25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

dinne 6649 2011. március 30. 21:38   Válasz erre: 6646
Vannak TA-s barátaid:-)
    

kanyar 6648 2011. március 30. 21:36   Válasz erre: 6646
Ki az?
    

kanyar 6647 2011. március 30. 21:35   Válasz erre: 6644
Úgy van!
    

vaszabi 6646 2011. március 30. 21:35   Válasz erre: 6645
Egy barátomé vele nem teszek ilyet! De van egy srác annak a TA-ját szívesen kiárulnám :-DDDDDDDDD
    

dinne 6645 2011. március 30. 21:34   Válasz erre: 6643
Szétbontjuk és eladjuk alkatrésznek:-)
    

vaszabi 6644 2011. március 30. 21:33   Válasz erre: 6642
Jól gondolom hogy a 2 sem ér egyet :-)
    

vaszabi 6643 2011. március 30. 21:33  
Van egy vf500 a garázsba 525-vagy 530-as lánccal max azt leszedjük :-DD
    

kanyar 6642 2011. március 30. 21:32   Válasz erre: 6641
Akko viszek tartalékot!!! :-)
    

vaszabi 6641 2011. március 30. 21:31   Válasz erre: 6639
Most nincs láncom ..még nyak sem ...mert ha lenne már a zaciban lenne :-DDDDDDDDDDD
    

kanyar 6640 2011. március 30. 21:29   Válasz erre: 6620
Lehet neked is! :-)
    

kanyar 6639 2011. március 30. 21:27   Válasz erre: 6637
Nekem láncszakadás van betervezve! :-)
    

vaszabi 6638 2011. március 30. 21:18   Válasz erre: 6637
Remélem nem!!!!! Az én láncom sem a legjobb már :-(
    

dinne 6637 2011. március 30. 21:16   Válasz erre: 6636
Sebváltó és láncjavítás is lessz?
    

vaszabi 6636 2011. március 30. 21:14   Válasz erre: 6634
Leszünk elegen a toláshoz ..mikor elássuk magunk :-)
    

vaszabi 6635 2011. március 30. 21:13   Válasz erre: 6634
Nem tudok másról!?
    

dinne 6634 2011. március 30. 21:10   Válasz erre: 6633
Stancy és többiek nem jönnek?
    

vaszabi 6633 2011. március 30. 21:07   Válasz erre: 6632
Persze lesznek velünk Afrikoid , Pegasoid õslakosok is :-D
    

dinne 6632 2011. március 30. 21:04   Válasz erre: 6631
Domino(mád)-DDDDDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 6631 2011. március 30. 21:00   Válasz erre: 6630
Nem is rossz ötlet ..megcsináljuk többnaposra ..csak bolyongunk az erdõkben és medvehagymát szedünk..alapítunk egy õsközösséget mi leszünk Domino(mád) törzs :-D
    

dinne 6630 2011. március 30. 20:54   Válasz erre: 6629
Hozol egy kis szárított mókusherét. Azt este tábostûz mellet elfogyasztjuk pájinka kiséretében:-)
    

vaszabi 6629 2011. március 30. 20:50   Válasz erre: 6628
Akkor 2 napos lenne:-)
Ez is elég lesz így kezdésre ;-)
    

dinne 6628 2011. március 30. 20:48   Válasz erre: 6627
Jó sok földutat kell találni:-). Pécsig is mehetünk :-)
    

vaszabi 6627 2011. március 30. 20:45  
Ma megnéztem egy földutat a google map-on jó lesz Pakstól a Fadd-Tolnai "enduró"pályáig végig földúton megyünk !
    

vaszabi 6626 2011. március 30. 20:43   Válasz erre: 6625
én már teljesen kész vagyok..alig tudok aludni...Vagy az talán azért van mert a 12. délelõttömet nyomom egyhuzamban ?
    

dinne 6625 2011. március 30. 20:42   Válasz erre: 6624
Már alig várom:-)
    

vaszabi 6624 2011. március 30. 20:42   Válasz erre: 6623
Majd 9.-én megbeszéljük ;-)
    

dinne 6623 2011. március 30. 20:38   Válasz erre: 6622
A fejidomos téma komolyan érdelkel.:-)
    

vaszabi 6622 2011. március 30. 20:32   Válasz erre: 6621
Majd én is tuningolok kicsit beee...beeee :-))))
    

dinne 6621 2011. március 30. 20:29   Válasz erre: 6620
Én is magamat, de hát ez van:-)
    

vaszabi 6620 2011. március 30. 20:24   Válasz erre: 6619
Te hogy én de utállak :-DDDDDDDDD
    

dinne 6619 2011. március 30. 20:19   Válasz erre: 6617
Most irogatom össze Kanyar mesternek a kivánságlistát.:-)
    

dinne 6618 2011. március 30. 20:19   Válasz erre: 6617
Megjavult.:-)
    

vaszabi 6617 2011. március 30. 20:13   Válasz erre: 6615
Eladtad ..az index jó :-DDDD
    

vaszabi 6616 2011. március 30. 20:12   Válasz erre: 6613
Sajnos nem tud jönni ..az egészségével vannak gondok :-(
    

dinne 6615 2011. március 30. 20:11   Válasz erre: 6614
Igen most nézem mikor tudok bemenni az okmányirodába
    

infantri 6614 2011. március 30. 20:01   Válasz erre: 6613
Szeva!
Elkelt a gép?
    

dinne 6613 2011. március 30. 19:58   Válasz erre: 6596
Makovi Peti?
    

infantri 6612 2011. március 29. 23:45   Válasz erre: 6611
Cakát!
    

vaszabi 6611 2011. március 29. 23:42  
Na Jó éjt mert reggel kelek!
Aztán te meg nehogy 6605 ;-)
    

vaszabi 6610 2011. március 29. 23:40   Válasz erre: 6608
Persze ..persze csak már 4. napja nem motoroztam ÁÁÁÁÁÁÁÁááááááááá
    

vaszabi 6609 2011. március 29. 23:36  
Olyan szép , hogy el kell titkolni egy részét .-D
    

infantri 6608 2011. március 29. 23:35   Válasz erre: 6607
Minde rendbe?
Kezdünk aggódni.
    

vaszabi 6607 2011. március 29. 23:33  
Á ez jó endúrós duma lesz .-D

Olyan dombon mentünk lefelé, hogy a tehénnek a száján folyt ki a tej :-DDDD
    

infantri 6606 2011. március 29. 23:33   Válasz erre: 6605
Amiket mostanába írsz ahoz képest nem rossz.
    

vaszabi 6605 2011. március 29. 23:30  
Ehhez mit szólsz!

Olyan keményen dolgoztam, hogy felébredtem a zajára.
    

infantri 6604 2011. március 29. 23:26   Válasz erre: 6603
Nézd meg jobban még annál is szebb!
Mint egy álom;-)
    

vaszabi 6603 2011. március 29. 23:24   Válasz erre: 6602
Mint egy vadonatúj traktor :-D
    

infantri 6602 2011. március 29. 23:16   Válasz erre: 6601
Olyan szép!
    

vaszabi 6601 2011. március 29. 23:11   Válasz erre: 6600
Szuper! Legalább lesz köztünk egy szép ember is :-)
    

infantri 6600 2011. március 29. 23:08   Válasz erre: 6599
Nem jön.
Árpival ma beszéltem azt mondta jön.
    

vaszabi 6599 2011. március 29. 22:59   Válasz erre: 6596
Janika?
    

vaszabi 6598 2011. március 29. 22:58  
Na fussunk neki még egyszer!!

Kanyar+Sziszi
Infantry+Mariann
Dinyne
Opti+Hajni
Ati(Big)
CSoki(freewind)+Márti
Szicsu
Holló
Én

9 motor 13fõ ;-) Senki többet?

    

vaszabi 6597 2011. március 29. 22:52   Válasz erre: 6596
Miért jön?
    

infantri 6596 2011. március 29. 22:35   Válasz erre: 6595
Árpit lehagytad a listáról.
    

vaszabi 6595 2011. március 29. 22:24   Válasz erre: 6593
Dinnyének még nincs szezonja :-DDDD
    

vaszabi 6594 2011. március 29. 22:23   Válasz erre: 6592
Jó éjt!
    

infantri 6593 2011. március 29. 22:22   Válasz erre: 6592
Cakát!
Kettesbe maradok Szabival?
Dinnye meg ne tudja.
    

kanyar 6592 2011. március 29. 22:21  
na cakát fijukákok!
    

vaszabi 6591 2011. március 29. 22:14   Válasz erre: 6590
Mint Ford Fairlane .. örülj a ráadásnak:-)
    

kanyar 6590 2011. március 29. 22:11   Válasz erre: 6588
Család terápia, nehéz igénybevétel elõtt! :-)
    

infantri 6589 2011. március 29. 22:09   Válasz erre: 6588
Majdnem.
    

vaszabi 6588 2011. március 29. 22:07   Válasz erre: 6582
Mi a helyzet ,disznóvágáson leszel .-DDD
    

vaszabi 6587 2011. március 29. 22:06   Válasz erre: 6583
Á persze :-)
    

kanyar 6586 2011. március 29. 22:02   Válasz erre: 6584
9.-e jó bemelegítés! .-D
    

kanyar 6585 2011. március 29. 22:01   Válasz erre: 6582
Jaaaa!
    

Brasil 6584 2011. március 29. 22:01   Válasz erre: 6577
Hupsz!
Kigondolom, mert nekunk meg 10-en van terep...
    

kanyar 6583 2011. március 29. 22:00   Válasz erre: 6578
terepen hamarabb ott lennénk! :-)
    

infantri 6582 2011. március 29. 21:59   Válasz erre: 6580
Reggel végzek azt megyünk utánnatok.
    

vaszabi 6581 2011. március 29. 21:59   Válasz erre: 6579
Á a fenhséges többes :-)
    

kanyar 6580 2011. március 29. 21:58   Válasz erre: 6579
Ti nem jöttök velünk?:-(
    

infantri 6579 2011. március 29. 21:55   Válasz erre: 6575
A ghóff úhr és a feneséghes hencegnõ.
    

vaszabi 6578 2011. március 29. 21:55   Válasz erre: 6575
miért terepen jöttök :-D
    

vaszabi 6577 2011. március 29. 21:54  
Az esetleg még érdeklõdõk miatt!
2011.04.09. Mecsek Túra
Az elõzõ évekhez hasonlóan a táv 230-250km Pakstól-Paksig
Találkozó a Paksi ÖMV kúton 9:00-kor.
az útvonal vegyes ..Paksnál kb20km terep, majd a tolnai "endúrópályánál" egy kis gyakorlás, és végül Kakasd-Szálka terepen...a többi rész aszfalt..amely sok szerpentint tartogat számunkra!
A terepszakaszok földes út +homok jellegûek, a technikásabb részeket mindenki maga vérmérsékletéhez mérten választhatja ,vagy kihagyhatja semmi sem kötelezõ! Az útvonal úgy lesz összerakva, hogy az útról letérünk páran keresni egy kis plusz kihívást..de szinte ugyan oda megyünk majd vissza..így a kevésbé megszállottak addig sziesztázhatnak egyet.
A túrához szükségeltetik egy Dominator..protekciósoknak elég Africa,Pegaso,Big,vagy Freewind ..de igazolniuk kell ,hogy rendelkeznek egy Dominatoros baráttal..ennek hiányában le kell tenniük a "Dominator a legjobb motor mégha 20 éves szar is" eskût és rituálisan elégetni egyéb típusú kétkerekûjüket!! :-DDDDDDDD

Várok mindenkit szeretettel: Mr. Big face :-DDDD
    

vaszabi 6576 2011. március 29. 21:53   Válasz erre: 6574
:-DDDD
    

kanyar 6575 2011. március 29. 21:52   Válasz erre: 6570
Én fél 8-kor indulunk! :-)
    

infantri 6574 2011. március 29. 21:52   Válasz erre: 6572
Szétszort vagy.Dátum.
    

vaszabi 6573 2011. március 29. 21:51   Válasz erre: 6572
Április 9. Terep-terep-terep szerpentin :-)
    

vaszabi 6572 2011. március 29. 21:50   Válasz erre: 6570
Paks ÖMV kút 9:00
    

kanyar 6571 2011. március 29. 21:48   Válasz erre: 6568
Teázol? Vagy Te ázol?
    

Brasil 6570 2011. március 29. 21:48   Válasz erre: 6566
Rajta vagyok!
Figyelek...
Honnet?
Mikor?
Hanykor?
    

kanyar 6569 2011. március 29. 21:47   Válasz erre: 6563
Ahoz kéne lánctalp, csak az zörög.
    

vaszabi 6568 2011. március 29. 21:46   Válasz erre: 6567
Mi van citrom feltöltöd és kész :-DDDD
    

kanyar 6567 2011. március 29. 21:45   Válasz erre: 6565
hajat elhagyni! Van nitrom, majd feltöltöm aszt kész! :-D
    

kanyar 6566 2011. március 29. 21:44   Válasz erre: 6562
Gyertek velünk is!
    

vaszabi 6565 2011. március 29. 21:43   Válasz erre: 6564
Az meg minek hajat szõkíteni :-DDDDD
    

infantri 6564 2011. március 29. 21:38   Válasz erre: 6561
nasa.hu-n láttam hidrogénperoxid+hordozórakéta eladó
    

vaszabi 6563 2011. március 29. 21:38   Válasz erre: 6561
Jó hogy nem holdjárót:-)
    

Brasil 6562 2011. március 29. 21:38   Válasz erre: 6544
Ez egy nagyon jo hely!
Mi is oda szoktunk jarni...
    

kanyar 6561 2011. március 29. 21:32   Válasz erre: 6560
Dehogy nem! Csak alkatrészt vadászok. Nexus 500-bol akarnak rakétát építtetni!
    

vaszabi 6560 2011. március 29. 21:28   Válasz erre: 6558
Most tényleg nem szóltok!!!!!!!
    

vaszabi 6559 2011. március 29. 21:24   Válasz erre: 6558
Jövök a lányoknak egy csokor medvehagymával :-)
    

infantri 6558 2011. március 29. 21:22   Válasz erre: 6557
Mindjárt nem szólunk hozzád:-)
    

vaszabi 6557 2011. március 29. 21:18   Válasz erre: 6555
Vazze most már tényleg leég a pofám..az a nagy ..már csak motorok számában tudok gondolkozni :-O
    

kanyar 6556 2011. március 29. 21:17   Válasz erre: 6554
Szép munkák!
    

infantri 6555 2011. március 29. 21:15   Válasz erre: 6553
Hencegnõ.
Optikáné?
    

vaszabi 6554 2011. március 29. 21:15  
Hú de szépek mi?
    

vaszabi 6553 2011. március 29. 21:13   Válasz erre: 6552
Ó tényleg én szemétláda!!!!
Sziszi hercegnõ és Mariann hercegnõ ;-)
    

infantri 6552 2011. március 29. 21:10   Válasz erre: 6544
Lehagytad az operatöröket.
    

kanyar 6551 2011. március 29. 20:57   Válasz erre: 6540
Na jó, de Te nem fejlesztesz, mert nem akarsz rojs-rojst a terepre! :-)
    

kanyar 6550 2011. március 29. 20:53   Válasz erre: 6548
Én igyekszem!
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők