| vaszabi | 6646 | 2011. március 30. 21:35 | Válasz erre: 6645 |
|
Egy barátomé vele nem teszek ilyet! De van egy srác annak a TA-ját szívesen kiárulnám :-DDDDDDDDD
|
| vaszabi | 6643 | 2011. március 30. 21:33 |
|
Van egy vf500 a garázsba 525-vagy 530-as lánccal max azt leszedjük :-DD
|
| vaszabi | 6641 | 2011. március 30. 21:31 | Válasz erre: 6639 |
|
Most nincs láncom ..még nyak sem ...mert ha lenne már a zaciban lenne :-DDDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 6638 | 2011. március 30. 21:18 | Válasz erre: 6637 |
|
Remélem nem!!!!! Az én láncom sem a legjobb már :-(
|
| vaszabi | 6636 | 2011. március 30. 21:14 | Válasz erre: 6634 |
|
Leszünk elegen a toláshoz ..mikor elássuk magunk :-)
|
| vaszabi | 6633 | 2011. március 30. 21:07 | Válasz erre: 6632 |
|
Persze lesznek velünk Afrikoid , Pegasoid õslakosok is :-D
|
| vaszabi | 6631 | 2011. március 30. 21:00 | Válasz erre: 6630 |
|
Nem is rossz ötlet ..megcsináljuk többnaposra ..csak bolyongunk az erdõkben és medvehagymát szedünk..alapítunk egy õsközösséget mi leszünk Domino(mád) törzs :-D
|
| dinne | 6630 | 2011. március 30. 20:54 | Válasz erre: 6629 |
|
Hozol egy kis szárított mókusherét. Azt este tábostûz mellet elfogyasztjuk pájinka kiséretében:-)
|
| vaszabi | 6629 | 2011. március 30. 20:50 | Válasz erre: 6628 |
|
Akkor 2 napos lenne:-) Ez is elég lesz így kezdésre ;-) |
| dinne | 6628 | 2011. március 30. 20:48 | Válasz erre: 6627 |
|
Jó sok földutat kell találni:-). Pécsig is mehetünk :-)
|
| vaszabi | 6627 | 2011. március 30. 20:45 |
|
Ma megnéztem egy földutat a google map-on jó lesz Pakstól a Fadd-Tolnai "enduró"pályáig végig földúton megyünk !
|
| vaszabi | 6626 | 2011. március 30. 20:43 | Válasz erre: 6625 |
|
én már teljesen kész vagyok..alig tudok aludni...Vagy az talán azért van mert a 12. délelõttömet nyomom egyhuzamban ?
|
| vaszabi | 6622 | 2011. március 30. 20:32 | Válasz erre: 6621 |
|
Majd én is tuningolok kicsit beee...beeee :-))))
|
| dinne | 6619 | 2011. március 30. 20:19 | Válasz erre: 6617 |
|
Most irogatom össze Kanyar mesternek a kivánságlistát.:-)
|
| vaszabi | 6616 | 2011. március 30. 20:12 | Válasz erre: 6613 |
|
Sajnos nem tud jönni ..az egészségével vannak gondok :-(
|
| dinne | 6615 | 2011. március 30. 20:11 | Válasz erre: 6614 |
|
Igen most nézem mikor tudok bemenni az okmányirodába
|
| vaszabi | 6610 | 2011. március 29. 23:40 | Válasz erre: 6608 |
|
Persze ..persze csak már 4. napja nem motoroztam ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááá
|
| vaszabi | 6607 | 2011. március 29. 23:33 |
|
Á ez jó endúrós duma lesz .-D Olyan dombon mentünk lefelé, hogy a tehénnek a száján folyt ki a tej :-DDDD |
| infantri | 6606 | 2011. március 29. 23:33 | Válasz erre: 6605 |
|
Amiket mostanába írsz ahoz képest nem rossz.
|
| vaszabi | 6605 | 2011. március 29. 23:30 |
|
Ehhez mit szólsz! Olyan keményen dolgoztam, hogy felébredtem a zajára. |
| infantri | 6604 | 2011. március 29. 23:26 | Válasz erre: 6603 |
|
Nézd meg jobban még annál is szebb! Mint egy álom;-) |
| vaszabi | 6601 | 2011. március 29. 23:11 | Válasz erre: 6600 |
|
Szuper! Legalább lesz köztünk egy szép ember is :-)
|
| infantri | 6600 | 2011. március 29. 23:08 | Válasz erre: 6599 |
|
Nem jön. Árpival ma beszéltem azt mondta jön. |
| vaszabi | 6598 | 2011. március 29. 22:58 |
|
Na fussunk neki még egyszer!! Kanyar+Sziszi Infantry+Mariann Dinyne Opti+Hajni Ati(Big) CSoki(freewind)+Márti Szicsu Holló Én 9 motor 13fõ ;-) Senki többet? |
| infantri | 6593 | 2011. március 29. 22:22 | Válasz erre: 6592 |
|
Cakát! Kettesbe maradok Szabival? Dinnye meg ne tudja. |
| Brasil | 6584 | 2011. március 29. 22:01 | Válasz erre: 6577 |
|
Hupsz! Kigondolom, mert nekunk meg 10-en van terep... |
| vaszabi | 6577 | 2011. március 29. 21:54 |
|
Az esetleg még érdeklõdõk miatt! 2011.04.09. Mecsek Túra Az elõzõ évekhez hasonlóan a táv 230-250km Pakstól-Paksig Találkozó a Paksi ÖMV kúton 9:00-kor. az útvonal vegyes ..Paksnál kb20km terep, majd a tolnai "endúrópályánál" egy kis gyakorlás, és végül Kakasd-Szálka terepen...a többi rész aszfalt..amely sok szerpentint tartogat számunkra! A terepszakaszok földes út +homok jellegûek, a technikásabb részeket mindenki maga vérmérsékletéhez mérten választhatja ,vagy kihagyhatja semmi sem kötelezõ! Az útvonal úgy lesz összerakva, hogy az útról letérünk páran keresni egy kis plusz kihívást..de szinte ugyan oda megyünk majd vissza..így a kevésbé megszállottak addig sziesztázhatnak egyet. A túrához szükségeltetik egy Dominator..protekciósoknak elég Africa,Pegaso,Big,vagy Freewind ..de igazolniuk kell ,hogy rendelkeznek egy Dominatoros baráttal..ennek hiányában le kell tenniük a "Dominator a legjobb motor mégha 20 éves szar is" eskût és rituálisan elégetni egyéb típusú kétkerekûjüket!! :-DDDDDDDD Várok mindenkit szeretettel: Mr. Big face :-DDDD |
| kanyar | 6567 | 2011. március 29. 21:45 | Válasz erre: 6565 |
|
hajat elhagyni! Van nitrom, majd feltöltöm aszt kész! :-D
|
| infantri | 6564 | 2011. március 29. 21:38 | Válasz erre: 6561 |
|
nasa.hu-n láttam hidrogénperoxid+hordozórakéta eladó
|
| Brasil | 6562 | 2011. március 29. 21:38 | Válasz erre: 6544 |
|
Ez egy nagyon jo hely! Mi is oda szoktunk jarni... |
| kanyar | 6561 | 2011. március 29. 21:32 | Válasz erre: 6560 |
|
Dehogy nem! Csak alkatrészt vadászok. Nexus 500-bol akarnak rakétát építtetni!
|
| vaszabi | 6559 | 2011. március 29. 21:24 | Válasz erre: 6558 |
|
Jövök a lányoknak egy csokor medvehagymával :-)
|
| vaszabi | 6557 | 2011. március 29. 21:18 | Válasz erre: 6555 |
|
Vazze most már tényleg leég a pofám..az a nagy ..már csak motorok számában tudok gondolkozni :-O
|
| vaszabi | 6553 | 2011. március 29. 21:13 | Válasz erre: 6552 |
|
Ó tényleg én szemétláda!!!! Sziszi hercegnõ és Mariann hercegnõ ;-) |
| kanyar | 6551 | 2011. március 29. 20:57 | Válasz erre: 6540 |
|
Na jó, de Te nem fejlesztesz, mert nem akarsz rojs-rojst a terepre! :-)
|