Válasz erre: 6747 |
|
Persze .. Huan Cseng Long a világbajnoki mérkõzést amire éppen készül , császárának Vaszabinak ajánlja fel :-D |
| vaszabi | 6743 | 2011. április 1. 22:26 | Válasz erre: 6740 |
|
Dehogy vallja , a katonák hallgatnak a végsõkig :-DDD
|
| vaszabi | 6741 | 2011. április 1. 22:22 |
|
Tegnap találkoztam 3 õzzel , annyit a rossz zavaró endúrósokról ..hogy alig futottak el 20m-t majd megálltak és néztek és néztek ..biztos tetszett nekik a gép szarvas..ráizgultak :-DDDD
|
| vaszabi | 6738 | 2011. április 1. 22:18 | Válasz erre: 6737 |
|
Az nincs errefelé..de az egyik haver vállalta 3 sörért ..most varrom a bundát .-d
|
| dinne | 6737 | 2011. április 1. 22:17 | Válasz erre: 6736 |
|
ÁÁÁÁ seggbeszéltél:-) Ez sokk mindent megmagyaráz.:-) Macit is szereztél?
|
| vaszabi | 6736 | 2011. április 1. 22:16 | Válasz erre: 6734 |
|
Seggbeszéltem az állatokkal mint Ace Ventura ,hogy mikor kell beugraniuk a képbe :-)
|
| vaszabi | 6733 | 2011. április 1. 22:09 | Válasz erre: 6731 |
|
Az operatõrökre komolyan számítok ám, már van egy két tervem a filmezési helyekrõl ;-)
|
| vaszabi | 6732 | 2011. április 1. 22:08 | Válasz erre: 6731 |
|
Ja tényleg mondta is hogy elsõ gumit nem cserél az fölösleges kiadás :-)
|
| vaszabi | 6730 | 2011. április 1. 22:05 | Válasz erre: 6729 |
|
Ha halad akkor az :-) Én csak simán halandó :-) |
| vaszabi | 6728 | 2011. április 1. 22:02 | Válasz erre: 6720 |
|
Ha ennyire értetlen vagy ...a végén még azt kell gondolnom hogy az IQ-d
|
| vaszabi | 6724 | 2011. április 1. 21:59 | Válasz erre: 6723 |
|
Itt egy van egy szép nagy pocsolya , azzal kezdünk az lesz a videó nyitánya :-)
|
| vaszabi | 6719 | 2011. április 1. 21:52 | Válasz erre: 6710 |
|
Tudod valahogy ki kell élnem a vénámat ..nehogy belém ragadjon a sok élmény :-)
|
| vaszabi | 6715 | 2011. április 1. 21:50 | Válasz erre: 6711 |
|
Te dinnye mibõl gondolod hogy akkor még képes leszel motorra ülni ..tudod elõtte P-Sz azt még túl kell élnünk :-DDDD
|
| infantri | 6714 | 2011. április 1. 21:49 | Válasz erre: 6713 |
|
Nincsen semmi baj. Szabi is biztos mindjárt itt lesz. |
| dinne | 6711 | 2011. április 1. 21:36 |
|
Apropo http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4143&session_id=SESSION_ID.8311 |
| dinne | 6710 | 2011. április 1. 21:35 | Válasz erre: 6709 |
|
A TA-val vicces lett volna. Nagyon keményen gondolkoztam rajta, de majd jövöre a gépsárkánnyal neféjl olyanokat borulok hogy ihajjjj. -DDDDDDDDD Te Szabi elszegõdtél az Onroadra cikkírónak vagy csak egyszerûen unatkozol otthon?:-) |
| vaszabi | 6708 | 2011. április 1. 21:27 |
|
Szabad Önreklámozni? http://www.onroad.hu/tura/szep-teli-elmenyeim-avagy-hcc-hooo.html |
| vaszabi | 6707 | 2011. április 1. 21:26 | Válasz erre: 6706 |
|
Nekem meg azt szokták mondani : nem vagyok százas De az arcom nekem van vagy 200 is :-DDDD |
| dinne | 6706 | 2011. április 1. 21:25 | Válasz erre: 6705 |
|
Minden méretem száz. Az asszony azt mondta olyan alakom van mint egy hengernek.:-)
|
| vaszabi | 6705 | 2011. április 1. 21:24 | Válasz erre: 6704 |
|
Egyél csak hogy tartsd a versenysúlyod , a futómûvet sem lehet csak úgy oda vissza hangolgatni a súlyváltozásaidhoz :-DDDDD
|
| vaszabi | 6702 | 2011. április 1. 21:18 |
|
A túrára mégis csak új gumikat kell vennem , a hátsóról elkezdtek letörni a bütykök :-( nem tudom miért , annak lehet hozzá köze hogy 11 éves :-)
|
| dinne | 6700 | 2011. április 1. 21:14 | Válasz erre: 6699 |
|
Már annak akinek van lehetõsége annyit aludni.:-)
|
| nx650r | 6693 | 2011. április 1. 16:35 |
|
Sziasztok!Honda nx 650 alkatrészek eladók,hengerfej szelepekkel szelepfedéllel,blokk kuplungal együtt eladó.06203498275
|
| Okta | 6692 | 2011. április 1. 16:28 |
|
Ez ilyen "urban legend": még a Varsói Szerzõdés idején volt jött ide valami komcsi tábornok, elvitték vadászni is. De õ szeretett volna medvét lõni, viszont nem sok szaladgál eme nemes állatból hazánkban. ;-) Viszont eleget szerettek volna tenni az elvtárs óhajának, így egy cirkuszból szereztek egy mackót, hogy majd oda terelik a puska elé. Az erdõben viszont valahogy elkóborolt az állat, az egyik földúton szembetalálkozott Jóskapista bácsival, aki úgy megijedt, hogy leugrott a biciklijérõl és elrohant a másik irányba. Aztán pár perc múlva az elvtárs tábornok nem kicsit döbbent meg, mikor a lesben állva azt látta, hogy a maci elbiciklizik elõtte... :-DDD |
| vaszabi | 6691 | 2011. április 1. 14:03 |
|
XDDDDDDDDDD Agresszív kismalac megy az erd?ben.Egyszer csak egy apáca jön vele szembe,lefejeli,majd azt kiáltja:Gyenge vagy Batman! |
| infantri | 6687 | 2011. március 31. 13:02 | Válasz erre: 6686 |
|
Akár. Jövõ héten visszük a képeket meg videót. |
| vaszabi | 6686 | 2011. március 31. 11:13 | Válasz erre: 6684 |
|
Az lesz a Kék osztrigában a sör alátéten :-DDDD
|
| vaszabi | 6685 | 2011. március 31. 11:06 | Válasz erre: 6684 |
|
Te kis perverz..nekem ez eszembe se jutott volna :-DDD
|
| infantri | 6684 | 2011. március 31. 11:01 | Válasz erre: 6683 |
|
9-én valami dagonyánál kérd meg vetközzön le,azt csõ gáz bele.Majd fotozom.
|
| vaszabi | 6683 | 2011. március 31. 10:56 | Válasz erre: 6681 |
|
majd ragasztunk a szakállából szemöldököt :-D
|
| infantri | 6681 | 2011. március 31. 10:55 | Válasz erre: 6679 |
|
17:00 után tudom megnézni. Kiszel Dinnye és a Dominátorocska:))) |
| vaszabi | 6680 | 2011. március 31. 10:55 | Válasz erre: 6679 |
|
Tényleg a tavalyi videókból nekem nincs egy darab sem!!!! :-(
|
| vaszabi | 6679 | 2011. március 31. 10:53 | Válasz erre: 6677 |
|
Na de most komolyan , nem lenne jó egy efféle képanyag?
|
| infantri | 6677 | 2011. március 31. 10:50 | Válasz erre: 6676 |
|
Vagy valami naptárat csináltass. Dinnye lesz a model azt is tudod nézegetni:))) |
| vaszabi | 6676 | 2011. március 31. 10:25 | Válasz erre: 6675 |
|
Na idén egy ijesmi videót szeretnék összehozni ;-) Felváltva venni egymást , meg a történéseket és télen mikor épp nem motorozunk mert nincs hó :-) lesz mit nézegetni!!! ;-) |
| vaszabi | 6674 | 2011. március 31. 08:52 |
|
Nem ismerõs http://vimeo.com/4339557 0:50-nél tiszta tavalyi copás feeling :-) |
| vaszabi | 6672 | 2011. március 30. 22:24 | Válasz erre: 6671 |
|
Jól van haver húzzunk mi is húzni a lóbõrt ..én is reggeles leszek már megint!
|
| dinne | 6671 | 2011. március 30. 22:23 | Válasz erre: 6670 |
|
Igen sok fogpiszkálót raktam össze, pénteken megy gyártásba:-)
|
| dinne | 6669 | 2011. március 30. 22:18 | Válasz erre: 6668 |
|
Lassan nekem is csicsikálnom kellene. Húzos volt ez a két és fél hét, egyfolytában meló (ma készz lett)
|
| vaszabi | 6660 | 2011. március 30. 21:50 | Válasz erre: 6656 |
|
Miért elmesélte a hóbaglyon történteket :-DDDDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 6658 | 2011. március 30. 21:49 | Válasz erre: 6653 |
|
Az sz@r volt az a b@lfasz elesett valami patakba aztán belevágott a kuplung bowden .. most szólj hozzá :-DDDDDD
|
| dinne | 6655 | 2011. március 30. 21:45 | Válasz erre: 6654 |
|
És a domis túrára ne kelljen dominátoros barátot keresni:-)
|
| dinne | 6654 | 2011. március 30. 21:45 | Válasz erre: 6651 |
|
Mert megfertöztetek:-DDDDDDDDDD Hogy vegyek egy ilyen 20 éves szart:-)))
|
| vaszabi | 6651 | 2011. március 30. 21:41 | Válasz erre: 6649 |
|
Már nincs ..mert utánozza a profikat és gépet váltott :-D
|