| vaszabi | 6449 | 2011. március 26. 20:10 | Válasz erre: 6448 |
|
Csak nehogy mi is így végezzük öregségünkre :-D
|
| SZICSU | 6448 | 2011. március 26. 20:01 | Válasz erre: 6447 |
|
Nem vagyok halott!Dehogynem!:-DDDD Óriási film! |
| vaszabi | 6447 | 2011. március 26. 19:52 |
|
A klasszikus .-) http://www.youtube.com/watch?v=eM1M7yqqbUw&feature=related |
| vaszabi | 6446 | 2011. március 26. 19:35 |
|
Ha nem lennétek még elég fáradtak :-D http://www.youtube.com/watch?v=xmtUSyZxavU&feature=related |
| Okta | 6444 | 2011. március 25. 22:41 | Válasz erre: 6424 |
|
Mackó, hát a rákövetkezõ hétvégén? Biges összeröff Dömsödön, túravezetõ Herr Rudo! Domisok közül valaki, bárki? Jelentkezni itt: http://torzsasztal.hu/Article/showArticle?t=9114026 |
| vaszabi | 6443 | 2011. március 25. 22:30 |
|
Ez jóóóó :-D A várost ellepik a galambok. Nem lehet ellenük mit tenni, mindent összepiszkítanak. A polgármester 1millió eurót ajánl annak, aki megszabadítja a várost a galamboktól. Sokan próbálkoznak, de senkinek sem sikerül kiirtania öket. Egyszer csak jön egy ismeretlen: - à10Dn megszabadítom a várost a galamboktól, és a jutalom sem kell. De egy feltételem van: nem kérdezhetsz semmit. Ha kérdezel, 10 millió eurót kérek. A polgármester beleegyezik. Az ismeretlen szétnyitja a hosszú, fekete kabátját, az alól kirepül egy piros galamb. Mint varázsütésre az összes galamb követi a piros galambot, amelyik messze repül a városból. A polgármestert nem hagyja nyugodni a dolog. Másnap megkeresi a fekete kabátost, és azt mondja: - Nekem mindegy, nem érdekel a 10 millió, mégis van egy kérdésem: van piros cigányod is? |
| vaszabi | 6433 | 2011. március 25. 22:20 | Válasz erre: 6432 |
|
Csak meredek dombnak fel hajolok elõre!!! :-)
|
| infantri | 6432 | 2011. március 25. 22:19 | Válasz erre: 6431 |
|
Hajolj elõre!Azt kiderül van e baj a vesszõjével:)))
|
| vaszabi | 6431 | 2011. március 25. 22:17 | Válasz erre: 6429 |
|
Mi van a vesszõddel van bajod !!! .-D medvehagyma leves, kilátó |
| vaszabi | 6430 | 2011. március 25. 22:16 | Válasz erre: 6428 |
|
Még egészében ne jártam be ..de darabokban 2× is .. és minden percét élveztem ..remélem "nektek is átjön" (hogy bulvár szöveggel éljek)
|
| vaszabi | 6427 | 2011. március 25. 22:11 | Válasz erre: 6422 |
|
Nem vagyok én kutya sz@r :-) De tényleg király lesz az útvonal...már alig várom Jóóóó buli lesz sok jó terep , medvehagyma leves kilátó miegymás!!! És kiváló társaság!!!!!!!! |
| Macko | 6424 | 2011. március 25. 22:09 | Válasz erre: 6419 |
|
Na akkor pont dolgozom. :-((( Ha mégsem, akkor meg honnan igazolok én dominatoros barátot. :-) |
| dinne | 6420 | 2011. március 25. 22:05 | Válasz erre: 6418 |
|
Kiteszi a lelkét hogy összállítsa az utvonalat:-)
|
| dinne | 6411 | 2011. március 25. 21:58 | Válasz erre: 6404 |
|
csak találtam egy gilisztát, és gondoltam arrébrakom:-)
|
| vaszabi | 6407 | 2011. március 25. 21:57 |
|
Itt majd felfelé megyünk....Remélem pár nappal elõtte lesz egy esõ :-)
|
| vaszabi | 6405 | 2011. március 25. 21:54 | Válasz erre: 6399 |
|
És a piros sarokban aaaaazzz Erdély nagy kalandora ,a beteg motorok védõszentje aaaaa felûûûûlmúúúúúlhatatlan Szerpentin dö Kanyar!!! :-)
|
| infantri | 6392 | 2011. március 25. 21:44 | Válasz erre: 6388 |
|
Jól látom van egy profi a képen a kitartásának köszönhetõen.
|
| dinne | 6389 | 2011. március 25. 21:42 | Válasz erre: 6388 |
|
Az asszony nem szereti a szakállamat, úgyhogy megmarad:-)
|
| dinne | 6383 | 2011. március 25. 21:36 | Válasz erre: 6382 |
|
Olyan kopasz vagy mint az állat. Nem is emlékszem hogy ilyen fejed lett volna:-)
|
| vaszabi | 6380 | 2011. március 25. 21:33 | Válasz erre: 6378 |
|
Na ez igen :-) És hol a birkaszem pörkölt .-D
|
| vaszabi | 6374 | 2011. március 25. 21:28 | Válasz erre: 6372 |
|
Nálam már alszanak..mivel a motor most kopásmentes kényszerpihenõn van..és a terep attól még adott ..ma délután kirándultam velük egy jó 2,5 órásat...nagyon jó volt..láttunk ürgét, õzeket, lovakat tücsköt bogarat és jól elfáradtunk !
|
| dinne | 6372 | 2011. március 25. 21:24 | Válasz erre: 6371 |
|
Nálam gyereket is vannak otthon:-) Ilyen csúnya videokat nem lehet mutogatni
|
| vaszabi | 6371 | 2011. március 25. 21:19 | Válasz erre: 6369 |
|
2perc 13 mp :-DDDD http://www.youtube.com/watch?v=dM-Sh2G9A1U |
| infantri | 6360 | 2011. március 25. 20:56 |
|
A többi nép hetero! Nem veszünk részt a piszkoskodásba(buzulás);-)) Hupákolás,gazemberség?? |
| vaszabi | 6353 | 2011. március 25. 12:54 | Válasz erre: 6352 |
|
Itt valami nem stimmel ? Ha gályáztál akkor ott nem lehetett gépház mert a gálya evezõs hajó :-DDDDDD Azért annyira nem vészes a helyzet ..a családtagjaimra még emlékszem , de mi ez a fórum ..és ki ez a sok ember aki itt írogat :-DDDDD Ezért volt jobb a csere kereskedelem!!!Cipõt Drogra 1az1-ben :-) |
| Okta | 6352 | 2011. március 25. 09:22 | Válasz erre: 6310 |
|
Mikor hajón gályáztam, ott ilyen filippinók voltak a rabszolgák a gépházban (õk másztak be a hengerbe, ha beleesett a kalapács vagy valami), aztán néha napján kiengedték õket: mindig kérdezgették, hogy most hol vagyunk éppen. :-) (Meg van valami német film is, abban van olyan, hogy a srác éjjeli mûszakos, aztán egyik reggel hazamegy és talál egy cetlit, hogy a barátnõje elhagyta és elköltözik, ezen meg meglepõdik, mert már nem is emlékezett, hogy volt barátnõje, egy ideje nem találkoztak a meló miatt.) :-D "A szegények drogot árulnak, hogy Nike cipõt vehessenek, a gazdagok pedig Nike cipõt árulnak, hogy drogot vehessenek." Na megyek rabszolgálni én is. :-) |
| stardognx650 | 6351 | 2011. március 25. 05:00 |
|
Beraktam az önindítót rá adom a gyújtást nem jön a hang, önindítózok csak felpörög az önindító motorja azt annyi világítás van remélem nem CDI!
|