25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23

Kérlek jelentkezz be

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Honda Dominator
Következő oldal

vaszabi 6349 2011. március 24. 23:20  
Na jó éjt megyek hunyni ;-)
    

dinne 6348 2011. március 24. 23:19   Válasz erre: 6347
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
    

vaszabi 6347 2011. március 24. 23:15   Válasz erre: 6346
:-DDDD "Ez olyan lányos"
    

dinne 6346 2011. március 24. 23:13   Válasz erre: 6345
Irigykedik:-) CSak tudnám melyikünkre?
    

vaszabi 6345 2011. március 24. 23:11  
Már látom hogy Peti holnap írja ...."Ezek együtt éjszakáztak" :-DDD
    

dinne 6344 2011. március 24. 23:10   Válasz erre: 6342
Hülye és Dinnye biztos:-)
    

vaszabi 6343 2011. március 24. 23:09   Válasz erre: 6342
Persze magam miatt!
    

vaszabi 6342 2011. március 24. 23:09   Válasz erre: 6341
Nem tudsz benne kárt tenni ...már hülye biztosra varázsoltam :-)
    

dinne 6341 2011. március 24. 23:07   Válasz erre: 6340
Majd jól elfektetem:-)
    

vaszabi 6340 2011. március 24. 23:06  
Meg a kormányt is tesztelheted !
    

vaszabi 6339 2011. március 24. 23:05   Válasz erre: 6338
Majd meg látod ez azért elég jól tereli!
    

dinne 6338 2011. március 24. 23:04   Válasz erre: 6337
A szélvédelem nem érdekel. A TA is tettem turaplexit felesleges volt.:-)
Nem én kifejezetten gps-re gondoltam hogy könnyebb legyen navigálni
    

vaszabi 6337 2011. március 24. 23:01   Válasz erre: 6335
Majd meglátjuk rajtam nem múlik..a havert kell megfûznöm akivel csináltuk!!!
Majd Ápr. kipróbálod a 0.-ás verziót hogy tényleg milyen (szélvédelem stb. ;-)
    

dinne 6336 2011. március 24. 22:58   Válasz erre: 6335
Gondolkozok hoggy kéne rá egy. Vahalogy hozzáeszkábálni a gps tartót meg 12V kivezetést.
    

dinne 6335 2011. március 24. 22:56   Válasz erre: 6334
Apropo. A fejidomot mennyibõl lehet kihozni?
    

vaszabi 6334 2011. március 24. 22:55   Válasz erre: 6333
Ja! Vagy úgy .......nem értem?! :-)
    

dinne 6333 2011. március 24. 22:54   Válasz erre: 6331
Háá mer olyan gazdagok vagyunk:-)
    

vaszabi 6332 2011. március 24. 22:54   Válasz erre: 6330
Mentem már bringával ..de nem bírja(om) a homokot :-D
    

vaszabi 6331 2011. március 24. 22:53  
De ha egyszer ..ennyit dolgozunk itt mindannyian ..miért beszédtéma egy gumicsere?!
    

dinne 6330 2011. március 24. 22:52   Válasz erre: 6329
Menjél gyalog:-) Az mégsem busz.
    

vaszabi 6329 2011. március 24. 22:50   Válasz erre: 6328
Most vasárnap lesz az elsõ és egyben az utolsó szabadnapom a hónapban.
Busszal menni melóba valahogy nem dob fel túlzottan.
    

dinne 6328 2011. március 24. 22:46   Válasz erre: 6327
Majd csak a jövö héten :-(, addig ész nélkül meló
    

vaszabi 6327 2011. március 24. 22:45   Válasz erre: 6326
Mindig mehessek...egyszerûen fáj leállni egy napra is :-(
    

vaszabi 6326 2011. március 24. 22:43   Válasz erre: 6325
Nekem már mindegy mikor csak mehessek !!!!!
    

dinne 6325 2011. március 24. 22:42   Válasz erre: 6324
Éjfékor. Hol mész te 200 km-t?
    

vaszabi 6324 2011. március 24. 22:40   Válasz erre: 6322
Meg 200km terepet :-D
    

vaszabi 6323 2011. március 24. 22:37   Válasz erre: 6321
:-DDDDD
    

dinne 6322 2011. március 24. 22:35   Válasz erre: 6320
Nincs annál jobb mint éjfélkor nyomni egy kis szalonnát hagymával.
    

dinne 6321 2011. március 24. 22:35   Válasz erre: 6320
Szarok a norbira:-)
    

vaszabi 6320 2011. március 24. 22:34   Válasz erre: 6318
Csak óvatosan a Norbi is megmondta 6 után zsírba megy :-DDDDD
    

vaszabi 6319 2011. március 24. 22:33   Válasz erre: 6318
Ja akkor azért nem bírta a géped ..az én képem kellett volna feldolgoznia ? :-D
    

dinne 6318 2011. március 24. 22:31   Válasz erre: 6317
Akko képet gyártottam. Most értem haza, kajálok oszt nézelõdök a neten. Mára elég volt a számolásból
    

vaszabi 6317 2011. március 24. 22:29   Válasz erre: 6316
Hát a géped vagy a géppel vagy mi ..a múltkor írtad ?!
    

dinne 6316 2011. március 24. 22:28   Válasz erre: 6315
Mi számolnék?:-)
    

vaszabi 6315 2011. március 24. 22:26  
Számolsz?
    

dinne 6314 2011. március 24. 22:26   Válasz erre: 6313
Vagy iszunk egy kis csülköt, és eszünk rá sört.:-)
    

vaszabi 6313 2011. március 24. 22:23   Válasz erre: 6312
Gyergyóba eszünk csülköt pékné módra ..oszt iszunk mint állat ;-)
    

vaszabi 6312 2011. március 24. 22:22   Válasz erre: 6311
Iszok én magamtól is :-)
    

dinne 6311 2011. március 24. 22:21   Válasz erre: 6310
Majd jól leitatunk erdélyben:-)
    

vaszabi 6310 2011. március 24. 22:19   Válasz erre: 6309
Ilyen a 3 mûszak..sok rövid váltás miegymás már azt sem tudod milyen nap van ..hétköznap vagy vajon hétvége?!
és az alvás sem a régi a korán fekvés meg naaa az ismeretlen fogalom.....majd Erdélyben ott korán fekszek ;-)
    

dinne 6309 2011. március 24. 22:11   Válasz erre: 6307
Ha 5 óra elõtt kelsz akko mi túrót kolbászolsz itt ilyenkor?:-)
    

dinne 6308 2011. március 24. 22:07   Válasz erre: 6307
majdnem akko fekszek:-)
    

vaszabi 6307 2011. március 24. 22:05   Válasz erre: 6306
Én is csak 6-ig mert holnap már megint reggel a F@szom már tele van a 4:45-ös keléssel
    

dinne 6306 2011. március 24. 22:03   Válasz erre: 6305
Sajnos nem.
    

vaszabi 6305 2011. március 24. 22:01   Válasz erre: 6304
Te is ittál :-)
    

dinne 6304 2011. március 24. 22:00   Válasz erre: 6302
rosszul irtam. Nem király, hanem dömper.
    

vaszabi 6303 2011. március 24. 21:59   Válasz erre: 6302
mi damber :-D
    

dinne 6302 2011. március 24. 21:58   Válasz erre: 6301
Akoor nem király vagy dömper:-)
    

vaszabi 6301 2011. március 24. 21:57   Válasz erre: 6300
Én T90 szoktam betolni ..vazze meg boeing747-est ..mert király vagyok :-D
    

dinne 6300 2011. március 24. 21:53   Válasz erre: 6298
Próbáltál már betolni Avia-t, az az igazi:-DDDDDDDDDDDDDDD
    

dinne 6299 2011. március 24. 21:53   Válasz erre: 6293
Majd hátrább megyek hogy lássak valamit a tájból, ne csak a fejedet.:-)
    

vaszabi 6298 2011. március 24. 21:52   Válasz erre: 6297
Nem attól ..kocsit toltam ..lemerült az akksi , de könnyebb az 1.3 tonnát aszfalton ..mint a 180kg-ot homokban....edzésnek is kiváló....még tankolni sem kell :-)
    

dinne 6297 2011. március 24. 21:50   Válasz erre: 6296
Ha sokat iszol elbutulsz látod:-)
    

vaszabi 6296 2011. március 24. 21:49   Válasz erre: 6295
Ja csak motorozni ne!!!! :-)
    

dinne 6295 2011. március 24. 21:49   Válasz erre: 6294
Mivan elfelejtettél irni:-)
    

vaszabi 6294 2011. március 24. 21:47   Válasz erre: 6293
Vazze nem megy ez a kettõspont :::::-)
    

vaszabi 6293 2011. március 24. 21:46   Válasz erre: 6290
Majd Áprilisba sárral ha jössz mögöttem .-)
    

vaszabi 6292 2011. március 24. 21:45   Válasz erre: 6291
Nem bár...pár motorossal .-D
    

vaszabi 6291 2011. március 24. 21:45  
Ma lemostam a motort ..már rá fért, leápoltam a láncot felraktam az állványra nehéz lesz ...de most hanyagolnom kell hogy ne kopjon :-(
De azért bár motorossal ma bevertem 3 korsó aranyfácánt :-)
    

dinne 6290 2011. március 24. 21:44   Válasz erre: 6289
Irj rá a buksimra:-)
    

vaszabi 6289 2011. március 24. 21:42  
Halihó..kértek autogramot :-DDD
    

dinne 6288 2011. március 24. 20:54   Válasz erre: 6287
Vagy csak elgurult:-)
    

infantri 6287 2011. március 24. 19:20   Válasz erre: 6286
Fordítva vette be a gyógyszert!
    

dinne 6286 2011. március 24. 19:01   Válasz erre: 6283
Sirály. Csoda hogy nem verselt a költõnk, hanem lírára váltott:-)
    

stardognx650 6285 2011. március 24. 18:29  
Beraktam az önindítót rá adom a gyújtást nem jön a hang, önindítózok csak felpörög az önindító motorja azt annyi világítás van remélem nem CDI!
    

infantri 6284 2011. március 24. 17:59  
Helló!
    

Macko 6283 2011. március 24. 07:20  
Vaszabi Kollégától szeretettel:

http://www.onroad.hu/cikk/hobagoly-party-avagy-legkemenyebb-magyar-motoros-talalkozo.html

    

infantri 6282 2011. március 23. 22:52  
Cakát!
    

dinne 6281 2011. március 23. 22:52   Válasz erre: 6277
Elliptikus formájú héjszerkezet. (Ahogy nézem elég vastag falú). Statikailag elég stabil kipróbált szerkezet. Bár ahogy nézem vannak rajta nagyméretû szerkezeti gyengítések. Az alapozás és a szigetelés is hagy kívánnivalót maga után. A tervezõ nem tartotta be a hóhatár mértékét. Az építész a forma hangsúlyozására törekedett. A régebbi korokban raktak volna a tetejére csegejes kupolát. (Itt csak a kaccs jutott.). A színben nem harmonizáló padot valami barbár rakta oda:-)
    

vaszabi 6280 2011. március 23. 22:49  
Jó éjt !
    

vaszabi 6279 2011. március 23. 22:48  
És ha rossz leszel ilyet csináltatok belõled :-DDDD
    

vaszabi 6278 2011. március 23. 22:46   Válasz erre: 6275
Ha már én nem vagyok az...nem ám mert én király vagyok :-DDDDDD
    

vaszabi 6277 2011. március 23. 22:45   Válasz erre: 6276
Statikailag is ott van mi!
    

dinne 6276 2011. március 23. 22:42   Válasz erre: 6273
cép:-)
    

vaszabi 6275 2011. március 23. 22:39   Válasz erre: 6272
Az jó mert legalább profi gárda lesz... ;-)

    

infantri 6274 2011. március 23. 22:39   Válasz erre: 6273
;-)
    

vaszabi 6273 2011. március 23. 22:38   Válasz erre: 6270
Ne aggódj ! A Pegasoban a gyári szerszámos része a lékelõ-kés :-D
Megtaláltam a szülõi házad :-O
    

infantri 6272 2011. március 23. 22:36   Válasz erre: 6271
Néha benézhetne ide.Én és kanyar viszünk operatõrt.
    

vaszabi 6271 2011. március 23. 22:32   Válasz erre: 6269
Igen jön, és kapható minden bolondságra !!!
Aztán kamerákkal készülni ám mert szeretnék belõle egy jó kis anyagot csinálni ;-)
    

dinne 6270 2011. március 23. 22:31   Válasz erre: 6269
Ha jön akko kapok a pofámra:-) Már a pmakovitól is hallottam a mondást.:-)
    

infantri 6269 2011. március 23. 22:28   Válasz erre: 6265
9.-én Jön Opti(ka)?
Mer én nem szarok rá.
    

vaszabi 6268 2011. március 23. 22:27   Válasz erre: 6266
Neked feleséged sincs ...mán hogy a csudába lenne szerénységed :-D
    

vaszabi 6267 2011. március 23. 22:26   Válasz erre: 6265
Küzdesz a túlélésért mint Bear Gryls :-D Vagy ott hagyod a drágaszágot ...ami ugye kizárt!!!!!
    

dinne 6266 2011. március 23. 22:26   Válasz erre: 6263
Ezt nekem a szerénységem nem engedi:-)
    

vaszabi 6265 2011. március 23. 22:25  
A legjobb tanulás a szorult helyzet, bemész egy homok katlanba aminek minden fala egyformán kb5m magas ..és nincs kiút csak valahol elõre , mert "vissza út sincs"
    

infantri 6264 2011. március 23. 22:20   Válasz erre: 6261
Jó pap is holtig tanul.A fejfára meg ráírják:Tanulmányait befejezte.
    

vaszabi 6263 2011. március 23. 22:19   Válasz erre: 6261
Na de dinnye nem emlékszel semmire a hóbaglyon tartott arcnövelõ tréningembõl!!!! Azt kell írni mindent tudok ..király vagyok!!! :-D
    

vaszabi 6262 2011. március 23. 22:18   Válasz erre: 6260
Kissé utó-gyujtásos néha a rotorod, meg sokat fogyasztasz 100-on forrózsírban :-DDD
    

dinne 6261 2011. március 23. 22:18   Válasz erre: 6258
Azé van még mit bõven tanulni, gyakorolni.-)
    

infantri 6260 2011. március 23. 22:15   Válasz erre: 6259
Mindenki hülye!Csak én vagyok helikopter!
    

vaszabi 6259 2011. március 23. 22:13   Válasz erre: 6257
Ez az ember meg nem normális :-)
    

infantri 6258 2011. március 23. 22:04   Válasz erre: 6255
Igaz a nagy felmenõt nem próbáltad,de a kisebben jól boldogultál.
    

infantri 6257 2011. március 23. 22:03   Válasz erre: 6252
Az africa meg ezt bírja:
http://www.youtube.com/watch?v=xM1wE6ipOgo

    

vaszabi 6256 2011. március 23. 22:01   Válasz erre: 6253
Ez tetszeni fog neki ..itt nem kell lendület..vagyis kéne de nincs hozzá hely .. fél méterre késõbb húztam a csutka gázt és már csak elásás volt :-)
    

dinne 6255 2011. március 23. 22:01   Válasz erre: 6254
Én is:-)
    

vaszabi 6254 2011. március 23. 22:00   Válasz erre: 6253
Úgy legyen... még tapsolok is ;-)
    

infantri 6253 2011. március 23. 21:59   Válasz erre: 6251
A Dinnye lealáz bármilyen homokos felmenõbe!
    

vaszabi 6252 2011. március 23. 21:59   Válasz erre: 6246
Ezt még bírja ! Sõt már többet is kapott itt ;-)
http://www.youtube.com/watch?v=DHwaljbg7qk
    

vaszabi 6251 2011. március 23. 21:57   Válasz erre: 6249
Ezt pont egy Dinnye mondja ...muhhhahhhaaaa:-D
    

vaszabi 6250 2011. március 23. 21:56   Válasz erre: 6246
ÁÁÁ pontosan nyekk reccs durr jajjajjajjjj ujjujjjúújjj :-D
    

ELőző oldal
Hoterkep

Tagok száma: 22096
5 624 Eddigi túrák
14 222 466 km
34072 Eddigi túra-résztvevők