25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 6449 2011. március 26. 20:10   Válasz erre: 6448
Csak nehogy mi is így végezzük öregségünkre :-D
    

SZICSU 6448 2011. március 26. 20:01   Válasz erre: 6447
Nem vagyok halott!Dehogynem!:-DDDD
Óriási film!
    

vaszabi 6447 2011. március 26. 19:52  
A klasszikus .-)
http://www.youtube.com/watch?v=eM1M7yqqbUw&feature=related
    

vaszabi 6446 2011. március 26. 19:35  
Ha nem lennétek még elég fáradtak :-D
http://www.youtube.com/watch?v=xmtUSyZxavU&feature=related
    

vaszabi 6445 2011. március 26. 19:34  
Helló halló elektor -kalandorok :-)
    

Okta 6444 2011. március 25. 22:41   Válasz erre: 6424
Mackó, hát a rákövetkezõ hétvégén? Biges összeröff Dömsödön, túravezetõ Herr Rudo! Domisok közül valaki, bárki? Jelentkezni itt:
http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9114026
    

vaszabi 6443 2011. március 25. 22:30  
Ez jóóóó :-D

A várost ellepik a galambok. Nem lehet ellenük mit tenni, mindent összepiszkítanak.
A polgármester 1millió eurót ajánl annak, aki megszabadítja a várost a galamboktól.
Sokan próbálkoznak, de senkinek sem sikerül kiirtania öket.
Egyszer csak jön egy ismeretlen:
- à10Dn megszabadítom a várost a galamboktól, és a jutalom sem kell.

De egy feltételem van: nem kérdezhetsz semmit. Ha kérdezel,

10 millió eurót kérek.
A polgármester beleegyezik.
Az ismeretlen szétnyitja a hosszú, fekete kabátját, az alól kirepül egy piros galamb.

Mint varázsütésre az összes galamb követi a piros galambot, amelyik messze repül a városból.

A polgármestert nem hagyja nyugodni a dolog.

Másnap megkeresi a fekete kabátost, és azt mondja:
- Nekem mindegy, nem érdekel a 10 millió, mégis van egy kérdésem:
van piros cigányod is?


    

infantri 6442 2011. március 25. 22:27  
cakát.
    

vaszabi 6441 2011. március 25. 22:24   Válasz erre: 6437
Jó éjt! Nekem is korán lesz a reggel.
    

dinne 6440 2011. március 25. 22:24   Válasz erre: 6437
cakát
    

kanyar 6439 2011. március 25. 22:23   Válasz erre: 6436
magas labda lecsapva
    

vaszabi 6438 2011. március 25. 22:23   Válasz erre: 6436
Csak nem érsz utol cicafiú :-DDDD
    

kanyar 6437 2011. március 25. 22:22  
Na cakát ! minnyá kelek!
    

dinne 6436 2011. március 25. 22:21   Válasz erre: 6433
Ott is jó lesz:-)
    

kanyar 6435 2011. március 25. 22:21   Válasz erre: 6432
:-DDDDDDDDD
    

infantri 6434 2011. március 25. 22:21   Válasz erre: 6433
Dinnye majd követ.
    

vaszabi 6433 2011. március 25. 22:20   Válasz erre: 6432
Csak meredek dombnak fel hajolok elõre!!! :-)
    

infantri 6432 2011. március 25. 22:19   Válasz erre: 6431
Hajolj elõre!Azt kiderül van e baj a vesszõjével:)))
    

vaszabi 6431 2011. március 25. 22:17   Válasz erre: 6429
Mi van a vesszõddel van bajod !!! .-D

medvehagyma leves, kilátó
    

vaszabi 6430 2011. március 25. 22:16   Válasz erre: 6428
Még egészében ne jártam be ..de darabokban 2× is .. és minden percét élveztem ..remélem "nektek is átjön" (hogy bulvár szöveggel éljek)
    

dinne 6429 2011. március 25. 22:13   Válasz erre: 6427
medvehagyma leves kilátó?
    

kanyar 6428 2011. március 25. 22:13   Válasz erre: 6427
Én bííízom benned! :-D
    

vaszabi 6427 2011. március 25. 22:11   Válasz erre: 6422
Nem vagyok én kutya sz@r :-)

De tényleg király lesz az útvonal...már alig várom Jóóóó buli lesz sok jó terep , medvehagyma leves kilátó miegymás!!!
És kiváló társaság!!!!!!!!
    

kanyar 6426 2011. március 25. 22:10   Válasz erre: 6424
Ocsoér lehet találni :-)
    

kanyar 6425 2011. március 25. 22:09   Válasz erre: 6423
Má aztat hittem lefarcoltá!
    

Macko 6424 2011. március 25. 22:09   Válasz erre: 6419
Na akkor pont dolgozom. :-(((

Ha mégsem, akkor meg honnan igazolok én dominatoros barátot. :-)
    

vaszabi 6423 2011. március 25. 22:08   Válasz erre: 6420
Ismeri a drága a kis lelkem :-D
    

kanyar 6422 2011. március 25. 22:08   Válasz erre: 6420
Tudom! Azé szeretjük! csak jó piszkálni. :-)
    

infantri 6421 2011. március 25. 22:05   Válasz erre: 6417
5981
    

dinne 6420 2011. március 25. 22:05   Válasz erre: 6418
Kiteszi a lelkét hogy összállítsa az utvonalat:-)
    

kanyar 6419 2011. március 25. 22:04   Válasz erre: 6417
9.-e
    

kanyar 6418 2011. március 25. 22:03   Válasz erre: 6415
Ja! Pukli! Értem én.
    

Macko 6417 2011. március 25. 22:03   Válasz erre: 6415
Mikor lesz ez?
Kezd érdekelni...
    

kanyar 6416 2011. március 25. 22:03   Válasz erre: 6414
Jaaa! Az nem veszélyes! :-)
    

vaszabi 6415 2011. március 25. 22:02  
Ez is lesz!
    

Macko 6414 2011. március 25. 22:01   Válasz erre: 6413
Szilveszterkor szokják dobálni a lakásban...
    

kanyar 6413 2011. március 25. 22:00   Válasz erre: 6405
Miljen serpentiny?
    

infantri 6412 2011. március 25. 21:59   Válasz erre: 6411
Kurv@ sok gilisztát találsz.
    

dinne 6411 2011. március 25. 21:58   Válasz erre: 6404
csak találtam egy gilisztát, és gondoltam arrébrakom:-)
    

vaszabi 6410 2011. március 25. 21:58   Válasz erre: 6408
Engem nem de én is :-)
    

kanyar 6409 2011. március 25. 21:57   Válasz erre: 6402
Ez a Dinnye ültetés lát képe
    

kanyar 6408 2011. március 25. 21:57   Válasz erre: 6403
Engem is de én is :-(
    

vaszabi 6407 2011. március 25. 21:57  
Itt majd felfelé megyünk....Remélem pár nappal elõtte lesz egy esõ :-)
    

kanyar 6406 2011. március 25. 21:55   Válasz erre: 6401
Most kapcsoltam.
    

vaszabi 6405 2011. március 25. 21:54   Válasz erre: 6399
És a piros sarokban aaaaazzz Erdély nagy kalandora ,a beteg motorok védõszentje aaaaa felûûûûlmúúúúúlhatatlan Szerpentin dö Kanyar!!! :-)
    

Macko 6404 2011. március 25. 21:53   Válasz erre: 6402
Ritka g.ci az a homok...
    

infantri 6403 2011. március 25. 21:52   Válasz erre: 6399
Hívott Bakkvik motorozni,de dolgozom.
    

vaszabi 6402 2011. március 25. 21:51   Válasz erre: 6396
Hogy is mondtad ..milyen terep :-DDDDD
    

infantri 6401 2011. március 25. 21:50   Válasz erre: 6399
Sziszi megbökött?
    

kanyar 6400 2011. március 25. 21:50   Válasz erre: 6397
Az nem is volt!
    

kanyar 6399 2011. március 25. 21:50  
De lemaradtam!
    

vaszabi 6398 2011. március 25. 21:49  
....
    

infantri 6397 2011. március 25. 21:48   Válasz erre: 6395
Patakba?
    

dinne 6396 2011. március 25. 21:48   Válasz erre: 6395
A Peti már volt ezen a nehéz terepen?:-)
    

vaszabi 6395 2011. március 25. 21:45   Válasz erre: 6393
Na elmész ám a ...... :-D
    

vaszabi 6394 2011. március 25. 21:45   Válasz erre: 6392
Jééé vazze tényleg !!!!
    

infantri 6393 2011. március 25. 21:45   Válasz erre: 6391
Technikai értekezlet a durva rész elõtt?
    

infantri 6392 2011. március 25. 21:44   Válasz erre: 6388
Jól látom van egy profi a képen a kitartásának köszönhetõen.
    

vaszabi 6391 2011. március 25. 21:43  
Ezez
    

dinne 6390 2011. március 25. 21:43   Válasz erre: 6388
Ki ez az idióta képen?:-)
    

dinne 6389 2011. március 25. 21:42   Válasz erre: 6388
Az asszony nem szereti a szakállamat, úgyhogy megmarad:-)
    

vaszabi 6388 2011. március 25. 21:41  
Én meg ilyen csupasz pofát láttam régen :-DDDDDDd
    

vaszabi 6387 2011. március 25. 21:40   Válasz erre: 6383
Most is olyan ,ledobtam a téli frizurát!
    

vaszabi 6386 2011. március 25. 21:39  
Meg ez
    

infantri 6385 2011. március 25. 21:38   Válasz erre: 6383
Mert nem voltál ott azért nem emlékszel.
    

vaszabi 6384 2011. március 25. 21:38  
Ez
    

dinne 6383 2011. március 25. 21:36   Válasz erre: 6382
Olyan kopasz vagy mint az állat. Nem is emlékszem hogy ilyen fejed lett volna:-)
    

vaszabi 6382 2011. március 25. 21:35   Válasz erre: 6381
De cíp emberek a kutyafáját nekije :-D
    

infantri 6381 2011. március 25. 21:34  
És
    

vaszabi 6380 2011. március 25. 21:33   Válasz erre: 6378
Na ez igen :-) És hol a birkaszem pörkölt .-D
    

dinne 6379 2011. március 25. 21:31   Válasz erre: 6378
Na ez az igazi fotó.
    

infantri 6378 2011. március 25. 21:31  
hargita
    

infantri 6377 2011. március 25. 21:29   Válasz erre: 6375
Most vettem észre.
    

infantri 6376 2011. március 25. 21:28  
heveder
    

dinne 6375 2011. március 25. 21:28   Válasz erre: 6373
Sziszi ott settenkedik hátul.:-)
    

vaszabi 6374 2011. március 25. 21:28   Válasz erre: 6372
Nálam már alszanak..mivel a motor most kopásmentes kényszerpihenõn van..és a terep attól még adott ..ma délután kirándultam velük egy jó 2,5 órásat...nagyon jó volt..láttunk ürgét, õzeket, lovakat tücsköt bogarat és jól elfáradtunk !
    

infantri 6373 2011. március 25. 21:26  
Na
    

dinne 6372 2011. március 25. 21:24   Válasz erre: 6371
Nálam gyereket is vannak otthon:-) Ilyen csúnya videokat nem lehet mutogatni
    

vaszabi 6371 2011. március 25. 21:19   Válasz erre: 6369
2perc 13 mp :-DDDD
http://www.youtube.com/watch?v=dM-Sh2G9A1U
    

infantri 6370 2011. március 25. 21:18   Válasz erre: 6369
Egy húron pendültök.
    

dinne 6369 2011. március 25. 21:11   Válasz erre: 6368
Igazat szóltál, Uff.
    

vaszabi 6368 2011. március 25. 21:06   Válasz erre: 6361
Csak nõé legyen :-)
    

vaszabi 6367 2011. március 25. 21:05   Válasz erre: 6365
Vagy azt akar amit gondol :-D
    

vaszabi 6366 2011. március 25. 21:04  
Az elveszett bárányka :-)
    

dinne 6365 2011. március 25. 21:04   Válasz erre: 6364
Mindenki úgyis azt gondol amit akar:-)
    

infantri 6364 2011. március 25. 21:03   Válasz erre: 6363
Aha.
    

dinne 6363 2011. március 25. 21:02   Válasz erre: 6362
Na jó csak vicceltem:-)
    

infantri 6362 2011. március 25. 21:00   Válasz erre: 6361
Te tudod.
    

dinne 6361 2011. március 25. 20:59   Válasz erre: 6360
A segg a jövõ pinája:-)
    

infantri 6360 2011. március 25. 20:56  
A többi nép hetero!
Nem veszünk részt a piszkoskodásba(buzulás);-))
Hupákolás,gazemberség??
    

dinne 6359 2011. március 25. 20:54   Válasz erre: 6358
Akko vegyünk elõ egy sört.
    

vaszabi 6358 2011. március 25. 20:51   Válasz erre: 6357
:-DDDDDD
A többi népek alszanak?
    

dinne 6357 2011. március 25. 20:44   Válasz erre: 6356
Már nem vagyok jó?:-)
    

vaszabi 6356 2011. március 25. 20:39  
Már megint csak mi?
    

dinne 6355 2011. március 25. 20:35   Válasz erre: 6354
Hi
    

vaszabi 6354 2011. március 25. 20:25  
Helló emberek!
    

vaszabi 6353 2011. március 25. 12:54   Válasz erre: 6352
Itt valami nem stimmel ? Ha gályáztál akkor ott nem lehetett gépház mert a gálya evezõs hajó :-DDDDDD
Azért annyira nem vészes a helyzet ..a családtagjaimra még emlékszem , de mi ez a fórum ..és ki ez a sok ember aki itt írogat :-DDDDD
Ezért volt jobb a csere kereskedelem!!!Cipõt Drogra 1az1-ben :-)
    

Okta 6352 2011. március 25. 09:22   Válasz erre: 6310
Mikor hajón gályáztam, ott ilyen filippinók voltak a rabszolgák a gépházban (õk másztak be a hengerbe, ha beleesett a kalapács vagy valami), aztán néha napján kiengedték õket: mindig kérdezgették, hogy most hol vagyunk éppen. :-)
(Meg van valami német film is, abban van olyan, hogy a srác éjjeli mûszakos, aztán egyik reggel hazamegy és talál egy cetlit, hogy a barátnõje elhagyta és elköltözik, ezen meg meglepõdik, mert már nem is emlékezett, hogy volt barátnõje, egy ideje nem találkoztak a meló miatt.) :-D
"A szegények drogot árulnak, hogy Nike cipõt vehessenek, a gazdagok pedig Nike cipõt árulnak, hogy drogot vehessenek."

Na megyek rabszolgálni én is. :-)
    

stardognx650 6351 2011. március 25. 05:00  
Beraktam az önindítót rá adom a gyújtást nem jön a hang, önindítózok csak felpörög az önindító motorja azt annyi világítás van remélem nem CDI!
    

dinne 6350 2011. március 24. 23:21   Válasz erre: 6349
cakát
    

ELőző oldal
Felhokep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők