25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 6749 2011. április 1. 22:38   Válasz erre: 6748
Megvárom az eredményt:-)
    

vaszabi 6748 2011. április 1. 22:36   Válasz erre: 6747
Persze .. Huan Cseng Long a világbajnoki mérkõzést amire éppen készül , császárának Vaszabinak ajánlja fel :-D




    

dinne 6747 2011. április 1. 22:34   Válasz erre: 6746
El tudod olvasni a feliratokat?:-)
    

vaszabi 6746 2011. április 1. 22:31   Válasz erre: 6745
http://www.youtube.com/watch?v=KDTEc8rWWMo
    

dinne 6745 2011. április 1. 22:28   Válasz erre: 6744
És leütötték. Placss
    

vaszabi 6744 2011. április 1. 22:28   Válasz erre: 6742
Vazze már megint feladtam a labdát!!!!
    

vaszabi 6743 2011. április 1. 22:26   Válasz erre: 6740
Dehogy vallja , a katonák hallgatnak a végsõkig :-DDD
    

infantri 6742 2011. április 1. 22:24   Válasz erre: 6741
Ekkora arcot még õk se láttak.
    

vaszabi 6741 2011. április 1. 22:22  
Tegnap találkoztam 3 õzzel , annyit a rossz zavaró endúrósokról ..hogy alig futottak el 20m-t majd megálltak és néztek és néztek ..biztos tetszett nekik a gép szarvas..ráizgultak :-DDDD
    

dinne 6740 2011. április 1. 22:22   Válasz erre: 6739
Irigykedsz valld be!!
    

infantri 6739 2011. április 1. 22:20   Válasz erre: 6737
Témánál vagytok:)
    

vaszabi 6738 2011. április 1. 22:18   Válasz erre: 6737
Az nincs errefelé..de az egyik haver vállalta 3 sörért ..most varrom a bundát .-d
    

dinne 6737 2011. április 1. 22:17   Válasz erre: 6736
ÁÁÁÁ seggbeszéltél:-) Ez sokk mindent megmagyaráz.:-) Macit is szereztél?
    

vaszabi 6736 2011. április 1. 22:16   Válasz erre: 6734
Seggbeszéltem az állatokkal mint Ace Ventura ,hogy mikor kell beugraniuk a képbe :-)
    

infantri 6735 2011. április 1. 22:13   Válasz erre: 6733
Jönnek jövõhéten.
    

dinne 6734 2011. április 1. 22:12   Válasz erre: 6733
Beállítottad a fényeket?-:-)
    

vaszabi 6733 2011. április 1. 22:09   Válasz erre: 6731
Az operatõrökre komolyan számítok ám, már van egy két tervem a filmezési helyekrõl ;-)
    

vaszabi 6732 2011. április 1. 22:08   Válasz erre: 6731
Ja tényleg mondta is hogy elsõ gumit nem cserél az fölösleges kiadás :-)
    

infantri 6731 2011. április 1. 22:07   Válasz erre: 6730
Végig egykerekezi.
    

vaszabi 6730 2011. április 1. 22:05   Válasz erre: 6729
Ha halad akkor az :-)
Én csak simán halandó :-)
    

infantri 6729 2011. április 1. 22:04   Válasz erre: 6727
Abba már haladó vagy.
    

vaszabi 6728 2011. április 1. 22:02   Válasz erre: 6720
Ha ennyire értetlen vagy ...a végén még azt kell gondolnom hogy az IQ-d
    

dinne 6727 2011. április 1. 22:01   Válasz erre: 6725
Már megint a homok:-)
    

vaszabi 6726 2011. április 1. 22:00   Válasz erre: 6725
azt is!!
    

vaszabi 6725 2011. április 1. 22:00   Válasz erre: 6723
De lesz jó sok laza homok...azt szeretem
    

vaszabi 6724 2011. április 1. 21:59   Válasz erre: 6723
Itt egy van egy szép nagy pocsolya , azzal kezdünk az lesz a videó nyitánya :-)
    

infantri 6723 2011. április 1. 21:58   Válasz erre: 6715
Szerintem nem lesz gond.Kevés sár lesz.
    

dinne 6722 2011. április 1. 21:55   Válasz erre: 6720
Ez mi? egy lány életkora?
    

dinne 6721 2011. április 1. 21:53   Válasz erre: 6717
Anguard
    

vaszabi 6720 2011. április 1. 21:53   Válasz erre: 6718
16
    

vaszabi 6719 2011. április 1. 21:52   Válasz erre: 6710
Tudod valahogy ki kell élnem a vénámat ..nehogy belém ragadjon a sok élmény :-)
    

dinne 6718 2011. április 1. 21:52   Válasz erre: 6715
Az tizenxedikén van.
    

vaszabi 6717 2011. április 1. 21:51  
Épp Optikával beszéltem ...készen áll bármilyen kihívásra :-)
    

vaszabi 6716 2011. április 1. 21:50   Válasz erre: 6714
A próféta :-)
    

vaszabi 6715 2011. április 1. 21:50   Válasz erre: 6711
Te dinnye mibõl gondolod hogy akkor még képes leszel motorra ülni ..tudod elõtte P-Sz azt még túl kell élnünk :-DDDD
    

infantri 6714 2011. április 1. 21:49   Válasz erre: 6713
Nincsen semmi baj.
Szabi is biztos mindjárt itt lesz.
    

dinne 6713 2011. április 1. 21:44   Válasz erre: 6712
-(
    

infantri 6712 2011. április 1. 21:39   Válasz erre: 6711
Dolgozom.
    


dinne 6710 2011. április 1. 21:35   Válasz erre: 6709
A TA-val vicces lett volna. Nagyon keményen gondolkoztam rajta, de majd jövöre a gépsárkánnyal neféjl olyanokat borulok hogy ihajjjj. -DDDDDDDDD
Te Szabi elszegõdtél az Onroadra cikkírónak vagy csak egyszerûen unatkozol otthon?:-)
    

infantri 6709 2011. április 1. 21:29   Válasz erre: 6708
Ide kár,hogy Dinnye nem jött.

    

vaszabi 6708 2011. április 1. 21:27  
Szabad Önreklámozni?
http://www.onroad.hu/tura/szep-teli-elmenyeim-avagy-hcc-hooo.html
    

vaszabi 6707 2011. április 1. 21:26   Válasz erre: 6706
Nekem meg azt szokták mondani : nem vagyok százas
De az arcom nekem van vagy 200 is :-DDDD
    

dinne 6706 2011. április 1. 21:25   Válasz erre: 6705
Minden méretem száz. Az asszony azt mondta olyan alakom van mint egy hengernek.:-)
    

vaszabi 6705 2011. április 1. 21:24   Válasz erre: 6704
Egyél csak hogy tartsd a versenysúlyod , a futómûvet sem lehet csak úgy oda vissza hangolgatni a súlyváltozásaidhoz :-DDDDD
    

dinne 6704 2011. április 1. 21:20   Válasz erre: 6703
Rohanunk. Csak elõbb emésztek egy kicsit:-)
    

vaszabi 6703 2011. április 1. 21:19  
Na mi van már elindultatok Paksra ?
    

vaszabi 6702 2011. április 1. 21:18  
A túrára mégis csak új gumikat kell vennem , a hátsóról elkezdtek letörni a bütykök :-( nem tudom miért , annak lehet hozzá köze hogy 11 éves :-)
    

vaszabi 6701 2011. április 1. 21:15  
Na mindenki itt lesz a végén!!!!!!
    

dinne 6700 2011. április 1. 21:14   Válasz erre: 6699
Már annak akinek van lehetõsége annyit aludni.:-)
    

infantri 6699 2011. április 1. 21:11  
Még hetet alszunk.
    

dinne 6698 2011. április 1. 21:10   Válasz erre: 6697
Mint az óramû gyülünk.
    

infantri 6697 2011. április 1. 21:09  
Kivánok!
    

dinne 6696 2011. április 1. 21:06   Válasz erre: 6695
Jó burkolást
    

SZICSU 6695 2011. április 1. 21:06  
Jó szurkolást!
    

vaszabi 6694 2011. április 1. 20:27  
Jó estét!
    

nx650r 6693 2011. április 1. 16:35  
Sziasztok!Honda nx 650 alkatrészek eladók,hengerfej szelepekkel szelepfedéllel,blokk kuplungal együtt eladó.06203498275
    

Okta 6692 2011. április 1. 16:28  
Ez ilyen "urban legend": még a Varsói Szerzõdés idején volt jött ide valami komcsi tábornok, elvitték vadászni is. De õ szeretett volna medvét lõni, viszont nem sok szaladgál eme nemes állatból hazánkban. ;-)
Viszont eleget szerettek volna tenni az elvtárs óhajának, így egy cirkuszból szereztek egy mackót, hogy majd oda terelik a puska elé. Az erdõben viszont valahogy elkóborolt az állat, az egyik földúton szembetalálkozott Jóskapista bácsival, aki úgy megijedt, hogy leugrott a biciklijérõl és elrohant a másik irányba.


Aztán pár perc múlva az elvtárs tábornok nem kicsit döbbent meg, mikor a lesben állva azt látta, hogy a maci elbiciklizik elõtte...

:-DDD
    

vaszabi 6691 2011. április 1. 14:03  
XDDDDDDDDDD

Agresszív kismalac megy az erd?ben.Egyszer csak egy apáca jön vele szembe,lefejeli,majd azt kiáltja:Gyenge vagy Batman!
    

misu62 6690 2011. március 31. 20:26   Válasz erre: 6675
Szuper vidi,nagyon tetszik:
    

dinne 6689 2011. március 31. 19:52   Válasz erre: 6681
Ti betegek vagytok
    

vaszabi 6688 2011. március 31. 13:16   Válasz erre: 6687
Ok,kösz!
    

infantri 6687 2011. március 31. 13:02   Válasz erre: 6686
Akár.
Jövõ héten visszük a képeket meg videót.
    

vaszabi 6686 2011. március 31. 11:13   Válasz erre: 6684
Az lesz a Kék osztrigában a sör alátéten :-DDDD
    

vaszabi 6685 2011. március 31. 11:06   Válasz erre: 6684
Te kis perverz..nekem ez eszembe se jutott volna :-DDD
    

infantri 6684 2011. március 31. 11:01   Válasz erre: 6683
9-én valami dagonyánál kérd meg vetközzön le,azt csõ gáz bele.Majd fotozom.
    

vaszabi 6683 2011. március 31. 10:56   Válasz erre: 6681
majd ragasztunk a szakállából szemöldököt :-D
    

vaszabi 6682 2011. március 31. 10:56   Válasz erre: 6681
Egy rugóra jár az agyunk :-)))

    

infantri 6681 2011. március 31. 10:55   Válasz erre: 6679
17:00 után tudom megnézni.
Kiszel Dinnye és a Dominátorocska:)))
    

vaszabi 6680 2011. március 31. 10:55   Válasz erre: 6679
Tényleg a tavalyi videókból nekem nincs egy darab sem!!!! :-(
    

vaszabi 6679 2011. március 31. 10:53   Válasz erre: 6677
Na de most komolyan , nem lenne jó egy efféle képanyag?
    

vaszabi 6678 2011. március 31. 10:52   Válasz erre: 6677
Dinnyécske és kis dominatorocska :-)
    

infantri 6677 2011. március 31. 10:50   Válasz erre: 6676
Vagy valami naptárat csináltass.
Dinnye lesz a model azt is tudod nézegetni:)))
    

vaszabi 6676 2011. március 31. 10:25   Válasz erre: 6675
Na idén egy ijesmi videót szeretnék összehozni ;-)
Felváltva venni egymást , meg a történéseket és télen mikor épp nem motorozunk mert nincs hó :-) lesz mit nézegetni!!! ;-)
    

vaszabi 6675 2011. március 31. 10:15  
Jeeee! Hurrá nyaralunk :-)

http://vimeo.com/2977097
    

vaszabi 6674 2011. március 31. 08:52  
Nem ismerõs http://vimeo.com/4339557
0:50-nél tiszta tavalyi copás feeling :-)
    

dinne 6673 2011. március 30. 22:26   Válasz erre: 6672
Jocaakát
    

vaszabi 6672 2011. március 30. 22:24   Válasz erre: 6671
Jól van haver húzzunk mi is húzni a lóbõrt ..én is reggeles leszek már megint!
    

dinne 6671 2011. március 30. 22:23   Válasz erre: 6670
Igen sok fogpiszkálót raktam össze, pénteken megy gyártásba:-)
    

vaszabi 6670 2011. március 30. 22:22   Válasz erre: 6669
Akkor kész a fogpiszkáló 3D -ben :-)
    

dinne 6669 2011. március 30. 22:18   Válasz erre: 6668
Lassan nekem is csicsikálnom kellene. Húzos volt ez a két és fél hét, egyfolytában meló (ma készz lett)
    

vaszabi 6668 2011. március 30. 22:15   Válasz erre: 6666
Te maradsz?
    

vaszabi 6667 2011. március 30. 22:12   Válasz erre: 6665
Jó éjt ;-)
    

dinne 6666 2011. március 30. 22:11   Válasz erre: 6665
cakát
    

kanyar 6665 2011. március 30. 22:10  
Cakát sporik!
    

dinne 6664 2011. március 30. 22:06   Válasz erre: 6663
Akko félreértettem-DDDDDDDDDDDD
    

kanyar 6663 2011. március 30. 22:02   Válasz erre: 6662
Én a védõitalra gondoltam! :-)
    

dinne 6662 2011. március 30. 21:56   Válasz erre: 6661
Volt nálam motorbelsõ:-)
    

kanyar 6661 2011. március 30. 21:53   Válasz erre: 6660
Szed gyógyszert!
    

vaszabi 6660 2011. március 30. 21:50   Válasz erre: 6656
Miért elmesélte a hóbaglyon történteket :-DDDDDDDDDDDDD
    

dinne 6659 2011. március 30. 21:49   Válasz erre: 6656
Dehogy bántam. Élvezem:-)
    

vaszabi 6658 2011. március 30. 21:49   Válasz erre: 6653
Az sz@r volt az a b@lfasz elesett valami patakba aztán belevágott a kuplung bowden .. most szólj hozzá :-DDDDDD
    

kanyar 6657 2011. március 30. 21:47   Válasz erre: 6653
hiányzott róla ami kellett!
    

kanyar 6656 2011. március 30. 21:46   Válasz erre: 6654
Bolond aki hagyja magát! :-)))
Megbántad mi?
    

dinne 6655 2011. március 30. 21:45   Válasz erre: 6654
És a domis túrára ne kelljen dominátoros barátot keresni:-)
    

dinne 6654 2011. március 30. 21:45   Válasz erre: 6651
Mert megfertöztetek:-DDDDDDDDDD Hogy vegyek egy ilyen 20 éves szart:-)))
    

dinne 6653 2011. március 30. 21:43   Válasz erre: 6646
Egy kézvédõt szerezhettél volna róla:-)
    

kanyar 6652 2011. március 30. 21:41   Válasz erre: 6651
Mindent tudsz!
    

vaszabi 6651 2011. március 30. 21:41   Válasz erre: 6649
Már nincs ..mert utánozza a profikat és gépet váltott :-D
    

kanyar 6650 2011. március 30. 21:40   Válasz erre: 6649
Szerintem el van tévedve! :-)
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők