25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

kanyar 6549 2011. március 29. 20:53   Válasz erre: 6520
Ez az esztelen tuning! eredménye
    

gcs 6548 2011. március 29. 20:53   Válasz erre: 6546
Nagy esély van rá, hogy Domival. Hétfõn láttam, már egész motor alakja volt :-)
    

vaszabi 6547 2011. március 29. 20:48  
Sok motor(os) sorsa van Kanyar kezében ...de az övé szerencsére biztos kéz !!! Még jó hogy nem használja ki , mert már õ is dúskálna a sok pénzben, és észre se venne minket az új csilli-villi motorjáról ! :-DDDDD
    

vaszabi 6546 2011. március 29. 20:42   Válasz erre: 6545
Rendben akkor veled is számolok ;-)
Max jössz a varával :-)
    

gcs 6545 2011. március 29. 20:38   Válasz erre: 6544
Én is szeretnék bejelentkezni, de a részvételem sorsa egyelõre Kanyar kezében van. Szóval, ha összerakja élete mestermûvét -a táltosomat-, akkor szívesen csatlakozok hozzátok :-))
    

vaszabi 6544 2011. március 29. 20:14  
Ma beszéltem a Muskátli vendéglõvel..várnak minket szeretettel!http://www.orfumuskatli.hu/muskatlivendeglo.html
Tényleg akkor hányan is leszünk?
Kanyar
Infantry
Dinyne
Opti
Ati(Big)
CSoki(freewind)
Szicsu
Én
    

infantri 6543 2011. március 29. 16:50   Válasz erre: 6542
Pl:
http://totalbike.hu/technika/futomu1/
    

nx650r 6542 2011. március 29. 16:46  
Sziasztok mitõl jobb a forditott teló a hagyományosnál?

    

vaszabi 6541 2011. március 29. 15:31   Válasz erre: 6540
Egyenlõre nekem is csak elvi síkon van rá lehetõségem..de hát olyan szép dolog az álmodozás ;-)
    

Okta 6540 2011. március 29. 15:25   Válasz erre: 6539
Viktor barátunk (Bakkvikk) pedig az XR650R alá KTM futómûvet faragott be.

Én meg veszek egy doboz olajat és teletankolom a motort, így nincs gondom olyasmin agyalni, hogy mire költsem el a pénzt. :-D
    

vaszabi 6539 2011. március 29. 15:00   Válasz erre: 6538
Én a domiba vagy africa , vagy xr650 vagy crf450 komplett elejét akarom majd bele rakni , de legjobb lenne az elsõ kettõ közül , mert az talán olcsóbb :-)
    

infantri 6538 2011. március 29. 14:49   Válasz erre: 6536
Van itt egy figura Kanyarnak hívják kérdezd õt:)
    

infantri 6537 2011. március 29. 14:47   Válasz erre: 6531
Tréfálsz?
    

vaszabi 6536 2011. március 29. 14:46   Válasz erre: 6535
Az is jó de melyik nagyobb súlyú gépben van profibb?
    

infantri 6535 2011. március 29. 14:45   Válasz erre: 6532
showa?
    

vaszabi 6534 2011. március 29. 14:42   Válasz erre: 6532
Elõre a 950-990 adv komplett eleje kerekestõl fékestõl és akkor nem kell adaptereket gyártani. hátra meg addig járnám a bontókat míg nem találok valami beleszabható ütõs kis tagot . ;-)
    

vaszabi 6533 2011. március 29. 14:39  
De legszívesebben ezt venném meg!http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_660_dakar-4242731 Eladnám belõle a blokkot ,beleraknám a domiét ,spricces karbi miegymás, meg persze gyorsan átfestetném :-)
    

vaszabi 6532 2011. március 29. 14:32   Válasz erre: 6530
WP
    

Okta 6531 2011. március 29. 14:07   Válasz erre: 6523
Mi képeknek nevezzük...
    

infantri 6530 2011. március 29. 13:22   Válasz erre: 6529
Teló 5let
    

vaszabi 6529 2011. március 29. 13:18   Válasz erre: 6528
Majd egyszer azt építek ha sok sok pénzem lesz :-)
    

infantri 6528 2011. március 29. 13:15   Válasz erre: 6526
Érdemesebb másba gondolkodni.Azon az oldalon van pár africa építés.
    

vaszabi 6527 2011. március 29. 13:11   Válasz erre: 6525
Bizony Szombaton lesz ám ereszd el a hajamat, akarom mondani el ne ereszd a gázkart :-)
    

vaszabi 6526 2011. március 29. 13:10   Válasz erre: 6523
Pl. olvastam ,hogy már mindenféle telót próbálnak beépíteni a Domiba ..de az Africa még nem ugrott be nekik, pedig van is az egyik ismerõsüknek.
    

infantri 6525 2011. március 29. 13:09   Válasz erre: 6524
Ja.
Jövõ héten támadás!
    

vaszabi 6524 2011. március 29. 13:08  
Ámerikai újítások...már tudom miért ilyen okos nép :-DDD
    

infantri 6523 2011. március 29. 13:06   Válasz erre: 6521
Mik ezek?
    

vaszabi 6522 2011. március 29. 13:06  
meg még.
A második képen én szeretnék lenni :-(
A harmadik kép szerintem mestermunka..jól összehozta az idomokat :-) Biztos Dinnye rokona és szarik az optikára :-DDDD

Ja egyébként ezeket a "kincseket" itt találtam :http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=252960&page=87
    

vaszabi 6521 2011. március 29. 12:58  
na még pár :-)
    

vaszabi 6520 2011. március 29. 12:28  
jujj!
    

vaszabi 6519 2011. március 29. 12:28  
Teljesen hülye aki nem normális!

    

vaszabi 6518 2011. március 29. 09:56   Válasz erre: 6515
Szép lett a gép, és jól mutat a plexi ;-)
    

Okta 6517 2011. március 29. 09:48   Válasz erre: 6515
Szép motor.

Mivel nem Dominatorom van, így csak egy kérdésedre tudok válaszolni. "mire készüljek fel?"

Ez szerintem nincs olyan messze Vas megyétõl, úgyhogy erre mindeképpen:

http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4057&session_id=SESSION_ID.38

;-)
    

vaszabi 6516 2011. március 29. 07:00  
Ezt szedd ki!
http://www.youtube.com/watch?v=dAtr1bs9bQo&feature=related
    

Titkosugynok 6515 2011. március 28. 22:31  
Jó estét kívánok!
Nagy nehezen ráleltem a Klubbra, bár legtöbbeteket csak a fórumról ismerem! :)
Kanyar mestertõl rögtön kérek is egy idõpontot fazonigazításra, igaz ez még kicsit odébb lesz, megvárom a tavaszi csúcsforgalom beálltát, meg addig még egy mûszaki is befigyel!
A lényeg, hogy elszántam magam egy AT kp.teló beépítésen, ha minden igaz, az alkatrész már meg is van. Ha eltekintünk a teló és a felújításának árától, mire készüljek fel? Értem ez alatt az anyagiakat, mekkora munka a beszerelés, átalakítás, stb.
Már elkezdtem dobálni a 100asokat a malacperselybe :))
Zárásként pár kép:
1-2. VaSzabi féle plexi átgondolva
3. a Dominator még tavaly, 35ezer km-rel, olaszországból megkímélt állapotban :D
    

vaszabi 6514 2011. március 28. 20:41  
Ma segítettem a gyereknek mese befejezést írni!
megosztom veletek csak hogy jobban aludjatok :-)

Úgy kezdõdik..van 2 apa elküldik a fiaikat(minkettõnek12 van)az üveghegyen túlra az öreghez. Az egyik a jó és nagy szeretetben élõ család apja azért hogy megtudják mi az élet titka és hogy derék ember legyen belõlük. A másik család veszekedõs tohonya lusta, az õ apjuk kincsekért küldi a 12 fiút.

Na innen kellett folytatni! :-DDDD

Rácegresiék már a kezdetektõl jó hangulatban nevetgélve dalolászva haladtak a sárkányok völgyén és meg sem álltak a Kerekerdõ közepéig. Pácegresiék viszont ,atyám fija micsoda hangzavarral vonultak végig az erdõn az összes állat rémülve futott menedéket keresni, veszekedtek marakodtak: --Én nem viszem tovább az ásót mondta az egyik , vidd te! - Miért a vésõ talán könnyû panaszolta a másik? - Nekem fáj a lábam nem megyek tovább! Így a harmadik. Rácegresiék addig-addig keresgéltek ,míg nem egy gyönyörû tisztásra leltek pont az erdõ közepén, tûzet raktak majd énekelni kezdték a rájuk bízott titkos dalt..az erõ lakói kíváncsian hallgatták a jó kedélyû testvéreket! Eközben az erdõ másik szegletében Pácegresiék kerestek hajlékot ..ami nem volt túl egyszerû ismerve tohonyaságukat, hol azon veszekedtek , melyik részen verjenek tábort, hol azon hogy ki hozzon tûzi fát , de még azon is hajba kaptak hogy ki gyújtsa meg a tüzet. Addig-addig veszekedtek míg beesteledett , és morogva egymástól távol keresve hajlékot lefeküdtek aludni. A Rácegresi ifjaknál még halványan pislákolt a tûz mikor álomba szenderültek, jó testvérként összebújva melegítve egymást ezen a hûvös éjszakán!Reggel mikor a nap elsõ langyos sugarai áthatoltak az erdõt dunyhaként betakaró pára felhõn, valami zaj törte meg az erdõ végtelen csendjét!Ez bizony nem más volt mint a Pácegresi testvérek fogának a vacogása ,ami oly hangos volt mintha egy vak óriásharkály az üveghegyet fának nézve a csõrével azt kopogtatná dundi kukacokat keresgélve. De a Rácegresi fivérek bizony kipihenten jókedvvel ébredtek mint minden reggel, szépen elosztották egymás között az otthonról hozott elemózsiát , és nem feledve céljukat útnak indultak nyomban. A 11 elágazáson egy szempillantás alatt átjutottak,de a 12.-nél egy egyszemû sas állt, és így szólott hozzájuk: - Mi járatban úrfik? – Mi az üveghegyhez tartunk,ne álld utunk! Válaszolták. –Itt bizony csak akkor mentek át ha válaszoltok egy kérdésemre, különben halál fiai vagytok! Mi az? - Csillogóbb a gyémántnál, melegebb a perzselõ tûznél , és erõsebb 1000lónál? Összedugták a fejüket majd így szóltak: -A szeretet! A sas egy szempillantás alatt köddé vált. Boldogan folytatták hát útjukat. A zajos csapat gyûrött fejjel , lógó orral ébredezett ,így jár aki a hideg éjszakán tûz nélkül ,és egymagában alszik! Na de a reggelizés sem volt akármilyen kérem ,az egyik nem adott a kenyerébõl , a másik a szalonnából ,rikoltozva kergetõztek fel s alá az erdõben mint valami ökörcsorda. A jó testvérek ezalatt már látni vélték az Óperenciás tenger szem kápráztató kékségét a távolban. Igen ,hétmérföldes csizmával már csupán csak egy lépés lenne a tenger puha homokja. A nap pont delelt mikor odaértek , s a víz úgy csillogott mint ezernyi fényes gyémánt. Az ámulatból föleszmélve ..azonnal munkához láttak ! A legidõsebb egy tervet rajzolt a homokba , majd mindegyikük elindult a számára kijelölt feladat végrehajtására, volt ki fát vágott, a másik , kötelet font ….. Viszont meg ne feledkezzünk Pácegresiékrõl! Õk bizony még most is az erdõben kergetõznének ,ha nem jön egy medve kinek jelenléte menekülésre sarkallta hõseinket. Futottak-futottak míg meg nem álltak, s egy útelágazáshoz nem értek , na itt úgy összevesztek hogy 2 nap 2 éjszaka csak bolyongtak egyik elágazástól a másikig :- itt balra , nem itt jobbra ..én jobban tudom! Egyszer csak elõttük termett egy törpe és azt mondta : - Ha válaszoltok a találós kérdésre kimehettek az erdõbõl. Mivel tudták hogy buták cselhez folyamodtak. –Nézd csak törpe ott van Hófehérke! S amíg a kis törpe hátra fordult usgyi el is szaladtak. Késõbb a tengerparthoz érve..õket is elbûvölte a szikrázó víztükör, és szerszámaikat eldobálva , rohantak a vízbe fürdeni! A part egy másik részén már a távolból is jól látható volt egy nagy íves forma , ami bizony nem más volt mint Rácegresiék hajója ! Megcsináltuk ! Kiáltották el magukat a fivérek ,megcsináltuk! S összeölelkezve örömtáncot jártak a púderszerû selymes homokban. A hajó gyönyörû ,és roppant erõs volt , épp úgy mint a testvérek közti szeretet! Pácegresiék kellemesen elnapozgattak ,és fürdõztek a tenger habjaiban, mikor az egyik felordított. Jaj! A talpam! Ki hagyta itt a fejszét! Ekkor hirtelen eszükbe jutott , mi is lenne a dolguk ! Azon nyomban nekiláttak a hajóépítésnek, ami megint veszekedésbe torkollott. - Hol a kalapács , kinél volt? - Hol vannak a szegek ? Egymást okolták mindenért , végül egy szedett-vedett tutajt sikerült össze eszkábálniuk . Nincs olyan ember kerek-e világon ki tengerre szállt volna eme lélekvesztõn, de a fivéreket hajtotta a kincs utáni vágy, így útra keltek. A jó testvérek már épp kiszálltak a tenger túlpartján , mikor egy kis halat láttak vergõdni a homokban! Így szólt hozzájuk: - Kérlek segítsetek rajtam! A fivérek felkapták ,és visszadobták még mielõtt bármi mást mondhatott volna. - És a kívánság ? Kérdezte a halacska. - Nekünk mindenünk meg van. Válaszolták a fivérek. Már csak az élet titkát kell megtudnunk! Majd búcsút vettek egymástól. Mind –e közben a tengeren vihar támadt ,és a Pácegresi fivérek tutaját úgy dobálta a víz , mint kovács inas a tüzes patkót. Hánykolódtak a hullámok tetején míg nem , az összetákolt lélekvesztõ végleg darabjaira nem hullott! Ekkor mind a 12-en elmerültek a haragos tenger habjaiban! De láss csodát egyszer csak ott termett egy óriási cet , ami egy pillanat alatt bekapta õket. Mikor föleszméltek egy hosszú piros orrú emberkét láttak furcsa kalapban , nem más volt õ mint Pinokkió ! Kérdezte is tõlük : - Hát ti hogy kerültetek ide? Elmesélték történetüket, majd megpillantotta õket a kis aranyhal kit szintén lenyelt a cet. És így szólt hozzájuk : - Nem ti vagytok a 12 fiú ki segített rajtam? Összenéztek ,majd azt hazudták …de! –Na akkor jó tett helyében jót várjatok , lehet egy kívánságotok. - Miért csak egy? Mondták. A halacska mérgesen nézett, és kérdezte: - Biztos ti voltatok? Igen-igen persze , hazudták ismét és már kívántak is : - Legyünk mind az Üveghegyen! Abban a pillanatban már ott is voltak!A legidõsebb még meg is jegyezte, igaza volt apánknak tényleg csak szerencsére van szükség az életben! A Rácegresi fiúk halált megvetõ bátorsággal egymást fel-fel húzva végre megérkeztek az üveghegy tetejére a 365 tornyú vár elé. A vár olyan magas volt ,hogy egy halandó embernek 3 napig tartott míg végignézett rajta! Mikor odaléptek a kapuhoz , a hegy túloldaláról hangokat halottak. A Pácegresi fivérek óbégattak , marakodtak egymással : - Én megyek elõre én vagyok a legidõsebb. - Nem ! - Én megyek én vagyok a legokosabb! Mire nagy veszekedések közepette felértek , már az öreg nagy szakállú ott állt a kapuban, és bíráló tekintettel vizslatta a két tábort. Majd így szólt: - Na mi járatban fiatalurak? A jó testvérek illendõen köszöntek ,majd neki álltak bemutatkozni, és énekelni a megtanult dalt. Oly szépen csengett hangjuk , hogy az öreg csöndben meghatódva hallgatta .De a másik 12 már a szavukba is vágott: - Na ide figyelj öreg nem érünk mi rá erre,mi is énekelünk egyet , aztán add oda a kincseket had menjünk dolgunkra!Nekiláttak az éneknek, össze vissza halandzsázva azt sem tudták mi a szöveg . –Végeztetek? Kérdezte az öreg , s elmosolyodott , mintha csak valami jó tréfát hallott volna , majd elõhúzott egy láda aranyat a szakálla alól. És megszólalt: - Ezért jöttetek? –Igen ,igen !És mát tülekedtek is egymás hegyén hátán. –Na akkor vegyétek! És azzal a mozdulattal kiszórta az aranytallérokat a ládikából . A Pácegresi fivérek már ugrottak is az aranypénzek után , észre sem véve ,hogy zuhannak lefelé az Üveghegy végtelen magasságából. Még a levegõben is marakodtak mint a veszett kutyák minden egyes talléron. Lehet tán még ma is zuhannak , ha közben földet nem értek. Majd emígyen szólt az öreg a Rácegresi fivérekhez : - Illendõen bemutatkoztatok, hát ti miért jöttetek? Remegõ hangon megszólalt a legkisebb fiú: - Mi kérem szépen, csak az élet titkát szeretnénk megtudni ..hebegte elcsukló hangon. Az öreg elmosolyodott, de nem úgy mint az elõbb , másként, volt valami megnyugtató és bölcs a mosolyában. Végigsimította a szakállát majd így szólt: - Ti azt már bizony nagyon is tudjátok fiaim! Az élet titka a : Becsület, önzetlenség, összefogás,kitartás,és szeretet, ezekbõl ti mind jól vizsgáztatok az út során. Majd kastélyára mutatott. –Már 700 esztendeje várom ,hogy végre eljöjjön hozzám 12 tiszta szívû fivér , és átadhassam nekik a kastély kulcsát. – Vegyétek hát ,és vigyázzatok rá, úgy mit egymásra! Azzal el is tûnt sosem látták többé. A fivérek pedig még talán most is ott élnek a kastélyban , ha meg nem haltak.
    

kanyar 6513 2011. március 28. 13:26   Válasz erre: 6512
Nem aludtad ki magad?
    

SZICSU 6512 2011. március 28. 07:15  
Már most reggel lefáradtam tõletek!:-)
    

kanyar 6511 2011. március 27. 21:54  
Cakát
    

vaszabi 6510 2011. március 27. 21:53   Válasz erre: 6508
na ez tényleg :-)))
    

vaszabi 6509 2011. március 27. 21:52  
Jó éjt!
    

kanyar 6508 2011. március 27. 21:52   Válasz erre: 6507
Mert régi, ezért a múlt. De így nincs jövõ!
Fúúúú na ez kész! :-)
    

vaszabi 6507 2011. március 27. 21:43  
Már a Jövõ sem a régi! :-DDDD
    

vaszabi 6506 2011. március 27. 21:42   Válasz erre: 6505
ÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóó kérem megy ez .. :-DDDDD
    

kanyar 6505 2011. március 27. 21:38   Válasz erre: 6504
Az az ûr. ami a világban van. de az a világ ûr! de ott van valami, mint bolygók. de akkor nem üres, vagyis nem ûr!
Ki érti ezt?
    

vaszabi 6504 2011. március 27. 21:26  
Vajon van-e a semmi? Ha van akkor az már nem semmi!!!
Ha nincs akkor mi az ami nincs?
Na fáradsz már :-DDDDDDDDDDDDDD
    

vaszabi 6503 2011. március 27. 21:24  
"A szomjúság az az állapot ,amikor két sör között még innék egyet" :-)
    

vaszabi 6502 2011. március 27. 21:19   Válasz erre: 6501
Nem ,én estem rá:-)
    

kanyar 6501 2011. március 27. 21:12   Válasz erre: 6500
Elfeküdted mikor rád esett a motor? :-)
    

vaszabi 6500 2011. március 27. 21:07  
Nem véletlen lettem ilyen pihent-agyú ;-)
    

vaszabi 6499 2011. március 27. 21:06   Válasz erre: 6498
Igen Besenyõ Pista bácsi volt az Oszt.Fõ. :-DDDDD
    

kanyar 6498 2011. március 27. 21:04   Válasz erre: 6496
Együtt jártatok suliba? :-))))
    

vaszabi 6497 2011. március 27. 20:58   Válasz erre: 6489
Nyugi csak túl mûvelt vagyok :-D
http://www.youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM
    

Brasil 6496 2011. március 27. 20:55   Válasz erre: 6494
Nem mindegy, hogy minek hivjuk, ha egyszer nincs?!
(a Jetirol)
    

nx650r 6495 2011. március 27. 20:54  
küldtem üzenetet nézd meg
    

vaszabi 6494 2011. március 27. 20:53   Válasz erre: 6493
De! Igazam van ...annyiszor van igazam ahányszor csak akarom..nem?De! 2! :-DDDDD
    

kanyar 6493 2011. március 27. 20:51   Válasz erre: 6490
Miért, nem? :-)
    

kanyar 6492 2011. március 27. 20:51   Válasz erre: 6491
Igen!
    

nx650r 6491 2011. március 27. 20:50  
Helló kanyar itt vagy még?

    

vaszabi 6490 2011. március 27. 20:48   Válasz erre: 6489
Gondolod?
    

kanyar 6489 2011. március 27. 20:35   Válasz erre: 6488
Na ez már gáz!
    

vaszabi 6488 2011. március 27. 20:20  
Na mi van...semmi!
A semmi az van?
A semmi az nem van..hanem nincs!
Mert ha a semmi az van, az már nem semmi---az meg már valami!
    

vaszabi 6487 2011. március 27. 20:13  
Tegnap kissé fel idegeltem magam ...
Pihenõ övezetben fociztam a nyerkõcökkel ..sok harcikutyás suttyó buzi meg ott edzi a dögeit a fiatal fûzfákra kötnek köteleket ..hagy tépkedje a dög ...
Aztán meg egy barom házaspár bukó nélkül rövid gatyóban veretnek a Quaddal ki a föld úton....utánuk egy kb 6-7 éves kiskölök mögötte egy 10év körüli csajjal szintén minden védõfelszerelés nélkül egy kb 250-es quaddal ...Sok a barom !!!!
    

vaszabi 6486 2011. március 27. 20:07  
Jó kis sár keletkezett errefelé ..remélem marad belõle 9.-ig
    

vaszabi 6485 2011. március 27. 20:04   Válasz erre: 6484
Nekem magyarázod az arcoskodás fogalmát????Ne felejtsd én vagyok a király :-DDDDDD
    

infantri 6484 2011. március 27. 20:02   Válasz erre: 6480
A vélemény ki nyilvánítása ismerve a körülményeket nem arcoskodás!;-)
    

vaszabi 6483 2011. március 27. 20:02   Válasz erre: 6482
Sõt a fürdõ+a fogmosás is :-DDDDDDDDD
    

vaszabi 6482 2011. március 27. 20:01   Válasz erre: 6481
Ja Ja ..de nekem abba már a hazaút is benne van :DDDDDDDDDD
    

infantri 6481 2011. március 27. 19:59   Válasz erre: 6475
5-6 óra maximum 8.
    

vaszabi 6480 2011. március 27. 19:59   Válasz erre: 6479
Na Na az Arcoskodás az én asztalom :-DDDDD
    

kanyar 6479 2011. március 27. 19:56   Válasz erre: 6475
Nektek? :-)
    

infantri 6478 2011. március 27. 19:56   Válasz erre: 6474
Van pár hülye én láttam egyet-kettõt.
    

vaszabi 6477 2011. március 27. 19:56   Válasz erre: 6476
He he he lassú vagyol!!!!
    

infantri 6476 2011. március 27. 19:55   Válasz erre: 6473
16
    

vaszabi 6475 2011. március 27. 19:55   Válasz erre: 6473
16 de ki tudja nekünk meddig tart :-DDDDDD
    

vaszabi 6474 2011. március 27. 19:54   Válasz erre: 6472
Akkor ez?

http://www.youtube.com/watch?v=51CTM49rcrs&feature=related
    

kanyar 6473 2011. március 27. 19:53   Válasz erre: 6468
Miért is mikor van pöst szögöd?
    

infantri 6472 2011. március 27. 19:52   Válasz erre: 6466
A nagy marha ha kicsit elõre dõlne...
    

vaszabi 6471 2011. március 27. 19:52   Válasz erre: 6469
Ne de ..nem gyenge gyerek az tuti!!!!
    

kanyar 6470 2011. március 27. 19:51   Válasz erre: 6467
OK!
    

kanyar 6469 2011. március 27. 19:50   Válasz erre: 6466
Ez nem a Rambo!
    

vaszabi 6468 2011. március 27. 19:50  
Akkor még mindannyian Szeged környékén bolyongva keressük a kiutat :-DDDDDD
    

misu62 6467 2011. március 27. 19:48   Válasz erre: 6464
Szia kanyar!
Ápr. 18-án tudnám vinni a mocit ha neked is jó.
    

vaszabi 6466 2011. március 27. 19:41  
Ez se motoros..de profi :-D
http://www.youtube.com/watch?v=eka3DpP-XE4&feature=related
    

infantri 6465 2011. március 27. 19:40   Válasz erre: 6464
Végre egy heteró.
    

kanyar 6464 2011. március 27. 19:37  
Hahó!
    

misu62 6463 2011. március 27. 18:50  
Igaz nem motoros de PROFI
http://www.youtube.com/watch_popup?v=4TshFWSsrn8&vq=medium#t=35
    

infantri 6462 2011. március 26. 22:43   Válasz erre: 6461
Van baja.
    

dinne 6461 2011. március 26. 22:36   Válasz erre: 6459
Hasonlo
http://www.youtube.com/watch?v=KKqoLhusWCM&feature=related
    

dinne 6460 2011. március 26. 22:30   Válasz erre: 6459
Kicsit süsü a srác:-DDDDDDDDDDDDDDDDD
    

infantri 6459 2011. március 26. 22:22   Válasz erre: 6456
Régi nagy kedvenc!
Ez f@sza gyerek:)
http://www.youtube.com/watch?v=J7kX-O50GgQ&feature=related
    

dinne 6458 2011. március 26. 22:09   Válasz erre: 6455
Öregszünk.:-)
    

vaszabi 6457 2011. március 26. 21:46   Válasz erre: 6455
Helló lady :-D
    

vaszabi 6456 2011. március 26. 21:45  
Még ezt a gumi endúróst :-D
2m nem tudja arrébb húzni azt a könnyû vasat ...
http://www.youtube.com/watch?v=ftq6_HzPxyE&feature=related
    

infantri 6455 2011. március 26. 21:42  
Semmi buzulás?

Már ti se vagytok a régiek.
    

dinne 6454 2011. március 26. 20:56   Válasz erre: 6452
Pontosan, hogy addig fizesd a járulékot.
    

vaszabi 6453 2011. március 26. 20:46   Válasz erre: 6451
Persze de csak már mendemondák lesznek róla ,hogy egyszer valaki megérte :-D
    

vaszabi 6452 2011. március 26. 20:44   Válasz erre: 6450
Egy nappal !!!!
    

SZICSU 6451 2011. március 26. 20:42   Válasz erre: 6450
Szerinted akkor még lesz?
    

dinne 6450 2011. március 26. 20:31   Válasz erre: 6449
Majd nyugdíj elõtt:-)
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők