| gcs | 6548 | 2011. március 29. 20:53 | Válasz erre: 6546 |
|
Nagy esély van rá, hogy Domival. Hétfõn láttam, már egész motor alakja volt :-)
|
| vaszabi | 6547 | 2011. március 29. 20:48 |
|
Sok motor(os) sorsa van Kanyar kezében ...de az övé szerencsére biztos kéz !!! Még jó hogy nem használja ki , mert már õ is dúskálna a sok pénzben, és észre se venne minket az új csilli-villi motorjáról ! :-DDDDD
|
| vaszabi | 6546 | 2011. március 29. 20:42 | Válasz erre: 6545 |
|
Rendben akkor veled is számolok ;-) Max jössz a varával :-) |
| gcs | 6545 | 2011. március 29. 20:38 | Válasz erre: 6544 |
|
Én is szeretnék bejelentkezni, de a részvételem sorsa egyelõre Kanyar kezében van. Szóval, ha összerakja élete mestermûvét -a táltosomat-, akkor szívesen csatlakozok hozzátok :-))
|
| vaszabi | 6544 | 2011. március 29. 20:14 |
|
Ma beszéltem a Muskátli vendéglõvel..várnak minket szeretettel!http://www.orfumuskatli.hu/muskatlivendeglo.html Tényleg akkor hányan is leszünk? Kanyar Infantry Dinyne Opti Ati(Big) CSoki(freewind) Szicsu Én |
| vaszabi | 6541 | 2011. március 29. 15:31 | Válasz erre: 6540 |
|
Egyenlõre nekem is csak elvi síkon van rá lehetõségem..de hát olyan szép dolog az álmodozás ;-)
|
| Okta | 6540 | 2011. március 29. 15:25 | Válasz erre: 6539 |
|
Viktor barátunk (Bakkvikk) pedig az XR650R alá KTM futómûvet faragott be. Én meg veszek egy doboz olajat és teletankolom a motort, így nincs gondom olyasmin agyalni, hogy mire költsem el a pénzt. :-D |
| vaszabi | 6539 | 2011. március 29. 15:00 | Válasz erre: 6538 |
|
Én a domiba vagy africa , vagy xr650 vagy crf450 komplett elejét akarom majd bele rakni , de legjobb lenne az elsõ kettõ közül , mert az talán olcsóbb :-)
|
| infantri | 6538 | 2011. március 29. 14:49 | Válasz erre: 6536 |
|
Van itt egy figura Kanyarnak hívják kérdezd õt:)
|
| vaszabi | 6536 | 2011. március 29. 14:46 | Válasz erre: 6535 |
|
Az is jó de melyik nagyobb súlyú gépben van profibb?
|
| vaszabi | 6534 | 2011. március 29. 14:42 | Válasz erre: 6532 |
|
Elõre a 950-990 adv komplett eleje kerekestõl fékestõl és akkor nem kell adaptereket gyártani. hátra meg addig járnám a bontókat míg nem találok valami beleszabható ütõs kis tagot . ;-)
|
| vaszabi | 6533 | 2011. március 29. 14:39 |
|
De legszívesebben ezt venném meg!http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_660_dakar-4242731 Eladnám belõle a blokkot ,beleraknám a domiét ,spricces karbi miegymás, meg persze gyorsan átfestetném :-)
|
| vaszabi | 6529 | 2011. március 29. 13:18 | Válasz erre: 6528 |
|
Majd egyszer azt építek ha sok sok pénzem lesz :-)
|
| infantri | 6528 | 2011. március 29. 13:15 | Válasz erre: 6526 |
|
Érdemesebb másba gondolkodni.Azon az oldalon van pár africa építés.
|
| vaszabi | 6527 | 2011. március 29. 13:11 | Válasz erre: 6525 |
|
Bizony Szombaton lesz ám ereszd el a hajamat, akarom mondani el ne ereszd a gázkart :-)
|
| vaszabi | 6526 | 2011. március 29. 13:10 | Válasz erre: 6523 |
|
Pl. olvastam ,hogy már mindenféle telót próbálnak beépíteni a Domiba ..de az Africa még nem ugrott be nekik, pedig van is az egyik ismerõsüknek.
|
| vaszabi | 6522 | 2011. március 29. 13:06 |
| Okta | 6517 | 2011. március 29. 09:48 | Válasz erre: 6515 |
|
Szép motor. Mivel nem Dominatorom van, így csak egy kérdésedre tudok válaszolni. "mire készüljek fel?" Ez szerintem nincs olyan messze Vas megyétõl, úgyhogy erre mindeképpen: http://www.motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4057&session_id=SESSION_ID.38 ;-) |
| vaszabi | 6516 | 2011. március 29. 07:00 |
|
Ezt szedd ki! http://www.youtube.com/watch?v=dAtr1bs9bQo&feature=related |
| Titkosugynok | 6515 | 2011. március 28. 22:31 |
| vaszabi | 6514 | 2011. március 28. 20:41 |
|
Ma segítettem a gyereknek mese befejezést írni! megosztom veletek csak hogy jobban aludjatok :-) Úgy kezdõdik..van 2 apa elküldik a fiaikat(minkettõnek12 van)az üveghegyen túlra az öreghez. Az egyik a jó és nagy szeretetben élõ család apja azért hogy megtudják mi az élet titka és hogy derék ember legyen belõlük. A másik család veszekedõs tohonya lusta, az õ apjuk kincsekért küldi a 12 fiút. Na innen kellett folytatni! :-DDDD Rácegresiék már a kezdetektõl jó hangulatban nevetgélve dalolászva haladtak a sárkányok völgyén és meg sem álltak a Kerekerdõ közepéig. Pácegresiék viszont ,atyám fija micsoda hangzavarral vonultak végig az erdõn az összes állat rémülve futott menedéket keresni, veszekedtek marakodtak: --Én nem viszem tovább az ásót mondta az egyik , vidd te! - Miért a vésõ talán könnyû panaszolta a másik? - Nekem fáj a lábam nem megyek tovább! Így a harmadik. Rácegresiék addig-addig keresgéltek ,míg nem egy gyönyörû tisztásra leltek pont az erdõ közepén, tûzet raktak majd énekelni kezdték a rájuk bízott titkos dalt..az erõ lakói kíváncsian hallgatták a jó kedélyû testvéreket! Eközben az erdõ másik szegletében Pácegresiék kerestek hajlékot ..ami nem volt túl egyszerû ismerve tohonyaságukat, hol azon veszekedtek , melyik részen verjenek tábort, hol azon hogy ki hozzon tûzi fát , de még azon is hajba kaptak hogy ki gyújtsa meg a tüzet. Addig-addig veszekedtek míg beesteledett , és morogva egymástól távol keresve hajlékot lefeküdtek aludni. A Rácegresi ifjaknál még halványan pislákolt a tûz mikor álomba szenderültek, jó testvérként összebújva melegítve egymást ezen a hûvös éjszakán!Reggel mikor a nap elsõ langyos sugarai áthatoltak az erdõt dunyhaként betakaró pára felhõn, valami zaj törte meg az erdõ végtelen csendjét!Ez bizony nem más volt mint a Pácegresi testvérek fogának a vacogása ,ami oly hangos volt mintha egy vak óriásharkály az üveghegyet fának nézve a csõrével azt kopogtatná dundi kukacokat keresgélve. De a Rácegresi fivérek bizony kipihenten jókedvvel ébredtek mint minden reggel, szépen elosztották egymás között az otthonról hozott elemózsiát , és nem feledve céljukat útnak indultak nyomban. A 11 elágazáson egy szempillantás alatt átjutottak,de a 12.-nél egy egyszemû sas állt, és így szólott hozzájuk: - Mi járatban úrfik? – Mi az üveghegyhez tartunk,ne álld utunk! Válaszolták. –Itt bizony csak akkor mentek át ha válaszoltok egy kérdésemre, különben halál fiai vagytok! Mi az? - Csillogóbb a gyémántnál, melegebb a perzselõ tûznél , és erõsebb 1000lónál? Összedugták a fejüket majd így szóltak: -A szeretet! A sas egy szempillantás alatt köddé vált. Boldogan folytatták hát útjukat. A zajos csapat gyûrött fejjel , lógó orral ébredezett ,így jár aki a hideg éjszakán tûz nélkül ,és egymagában alszik! Na de a reggelizés sem volt akármilyen kérem ,az egyik nem adott a kenyerébõl , a másik a szalonnából ,rikoltozva kergetõztek fel s alá az erdõben mint valami ökörcsorda. A jó testvérek ezalatt már látni vélték az Óperenciás tenger szem kápráztató kékségét a távolban. Igen ,hétmérföldes csizmával már csupán csak egy lépés lenne a tenger puha homokja. A nap pont delelt mikor odaértek , s a víz úgy csillogott mint ezernyi fényes gyémánt. Az ámulatból föleszmélve ..azonnal munkához láttak ! A legidõsebb egy tervet rajzolt a homokba , majd mindegyikük elindult a számára kijelölt feladat végrehajtására, volt ki fát vágott, a másik , kötelet font ….. Viszont meg ne feledkezzünk Pácegresiékrõl! Õk bizony még most is az erdõben kergetõznének ,ha nem jön egy medve kinek jelenléte menekülésre sarkallta hõseinket. Futottak-futottak míg meg nem álltak, s egy útelágazáshoz nem értek , na itt úgy összevesztek hogy 2 nap 2 éjszaka csak bolyongtak egyik elágazástól a másikig :- itt balra , nem itt jobbra ..én jobban tudom! Egyszer csak elõttük termett egy törpe és azt mondta : - Ha válaszoltok a találós kérdésre kimehettek az erdõbõl. Mivel tudták hogy buták cselhez folyamodtak. –Nézd csak törpe ott van Hófehérke! S amíg a kis törpe hátra fordult usgyi el is szaladtak. Késõbb a tengerparthoz érve..õket is elbûvölte a szikrázó víztükör, és szerszámaikat eldobálva , rohantak a vízbe fürdeni! A part egy másik részén már a távolból is jól látható volt egy nagy íves forma , ami bizony nem más volt mint Rácegresiék hajója ! Megcsináltuk ! Kiáltották el magukat a fivérek ,megcsináltuk! S összeölelkezve örömtáncot jártak a púderszerû selymes homokban. A hajó gyönyörû ,és roppant erõs volt , épp úgy mint a testvérek közti szeretet! Pácegresiék kellemesen elnapozgattak ,és fürdõztek a tenger habjaiban, mikor az egyik felordított. Jaj! A talpam! Ki hagyta itt a fejszét! Ekkor hirtelen eszükbe jutott , mi is lenne a dolguk ! Azon nyomban nekiláttak a hajóépítésnek, ami megint veszekedésbe torkollott. - Hol a kalapács , kinél volt? - Hol vannak a szegek ? Egymást okolták mindenért , végül egy szedett-vedett tutajt sikerült össze eszkábálniuk . Nincs olyan ember kerek-e világon ki tengerre szállt volna eme lélekvesztõn, de a fivéreket hajtotta a kincs utáni vágy, így útra keltek. A jó testvérek már épp kiszálltak a tenger túlpartján , mikor egy kis halat láttak vergõdni a homokban! Így szólt hozzájuk: - Kérlek segítsetek rajtam! A fivérek felkapták ,és visszadobták még mielõtt bármi mást mondhatott volna. - És a kívánság ? Kérdezte a halacska. - Nekünk mindenünk meg van. Válaszolták a fivérek. Már csak az élet titkát kell megtudnunk! Majd búcsút vettek egymástól. Mind –e közben a tengeren vihar támadt ,és a Pácegresi fivérek tutaját úgy dobálta a víz , mint kovács inas a tüzes patkót. Hánykolódtak a hullámok tetején míg nem , az összetákolt lélekvesztõ végleg darabjaira nem hullott! Ekkor mind a 12-en elmerültek a haragos tenger habjaiban! De láss csodát egyszer csak ott termett egy óriási cet , ami egy pillanat alatt bekapta õket. Mikor föleszméltek egy hosszú piros orrú emberkét láttak furcsa kalapban , nem más volt õ mint Pinokkió ! Kérdezte is tõlük : - Hát ti hogy kerültetek ide? Elmesélték történetüket, majd megpillantotta õket a kis aranyhal kit szintén lenyelt a cet. És így szólt hozzájuk : - Nem ti vagytok a 12 fiú ki segített rajtam? Összenéztek ,majd azt hazudták …de! –Na akkor jó tett helyében jót várjatok , lehet egy kívánságotok. - Miért csak egy? Mondták. A halacska mérgesen nézett, és kérdezte: - Biztos ti voltatok? Igen-igen persze , hazudták ismét és már kívántak is : - Legyünk mind az Üveghegyen! Abban a pillanatban már ott is voltak!A legidõsebb még meg is jegyezte, igaza volt apánknak tényleg csak szerencsére van szükség az életben! A Rácegresi fiúk halált megvetõ bátorsággal egymást fel-fel húzva végre megérkeztek az üveghegy tetejére a 365 tornyú vár elé. A vár olyan magas volt ,hogy egy halandó embernek 3 napig tartott míg végignézett rajta! Mikor odaléptek a kapuhoz , a hegy túloldaláról hangokat halottak. A Pácegresi fivérek óbégattak , marakodtak egymással : - Én megyek elõre én vagyok a legidõsebb. - Nem ! - Én megyek én vagyok a legokosabb! Mire nagy veszekedések közepette felértek , már az öreg nagy szakállú ott állt a kapuban, és bíráló tekintettel vizslatta a két tábort. Majd így szólt: - Na mi járatban fiatalurak? A jó testvérek illendõen köszöntek ,majd neki álltak bemutatkozni, és énekelni a megtanult dalt. Oly szépen csengett hangjuk , hogy az öreg csöndben meghatódva hallgatta .De a másik 12 már a szavukba is vágott: - Na ide figyelj öreg nem érünk mi rá erre,mi is énekelünk egyet , aztán add oda a kincseket had menjünk dolgunkra!Nekiláttak az éneknek, össze vissza halandzsázva azt sem tudták mi a szöveg . –Végeztetek? Kérdezte az öreg , s elmosolyodott , mintha csak valami jó tréfát hallott volna , majd elõhúzott egy láda aranyat a szakálla alól. És megszólalt: - Ezért jöttetek? –Igen ,igen !És mát tülekedtek is egymás hegyén hátán. –Na akkor vegyétek! És azzal a mozdulattal kiszórta az aranytallérokat a ládikából . A Pácegresi fivérek már ugrottak is az aranypénzek után , észre sem véve ,hogy zuhannak lefelé az Üveghegy végtelen magasságából. Még a levegõben is marakodtak mint a veszett kutyák minden egyes talléron. Lehet tán még ma is zuhannak , ha közben földet nem értek. Majd emígyen szólt az öreg a Rácegresi fivérekhez : - Illendõen bemutatkoztatok, hát ti miért jöttetek? Remegõ hangon megszólalt a legkisebb fiú: - Mi kérem szépen, csak az élet titkát szeretnénk megtudni ..hebegte elcsukló hangon. Az öreg elmosolyodott, de nem úgy mint az elõbb , másként, volt valami megnyugtató és bölcs a mosolyában. Végigsimította a szakállát majd így szólt: - Ti azt már bizony nagyon is tudjátok fiaim! Az élet titka a : Becsület, önzetlenség, összefogás,kitartás,és szeretet, ezekbõl ti mind jól vizsgáztatok az út során. Majd kastélyára mutatott. –Már 700 esztendeje várom ,hogy végre eljöjjön hozzám 12 tiszta szívû fivér , és átadhassam nekik a kastély kulcsát. – Vegyétek hát ,és vigyázzatok rá, úgy mit egymásra! Azzal el is tûnt sosem látták többé. A fivérek pedig még talán most is ott élnek a kastélyban , ha meg nem haltak. |
| kanyar | 6508 | 2011. március 27. 21:52 | Válasz erre: 6507 |
|
Mert régi, ezért a múlt. De így nincs jövõ! Fúúúú na ez kész! :-) |
| kanyar | 6505 | 2011. március 27. 21:38 | Válasz erre: 6504 |
|
Az az ûr. ami a világban van. de az a világ ûr! de ott van valami, mint bolygók. de akkor nem üres, vagyis nem ûr! Ki érti ezt? |
| vaszabi | 6504 | 2011. március 27. 21:26 |
|
Vajon van-e a semmi? Ha van akkor az már nem semmi!!! Ha nincs akkor mi az ami nincs? Na fáradsz már :-DDDDDDDDDDDDDD |
| vaszabi | 6503 | 2011. március 27. 21:24 |
|
"A szomjúság az az állapot ,amikor két sör között még innék egyet" :-)
|
| vaszabi | 6499 | 2011. március 27. 21:06 | Válasz erre: 6498 |
|
Igen Besenyõ Pista bácsi volt az Oszt.Fõ. :-DDDDD
|
| vaszabi | 6497 | 2011. március 27. 20:58 | Válasz erre: 6489 |
|
Nyugi csak túl mûvelt vagyok :-D http://www.youtube.com/watch?v=uqh_kWyj_iM |
| Brasil | 6496 | 2011. március 27. 20:55 | Válasz erre: 6494 |
|
Nem mindegy, hogy minek hivjuk, ha egyszer nincs?! (a Jetirol) |
| vaszabi | 6494 | 2011. március 27. 20:53 | Válasz erre: 6493 |
|
De! Igazam van ...annyiszor van igazam ahányszor csak akarom..nem?De! 2! :-DDDDD
|
| vaszabi | 6488 | 2011. március 27. 20:20 |
|
Na mi van...semmi! A semmi az van? A semmi az nem van..hanem nincs! Mert ha a semmi az van, az már nem semmi---az meg már valami! |
| vaszabi | 6487 | 2011. március 27. 20:13 |
|
Tegnap kissé fel idegeltem magam ... Pihenõ övezetben fociztam a nyerkõcökkel ..sok harcikutyás suttyó buzi meg ott edzi a dögeit a fiatal fûzfákra kötnek köteleket ..hagy tépkedje a dög ... Aztán meg egy barom házaspár bukó nélkül rövid gatyóban veretnek a Quaddal ki a föld úton....utánuk egy kb 6-7 éves kiskölök mögötte egy 10év körüli csajjal szintén minden védõfelszerelés nélkül egy kb 250-es quaddal ...Sok a barom !!!! |
| vaszabi | 6485 | 2011. március 27. 20:04 | Válasz erre: 6484 |
|
Nekem magyarázod az arcoskodás fogalmát????Ne felejtsd én vagyok a király :-DDDDDD
|
| infantri | 6484 | 2011. március 27. 20:02 | Válasz erre: 6480 |
|
A vélemény ki nyilvánítása ismerve a körülményeket nem arcoskodás!;-)
|
| vaszabi | 6482 | 2011. március 27. 20:01 | Válasz erre: 6481 |
|
Ja Ja ..de nekem abba már a hazaút is benne van :DDDDDDDDDD
|
| vaszabi | 6474 | 2011. március 27. 19:54 | Válasz erre: 6472 |
|
Akkor ez? http://www.youtube.com/watch?v=51CTM49rcrs&feature=related |
| vaszabi | 6468 | 2011. március 27. 19:50 |
|
Akkor még mindannyian Szeged környékén bolyongva keressük a kiutat :-DDDDDD
|
| misu62 | 6467 | 2011. március 27. 19:48 | Válasz erre: 6464 |
|
Szia kanyar! Ápr. 18-án tudnám vinni a mocit ha neked is jó. |
| vaszabi | 6466 | 2011. március 27. 19:41 |
|
Ez se motoros..de profi :-D http://www.youtube.com/watch?v=eka3DpP-XE4&feature=related |
| misu62 | 6463 | 2011. március 27. 18:50 |
|
Igaz nem motoros de PROFI http://www.youtube.com/watch_popup?v=4TshFWSsrn8&vq=medium#t=35 |
| dinne | 6461 | 2011. március 26. 22:36 | Válasz erre: 6459 |
|
Hasonlo http://www.youtube.com/watch?v=KKqoLhusWCM&feature=related |
| infantri | 6459 | 2011. március 26. 22:22 | Válasz erre: 6456 |
|
Régi nagy kedvenc! Ez f@sza gyerek:) http://www.youtube.com/watch?v=J7kX-O50GgQ&feature=related |
| vaszabi | 6456 | 2011. március 26. 21:45 |
|
Még ezt a gumi endúróst :-D 2m nem tudja arrébb húzni azt a könnyû vasat ... http://www.youtube.com/watch?v=ftq6_HzPxyE&feature=related |
| vaszabi | 6453 | 2011. március 26. 20:46 | Válasz erre: 6451 |
|
Persze de csak már mendemondák lesznek róla ,hogy egyszer valaki megérte :-D
|