| dinne | 6348 | 2011. március 24. 23:19 | Válasz erre: 6347 |
|
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
|
| vaszabi | 6345 | 2011. március 24. 23:11 |
|
Már látom hogy Peti holnap írja ...."Ezek együtt éjszakáztak" :-DDD
|
| vaszabi | 6342 | 2011. március 24. 23:09 | Válasz erre: 6341 |
|
Nem tudsz benne kárt tenni ...már hülye biztosra varázsoltam :-)
|
| dinne | 6338 | 2011. március 24. 23:04 | Válasz erre: 6337 |
|
A szélvédelem nem érdekel. A TA is tettem turaplexit felesleges volt.:-) Nem én kifejezetten gps-re gondoltam hogy könnyebb legyen navigálni |
| vaszabi | 6337 | 2011. március 24. 23:01 | Válasz erre: 6335 |
|
Majd meglátjuk rajtam nem múlik..a havert kell megfûznöm akivel csináltuk!!! Majd Ápr. kipróbálod a 0.-ás verziót hogy tényleg milyen (szélvédelem stb. ;-) |
| dinne | 6336 | 2011. március 24. 22:58 | Válasz erre: 6335 |
|
Gondolkozok hoggy kéne rá egy. Vahalogy hozzáeszkábálni a gps tartót meg 12V kivezetést.
|
| vaszabi | 6332 | 2011. március 24. 22:54 | Válasz erre: 6330 |
|
Mentem már bringával ..de nem bírja(om) a homokot :-D
|
| vaszabi | 6331 | 2011. március 24. 22:53 |
|
De ha egyszer ..ennyit dolgozunk itt mindannyian ..miért beszédtéma egy gumicsere?!
|
| vaszabi | 6329 | 2011. március 24. 22:50 | Válasz erre: 6328 |
|
Most vasárnap lesz az elsõ és egyben az utolsó szabadnapom a hónapban. Busszal menni melóba valahogy nem dob fel túlzottan. |
| dinne | 6328 | 2011. március 24. 22:46 | Válasz erre: 6327 |
|
Majd csak a jövö héten :-(, addig ész nélkül meló
|
| vaszabi | 6327 | 2011. március 24. 22:45 | Válasz erre: 6326 |
|
Mindig mehessek...egyszerûen fáj leállni egy napra is :-(
|
| dinne | 6322 | 2011. március 24. 22:35 | Válasz erre: 6320 |
|
Nincs annál jobb mint éjfélkor nyomni egy kis szalonnát hagymával.
|
| vaszabi | 6320 | 2011. március 24. 22:34 | Válasz erre: 6318 |
|
Csak óvatosan a Norbi is megmondta 6 után zsírba megy :-DDDDD
|
| vaszabi | 6319 | 2011. március 24. 22:33 | Válasz erre: 6318 |
|
Ja akkor azért nem bírta a géped ..az én képem kellett volna feldolgoznia ? :-D
|
| dinne | 6318 | 2011. március 24. 22:31 | Válasz erre: 6317 |
|
Akko képet gyártottam. Most értem haza, kajálok oszt nézelõdök a neten. Mára elég volt a számolásból
|
| vaszabi | 6317 | 2011. március 24. 22:29 | Válasz erre: 6316 |
|
Hát a géped vagy a géppel vagy mi ..a múltkor írtad ?!
|
| dinne | 6314 | 2011. március 24. 22:26 | Válasz erre: 6313 |
|
Vagy iszunk egy kis csülköt, és eszünk rá sört.:-)
|
| vaszabi | 6313 | 2011. március 24. 22:23 | Válasz erre: 6312 |
|
Gyergyóba eszünk csülköt pékné módra ..oszt iszunk mint állat ;-)
|
| vaszabi | 6310 | 2011. március 24. 22:19 | Válasz erre: 6309 |
|
Ilyen a 3 mûszak..sok rövid váltás miegymás már azt sem tudod milyen nap van ..hétköznap vagy vajon hétvége?! és az alvás sem a régi a korán fekvés meg naaa az ismeretlen fogalom.....majd Erdélyben ott korán fekszek ;-) |
| dinne | 6309 | 2011. március 24. 22:11 | Válasz erre: 6307 |
|
Ha 5 óra elõtt kelsz akko mi túrót kolbászolsz itt ilyenkor?:-)
|
| vaszabi | 6307 | 2011. március 24. 22:05 | Válasz erre: 6306 |
|
Én is csak 6-ig mert holnap már megint reggel a F@szom már tele van a 4:45-ös keléssel
|
| vaszabi | 6301 | 2011. március 24. 21:57 | Válasz erre: 6300 |
|
Én T90 szoktam betolni ..vazze meg boeing747-est ..mert király vagyok :-D
|
| dinne | 6300 | 2011. március 24. 21:53 | Válasz erre: 6298 |
|
Próbáltál már betolni Avia-t, az az igazi:-DDDDDDDDDDDDDDD
|
| dinne | 6299 | 2011. március 24. 21:53 | Válasz erre: 6293 |
|
Majd hátrább megyek hogy lássak valamit a tájból, ne csak a fejedet.:-)
|
| vaszabi | 6298 | 2011. március 24. 21:52 | Válasz erre: 6297 |
|
Nem attól ..kocsit toltam ..lemerült az akksi , de könnyebb az 1.3 tonnát aszfalton ..mint a 180kg-ot homokban....edzésnek is kiváló....még tankolni sem kell :-)
|
| vaszabi | 6291 | 2011. március 24. 21:45 |
|
Ma lemostam a motort ..már rá fért, leápoltam a láncot felraktam az állványra nehéz lesz ...de most hanyagolnom kell hogy ne kopjon :-( De azért bár motorossal ma bevertem 3 korsó aranyfácánt :-) |
| dinne | 6286 | 2011. március 24. 19:01 | Válasz erre: 6283 |
|
Sirály. Csoda hogy nem verselt a költõnk, hanem lírára váltott:-)
|
| stardognx650 | 6285 | 2011. március 24. 18:29 |
|
Beraktam az önindítót rá adom a gyújtást nem jön a hang, önindítózok csak felpörög az önindító motorja azt annyi világítás van remélem nem CDI!
|
| Macko | 6283 | 2011. március 24. 07:20 |
|
Vaszabi Kollégától szeretettel: http://www.onroad.hu/cikk/hobagoly-party-avagy-legkemenyebb-magyar-motoros-talalkozo.html |
| dinne | 6281 | 2011. március 23. 22:52 | Válasz erre: 6277 |
|
Elliptikus formájú héjszerkezet. (Ahogy nézem elég vastag falú). Statikailag elég stabil kipróbált szerkezet. Bár ahogy nézem vannak rajta nagyméretû szerkezeti gyengítések. Az alapozás és a szigetelés is hagy kívánnivalót maga után. A tervezõ nem tartotta be a hóhatár mértékét. Az építész a forma hangsúlyozására törekedett. A régebbi korokban raktak volna a tetejére csegejes kupolát. (Itt csak a kaccs jutott.). A színben nem harmonizáló padot valami barbár rakta oda:-)
|
| vaszabi | 6278 | 2011. március 23. 22:46 | Válasz erre: 6275 |
|
Ha már én nem vagyok az...nem ám mert én király vagyok :-DDDDDD
|
| vaszabi | 6273 | 2011. március 23. 22:38 | Válasz erre: 6270 |
|
Ne aggódj ! A Pegasoban a gyári szerszámos része a lékelõ-kés :-D Megtaláltam a szülõi házad :-O |
| infantri | 6272 | 2011. március 23. 22:36 | Válasz erre: 6271 |
|
Néha benézhetne ide.Én és kanyar viszünk operatõrt.
|
| vaszabi | 6271 | 2011. március 23. 22:32 | Válasz erre: 6269 |
|
Igen jön, és kapható minden bolondságra !!! Aztán kamerákkal készülni ám mert szeretnék belõle egy jó kis anyagot csinálni ;-) |
| dinne | 6270 | 2011. március 23. 22:31 | Válasz erre: 6269 |
|
Ha jön akko kapok a pofámra:-) Már a pmakovitól is hallottam a mondást.:-)
|
| vaszabi | 6268 | 2011. március 23. 22:27 | Válasz erre: 6266 |
|
Neked feleséged sincs ...mán hogy a csudába lenne szerénységed :-D
|
| vaszabi | 6267 | 2011. március 23. 22:26 | Válasz erre: 6265 |
|
Küzdesz a túlélésért mint Bear Gryls :-D Vagy ott hagyod a drágaszágot ...ami ugye kizárt!!!!!
|
| vaszabi | 6265 | 2011. március 23. 22:25 |
|
A legjobb tanulás a szorult helyzet, bemész egy homok katlanba aminek minden fala egyformán kb5m magas ..és nincs kiút csak valahol elõre , mert "vissza út sincs"
|
| infantri | 6264 | 2011. március 23. 22:20 | Válasz erre: 6261 |
|
Jó pap is holtig tanul.A fejfára meg ráírják:Tanulmányait befejezte.
|
| vaszabi | 6263 | 2011. március 23. 22:19 | Válasz erre: 6261 |
|
Na de dinnye nem emlékszel semmire a hóbaglyon tartott arcnövelõ tréningembõl!!!! Azt kell írni mindent tudok ..király vagyok!!! :-D
|
| vaszabi | 6262 | 2011. március 23. 22:18 | Válasz erre: 6260 |
|
Kissé utó-gyujtásos néha a rotorod, meg sokat fogyasztasz 100-on forrózsírban :-DDD
|
| infantri | 6258 | 2011. március 23. 22:04 | Válasz erre: 6255 |
|
Igaz a nagy felmenõt nem próbáltad,de a kisebben jól boldogultál.
|
| infantri | 6257 | 2011. március 23. 22:03 | Válasz erre: 6252 |
|
Az africa meg ezt bírja: http://www.youtube.com/watch?v=xM1wE6ipOgo |
| vaszabi | 6256 | 2011. március 23. 22:01 | Válasz erre: 6253 |
|
Ez tetszeni fog neki ..itt nem kell lendület..vagyis kéne de nincs hozzá hely .. fél méterre késõbb húztam a csutka gázt és már csak elásás volt :-)
|
| infantri | 6253 | 2011. március 23. 21:59 | Válasz erre: 6251 |
|
A Dinnye lealáz bármilyen homokos felmenõbe!
|
| vaszabi | 6252 | 2011. március 23. 21:59 | Válasz erre: 6246 |
|
Ezt még bírja ! Sõt már többet is kapott itt ;-) http://www.youtube.com/watch?v=DHwaljbg7qk |
| vaszabi | 6251 | 2011. március 23. 21:57 | Válasz erre: 6249 |
|
Ezt pont egy Dinnye mondja ...muhhhahhhaaaa:-D
|
| vaszabi | 6250 | 2011. március 23. 21:56 | Válasz erre: 6246 |
|
ÁÁÁ pontosan nyekk reccs durr jajjajjajjjj ujjujjjúújjj :-D
|